Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zīle rokā, bet mednis kokā

23.10.2014. 01:12

kurš tad ir kampējs? Domāju, ka īpašnieks, kurš pārdod savu īpašumu nav kampējs, bet ir ieguvis adekvātu samaksu par eksluzīva zemesgabala pārdošanu pašā Jelgavas centrā. Par to, ka autoostas saimnieki, tā pati skandalozā autobusu parka vadība ar skandalozo ļubļinsku priekšgalā nožņaudza naudu un autoostas zemi nenopirka, tad tagad to dara bijušais deputāts ar pašvaldības palīdzību.
Nu sanāk, ka esošie un bijušie deputāti ir shēmotāji un kampēji.

Atbildēt

aina

19.10.2014. 11:31

Viss ir logiski,kaa notiek muusu valstii 20% skaidraa naudaa pirceejam taa saucamie otkati, lemjosaam amatpersonaam, par labveeliigu pirkumu, taapat kaa Citadeles gadiijumaa. Tas jau valstii nerakstiits likums........

Atbildēt

*******

19.10.2014. 07:44

Kad,beidzot,tiks padzīts smerdeļu-ciniķu tandēms -Rāviņš&Caune?

Atbildēt

Manawa

18.10.2014. 12:18

Interesanti būtu uzzināt vai pirkuma cena pilna apmēra bija samaksāta pie darījuma starp pardeveju un sakotnejo pirceju, vai paredzēta nomaksa utt....tā teikt, vai bija reāla naudas plūsma, ja ne, tad pilnīgi skaidra elementāra shēma...(atvainojos, man pazūd garu zīmes ik pa laikam)

Atbildēt

mekbrus

18.10.2014. 09:43

drausmīgi ka tagad to graustu savāca krievi putins mums atņem visu mūsu labāko nekauņa ...

debešķīgā baiba broka varēja kādam čečenim pārdot veicīgāk primāri ...

Atbildēt

mekbrus

18.10.2014. 09:43

»

x

..tā var lieliski nopelnīt, Jūrmalas dome arī centās nopirkt Ķemeru graustu par dubultu cenu


drausmīgi ka tagad to graustu savāca krievi putins mums atņem visu mūsu labāko nekauņa ...

debešķīgā baiba broka varēja kādam čečenim pārdot veicīgāk primāri ...

Atbildēt

Nevajag te d!r$t

17.10.2014. 19:41

»

Jonelis

Dīvaiņi, kur jūs dzīvojat. ss.lv sludinājums nav pamats cenas noteikšanai. Pastāv pat tāds reklāmas triks. Pārdodu māju pa 10000 EUR. Pazvani, atbilede: Piesakies, būs izsole. Pa piedāvātu cenu var pieņemt tikai jau reālu līgumu, kurā ir cena. Un ja tā ir sakaņota ar pašvaldību, celt to vairs nevari...


Sludinājums ir piedāvājums iegādāties NĪ par noteiktu cenu - 65k euro.
Ja jau tas NĪ bija vajadzīgs pašvaldības funkciju nodrošināšanai, tad vajadzēja pirkt no pārdevēja, nevis veiklā shēmā zaudēt 25k euro nodokļu maksātāju naudas! Lieli apmēri - cilvēks no ielas "sēdētu" n-gadus, bet ne jau domnieki. Nožēlojami!

Atbildēt

re kā

16.10.2014. 18:01

ZZS Rāviņš shēmo!

Atbildēt

x

16.10.2014. 17:17

..tā var lieliski nopelnīt, Jūrmalas dome arī centās nopirkt Ķemeru graustu par dubultu cenu!

Atbildēt

Jonelis

16.10.2014. 13:06

Dīvaiņi, kur jūs dzīvojat. ss.lv sludinājums nav pamats cenas noteikšanai. Pastāv pat tāds reklāmas triks. Pārdodu māju pa 10000 EUR. Pazvani, atbilede: Piesakies, būs izsole. Pa piedāvātu cenu var pieņemt tikai jau reālu līgumu, kurā ir cena. Un ja tā ir sakaņota ar pašvaldību, celt to vairs nevari.

Atbildēt

Doks

16.10.2014. 11:51

No Jelgavas slimnīcas direktora amata Ķipuru atlaida par prēmiju izmaksāšanu darbiniekiem, izņemot sevi pašu (pelnoša!!! slimnīca), tad, lai domē tagad arī kādu "nomet"

Atbildēt

duraks

16.10.2014. 10:26

»

jim

Kas ir pārdevējs? Zemgales īpašumi


pārdevējs ir Rāviņa labākais čoms Bila pēteris , ar kura starpniecību ir izshēmotas vēl lielākas summas un lielā skaitā.
Tākā Jelgavas policija un Drošibas policija ir arī iebarota , tad viss noteik . Reģionos zagt ir vieglāk nekā Rīgā . Tapēc arī ZZS plēšās lai visa Eiropas nauda tiek atdota reģioniem

Atbildēt

sss

16.10.2014. 09:03

Starpība pa pusēm, labi pārdevējam un labi pircējam, shēma parasta kā pasaule.

