Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētbirzs

25.10.2020. 08:39

Siltais rudens ir beidzies. Ziema tuvojas un kovids (Covid-19) min mums uz papēžiem. Tieši šajā saltajā laikā mums ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Lai mazinātu kovid (Covid-19) saslimstību, ievērosim visus valdības uzliktos ierobežojumus un ārstu rekomendācijas. Lietosim sejas maskas un roku dezinfekcijas līdzekļus. Centīsimies ievērot 2 metru distanci publiskajās vietās. Būsim apzinīgi, iejūtīgi un saprotoši. Dzīvosim saticīgi. Nekašķēsimies. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Pasargāsim sevi un sev tuvākos. Ielaidīsim Dabas Mātes spēku sevī. Dzersim zāļu tējiņas ar medu. Domāsim pozitīvas domas. Valkāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Cienīsim un mīlēsim Dabas Māti, jo Dabas Māte mums visiem ir devusi dzīvību. Dabas Māte ir mūsu radītājā. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl un vienmēr uzklausa. Lai ticība Dabas Mātei mums kalpo par bruņām un vairogu! Šajā pārbaudījumu laikā lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes aizstāvjus! Lūgsim savu senču spēku un varenību. Ticēsim labajam. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu tautas veselību. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai kovids (Covid-19) tiktu uzveikts un padzīts prom no mūsu mīļās zemītes! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots ilgs mūžs! Lūgsim Laimu, lai mums laba veselība un laimīga dzīvošana! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Ar patiesu mīļumu un sirsnību, Skolnieciņš no svētbirzs
#veselība #DabasMāte #PozitīvāsEnerģijas #gaisma #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība #Skolnieciņš #Svētbirzs #Svētakmens #Svētupe

Atbildēt

NIKNAIS

25.10.2020. 03:19

»

VB

A kur Tu tagad dabūsi savu naudu, nevienam nekalpojot? Jeb aicini uz sociālismu / komunismu


Nauda, kas ir Tev rokās, ir kāda apliecinājums to materializēt, bet galvotāji tās materializācijai visbiežāk ir tās izdevēji (radītāji), nekas vairāk. Tas kuriem no galvotājiem Tu uzticēsies , arī būs Tavi saimnieki.

Atbildēt

bite

21.10.2020. 10:52

»

gf

Ļoti labs raksts. Vienkāršā valodā, lai pat kartupelim uzpurnī pielektu


Bet tomēr redzam, ka tiem kartupeļiem uzpurņos nepielec.

Atbildēt

Citas domas - par pasaules karu

20.10.2020. 16:17

»

autoram

Pēdējais brīdis sākt smagi sodīt ierobežojumus neievērojošos kretīnus. Idiotu tiesības izpaust savu stulbumu nedrīkst stādīt augstāk par cilvēku veselību un dzīvību


Uzskatu, ka ir sācies jauna tipa "pasaules karš", tikai nav skaidrs, kurš, kura valsts to iesāka, kā to iesāka un kādēļ viens no vīrusuloģiem Ķīnā pēkšņi mira?

Atbildēt

autoram

20.10.2020. 12:34

Pēdējais brīdis sākt smagi sodīt ierobežojumus neievērojošos kretīnus. Idiotu tiesības izpaust savu stulbumu nedrīkst stādīt augstāk par cilvēku veselību un dzīvību.

Atbildēt

Domas

20.10.2020. 11:24

»

Manas domas.

Sildi manu sirdi, Latvijā noteicēji Latvieši. Gatavs es pat atpakaļ robežas novilkt


Visi ēd viens otru, visās valstīs, visās zemēs un visās tautās, bet savu sugu ēst atturas, ciena savus vecākus, bērnus sargā un ceļ traci, kad citas tautas māte aizved viņu bērnu.

