Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jauno ērgļu mitoloģija

Arturs Priedītis
10.11.2017.
Komentāri (16)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Priedīts ar katru savu rakstu

12.11.2017. 11:41

»

A.P.

Šī portāla komentārus ir okupējuši daži latviešu antropoīdu primāti, kurus nedrīkst pat par mēsliem dēvēt, lai neapvainotu mēslus. Principā tam tā ir jābūt: visvērtīgākās lietas parasti piesaista visnevērtīgākos antropoīdus. Dialektika,kā saka. Latviešu dzīve pamatā balstās uz šo dialektiku. Tā kā vērtību...


un komentāru deģenerējas. Bet Grantiņam visur rēgojas cionisti, bet viņš neko nedara, lai būtu gudrāks par viņiem un spētu pretoties. Abi lietām brauc pa virspusi - Priedīts dzīvo PSRS laika dogmu varā un neturpina izglītošanos, bet Grantiņš, nemācoties neko jaunu no mūsdienu pārmaiņu zinībām atrautībā no procesiem Latvijā turpina uzturēt paša radītos mītus un steretipus, tos piemērojot citiem. Bet Lapsi pats joprojām nesaprot, ko domāt par visu to un kam viņam portāls Pietiek.

Atbildēt

Tas smieklīgs teātris

12.11.2017. 11:33

»

Edge

Vecie ērgļi nevaid


Pat prokurors Leja iesaistījies. Šleseru krimvajāšanai oligarhu lietā neizdeva cita sasaukuma Saeima. Krimprocess oligarhu lietā beidzies. Baumas, ko izplata Ir nav Šleseram jākomentē, jo Saeimas komisijai nav Ir rīcībā esošo ierakstu patiesuma ekspertīzes slēdziena. Prokurora Lejas "izlēcieni" ir tikai pašaizsardzība. Prokuroru Leju nav iespējams pat tiesāt par bezdarbību izbeigtajā Rīdzenes sarunu krimlietā. Jo prokurors Leja maldina visu sabiedrību - viņam jārunā par to, ka viņam ir tiesības un bija tiesības uzskatīt izmeklēšanas rezultātus par nepārliecinošiem, jo to viņam ļauj dalītās izmeklēšanas princips, ko ar saviem grozījumiem likumos ieviesa Tieslietu ministrija un Saeima pati. Tagad Lejam visiem stāstīt, ka Šleseram draud kriminālatbildība, ja Saeimas komisijai neatbildēs uz jautājumiem, ir viņa mēģinājums novirzīt uzmanību no savas bezdarbības iepriekšējā krimprocesā..

Atbildēt

A.P.

12.11.2017. 10:37

Šī portāla komentārus ir okupējuši daži latviešu antropoīdu primāti, kurus nedrīkst pat par mēsliem dēvēt, lai neapvainotu mēslus. Principā tam tā ir jābūt: visvērtīgākās lietas parasti piesaista visnevērtīgākos antropoīdus. Dialektika,kā saka. Latviešu dzīve pamatā balstās uz šo dialektiku. Tā kā vērtību radītāju skaits nav liels, dažādi izdzimteņi var okupēt ne tikai interneta portālus, bet Rīgas pili, Bruņinieku namu un citus namus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.11.2017. 00:40

»

Vai

tas par tevi grantiņ: Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo...


Jā, Artur, Tu esi ieprogrammēts- iezombēts(ne jau juristus es aizstāvu. Par tiem ir viss pareizi pasacīts). Nelaime, protams, ka Tu pats to nesaproti. Tev pašam liekās, ka vienmēr runā taisnību... . Ja lieto vārdu EBREJS, tad tev būtu jāsaprot, ko tas nozīmē,bet Tu to nesaproti, tā nostādot sevi idiota pozīcijās. Un, pieminēt šeit slepkavu Putinu kā pozitīvu kreatūru, arī ir idiotisma pazīme. Brīnumainā kārtā, es uz Tevi nedusmojos, jo Tu man daudz palīdzi. Tu esi morāles orientieris, kuru var ņemt par atskaites punktu.

