Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jauni jautājumi Ašeradenam OIK lietā

Ivars Zariņš u.c. Saeimas deputāti
19.01.2018.
Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nepatīk

31.01.2018. 22:42

man arvils. Ļoti

Atbildēt

asa

21.01.2018. 17:25

Visiem mazajiem hesiem bija noslēgti ligumi uz 8 gadiem par dubulto tarifu Kalvitis pēdejā darba dienā šo likumu atcēla jo pašam pieder liels hess Aglonā.Kāpec neviens nav versies prokuratūrā ar šo jautājumu.

Atbildēt

Jau šodien

21.01.2018. 15:58

»

Latvija ieslīgusi drausmīgā korupcijā

Visus 27 gadus Latvija ir drausmīgā, visaptverošā korupcijā. Katrs līgums ar valsti - noziegums un bezatbildība, pat soda miljoni. Un par tādiem līgumiem (meklējot noziedzīgu investoru) valstssamaksā miljonus un vēl iegulda miljonus un bankrotē uzņēmums, visādi metalugi, parex bankas. air boltiki. Arī...


Vajadzēja pat vēl šodien arestēt visus tos, kuri sagatavoja un saskaņoja, parakstīja šādu likumu par OIK un izkrāpa no tautas desmitiem, simtiem miljonu.

Kāds to darīs? Gaidi vien, kamēr nenāks jauns 13. janvāris.

Bet kāds var pateikt, cik ilgi Latvijā turpināsies šāds bandītisms un valsts izlaupīšana?

Cik ilgi valdīs korupcija tiesās?

Atbildēt

Latvija ieslīgusi drausmīgā korupcijā

21.01.2018. 15:54

Visus 27 gadus Latvija ir drausmīgā, visaptverošā korupcijā. Katrs līgums ar valsti - noziegums un bezatbildība, pat soda miljoni. Un par tādiem līgumiem (meklējot noziedzīgu investoru) valstssamaksā miljonus un vēl iegulda miljonus un bankrotē uzņēmums, visādi metalugi, parex bankas. air boltiki. Arī Rīgā iegulda naudas miljonus kur iepatīkas un nekas netiek izmeklēts. Nav nevienas atbildības pret līgumu sagatavotājiem, kuru līgumi ir viltoti, krāpnieciski, vērsti no valsts izsūkt miljonus un nekas nenotiek.

Ja ņem nopietni, ar sūdainiem mietiem būtu bijis jaizdzenā visus "investoru" meklētājus, tiesas, Maksātneasoējas administratorus,atstājot kādu pusi un pasakot, kas būs, ja turpināsiet korupciju, valsts sagrābšanu, kā līdz šim. Korumpantus dažreiz aitur, bet nearestē, jo zina, ka tiesas tik un tā, kopā ar advokātiem un par lielu naudu korupcijas bandītus attaisnos. Vienmēr var atrast iemeslus un pateikt - nav pietiekami pierādījumu, ja nav vienotas pierādījumu vērtēšanas politikas, kas notiek pašlaik.

Atbildēt

:))

21.01.2018. 15:50

»

vecais spekulants

Viss ar jautajumiem ir kartiba . Bet kremla gazproma gazes adata ,kura sastada ap 80% OIK no laupijuma .Tas parasti kremla pakalpiniem aizmirstas


Paga, paga - vai tad tas nav Ašeradens, kurš tagad steidz slēgt darījumu ar GAZPROM, lai Latvija turpinātu sēdēt uz gāzes adatas?.. :))

Atbildēt

:))

21.01.2018. 15:42

»

Brrr

Būtu labāk painteresējies cik no tavas kabatas ir iztērēts TEC 1 un TEC 2 būvniecībai un cik daudz ir samaksāts Gazprom par šajās stacijās iztērēto gāzi :) Zaļās enerģis izmaksas salīdzinājumā ar to ir bērnu šļupsti


TECiem no šī gada vairs netiek maksāts atbalsts, par tiem vairs nav jēgas cepties - tas neko nepalīdzēs, tikai lieki novērsīs uzmanību.