Latvietis, kā bailīga suga, citus ēst baidās, ēd savus latviešus - tā ir rakstura īpašība, tā ir TB/LNNK.VO -NA politiskā politika, ar savu politiku - ēd, iznīcina, dzen ekonomiskajā trimdā savu tautu - latviešus, gan sludina, ka visa viņu darbība ir it kā pret okupantiem, darbojas pēc principa - "lej laukā netīro ūdeni 9okupantus) no vannas, lai aizskalotu tur savu bērnu (latviešus)".

Viņi "cīnās" par demogrāfiju, sludina un "cīnās" par latvietību, bet tikai ar traci kā tajā Lermontova pasakā - kad kungs saka - kučierim - dzen to ēzeli, lai kalnā skrien ātrāk. Kučieris sāk ēzeli sist, tracināt, bet ēzelītis spītējas vēl vairāk, iet lēnāk. Tā NA tracina "ēzelīti"- savu demogrāfiju utt., kurš iet nevis uz priekšu, bet atpakaļ. Tas pats, ka viņu viltus pūliņos par latvietību, latviešu valodas lietojums samazinās - NA rīkojas kā īsti čekisti, taisa gudru graujošu politiku?

Atbildēt

Miertiesnesis

20.10.2020. 11:09

»

atbilde raksta autoram

Akatība un varaskāre - lūk, cilvēces lāsts. Cilvēks savā alkatība grābj un grābj, bet pēc tam nezin ko ar sagrābto darīt. Cilvēks savā varaskārē raujas pie varas, bet to ieguvis nezin ko ar to darīt. Varaskāre un alkatība spēlējas ar cilvēku likteņiem. Arī ar to cilvēku likteņiem, kas šo varu un bagātību...


Alkatība un varaskāre dod ienākumus - psihisku saslimšanu. Šie "rīkļu rāvēji, tipa "šlitkes", "šleseri" un tipa "šķēles" + Ventspils kretīns- ŠŠŠ, sarijušies līdz kaklam, paliek slimi, ja viņiem zūd vara, kūst nauda. Tā ir cilvēka daba, kas pieturas visiem citiem mantkārīgajiem visos līmeņos, ne tikai ŠŠŠ. Tauta, pārējie ir niecības, muļķi, komunisti, draugi tikai tiem, kuriem naudasmaisi. Pat tuvi radi, brālēni, māsīcas izvairās satikties ar viduvēji bagātiem vai parastiem iz tautas. Beigās sāk sev celt pieminekļus, kā subjekts no "Tiesāšanās kā ķēķi", jo saprot, ka tauta viņu nicinās arī pēc aiziešanas no šis saules un nedabūs vairāk kā to 2 metrus, ko jāpērk, par ko jāmaksā, jo vergi pat visas dzīves laikā nav nopelnījuši saņemt 2 m zemes bez maksas, jāmaksā "šlitkiem".

Cik visi tie, kuriem datos ir "Š" - daudzi ir rīkļurāvēji!!

Atbildēt

NIKNAIS

20.10.2020. 07:10

Kā darbojas Naudas nezūdamības likums?

Atbildēt

atbilde raksta autoram

19.10.2020. 21:51

Akatība un varaskāre - lūk, cilvēces lāsts. Cilvēks savā alkatība grābj un grābj, bet pēc tam nezin ko ar sagrābto darīt. Cilvēks savā varaskārē raujas pie varas, bet to ieguvis nezin ko ar to darīt. Varaskāre un alkatība spēlējas ar cilvēku likteņiem. Arī ar to cilvēku likteņiem, kas šo varu un bagātību sagrābuši. Neviens nespēj atšķirt to brīdi, kad sagrābtā vara vai bagātība pārstāj viņam kalpot un liek kalpot sev. Katram no mums cenšoties kļūt bagātam un varenam, visi kopā kļūstam garā nabagi un nožēlojami. Gan pilīs, gan būdiņās.

