Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ko jūs!

21.03.2019. 16:45

»

Regīna

Kāpēc tiek kultivēts tāds naids pret Krieviju. Cik esmu redzējusi viņu pārraides, tas ir saturīgas, vispusīgas, ar dažādiem viedokļiem un skatītajam nekas netiek uzspiests. Latvijas sabiedriskie mēdiji uzspiežot viedokli, ka viss, kas saistīts ar Krieviju ir slikts neiztur kritiku. Tad argumentējiet...


Naids tiek kultivēts no oficiāliem medijiem gan Krievijā, gan Latvijā. Iekšējo pretrunu pēc būtības nav nevienā no medijiem, bet ārējie tiek meklēti un atrasti, kaut abas taudas puedzīvo pilnīgi vienādu genocīdu. Pag. g.s. 20. os gados Latvija piedzīvoja uzplaukumu, kas pierādīja tās tautas patstāvību un gudrību. Krievijai tādas iespējas nebija. Tieši LV neatkarība radīja ticību, ka Latvija varēs arī pēc 1991. gada, bet šodien redzam, ka komunisti, čekisti, cionisti židmasoni, kuriem pieder SVF/PB/ Federālās rezerves ir iznīcinājuši jebkādu latviešu ticību savai valstij.

Dažādām metodēm tiek realizēts totāls genocīds pret Latvijas un Krievijas tautām. No šīs teritorijas ir vajadzīgi tikai resursi, tostarp lētais vergu darbs. Valstis tiek uzturēta vien kā administratīvā apgabala pārvaldei.

Atbildēt

Regīna

21.03.2019. 15:41

Kāpēc tiek kultivēts tāds naids pret Krieviju. Cik esmu redzējusi viņu pārraides, tas ir saturīgas, vispusīgas, ar dažādiem viedokļiem un skatītajam nekas netiek uzspiests. Latvijas sabiedriskie mēdiji uzspiežot viedokli, ka viss, kas saistīts ar Krieviju ir slikts neiztur kritiku. Tad argumentējiet, skaidrojiet ko Krievija par Latviju ir samelojusi. Es nekā tāda tur neredzu, kad tiktu kultivēts naids pret Latviju. Ja runājam par Ukrainas un Krievijas attiecībām, tad tās nav draudzīgas abpusēji. Krievija ir mūsu kaimiņš un Latvijai ir jāmeklē kopīgi saskares punkti, nevis jākultivē naids un neiecietība par citādu viedokli.

Atbildēt

Asiirietis

21.03.2019. 14:26

»

lauķis

Nav tik bezcerīgi,ļauži sāk atmosties gan Krievijā gan Latvijā


Pamosties jau var, bet ko tālāk, ja nav vienojošo faktoru. Tādēļ vienmēr esmu teicis, vispirms deokupācija un tiesiskas valsts atjaunošana, kur zagļiem un valsts nodevējiem sava vieta, bet godīgo pilsoņu tālākais ceļš jau ir diezgan dabisks process, kas veidojas pats par sevi. Kur tajā neiejaucas čekisti, cionisti un visādu slepeno brālību "isti", ko savukārt nodrošina tautai, nevis kaut kādai nācijai, kalpojoši dienesti.

Atbildēt

Asiirietis

21.03.2019. 13:52

»

Hmm

Krievijā veidojas jauna politiskā kustība pa visu Krieviju. Cilvēki grib cilvēcīgu attieksmi pret sevi no valsts. Medicīnā, izglītībā. Negrib totālu kontroli, čipēšanu un arī tur izņem skaidru naudu no apgrozības.Tas nebūs viegls ceļš. Tas ilgs divus, trīs, četrus gadus, bet atrisināsies kādās trīs ...


