Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jauni jautājumi Ašeradenam OIK lietā

Ivars Zariņš u.c. Saeimas deputāti
19.01.2018.
Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nepatīk

31.01.2018. 22:42

man arvils. Ļoti

Atbildēt

asa

21.01.2018. 17:25

Visiem mazajiem hesiem bija noslēgti ligumi uz 8 gadiem par dubulto tarifu Kalvitis pēdejā darba dienā šo likumu atcēla jo pašam pieder liels hess Aglonā.Kāpec neviens nav versies prokuratūrā ar šo jautājumu.

Atbildēt

Jau šodien

21.01.2018. 15:58

»

Latvija ieslīgusi drausmīgā korupcijā

Visus 27 gadus Latvija ir drausmīgā, visaptverošā korupcijā. Katrs līgums ar valsti - noziegums un bezatbildība, pat soda miljoni. Un par tādiem līgumiem (meklējot noziedzīgu investoru) valstssamaksā miljonus un vēl iegulda miljonus un bankrotē uzņēmums, visādi metalugi, parex bankas. air boltiki. Arī...


Vajadzēja pat vēl šodien arestēt visus tos, kuri sagatavoja un saskaņoja, parakstīja šādu likumu par OIK un izkrāpa no tautas desmitiem, simtiem miljonu.

Kāds to darīs? Gaidi vien, kamēr nenāks jauns 13. janvāris.

Bet kāds var pateikt, cik ilgi Latvijā turpināsies šāds bandītisms un valsts izlaupīšana?

Cik ilgi valdīs korupcija tiesās?

Atbildēt

Latvija ieslīgusi drausmīgā korupcijā

21.01.2018. 15:54

Visus 27 gadus Latvija ir drausmīgā, visaptverošā korupcijā. Katrs līgums ar valsti - noziegums un bezatbildība, pat soda miljoni. Un par tādiem līgumiem (meklējot noziedzīgu investoru) valstssamaksā miljonus un vēl iegulda miljonus un bankrotē uzņēmums, visādi metalugi, parex bankas. air boltiki. Arī Rīgā iegulda naudas miljonus kur iepatīkas un nekas netiek izmeklēts. Nav nevienas atbildības pret līgumu sagatavotājiem, kuru līgumi ir viltoti, krāpnieciski, vērsti no valsts izsūkt miljonus un nekas nenotiek.

Ja ņem nopietni, ar sūdainiem mietiem būtu bijis jaizdzenā visus "investoru" meklētājus, tiesas, Maksātneasoējas administratorus,atstājot kādu pusi un pasakot, kas būs, ja turpināsiet korupciju, valsts sagrābšanu, kā līdz šim. Korumpantus dažreiz aitur, bet nearestē, jo zina, ka tiesas tik un tā, kopā ar advokātiem un par lielu naudu korupcijas bandītus attaisnos. Vienmēr var atrast iemeslus un pateikt - nav pietiekami pierādījumu, ja nav vienotas pierādījumu vērtēšanas politikas, kas notiek pašlaik.

Atbildēt

:))

21.01.2018. 15:50

»

vecais spekulants

Viss ar jautajumiem ir kartiba . Bet kremla gazproma gazes adata ,kura sastada ap 80% OIK no laupijuma .Tas parasti kremla pakalpiniem aizmirstas


Paga, paga - vai tad tas nav Ašeradens, kurš tagad steidz slēgt darījumu ar GAZPROM, lai Latvija turpinātu sēdēt uz gāzes adatas?.. :))

Atbildēt

:))

21.01.2018. 15:42

»

Brrr

Būtu labāk painteresējies cik no tavas kabatas ir iztērēts TEC 1 un TEC 2 būvniecībai un cik daudz ir samaksāts Gazprom par šajās stacijās iztērēto gāzi :) Zaļās enerģis izmaksas salīdzinājumā ar to ir bērnu šļupsti


TECiem no šī gada vairs netiek maksāts atbalsts, par tiem vairs nav jēgas cepties - tas neko nepalīdzēs, tikai lieki novērsīs uzmanību.

