Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agnese

05.02.2012. 01:37

Edgar, mēs lepojamies!
Viņš ir īstais!

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:00


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

wow

08.07.2011. 00:08

Aplūkojiet viņa profilu draugos... tur ir arī Aivis Freidenfelds.....

Atbildēt

balelins

30.06.2011. 04:58

Jautajums Pastaram ka juridisko lietu padomniekam. Ka jums liekas vai Berzins stradadams Unibanka tos 15 miljonus latu ko zaudeja perkot krievijas ,,vertspapirus,, zaudeja mulkibas pec vai tika maksats kukulis Berzinam lai vins noperk par nodoklu maksataju naudu tos krievu papirus?

Atbildēt

x

30.06.2011. 04:53

Patars Stradajis e- lietu ministrija kuru ka nevajadzigu un lieku likvideja? un ko vins tur darija? ja tas darbs nebija vajadzigs? Abols no abeles talu nekrit kads pasts Berzins tadus ari padomniekus ap sevi pulcina.

Atbildēt

:)

29.06.2011. 16:43

Bērziņš vāc spēcīgu komandu, lai tas mums visiem par labu!

Atbildēt

moniors to Paija

29.06.2011. 13:01

Sauss ierēdnis - zaļknābis bez dzīvīguma un radošuma dzirksts.
Tik neievērojams kā laidara pele.
Bet labi, ka ir blats.///
Tik klaja un bezjēdzīga dezinformācija sen nav lasīta. Pastars jau divas grāmatas sarakstījis - pirmo vēl studējot LU kopā ar Plepu un Plakani - apjomīgo "Konstitucionālās tiesības", izdota 2003.gadā. Vai bieži ir iznācis dzirdēt, ka studenti grāmatas raksta un profesori turpmāk tās izmanto apmācības procesā?

Atbildēt

he he

29.06.2011. 10:55

Pastaram nav ne vainas. Ir vēl nedaudz jauneklīgs, taču diez vai tas būs mīnuss.

Atbildēt

Mārupiete

29.06.2011. 00:41

Kolosāla ziņa!! Priecājos par Tevi, Edgar! ;-)

Atbildēt

a411

28.06.2011. 17:53

Edgars Pastars iet kalpot komunistam Bērziņam.Vai šo ir iespējams noliegt vai kā citādi interpretēt?

Atbildēt

Kristaps

[R] 28.06.2011. 16:05

Laba izvēle. Edgars Pastars ir viens no spējīgākajiem Latvijas jaunajiem juristiem un viens no zinošākajiem Latvijas konstitucionālo tiesību speciālistiem.
Un atšķirībā no dažiem citiem LU jurfaka absolventiem, viņš visu sasniedzis pats ar saviem spēkiem, bez līšanas dirsā politikāņiem.

Atbildēt

teika

28.06.2011. 14:41

patīkams puisis šis Edgars, BET vai tiešām vajadzēja līst tai šeptē pie šitā prezidenta. Vajadzēja tomēr pagaidīt kādu prezidentu, kas ir Tautas prezidents.

Atbildēt

es - Paija

28.06.2011. 13:32

Laikam Edgaru nepazīsti nemaz, ja vari nosaukt par neievērojamu laidara peli un bez dzīvīguma un radošuma dzirksts.

Edgar, lai vecas! Tu esi daudz darījis un šajā amatā varēsi vēl vairāk dot Latvijai.

Atbildēt

ziniet !!!

28.06.2011. 13:03

Ko gribu pateikt šeit komentētājiem vienam otram---nedz jūs pazīstat šo cilvēku,nedz jums būs lemt par viņu,un to ,ka viņam ir blats---tas nav tiesa,visu ,ko viņš ir sasniedzis---tas ir paša nopelns---lai viņam veicas un par viņu patiess prieks ir noteikti tiem ,kas viņu pazīst.Veiksmi!

Atbildēt

Ojārs

28.06.2011. 12:47

Tā ir Latvijas valsts Prezidenta izvēle un viņš par to arī pats atbildēs. Mums nevajadzētu par to satraukties.

Atbildēt

humors

28.06.2011. 11:12

Smieklīgi. Par prezidenta padomnieku kļūst cilvēks, kurš pats iepriekš apšaubīja šī prezidenta ievēlēšanas leģitimitāti.

Atbildēt

Nu beidziet

28.06.2011. 10:54

Nu beidziet skaust un nomelnot jebkuru cilvēku, kas parādās publiski. Domāju, ka tā ir viena no nopietnākamām Latvijas problēmēm - absolutīa nespēja saliedēties un atbalstīt līderus. Ir laiks šo kompleksu pāraugt. Cilvēks taisījis normālu karjeru valsts pārvaldes jomā. Vietas, kur viņš strādājis, ir ļoti labas pieredzēs gūšanai. Nav bijis biznesā. Jauns un panaivs, bet tas ir tieši tas, kas Latvijai vajadzīgs, nevis "visu zinošie" un vienmēr tikai burkstošie ciniķi. 30 gadi vairs nav pilnīgs zaļknābis. Jādod iespēja. Lai viņam veicas! Bet galvenais - lai izdodas nesalūst un lai viņš no vecā pirmo neatkarības gadu nomeklaturščika macās "ka nevajag darīt" nevis "kā vajag".

