Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zanis

08.05.2016. 22:01

Latvija tapat ka Ukraina nacisms strauji pacel galvu, bet visur vainigi ir tie krievi.Loti nesaprotama ir ta jusu idiotiska domasana.

Atbildēt

slikts okšķeris esi

29.04.2016. 10:32

»

Okšķeris

Berlīnes pirmais komendants 1945.g. bija latvietis Bērzariņš. Staļins zināja, ko vajag uzticēt latvietim


Nevajag izplatīt dezinformāciju!Nikolajs Berzarins bija ebrejs,par latviešiem neko nezināja un sevi uzskatīja par krievu.Ar Latviju viņam nekad nav bijis nekāda sakara.

Atbildēt

ragana

29.04.2016. 09:34

Lai tā Ušakova nosauc vārdā "ārstus,kuri,pārkāpjot Hipokrāta zvērestu,atsakās ārstēt bērnus,kuri nertunā latviski"un kurā medicīnas iestādē šie ārsti strādā.Un ko darīt ar pašvaldības amatpersonām,kuras apmelo un ceļ neslavu Latvijas ārstiem.?Un ņirgājas par okupācijas upuriem? šo personu visatļautībai un nekaunībai jādara gals.

Atbildēt

doma

28.04.2016. 18:21

Šķita, ka Ušakova palīdzēs vīram saprast, cik tas bija zemiski - ņirgāties par okupāciju - taču viņa metas to aizstāvēt. Saprotu, ka viņa cerēja, ka "pateicīgā" tauta steigsies apliecināt, ka ir Ušakovi, bet nekā. Strautiņa, karalis ir kails

Atbildēt

atsienies

28.04.2016. 10:57

»

Aina

Piesienàs daļa latviešu,ka krievi nerunà latviski,kaut viņi runàtu,vienalga nebūtu labi.Labs piemērs Ušakovs,kurš dzimis šeit un perfekti runà latviski


Ušakovs ir par pilsoni naturalizējies civilokupants, kurš savu okupanta dabu joprojām nav atmetis. Ušakova senči nebija 1918.gada 18.novembra Latvijas pilsoņi. Ušakova senči Latvijā ienāca kopā ar okupantu armijas tankiem.

Atbildēt

V.Skandināvs

28.04.2016. 09:39

Uzskatu, ka uškovam ir jāatkāpjās no mēra amata ar visu savu komandu, jo tas jau ir aizgājis pārāk tālu! Tā ir ņirgāšanās par Latvijas valsti un latviešiem! Vai Rīgas mēram ir atļauts sadarboties ar promaskaviskām bandām un partijām, kad visa Eiropa ir noteikusi sankcijas pret krieviju? Vai Rīgas mērs drīkst organizēt okupācijas režīma slavinošos pasākumus 9.maijā? Vai Rīgas mērs drīkst slavināt psrs un tās mantinieces krievijas okupācijas režīmu un atklāti ņirgāties par brīvības cīnītājiem un latviešu tautu kopumā? Vai Rīgas mērs drīkst organizēt pasākumus un akcijas pret Latvijas valsti un latviešiem? Pateiksim ušakovam NĒ!

Atbildēt

Aina

28.04.2016. 08:51

Piesienàs daļa latviešu,ka krievi nerunà latviski,kaut viņi runàtu,vienalga nebūtu labi.Labs piemērs Ušakovs,kurš dzimis šeit un perfekti runà latviski.
Kapēc tas notiek...patrioti grib ar saviem "draugiem" iekarot Krieviju,dikti sadomàjušies...

Atbildēt

28.04.2016. 08:51

»

Dainis Grabovskis

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā


ir provokācija, šantāža!

Atbildēt

ilze

28.04.2016. 08:29

»

Mi6

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize


Piekrītu jums,ar ko asv būs labàki par krieviem,kuri visu mūžu slepkavo un būsim tikai vergi.Krievija vismaz pie mums cēla sociàlismu.
Par kuru valsti asv rūpējas,izņemot dabas bagàtību laupīšanu.
Paskataties,kas notiek pasaulē.

Atbildēt

ilze

28.04.2016. 08:15

Interesanti,ja bērns runàtu tikai agliski,vai arī būtu tàds škandàls.Ne jau valoda vainīga,bet gan asv mantkàrība un Krievijas pretošanàs izraisa naidu.

Atbildēt

,,,izredzētie zombiji,,,

28.04.2016. 05:43

»

...

es tik nesaprotu, vai tiešām latvieši ir tik tāl sazombēti, ka nespēj sajēgt, ka nav radušies šeit tā no nekurienes - mums ar krieviem ir kopejas saknes, kopēji senči, kopēja pagatne ... pat Latvija ka teritorija, ir Krievijai atlauzts gabaliņš ... eh jūs, kad cilvēki reiz sapratīs, ka daudz progresīvāk...