Atbildēt

Uldis

21.01.2018. 15:41

»

Arvils

Tā ir no cilvēku kabatām ar varu (attiecīgu likuma spēku


Morālo kropļu, kremļa pakalpiņu: Dombrovska, Kampara, Pavļuta un Ašerādena, pretvalstiskās darbības tieši veicināja mūsu atkarību no Krievijas gāzes. Nevienā Rietumu valstī patērētāji nemaksā OIK par elektrību no fosilā kurināmā un nevienā par saules enerģiju nemaksā tikai minimumu.

Atbildēt

Brrr

21.01.2018. 09:15

»

izsmiekls

Eiropas komisija nelika uzņemties 40% atjaunojamo energoresursu īpatsvaru no kopējā. To izdarīja politiķi un viņu čomaki, kuri labu ideju pārvērta par parazitēšanas uz tautas rēķina shēmu. Ja pareizi atceros šādu procentu uzņēmās oranžie taukmūļi, bet ar neremdināmu alkatību turpināja repšes kretīni...


Būtu labāk painteresējies cik no tavas kabatas ir iztērēts TEC 1 un TEC 2 būvniecībai un cik daudz ir samaksāts Gazprom par šajās stacijās iztērēto gāzi :) Zaļās enerģis izmaksas salīdzinājumā ar to ir bērnu šļupsti!

Atbildēt

Sūrs darbs par sviestmaizi:

21.01.2018. 07:52

»

Alexa

Es personīgi vēlos, lai man tiktu atmaksāta izkrāptā nauda par šo OIK. Es katru mēnesī maksāju diezgan pamatīgu summu. Un vēlos, lai tiktu veikts pārrēķins par sīem iepriekšējiem nepamatoti piestādītiem rēķiniem


AS «Latvenergo» valdes priekšsēdētāja Āra Žīgura alga 2016.gadā bija 131 241 eiro, kas ir par 7,2% mazāk nekā 2015.gadā, liecina amatpersonas deklarācija.

Atbildēt

Alexa

20.01.2018. 18:55

Es personīgi vēlos, lai man tiktu atmaksāta izkrāptā nauda par šo OIK. Es katru mēnesī maksāju diezgan pamatīgu summu. Un vēlos, lai tiktu veikts pārrēķins par sīem iepriekšējiem nepamatoti piestādītiem rēķiniem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.01.2018. 18:06

Ivars par šo intervijā krieviski
https://www.youtube.com/watch?v=NLFQ8mPUt8k

Atbildēt

izsmiekls

20.01.2018. 16:20

»

Arvils

Tā ir no cilvēku kabatām ar varu (attiecīgu likuma spēku


Eiropas komisija nelika uzņemties 40% atjaunojamo energoresursu īpatsvaru no kopējā. To izdarīja politiķi un viņu čomaki, kuri labu ideju pārvērta par parazitēšanas uz tautas rēķina shēmu. Ja pareizi atceros šādu procentu uzņēmās oranžie taukmūļi, bet ar neremdināmu alkatību turpināja repšes kretīni un pēc tam vienotības šeptmaņi no EM. Ne velti vienotība saņēma visvairāk atpakaļ partijas kasē "ziedojumus" no šiem parazītiem. Patiesībā nekādu ziedojumu nebija. Zaga tautai naudu un deva vienotībai. Daļa arī ZZSam. Tas jāatceras pie vēlēšanu urnām šogad oktobrī. Es nenogurstoši par to visiem stāstu un stāstīšu.