Neviens te nesacelsies, tāpēc jau komunisti un tagad cionisti, intensīvi piestrādā pie tautu sajaukšanas un šo sajaukumu lepni nodēvējuši par nāciju. Tāda nācija nav monolīta, tai nav fundamentālu pamatvērtību kā tas ir tautām (zeme,valoda,ticība,vēsture). Tāpēc nācija - kur katrs ieradies no citurienes ar savu valodu,vēsturi un ticību, nespēj uzstādīt vienotu mērķi un panākt sev vēlamo rezultātu.
Nācija spējīga tikai kašķēties savā starpā un paklausīgi vairot cionistu un viņiem kalpojošās kliķes labklājību.
Reāls piemērs ir ASV, kur gandrīz visiem ir kredītsaistības un valstij ir faktiski neatdodams ārējais parāds, tātad vergi. Tāds pat liktens ir daudznacionālai Krievijai un eiropai. Var protams pakļaut arī nacionālas valstis, bet tad līst asinis un jālieto spēku, bet caur banku un lielveikalu diktēto kārtību, demokrātijas apstākļos, var gojus pakļaut klusi un nemanāmi.

Atbildēt

...

21.03.2019. 13:48

»

Visi vēlēšanu rezultāti ir falsificēti

Pirms CVK vad. Cimdara divus viņa priekšgājējus nošāva, oficiālā versija "nošāvās" paši. Viens pat ar divām lodēm...


Krievijā notiek precīzi tāpat,un ne tikai Krievijā,tā notiek visā ,,civilizētajā,, rietumu pasaulē.

Atbildēt

Lauku pāķis

21.03.2019. 13:36

»

jautrais

Manas domas... Lato laikam sāk drošības dienestam atstrādāt...vai atsūkāt, vai piesūkāt...laikam piemirsis ,kā pats raudāja par demokrātijas zudumu... :D


LL ir tikai tāda izkārtne.... iespējams ,ka pats portāls ir dibināts ar attiecīgo dienestu svētību un ne jau Latvijas valdībai pakļauto....

Atbildēt

Visi vēlēšanu rezultāti ir falsificēti

21.03.2019. 13:16

»

ha-ha

Neinteresē mani ne tava nepiedalīšanās vēlēšanās, ne tava attieksme pret "žīdsātanistiem


Pirms CVK vad. Cimdara divus viņa priekšgājējus nošāva, oficiālā versija "nošāvās" paši. Viens pat ar divām lodēm.

Cimdars balsis skaitīja saskaņā ar valsts noslēpumu, ko oficiāli noliedza. Lai Cimdara noziegumus legalizētu, nule pieņemts likums, kas dod oficiālu pielaidi CVK vad. valsts noslēpumiem. Tas nozīmē, ka turpmāk nevēlamas personas kā A. Gobzems nekad netiks ievēlētas Saeimā. Balsis skaitīs saskaņā ar ASV 14 slepeno izlūkdienestu, tostarp CIP, datiem - Saeimā ievēlēs tikai SVF/PB/Federālām rezervēm lojālas personas, kuras bez ierunām realizēs minēto organizāciju uzdevumus. Kā pašlaik, attīstot finansu sistēmu- izņemot skaidru naudu no apgrozības, grauj LV ekonomiku.

Man pārmet, ka pieminu žīdsātanistus. Tas ir pierādīts, ka tie arī pārvalda pasaules politiku un finanses ar SVF/PB/Federālām rezervēm, kuras slepenos aizdevumu nosacījumus jārealizē Latvijai, lai kādas partijas būtu pozicijā.

Krievijas krievu inteliģence uzskata, ja ieviesīs balsu skaitīšanu elektroniski, ko ievieš arī Latvijā, tad nostiprināsies žīdmasonu sātanistu cionistu vara. Tās mērķi ir Romas kluba postulāti - cilvēku uz planētas ir par daudz. Ir pārāk daudz lumpeņu un parazītu, bomžu. To, kuri šobrīd ar varu ir "zirgā" un pilda tās uzdevumus,rīt var būt bomži...vai lumpeņi bez darba un maizes. Viņi to vēl nesaprot.

Atbildēt

vice

21.03.2019. 13:12

Protams gribētos dzirdēt korektas atbildes uz šiem jautājumiem!
Skaidrs, ka kāds ir jāatlaiž - atbildīgie vai valde!
Citu variantu nav!
Un visi tie darboņi tiek uzturēti par nodokļu maksātāju naudu!!!
Steidzama rotācija.