Atbildēt

gf

19.10.2020. 20:18

patiesībā, idejas scenārijs ir no tās pašas tautas, kas visiem par biedu/piemēru pie koka krusta piesita 30gadīgu čali ar vīziju par taisnību,
lai paši uzrakstītu grāmatu-instrukciju ( lasi - Bībeli ),
ar ko vadīt visu pārējo proletariātu.
...apelējot pie bijības :)

Atbildēt

gf

19.10.2020. 20:13

»

absolūti murgi

no kanceles tupajiem


...vien stāsts nebūtu par aizdevumu visai pasaulei :)

Atbildēt

ha-ha

19.10.2020. 19:10

»

Žulis

Visvairāk šajā pasakā patika šī teikuma daļa: “….un tiem piešķīra brīvību - visiem vienādas tiesības pašiem izvēlēties, kam kalpot.” Tik tiešām,” burvji un valdnieki” pasaulē ir izveidojuši tādu sistēmu, kur brīvība nozīmē kalpošanu kādam, tikai ne sev. To derētu atcerēties tiem, kuri brēc pēc brīvības...


Latvieši ir vairākumā tikai tad,ja pie latviešiem pieskaita arī kangarus jeb latviešvalodīgos,kuru gradācija ir netverama.Pieskaitot šos latviešvalodīgos pie Uzvaras monumenta piederīgajiem iznākums ir biedējoši negatīvs,bet atbilstošs situācijai,kura tiek atspoguļota medijos,kurā kā valstiski,nekautrējoties ir iekļauti Kremļa propogandas mediji.Tā kā par šo mediju lojalitāti valstij ir jāšaubās,jo arī šeit aktīvi darbojās legālie Kremļa ietekmes aģenti t.i. it kā bijušie okupantu propogandas speciālisti.

Atbildēt

ha-ha

19.10.2020. 18:20

Morāles ir vairākas.
Arī demokrātija ir pasaka. Un ir pasaka par indivīda brīvību, un taisnīgu tiesu, un ceturto varu.
Savulaik pirms gulētiešanas pasakas stāstīja bērniem. Šodienas sabiedrībā pasaka kalpo plašākā mērā un domāta pieaugušiem cilvēkiem.

Atbildēt

Žulis

19.10.2020. 17:46

Visvairāk šajā pasakā patika šī teikuma daļa: “….un tiem piešķīra brīvību - visiem vienādas tiesības pašiem izvēlēties, kam kalpot.” Tik tiešām,” burvji un valdnieki” pasaulē ir izveidojuši tādu sistēmu, kur brīvība nozīmē kalpošanu kādam, tikai ne sev. To derētu atcerēties tiem, kuri brēc pēc brīvības. Pirms brēcat pēc brīvības, vēršoties pret tiem, kuriem esiet visu laiku kalpojuši, padomājiet kam kalposiet pēc tam, kad būsiet tikuši vaļā no iepriekšējo kaklakungu varas. Padomājiet kā sagādāt iespēju kalpot sev, nevis jauniem kaklakungiem! Mūsu valsts, ko aiz inerces turpinām saukt par Latviju, šodien kalpo gan Briselei, gan Vašingtonai, gan Maskavai. Līdz ar to minētajām varām kalpo arī visi Latvijas iedzīvotāji. Pirmais loģiskais secinājums, kas izriet no šī fakta ir tāds, ka, lai Latvijas iedzīvotāji varētu kalpot sev, viņiem ir nepieciešama SAVA valsts. Par cik Latvijas teritorijas pamatiedzīvotāji ir latvieši un latvieši vēl pagaidām šeit ir arī vairākumā, tad otrais loģiskais secinājums, kas izriet no šī fakta ir tāds, ka mums ir vajadzīga latviska valsts, kur latvieši ir saimnieki savā zemē. Šādu valsti, kur valsts vara ir vienas tautas rokās, sauc par nacionālu valsti. Nacionālā valstī valsts ideoloģija ir nacionālisms. Šī ideoloģija balstās uz cilvēku mīlestību pret savu tautu un Tēvzemi. Nacionālisms ir vienīgā ideoloģija, kas vieno cilvēkus uz gadsimtos dabīgi izveidotiem cilvēku kopības pamatiem. Secinājums – vienīgā iespēja kā pārstāt būt kalpiem svešām varām un svešām interesēm ir pievērsties nacionālismam un atjaunot savu nacionālo valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā Baigajā gadā. Tikai tā mēs varam kļūt patiesi brīvi un kalpot sev – savai tautai un Tēvzemei. Citāda brīvība vienkārši neeksistē. Cīņa par citādu brīvību ir vienīgi cīņa par kaklakungu nomaiņu.

