Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

11.10.2021. 20:11

Ja Latvijā pastāvētu tiesiskums, darbotos Cilvēktiesību konvencija un LR Satversme, tad Kariņš valdība sēdētu uz apsūdzēto sola par rupjiem šo augstāko normu pārkāpumiem. Valdība izdod noteikumus un pieņem lēmumus, kas neatbilst Satversmei un citiem likumiem. Tas nozīmē, ka valdība valstī ir ieviesusi totalitāru režīmu, kur cilvēki tiek diskriminēti, dalīti un par nepakļaušanos tiek sodīti.

Atbildēt

SKATIETIES BRĪVĪBAS PLATFORMU.LV

11.10.2021. 09:55

AKTUĀLISABIEDRĪBAS VESELĪBA
Kas ar to Ivermektīnu?
11. oktobris, 2021 Aivis Vasiļevskis 1 Comment
Lai saprastu to, kāpēc oficiālā Farma, režīms un mediji tik ļoti to necieš, bet ir tik daudz ārstu un lietotāju, kuri apgalvo pretējo, ir mazliet jāiedziļinās tēmā.
Mēs zinām, ka tās patiesībā ir zāles pret parazītiem un tikai – nekāda sakara tur nevajadzētu būt ar vīrusiem un televīrusiem jo īpaši. Tā cenzori arī saka.Bet kāpēc tad tas palīdz un pret ko? Un vispār, kā tas iespējams, kas tad ir šis ‘kovid’ ja to var āŗstēt ar parazītu zālēm un tik daudz kur pasaulē tas tiek darīts?Daudzi varbūt ir dzirdējuši, daudzi varbūt ne – bet profesionālu veterināru aprindās ir viedoklis, ka tās zāles, kuras paredzētas dzīvniekiem, cilvēks var droši lietot gandrīz visas, kamēr cilvēku zāles dzīvniekus var noindēt.

Mūsdienās diemžēl tas, visticamāk, tā arī ir.Jautājumā par to,kas tad ir šī saslimšana, tad ir jāsaprot nedaudz smalkākas lietas – cilvēks ir kompleksa būtība. Un mūsos mīt neskaitāms daudzums mikrobu, parazītu un iekšējā zarnu trakta mikroflora līdz ar to veido gluži savu, autonomu apziņu, kas spēj ietekmēt gan veselību, gan pašsajūtu un diktēt cilvēkam noteikumus, prasot lietot tās vai citas vielas – faktiski tas ir viens no noslēpumiem, kapēc cilvēkiem vispār ir atkarības no kaitīgām vielām, ja šī mikroflora/apziņa ir netīra un piesārņota. Faktiski cilvēkam ir trīs apziņas – zināmajai apziņai klāt pieskaitāma arī šī vēdera apziņa un protams, Sirds apziņa, kas gan nepiemīt visiem.

Jūs noteikti esat dzirdējuši tādus izteicienus, kad kāds ir sava vēdera vergs – nu lūk, viņu vada šie parazīti.Tā ir viena no lietām, kāpēc vispār cilvēki arī slimo un tas ir tiešā veidā atkarīgs no dzīvesveida, ko liekam vēderos – mūsdienās arī no piesārņojuma, kas ir visapkārt, ķīmiskām trasēm, Wifi un visa cita.

Ja cilvēks ir pilns ar šiem parazītiem, tad loģiski, ka viņš saslims un tam nebūs nekāda sakara ar kovid, bet ar visu šo apstākļu kopumu, kas vienlaicīgi pazemina arī imunitāti, plus stress, bailes un psihosomatika, par kuru daudzi sen aizmiruši, kā tas strādā, uzkurinot histēriju, saslimšanas kļūst īstas – tieši plaušās tas atsaucas visvairāk, jo tās ir visbriesmīgākās bailes, nespēt ievilkt elpu – bez tās cilvēks dzīvo tikai dažas minūtes. Tur ir ļoti daudz, ko šai sakarā stāstīt, kāpēc daži tik smagi saslimst un kas viņos katrā ir mitis pirms tam.

Atgriežoties pie parazītu zālēm, tagad atbilde ir skaidra – ja tiek pamatīgi iztīrīta mikroflora, strauji uzlabojas iekšējā tīrība un līdz ar to paaugstinās arī imunitāte. Līdz ar to, saprotams, ka šīs zāles un citas līdzīgas tiešā veidā jau kovidu neārstē, jo tāda nemaz nav – bet tās nodrošina apstākļus, kuros organisms uzlabo savas spējas būt veselam kompleksi.

Tieši tāpēc visas šīs zāles ir grūti dabūjamas, dārgas un pat uzpurnis jāpērk pašam, kamēr režīma šļuru varat dabūt par velti un vēl ar pātagu, ja neņemsiet ar labu. Neviens nav atcēlis zelta likumus, ka veselā miesā vesels gars un tīrā organismā slimības nedzīvo.