Atbildēt

ha-ha

21.03.2019. 11:08

»

Žīdsātanistu pārnacinālā korporokrātija

ar cionistu plānu dezinformē oficiālo Krieviju un oficiālo Latviju...


Neinteresē mani ne tava nepiedalīšanās vēlēšanās, ne tava attieksme pret "žīdsātanistiem".
Vai klusībā (labi- kapa klusumā!) tu atbalsti 4. maija vēļēšanu rezultātu?

Atbildēt

Tieši tādi aprobežoti mēsli kā tu

21.03.2019. 11:01

»

to Hmm

Tu esi ne tikai slims ar murgiem par žīdsātanistiem utt., bet arī neinformēts par situāciju Krievijā. Un tādi mazizglītoti cilvēki bieži vien ir visai aktīvi savu murgu pavairošanā un dzirdīgu ausu meklēšanā. Būtu jāliek Tvaika ielas izolatorā, bet kas to darīs, ja pat Saeimas deputāts Kaimiņš ir tāds...


arī Krievijā plāno internetu no loķēt Krievijai pilnībā divu gadu laikā. Žīds Putins tam noalgojis vienu ķīnieti, kuram jau ordeni piešķīris par iepriekšējiem nopelniem Krievijas interneta kontrolē.

Atbildēt

Žīdsātanistu pārnacinālā korporokrātija

21.03.2019. 10:57

»

ha-ha

Tu par vai pret 4. maija balsojumu


ar cionistu plānu dezinformē oficiālo Krieviju un oficiālo Latviju.

Krievus baida ar kara sākšanu pret ASV, kuras dezinformācijas ēnā uz šo baiļu pamata mēģina ieviest galējo tautas pakļaušanu ar nabadzību un genocīdu, pilnu kontroli, izņemot skaidru naudu no apgrozības un čipizāciju, kas bērniem jau ieviesta ar likumu. Arī Ukrainā. Izraēlas karavīriem uz pieres katram jau, nezinu kā, bet ierakstīts kods, ko nolasa ar skeneri. Ieraksti you tube, atradīsi oficiālas publikācijas. Karš starp ASV un Krieviju nav iespējams, jo pastāv Saharova projekts. Krievija izvietojusi ātobumbas jūrās un okeānos, ko uzspridzinot 400 m augsts ūdensvilnis kā Fukusimā, kur tika veikts līdzīgi, noskalos visu Holandi ar dambjiem utt. Tā ta ASV un NATO neuzbruks. Bet oficiālā Krievija attīsta propagandu, ka ASV gatavojas uzbrukt.LV jābruņojas, jo bruņošanās mazina bezdarbu, bet palielina valsts parādu, veicinot genocīdu pret tautu. Genocīds pret tautām ir žīdsātanistu mērķis.

Ir trīs balansi - Krievija, Ķīna, ASV - visas žīdsātanistu kontrolē. Plāni mainās katru dienu. Ķīnu raida iekarot no Krieviju līdz Urālem. NATO plāno no Austrumiem. Krievu tauta to zin. Un sacelsies.

Atbildēt

to Hmm

21.03.2019. 10:57

»

Hmm

Krievijā veidojas jauna politiskā kustība pa visu Krieviju. Cilvēki grib cilvēcīgu attieksmi pret sevi no valsts. Medicīnā, izglītībā. Negrib totālu kontroli, čipēšanu un arī tur izņem skaidru naudu no apgrozības.Tas nebūs viegls ceļš. Tas ilgs divus, trīs, četrus gadus, bet atrisināsies kādās trīs ...


Tu esi ne tikai slims ar murgiem par žīdsātanistiem utt., bet arī neinformēts par situāciju Krievijā. Un tādi mazizglītoti cilvēki bieži vien ir visai aktīvi savu murgu pavairošanā un dzirdīgu ausu meklēšanā. Būtu jāliek Tvaika ielas izolatorā, bet kas to darīs, ja pat Saeimas deputāts Kaimiņš ir tāds pats.