Atbildēt

gf

19.10.2020. 17:20

Ļoti labs raksts. Vienkāršā valodā, lai pat kartupelim uzpurnī pielektu! :)

Atbildēt

jaajaa

19.10.2020. 16:23

»

jautaajums

Tad kam tur pieder Latvijas Banka?Latvijai nav nevienas bankas,tāpat kā pārējām ,,valstīm,,.Piramīdas virsotnē ir Bāzeles banka.Faktiski tā ir augļotāju sistēma


...tas, ka Latvijai nav vairs pilnīgi suverēnas valsts bankas, nozīmē, ka mūs nevar saukt par pilnīgi "neatkarīgu un suverēnu" valsti...bet tāda pati ir, teiksim, Vācija vai Francija (vai jebkurš ASV štats)...un par valsts parādiem...ES tāda likuma nav, bet ASV štats bankrotēt nevar pēc definīcijas, jo pats emitē(drukā) valūtu, kuru pēc tam aizņemas(cik vajadzēs, tik nodrukās)...tā kaut kā...tāda ir tā sistēma...un, vismaz pagaidām, neviens neko labāku nav izdomājis...:)

Atbildēt

Nav tādas “krievu vakcīnas”

19.10.2020. 16:10

»

jautaajums

Tad kam tur pieder Latvijas Banka?Latvijai nav nevienas bankas,tāpat kā pārējām ,,valstīm,,.Piramīdas virsotnē ir Bāzeles banka.Faktiski tā ir augļotāju sistēma


Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas.

Šo vakcīnu izstrādāja B. Geita fonds ar D. Trampa ASV finansējumu 1.9 miljardi USD finansējumu 2020. gada sākumā ASV vakcīnu firma Astrogen.

“Krievu vakcīnu” ar minēto ASV firmu Astrogen ražo Novosibirskā. Publiskās izrādes, kurās vakcinējas Žirinovskis, Putins, Šoigu, ir “cirks”.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, ir tikai viena vakcīna, kura rediģē cilvēka genomu- tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek izjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas veselības problēmas.

Jautājums ir cits - kāpēc Latvijas valdība nerada likumu, kas aizliegtu piespiedu iedzīvotāju vakcinēšanu ar policijas un karaspēka iesaistīšanu.

Astrogen radītā C19 vakcīna, iejaucoties cilvēka genomā, liekot šūnām izstrādāt antivielas, vienīgā der C19 vīrusa seku mazināšanai, jo C19 ir radīts tikai šādai vakcīnai. Tāpēc, ka C19 ir radīts tāds, kas mutē, tas ir mainīgs un jau atrasti desmitiem tā paveidu.

Latvijas valdības un globālās finansu korporokrātijas uzdevums ir samazināt planētas Zeme un Latvijas iedzīvotāju skaitu, pielietojot C19 izplatīšanu, testēšanu uz C19 ar piespiedu vakcināciju, izmantojot ASV un Novosibirskā ASV firmas saražoto Vakcīnu pret C19, kura rediģē cilvēka genomu, izsaucot veselības sarežģījumus un nāves gadījumus.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas, sekām. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē.

Atbildēt

Gripai ir divas vakcīnas A un B

19.10.2020. 15:28

»

jaajaa

...nauda nav "vērtība"...tikai ekvivalents saražotajam IKP (vērtībai)...un nav viena "burvja"(katrai valstij ir sava centrālā banka)...un visi šie "burvji" pakļaujas "valdniekiem"("valdnieki" nosaka, cik drukāt)...un šādi raksti ir tikai galvas jaukšana tiem, kas nesaprot...un visi valstu parādi ir "...