Atbildēt

Latvietis

16.10.2014. 08:37

»

Tas pat vairs nav smieklīgi

KAD BEIDZOT APKAROS TO ŠAUSMĪGO KORUPCIJAS SĒRGU KAS MASVEIDĀ PĀRŅĒMUSI VALSTI


Nevienam jau neinteresē to apkarot, jo viņi tur augšā tak nemetīsies paši sevi apkarot. Tāpat kā līdz šim ziņos par dažiem aizturētiem šoferīšiem kuri deva 5čuku, vai kādu sīku ierēdnīti kuru pieķēruši ka tas apvienojis savu pamat darbu ar sētnieka pienākumiem un mēnesī slaukot ielu nopelnījis 100 ērītes utt..... un visi dalīs ordenus un sitīs viens otram uz pleca bet NEKAD, nekad neviens neķersies klāt šādiem lielajiem korumpantiem kuri miljoniem izsaimnieko valsts līdzekļus.

Atbildēt

Tas pat vairs nav smieklīgi

16.10.2014. 08:33

KAD BEIDZOT APKAROS TO ŠAUSMĪGO KORUPCIJAS SĒRGU KAS MASVEIDĀ PĀRŅĒMUSI VALSTI.

Atbildēt

elementari

16.10.2014. 03:58

lielaka cena ,lielaks otkats.

Atbildēt

reptilis

15.10.2014. 22:34

»

puse

12500 EUR katrai no pusēm. Nav slikts ķēriens par "likumīgu darījumu


...faktiski,viss ir ļoti primitīvi:)....,ja tur būtu vairāku gājienu un apgājienu kombinācijas....,bet viss ir ļoti primitīvi.....

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 15.10.2014. 21:38


Mediju ziņa (2008. gads): "...Kāds ir galvenais iemesls tam, ka šajā valstī pašvaldības un tajās uz pārējās sabiedrības rēķina parazitējošie "tautas kalpi" nonāk klajas likumu ignorances situācijās - normatīvo aktu zemā kvalitāte un pretrunīgums, vai tomēr - mantiskā labuma vilinājums, KORUPCIJA - kā priekš "tautas priekšstāvjiem" ne visai riskanta, bet ātra un iespaidīga "peļņa"? Kādēļ tik "pēkšņi" un skaļi atklājas šādas tendences pašvaldību darbībā, kad likumīgi neargumentēti, pat apzināti pretlikumīgi lēmumi dažādu "ienesīgu" projektu labākā, arī citos līdzīgi "diskutablos" veidos realizētas "shēmas" papildus "peļņas" iepludināšanai "priekšstāvju" bezimēra kabatās, jau ir kļuvuši par tradicionālu "pieeju" politekonomiskās varas turēšanas un realizācijas SISTĒMAS ietvaros arī "uz vietām"? Tiesiskais nihilisms vai pašvaldību "tautas kalpu" un funkcionāru diletantisms?..." ( apt. cit. - iz "Kas notiek Latvijā?" w-resursa: http://www.knl.lv )
-----

Muļķu Zemes "valsts" 'pašvaldoņu ' SILES kretīnu himna.
(tipa: "Kamdēļ mums dziedāt svešu dziesmu?!...")
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

"Mēs 'pašvaldoņos līdīsim' arvien, arvien,
Un 'privāt-rebes' "shēmosim" arvien, arvien:
Sev, 'biedri', ķešas 'piegrābsim' un "reņģēdājus" 'apmauksim',
Arvien, arvien, arvien-arvien-arvien!...

No "priekšstāvjiem" mūs nepadzīt nekad, nekad,
Un neaizliegt 'haļavu rīt' nekad, nekad:
Bez SILES palikt negribam, jo - nekam citam nederam,
Nekad, nekad, nekad-nekad-nekad!!...

'Pie kājas' mums būs "vaukšķu" bars vienmēr, vienmēr,
Jo - Muļķu Zemes 'bezsakars' vienmēr, vienmēr,
Ļaus 'pašvaldoņu lopiem rīt pie SILES', rīt un aizparīt,
Vienmēr, vienmēr, vienmēr-vienmēr-vienmēr!!!..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8689

u.c.

MUĻĶU un nozombētu LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

hahahahaaaaaa

15.10.2014. 21:04

Tak par cenu 65 tūkstoši kas norādīts sludinājumā var nopirkt katrs muļķis, bet pamēģiniet izshēmot tā lai nopirktu par 90 to kas maksā 65 :))) Tur gan ir jābūt shēmošanas talantam.

Atbildēt

puse

15.10.2014. 19:49

12500 EUR katrai no pusēm. Nav slikts ķēriens par "likumīgu darījumu" ;)

Atbildēt

nezinītis

15.10.2014. 19:02

Neko nelikumīgu vai absurdu nevar saskatīt. Ja privātpersonai likums nosaka saņemt pašvaldības atteikumu izmantot pimpirkuma tiesības, viņš tādu iesniegumu kopā ar līgumu iesniedz , turklāt ar skaidru domu, ka pašvaldība pirmpirkuma tiesības neizmantos.
Pašvaldība taču nestaigā pa mājām un neinteresējas par iespēju nopirkt kādu īpašumu.
tas būtu nenormāli pašvaldībai būt lietas kursā par visiem sludinājumiem.

Atbildēt

jim

15.10.2014. 18:51

Kas ir pārdevējs? Zemgales īpašumi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...