Atbildēt

ESMAIJA

07.10.2021. 22:03

»

Hallo

Varētu lūdzu šo pasaules slavu ieguvušo zinātnieku uzvārdus. Ļoti gribu iepazīties ar šo tēmu. Taisni meklēju, bet nekā - neatradu


Man ļoti žēl, bet nespēju vairs atrast un atcerēties, kur to lasīju. Tas bija nedēļas divas vai nedaudz vairāk atpakaļ. Izstāstīšu īsu saturu - iespējams vēl kāds to būs lasījis un nāks palīgā.
Tātad:
Manis pieminētais zinātnieks publiski uzstājās ar aicinājumu pasaulei pārtraukt vakcināciju, jo tieši tā neļauj vīrusam pazust - tas mutē vakcinēta cilvēka ķermenī un tiek nodots tālāk jau kā bīstamāks un lipīgāks.Tika runāts arī par vīrusa izcelsmi Uhaņas laboratorijā. Tūlīt 17 zinātnieku kopa parakstīja apliecinājumu, ka vīrusa izkļūšana no laboratorijas nav iespējama un tas nav noticis,. Tie ir vistīrākie meli. Minētajam zinātniekam atņēma tiesības uzstāties un izslēdza no zinātnieku aprindām kā meli.Apmēram kā visiem zināmo Marinu, Tad nāca tālāki notikumi -Baidens uzdeva pārbaudīt, Uhaņas laboratorijas lomu vīrusa palaišanā brīvībā un atklājās, ka vīrus, tur radīts, turklāt mācot viņam mutēt arvien bīstamākam, kā arī ir tieši no turienes sācis savu nāves pļauju. Šajā procesā piedalījās arī amerikāņu zinātnieki. Tā izkūpēja pasaciņa par sikspārņiem, kuri tajā Ķīnas teritorijā nemaz nedzīvo. Viņi dzīvo ķīnas dienvidu daļas klinšu alās, Uz jautājumu, kādēļ laboratorijā ,, mācīja" vīrusu pārvērsties uz arvien bīstamāku variantu, sekoja atbilde -viņi centušies izzināt, cik liels ir vīrusa bīstamības potenciāls, lai laikus var radīt vakcīnas... Šie septiņpadsmit zinātnieki, piespiesti pie sienas , bija spiesti atzīties melīgas liecības sniegšanā, bet tas zinātnieks, kura vārdu es aizmirsu, tika reablitēts.

Raksts bija garš un uz zinātniskiem pamatiem būvēts, Mans atstāstījums ir prasts un vienkāršā valodā rakstīts. Bet - ja kāds , un es ceru, ka tādu netrūks, būs šo lasījis, tad nāks talkā trūkstošo sameklēt.
Nepārlasīju. Noteikti būs daudz kļūdu. Piedodiet.

Atbildēt

Tiesnesis

07.10.2021. 21:02

Ja Levits bùtu goda vìrs un jurists, tad pèc ßì raksta bùtu steigßus pakàries.

Atbildēt

Tomēr asins šķīdinātāju vajagpamēģināt profilaksei

07.10.2021. 17:45

»

atbilde

Tur jau tā lieta, ka holesterīni ir līmenī un asinsspiediens arī ir tuvu normai, tikai pulss ir 40 minutēj jo sirds strādā ar pārtraukumiem. Ir iztaisītas visas analīzes arī 24 stundu garumā, un secinājums - pēc iespējas ātrāk tikt pie sirds stimulētāja. Tas viss radās tūlīt pēc 2. vakcinācijas. Vēl...


Tas nav nekas slikts un pavērot. Lai ari holester ir normā. Jo epizodes nav visiem vienādas..Nekādas blaknes no škīdinātāja nerodas un nepaliek. Trombs aizspuedis nervu var izsķīst.. un viss atjaunojas.. izskatās pēc blaknēm sirdij kā ASV karavīriem..

Atbildēt

Ok

07.10.2021. 17:40

»

atbilde

Tur jau tā lieta, ka holesterīni ir līmenī un asinsspiediens arī ir tuvu normai, tikai pulss ir 40 minutēj jo sirds strādā ar pārtraukumiem. Ir iztaisītas visas analīzes arī 24 stundu garumā, un secinājums - pēc iespējas ātrāk tikt pie sirds stimulētāja. Tas viss radās tūlīt pēc 2. vakcinācijas. Vēl...


Pamēģiniet tējkaroti kurkuma ar smalko melno piparu šķipsnu 200 gr siltā H2O, pret iekaisumiem katru rīru. Ja tromboze nespiež, nerva iekaisums.. vispār pret iekaisumiem.

Sauso vīnu neieteiktu. Neieteiktu apkoholu vispār. Relaxols tai vietā, ja stresojat. Pilienuos 25 piles reizē. Var 3x dienā.