Tur jau tev tā sāpe, ka latvieši vēl nav tik sazombēti, lai sāktu mīlēt tavu tautu. Kolaboracionistu, kā vienmēr pietiek. Strautiņa-ušakova tam spilgts piemērs. Bez tam, strautiņa gan lipinās klāt latviskumam, bet diez vai tur kaut kas no latviskuma maz ir. Ja labi parakņātos radu rakstos, īstās saknes, tāpat kā pārbalinātajiem matiem, izlīstu.
"Latviju esat pa..irsuši..blā, blā, blā..." - tev gribētos! Krievi Krieviju ir pa..irsuši. Uztraucies par to, ka visas Krievijas bagātības atrodas nekrievu rokās.

Atbildēt

brīvais radikālis

27.04.2016. 23:45

»

Tante Bauskā

Piekrītu viedoklim, ka Ušakova ir nacionālā naida kurinātāja, ko ļoti labi apliecina šī ārstes uzrakstītā replika...


Nemēģini atmazgāties, "dakterīt", nesanāks.
Draņķis biji, draņķis esi, un draņķis paliksies.

Atbildēt

...

27.04.2016. 22:58

es tik nesaprotu, vai tiešām latvieši ir tik tāl sazombēti, ka nespēj sajēgt, ka nav radušies šeit tā no nekurienes - mums ar krieviem ir kopejas saknes, kopēji senči, kopēja pagatne ... pat Latvija ka teritorija, ir Krievijai atlauzts gabaliņš ... eh jūs, kad cilvēki reiz sapratīs, ka daudz progresīvāk un uz kopēju cilvēces attīstību vērstāki - ir mīlēt savu Dzimteni, savu tautu, savus senču, savu vēsturi un nekoncentrēties uz naidu pret citu tautu ..., vēl jo vairāk, ja esam kaimiņi, kādreiz bijām viena savienība, viena valsts, guberņa, kņaziste, sauciet kā gribat, tik un tā savu Latviju jau sen esat pad...uši!!!

Atbildēt

Eklērs

27.04.2016. 22:14

Persona parādīja savu nodevīgo un pērkamo dvēseli! Tāds tādu atrod...

Atbildēt

ierosinu

27.04.2016. 21:42

Nila na vili!

Atbildēt

jo smirdīgāk, jo skaistāk

27.04.2016. 21:15

»

Mēdz būt arī tā

Kā kādreiz teica augsti godājamā un cienījamā jezdakova par žurnālistiem laikam, - svoloči. Tā jāsaka arī par Strautiņu - nacionālā naida kurinātāju - "ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?". Strautiņa, tā ir cūcība, tev tas nepiedien...


Strautiņa, tā ir cūcība, tev tas nepiedien.
=====
Tieši otrādi! Stravtiņai-urlakovai tas pat ļoti piedien! Cūcīga uzvedība un "okupantu līgava" sader kā sūds ar mēslu vaboli.

Atbildēt

Tante Bauskā

27.04.2016. 17:44

»

Dainis Grabovskis

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā


Tā ir nacionālā naida kurināšana.

Atbildēt

ne visi krievi ir okupanti, bet starp okupantiem ir daudz krievu

27.04.2016. 15:40

»

Mi6

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize


Kāpēc humānā, kulturālā un dižā krievu tauta negribēja sadzīvot ar vāciešiem, kuri iebruka Krievijā? Kāpēc krievi patrieca no Krievijas vācu okupantus? Kāpēc latvieši nedrīkst no savas zemes padzīt okupantus un kolonistus, kuri latviešu zemē salīda no 1944.-1991.gadam, kad Krievija veica Latvijas okupāciju, kolonizāciju un rusifikāciju?
Latvieši labi sadzīvo ar tiem krieviem, kuri paši vai kuru senči bija Latvijas pilsoņi līdz 1940.gada 17.jūnijam. Bet latviešiem riebjas krieviski runājošie okupanti, kuri te ielīda ne lūgti, ne aicināti.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 15:09

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā?

...ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?"

Tā ir patiesība, vai pārspīlēta publiska informācija?

Atbildēt

kā nu nē

27.04.2016. 14:51

»

Apbrīnojama līdzība

ar Vācijas 'izvaroto Lizu',Krievijas nekaunīgajiem meliem un demagoģiju


no tevis vien sorosistu vārsmas,nav apnicis gvelzt?

Atbildēt

Apbrīnojama līdzība

27.04.2016. 14:41

ar Vācijas 'izvaroto Lizu',Krievijas nekaunīgajiem meliem un demagoģiju.

