Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zanis

08.05.2016. 21:01

Latvija tapat ka Ukraina nacisms strauji pacel galvu, bet visur vainigi ir tie krievi.Loti nesaprotama ir ta jusu idiotiska domasana.

Atbildēt

slikts okšķeris esi

29.04.2016. 09:32

»

Okšķeris

Berlīnes pirmais komendants 1945.g. bija latvietis Bērzariņš. Staļins zināja, ko vajag uzticēt latvietim


Nevajag izplatīt dezinformāciju!Nikolajs Berzarins bija ebrejs,par latviešiem neko nezināja un sevi uzskatīja par krievu.Ar Latviju viņam nekad nav bijis nekāda sakara.

Atbildēt

ragana

29.04.2016. 08:34

Lai tā Ušakova nosauc vārdā "ārstus,kuri,pārkāpjot Hipokrāta zvērestu,atsakās ārstēt bērnus,kuri nertunā latviski"un kurā medicīnas iestādē šie ārsti strādā.Un ko darīt ar pašvaldības amatpersonām,kuras apmelo un ceļ neslavu Latvijas ārstiem.?Un ņirgājas par okupācijas upuriem? šo personu visatļautībai un nekaunībai jādara gals.

Atbildēt

doma

28.04.2016. 17:21

Šķita, ka Ušakova palīdzēs vīram saprast, cik tas bija zemiski - ņirgāties par okupāciju - taču viņa metas to aizstāvēt. Saprotu, ka viņa cerēja, ka "pateicīgā" tauta steigsies apliecināt, ka ir Ušakovi, bet nekā. Strautiņa, karalis ir kails

Atbildēt

atsienies

28.04.2016. 09:57

»

Aina

Piesienàs daļa latviešu,ka krievi nerunà latviski,kaut viņi runàtu,vienalga nebūtu labi.Labs piemērs Ušakovs,kurš dzimis šeit un perfekti runà latviski


Ušakovs ir par pilsoni naturalizējies civilokupants, kurš savu okupanta dabu joprojām nav atmetis. Ušakova senči nebija 1918.gada 18.novembra Latvijas pilsoņi. Ušakova senči Latvijā ienāca kopā ar okupantu armijas tankiem.

Atbildēt

V.Skandināvs

28.04.2016. 08:39

Uzskatu, ka uškovam ir jāatkāpjās no mēra amata ar visu savu komandu, jo tas jau ir aizgājis pārāk tālu! Tā ir ņirgāšanās par Latvijas valsti un latviešiem! Vai Rīgas mēram ir atļauts sadarboties ar promaskaviskām bandām un partijām, kad visa Eiropa ir noteikusi sankcijas pret krieviju? Vai Rīgas mērs drīkst organizēt okupācijas režīma slavinošos pasākumus 9.maijā? Vai Rīgas mērs drīkst slavināt psrs un tās mantinieces krievijas okupācijas režīmu un atklāti ņirgāties par brīvības cīnītājiem un latviešu tautu kopumā? Vai Rīgas mērs drīkst organizēt pasākumus un akcijas pret Latvijas valsti un latviešiem? Pateiksim ušakovam NĒ!

Atbildēt

Aina

28.04.2016. 07:51

Piesienàs daļa latviešu,ka krievi nerunà latviski,kaut viņi runàtu,vienalga nebūtu labi.Labs piemērs Ušakovs,kurš dzimis šeit un perfekti runà latviski.
Kapēc tas notiek...patrioti grib ar saviem "draugiem" iekarot Krieviju,dikti sadomàjušies...

Atbildēt

28.04.2016. 07:51

»

Dainis Grabovskis

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā


ir provokācija, šantāža!

Atbildēt

ilze

28.04.2016. 07:29

»

Mi6

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize


Piekrītu jums,ar ko asv būs labàki par krieviem,kuri visu mūžu slepkavo un būsim tikai vergi.Krievija vismaz pie mums cēla sociàlismu.
Par kuru valsti asv rūpējas,izņemot dabas bagàtību laupīšanu.
Paskataties,kas notiek pasaulē.

