Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savējais

12.12.2020. 22:20

Neliks obligāti nevienu vakcinēties. Situācija būs daudz vienkāršāka-- neesi vakcinējies citā valstī nevarēsi iebraukt. Izskatās, ka var būt tā, lai iebrauktu citā valstī uz robežas būs jāuzrāda potēšanas pase un izziņa par Covid -- 19 negatīvu analīzi, kas veikta ne vēlāk kā pirms 48 stundās. Vēl gan var būt termiņš, kas jānogaida pēc vakcīnas ievadīšanas, lai cilvēks vairs nevarētu citus aplipināt. Ir paziņots, ka valsts veiks bezmaksas vakcināciju un tas notiks daudzās valstīs. Kur gan te ir tā Geitsa un citu peļņa. Vai tad, ja arī kāda grupa gribēja nopelnīt, kāds būtu plānojis šādu tūrisma nozares un aviācijas pārvadājumu kolapsu. Vēl jau arī redzēsim, cik aktīvi vakcinēsies valdības un Saeimas locekļi un deputāti.

Atbildēt

Vecā boļševička

11.12.2020. 00:15

»

Q

Nevajag izdomāt visādas teorijas, ja valdība ir pret tautu , jāņem sūdains miets un jāpatriec


Vot to mēs saprotam biedri, lai runā stobri, biedri.

Atbildēt

saprotu

10.12.2020. 21:06

Daudziem tagad grūti. Tiks gan maksāti kovidpabalsti, bet visiem jau netiks. Nez, kā mācītājiem?
Un grūtas dienas prostitūcijai, narkobiznesam, cilvēku tirdzniecībai... Vai protestēs?

Atbildēt

Protestētājiem 12.12.2020.

10.12.2020. 14:25

»

piedalies abos mitinos !

12/12/2020 un 20/12/2020 pret karinlevit meligo kliki


Pasaules bankas biroju Rīgā, Smilšu ielā 8

un PVO biroju - Rīga, Podraga iela 2.

Atbildēt

Tā ir

10.12.2020. 13:30

»

no laukiem

Kas tas tāds PVO ir


Pasaules veselības organizācija, ko daļēji sponsorē vakcināciju maniaks Bils Geits.

Atbildēt

Kurmis

10.12.2020. 13:19

Zeme ir plakana!

Atbildēt

Andris

10.12.2020. 13:09

Jau tagad gribu teikt - PIETIEK

Atbildēt

piedalies abos mitinos !

10.12.2020. 11:01

»

Q

Nevajag izdomāt visādas teorijas, ja valdība ir pret tautu , jāņem sūdains miets un jāpatriec


12/12/2020 un 20/12/2020 pret karinlevit meligo kliki !

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 10:45

atbilde -

Vai Ādis ir/nav dzīvs Argentīnā?

Atbildēt

Q

10.12.2020. 09:26

Nevajag izdomāt visādas teorijas, ja valdība ir pret tautu , jāņem sūdains miets un jāpatriec!

Atbildēt

Tie ir meli, ka PVO neplāno obligāto vakcināciju

10.12.2020. 09:04

»

www.govlawyer.lv

Vakcinācijas noteikumi


PVO arī nevar plānot! Tā ir katras valsts Veselības ministrijas kompetence - I. Viņķelei ir tiesības izdot rīkojumu. Ja to nedarīs I. Viņķele, to var izdarīt K. Kariņš ar savu rīkojumu- rezolūciju. K. Kariņš vienpersonīgi ar savu rezolūciju jau uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt plānupēc sarunas ar PVO vadību. Ja sabiedrība nepakļausies vakcinācijai brīvprātīgi, to piespiedīs, ar likumu ieviešot “izņēmuma stāvokli” un izdarīs piespiedu kārtā, kā koncentrācijas nometnē. Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs notika pirmo reizi padaules vēsturē piespiedu vakcinācija. To plāno atkārtot. Ebreju cionisti izraisīja 1.WW, 2.WW, lai iznīcinātu liekos iedzīvotāus. 2.WW pēdējās dienās, faktiski Vācija jau bija padevusies, ASV armija nobombardēja Drēzdeni līdz ar zemes virsmu - nogalinot 40 000 vecus cilvēkus un mazus bērnus.

Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas

Mediķi, pirmkārt, jo attāli izpror riskus savai veselībai un var imitēt vakcināciju ar iekšējo korupciju un pazīšanos. Uzreiz tiks izplatīta informācija sabiedrības maldināšanai - ja jau mediķi aktīvi vakcinējas - plāno ziņot mediji, tad tautai ar jāsteidzas! Kaut kur taču par valsts budžeta naudu tās vakcīnas būs “jānogrūž”!

Pensionāri pēc 65. Viņi ir riska grupā, jāvakcinē ar steigu, jo ir nepanesams slogs valsts budžetam un viņiem ir stipra imunitātie, ja jau tik ilgi nodzīvojuši!

Policistus vakcinēs ar pavēli.

Pedagogus pēc psiholoģiskas apstrādes. Pēc iebiedēšanas, ko viņi labi saprot, terorizējot skolasbērnus ik dienu!

Levits un Kariņš vēl cer, ka NATO armiju nevajadzēs iebaidīšanai izvest Latvijas ielās, kamēr nebūs vakcinēti policisti.

Krimināllikumu vēl vētīs, bet grozījumu mērķi saglabās - tos, kuri atteiksies no vakcinācijas, iebaidīs, ka atteikšanās ir “terorisms pret visas sabiedrības veselību”- kā sodāma darbība un “ kā aicinājums neierobežot Covid-19 izplatību”.

Atbildēt

Neklausies čekistu pļāpas! Tiksim klāt arī tev!

10.12.2020. 08:49

»

nepatīk vakcīnas???????????

gribi slimota ar bakām, bērnu trieku???????????? klausies čekistu pļēpās


Roberts Francis Kenedijs Jr., jurists, vides aktīvists, bērnu tiesību aizstāvis, nogalinātā ASV prezidenta Džona F.Kenedija brāļadēls. "Steidzamā kārtā gribu pievērst jūsu uzmanību vakcinēšanai pret COVID-19. Pirmo reizi vakcinēšanas vēsturē paredzēts, ka – tā saucamās jaunās paaudzes mRNS vakcīnas, iejauksies cilvēku gēnu darbībā. Šāda gēnu manipulācija pielīdzināma pretrunīgi vērtētajai pārtikas produktu ģenētiskai modificēšanai.‼ Neskatoties, ka masu mediji un politiķi šobrīd trivializē problēmu un muļķīgi runā par jauna tipa vakcīnu, kura ļaus atgriezties pie ”jaunās normālības”, vakcīna ir problemātiska gan no veselības viedokļa, gan arī no morāles un ētikas viedokļa. Tā ir problemātiska arī no iespējamo ģenētisko bojājumu viedokļa, kas – atšķirīgi no pašreiz izmantotajām vakcīnām – radīs neatgriezeniskas ģenētiskas izmaiņas Pēc mRNS vakcīnas saņemšanas, vakcīnas izraisītās blaknes nebūs iespējams ārstēt iepriekšējā veidā.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 08:27

Vakcinācijas noteikumi

>atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju
^^^^^^^^^^

Baidens ir pret,
Lielbritānija pret obligāto vakcināciju,
nekas neliecina, ka lv to padarīs obligātu.

Atbildēt

nepatīk vakcīnas???????????

10.12.2020. 07:11

gribi slimota ar bakām, bērnu trieku???????????? klausies čekistu pļēpās????

Atbildēt

NATO uzbrukums Kanādas iedzīvotājiem

10.12.2020. 06:41

Kanādas veselības regulators apstiprina "Pfizer" un "BioNTech" Covid-19 vakcīnu
PASAULĒ Vakar 19:46
  Jauns.lv / LETA

Kanādas veselības regulators trešdien apstiprinājis ASV farmācijas giganta "Pfizer" un Vācijas kompānijas "BioNTech" izstrādāto Covid-19 vakcīnu.

Regulators "Health Canada" savā vietnē izlicis paziņojumu, ka "Pfizer" un "BioNTech" Covid-19 vakcīna ir apstiprināta.
Kanāda cer šomēnes saņemt līdz 249 000 vakcīnas devu un četrus miljonus devu līdz martam.

Kanādas valdība ir iepirkusi 20 miljonus šīs vakcīnas devu un tai ir iespēja iegādāties vēl 56 miljonus devu. Cilvēkam vakcinācijai ir nepieciešamas divas devas.
"Health Canada" šobrīd izskata vēl trīs potenciālās vakcīnas.