Neviens iepriekš nezin, kurš paveids uzliesmos. Bet piļī iekšā uz labu laimi. Vai tas ir normāli?

Vakcīnu bizness ir naudasbizness. Gripas vakcīnas ražoja no gripas vīrusa bioloģiskā materiāla, iegūstot antivielas.

Bat Novisibirskā ar ASV firmu Astrogen jau ražo tādas, kas iejaucas cilvēka genomā, liekot cilvēka šūnām pašām izstrādāt antivielas pret C19, iejaucoties cilvēka imunitātē.

Otrkārt, C19 nav kā gripas vīruss, bet tam ir desmitiem paveidu, kas jau fiksēti laboratoriju izmeklējumos, kas aktīvi mutē un bioloģiski radīta vakcīna, kā gripai, te nelīdz. Tāpēc der tikai cilvēka genomu izkropļojošā- unikālā vakcīna visiem C19 paveidiem, kuru skaits laboratorijās jau mērāms desmitos, kā jau minēju.

Tā maldināšana, kad Krievijas TV rāda, ka pret C19 publiski vakcinējas Putins, Žirinovskis, Šoigu un citi ir cirks, šie “brīvprātīgie” domāti, lai nomierinātu sabiedrības prātus, ka vakcīna pret C19 nebūs bīstama!

C19 vīrusu radīja, lai, testējot uz to masveidā, radītu paniku ar pieprasījumu pēc “vienalgakādas vakcīnas”. Ar mērķi nogalināt un sakropļot planētas iedzīvotājus, samazinot to skaitu, arī Latvijā.

2020. g. janvārī ekonomikas forumā Davosā, Šveice, pieņēma lēmumu par piespiedu vakcināciju ar policijas un karaspēka starpniecību. Obligāto testēšanu uz C19 Slovākijā jau veic ar karaspēka starpniecību, veidojot masveida psihozi un paniku Eiropā.

Šveicē, ofšoru paradīzē, ar likumu aizliegta piespiedu vakcinācija.

Vakcīna, kas izmaina cilvēka genomu, var izsaukt cilvēka saslimšanu ar vēzi, izraisīt neauglību vai izraisīt citas saslimšanas.

Atbildēt

jaajaa

19.10.2020. 15:16

...nauda nav "vērtība"...tikai ekvivalents saražotajam IKP (vērtībai)...un nav viena "burvja"(katrai valstij ir sava centrālā banka)...un visi šie "burvji" pakļaujas "valdniekiem"("valdnieki" nosaka, cik drukāt)...un šādi raksti ir tikai galvas jaukšana tiem, kas nesaprot...un visi valstu parādi ir "nosacīta" lieta...piemēram, ASV parāda lielāko daļu sastāda parāds FRS (paši sev viņi ir parādā)...un jārēķina ir pret IKP vērtību(var teikt ari, "kvalitāti")...viena lieta ir tehnoloģijas, kuru "vērtībai" naudas izteiksmē "pievieno", cik grib...un pavisam cita - graudi Nigērijai vai papīrmalka Zviedrijai...:)

Atbildēt

Secinājums

19.10.2020. 14:47

»

Kā viens normāls cilvēks var sacerēt šādus murgus?

Vai kāds teica, ka autors ir normāls? Droši vien, ka cīnās ar savu “lāstu”, ko pats izdomājis


Te nu jācitē Orvels;jo tālāk cilvēki aiziet no patiesības jo vairāk neieredz tos kuri sludina patiesību.

Atbildēt

Kā viens normāls cilvēks var sacerēt šādus murgus?

19.10.2020. 13:42

Vai kāds teica, ka autors ir normāls? Droši vien, ka cīnās ar savu “lāstu”, ko pats izdomājis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...