Atbildēt

aina

20.01.2018. 12:28

Būtu labi ja Latviešus iepazīstinātu ar ES dokumentu- regulas pirmavotu par atjaunojamās enerģijas palielināšanu un to palielinājuma procentiem. Visas šīs atļaujas gāja arī caur Valsts Vides dienestu, kas izsniedza tehniskos noteikumus un piesārņojošas darbības atļaujas. Būtiski, ka pie zaļās atjaunojamās enerģijas ir pieskaitīta gāze. Te kādam vajadzētu sēdēt cietumā no vides dienesta un Vides ministrijas, jo tas neatbilst ES regulai un Latvijas valsts interesēm, sadārdzinot elektroenerģijas cenu par 25% un kropļojot ES brīvo tirgu, atsevišķu personu interesēs. Jautājums Vides ministrijai, kāpēc šis atjaunojamās enerģijas izmaksas netiek segtas no pārdotajām emisiju kvotām, tā veidojot līdzsvaru elektroenerģijas tirgu. Tā ir valsts ekonomikas sabotāža un Latvijas iedzīvotāju apzināta dzīves kvalitātes pazemināšanu. Nezināšana neatbrīvo no atbildības.

Atbildēt

!

20.01.2018. 11:08

It kā likumīga visas tautas apzagšana gaišā dienas laikā, te nu vajadzētu painteresēties, kas šos likumus bīdija un atbalstīja, no viņiem solidāri jāpiedzen tie miljardi, tad pietiks skolām un medicīnai!Bet neviens labprātīgi tos neatdos, te vajadzētu pamācīties no Ķīnas un lielzagļus sākt publiski kārt!

Atbildēt

Zariņš

20.01.2018. 11:00

»

Art

Latvijā mafijai ir tik liels spēks, ka arī Ašrādenam ap to jādanco un pat tik kompetents cilvēks kā I.Zariņš tiek ignorēts un no saeimas puses neatbalstīts...


Es sakārtoju rigas satiksmi un namu parvaldi, tikšu galā arī ar EM! Viss būs mani vēlētāji, šis gads mums solās labs!!!

Atbildēt

izsmiekls

20.01.2018. 09:50

»

Pilsonis

Zariņš apkaro latviešu biznesu, tāds jau ir to saskaņas salašņu mērķis, panākt lai latviešiem nebūtu turīgu uzņēmēju, kas pamanījušies izmantot Eiropas valdītāju stulbumu par divkāršā un trīskāršā tarifa maksāšanu par visu, kam piekarina zaļās birkas. Turklāt OIK biznesmeņi efektīvi apkaro padomju rūpniecības...


Ar administratīviem līdzekļiem radīta un uzturēta parazitēšana nav bizness. Parazitēšana arī Āfrikā ir parazitēšana. Bizness nozīmē, ka Tu pelni konkurējot brīvajā tirgū ar citiem un dodot sabiedrībai arī kādu labumu. Ar OIK nekāds labums netiek dots. Tā ir no cilvēku kabatām ar varu (attiecīgu likuma spēku) izvilkta nauda un iedota šiem "biznesmeņiem". Nevienam nav nekādu ilūziju, ka šis likums un tie, kas no tā barojās pie šādas legālas parazitēšanas uz sabiedrības rēķina ir nonākuši samaksājot kukuļus tiem, kuri šo likumu izstrādāja un pieņēma t.sk. balsoja par to.

Atbildēt

Art

20.01.2018. 09:44

Latvijā mafijai ir tik liels spēks, ka arī Ašrādenam ap to jādanco un pat tik kompetents cilvēks kā I.Zariņš tiek ignorēts un no saeimas puses neatbalstīts.
Tas liecina, ka valsts vara ir absolūti savā pasaulē dzīvojoša, korumpēta, vienaldzīga un loģiski lemt nespējīga.
Ir jānāk ceturtai atmodai

Atbildēt

lauķis

20.01.2018. 07:49

»

Uldis

Ja Ašerādens nepadalījās ar savas sugas brāli, Zariņu, viņš vienkārši ir idiots


Nesatraucies , gan jau ka padalījās , bet , demokrātiskais proces ir jāpasniedz gana teatrāli , savādāk ļauži nenoticēs demokrātijai.