Atbildēt

Uldis

21.01.2018. 15:41

»

Arvils

Tā ir no cilvēku kabatām ar varu (attiecīgu likuma spēku


Morālo kropļu, kremļa pakalpiņu: Dombrovska, Kampara, Pavļuta un Ašerādena, pretvalstiskās darbības tieši veicināja mūsu atkarību no Krievijas gāzes. Nevienā Rietumu valstī patērētāji nemaksā OIK par elektrību no fosilā kurināmā un nevienā par saules enerģiju nemaksā tikai minimumu.

Atbildēt

Brrr

21.01.2018. 09:15

»

izsmiekls

Eiropas komisija nelika uzņemties 40% atjaunojamo energoresursu īpatsvaru no kopējā. To izdarīja politiķi un viņu čomaki, kuri labu ideju pārvērta par parazitēšanas uz tautas rēķina shēmu. Ja pareizi atceros šādu procentu uzņēmās oranžie taukmūļi, bet ar neremdināmu alkatību turpināja repšes kretīni...


Būtu labāk painteresējies cik no tavas kabatas ir iztērēts TEC 1 un TEC 2 būvniecībai un cik daudz ir samaksāts Gazprom par šajās stacijās iztērēto gāzi :) Zaļās enerģis izmaksas salīdzinājumā ar to ir bērnu šļupsti!

Atbildēt

Sūrs darbs par sviestmaizi:

21.01.2018. 07:52

»

Alexa

Es personīgi vēlos, lai man tiktu atmaksāta izkrāptā nauda par šo OIK. Es katru mēnesī maksāju diezgan pamatīgu summu. Un vēlos, lai tiktu veikts pārrēķins par sīem iepriekšējiem nepamatoti piestādītiem rēķiniem


AS «Latvenergo» valdes priekšsēdētāja Āra Žīgura alga 2016.gadā bija 131 241 eiro, kas ir par 7,2% mazāk nekā 2015.gadā, liecina amatpersonas deklarācija.

Atbildēt

Alexa

20.01.2018. 18:55

Es personīgi vēlos, lai man tiktu atmaksāta izkrāptā nauda par šo OIK. Es katru mēnesī maksāju diezgan pamatīgu summu. Un vēlos, lai tiktu veikts pārrēķins par sīem iepriekšējiem nepamatoti piestādītiem rēķiniem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.01.2018. 18:06

Ivars par šo intervijā krieviski
https://www.youtube.com/watch?v=NLFQ8mPUt8k

Atbildēt

izsmiekls

20.01.2018. 16:20

»

Arvils

Tā ir no cilvēku kabatām ar varu (attiecīgu likuma spēku


Eiropas komisija nelika uzņemties 40% atjaunojamo energoresursu īpatsvaru no kopējā. To izdarīja politiķi un viņu čomaki, kuri labu ideju pārvērta par parazitēšanas uz tautas rēķina shēmu. Ja pareizi atceros šādu procentu uzņēmās oranžie taukmūļi, bet ar neremdināmu alkatību turpināja repšes kretīni un pēc tam vienotības šeptmaņi no EM. Ne velti vienotība saņēma visvairāk atpakaļ partijas kasē "ziedojumus" no šiem parazītiem. Patiesībā nekādu ziedojumu nebija. Zaga tautai naudu un deva vienotībai. Daļa arī ZZSam. Tas jāatceras pie vēlēšanu urnām šogad oktobrī. Es nenogurstoši par to visiem stāstu un stāstīšu.