Pārējais par stimulatoru varētu būt sekas. Drīzāk sirds muskuļa, vārsta iekaisums.. kurkumu vajag pamēģ ik rītu...

Atbildēt

atbilde

07.10.2021. 14:15

»

Pie vainas ir tromboze

Pašķidriniet asinis, lai biezās nespiež uz nervu, kas izjauc sirds ritmu. Cik asinsspiediens? Normāls? Jebkurā gad cireiz augsts asinspiediens plus aritmija. Pašķidrinot ar ķīmiju nevis aspirīnu, iegūst efektu - nokrīt asinssp un nespiež uz surds ritma nervu... hipotēze jums. Nestresojiet...


Tur jau tā lieta, ka holesterīni ir līmenī un asinsspiediens arī ir tuvu normai, tikai pulss ir 40 minutēj jo sirds strādā ar pārtraukumiem. Ir iztaisītas visas analīzes arī 24 stundu garumā, un secinājums - pēc iespējas ātrāk tikt pie sirds stimulētāja. Tas viss radās tūlīt pēc 2. vakcinācijas. Vēl pārbaudīs aritmologs. Zāles pagaidām nekādas nelietoju - glāzi sarkanvīna un leišu sirds pilieni ar vilkābeli, jo zāles tai vainai citas neesot, tikai var līdzēt stimulators.
Patiesībā es nerakstu, lai saņemtu līdzjūtību vai, lai par mani ņirgātos, uz ko jau biju gatava, bet tādēļ, lai tie, kas nolemj vakcinēties vēl lasa un labi apdomā. Nupat mira pirms 4 mēnešiem vakcinētais, arī viņam bija līdzīgas blaknes, kas radās tūlīt pēc vakcinācijas.

Atbildēt

Pie vainas ir tromboze

07.10.2021. 13:04

»

atbilde

Paldies par to, ka neņirgājaties, bet runājat cilvēcīgi. Man bija divas ļoti rūpīgi veiktas asins analīzes un neviena neuzrādīja kaut mazāko vainu. Viss bija kārtībā, tikai pēc otrās Modern devas nākamā dienā viss mainījās. Ir veiktas visa veida sirds pārbaudes - rezultāts ir viens - steidzamā kārtā...


Pašķidriniet asinis, lai biezās nespiež uz nervu, kas izjauc sirds ritmu. Cik asinsspiediens? Normāls? Jebkurā gad cireiz augsts asinspiediens plus aritmija. Pašķidrinot ar ķīmiju nevis aspirīnu, iegūst efektu - nokrīt asinssp un nespiež uz surds ritma nervu... hipotēze jums. Nestresojiet!

Pamēģiniet, paprasiet ģ ārstam lai izraksta . Visi Ruetumu pasaulē to lieto plus vakarā citu, lai aknas neražo slikto holesterīnu... par konsultāciju un pareizām samaksāju 60€.

Varbūt jums ari līdz. Ad atgūsities pēc 1-3 mēnvar zāles atmest, bet jābūt normā asinsspiedienam.

Ķīm šķīd asinīm 1 ta l no rīta brokastu laikā. Clopidogrel Krka 75mg

Vakarā aknām pret slikto holestrerīnu Sortis 20 mg ražotājs Pfizer

Atbildēt

ESMAIJA

07.10.2021. 12:10

»

Cilvēks stāsta par savām sajūtām un sekām pēc potēšanās

Neviens ārsts nepazīst un nesaprot paša cilvēka sajūtas un savu veselības pašnovērtējumu labāk par pašu...


Jā, par vakcīnu tas jau ir dzirdēts no ne viena vien pasaules slavu iemantojuša zinātnieka, ka vakcīna vīrusu nenonāvē, bet liek tam mutēt uz bīstamāku variantu. Pagājušo vasaru vēl teica, ka vīruss pārejot no cilvēka uz cilvēku kļūst arvien vājāks, līdz vairs nespēj izsaukt slimību. Tagad par to vairs nedzird, Tagad tiek runāts par bīstamākiem variantiem... Kur tad tie bīstamākie varianti rodas? ir atklāts, ka jau laboratorijā vīrusu radot, tam lika mutēts uz bīstamāku un bīstamāku variantu Paskaidrojums bija tāds, lai uzzinātu tā galīgo iespēju un spētu atrast atbilstošas vakcīnas......Kaut kā tas noticis gandrīz vienlaicīgi. Izrādās, ka tieši vakcīnas ir tās, kas vakcinēta cilvēka šūnās pārvērš vīrusu bīstamākā variantā.Bet - vakcinētais slimību pārslimo tik viegli, ka to pat nemana ar retiem izņēmumiem, un ar šādu pārveidotu vīrusu aplipina apkārtējos. Tas nav nācis no "viena tante teica" To saka zinātnieki, kas vakcināciju uzskata par draudošu un slimību izplatošu. Valstīs, kur vakcinācijas procents ir zems, slimība sāk izzust. Pretējs piemērs ir Izraela.