Atbildēt

ŽĀris

20.01.2018. 07:46

OIK shēmas īstenošanai 2010.gada 16.jūnijā bija jāattīra Latvenergo spices laukums no TP ielikteņiem. Palīdzēja Vienotībai tuvā Anna no Potapovu sādžas un tālāk jau tehnikas jautājums, kā to apraksta, kāds Biznesa augstskolas «Turība» 1.kursa students:

https://www.diena.lv/raksts/sodien-laikraksta/par-energoapgades-drosumu-13990996

Atbildēt

tikai nesākt kaunēties

20.01.2018. 07:21

un škles kretīniem tas nedraud

Atbildēt

Uldis

20.01.2018. 05:08

»

baigaa simtgade

kugji kaapaas,oik,administratoru ordas,VL/TBLNNK tiesnesi un vinu bossi


Tiesas lēmumus ietekmē Vienotības čekas pakalpiņi un kaku stumdītāji.

Atbildēt

Uldis

20.01.2018. 05:03

Ja Ašerādens nepadalījās ar savas sugas brāli, Zariņu, viņš vienkārši ir idiots.

Atbildēt

Joz. 19:31

20.01.2018. 02:42

»

tāda mentalitāte...

diez vai izraēļu Ašera dzimtas pēctecis kaut ko drīkstēs pateikt pret saviem glabālajiem saimniekiem


"Šis ir Ašera bērnu cilts īpašums pēc viņu dzimtām, pilsētas ar to ciemiem."

Atbildēt

tāda mentalitāte...

20.01.2018. 02:37

»

silvija

kads noziedzigs acu skatiens


diez vai izraēļu Ašera dzimtas pēctecis kaut ko drīkstēs pateikt pret saviem glabālajiem saimniekiem...

Atbildēt

silvija

20.01.2018. 00:17

kads noziedzigs acu skatiens....

Atbildēt

baigaa simtgade

20.01.2018. 00:04

kugji kaapaas,oik,administratoru ordas,VL/TBLNNK tiesnesi un vinu bossi....

Atbildēt

Kompetentiem

19.01.2018. 23:47

orgāniem būtu jaizbrauc nelielā ekskursijā un jāpaskatās cik daudzos mazajos HES griežas turbīnas!!! un vai vispār kādreiz ir griezušās?! un kādam būtu drusku japasēž..., ilgi japasēž!!!

Atbildēt

Nesaprotu

19.01.2018. 21:57

Vai tad OIK valdē un padomē nav valsts pērstāvju ar lielām aldziņām? Ko viņi dara valsts labā? Vai tad neredz, kas notiek, jebšu dzīvo laimīgi un pārtikuši?

Atbildēt

Pilsonis

19.01.2018. 21:27

Zariņš apkaro latviešu biznesu, tāds jau ir to saskaņas salašņu mērķis, panākt lai latviešiem nebūtu turīgu uzņēmēju, kas pamanījušies izmantot Eiropas valdītāju stulbumu par divkāršā un trīskāršā tarifa maksāšanu par visu, kam piekarina zaļās birkas. Turklāt OIK biznesmeņi efektīvi apkaro padomju rūpniecības paliekas, visādus metalurgus un citus migrantu anklāvus, kas tika mākslīgi ievazāti un uzturēti pie dzīvības ar Latvijas Daugavas lēto HESu elektrību. Ja atmoda nepiebeidza smago rūpniecību, tad OIK to izdarīja ātri un neatgriezeniski, atsitot vēlmi kādai naidīgai ārvalstij ar saviem saskaņiešu lobijiem šeit vēl kādu elektroietilpīgu migrantu ražotni taisīt. Turklāt valstij arī labums - no tiem 500 OIK miljoniem vismaz 100 miljoni PVN veidā nonāk valsts kasē.

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2018. 21:22

Viss ar jautajumiem ir kartiba . Bet kremla gazproma gazes adata ,kura sastada ap 80% OIK no laupijuma .Tas parasti kremla pakalpiniem aizmirstas.

