Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tristan D'Aryan...

04.08.2021. 12:15

nekādu politisku atbildību! dzīvību par dzīvību! Mans tēvs pēc otras zeneca potes trāpìja slimnīcā ar sirds problēmām. Izdzīvoja, pa laimi. Būtu savādāk es tevi pavļut personīgi nosistu! Ar bomi kā kraupainu suni.

Atbildēt

Nirnbergas kodekss

03.08.2021. 16:01

»

Roza Luksemburga

Cilvektiesibas ir parak globals koncepts, lai viens neizcepts jurists vai kada valdiba tas varetu taa vienkarsi atcelt. Pat PSRS savulaik nacas parakstit Helsinku vienosanos par cilvektiesibu ieverosanu. Tikai ar to ieverosanu gan gaaja taa gruuti...


Latvijas valstij nav akmenī iecirsts. Ja tā būtu, neuzrošinātos vispār pieminēt obligātu vakcināciju, neuzdrošinātos atteikties 13/03/2020 no cilvēktiesībām, neuzrošinātos ar Levita muti tirgot cilvēktiesības pret “zaļo srtifikātu”.

Kopš LV “kā suverēna valsts” atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, paziņojot ANO, tai un tās varas personu grupai nav saistošs ne Nirnbergas protokols, ne Eiropas Padomes rekomndācijas.

Saistoša ir Pasaules Bankas stratēģija, kas uztur šo te parādos grimstošo un bezcerīgo valsti ar lieko cilvēkkapitālu.

Atbildēt

Roza Luksemburga

03.08.2021. 15:59

»

Jautājumi un lūgumi atbildēt uz jautājumiem ir nevietā

jo situāciju jau izskaidro fakts, ka valsts bezrūpīgi izvairās no jebkādas atbildības, kas skar veselības un dzīvības jautājumus Latvijas teritorijas iedzīvotājiem, jo 13/03/2020, paziņojot ANO, LV atteikusies ievērot cilvēktiesības, tostarp uz dzīvību un veselību...


Tomer loti ceru, ka opozicija savaks tos 34 parakstus. Piekritu tiem komentariem, kas izsaka izbrinu par valdibas totalo situacijas un jauno faktu nezinasanu un ignoranci: visur , kur ir Delta variants, vakcinetie slimo un parnesa tapat ka nevakcinetie, pat vel vairak, jo palaujas uz vakcinu, un rezultata ar sliktaku gala iznakumu. Palasiet datus par Izraelu un Lielbritaniju, ari ASV jau maskas atpakal ari vakcinetajiem. Varbut nemot vera sos faktus, nav verts cinities par bezjedzigu vakcinaciju, labak sagatavoties slimnieku uznemsanai rudeni.
Atbildēt

Roza Luksemburga

03.08.2021. 15:46

»

Latvijas valsts sevi deklarē kā suverēnu savā izvēlē

Eiropas Padomes rekomendācijas LV varai nav saistošas. Diemžēl...


Cilvektiesibas ir parak globals koncepts, lai viens neizcepts jurists vai kada valdiba tas varetu taa vienkarsi atcelt. Pat PSRS savulaik nacas parakstit Helsinku vienosanos par cilvektiesibu ieverosanu. Tikai ar to ieverosanu gan gaaja taa gruuti...
Attieciba uz potesanos vel jau pastav Nirnbergas protokoli, kas aizliedz veikt mediciniskus eksperimentus bez personas piekrisanas. Vakcinas pagaidam ir eksperimentalas un piemerosanai atlautas arkartas situacija, tas oficiali atzits, tatad jebkuram ir tiesibas attureties no dalibas saja eksperimenta un palikt kontrolgrupa.

Atbildēt

Vilma

03.08.2021. 13:17


no TAP anotācijas 2.punkta: Vakcinācijas loterijas uzdevums ir ar laimestu uzrunāt nevakcinētās personas (..), veicināt uzticību vakcinācijas procesa drošumam (..) . Es minēto papildinātu ar jautājumu, kā izloze pierāda/ parāda un veicina procesa drošumu

Atbildēt

Jupis

03.08.2021. 12:44

Vakcināciju ārkārtīgi sarežģi arī nenotikusī dekolonizācija un deboļševizācija.Nav notikusi kolaborantu lustrācija un pret procesiem,kurus var izmantot ļaunpratīgi vai tautas potenciālā intelekta iznicināšanai,ir jāizturās ar pastiprinātu piesardzību,ja šos procesus vada nelustrētie padomju okupantu aktīvisti-bijušie komunisti,komsorgi.čekas aģenti un tiem pielīdzināmie.