Atbildēt

aina

20.01.2018. 12:28

Būtu labi ja Latviešus iepazīstinātu ar ES dokumentu- regulas pirmavotu par atjaunojamās enerģijas palielināšanu un to palielinājuma procentiem. Visas šīs atļaujas gāja arī caur Valsts Vides dienestu, kas izsniedza tehniskos noteikumus un piesārņojošas darbības atļaujas. Būtiski, ka pie zaļās atjaunojamās enerģijas ir pieskaitīta gāze. Te kādam vajadzētu sēdēt cietumā no vides dienesta un Vides ministrijas, jo tas neatbilst ES regulai un Latvijas valsts interesēm, sadārdzinot elektroenerģijas cenu par 25% un kropļojot ES brīvo tirgu, atsevišķu personu interesēs. Jautājums Vides ministrijai, kāpēc šis atjaunojamās enerģijas izmaksas netiek segtas no pārdotajām emisiju kvotām, tā veidojot līdzsvaru elektroenerģijas tirgu. Tā ir valsts ekonomikas sabotāža un Latvijas iedzīvotāju apzināta dzīves kvalitātes pazemināšanu. Nezināšana neatbrīvo no atbildības.

Atbildēt

!

20.01.2018. 11:08

It kā likumīga visas tautas apzagšana gaišā dienas laikā, te nu vajadzētu painteresēties, kas šos likumus bīdija un atbalstīja, no viņiem solidāri jāpiedzen tie miljardi, tad pietiks skolām un medicīnai!Bet neviens labprātīgi tos neatdos, te vajadzētu pamācīties no Ķīnas un lielzagļus sākt publiski kārt!

Atbildēt

Zariņš

20.01.2018. 11:00

»

Art

Latvijā mafijai ir tik liels spēks, ka arī Ašrādenam ap to jādanco un pat tik kompetents cilvēks kā I.Zariņš tiek ignorēts un no saeimas puses neatbalstīts...


Es sakārtoju rigas satiksmi un namu parvaldi, tikšu galā arī ar EM! Viss būs mani vēlētāji, šis gads mums solās labs!!!

Atbildēt

izsmiekls

20.01.2018. 09:50

»

Pilsonis

Zariņš apkaro latviešu biznesu, tāds jau ir to saskaņas salašņu mērķis, panākt lai latviešiem nebūtu turīgu uzņēmēju, kas pamanījušies izmantot Eiropas valdītāju stulbumu par divkāršā un trīskāršā tarifa maksāšanu par visu, kam piekarina zaļās birkas. Turklāt OIK biznesmeņi efektīvi apkaro padomju rūpniecības...


Ar administratīviem līdzekļiem radīta un uzturēta parazitēšana nav bizness. Parazitēšana arī Āfrikā ir parazitēšana. Bizness nozīmē, ka Tu pelni konkurējot brīvajā tirgū ar citiem un dodot sabiedrībai arī kādu labumu. Ar OIK nekāds labums netiek dots. Tā ir no cilvēku kabatām ar varu (attiecīgu likuma spēku) izvilkta nauda un iedota šiem "biznesmeņiem". Nevienam nav nekādu ilūziju, ka šis likums un tie, kas no tā barojās pie šādas legālas parazitēšanas uz sabiedrības rēķina ir nonākuši samaksājot kukuļus tiem, kuri šo likumu izstrādāja un pieņēma t.sk. balsoja par to.

Atbildēt

Art

20.01.2018. 09:44

Latvijā mafijai ir tik liels spēks, ka arī Ašrādenam ap to jādanco un pat tik kompetents cilvēks kā I.Zariņš tiek ignorēts un no saeimas puses neatbalstīts.
Tas liecina, ka valsts vara ir absolūti savā pasaulē dzīvojoša, korumpēta, vienaldzīga un loģiski lemt nespējīga.
Ir jānāk ceturtai atmodai

Atbildēt

lauķis

20.01.2018. 07:49

»

Uldis

Ja Ašerādens nepadalījās ar savas sugas brāli, Zariņu, viņš vienkārši ir idiots


Nesatraucies , gan jau ka padalījās , bet , demokrātiskais proces ir jāpasniedz gana teatrāli , savādāk ļauži nenoticēs demokrātijai.