Atbildēt

Vai

11.11.2017. 22:29

»

L.Grantiņš LRTT

Viņš nekad neredzēs to, kas nav ietilpināts viņa programmā.Viņa, kā jau cionista, uzdevums ir sēt naidu


tas par tevi grantiņ: Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo kritisko līmeni tautas ētosā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.11.2017. 21:08

»

janis

Brīžiem ir žēli,ka Priedītis neredz,vai nevēlas redzēt ts.Atmodas gaļasmašīnu caur kuru tika izrauta latviešu tauta,un ne tikai viņaa,tos malējus,kāvējus un pasūtītājus


Viņš nekad neredzēs to, kas nav ietilpināts viņa programmā.Viņa, kā jau cionista, uzdevums ir sēt naidu !

Atbildēt

Edge

11.11.2017. 12:02

Vecie ērgļi nevaid!
"Ģenerālprokuratūra pēc Saeimas deputāta Andreja Judina (V) iesnieguma sākusi pārbaudi par bijušā politiķa Aināra Šlesera neatbildēšanu uz jautājumiem "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijā." Ziņu aģentūra LETA, 11.11.2017.

Atbildēt

Bezstrīdu piedziņu

11.11.2017. 06:37

»

VB

"Jauno ērgļu demoralizētajās smadzenēs izdomātā t.s. bezstrīdus piedziņa


realizē saskaņā ar Civillikuma saistību tiesībām un Civilprocesa likumu. Maksātnespējas pēdējais risinājums ir bezstrīdus piedziņa, kad ir iestājies stāvoklis, ko citādi neatrisināt. NA, kas ar Zīli, Parādnieku, Jantarņiku, Rasnaču, Dombravu ilgstoši barojās no maksātnespējas administratoru ziedojumiem, uzmeta viņus un nu viņi ir cietumā. Draudzība un lobēšana beigusies. Administratori dejoja tikai pēc tiem likumdošanas principiem, ko uzturēja Tieslietu ministrija. Un lobējot saņēma savai NA partijai naudu. Kad šie cilvēki iznāks no cietuma, ja viņi Dz. Rasnačam dzīvam viņa kājas izrautu no vienas vietas, tas vēl būtu par maz. Jo cietumā kopā ar maksātnespējas administratoriem jābūt arī Dz. Rasnačam. Un nekas neliecina, ka viņa izlikšanās par apaļu idiotu ar paša publiskotiem privātā arhīva attēliem, varētu viņu kā nepieskaitāmu atbrīvot no taisnīga soda. Bet murgot par ērgļiem, nozīmē liet ūdeni uz Rasnača dzitnavām.

Atbildēt

janis

10.11.2017. 23:39

Brīžiem ir žēli,ka Priedītis neredz,vai nevēlas redzēt ts.Atmodas gaļasmašīnu caur kuru tika izrauta latviešu tauta,un ne tikai viņaa,tos malējus,kāvējus un pasūtītājus.

Atbildēt

VB

10.11.2017. 19:05

"Jauno ērgļu demoralizētajās smadzenēs izdomātā t.s. bezstrīdus piedziņa ..."
Sākums bija labs, Artūr...

Atbildēt

Nu kur jūs kērāt

10.11.2017. 17:03

»

Arturs Priedītis

Pēcpadomju laikā izskolotās juristu paaudzes sagatavošana vairāk vai mazāk tieši un netieši bija atkarīga no savstarpēji saistītiem faktoriem: 1) no latviešu tautas ētosa, 2) no krimināli oligarhiskā valstiskuma, 3) no profesijas prestiža. Pirmajā vietā noteikti ir latviešu tautas ētoss – morāles normu...


tādas muļķības, ka jaunajai juristu paaudzei pirmā vietā materiālās intereses. Jaunā juristu paaudze tikai izmanto likumdošanu, kādu tai devusi uz valsts diversijām vērstie komunisti un čekisti. Tagad neskaitāmus maksātnespējas administratorus, kuri strsdādāj saskaņā ar piedāvāto likumdošanu aiztur un iesloga cietumos, izspiežot drošības naudu. Pirmajam cietumā jābūt Rasnačam, jo pieļāva, ka tiek iznīcināti spoži juristi, kas bairs nekonkurēs ar cekistiem tiesnešiem. Tā ir kārtējā diversija.