ĀRVALSTĪSKanādā vakcināciju pret Covid-19 vadīs ģenerālis, kurš vadījis NATO misiju Irākā
LETA

2020. gada 28. novembris 14:36

Kanādā iedzīvotāju vakcināciju pret jauno koronavīrusu vadīs ģenerālis, kurš vadījis NATO misiju Irākā, kā arī kanādiešu karavīrus Afganistānā un Bosnijā, paziņojis Kanādas premjers Džastins Trudo.

Pirmās vakcīnu devas, ar kurāmvēl pavisam nesen tika tiek veikti klīniskie izmēģinājumi, Kanādā gaidāmas nākamā gada sākumā.
Veselības jomas amatpersonas šonedēļ paziņoja, ka gada pirmajos trīs mēnešos vakcīnas saņems trīs miljoni kanādiešu jeb 8% valsts iedzīvotāju.

Atbildēt

VDD terors

10.12.2020. 06:32

»

Valsts terors pret vārda un viedokļu brīvību

VIDEO: Valsts policija aizturējusi Austrumu slimnīcas darbinieci Marinu, kuru vainoja par Covid-19 viltus ziņu izplatīšanu 41...


Tikmēr aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka Valsts policija šodien aizturējusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) feldšeri Marinu Kornatovsku un aktīvistu Valentīnu Jeremejevu saistībā ar viltus ziņām par Covid-19.

Viltus ziņas ir saistītas ar sabiedrības drošības apdraudējumu, un tās izraisījušas sabiedrisko rezonansi, radījušas neizpratni par likumību un ir vērstas pret epidemioloģisko drošību.
Kriminālprocess ir sākts pēc Krimināllikuma panta par huligānismu. Par šādu nodarījumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz diviem gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.
Patlaban izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un izmeklēšanas interesēs policija plašāku informāciju nesniedz, līdz ar to nav zināms, vai personām tiks piemēroti kādi drošības līdzekļi.

Likums paredz, ka personu var aizturēt līdz 48 stundām un, ja nepieciešams, tad var piemērot drošības līdzekļus, no kuriem bargākais ir apcietinājums. Par apcietinājuma piemērošanu lemj tiesa.
Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" aizvadītajā nedēļā ziņoja, ka plašu ievērību sociālajos tīklos guvis "skandalozā aktīvista Valentīna Jeremejeva" video. Tajā apkopotas lielākoties jau dzirdētas sazvērestības teorijas par Covid-19. Šajā video sazvērestības teorijas klāstījis cilvēks, kurš tiek pieteikts kā mediķis un RAKUS darbinieks.
Vairāk nekā pusstundu garajā video feldšere Marina Kornatovska lielākoties atstāsta jau vairākkārt dzirdēto sazvērestības teoriju "klasiku" - Covid-19 esot izdomāts, statistika par inficētajiem esot viltota, slimnīcu pārslodze esot mīts, vēl neieviestās vakcīnas patiesībā būšot nāvējošas. Feldšere aizrunājas līdz tam, ka ārsti slimnīcā apzināti kaitējot pneimonijas pacientiem.
"Tajā ārstēšanā, kas tiek nozīmēta pneimonijas slimniekiem, ārstēšanas algoritms ir aizdomīgs un nesaprotams. Es redzu citu klīnisko ainu, bet man ir aizdomas, ka tas nav vīrusa saasinājumu dēļ, bet dēļ tā, kas tiek darīts ar pacientiem ārstēšanas laikā," norādījusi feldšere. Pēc viņas domām, tiek eksperimentēts, kā ātrāk nogalināt vai radīt iespaidu, ka cilvēks ir izārstēts.

Dienu iepriekš sieviete bija izplatījusi audio failu ar citiem izdomājumiem - Ķīpsalā tiekot veidota Covid-19 pacientu slimnīca, bet koronavīrusa vakcīnas būšot nāvējošas.
Kornatovska ir feldšeris-ārsta palīgs RAKUS Toksikoloģijas un sepses klīnikā, kur tiek izvietoti Covid-19 pacienti.
Slimnīca publiski paziņojusi, ka kategoriski norobežojas no sociālajos tīklos paustās informācijas par Covid-19 pacientu ārstēšanu. Saistībā ar notikušo arī pašā ārstniecības iestādē sākta dienesta izmeklēšana, lai izvērtētu šo konkrēto gadījumu.