Atbildēt

ilze

28.04.2016. 07:15

Interesanti,ja bērns runàtu tikai agliski,vai arī būtu tàds škandàls.Ne jau valoda vainīga,bet gan asv mantkàrība un Krievijas pretošanàs izraisa naidu.

Atbildēt

,,,izredzētie zombiji,,,

28.04.2016. 04:43

»

...

es tik nesaprotu, vai tiešām latvieši ir tik tāl sazombēti, ka nespēj sajēgt, ka nav radušies šeit tā no nekurienes - mums ar krieviem ir kopejas saknes, kopēji senči, kopēja pagatne ... pat Latvija ka teritorija, ir Krievijai atlauzts gabaliņš ... eh jūs, kad cilvēki reiz sapratīs, ka daudz progresīvāk...


Tur jau tev tā sāpe, ka latvieši vēl nav tik sazombēti, lai sāktu mīlēt tavu tautu. Kolaboracionistu, kā vienmēr pietiek. Strautiņa-ušakova tam spilgts piemērs. Bez tam, strautiņa gan lipinās klāt latviskumam, bet diez vai tur kaut kas no latviskuma maz ir. Ja labi parakņātos radu rakstos, īstās saknes, tāpat kā pārbalinātajiem matiem, izlīstu.
"Latviju esat pa..irsuši..blā, blā, blā..." - tev gribētos! Krievi Krieviju ir pa..irsuši. Uztraucies par to, ka visas Krievijas bagātības atrodas nekrievu rokās.

Atbildēt

brīvais radikālis

27.04.2016. 22:45

»

Tante Bauskā

Piekrītu viedoklim, ka Ušakova ir nacionālā naida kurinātāja, ko ļoti labi apliecina šī ārstes uzrakstītā replika...


Nemēģini atmazgāties, "dakterīt", nesanāks.
Draņķis biji, draņķis esi, un draņķis paliksies.

Atbildēt

...

27.04.2016. 21:58

es tik nesaprotu, vai tiešām latvieši ir tik tāl sazombēti, ka nespēj sajēgt, ka nav radušies šeit tā no nekurienes - mums ar krieviem ir kopejas saknes, kopēji senči, kopēja pagatne ... pat Latvija ka teritorija, ir Krievijai atlauzts gabaliņš ... eh jūs, kad cilvēki reiz sapratīs, ka daudz progresīvāk un uz kopēju cilvēces attīstību vērstāki - ir mīlēt savu Dzimteni, savu tautu, savus senču, savu vēsturi un nekoncentrēties uz naidu pret citu tautu ..., vēl jo vairāk, ja esam kaimiņi, kādreiz bijām viena savienība, viena valsts, guberņa, kņaziste, sauciet kā gribat, tik un tā savu Latviju jau sen esat pad...uši!!!

Atbildēt

Eklērs

27.04.2016. 21:14

Persona parādīja savu nodevīgo un pērkamo dvēseli! Tāds tādu atrod...

Atbildēt

ierosinu

27.04.2016. 20:42

Nila na vili!

Atbildēt

jo smirdīgāk, jo skaistāk

27.04.2016. 20:15

»

Mēdz būt arī tā

Kā kādreiz teica augsti godājamā un cienījamā jezdakova par žurnālistiem laikam, - svoloči. Tā jāsaka arī par Strautiņu - nacionālā naida kurinātāju - "ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?". Strautiņa, tā ir cūcība, tev tas nepiedien...


Strautiņa, tā ir cūcība, tev tas nepiedien.
=====
Tieši otrādi! Stravtiņai-urlakovai tas pat ļoti piedien! Cūcīga uzvedība un "okupantu līgava" sader kā sūds ar mēslu vaboli.

Atbildēt

Tante Bauskā

27.04.2016. 16:44

»

Dainis Grabovskis

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā


Tā ir nacionālā naida kurināšana.