Atbildēt

atbilde

07.10.2021. 11:46

»

Atbildu

1) vajadzēja iet vakcinēties vasarā, kad vakcīnas meta pakaļ, lūdzās, un slimnīcas nebija pārpildītas. Bija muļķīgi gaidīt rudeni, zinot, ka tas nāks ar pandēmiju un slimnīcu un ārstu pārslodze būs milzīga. Paldies sakiet draugiem - antivakceriem...


Paldies par to, ka neņirgājaties, bet runājat cilvēcīgi. Man bija divas ļoti rūpīgi veiktas asins analīzes un neviena neuzrādīja kaut mazāko vainu. Viss bija kārtībā, tikai pēc otrās Modern devas nākamā dienā viss mainījās. Ir veiktas visa veida sirds pārbaudes - rezultāts ir viens - steidzamā kārtā jātiek pie sirds stimulatora.Tikai tas vairs nav iespējams ne par valsts naudu, ne personīgiem līdzekļiem. Jūs jau noteikti izlasījāt šeit pat ievietoto rakstu, kas parāda īsto patiesību , uz kurieni mūsu valsts ir novesta. Jā vēl, ja interesē, es joprojām katru dienu noeju ātrā solī 6 - 7 kilometrus, dažreiz pat vairāk...

Atbildēt

skaidrs

07.10.2021. 11:45

»

beidz murgot!

Un aizveries! Es nekur neredzu pandēmiju un līķkriti , ir tikai rudens lapkritis


kad sāk pietrūkt loģisku argumentu, sākas personīgi apvainojumi )))

Atbildēt

Cilvēks stāsta par savām sajūtām un sekām pēc potēšanās

07.10.2021. 11:40

»

motorhead 1916

Jebkursh viedoklis svariigs. Tomeer... KAADAS TIESHI analiizes liecinaaja, ka sirds kaartiibaa? Uriina, vai? ECG, sonoskopija, tomograafija bija? Ja 18 graamatas sarakstiitas ( interesanti, kaadas ), laikam arii gadinji drusku ir. Es jau neko, es pret MIGLU galvaa


Neviens ārsts nepazīst un nesaprot paša cilvēka sajūtas un savu veselības pašnovērtējumu labāk par pašu.

Tava tukšā muldēšana ir nenormāla cilvēka jautājumi.

Negatīvas sekas uz veselību atstāj gan vakcinānācija pret C19, gan pats C19. Jo vairāk cilvēku būs vakcinēti, jo C19 agresīvāk pielāgosies jaunai videi, vedot uz prasību pēc pastāvīgas visu vakcinācijas ar prasību pēc “pūļa antivielu līmeņa”, lai pretotos aizvien agresīvākiem C-9 celmiem, kurus rada vakcinācija. Līdz pūlis to neizturēs un aizies bojā.. Paliks tikai nevakcinētie ar dabisko imunitāti.

Dabiskā izlase, nošķirot lētticīgos no saprātīgajiem.

Ir hībrīda karadarbības laika.Vakcinētie iet un ies bojā nezinot, par ko iet bojā, ar savu parakstu piekrītot vakcinēties.

Tie, kuri pasūta un uzspiež totālo vakcināciju, zin, ko grib.

Viņi grib atbrīvoties no liekā cilvēkkapitāla, kas nav nepieciešams nākotnes inkluzīvā kapitālisma finansu sistēmai.

Esmu par to, lai vakcinē cik vien iespējams vairāk cilvēku. Un man vienalga, ja arī tie ir mani tuvinieki. Lētticīgos nav iespējams pārliecināt ar argumentiem.

Ātrāk attīrīsies dzīveselpa no liekajiem lētticīgajiem muļķiem.

Pats nevakcinēšos nekādis apstākļos.

Atbildēt

motorhead 1916

07.10.2021. 10:55

»

jautājums

ŠODIEN BIJU PIE KARDIOLOGA - īsi un skaidri- man jātiek pie sirds stimulatora. jo ātrāk jo labāk - bet - tas nav iespējams, jo visas iespējas izsmeltas. Man, kam nekad nav bijusi nekāda problēma ar sirdi, ko apliecina vispusīgas analīzes nedēļu pirms vakcinācijas. 3. dienā pēc pēdējās potes saņemšanas...


Jebkursh viedoklis svariigs. Tomeer... KAADAS TIESHI analiizes liecinaaja, ka sirds kaartiibaa? Uriina, vai? ECG, sonoskopija, tomograafija bija? Ja 18 graamatas sarakstiitas ( interesanti, kaadas ), laikam arii gadinji drusku ir. Es jau neko, es pret MIGLU galvaa.

