Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai nu kuram

12.08.2018. 08:34

»

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

Latvija maza


bet prokremliskiem zagļiem un pederastiem, gan nevajadzētu kādam atgādināt par Latvijas izmēriem.

Atbildēt

Uldis

12.08.2018. 08:31

»

Solvitām no Vecās vienotības


Vēlēšanās izkritušiem vienotībniekiem vajadzēs amatus. Vēl ir daudz labu vietu uz planētas, kur tiem ar ģimenēm pavadīt vecumdienas, ko reņģēdāji, nodokļu maksātāji, tiem var nodrošināt.

Atbildēt

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

12.08.2018. 02:19

Latvija maza

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 22:45

»

AA

Ļoti labi teikts! Visus zilos un melīgo Viņķeli ar "Kārli par Karlīni" pa skuju taku


Atstāj nu tos mūsu ziņā, un tiekat galā ar savu kremļa krievžīdu mafiju, kas terorizē vai puspasaules, nu jau centrālāfriku ieskaitot. Pūķina pavāram redz dimantus savajadzējies,ka sūta turp algotņus apsardzei un galina nost savas zemes žurnālistus.

Atbildēt

Solvitām no Vecās vienotības

11.08.2018. 21:21


Ārlietu ministrija (ĀM) papildu finansējuma pieprasījumā 2019. gada budžetā vēlas 2,9 miljonus eiro vēstniecību atvēršanai Austrālijā un Brazīlijā, informēja ministrijā.

Atbildēt

sūdēdājam

11.08.2018. 19:59

»

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika...


Ko pederasti saprot no tieslietu sistēmas? Jums par to ir tik pat jēgas, kā par iekšlietām un ārlietām. Par kādu zaņķi esiet pataisījuši ārlietu ministriju?
Pastāsti, čekistu un bandītu dirsā drāztais mēsls, kaut ko par Parādnieka kunga "pedofilijas skandālu". Vai nejauc kaut ko ar Birkavu, Sončiku, Eisaku un Tūnu, no kuriem tu guvi savu pirmo "seksuālo" pieredzi?

Atbildēt

to pareiz

11.08.2018. 19:47

»

pareiz

Par Vājoni nobalsoja VISS SC, daļa Vienotības ar Āboltiņu priekšgalā, kurai Vājonis solīja Premjeru, un zaļie no ZZS. Vai nebūtu laiks šo puskrievu un meitu ģēģeri palūgt lasīties


Kāds viņš meitu ģēģers, ja kopojas ar padzīvojušām kundzītēm, tomēr, ja izrāda interesi par pretējo dzimumu, jādomā nav pederasts, kas būtu pavisam traģiski mūsu valstij. Pārmest kādam tieksmi nogrūzties, tas vispār ir Vienotības pederastu, zoofīlu un nekrofīlu stilā.
Puskrievs ne puskrievs, izcelšanās nav īpaši nozīmīga. Rubiks, ir kā latvietis, bet vai var atrast vēl īstāku krievu, kā viņš? Apdraudējumu valstij rada tas, ka Vējonis ir krievu militārista atvase, kuram naids pret cilvēci tiek iebarots ar mātes pienu, pēc definīcijas.

Atbildēt

Mērķis,

11.08.2018. 17:28

»

Fēlis

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri


lai likumigi tērētu naudu diasporas izlūkošanai, jo diasporai naids pret 4. maija kliķi. Un, lai ar Diasporas likumu mēģinātu iegūt nodokļus no aizbēgušajiem, atgūt bankām aizdevumus aizbēgušajiem, kuri slēpjas, lai ar Diasporas likumu varētu tērēt naudu, vajājot banku parādniekus. Kols tēlo latviešu draugu. It kā Diasporas likums būtu latviešu interesēs. Nē, to raksta valsts un banku, ierēdņu interesēs, lai var tērēt vairāk budžeta naudu.

Atbildēt

NACIKI

11.08.2018. 17:06

...vai diaspora šiem mērgļiem tic,nu nē...kad diaspora balsoja par Trampu...viņus,žīdu un jeņķu roklaižas nosauca par "mazizglītotajiem"...nē demokrātu kangariem...:)

Atbildēt

Khe!

11.08.2018. 15:54

Edgars R. un diasporas likums,labākā anekdote!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2018. 15:22

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri!

Atbildēt

solī

11.08.2018. 13:26

pēc 25.gadiem attapās, vai arī pietēlo

Atbildēt

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

11.08.2018. 12:06

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika skatīta pornogrāfija. Izdzimteņi, liekuļi un tautas nodevēji. Tieslietu sistēmā strādā ļoti daudz krieviski runājošu, nekompetentu un atklāti kriminālu elementu, bet NA tos piesedz, jo paši izmanto to pakalpojumus. Vecie komunistu un vdk aģentu projekts ir NA.

Atbildēt

Vaņka Pidarstij

11.08.2018. 11:51

»

Olegs Ivankins

Par saskaņu


za Saskaņu i za Vejoņisa i Marisa Kučinska, za našu Vairu! Vairočku!

Atbildēt

Olegs Ivankins

11.08.2018. 11:45

Par saskaņu

Atbildēt

to Šprote

11.08.2018. 11:09

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Vai esi Ai Jobeness, ka latviskos politiķus pielīdzini kremliskiem pederatiem?

Atbildēt

Valdība?