Atbildēt

ne visi krievi ir okupanti, bet starp okupantiem ir daudz krievu

27.04.2016. 14:40

»

Mi6

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize


Kāpēc humānā, kulturālā un dižā krievu tauta negribēja sadzīvot ar vāciešiem, kuri iebruka Krievijā? Kāpēc krievi patrieca no Krievijas vācu okupantus? Kāpēc latvieši nedrīkst no savas zemes padzīt okupantus un kolonistus, kuri latviešu zemē salīda no 1944.-1991.gadam, kad Krievija veica Latvijas okupāciju, kolonizāciju un rusifikāciju?
Latvieši labi sadzīvo ar tiem krieviem, kuri paši vai kuru senči bija Latvijas pilsoņi līdz 1940.gada 17.jūnijam. Bet latviešiem riebjas krieviski runājošie okupanti, kuri te ielīda ne lūgti, ne aicināti.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 14:09

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā?

...ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?"

Tā ir patiesība, vai pārspīlēta publiska informācija?

Atbildēt

kā nu nē

27.04.2016. 13:51

»

Apbrīnojama līdzība

ar Vācijas 'izvaroto Lizu',Krievijas nekaunīgajiem meliem un demagoģiju


no tevis vien sorosistu vārsmas,nav apnicis gvelzt?

Atbildēt

Apbrīnojama līdzība

27.04.2016. 13:41

ar Vācijas 'izvaroto Lizu',Krievijas nekaunīgajiem meliem un demagoģiju.

Atbildēt

Anna

27.04.2016. 13:11

Gluži veltīgi izšķiežam enerģiju, analizējot pēdējā laika nesmukumus, jo tie ir tīši provocēti, ar politikas smaku: meitenes apspļaudīšana trolejbusā, Ušakova primitīvais, pat nekritiskais izlēciens, viņa sievas kaunpilnā iesaistīšanās aizstāvībā, ārsta apmelošana, tehniskas iekārtas aizkostā Kāruma šokolādes sieriņa apsūdzība no Igaunijas,un gan jau vēl daudzkas cits. Tuvojas TAS datums, kura dēļ viss notikušais tiek speciāli inscenēts, cenšoties "labos" izcelt uz "slikto" fona, tad jau var mest pie malas kaunu, godu un sirdsapziņu. Vajadzētu sodīt režisora izvēlētos aktierus-izpildītājus, par to informējot sabiedrību!

Atbildēt

Mi6

27.04.2016. 12:59

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize ;)

Atbildēt

špions

27.04.2016. 11:08

»

Okšķeris

Berlīnes pirmais komendants 1945.g. bija latvietis Bērzariņš. Staļins zināja, ko vajag uzticēt latvietim


Tieši tā - pateicoties latvietim tika ieviesta kārtība un krievi beidza izvarot vācietes. Latvietis pavēlēja nošaut krievu karavīrus izvarotājus, diemžēl, 99,99999% izvarotāju izbēga no soda, jo krievu karavīri parasti centās neatstāt lieciniekus saviem varasdarbiem.

Atbildēt

Es

27.04.2016. 11:01

»

Hmm

Un ar kuriem pacientiem tad tiek runāts latīņu valodā? Latīņu valodas mācībām ir pilnīgi cits mērķis. Tās ir divas atšķirīgas tēmas - komunikācijas valoda un palīdzības sniegšana/nesniegšana. Ja ārsts nepārzina krievu/baltkrievu/lietuviešu/citu valodu, bet pacients nepārzina latviešu/angļu valodu? Ko...


Latīņu valodā ārsts ar pacientu nerunā. To jūs pats izdomājāt, ka tā varētu būt. Es rakstīju ko citu, ar to domājot, lai ārsts arī Zimbabvē saprastu ārstu no Latvijas, un, ja jums būtu izpratne par ārsta darbu, jūs manu domu būtu sapratis automātiski.