Atbildēt

Tikai neaizmirstiet

03.08.2021. 11:04

Opozīcija ir kangaru bandas, kuras citas kangaru bandas šobrīd ir atstūmušas no siles, jo visiem zagt nepietiek.
šie jautājumi bez turpmākas aktīvas rīcības ir tukšu salmu kulšana, jo vienkārši uzdot jautājumus, kādus gan mērķus tas sasniedz?
Piemēram tādi ZZS, viņi tak desmitem gadu mierīgi ar citām kangaru bandām kopā izzaga budžetu.

Atbildēt

ich

03.08.2021. 11:04

»

Kāds var nokomentēt

šo? Atsūtīja tādu...


ja tas uz miiksta papiira nodrukaats, labi var dupsi atlauciit. ja uz cieta - var ugunskuru aizkurt. citam nekam tas nav deriigs.

Atbildēt

ha-ha

03.08.2021. 09:28

Veselības aprūpi vada bijušais komsorgs,tagadējais neslēptais fašists,sociālās nevienlīdzības un sociālās spriedzes audzētājs,kas gan drīzāk iekļautos ietekmes aģentu vai diversantu funkcijās.Tas sevišķi izpaužās medicīnas darbinieku atalgojuma veidošanā,kur pieaugums tiek veidots nevis no kàdas 100% pieuguma,kurš procentuāli tiktu sadalīts pēc kvalifikācijas,bet no esošā atalgojuma,kurš neizbēgami rada sociālo spriedzi un sociālā netaisnīguma efektu,kas patīkams var būt tikai valsts ienaidniekiem,kuru klasifikācijā iederās okupācijas režīma dažāda ranga censoņi.

Atbildēt

Par morālo apokalipsi runā globāli

03.08.2021. 09:20

»

Tuvojas pasaules gals?

Vai tiešām Latvija pārvērtusies par izsmieklu? Veslības ministrs- nezinītis, slimnīcu vadītāji- auto speciālisti, CSDD vada viens pensionārs jau 30 gadus, Veselības ministrijā nav praktiski neviena mediķa, cilvēku veselība tiek pielīdzināta loterijai, tauta tiek iebiedēta, sodīta, neloģiski ierobežota...


It kā par 6 gadu stāvokli pret zvaigznēm, kas minēts esot ari kabalistu Bībelē par pasaules galu.

Tad iestāšoties “jaina kārtība”, ap 2030. gadu. Jauns “kibucs” ar laimi cilvēcei inkluzīvajā kapitālusmā - žīdu eksperimentā ar cilvēci un naudu.

Atbildēt

Tuvojas pasaules gals?

03.08.2021. 09:14

Vai tiešām Latvija pārvērtusies par izsmieklu? Veslības ministrs- nezinītis, slimnīcu vadītāji- auto speciālisti, CSDD vada viens pensionārs jau 30 gadus, Veselības ministrijā nav praktiski neviena mediķa, cilvēku veselība tiek pielīdzināta loterijai, tauta tiek iebiedēta, sodīta, neloģiski ierobežota, bērni ar piespiedu tālmācībām tiek padarīti ar invalīdiem u.t.t.

Atbildēt

Latvijas valsts sevi deklarē kā suverēnu savā izvēlē

03.08.2021. 08:47

»

Kāds var nokomentēt

šo? Atsūtīja tādu...


Eiropas Padomes rekomendācijas LV varai nav saistošas. Diemžēl!

Lai realizētu oblagāto vakcināciju globālās finanšu korporācijas interesēs, pērkot vakcīnas, vadoties pēc Pasaules Bankas, LV finansētājas stratēģijas, LV jau savlaicīgi atteikusies Latvijas teritorijā neievērot cilvēktiesības, par to ar E. Levita akceptu 13/03/2020 paziņojot ANO.

E. Levits nepārprotami izteicies, ka cilvēktiesības LV teritorijā iegūs vien vakcinētie.

Sūdzēties Eiropas cilvēktiesību tiesā pēc LV paziņojuma ANO ir lieki un bezjēdzīgi.