Atbildēt

ŽĀris

20.01.2018. 07:46

OIK shēmas īstenošanai 2010.gada 16.jūnijā bija jāattīra Latvenergo spices laukums no TP ielikteņiem. Palīdzēja Vienotībai tuvā Anna no Potapovu sādžas un tālāk jau tehnikas jautājums, kā to apraksta, kāds Biznesa augstskolas «Turība» 1.kursa students:

https://www.diena.lv/raksts/sodien-laikraksta/par-energoapgades-drosumu-13990996

Atbildēt

tikai nesākt kaunēties

20.01.2018. 07:21

un škles kretīniem tas nedraud

Atbildēt

Uldis

20.01.2018. 05:08

»

baigaa simtgade

kugji kaapaas,oik,administratoru ordas,VL/TBLNNK tiesnesi un vinu bossi


Tiesas lēmumus ietekmē Vienotības čekas pakalpiņi un kaku stumdītāji.

Atbildēt

Uldis

20.01.2018. 05:03

Ja Ašerādens nepadalījās ar savas sugas brāli, Zariņu, viņš vienkārši ir idiots.

Atbildēt

Joz. 19:31

20.01.2018. 02:42

»

tāda mentalitāte...

diez vai izraēļu Ašera dzimtas pēctecis kaut ko drīkstēs pateikt pret saviem glabālajiem saimniekiem


"Šis ir Ašera bērnu cilts īpašums pēc viņu dzimtām, pilsētas ar to ciemiem."

Atbildēt

tāda mentalitāte...

20.01.2018. 02:37

»

silvija

kads noziedzigs acu skatiens


diez vai izraēļu Ašera dzimtas pēctecis kaut ko drīkstēs pateikt pret saviem glabālajiem saimniekiem...

Atbildēt

silvija

20.01.2018. 00:17

kads noziedzigs acu skatiens....

Atbildēt

baigaa simtgade

20.01.2018. 00:04

kugji kaapaas,oik,administratoru ordas,VL/TBLNNK tiesnesi un vinu bossi....

Atbildēt

Kompetentiem

19.01.2018. 23:47

orgāniem būtu jaizbrauc nelielā ekskursijā un jāpaskatās cik daudzos mazajos HES griežas turbīnas!!! un vai vispār kādreiz ir griezušās?! un kādam būtu drusku japasēž..., ilgi japasēž!!!

Atbildēt

Nesaprotu

19.01.2018. 21:57

Vai tad OIK valdē un padomē nav valsts pērstāvju ar lielām aldziņām? Ko viņi dara valsts labā? Vai tad neredz, kas notiek, jebšu dzīvo laimīgi un pārtikuši?

Atbildēt

Pilsonis

19.01.2018. 21:27

Zariņš apkaro latviešu biznesu, tāds jau ir to saskaņas salašņu mērķis, panākt lai latviešiem nebūtu turīgu uzņēmēju, kas pamanījušies izmantot Eiropas valdītāju stulbumu par divkāršā un trīskāršā tarifa maksāšanu par visu, kam piekarina zaļās birkas. Turklāt OIK biznesmeņi efektīvi apkaro padomju rūpniecības paliekas, visādus metalurgus un citus migrantu anklāvus, kas tika mākslīgi ievazāti un uzturēti pie dzīvības ar Latvijas Daugavas lēto HESu elektrību. Ja atmoda nepiebeidza smago rūpniecību, tad OIK to izdarīja ātri un neatgriezeniski, atsitot vēlmi kādai naidīgai ārvalstij ar saviem saskaņiešu lobijiem šeit vēl kādu elektroietilpīgu migrantu ražotni taisīt. Turklāt valstij arī labums - no tiem 500 OIK miljoniem vismaz 100 miljoni PVN veidā nonāk valsts kasē.

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2018. 21:22

Viss ar jautajumiem ir kartiba . Bet kremla gazproma gazes adata ,kura sastada ap 80% OIK no laupijuma .Tas parasti kremla pakalpiniem aizmirstas.