Atbildēt

Anna

27.04.2016. 14:11

Gluži veltīgi izšķiežam enerģiju, analizējot pēdējā laika nesmukumus, jo tie ir tīši provocēti, ar politikas smaku: meitenes apspļaudīšana trolejbusā, Ušakova primitīvais, pat nekritiskais izlēciens, viņa sievas kaunpilnā iesaistīšanās aizstāvībā, ārsta apmelošana, tehniskas iekārtas aizkostā Kāruma šokolādes sieriņa apsūdzība no Igaunijas,un gan jau vēl daudzkas cits. Tuvojas TAS datums, kura dēļ viss notikušais tiek speciāli inscenēts, cenšoties "labos" izcelt uz "slikto" fona, tad jau var mest pie malas kaunu, godu un sirdsapziņu. Vajadzētu sodīt režisora izvēlētos aktierus-izpildītājus, par to informējot sabiedrību!

Atbildēt

Mi6

27.04.2016. 13:59

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize ;)

Atbildēt

špions

27.04.2016. 12:08

»

Okšķeris

Berlīnes pirmais komendants 1945.g. bija latvietis Bērzariņš. Staļins zināja, ko vajag uzticēt latvietim


Tieši tā - pateicoties latvietim tika ieviesta kārtība un krievi beidza izvarot vācietes. Latvietis pavēlēja nošaut krievu karavīrus izvarotājus, diemžēl, 99,99999% izvarotāju izbēga no soda, jo krievu karavīri parasti centās neatstāt lieciniekus saviem varasdarbiem.

Atbildēt

Es

27.04.2016. 12:01

»

Hmm

Un ar kuriem pacientiem tad tiek runāts latīņu valodā? Latīņu valodas mācībām ir pilnīgi cits mērķis. Tās ir divas atšķirīgas tēmas - komunikācijas valoda un palīdzības sniegšana/nesniegšana. Ja ārsts nepārzina krievu/baltkrievu/lietuviešu/citu valodu, bet pacients nepārzina latviešu/angļu valodu? Ko...


Latīņu valodā ārsts ar pacientu nerunā. To jūs pats izdomājāt, ka tā varētu būt. Es rakstīju ko citu, ar to domājot, lai ārsts arī Zimbabvē saprastu ārstu no Latvijas, un, ja jums būtu izpratne par ārsta darbu, jūs manu domu būtu sapratis automātiski.

Apkalpojošajā sfērā strādājošajiem izvēlēties kaut ko nesanāk - vai nu tu esi spējīgs, darbotiesgribošs un daudzpusīgs, ņemot vērā multikulturālo vidi un globālu robežu neesaamību, vai nu izvēlies darbu, kurā nav nekādu lielo pienākumu un atbildības. Ārstam bērna priekšā nekāds pārliecinātais sadzīves nacionālists nav te jātēlo, bet Krievijā viņu saprastu labāk.

Atbildēt

bet

27.04.2016. 11:04

»

w

..interesanti cik tādu kremliski strautiņveidīgu imigrantu šodien saradies FB


....interesanti cik valstī varētu būt sorosa lāpnešu?

Atbildēt

Mikuss Pietālavietis

27.04.2016. 11:02

šodien UŠAKOVA KUNGS Briselē tiksies ar ES parlamenta vadītāju Martinu Šulcu,lai pārrunātu vairākuma pieņemtos demokrātijas "paraugdokumentus".

Atbildēt

pt

27.04.2016. 10:52

»

Fēlis

Un kur ir teikts, ka tam ārstam jāzina svešvalodas, lai varētu apkalpot parazītus, kuri nacismu iezīž ar mātes pienu un to lepni nes visu mūžu? Ja jau tik ļoti gribas izrādīties, lai iet ar savu tulku


Cik sapratu, BKUS apkopos datus, kuri ārsti nerunā krievu valodā. Kas notiks, ka atzītākie speciālisti pēc visas šīs jezgas sāks kritiski vērtēt savas krievu valodas zināšanas? Nevienam ārstam tas nav aizliegts - prasība ir tikai pēc valsts valodas zināšanām. Viss cits ir ekstra.
Bet vispār skumji, ka arī Strautiņa ir iebridusi šajā jezgā. Šķita gudra sieviete. Tagad ne tikai Ušakovs nav izmantojis tiesības neņirgāties par citiem ļoti sāpīgām tēmām.

Atbildēt

Klements Virga

27.04.2016. 10:30

lāpneši sastrešojušies, ūī ūī ūī ūi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 09:25

»

Fēlis

Un tu


Spried pats: es nesaku krievi ir slikti, es nesaku latvieši slikti. Es saku rīcība ir nekorekta. Un man vienalga, kas par tautību. Katrā ģimenē ir kropļi.