Atbildēt

No brīža, kad parakstīsies par atteikšanos vakcinēties,

10.12.2020. 06:28

»

jebanātam

Tad nu gan "obligātā", pasaki, ka negribi, paraksti papīru un ej tālāk...


tevi, jebanāt, plāno padarīt valsts un VDD terora apstākļos par teroristu, kas nevakcinēts var apdraudēt valsts drošību, izplata Covid-19 vai izplatīs, ja inficēsies. Pret tevi kā teroristu organizēs kriminālvajāšanu ar kriminālprocesu, kamēr nepiekritīsi vakcinēties.

Ministre Viņķele ar savu rīkojumu jebkurā brīdī tevi var ieskaitīt obligāti vakcinējamo riska grupā. Risks, ka vari izplatīt Covid-19, ja nebūsi vakcinēts! Pirmkārt - mediķi, policisti, pedagogi, pensionāri, kas ar savām sūzībām “vazājas” pa polikīnikām un slimnīcām, supermārketiem Rimi u.c.

“Veselības pase”


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasību pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko piedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, manipulējot ar pārdošanas cenu atkarībā no valsts pirktspējas. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot “palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā”.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir jau pielemti, pirmkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredzēja, bet nerealizēja, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!


Atbildēt

jebanātam

10.12.2020. 05:56

»

Nemelojiet!

Obligāto vakcināciju Veselības ministrija var noteikt jebkurā “pandēmijas brīdī...


Tad nu gan "obligātā", pasaki, ka negribi, paraksti papīru un ej tālāk!!

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā. Ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona rakstiski noformē atteikumu un vakcinējamā persona to paraksta.

Atbildēt

VDD terors pret vārda un viedokļu brīvību

10.12.2020. 05:14

Policija sākusi pārbaudi par naidīgiem komentāriem pret ārsti 9
SABIEDRĪBA Vakar 22:51
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par naidīgiem komentāriem internetā pret ģimenes ārsti Gundegu Skruzi-Janavu, kura publiski pauda profesionālo redzējumu par sejas masku nepieciešamību arī mazāko klašu skolēniem.

Kā pastāstīja Skruze-Janava, pagājušajā nedēļā viņa Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" skaidroja, ka sejas masku nēsāšana skolēniem nav bīstama un nevar radīt veselības apdraudējumu. Ārstes skaidrojums video formātā tika publicēts arī interneta vidē, kur to drīz vien pavadīja liels daudzums naidīgu un rupju komentāru, tostarp aicinot fiziski izrēķināties ar šo konkrēto mediķi.
Lai arī daži no komentāriem vēlāk tika dzēsti, Skruze-Janava tos fiksēja ekrānšāviņos un vērsās policijā. Ģimenes ārste pastāstīja, ka no policijas ir saņēmusi atbildi, ka par viņas iesniegumos minētajiem faktiem sākta resoriskā pārbaude.

Jau ziņots, ka līdz ar Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktās ārkārtējās situācijas pagarināšanu valdība decembra sākumā lēma, ka no 4.janvāra visās skolās gan skolēniem, gan skolotājiem stundu laikā un ārpus mācību procesa obligāti būs jānēsā sejas maskas.
Īsi pēc tam portālā "Manabalss.lv" tika savākti vairāki desmiti tūkstošu parakstu ar aicinājumu atcelt minēto prasību

Atbildēt

Valsts terors pret vārda un viedokļu brīvību

10.12.2020. 05:10

VIDEO: Valsts policija aizturējusi Austrumu slimnīcas darbinieci Marinu, kuru vainoja par Covid-19 viltus ziņu izplatīšanu 41
ZIŅAS Vakar 17:10 | Papildināts, vakar 17:46
  Jauns.lv / LETA

Jauns.lv kļuvis zināms, ka Valsts policija (VP) šodien ir aizturējusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes (RAKUS) darbinieci vārdā Marina. Sieviete kļuva zināma pēc tam, kad sociālajos tīklos piedalījās intervijā, kuras laikā pauda vairākas nepatiesas ziņas par Covid-19 situāciju valstī un slimnīcu darbu.

