Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai nu kuram

12.08.2018. 08:34

»

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

Latvija maza


bet prokremliskiem zagļiem un pederastiem, gan nevajadzētu kādam atgādināt par Latvijas izmēriem.

Atbildēt

Uldis

12.08.2018. 08:31

»

Solvitām no Vecās vienotības


Vēlēšanās izkritušiem vienotībniekiem vajadzēs amatus. Vēl ir daudz labu vietu uz planētas, kur tiem ar ģimenēm pavadīt vecumdienas, ko reņģēdāji, nodokļu maksātāji, tiem var nodrošināt.

Atbildēt

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

12.08.2018. 02:19

Latvija maza

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 22:45

»

AA

Ļoti labi teikts! Visus zilos un melīgo Viņķeli ar "Kārli par Karlīni" pa skuju taku


Atstāj nu tos mūsu ziņā, un tiekat galā ar savu kremļa krievžīdu mafiju, kas terorizē vai puspasaules, nu jau centrālāfriku ieskaitot. Pūķina pavāram redz dimantus savajadzējies,ka sūta turp algotņus apsardzei un galina nost savas zemes žurnālistus.

Atbildēt

Solvitām no Vecās vienotības

11.08.2018. 21:21


Ārlietu ministrija (ĀM) papildu finansējuma pieprasījumā 2019. gada budžetā vēlas 2,9 miljonus eiro vēstniecību atvēršanai Austrālijā un Brazīlijā, informēja ministrijā.

Atbildēt

sūdēdājam

11.08.2018. 19:59

»

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika...


Ko pederasti saprot no tieslietu sistēmas? Jums par to ir tik pat jēgas, kā par iekšlietām un ārlietām. Par kādu zaņķi esiet pataisījuši ārlietu ministriju?
Pastāsti, čekistu un bandītu dirsā drāztais mēsls, kaut ko par Parādnieka kunga "pedofilijas skandālu". Vai nejauc kaut ko ar Birkavu, Sončiku, Eisaku un Tūnu, no kuriem tu guvi savu pirmo "seksuālo" pieredzi?

Atbildēt

to pareiz

11.08.2018. 19:47

»

pareiz

Par Vājoni nobalsoja VISS SC, daļa Vienotības ar Āboltiņu priekšgalā, kurai Vājonis solīja Premjeru, un zaļie no ZZS. Vai nebūtu laiks šo puskrievu un meitu ģēģeri palūgt lasīties


Kāds viņš meitu ģēģers, ja kopojas ar padzīvojušām kundzītēm, tomēr, ja izrāda interesi par pretējo dzimumu, jādomā nav pederasts, kas būtu pavisam traģiski mūsu valstij. Pārmest kādam tieksmi nogrūzties, tas vispār ir Vienotības pederastu, zoofīlu un nekrofīlu stilā.
Puskrievs ne puskrievs, izcelšanās nav īpaši nozīmīga. Rubiks, ir kā latvietis, bet vai var atrast vēl īstāku krievu, kā viņš? Apdraudējumu valstij rada tas, ka Vējonis ir krievu militārista atvase, kuram naids pret cilvēci tiek iebarots ar mātes pienu, pēc definīcijas.

Atbildēt

Mērķis,

11.08.2018. 17:28

»

Fēlis

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri


lai likumigi tērētu naudu diasporas izlūkošanai, jo diasporai naids pret 4. maija kliķi. Un, lai ar Diasporas likumu mēģinātu iegūt nodokļus no aizbēgušajiem, atgūt bankām aizdevumus aizbēgušajiem, kuri slēpjas, lai ar Diasporas likumu varētu tērēt naudu, vajājot banku parādniekus. Kols tēlo latviešu draugu. It kā Diasporas likums būtu latviešu interesēs. Nē, to raksta valsts un banku, ierēdņu interesēs, lai var tērēt vairāk budžeta naudu.

Atbildēt

NACIKI

11.08.2018. 17:06

...vai diaspora šiem mērgļiem tic,nu nē...kad diaspora balsoja par Trampu...viņus,žīdu un jeņķu roklaižas nosauca par "mazizglītotajiem"...nē demokrātu kangariem...:)

Atbildēt

Khe!

11.08.2018. 15:54

Edgars R. un diasporas likums,labākā anekdote!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2018. 15:22

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri!

Atbildēt

solī

11.08.2018. 13:26

pēc 25.gadiem attapās, vai arī pietēlo

Atbildēt

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

11.08.2018. 12:06

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika skatīta pornogrāfija. Izdzimteņi, liekuļi un tautas nodevēji. Tieslietu sistēmā strādā ļoti daudz krieviski runājošu, nekompetentu un atklāti kriminālu elementu, bet NA tos piesedz, jo paši izmanto to pakalpojumus. Vecie komunistu un vdk aģentu projekts ir NA.

Atbildēt

Vaņka Pidarstij

11.08.2018. 11:51

»

Olegs Ivankins

Par saskaņu


za Saskaņu i za Vejoņisa i Marisa Kučinska, za našu Vairu! Vairočku!

Atbildēt

Olegs Ivankins

11.08.2018. 11:45

Par saskaņu

Atbildēt

to Šprote

11.08.2018. 11:09

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Vai esi Ai Jobeness, ka latviskos politiķus pielīdzini kremliskiem pederatiem?

Atbildēt

Valdība?