Apkalpojošajā sfērā strādājošajiem izvēlēties kaut ko nesanāk - vai nu tu esi spējīgs, darbotiesgribošs un daudzpusīgs, ņemot vērā multikulturālo vidi un globālu robežu neesaamību, vai nu izvēlies darbu, kurā nav nekādu lielo pienākumu un atbildības. Ārstam bērna priekšā nekāds pārliecinātais sadzīves nacionālists nav te jātēlo, bet Krievijā viņu saprastu labāk.

Atbildēt

bet

27.04.2016. 10:04

»

w

..interesanti cik tādu kremliski strautiņveidīgu imigrantu šodien saradies FB


....interesanti cik valstī varētu būt sorosa lāpnešu?

Atbildēt

Mikuss Pietālavietis

27.04.2016. 10:02

šodien UŠAKOVA KUNGS Briselē tiksies ar ES parlamenta vadītāju Martinu Šulcu,lai pārrunātu vairākuma pieņemtos demokrātijas "paraugdokumentus".

Atbildēt

pt

27.04.2016. 09:52

»

Fēlis

Un kur ir teikts, ka tam ārstam jāzina svešvalodas, lai varētu apkalpot parazītus, kuri nacismu iezīž ar mātes pienu un to lepni nes visu mūžu? Ja jau tik ļoti gribas izrādīties, lai iet ar savu tulku


Cik sapratu, BKUS apkopos datus, kuri ārsti nerunā krievu valodā. Kas notiks, ka atzītākie speciālisti pēc visas šīs jezgas sāks kritiski vērtēt savas krievu valodas zināšanas? Nevienam ārstam tas nav aizliegts - prasība ir tikai pēc valsts valodas zināšanām. Viss cits ir ekstra.
Bet vispār skumji, ka arī Strautiņa ir iebridusi šajā jezgā. Šķita gudra sieviete. Tagad ne tikai Ušakovs nav izmantojis tiesības neņirgāties par citiem ļoti sāpīgām tēmām.

Atbildēt

Klements Virga

27.04.2016. 09:30

lāpneši sastrešojušies, ūī ūī ūī ūi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 08:25

»

Fēlis

Un tu


Spried pats: es nesaku krievi ir slikti, es nesaku latvieši slikti. Es saku rīcība ir nekorekta. Un man vienalga, kas par tautību. Katrā ģimenē ir kropļi.

Atbildēt

mani senči glāba ebrejus

27.04.2016. 08:20

»

Siksna

Es tev, latviešu mēsl, iesaku palasīt Ezergaiļa grāmatu par latviešu ebreju slepkavām.Latvieši no 1917.g.ir eiropas lielākās slepkavas reputācija pēc Krievijas pilsoņu kara un pēc otrā kara


Kāda reputācija ir daudziem krieviem un šo krievu bērniem, ja zināms, ka krievu armijas karavīri 1945.gadā pēc vāciešu sakaušanas un ieiešanas Berlīnē izvaroja vairākus miljonus sieviešu dzimuma pārstāvju vecumā no 3-90 gadiem?

Atbildēt

Austris

27.04.2016. 08:19

Rakstu var izmantot skolās, kā klasisku demagoģijas paraugu.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2016. 08:12

»

bnf

nu tu gan esi iezidis mesla gabals


O kā krievi sāka nervozēt! Tātad man taisnība.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2016. 08:09

»

Dainis Grabovskis

Fēlis ir mēsls


Un tu?

Atbildēt

Siksna

27.04.2016. 07:57

»

okupanti un viņu pakalpiņi rada latviešiem problēmas

Iesaku palasīt grāmatu par krievu okupantu noziegumiem pret latviešiem. Okupantu dabā kopš 1940.gadā nekas īpaši nav mainījies - tas īpaši labi redzams Ukrainas austrumos, iepriekš Gruzijā, Čečenijā un citās zemēs


Es tev, latviešu mēsl, iesaku palasīt Ezergaiļa grāmatu par latviešu ebreju slepkavām.Latvieši no 1917.g.ir eiropas lielākās slepkavas reputācija pēc Krievijas pilsoņu kara un pēc otrā kara.