Atbildēt

Nekad ne par neesmu balsojus,

21.03.2019. 10:41

»

ha-ha

Tu par vai pret 4. maija balsojumu


nekādās barikādēs nepiedalījos, jo zināju, ka čekisti un komunisti melo. Arī 4. maija varas laikos neesmu piedalījies vēlēšanās, ne ES parlamenta, ne Saeimas, ne pašvaldību.

https://jauns.lv/raksts/zinas/323503-latvija-pretnabadzibas-politikas-joma-uz-eiropas-fona-ir-tresa-nabadzigaka-un-atstumtaka-valsts

Atbildēt

Kaatad

21.03.2019. 09:57

Ir jau ētiski šaubīgi sabmedijam sapīties ar krievu RT, bet ne vairāk. Formāli- parasts darījums, ar jautājumu, vai nauda nesmird :)Savukārt, histērija ap šo epizodi ir gandrīz vai reliģiska.Tad pēc katra neticīgā tūrista iegriešanās baznīciņā, vietējiem, būtu jānēsājas ar svētītiem ūdeņiem un dūmu kūpināšanu, lai attīrītu svētvietu. :)

Atbildēt

Hmm

21.03.2019. 09:37

Krievijā veidojas jauna politiskā kustība pa visu Krieviju. Cilvēki grib cilvēcīgu attieksmi pret sevi no valsts. Medicīnā, izglītībā. Negrib totālu kontroli, čipēšanu un arī tur izņem skaidru naudu no apgrozības.Tas nebūs viegls ceļš. Tas ilgs divus, trīs, četrus gadus, bet atrisināsies kādās trīs dienās un tie, kuri ir pie varas šodien, pazudīs no Krievijas politikas. Latviju tas var ietekmēt līdzīgi - teansformācijas ceļā pret esošo žīdsātanistu 4. maija varu sacelsies Latvijas pilsoņi, kuri nāk no krievvalodīgajiem...Arī latviešu pilsoņi nav labākā situācijā par krievu Krievijas pilsoņiem Latvijā. Šo 4. maija žīdsātanistu varu ieredz vien tie, kuri gūst tiešu materiālu labumu no tās. Kaut kad šie labumi beigsies un sūda VVF atgriezīsies Kanādā un paliks ar nezināmu kapa vietu.

Atbildēt

Hmm

21.03.2019. 09:21

»

Q

Visu cieņu Jurkānam, ka bijušajam politiķim ,kas cenšas uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, bet viņam to neļauj latviešu tautas vagari un kangari no Izcilības centra, kas pārdevuši savu dzimteni svešzemju okupantiem


Tas polis Jurkāns vairs neslēpj savu demenci. Plānprātību. Ilzīti, TV žurku, nomainīja ar citu. Bet politikā ir čekistes I. Kreituses līdzskrējējs. Kirdik ir Krievijai un Latvijai. Kreituse un Jurkāns ir plānprātības paraugs, slavējot attiecības ar cionistu un žīdsātanistu oficiālo Krieviju. Krievu tauta mostas, veido politiskās pretošanās kustības visā Krievijā. Latvijs Tautas fronti vadīja komunisti un čekisti un mēs esat vēl dziļākā žīdsātanistu žopā nekā Krievija. Ja Krievijā sacelsies 5-15 000, tos apspiedīs, bet 150 000 neko neizdarīs. Krievi jau tagad sāk noskaidrot miliču- policistu dzīvesvietas... Latvijā genocīdā visus izsūtīja, lai nespēj pretoties...

Atbildēt

nu gnu

21.03.2019. 09:17

kā viens čangals, kas sauc sevi par poli var tā izvirst....lai viņš w-wa pastāsta šito un paspēj izlidot np šopēna lidostas...jāni, tam nav attaisnojuma!..pat nabadzība!

Atbildēt

Q

21.03.2019. 09:02

Visu cieņu Jurkānam, ka bijušajam politiķim ,kas cenšas uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, bet viņam to neļauj latviešu tautas vagari un kangari no Izcilības centra, kas pārdevuši savu dzimteni svešzemju okupantiem!