Atbildēt

Es nepotējos un nepotēšos ar to slepkavu indi

07.10.2021. 10:47

»

jautājums

ŠODIEN BIJU PIE KARDIOLOGA - īsi un skaidri- man jātiek pie sirds stimulatora. jo ātrāk jo labāk - bet - tas nav iespējams, jo visas iespējas izsmeltas. Man, kam nekad nav bijusi nekāda problēma ar sirdi, ko apliecina vispusīgas analīzes nedēļu pirms vakcinācijas. 3. dienā pēc pēdējās potes saņemšanas...


Ja esat no Kuldīgas apriņķa, iesaku Virkas muižas vienu no 20 apartamentiem. Bet ar vannu.

Nesen tur pavadīju jaukas dienas lapkriša laikā. Brokastis vienai personai tikai 9.50 €.

Visdārgāk maksājam par pašu muļķību.Atbildēt

super

07.10.2021. 10:18

laikā, kad LV, lai varētu glābt dzīvības visiem, kas dēļ Covid nevar paelpot, tiek risināts jautājums par lauka hospitāļa izveidošanu, starptautiskās palīdzības lūgšanu, ārstu un slimnīcu pārsodzi utt., PIETIEK turpina publicēt sūdus ...nezinu, kā lai to nosauc.

Atbildēt

Kā izraisīt krīzi?

07.10.2021. 08:32

»

jautājums

ŠODIEN BIJU PIE KARDIOLOGA - īsi un skaidri- man jātiek pie sirds stimulatora. jo ātrāk jo labāk - bet - tas nav iespējams, jo visas iespējas izsmeltas. Man, kam nekad nav bijusi nekāda problēma ar sirdi, ko apliecina vispusīgas analīzes nedēļu pirms vakcinācijas. 3. dienā pēc pēdējās potes saņemšanas...


izsniedziet astoņkājim 3 zābakus un tad paziņojiet, ka viņam ir pārāk daudz kāju. Vara ar cilvēkiem šobrīd manipulē labi, taču neticami prasti (jo diemžēl cilvēki nav nekādi spožie prāti) un bez jebkāda plāna nākotnei. Nākotne būs ekonomiski grūta, pilna parādu.

Atbildēt

Jā, šie kungi ir nulles, taču to

07.10.2021. 08:27

»

Parastais, kurš nesaprot...

Neviens mūsu zemītē, sen kā ne par ko neatbild! Visi varneši, ir tikai politski(nekādīgi) atbildīgas personas! Par budžeta deficitu, par izšķērdētiem līdzekļiem, mīļie nepārdzīvojiet, politiķi ne par ko nav atbildīgi! Un nākamajās vēlēšanās, apmuļķotie vēlētāji, paklausot masu mēdiju propagandai, šos...


nemākulīgā darbība pēdējo divu gadu laikā ir sagādājusi, papildus visam pēdējos 10 gados medicīnā neizdarītajam, papildu 3 miljardu parādu. Energoresursu cenu krīze un citas reālijas to visu skaisti saasinās līdz nopietniem apmēriem arī tiem, kas šobrīd ļauj, lai vara ar tiem manipulē par pandēmiju.

Atbildēt

Valsts iestādes sen ir pelnījušas, lai iedzīvotāji aktīvi tām rakstītu un

07.10.2021. 08:24

uzdotu jautājumus arī saviem ievēlētajiem deputātiem. Latvijā cilvēki ir nenormāli pasīvi un tic Laimes lāča fenomenam, neprasot nekādu atbildību.

Atbildēt

Atbildu

07.10.2021. 06:13

»

jautājums

ŠODIEN BIJU PIE KARDIOLOGA - īsi un skaidri- man jātiek pie sirds stimulatora. jo ātrāk jo labāk - bet - tas nav iespējams, jo visas iespējas izsmeltas. Man, kam nekad nav bijusi nekāda problēma ar sirdi, ko apliecina vispusīgas analīzes nedēļu pirms vakcinācijas. 3. dienā pēc pēdējās potes saņemšanas...


1) vajadzēja iet vakcinēties vasarā, kad vakcīnas meta pakaļ, lūdzās, un slimnīcas nebija pārpildītas. Bija muļķīgi gaidīt rudeni, zinot, ka tas nāks ar pandēmiju un slimnīcu un ārstu pārslodze būs milzīga. Paldies sakiet draugiem - antivakceriem.
2) miokards ir viena no vakcīnu blaknēm, par ko godīgi ir brīdināts. 99% gadījumu cilvēki, kuri nokļūst pie ārsta ar miokarda pazīmēm pēc vakcīnas, jau ir veseli, un palīdzība vairs nav vajadzīga. Nesen bija raksts par šo situāciju, un šķiet, ka 2 cilvēkiem bija nepieciesama tālāka ārstēšanās bez stacionēšanas.
3) mazs stāstiņš. Vīrietis, 10 gadi līdz pensijai, nedzer, nesmēķē, riteņbraucējs, izbijis Murjāņu sporta skolas audzēknis, kurš ikdienā pārvietojas ar riteni un nobrauc lielus gabalus. Vēl pirms pandēmijas, bez vakcīnas, veicot ikdienas braucienu, palika slikti ar sirdi. Iperiekš - bez sūdzībām VISPĀR. Rezultāts - pēc dažām dienām ievietots kardiostimulators sirdī, jo no brauciena ceļš taisnā ceļā uz slimnīcu, tad uz citu, kur veica šo manipulāciju. Tā tas dzīvē notiek

Atbildēt

Feiss

07.10.2021. 02:24

Nu ko lai dara, ja šis łaužs piedzimis par pamuļķi? Nu kā lai tādus ārstē? Zinu- tik ar pātagu!!!