Sociālajos tīklos parādījušies video, kuros redzams kā vairāki VP operatīvie darbinieki no kādas dzīvokļu mājas izved sievieti un iesēdina to netrafaretā automašīnā. Notikušo tikmēr fiksē aculiecinieki.
No sociālajiem tīkliem arī zināms, ka uz ceļa likumsargi apturējuši arī nodibinājuma “Tautas varas fronte” vienu no līderiem Valentīnu Jeremejevu.

Tieši Jeremejeva pārstāvētais nodibinājums intervējis RAKUS darbinieci Marinu, pēc kā publiskajā telpā gan slimnīca, gan citi speciālisti kritizējuši interviju, kā dezinformējošu.
VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska Jauns.lv notiekošo skaidroja šādi: “Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa, iepriekš uzsāktā kriminālprocesā saistībā ar interneta vietnē Facebook.com publicētām ar sabiedrības drošības apdraudējumu saistītām viltus ziņām par Covid-19 infekciju, kas izraisījušas sabiedrisko rezonansi, neizpratni par likumību un kas ir vērstas pret epidemioloģisko drošību, šodien, 9. decembrī, veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, ir aizturējusi divas personas. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta pirmās daļas. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un izmeklēšanas interesēs policija plašāku informāciju nesniedz.”

Atbildēt

Nemelojiet!

10.12.2020. 05:06

»

www.govlawyer.lv

1. Vakcinācijas noteikumi


Obligāto vakcināciju Veselības ministrija var noteikt jebkurā “pandēmijas brīdī”.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 330

Rīgā 2000.gada 26.septembrī (prot. Nr.46 36.§)
Vakcinācijas noteikumi

I. Vispārīgie jautājumi
1. Šie noteikumi nosaka infekcijas slimības, pret kurām obligāti veicama vakcinācija, vakcinējamo personu loku (tai skaitā atsevišķās profesijās nodarbinātās vai paaugstināta riska grupās ietilpstošās personas) un vakcinācijas kārtību, kā arī obligātās minimālā nodrošinājuma prasības vakcinācijas veikšanai.


8. Epidēmijas vai tās draudu gadījumā veselības ministrs ir tiesīgs izdot rīkojumu par atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju neparedzētos gadījumos un papildu vakcīnu iegādi Veselības ministrijai budžetā iedalīto līdzekļu ietvaros. Ja epidēmijas vai tās draudu gadījumā ir nepieciešama papildu obligāta vakcinācija, kas pārsniedz Veselības ministrijai iedalītos līdzekļus, lēmumu par papildu obligāto vakcināciju pēc veselības ministra priekšlikuma pieņem Ministru kabinets.


(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr.596; MK 23.05.2006. noteikumiem Nr.417)
9. Lai profesionāli izvērtētu jautājumus, kas saistīti ar vakcināciju un imunizācijas valsts politiku, un sniegtu priekšlikumus to risināšanai, kā arī lai izvērtētu vakcīnu pasūtījumus, veselības ministrs izveido konsultatīvu Imunizācijas valsts padomi un apstiprina tās nolikumu. Padomes locekļi atalgojumu par darbu padomē nesaņem.


(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr. 596; MK 19.03.2019. noteikumiem Nr. 125)

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā. Ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona rakstiski noformē atteikumu un vakcinējamā persona to paraksta.


(MK 03.01.2002. noteikumu Nr.6 redakcijā)

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 04:59

1. Latvijā karantīnu noteica jau 1919. gadā,
par to var lasīt vecās avīzēs.

2. Latvijā var ieviest vēl stingrāku karantīnu, jo
to aprēķina pēc formulām un
ārzemēs jau tā dara -

https://covid19.ca.gov/stay-home-except-for-essential-needs/#regional-stay-home-order

77% "mājas arestā" Kalifornijā

var padomāt, vai Silīcija ieleja strādā?

3. Anglijā it kā no Augusta esot bijis lockout, ka
"drīkstēja iziet tikai pēc pārtikas"?

4. Risinājums - konservu uzkrāšana.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 04:42

1. Vakcinācijas noteikumi
neparedz obligātu vakcināciju pret COVID-19.

2.
Pasaules Veselības Organizācijai ir
jau liela pieredze, tāpēc
tā neiestājas par obligātu vakcināciju visiem.

https://medicalxpress.com/news/2020-12-mandatory-covid-vaccines.html
Atbildēt

Tālivaldis

10.12.2020. 04:31

»

tamlīdzīgu figņu publicējot pietiek.com

lapsa galīgi sagājusi sviestā jau sen


Visiem mēdijiem tagad dots uzdevums popularizēt internacionālās nācijas, lai vajadzīgā brīdī varētu sarīdīt mākslīgi sajauktās tautas.
Kad atdzims nacionālas valstis ar saviem ķēniņiem un virsaišiem tad pienāks planētas diktatoru gals.