Atbildēt

hfhfh

21.03.2019. 08:51

Nereāli nepatīkams tips un tā viņa vecā vecene besī āŗā . Abi lien TV kā ieraugu tā slēdzu āŗā Vierns komunists otra vienkārši glupa nesmuka bāba.

Atbildēt

lauķis

21.03.2019. 07:49

»

!

rusofobi mulku zeme ari iet mazuma,pie tam loti strauji.pat ielisana ,,latviskajas partijas,, un ierednos jus neglabs no iznicibas


Tur jau tā lieta ka jānošķir krievi un viņu cionistiskā valdība , tāpat arī Latvijā.

Atbildēt

!

21.03.2019. 03:48

»

tik tiešām

Tam glumam krievmīlim pietiek nekaunības. Glumais tārps palicis vecs, bet joprojām indīgs


rusofobi mulku zeme ari iet mazuma,pie tam loti strauji.pat ielisana ,,latviskajas partijas,, un ierednos jus neglabs no iznicibas.

Atbildēt

cilveks444

20.03.2019. 21:48

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds viedoklis ir tam, kurš vēlas nomāt telpas? Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jurkāns mūslaikos vairs nebūs tiesīgs paust savas domas, ja viņš tās pauž nomātās LTV telpās? Vai Jurkānam tas, ko viņš vēlas paust, tagad jānes saskaņot uz Patiesības ministriju?

Kādu naidu viņš pret Latviju var paust, kā to komentāros vēkšķ mūsdienu komjaunietīši, ja Jurkāns kā apdomīgs cilvēks vēlas ar Krieviju saturīgas un pragmatiskas attiecības, ja norāda, ka Latvijai nav savas ārpolitikas (un tas ir tiesa), ja saprot, ka bruņošanās, ka ASV karabāzes Eiropā mieru nenesīs?! Tas ir loģiski un saprotami ikvienam, kurš nav pilnībā nozombēts ar bruņošanos histēriju.

Ir varza čekistveidīgu atraugu, kas vēlas liegt paust viedokli cilvēkam, kurš ir ļoti zinošs ārlietās un saprot pasaules ģeopolitikas ievirzes, kā arī labi atceras, kas un kā notika Atmodas laikos un pēc tam, kad Latvijas atguva neatkarību! Mums Latvijā ir jaunas (bet varbūt tās pašas vecās?) totalitārās varas pārstāvji! Un nav vairs būtiski, ka šo totalitārismu melīgi dēvē par demokrātiju, jo no demokrātijas ir tikai skrandaina izkārtne, kamēr saturs ir daudz puvušāks un drūmāks, kā PSRS laiku totalitārās varas veidojums.

Jo toreiz nelieši neslēpās tik ļoti, kā tagad, aiz skaistām frāzēm, aiz vārda brīvības, kuras nav, aiz Stambulas konvencijām, lai to aizsegā iedēstītu Latvijas jaunajai paaudzei deformētu priekšstatu par dzimtēm, par vīriešu un sieviešu lomu. Totalitārais liberālisms ir daudz kaitīgāks, kā komunistu varas centieni jaukt tautas un rases, jo tas tiek aizmālēts melīgiem lozungiem, daudz melīgākiem, kā komunistu laikā.

Latvijas jaunā paaudze viens pēc otra krīt šo neliešu izliktajās lipīgajās skavās, jo ir nodibināts vesels tīkls, kas uzdarbojas, lai iedētu viltus mācības Latvija ļaužu prātos. Tur iekšā ir gan valsts struktūru pārstāvji, gan mācību spēki augstskolās, gan NVO, kas sadarbojas ar Izglītības ministriju, gan visādi citi šķērmi smakojoši nelieši.

Jurkāna intervijas apskats kritika un histēriskā liekuļu brēka pēc tās, ļoti uzskatāmi parādīja, ka Latvija iet pa bezizejas ceļu, ka mēs dodamies pretī visaptverošai kontrolei, totalitārai varai, deformētam politkorektumam, cenzūrai un melīgas propagandas iedēstīšanai Latvijas iedzīvotāju prātos. Tā saucamās “demokrātijas” piekritēji un Latvijas “patrioti” komentāros par Jurkānu izdomāja deklarēt, ka viņam vajadzētu bez maz vai savu viedokli saskaņot ar kādu, kas Latvijā nosaka, kas ir “pareizais” viedoklis, bet, kas ir “nepareizais” viedoklis.