11.08.2018. 10:35

»

?

kapec lidz sim laikam nav dibinata latvijas valdiba emigracija vai vismaz arvalstu latviesu partija


Labi, ja partija, apvienojot finanses. Bet, kas gan var stāties pretim cionistu lielajai naudai un VARAI, ja neiznīcina VARAS sakni - židmasonu B' nai B' rith stratēģisko s centrus Čikāgā un Vašingtonā. Cetrus? Galvenos vadītājus noslepkavojot kā goju lopus. Eiropas komisija ir B' nai B' rith židu izpildvara ES. DP un SAB kontrolē židmasonu brīvmūrnieki no mūsu vidus. B' nai B' rith slepkavu brigādes slepkavo gan ģenprokurorus, gan valstu vadītājus, maksātnespējas administratorus un citus kā vēsturnieku, profesoru I. Roni, kuru rīcībā ir pierādījumi par židu B' nai B' rith noziegumiem. Šo noziedznieku sadarbības partneri, izlūki ir nevalstiskajās organizācijās, domnīcās utt. Kā VDK laikos, šīm organizācijām piesaista talantīgākos un izmanto viņu nabadzības un lētticības dēļ.

Atbildēt

Pilnigi precizi teikts !

11.08.2018. 10:04

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Pilniba pievienojos Jusu uzskatam .

Atbildēt

Šprote

11.08.2018. 10:03

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata.

Atbildēt

to jautajums

11.08.2018. 10:01

loti vienkarsi ,balsosu par lielako latviesu ierednu ienadnieku partiju !

Atbildēt

jautājums

11.08.2018. 09:56

»

viennozimigi

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu


Un kā tad tu balsosi PRET?
Pat izsvītrojot visus tu nobalsosi par kādu no politmafijas klaniem,un oligarhiem ir pilnīgi vienalga kam maksāt ,,stipendijas,,.Ja nu kāds negribēs ņemt tad eksistē citas ietekmēšanas metodes.

Atbildēt

viennozimigi

11.08.2018. 09:53

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu.

Atbildēt

mjāā

11.08.2018. 09:52

Autors safisās meistarībā!
Pats taču raksta-
"ārlietu ministrs aicināja deputātus iesūtīt savus priekšlikumus"
"piedalījās pārstāvji no Ārlietu ministrijas, kas, kopā ar citām ministrijām un organizācijām, sniedza milzīgu pienesumu"
bet apgalvo, ka Ārlietu ministrijai neesot nekāda sakara ar likuma izstrādi

Atbildēt

nevajag

11.08.2018. 09:21

»

A

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem


nosaukt cilvēkus par pamuļķiem, ja viņi saņem vienpusīgu info, galvenokārt no Streipa un &.
Ne zinu, vai Amerikas "Laikā" ir iespēja publicēties NA?

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 09:13

Sadarbība ar okupācijas režīma pārstāvjiem ir un tiesiski paliks - sadarbība ar okupācijas režīmu. Viss kas noticis pēc pilsonības izdalīšanas kolonistiem ir neleģitīms un anulējams noziegums pret tiesiskas Latvijas valsts atjaunošanu un Latvijas tautu, kopējā okupācijas nozieguma ietvaros.

Atbildēt

to jautaajums

11.08.2018. 08:58

»

jautaajums

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība


Visos valstij svarīgākos balsojumos, kā Vējoņa ievēlēšanā, ministru, tai skaitā Matīsa, Rinkēviča un Kozlovska iecelšanā, par čekas maisiem, par uzturēšanās atļauju dalīšanu no Krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem un daudz cita, NA bija pretēja nostāja Vienotībai. Vienotība ar SC, kā vienas olas dvīņi.

Atbildēt

!

11.08.2018. 08:49

jaunie jenoti ir veco jenotu kloni.
p.s.rinkevicu svitrot ara jebkura gadijuma.

Atbildēt

Semikols

11.08.2018. 07:53

NA un Jaunās vienotības cionistiskie izdzimteņi! Aizvāciet savas smirdīgās rokas no latviešu diasporas, lai to šķeltu un vadītu, izmantotu savam pašlabumam! Diasporas likumu gludna un gludinās tā, lai 4. maija cionistu kliķe varētu ar Drošības policiju kontrolēt un ietekmēt latviešu nāciju emigrācijā psavas 4. maija cionistu VARAS drošības interesēs! Plus meklēs iespējas, kā vēl apzagt latviešu diasporu ar nodokļiem, tai atrodoties piespiedu emigrācijā!

Atbildēt

Karote

11.08.2018. 07:32

Drīzāk jau pilnīgi visi politbariņi, vai NA, vai jaunā V, kuri cep tos bezjēgas plānus par disaporām,latviešu atgriešanu, ir prasti ciniski meļi. Neviens garīgi vesels cilvēks neriskēs ar savu bērnu nākotni, lai iesaistītos valstiski vienaldzīgā izdzīvošanas loterijā. Pensijas gados, varbūt, jā, nopirks lauku mājiņu LR, atpūtīsies. Tik tam nebūs nekāda sakara ar Latviju, kuru pārstāv dažādi rinkeviči un koli.

Atbildēt

siska

11.08.2018. 07:17

Pedgars dos par brīvu blowjobus

Atbildēt

jautaajums

11.08.2018. 07:04

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība?

Atbildēt

A

11.08.2018. 06:55

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...