Atbildēt

Sadarbībā ar Pasaules Banku izstrādāta jauna Latvijas valdības stratēģija Covid-19 ierobežošanai

09.12.2020. 21:15


Izstrādāts jauns pasākumu kopums Covid-19 ierobežošanai, veselības aprūpei paredzot vairāk nekā 250 miljonus
PAR VESELĪBU
  Jauns.lv / LETA

Covid-19 ierobežošanai izveidota jauna stratēģija, kurā veselības aprūpes un sabiedrības veselības pasākumu kopumam tiek paredzēts finansējums 254 269 517 eiro apmērā, liecina uz valdības sēdē izskatītā Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) Covid-19 stratēģija.

Valsts jau noteikusi “ārkārtas stāvokli” Covid-19 pandēmijas apstākļos.

Valstij ir tiesības noteikt arī “izņēmuma stāvokli”, izvedod ielās NATO armiju.

Lai noteiktu “izņēmuma stāvokli”, ir jābūt priekšnoteikumiem un kādam pamatojumam, kura vēl nav, bet tiek meklēts. Loģika prasa, ka jābūt valsts drošības apdraudējumam, ko var radīt saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu tikai “teroristi”.

Lai noteiktu, ka “teroristi” ir tie, kas ar savu parakstu par atteikšanos no vakcinācijas apdraud valsts drošību, tiek precizēts termins “terorists” ar notiekošajiem Krimināllikuma grozījumiem, lai var ierosināt kriminālprocesus pret personām, kas ar “atteikšanos no vakcinācijas” “aicina neierobežot Covid-19 izplatību”.

Atbildēt

tamlīdzīgu figņu publicējot pietiek.com

09.12.2020. 21:01

lapsa galīgi sagājusi sviestā jau sen..

Atbildēt

Vai autors Jānis Zariņš

09.12.2020. 20:58

nevarētu pajautāt viedokli par raksta tēmu LKR prezidentam Tālivaldim Tālbergam?

Atbildēt

bilde forša

09.12.2020. 17:49

spēriens pa pakaļu vajadzīgs arī Levtam!!!

Atbildēt

Lasītājs

09.12.2020. 17:19

Baznīcām pašām vajadzētu attīrieties no saviem priesteriem pederastiem.
Otrais. Nevajag piedot grēkus, tiem kas otru "noēd" darbā, zog --- strādājot valsts sektorā, kā arī pederastiem.
Trešais. Skaidrot savām draudzēm, ka lūgt Dievu, lai veiktos naudas iegūšanā nav dieviška darīšana, tur citam tu lūdz, no elles.

Atbildēt

Paldies autoram!

09.12.2020. 17:11

Labi, gudri un garu uzmundrinoši vārdi.

Bet ebreju cionisti, sātanisti, iedomājas ko citu. No viņu vēstures dzīlēm nāk bībele. Bībele ir kā cilvēku attiecību spogulis filosofiski. Nekā no visiem laikiem, kas bija un būs, tajā nav svešs cilvēku attiecībām. Līdz ar to bībele ir pārdabisks ierocis ebreju cionistu rokās, ar ko dauzīt latviešu pauros padevību un pazemību laicīgās varas priekšā.

Bet mēs, kā pareizi autors saka, esam liela ļaunuma priekšā un nav mums padoma, ko darīt. Vien varam būt vērīgi un pretoties ar garu. Gara spēks atklātā sabiedrībā ir vērtība, bet varturiem ir viena atklātība, mums cita. Viņi naktīs sēž Saeimā un perina nelabas lietas. Viņi to vien domā, ko vēl sliktu izdarīt un rod no tā prieku.

Atbildēt

Derdz

09.12.2020. 17:05

JA PULCĒ, UN DEMOKRĀTISKI TO VAR IZDARIT, TAD ATSTĀJ ARĪ KONTAKTUS, LAI AP UN VISI PULCĒTOS.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....