Atbildēt

Fēlis

03.08.2021. 06:24

»

labi jautājumi

uz kuriem politiskie līķi nevar atbildēt,jo neviens uz tiem neatbildēs


Da visi viņi tur ir līķi. Opozīcijai jāpieprasa referendumu par doto jautājumu, nevis jāraksta rakstiņus presē, lai imitētu darbību. Tas jau izsatās pēc padujo laiku prakses ģimenes lietas iznest uz partijas sapulci, lai iespadotu lauleni nekniebties ar citiem cilvēkiem.

Atbildēt

lauķis

03.08.2021. 05:13

Tā saucamā opozīcija vēlas no tautas izdabūt dividendes nākotnei,tomēr nepiemin ka tā kovidbūšana ir globāla afēra,ka komandas nāk no kolonijas saimniekiem,lai gan ļoti labi to zina.

Atbildēt

Kāds var nokomentēt

02.08.2021. 22:40

šo? Atsūtīja tādu:


‼️ ️‼️ ️‼️ ️‼️ ️‼️ ️
🔊🔊🔊🔊🔊

Ļoti, ļoti labas ziņas;

Eiropas tiesa ir pieņēmusi "obligātās vakcinācijas" aizliegumu! ✊😊

Eiropas Kopienu Tiesa beidzot nolēma aizliegt obligātās vakcinācijas. Saite angļu valodā ir atrodama Eiropas Kopienu tiesas likuma pantu beigās.

Jebkura apņemšanās vakcinēties tagad ir nelikumīga pēc noklusējuma.
Eiropas Padome (nejaukt ar ES), kurai pieder visas Eiropas valstis, izņemot Baltkrieviju, Kosovu un Vatikānu, kas ir Eiropas Cilvēktiesību tiesas krusttēvs, pieņēma lēmumu 2021. gada 27. janvārī. savā rezolūcijā 2361/2021 cita starpā: ka nevienu nevar vakcinēt pret viņa gribu, izdarot spiedienu.

47 dalībvalstis tiek aicinātas pirms vakcinācijas ieteikt, ka vakcinācija nav obligāta un ka nevakcinētus cilvēkus nedrīkst diskriminēt.

Diskriminācija ir stingri aizliegta arī gadījumos, kad pastāv veselības apdraudējums vai ja persona nevēlas vakcinēties. Vakcīnu ražotājiem ir jāpublicē visa informācija par vakcīnu drošību.

Ar šo rezolūciju lielākā cilvēktiesību organizācija Eiropā noteica standartus un pienākumus, kā arī vadlīnijas saskaņā ar starptautiskajām tiesībām, kas jāpiemēro visām 47 dalībvalstīm, ieskaitot ES kā organizāciju.

Diskriminācija, piemēram, darbavietā vai nevakcinētu cilvēku ceļošanas aizliegumi, tāpēc ir likumīgi izslēgta.

Jebkurā tiesas prāvā pret jebkuru iestādi, jebkuru darba devēju, jebkuru ceļojumu pakalpojumu sniedzēju, jebkuru atbildīgu personu.

Angļu valodas versijā:
https://pace.coe.int/en/files/29004/html

Skatīt jo īpaši
§ 7.3 - 7.4 - un 7.5.2: "vakcinācijas sertifikātus izmantojiet paredzētajam mērķim, lai kontrolētu vakcīnas efektivitāti, iespējamās blakusparādības un nevēlamās sekas"

Tas datēts ar janvāri, bet nav atcelts. Cilvēkiem tas būtu jāzina !! Jūs varat dalīties ar ziņām.
Kopš 27. janvāra neviens no sistēmas politiķiem par to atkal nav runājis ... un pamatotu iemeslu dēļ.
Viņi vēlas, lai cilvēki aizmirst, ka tas nav nepieciešams, un paši saņem vakcīnu.

Atbildēt

Jautājums Saeimas deputātiem

02.08.2021. 22:09

Dārgie draugi!

Šitais kovidstulbums iespārda. Lai varas poropagandisti atbild uz elementāru jautājumu – loģikas vingrinājumu, ja ir spējīgi – Kā oficiāli paziņots, tad 85% jauno inficēšanos ir saistītas ar “Delta” variantu. Ar to slimo, un tas arī ir oficiāli paziņots, arī vakcinētie cilvēki, kuriem ir piešķirts šis “sertifikāts”. Resp – sertificētie un “drošie” vakcinētie slimo un izplata vīrusu tāpat kā “nedrošie” un nevakcinētie.