11.08.2018. 10:35

»

?

kapec lidz sim laikam nav dibinata latvijas valdiba emigracija vai vismaz arvalstu latviesu partija


Labi, ja partija, apvienojot finanses. Bet, kas gan var stāties pretim cionistu lielajai naudai un VARAI, ja neiznīcina VARAS sakni - židmasonu B' nai B' rith stratēģisko s centrus Čikāgā un Vašingtonā. Cetrus? Galvenos vadītājus noslepkavojot kā goju lopus. Eiropas komisija ir B' nai B' rith židu izpildvara ES. DP un SAB kontrolē židmasonu brīvmūrnieki no mūsu vidus. B' nai B' rith slepkavu brigādes slepkavo gan ģenprokurorus, gan valstu vadītājus, maksātnespējas administratorus un citus kā vēsturnieku, profesoru I. Roni, kuru rīcībā ir pierādījumi par židu B' nai B' rith noziegumiem. Šo noziedznieku sadarbības partneri, izlūki ir nevalstiskajās organizācijās, domnīcās utt. Kā VDK laikos, šīm organizācijām piesaista talantīgākos un izmanto viņu nabadzības un lētticības dēļ.

Atbildēt

Pilnigi precizi teikts !

11.08.2018. 10:04

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Pilniba pievienojos Jusu uzskatam .

Atbildēt

Šprote

11.08.2018. 10:03

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata.

Atbildēt

to jautajums

11.08.2018. 10:01

loti vienkarsi ,balsosu par lielako latviesu ierednu ienadnieku partiju !

Atbildēt

jautājums

11.08.2018. 09:56

»

viennozimigi

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu


Un kā tad tu balsosi PRET?
Pat izsvītrojot visus tu nobalsosi par kādu no politmafijas klaniem,un oligarhiem ir pilnīgi vienalga kam maksāt ,,stipendijas,,.Ja nu kāds negribēs ņemt tad eksistē citas ietekmēšanas metodes.

Atbildēt

viennozimigi

11.08.2018. 09:53

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu.

Atbildēt

mjāā

11.08.2018. 09:52

Autors safisās meistarībā!
Pats taču raksta-
"ārlietu ministrs aicināja deputātus iesūtīt savus priekšlikumus"
"piedalījās pārstāvji no Ārlietu ministrijas, kas, kopā ar citām ministrijām un organizācijām, sniedza milzīgu pienesumu"
bet apgalvo, ka Ārlietu ministrijai neesot nekāda sakara ar likuma izstrādi

Atbildēt

nevajag

11.08.2018. 09:21

»

A

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem


nosaukt cilvēkus par pamuļķiem, ja viņi saņem vienpusīgu info, galvenokārt no Streipa un &.
Ne zinu, vai Amerikas "Laikā" ir iespēja publicēties NA?

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 09:13

Sadarbība ar okupācijas režīma pārstāvjiem ir un tiesiski paliks - sadarbība ar okupācijas režīmu. Viss kas noticis pēc pilsonības izdalīšanas kolonistiem ir neleģitīms un anulējams noziegums pret tiesiskas Latvijas valsts atjaunošanu un Latvijas tautu, kopējā okupācijas nozieguma ietvaros.

Atbildēt

to jautaajums

11.08.2018. 08:58

»

jautaajums

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība


Visos valstij svarīgākos balsojumos, kā Vējoņa ievēlēšanā, ministru, tai skaitā Matīsa, Rinkēviča un Kozlovska iecelšanā, par čekas maisiem, par uzturēšanās atļauju dalīšanu no Krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem un daudz cita, NA bija pretēja nostāja Vienotībai. Vienotība ar SC, kā vienas olas dvīņi.

Atbildēt

!

11.08.2018. 08:49

jaunie jenoti ir veco jenotu kloni.
p.s.rinkevicu svitrot ara jebkura gadijuma.

Atbildēt

Semikols

11.08.2018. 07:53

NA un Jaunās vienotības cionistiskie izdzimteņi! Aizvāciet savas smirdīgās rokas no latviešu diasporas, lai to šķeltu un vadītu, izmantotu savam pašlabumam! Diasporas likumu gludna un gludinās tā, lai 4. maija cionistu kliķe varētu ar Drošības policiju kontrolēt un ietekmēt latviešu nāciju emigrācijā psavas 4. maija cionistu VARAS drošības interesēs! Plus meklēs iespējas, kā vēl apzagt latviešu diasporu ar nodokļiem, tai atrodoties piespiedu emigrācijā!

Atbildēt

Karote

11.08.2018. 07:32

Drīzāk jau pilnīgi visi politbariņi, vai NA, vai jaunā V, kuri cep tos bezjēgas plānus par disaporām,latviešu atgriešanu, ir prasti ciniski meļi. Neviens garīgi vesels cilvēks neriskēs ar savu bērnu nākotni, lai iesaistītos valstiski vienaldzīgā izdzīvošanas loterijā. Pensijas gados, varbūt, jā, nopirks lauku mājiņu LR, atpūtīsies. Tik tam nebūs nekāda sakara ar Latviju, kuru pārstāv dažādi rinkeviči un koli.

Atbildēt

siska

11.08.2018. 07:17

Pedgars dos par brīvu blowjobus

Atbildēt

jautaajums

11.08.2018. 07:04

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība?

Atbildēt

A

11.08.2018. 06:55

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....