Atbildēt

juhops

19.01.2018. 20:59

Apzaga toreiz, apzog tagad, kā saka, joprojām. Kas tā tāda dziesmotā revolūcija īsti bija? Kā jums, šķiet, līdzpilsoņi?

Atbildēt

Latvis

19.01.2018. 20:50

Saeimai jāpieņem likums, kas aizliegtu ar OIK apzagt Latvijas tautu! Jo te jau iet dumjāk, kā ar kuģi-māju! Pat TECiem ar Krievijas gāzi ir OIK! Es vēl saprastu, ka pie personīgās mājas ir kādas elektrības "dzirnavas", saules baterejas, kas lieko enerģiju pārdod Latenergo, bet ne jau visādi vēja parki, TECi, HESi!

Atbildēt

Velti cerēt uz atbildēm

19.01.2018. 20:18

Zariņa kungs, vai tiešām jūs cerat, ka saņemsiet atbildes? Vai tiešām uzskatāt, ka EM vispār var atļauties atbildēt uz šiem jautājumiem. Atbildes uz tiem izgaismotu EM ierēdņu un arī ministra, kā arī iepriekšējo ministru neizdarbības, krāpniecības, darbošanos kāda trešā interesēs utt. Atbildes uz šiem jautājumiem būtu kā Ašeradenam pašam sev parakstīt nāves spriedumu. Baidos, ka pirms vēlēšanām viņš to negrasās darīt. Ja arī kaut kādas atbildes saņemsiet, tā būs formāla atrakstīšanās un nekas vairāk.
Pilnīgi pieņemu, ka nekādas kontrolgrupas nav un triju licenču atņemšana tika veikta tikai tāpēc, lai sabiedrībai parādītu, ka EM vispār kaut ko dara un spodrinātu ministra spalvu. Pēc būtības, viss šis OIK skandāls ir lielisks gājiens, lai Ašeradens varētu parādīt, ka dikti jau nu cīnās par cilvēku interesēm un pret tā saucamo krāpniecību, bet patiesībā cīnās par savu krēslu uz nākamajām vēlēšanām un piesedz to, kas notiek ministrijā. Viss šis OIK skandāls, tāpat arī tas, kā situācija ir izvērtusies šobrīd, ir tikai un vienīgi Ašeradena personīgā atbildība.
Un tomēr, ceru, ka, ja pat nesaņemsiet šīs atbildes, celsiet gaismā to, kādu kaitniecīgu darbību Latvijas iedzīvotājiem, uzņēmējiem, un ekonomikai kopumā nodara pašreizējā Ašeradena ministrēšana.

Atbildēt

Es,

19.01.2018. 20:06

ibiots manikaks porcijs srrrancijs, gàju uz barikàdèm, ticèju nàkotnei, piemiñas błembuku esmu tagad atejà pie daudzreiz lietojamo papîru maisa piekabinàjis. Kad man uznàk pilnmèness sindroms, saceru ibijotiskus patrejotiskus mugus par kaŗakulikasi kamasutras màkslas likumiem. Un onanèju uz administratîvo procesu, no kà man ir hroniski krampjainie orgasmi ar strutainiem izdalîjumiem. Patieśàm, interesanti man kà ibiotam manikakam srrrrrancijam!

Atbildēt

39 negribēja ziedot Kamparam

19.01.2018. 20:04

Kādēļ no vairāk nekā 400 stacijām tika izvēlētas tieši šīs 39 stacijas? Pēc kādām konkrēti pazīmēm un, vadoties no kādiem apsvērumiem, tika veikta šāda izvēle?

Ziedojuma/biedra naudas saņēmējs:  
   Politiskā partija VIENOTĪBA
   Reģ. nr. 40008185924
   Konta nr. LV25HABA0551032293486, SWIFT HABALV22; 

Atbildēt

No Ogres

19.01.2018. 19:43

Vai varam iepazīties publiski ar Tec2 un FortumJelgava pārbaudes rezūltātiem? Visas stacijas esat pārbaudījuši kas saņem OIK!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....