Atbildēt

loti precīz

10.11.2017. 16:55

"Vēl jocīgi ir tas, ka jaunie ērgļi tiesas spriedumos ņem vērā sabiedriskās domas mitoloģizācijas rezultātus. Jaunie ērgļi ņem vērā sabiedriskajā domā iezombētos mītus. Tas ir ļoti jocīgi! Pateicoties tam, jaunie ērgļi paši kļūst sociālās mitoloģijas autori. Jaunajiem ērgļiem pienākas sociālo manipulatoru gods. Viņi manipulatīvi dzemdē jaunus mītus." Perfekti - daži pēdējo gadu spriedumi ir tieši no šīs sērijas - viena tante teica un tiesa šīs pasakas pasludināja par pierādītiem faktiem :)

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.11.2017. 16:06

Pēcpadomju laikā izskolotās juristu paaudzes sagatavošana vairāk vai mazāk tieši un netieši bija atkarīga no savstarpēji saistītiem faktoriem: 1) no latviešu tautas ētosa, 2) no krimināli oligarhiskā valstiskuma, 3) no profesijas prestiža. Pirmajā vietā noteikti ir latviešu tautas ētoss – morāles normu, principu un ideālu kopums, kas ir pamatā sabiedrības tikumiskajai pārliecībai un virza indivīdu darbību. Tātad šajā gadījumā pirmajā vietā ir latviešu tautā sastopamā taisnīguma un tiesiskuma izjūta un prasība dzīves reālijās. Pēcpadomju gados uz latviešu tautas ētosu nelabvēlīgi atsaucas otrais faktors – LR kā krimināli oligarhiskā valsts ar noziegumu brīvību. Anormālā valstiskuma graujošā ietekme uz tautas ētosu ir pati par sevi saprotama izpausme. Turklāt anormālajam valstiskumam ir masveida atbalsts un masveida praktiskā realizācija – masveida zagšana. Latviešu varas inteliģence atbalsta LR kā krimināli oligarhisko valsti, priholoģiski ļoti dziļi un izteikti negatīvi ietekmējot tautas ētosu, kas, saprotams, ir vēsturiski dinamisks fenomens un mainās atbilstoši jaunākajiem garīgajiem un materiālajiem procesiem un trendiem. Pirmie divi minētie faktori nosaka trešo faktoru - jurista profesijas prestižu. Ja padomju laikā jurista profesijas samērā augsto pretižu nenosacīja materiālie (darba algas) apsvērumi, tad pēcpadomju laikā pirmajā vietā kļuva materiālie apsvērumi – iespēja labi pelnīt. Sekas ir loģiskas: par juristiem vēlējās kļūt izteikti materiālistiski orientēti indivīdi, kuriem pirmajā vietā ir nauda, bet nevis taisnīgums un tiesiskums, kam turklāt nav gandrīz nekādas vērtības tautas ētosā dotajā vēsturiskajā periodā. Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo kritisko līmeni tautas ētosā.

Atbildēt

Nu gan pietiek"

10.11.2017. 15:59

"Godīgums nedraudzējas ar nekaunību". Priedīti, beidziet mulkoties! Ņemot vērā jūsu nekaunību, visu putrot, jums ir iespējas kļūt godīgam. Iepazīsties ar modernā biznesa stratēgiju un taktiku. Pirmai 3, otrai 6 principi. Un beidziet maldināt lasītāju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...