Kaut kas tāds jau bija PSRS laikos, kad “nepareizos” apkaroja dažādām metodēm. Represēja, izsūtīja, ievietoja psihiatriskās slimnīcās, nogalināja vai citādi centās iznīcinām, ja ne fiziski, tad morāli. Nav jābūt ģēnijam, lai saredzētu, ka šie laiki ir atpakaļ. Jo, redz, Jurkāns nedrīkstēja paust savas domas, tāpēc, ka tās tika paustas no LTV studijas. Kur vēl tālāk var iet? Cik zemu jākrīt, lai atklāti deklarētu, ka Latvijā ir cenzūra, ka vārda brīvībai tiek uzspļauts, ka Satversme tātad nav spēkā?!

Ļoti interesanti, kas ir tie, kuri atbalstīja tos komentāru autorus, kas pauda domu, ka Jurkāns nedrīkstēja paust savu viedokli, it īpaši no LTV studijas? Kam šie nodevēji kalpo, kas ir viņu mērķis? Jo liegt Latvijas iedzīvotājiem paust savu viedokli, var vien Latvijas valsts un tautas nodevēji. Latvija tika dibināta, kā brīva, demokrātiska valsts, kurā cenzūra ir liegta. Bet no visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi.

Atbildēt

vienkārši

20.03.2019. 21:42

»

no malas skatoties

Kas tā par vadību, ja pieļauj šim vecim smirdināt gaisu. Kāpēc atļauj


Valdība, kurā ir Krievijas uzpirkti cilvēciņi. Tas pierāda, ka Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

no malas skatoties

20.03.2019. 21:34

»

tik tiešām

Tam glumam krievmīlim pietiek nekaunības. Glumais tārps palicis vecs, bet joprojām indīgs


Kas tā par vadību, ja pieļauj šim vecim smirdināt gaisu. Kāpēc atļauj ???

Atbildēt

tik tiešām

20.03.2019. 21:28

Tam glumam krievmīlim pietiek nekaunības. Glumais tārps palicis vecs, bet joprojām indīgs.

Atbildēt

jautrais

20.03.2019. 21:15

Manas domas... Lato laikam sāk drošības dienestam atstrādāt...vai atsūkāt, vai piesūkāt...laikam piemirsis ,kā pats raudāja par demokrātijas zudumu... :D

Atbildēt

Raksts ir neadekvāts

20.03.2019. 21:13


Jo visa mediju telpa Latvijā un Krievijā ir žīdsātanistu cionistu pilnīgā kontrolē. Skaldīt matus par nebūtiskiem jautājumiem, ir nodarboties ne ar ko. Nav pilnīgi nekādas atšķirības starp mediju telpām. Krievijas valsts propaganda stāsta, ka viss Krievijā attīstās, būvē jaunas raķetes ASV bomberdēšanai utt. Latvijā stāsta, ka Latvijas ekonomikā ir lielais uzrāviens.. vai būs rīt noteikti ap pusdienlaiku. Abās valstīs tiek realizēts totāls ganocīds pret tautām. Izcelt pretrunas starp abu valstu oficiālajām melīgajām mediju telpām, nozīmē cionistiski žīdsātanu garā melot, novēršot uzmanību no faktiskā genocīda, nozīmē iet īsā žīdsātanistu pavadā.

Atbildēt

HA!

20.03.2019. 20:46

Kurš ir redzējis Jurkāna teikto ? Cik dzirdēts, Latviju viņš nav apdraudējis. Bet pastāstījis par savulaik noslēgto robežlīgumu ar Krieviju.