Atbildēt

BR

28.06.2011. 09:29

Pieņemu, ka gudrs un labs jurists. BET: tas ka piekritis strādāt ar Bērziņu tikai pierāda, ka jaunā paaudze šeit neko nemainīs, ka viņa ir tik pat goda un amat-kārīga kā tie, kas noveduši Latviju tur, kur viņa šodien atrodas.

Pat PSRS laikos bija cilvēki - Belševica, Fridrihsons, arī parastie profesionāli - kuri atteicas sadarboties ar "tumšajiem spēkiem". Šodien tādus cilvēkus - arī (varbūt pat īpasi) starp jaunajiem - neatrast. Skumji.

Atbildēt

aivars

28.06.2011. 09:27

šis "zeks" ir izlasījis un izkapājis vairāk juridisko lietu nekā visas kukules jebkad mūžā izkapās. un zvaigzne viņš jau bija, kad vēl ģimnāzijā mācījās.
Latvijas cerība.

Atbildēt

Gurķim

28.06.2011. 08:08

Kurš tad būtu tas jurists ar 10+ gadu pieredzi konstitucionālajos jautājumos, kas būtu piemērotāks? Atmosties, neesam mēs dzīvojuši demokrātijā simts gadu!

Atbildēt

ui

28.06.2011. 07:21

Nu nezinu. Kad Zatlers padzina Saeimu, šitie divi televīzijā komentēja. Diemžēl vienkāršajā jautājumā par 48.pantu, kur viss ir primitīvs un skaidrs, ņēmās nesakarīgi un nepārliecinoši. Eksperti atradušies...

Atbildēt

Gurķis

28.06.2011. 00:34

Šī valsts tiek mērķtiecīgi degradēta. Lai arī cik gudrs un talantīgs šis jauneklis būtu, tomēr šādos amatos jāliek pieredzējuši cilvēki, kas izauguši savā karjerā un pierādījuši sevi ilggadīgā darbā. Varu derēt, ka Osipova tiks izgāzta,lai par ST tiesnesi ieceltu kārtējo kretīnu. Ir spēki, kas grib mūsu valsti pazemot un iznīcināt!

Atbildēt

Vārda brālis

28.06.2011. 00:09

Man ir bijis tas gods ar Edgaru sadarboties prfesionālajā sfērā un varu teikt tikai to labāko. Īsts profesionālis! No sirds apsveicu ar jaunu izaicinājumu. Tu esi to pelnījis! Lai veicas!

Atbildēt

Jaunā prezidenta likumdošanas padomnieks būs Edgars Pastars

28.06.2011. 00:03

nav īstais portāls, kur šo publicēt. šī ir laba ziņa, toties portāls kalpo nezināmiem patiesā labuma guvējiem.

Atbildēt

atjaunotne.lv

27.06.2011. 23:52

Jūs varat ieiet portālā > atjaunotne.lv < un nobalsot par šo jautājumu:

Vai V.Zatleram
1) jāveido jauns politisks spēks,
2) jāpievienojas kādai no Saeimā esošajām partijām,
3) jāpievienojas kādai no ārpus Saeimas partijām vai
4) jāaiziet no politikas?

Līdzšinējais balsojums ir šāds:

Par jauna politiska spēku veidošanu iestājas 56 % balsojušo,
ap 22 % - iesaka aiziet no politikas,
ap 17 % iesaka pievienoties kādai no Saeimas partijām,
ap 6 % aicina pievienoties kādai no ārpus Saeimas partijām.

Atjaunotnē var izlasīt arī dažādus rakstus par kultūras, izglītības, zinātnes, politikas, reliģija un vēstures jautājumiem.

Atbildēt

jt

27.06.2011. 23:47

Vairāk izskatās pēc zeka.

Atbildēt

Paija

27.06.2011. 23:04

Sauss ierēdnis - zaļknābis bez dzīvīguma un radošuma dzirksts.
Tik neievērojams kā laidara pele.
Bet labi, ka ir blats.

Atbildēt

cigans

27.06.2011. 20:19

Saubos par padomniekiem vispar. Ja butu labi padomnieki, mes nebu tikai galvu pabazusi no tas vircas mucas kura atrodamies. Varbut tas musu "gudras galvas" vinos neieklausas???

Atbildēt

Janeks

27.06.2011. 20:09

Pastars bijis juridiskais padomnieks arī Izglītības un zinātnes ministrijā un E-lietu ministrijā

e-lietu ministrijā, kura notrallināja visu kāpostu par e-parakstu un tā iestāde, kuras dēļ man ir atņemtas tiesības vēlēt un izpaust savu viedokli internetā? domāju, ka cilvēki līdz 50 šo atcerēsies :)

es esmu sašutis

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...