Atbildēt

eksperts- koka durvju ražotājs

06.10.2021. 23:09

Gatis Mucenieks - kaut kāds koka durvju izgatavotājs Aizkrauklē mums te pūš pīlītes.Tas tik ir eksperts, ko vajag darīt pandēmijas laikā un ko nevajag...!
Par uzņēmumu SIA "Monte",
Uzņēmuma SIA "Monte" galvenais uzdevums ir iekšdurvju izgatavošana un tirdzniecība

Atbildēt

raksta autors ir idiots

06.10.2021. 22:56

Idiots, kurš ir aktīvs idiots, ir trīskārt kaitīgs idiots. Tāds ir arī raksta autors.Cik var ņemties ar to tiesību zināšanu izrādīšanu! Ir pandēmija, tā ir jāierobežo, bet tāds idiots un kaitnieks, faktiski hibrīdkara instruments Gatis Mucenieks filozofē un kaifo, cik gudrs. Muļķis tu esi, Muceniek. Tu esi viens no vaininiekiem tam, ka visi dabūs pasēdēt lokdaunā.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

06.10.2021. 22:42

»

Hm

Autoram paldies! Tikai nav saprotams, vai jautājumi tiešām kādam formāli ir uzdoti? Kam


Neviens mūsu zemītē, sen kā ne par ko neatbild! Visi varneši, ir tikai politski(nekādīgi) atbildīgas personas! Par budžeta deficitu, par izšķērdētiem līdzekļiem, mīļie nepārdzīvojiet, politiķi ne par ko nav atbildīgi! Un nākamajās vēlēšanās, apmuļķotie vēlētāji, paklausot masu mēdiju propagandai, šos pašus blēžus atkal ievēlēs, mierinot sevi, ka labāku tak nav...

Atbildēt

Jurists

06.10.2021. 22:28

»

jautājums

ŠODIEN BIJU PIE KARDIOLOGA - īsi un skaidri- man jātiek pie sirds stimulatora. jo ātrāk jo labāk - bet - tas nav iespējams, jo visas iespējas izsmeltas. Man, kam nekad nav bijusi nekāda problēma ar sirdi, ko apliecina vispusīgas analīzes nedēļu pirms vakcinācijas. 3. dienā pēc pēdējās potes saņemšanas...


Perfekts raksts un šis komentārs arī.

Piespiedu vakcinācija ir terors valsts līmenī, nelikumīga un prettiesiska rīcībā, ko apraksta arī autors rakstā - lai uzrakstītu gtik izsmeļoši, ir labi daudz un gudri jāpastrādā.

Tomēr rakstā ir kļūdas:
(1) lai varas nevarētu izvairīties no atbildes, pēc būtības skaidrojuma, jāuzdod koncentrētis jautājums;
(2) Jāutājums jāadresē nevis "augstākajām amatpersonām", bet konkrētai iestādei, kon krētai amatpersonai, šajā gadījumā Ministru prezidentam;
(3) Ja amatpersona neatbild uz jautājumu Satversmes104. panta kārtībā, pēc būtības, saņemo vēstuli, ko amatpersona nosauc par "atbildi" vai nav atbildējusi tā amatpertsona, kurai adtresētas iesniegums, jāvēršas administratīvajā tiesā. tiesu lūdzot uzlikt par pienākumu amatpersonai, iestādei atbildēt uzdotā jautājumā apjomā.

Uzskatu, ka nelikumība izpaužas ar to, ka tiek terotrizēta viena iedzīvotāju grupa, kura tiek pretstatīta pret citu grupu vai sabiedrību kā tādu, kad šīs grupas personas neko ļaunu nav nodarījušas, nenodara un nav pierādīts, ka tieši nevakcinētie inficē citus cilvēkus, kad ir zināms, ka vakcinētie tieši ir tie, kiuri pārnēsā ingfekciju un izplata, kā tas noticis eksprezidenta Valda Zatlera gadījumā (tas nav vienīgais gadījums), ka viņš inficējies uzturoties kontaktā tikai starp vakcinātajiem un pats ir bijis pilnībā vakcinējies. Uzbrukums vienai grupai bez pierādījumiem - tā ir ne tikai necieņa pret indivīdu, bet juridiska vardarbība, indivīda dzīvības un veselības apdraudējums tajā skaitā, ka ar to atņem tiesības uz darbu, uz ārstniecību, kas robežojas ar genocīgu, ir sodāma rīcība pēc Krimināllikuma.

