Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agnese

05.02.2012. 01:37

Edgar, mēs lepojamies!
Viņš ir īstais!

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:00


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

wow

08.07.2011. 00:08

Aplūkojiet viņa profilu draugos... tur ir arī Aivis Freidenfelds.....

Atbildēt

balelins

30.06.2011. 04:58

Jautajums Pastaram ka juridisko lietu padomniekam. Ka jums liekas vai Berzins stradadams Unibanka tos 15 miljonus latu ko zaudeja perkot krievijas ,,vertspapirus,, zaudeja mulkibas pec vai tika maksats kukulis Berzinam lai vins noperk par nodoklu maksataju naudu tos krievu papirus?

Atbildēt

x

30.06.2011. 04:53

Patars Stradajis e- lietu ministrija kuru ka nevajadzigu un lieku likvideja? un ko vins tur darija? ja tas darbs nebija vajadzigs? Abols no abeles talu nekrit kads pasts Berzins tadus ari padomniekus ap sevi pulcina.

Atbildēt

:)

29.06.2011. 16:43

Bērziņš vāc spēcīgu komandu, lai tas mums visiem par labu!

Atbildēt

moniors to Paija

29.06.2011. 13:01

Sauss ierēdnis - zaļknābis bez dzīvīguma un radošuma dzirksts.
Tik neievērojams kā laidara pele.
Bet labi, ka ir blats.///
Tik klaja un bezjēdzīga dezinformācija sen nav lasīta. Pastars jau divas grāmatas sarakstījis - pirmo vēl studējot LU kopā ar Plepu un Plakani - apjomīgo "Konstitucionālās tiesības", izdota 2003.gadā. Vai bieži ir iznācis dzirdēt, ka studenti grāmatas raksta un profesori turpmāk tās izmanto apmācības procesā?

Atbildēt

he he

29.06.2011. 10:55

Pastaram nav ne vainas. Ir vēl nedaudz jauneklīgs, taču diez vai tas būs mīnuss.

Atbildēt

Mārupiete

29.06.2011. 00:41

Kolosāla ziņa!! Priecājos par Tevi, Edgar! ;-)

Atbildēt

a411

28.06.2011. 17:53

Edgars Pastars iet kalpot komunistam Bērziņam.Vai šo ir iespējams noliegt vai kā citādi interpretēt?

Atbildēt

Kristaps

[R] 28.06.2011. 16:05

Laba izvēle. Edgars Pastars ir viens no spējīgākajiem Latvijas jaunajiem juristiem un viens no zinošākajiem Latvijas konstitucionālo tiesību speciālistiem.
Un atšķirībā no dažiem citiem LU jurfaka absolventiem, viņš visu sasniedzis pats ar saviem spēkiem, bez līšanas dirsā politikāņiem.

Atbildēt

teika

28.06.2011. 14:41

patīkams puisis šis Edgars, BET vai tiešām vajadzēja līst tai šeptē pie šitā prezidenta. Vajadzēja tomēr pagaidīt kādu prezidentu, kas ir Tautas prezidents.

Atbildēt

es - Paija

28.06.2011. 13:32

Laikam Edgaru nepazīsti nemaz, ja vari nosaukt par neievērojamu laidara peli un bez dzīvīguma un radošuma dzirksts.

Edgar, lai vecas! Tu esi daudz darījis un šajā amatā varēsi vēl vairāk dot Latvijai.

Atbildēt

ziniet !!!

28.06.2011. 13:03

Ko gribu pateikt šeit komentētājiem vienam otram---nedz jūs pazīstat šo cilvēku,nedz jums būs lemt par viņu,un to ,ka viņam ir blats---tas nav tiesa,visu ,ko viņš ir sasniedzis---tas ir paša nopelns---lai viņam veicas un par viņu patiess prieks ir noteikti tiem ,kas viņu pazīst.Veiksmi!

Atbildēt

Ojārs

28.06.2011. 12:47

Tā ir Latvijas valsts Prezidenta izvēle un viņš par to arī pats atbildēs. Mums nevajadzētu par to satraukties.

Atbildēt

humors

28.06.2011. 11:12

Smieklīgi. Par prezidenta padomnieku kļūst cilvēks, kurš pats iepriekš apšaubīja šī prezidenta ievēlēšanas leģitimitāti.

Atbildēt

Nu beidziet

28.06.2011. 10:54

Nu beidziet skaust un nomelnot jebkuru cilvēku, kas parādās publiski. Domāju, ka tā ir viena no nopietnākamām Latvijas problēmēm - absolutīa nespēja saliedēties un atbalstīt līderus. Ir laiks šo kompleksu pāraugt. Cilvēks taisījis normālu karjeru valsts pārvaldes jomā. Vietas, kur viņš strādājis, ir ļoti labas pieredzēs gūšanai. Nav bijis biznesā. Jauns un panaivs, bet tas ir tieši tas, kas Latvijai vajadzīgs, nevis "visu zinošie" un vienmēr tikai burkstošie ciniķi. 30 gadi vairs nav pilnīgs zaļknābis. Jādod iespēja. Lai viņam veicas! Bet galvenais - lai izdodas nesalūst un lai viņš no vecā pirmo neatkarības gadu nomeklaturščika macās "ka nevajag darīt" nevis "kā vajag".