Atbildēt

formula

27.04.2016. 07:55

Par naudu ir "kundze",par naudu ausainim ir misteri "20" ...ko labo racionisti...

Atbildēt

Hmm

27.04.2016. 07:55

»

Es

Ārstam ir jāsniedz palīdzība bez diskriminācijas. Tas ir teikts daudz kur, sākot no LR Satversmes, beidzot ar ārsta ētikas nolikumu. Ne par velti ārsti mācās arī latīņu valodu, lai nebūtu valodas šķēršļu. Lūgums par bērniem izteikties pieklājīgāk, Maskačkas pilsoni


Un ar kuriem pacientiem tad tiek runāts latīņu valodā? Latīņu valodas mācībām ir pilnīgi cits mērķis. Tās ir divas atšķirīgas tēmas - komunikācijas valoda un palīdzības sniegšana/nesniegšana. Ja ārsts nepārzina krievu/baltkrievu/lietuviešu/citu valodu, bet pacients nepārzina latviešu/angļu valodu? Ko tad?

Atbildēt

Es

27.04.2016. 07:50

»

Fēlis

Un kur ir teikts, ka tam ārstam jāzina svešvalodas, lai varētu apkalpot parazītus, kuri nacismu iezīž ar mātes pienu un to lepni nes visu mūžu? Ja jau tik ļoti gribas izrādīties, lai iet ar savu tulku


Ārstam ir jāsniedz palīdzība bez diskriminācijas. Tas ir teikts daudz kur, sākot no LR Satversmes, beidzot ar ārsta ētikas nolikumu. Ne par velti ārsti mācās arī latīņu valodu, lai nebūtu valodas šķēršļu. Lūgums par bērniem izteikties pieklājīgāk, Maskačkas pilsoni.

Atbildēt

Es

27.04.2016. 07:48

"diezgan droši varu Jums teikt, ka bēgļi, kas vēlas dzīvot Latvijā, drīz vien pratīs valsts valodu"

Vai varu ar jums saderēt, ka tas nenotiks? Es protu noteikt valodas kompetenču līmeni. Lūdzu, uzrakstiet savu e-pasta adresi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 07:02

»

Dainis Grabovskis

Kur ir tie jautājumi


Vai šie ir tie jautājumi:

Un, ja tomēr nebijāt klāt, vai šāda apgalvojuma publiska paušana ir korekta? Vai tā nav papildu spiedienu raisoša? Vai Jums kā mēra kundzei nebūtu jāizvairās no šādu nepamatotu "faktu" bārstīšanas? Vai, liekot roku uz sirds, ticat, ka Latvijā ir kāds ārsts, kurš atteiktu bērnam palīdzību valodas nezināšanas dēļ?

Tad man ir pretjautājums:

Vai biji klāt, kad ušaks komentēja karikatūru? Atbildi zinu, NEBIJI. Tad kāpēc šķidri bazūnēt. Stulbs stils, palaist muti tikai par lietām, kas pašai izdevīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aicinām Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi Rīgas Domes vēlēšanās

FotoPolitisko partiju apvienība Jaunā Saskaņa aicina Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi ārkārtas Rīgas Domes vēlēšanās un aicina partiju Latvijai un Ventspilij iestāties politisko partiju apvienībā Jaunā Saskaņa, deleģējot savus cilvēkus gan Rīgas domes vēlēšanu sarakstā, gan apvienības valdē.
Lasīt visu...

21

Diskursīvā levitācija

FotoZinātniski orientētiem cilvēkiem šodienas Latvijā klājas ļoti labi. Burtiski katru dienu Rīgas mediji sagādā svaigu materiālu zinātniskām studijām. Svaigais materiāls parasti ir ļoti piemērots teoretizēšanai, terminoloģisko novitāšu izdomāšanai, dzīves izpratnes kompetentāka līmeņa sasniegšanai, vispārinātu un idealizētu modeļu veidošanai. Nereti mediju publikācijas praktiski apstiprina intelektuālās intuīcijas nojausmas un abstrahētās hipotēzes.
Lasīt visu...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....