Valdībai nav pierādījumu, ka pie virusa izplatības vainīga tieši un vienīgi šī, nevakcinēto grupa, kuirtu jāpakļauj teroram un represijām un kā vakcīna rada labvēlīgu stāvokli slimības neizplatīšanai utt.

Atbildēt

Es

06.10.2021. 22:02

»

Hm

Autoram paldies! Tikai nav saprotams, vai jautājumi tiešām kādam formāli ir uzdoti? Kam


Jautājumi ir uzdoti... Doto materiālu katrs var izmantot un iesniegt savai vadībai lai tā pirms dažām kādu ārā atbild uz dotajiem jautājumiem - līdz uz tiem nav saņemta atbilde viņi neko tiesiski nevar darīt...

Atbildēt

nu tiem, kas nezina med sistēmu_veiksminiekiem

06.10.2021. 20:53

»

Jautājumam

Kā tad tiki pie kardiologa, ja pats raksti, ka nekur nepieņem? Kaut kas neklapē! Neesi no kotlešfīrera un atslēdznieka blices


Viena lieta ir par maksu privātklīnikā nokļūt pie ārsta- to var.
Bet, ja nepieciešama slimnīca, un operācija plānota, laiciņš jāgaida.

Atbildēt

Vno

06.10.2021. 20:40

Lieliska ilustrācija tecienam "viens muļķis var uzdot varāk jautājumu, nekā 100 gudrie atbildēt".

Atbildēt

jautājums

06.10.2021. 20:26

ŠODIEN BIJU PIE KARDIOLOGA - īsi un skaidri- man jātiek pie sirds stimulatora. jo ātrāk jo labāk - bet - tas nav iespējams, jo visas iespējas izsmeltas. Man, kam nekad nav bijusi nekāda problēma ar sirdi, ko apliecina vispusīgas analīzes nedēļu pirms vakcinācijas. 3. dienā pēc pēdējās potes saņemšanas viss sākās un nu jau esam pie tā, ka nevaru vairs skaitīt dienas, jāskaita stundas.
26 OKTOBRĪ PIETEIKTA VIZĪTE PIE NEIROLOGA, JO GALVĀ TĀDA MIGLA, KA ZŪD REALITĀTES Esmu izjūta. Esmu turpat 18 grāmatu autore. Mana atmiņa un veselība ir bijusi lieliska. Tagad nezinu, kurā rītā es vairs nepamodīšos un neviens par to nenes atbildību. Ģimenes ārste, to visu zinot - klusē . Gribēju par sevi ziņot ZVA - tas nav iespējams. slimnīcas pārpildītas - parastam slimniekam tur ir neiespējami piekļūt. Kas nesīs atbildību par izņergātajiem miljardiem un par to,ka trūkst ārsti un gultas vietas? Tautas partijas veselības ministrs Kuldīgas galvenais ārsts Eglītis slimnīcas apgādāja ar jaunu aparatūru un rūpējās par savu nozari. Neviena slimnīca netika likvidēta. Tagadējai Vienotībai - bijušai Repšes partijai tas nelikās pietiekoši labi un sākās ceļš uz iznīcību.Un te nu mēs esam - tūlīt tiks apglqabāts kārtējais upuris - maijā sapotēts vīrietis, kuram vēl patālu līdz pensijas vecumam/// Viss tiek turēts slepenībā , kas mēģina ierunāties, tos soda pēc visas likuma bardzības. Sakiet, kur glābties no šiem slepkavām?

Atbildēt

111

06.10.2021. 20:23

Kliegt gribas, cik patiesi uzrakstīts. Vai ko tādu beidzot varētu iesniegt tiesā? Visu cieņu autoram.

Atbildēt

Oki

06.10.2021. 20:11

Visam piekrītu , izņemot - kādas pie velna kompensācijas ? Cilvēka dzīvību kompensē ne jau naudā !

Atbildēt

Āldis

06.10.2021. 19:53

»

tiešām

un kur palika tie 11 000, kas neatnāca pēc otrās potes? Kas ir ar tiem 33, kuri oficiāli nomira īsā laika periodā pēc vakcinācijas, bet pēc ZVA sniegtās info nomira ne jau no potes, bet no pumpas degungalā. Kāpēc ZVA mājaslapā cilvēki nevarot ievadīt info par blaknēm (esmu ar šiem zinōjumiem saskārusies...