Atbildēt

mani senči glāba ebrejus

27.04.2016. 09:20

»

Siksna

Es tev, latviešu mēsl, iesaku palasīt Ezergaiļa grāmatu par latviešu ebreju slepkavām.Latvieši no 1917.g.ir eiropas lielākās slepkavas reputācija pēc Krievijas pilsoņu kara un pēc otrā kara


Kāda reputācija ir daudziem krieviem un šo krievu bērniem, ja zināms, ka krievu armijas karavīri 1945.gadā pēc vāciešu sakaušanas un ieiešanas Berlīnē izvaroja vairākus miljonus sieviešu dzimuma pārstāvju vecumā no 3-90 gadiem?

Atbildēt

Austris

27.04.2016. 09:19

Rakstu var izmantot skolās, kā klasisku demagoģijas paraugu.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2016. 09:12

»

bnf

nu tu gan esi iezidis mesla gabals


O kā krievi sāka nervozēt! Tātad man taisnība.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2016. 09:09

»

Dainis Grabovskis

Fēlis ir mēsls


Un tu?

Atbildēt

Siksna

27.04.2016. 08:57

»

okupanti un viņu pakalpiņi rada latviešiem problēmas

Iesaku palasīt grāmatu par krievu okupantu noziegumiem pret latviešiem. Okupantu dabā kopš 1940.gadā nekas īpaši nav mainījies - tas īpaši labi redzams Ukrainas austrumos, iepriekš Gruzijā, Čečenijā un citās zemēs


Es tev, latviešu mēsl, iesaku palasīt Ezergaiļa grāmatu par latviešu ebreju slepkavām.Latvieši no 1917.g.ir eiropas lielākās slepkavas reputācija pēc Krievijas pilsoņu kara un pēc otrā kara.

Atbildēt

formula

27.04.2016. 08:55

Par naudu ir "kundze",par naudu ausainim ir misteri "20" ...ko labo racionisti...

Atbildēt

Hmm

27.04.2016. 08:55

»

Es

Ārstam ir jāsniedz palīdzība bez diskriminācijas. Tas ir teikts daudz kur, sākot no LR Satversmes, beidzot ar ārsta ētikas nolikumu. Ne par velti ārsti mācās arī latīņu valodu, lai nebūtu valodas šķēršļu. Lūgums par bērniem izteikties pieklājīgāk, Maskačkas pilsoni


Un ar kuriem pacientiem tad tiek runāts latīņu valodā? Latīņu valodas mācībām ir pilnīgi cits mērķis. Tās ir divas atšķirīgas tēmas - komunikācijas valoda un palīdzības sniegšana/nesniegšana. Ja ārsts nepārzina krievu/baltkrievu/lietuviešu/citu valodu, bet pacients nepārzina latviešu/angļu valodu? Ko tad?

Atbildēt

Es

27.04.2016. 08:50

»

Fēlis

Un kur ir teikts, ka tam ārstam jāzina svešvalodas, lai varētu apkalpot parazītus, kuri nacismu iezīž ar mātes pienu un to lepni nes visu mūžu? Ja jau tik ļoti gribas izrādīties, lai iet ar savu tulku


Ārstam ir jāsniedz palīdzība bez diskriminācijas. Tas ir teikts daudz kur, sākot no LR Satversmes, beidzot ar ārsta ētikas nolikumu. Ne par velti ārsti mācās arī latīņu valodu, lai nebūtu valodas šķēršļu. Lūgums par bērniem izteikties pieklājīgāk, Maskačkas pilsoni.

Atbildēt

Es

27.04.2016. 08:48

"diezgan droši varu Jums teikt, ka bēgļi, kas vēlas dzīvot Latvijā, drīz vien pratīs valsts valodu"

Vai varu ar jums saderēt, ka tas nenotiks? Es protu noteikt valodas kompetenču līmeni. Lūdzu, uzrakstiet savu e-pasta adresi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 08:02

»

Dainis Grabovskis

Kur ir tie jautājumi


Vai šie ir tie jautājumi:

Un, ja tomēr nebijāt klāt, vai šāda apgalvojuma publiska paušana ir korekta? Vai tā nav papildu spiedienu raisoša? Vai Jums kā mēra kundzei nebūtu jāizvairās no šādu nepamatotu "faktu" bārstīšanas? Vai, liekot roku uz sirds, ticat, ka Latvijā ir kāds ārsts, kurš atteiktu bērnam palīdzību valodas nezināšanas dēļ?

Tad man ir pretjautājums:

Vai biji klāt, kad ušaks komentēja karikatūru? Atbildi zinu, NEBIJI. Tad kāpēc šķidri bazūnēt. Stulbs stils, palaist muti tikai par lietām, kas pašai izdevīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...