Atbildēt

Lustra

20.03.2019. 20:17

Tas ko Jurkāns ir izdarījis, tā ir Latvijas un tās valsts medija starptautiska piesmiešana. Tā ir daļa no Latvijas čekistsimtgades vājprātīgajām dzīrēm, kuras sarkanajiem dzīrotājiem beigsies tāpat, kā Čaušesku.
Lai viņi vēl pagaidām uzspēlē:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1a/IICCR_N014_Ceausescu_playing_billiards.jpg

Atbildēt

nuja

20.03.2019. 20:12

»

lauķis

Uz domājošiem cilvēkiem propaganda neiedarbojas,tā iedarbojas tikai uz aitām


tātad šajā valstī propaganda iedarbojas uz titulnācijas blējošo absolūto vairākumu.

Atbildēt

Ja tā palasa internetā

20.03.2019. 20:10

Daži komentāros izsakās, kā tā esot demokrātijas būtība, ka šādam antilatviskam elementam, bijušajam čekas okšķerim kā Jurkānam dodot vaļu brīvi izteikties. Ne sūda tā nav demokrātija, bet LPSR totalitārisma turpinājums 4.maija režīma veidolā. Demokrātija būs tad, kad brīvi izteikties ļaus visām pusēm – ne tikai čekistiem un komunistiem, bet arī no viņiem cietušajiem. Un tad kad cietušie būs runājuši, tad šie smirdīgie čekisti un komunisti vairs nevarēs ieiet ne veikalā, ne iekāpt tramvajā – visur viņiem būs jābaidās. Lūk tad Latvijā beidzot būs demokrātija.

Atbildēt

atkal seski smird

20.03.2019. 20:08

»

lauķis

Nepabeigtās vakariņas.Labs fragments,specdienestu tupums visā krāšņumā


atsevišķu smirdošu sesku tupums visā krāšņumā. atkal. muļķu zeme rullē... kārtējo reizi.

Atbildēt

&

20.03.2019. 20:05

»

X

LNT ziņoja. Bet nu LTV Elksne ir maita. Visa tā televīzija smird pēc čekas. Danilanu rada, Geku rāda, Kreipans turpina komentēt. Čekas žurku midzenis! Likvidēt un cauri


Aizmirsi vēl pieminēt 3 čekas aģentu bērneļus, kuriem arī piešķirtas ekskluzīvas tiesības uz raidījumu veidošanu un ētera aizpildīšanu LTV un LR3 - Terzens, Kivičs, Šipkevics. Varbūt pat ir vēl kādi līdz šim neapzināti elementi...

Atbildēt

paradokss

20.03.2019. 19:46

vispār kaut kāds kapitāls murgs - dižā Krievzeme ar saviem daudzskaitlīgajiem TV kanāliem lien uz mazo Latviju te kādu nointervēt! Un mums, savukārt, atrodas resnas galvas, kas visu to tā pieļauj un klusiņām noorganizē...

Atbildēt

jaajaa

20.03.2019. 19:04

...man arī interesē, cik LTV ar to nopelnīja ?...pret "telpu nomu" nebūtu nekas īpaši pret, bet tam jābūt ne lētam maksas pakalpojumam !...varbūt uz šīs naudas rēķina var nedaudz samazināt reklāmu rādīšanas laiku televīzijā...:)

Atbildēt

lauķis

20.03.2019. 18:29

»

atkal seski smird


Nepabeigtās vakariņas.Labs fragments,specdienestu tupums visā krāšņumā.

Atbildēt

hm

20.03.2019. 17:50

Vispār RT ir liela raidorganizācija ar daudziem desmitiem filiāļu. BBC un līdzīgie te nekad nenāks un nevienu neintervēs.
Tā ka LV žurnālistiem ar šo interviju vajadzētu pat nedaudz lepoties.
Kāpēc tāds troksnis? Kaut kas slikts nodarīts LV?
Varbūt otrādi?

Atbildēt

atkal seski smird

20.03.2019. 17:17


Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zeme rullē...

Atbildēt

to to

20.03.2019. 17:15

»

to Q

Krievijas TV skatās tikai netīrās krievu kazarmās taisīti deģenerāti


tad gan tev baigi sūbīgi kā netīrās krievu kazarmās taisītam deģenerātam..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...