Atbildēt

BR

28.06.2011. 09:29

Pieņemu, ka gudrs un labs jurists. BET: tas ka piekritis strādāt ar Bērziņu tikai pierāda, ka jaunā paaudze šeit neko nemainīs, ka viņa ir tik pat goda un amat-kārīga kā tie, kas noveduši Latviju tur, kur viņa šodien atrodas.

Pat PSRS laikos bija cilvēki - Belševica, Fridrihsons, arī parastie profesionāli - kuri atteicas sadarboties ar "tumšajiem spēkiem". Šodien tādus cilvēkus - arī (varbūt pat īpasi) starp jaunajiem - neatrast. Skumji.

Atbildēt

aivars

28.06.2011. 09:27

šis "zeks" ir izlasījis un izkapājis vairāk juridisko lietu nekā visas kukules jebkad mūžā izkapās. un zvaigzne viņš jau bija, kad vēl ģimnāzijā mācījās.
Latvijas cerība.

Atbildēt

Gurķim

28.06.2011. 08:08

Kurš tad būtu tas jurists ar 10+ gadu pieredzi konstitucionālajos jautājumos, kas būtu piemērotāks? Atmosties, neesam mēs dzīvojuši demokrātijā simts gadu!

Atbildēt

ui

28.06.2011. 07:21

Nu nezinu. Kad Zatlers padzina Saeimu, šitie divi televīzijā komentēja. Diemžēl vienkāršajā jautājumā par 48.pantu, kur viss ir primitīvs un skaidrs, ņēmās nesakarīgi un nepārliecinoši. Eksperti atradušies...

Atbildēt

Gurķis

28.06.2011. 00:34

Šī valsts tiek mērķtiecīgi degradēta. Lai arī cik gudrs un talantīgs šis jauneklis būtu, tomēr šādos amatos jāliek pieredzējuši cilvēki, kas izauguši savā karjerā un pierādījuši sevi ilggadīgā darbā. Varu derēt, ka Osipova tiks izgāzta,lai par ST tiesnesi ieceltu kārtējo kretīnu. Ir spēki, kas grib mūsu valsti pazemot un iznīcināt!

Atbildēt

Vārda brālis

28.06.2011. 00:09

Man ir bijis tas gods ar Edgaru sadarboties prfesionālajā sfērā un varu teikt tikai to labāko. Īsts profesionālis! No sirds apsveicu ar jaunu izaicinājumu. Tu esi to pelnījis! Lai veicas!

Atbildēt

Jaunā prezidenta likumdošanas padomnieks būs Edgars Pastars

28.06.2011. 00:03

nav īstais portāls, kur šo publicēt. šī ir laba ziņa, toties portāls kalpo nezināmiem patiesā labuma guvējiem.

Atbildēt

atjaunotne.lv

27.06.2011. 23:52

Jūs varat ieiet portālā > atjaunotne.lv < un nobalsot par šo jautājumu:

Vai V.Zatleram
1) jāveido jauns politisks spēks,
2) jāpievienojas kādai no Saeimā esošajām partijām,
3) jāpievienojas kādai no ārpus Saeimas partijām vai
4) jāaiziet no politikas?

Līdzšinējais balsojums ir šāds:

Par jauna politiska spēku veidošanu iestājas 56 % balsojušo,
ap 22 % - iesaka aiziet no politikas,
ap 17 % iesaka pievienoties kādai no Saeimas partijām,
ap 6 % aicina pievienoties kādai no ārpus Saeimas partijām.

Atjaunotnē var izlasīt arī dažādus rakstus par kultūras, izglītības, zinātnes, politikas, reliģija un vēstures jautājumiem.

Atbildēt

jt

27.06.2011. 23:47

Vairāk izskatās pēc zeka.

Atbildēt

Paija

27.06.2011. 23:04

Sauss ierēdnis - zaļknābis bez dzīvīguma un radošuma dzirksts.
Tik neievērojams kā laidara pele.
Bet labi, ka ir blats.

Atbildēt

cigans

27.06.2011. 20:19

Saubos par padomniekiem vispar. Ja butu labi padomnieki, mes nebu tikai galvu pabazusi no tas vircas mucas kura atrodamies. Varbut tas musu "gudras galvas" vinos neieklausas???

Atbildēt

Janeks

27.06.2011. 20:09

Pastars bijis juridiskais padomnieks arī Izglītības un zinātnes ministrijā un E-lietu ministrijā

e-lietu ministrijā, kura notrallināja visu kāpostu par e-parakstu un tā iestāde, kuras dēļ man ir atņemtas tiesības vēlēt un izpaust savu viedokli internetā? domāju, ka cilvēki līdz 50 šo atcerēsies :)

es esmu sašutis

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ceļš uz nekurieni

FotoDaudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un elementāras lietas. Rodas loģisks jautājums, kāpēc tā ir? Iespējams, lai to saprastu, ir jāielūkojas šai līdzībā.
Lasīt visu...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....

Foto

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

Šeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā...

Foto

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie...

Foto

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

Pašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot...

Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...