Es arī esmu no tiem, kuram neizdevās nosūtīt info par blaknēm no COVID potes ZVA, beigās parādās anglisks uzraksts ar kaut kādu numuru un ieteikumu sazināties ar SAVU IT administratoru...
Bet tagad kļūst skaidrs, kāpēc kangariņa kliķei vajag ārkārtas stāvokli, pirmkārt, lai ātri uin nedsāpīgi nozagtu vēl kādu miljardiņu bez iepirkumu procedūrām un lai nekāda normālā likumdošana nedarbotos, pasargājot viņus no atbildības.
Jo viņiem ne mazākās problēmas nesagādā izdot MK noteikumus, kuri ir klajā pretrunā ar Darba likumā un epidemioloģiskās drošības likumā Saeimas ierakstīto un nolemto.

Atbildēt

tiešām

06.10.2021. 19:13

»

vēl viens

behemots, kurš baidās no potes. Labi, ka behemotu bars pamazām, bet konkrēti, retinās. Cerams, ka izretināšanās turpināsies ar lielāku jaudu


un kur palika tie 11 000, kas neatnāca pēc otrās potes? Kas ir ar tiem 33, kuri oficiāli nomira īsā laika periodā pēc vakcinācijas, bet pēc ZVA sniegtās info nomira ne jau no potes, bet no pumpas degungalā. Kāpēc ZVA mājaslapā cilvēki nevarot ievadīt info par blaknēm (esmu ar šiem zinōjumiem saskārusies par citīem medikamentiem, visu varēja ievadīt)

Atbildēt

Un kolapss sāksies,

06.10.2021. 18:58

»

Adata

Veselības aprūpes sistēmai kollaps iestāsies 15. novembrī, kad darbu būs spiesti pārtraukt nevakcinētie mediķi. Pašreiz vēl nekāda kollapsa nav, tikai PR bļavējiem Cipulei ar Fūrmani.Šie taurē, lai uz šī fona varētu izsludināt ārkārtējo stāvokli


kad vakcinētājiem nebūs, ko vakcinēt. Lētticīgo plūsma beigsies. Testēs un
testēs, izplatīs melu demagoģiju, par no C19 mirušiem un inficētiem, bet neviens vairs tam neticēs. Izņemot tos, kuri piekritīs ielaist sev žļurgu par samaksu, ko valsts jau sola...

Atbildēt

Adata

06.10.2021. 18:35

»

s

Kā debilajiem antivakseriem nav kauna traucēt valsts amatpersonas pašreizējuās krīzes situācijā, kad tūlīt tūlīt visai veselības aprūpes sistēmai iestāsies kolapss


Veselības aprūpes sistēmai kollaps iestāsies 15. novembrī, kad darbu būs spiesti pārtraukt nevakcinētie mediķi. Pašreiz vēl nekāda kollapsa nav, tikai PR bļavējiem Cipulei ar Fūrmani.Šie taurē, lai uz šī fona varētu izsludināt ārkārtējo stāvokli.

Atbildēt

Hm

06.10.2021. 18:33

Autoram paldies! Tikai nav saprotams, vai jautājumi tiešām kādam formāli ir uzdoti? Kam?

Atbildēt

Murmulis

06.10.2021. 18:26

»

RP

Perfekts atzinums. Skarbi, bet patiesi! Joprojām neviens vakcīnas uzspiedējs nepaskaidro covid cēloņus. Kāpēc un kādiem nolūkiem tāds covidvīruss tika radīts Uhaņas laboratorijā un ... kurš ir atbildīga par tā izplatīšanu pasaulē


Gaidu Jūsu komentus par 2019. g. 16.septembra notikumiem N-sibas "Vektorā",kur esot bijis gāzes balona "hlopoks" ar sekojošu apkārtnes iedzīvotāju plašu evakuāciju ar pilsētas sab.transp. piesaistīšanu (mācību gadījumā nepieciešamais transports jau stāv aiz stūra).Daudzi atipiskās pneimonijas gadījumi reģionā 2019. gada rudenī.
Visbeidzot - KF militāro ārstu humanitārā misija Itālijā (pēc spečuku ziņām, daļai mašīnu esot bijuši Maskavas k/d numuri)...

Atbildēt

vēl viens

06.10.2021. 18:21

behemots, kurš baidās no potes. Labi, ka behemotu bars pamazām, bet konkrēti, retinās. Cerams, ka izretināšanās turpināsies ar lielāku jaudu!

Atbildēt

Ss

06.10.2021. 18:08

»

s

Kā debilajiem antivakseriem nav kauna traucēt valsts amatpersonas pašreizējuās krīzes situācijā, kad tūlīt tūlīt visai veselības aprūpes sistēmai iestāsies kolapss


Šajā īsajā starbrīdī starp infekcijas viļņiem ko valdība darīja lai palielinātu madicinas sfēras kapacitāti... Pēdējā vilnī izrādījās ka krīzes situācijā mums uz 2.milj iedzīvotājiem ir 1000 gultas - tālāk kolaps... Kas ir darīts lai to labotu? Devām covid naudu sportam, teātriem citām izklaidēm u.t.t. kur ir stratēģija... valstiski stratēģiskā domāšana... Jap tauta vainīga - netraucēt priekšniekus... 😄 Ok labi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....