Tad kāda mārrutka pēc notiek visa šī izrāde ar potēšanos, sertifikātiem, cilvēku baidīšanu, diskrimināciju utt., ja viss iepriekš minētais ir tikai butaforija un patiesībā nestrādā?

Lūdzu atbildiet!!!

Atbildēt

motorhead 1916

02.08.2021. 21:41

»

labi jautājumi

uz kuriem politiskie līķi nevar atbildēt,jo neviens uz tiem neatbildēs


Nelaime taada, ka tie nav vis liikji, bet gan SUUDI. Pie kam dikti zhiperiigi. Tas aptaureetais ledusskapju vecis vien liikju bataljona veerts, ja reekjinam kaitiigumu.

Atbildēt

Nu jaaa

02.08.2021. 20:44

Cik saprotu, jautājumi ir par riska notikumiem ar zemu varbutibu.

A pajautat, kapec mums relativi lielaka mirstiba, kapec tik vaji vakcinesanas rezultati? Ar to punktus gruti nopelnit.

Atbildēt

Jupis

02.08.2021. 19:27

30 gadi varas neziniši nezina neko arī par arodslimību ietekmi un tadēļ aizliedz ārstēt un atbalstīt,neziniši neko negrib zināt par latviešu dzīves ilgumu,nezinīši lepojās ar latviešu nabadzibu un valsts televizijā un radio lepojās ar dižākajiem valsts noziedzniekiem ,aktīvakajiem okupantu galma muziķiem un citiem intiliģences atkritumiem spiežot izslēgt televīzorus un radio,neziniši jau ir sen aizmirsuši par okupāciju un kolaborantiem,kuri leknie ģimji dien dienā gozējās televizijas ekrānos,sakarināti varas gaiteņos un atktīvi pirž augstu amatu krēslos.Sevišķi godināti tiek aktivākie valsts izlaupīšanas recidīvisti,kuri garus gadus organize OIK,dažādas kompensācijas okupantu jūdiem,pat epidēmiju izmanto dažādus birojus valsts slaukšanai,azartspēļu organizēšanai.Tikai dažuprāt tie nav nekādi nezinīši,bet zem to apmetņiem iekārtojušies diversanti un augsta ranga organizētā noziedzība.

Atbildēt

Jautājumi un lūgumi atbildēt uz jautājumiem ir nevietā

02.08.2021. 19:19

jo situāciju jau izskaidro fakts, ka valsts bezrūpīgi izvairās no jebkādas atbildības, kas skar veselības un dzīvības jautājumus Latvijas teritorijas iedzīvotājiem, jo 13/03/2020, paziņojot ANO, LV atteikusies ievērot cilvēktiesības, tostarp uz dzīvību un veselību.

Opozīcijas deputātu populisms acīmredzams, jo jautājumi neskar cilvēktiesības un opozīcijas deputāti neprotestēja, nebalsoja ar kājām pret LV paziņojumu 13/03/2020 ANO, nododot iepriekš Latvijas iedzīvotāju tiesības un intereses.

Šie jautājumi ir tukša salmu kulšana. Tikpat tukšas un formālas sagaidāmas atbildes uz tiem.

Atbildēt

labi jautājumi

02.08.2021. 19:04

uz kuriem politiskie līķi nevar atbildēt,jo neviens uz tiem neatbildēs.

Atbildēt

Ārste

02.08.2021. 19:04

Kategoriski atsakos vakcinēties ar Covid vakcīnām.
Savā darbā esmu konsultējusi pacientus ar vakcīnu blaknēm-dažādām trombozēm, profūzu asiņošanu no zarnu trakta, Gijēna-Barē sindromu- jauns civēks ar nejūtīgu kāju dažas stundas pēc vakcinācijas , beidzot ar smagām asins ainas izmaiņām- eritrocītu un trombocītu samazinājumu. Veselība ir tikai viena un to vēlos saglabāt, kaut zaudēšu darbu.

Atbildēt

vēlētājs

02.08.2021. 18:58

Saskaņu nevakcinēt!Un tos ākstus,kurus ievilka Art.Kaimiņš arī,nekādā gadījumā.Lai beidzot izbeidzas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...