Atbildēt

juhops

19.01.2018. 20:59

Apzaga toreiz, apzog tagad, kā saka, joprojām. Kas tā tāda dziesmotā revolūcija īsti bija? Kā jums, šķiet, līdzpilsoņi?

Atbildēt

Latvis

19.01.2018. 20:50

Saeimai jāpieņem likums, kas aizliegtu ar OIK apzagt Latvijas tautu! Jo te jau iet dumjāk, kā ar kuģi-māju! Pat TECiem ar Krievijas gāzi ir OIK! Es vēl saprastu, ka pie personīgās mājas ir kādas elektrības "dzirnavas", saules baterejas, kas lieko enerģiju pārdod Latenergo, bet ne jau visādi vēja parki, TECi, HESi!

Atbildēt

Velti cerēt uz atbildēm

19.01.2018. 20:18

Zariņa kungs, vai tiešām jūs cerat, ka saņemsiet atbildes? Vai tiešām uzskatāt, ka EM vispār var atļauties atbildēt uz šiem jautājumiem. Atbildes uz tiem izgaismotu EM ierēdņu un arī ministra, kā arī iepriekšējo ministru neizdarbības, krāpniecības, darbošanos kāda trešā interesēs utt. Atbildes uz šiem jautājumiem būtu kā Ašeradenam pašam sev parakstīt nāves spriedumu. Baidos, ka pirms vēlēšanām viņš to negrasās darīt. Ja arī kaut kādas atbildes saņemsiet, tā būs formāla atrakstīšanās un nekas vairāk.
Pilnīgi pieņemu, ka nekādas kontrolgrupas nav un triju licenču atņemšana tika veikta tikai tāpēc, lai sabiedrībai parādītu, ka EM vispār kaut ko dara un spodrinātu ministra spalvu. Pēc būtības, viss šis OIK skandāls ir lielisks gājiens, lai Ašeradens varētu parādīt, ka dikti jau nu cīnās par cilvēku interesēm un pret tā saucamo krāpniecību, bet patiesībā cīnās par savu krēslu uz nākamajām vēlēšanām un piesedz to, kas notiek ministrijā. Viss šis OIK skandāls, tāpat arī tas, kā situācija ir izvērtusies šobrīd, ir tikai un vienīgi Ašeradena personīgā atbildība.
Un tomēr, ceru, ka, ja pat nesaņemsiet šīs atbildes, celsiet gaismā to, kādu kaitniecīgu darbību Latvijas iedzīvotājiem, uzņēmējiem, un ekonomikai kopumā nodara pašreizējā Ašeradena ministrēšana.

Atbildēt

Es,

19.01.2018. 20:06

ibiots manikaks porcijs srrrancijs, gàju uz barikàdèm, ticèju nàkotnei, piemiñas błembuku esmu tagad atejà pie daudzreiz lietojamo papîru maisa piekabinàjis. Kad man uznàk pilnmèness sindroms, saceru ibijotiskus patrejotiskus mugus par kaŗakulikasi kamasutras màkslas likumiem. Un onanèju uz administratîvo procesu, no kà man ir hroniski krampjainie orgasmi ar strutainiem izdalîjumiem. Patieśàm, interesanti man kà ibiotam manikakam srrrrrancijam!

Atbildēt

39 negribēja ziedot Kamparam

19.01.2018. 20:04

Kādēļ no vairāk nekā 400 stacijām tika izvēlētas tieši šīs 39 stacijas? Pēc kādām konkrēti pazīmēm un, vadoties no kādiem apsvērumiem, tika veikta šāda izvēle?

Ziedojuma/biedra naudas saņēmējs:  
   Politiskā partija VIENOTĪBA
   Reģ. nr. 40008185924
   Konta nr. LV25HABA0551032293486, SWIFT HABALV22; 

Atbildēt

No Ogres

19.01.2018. 19:43

Vai varam iepazīties publiski ar Tec2 un FortumJelgava pārbaudes rezūltātiem? Visas stacijas esat pārbaudījuši kas saņem OIK!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....