Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čekas garās rokas

17.02.2021. 14:10

Ņemot vērā, ka tranzīta iznīcināšana ir izdevīga kremlim, ir pamats aizdomāties, ka Bordāns iespējams saņem algu arī kremlī. Caur kādu ofšoru.
Čekistu rokas sunīši pēdējā laikā tiek apbalvoti ar medaļām "za spasenije Siriji". Nebrīnīšos, ja Bordāns ir lepns, jo apbalvots.

Atbildēt

Piezīme

17.02.2021. 10:30

»

Džo

Magones lietā nav derigu pierādījumu un tāpēc neviens tiesnesis nespēj viņu notiesāt.Par šo lietas fabrikāciju ir atbildīgs gangsteris Jurašs.Ceru , ka visu JKB spici kāds nobunkos


"neviens tiesnesis nespēj viņu notiesāt".
Latvijā ir izdresēti tiesneši, kas bez jautājumiem pasludinās tādu spriedumu, kāds ir nepieciešams pasūtījumiem - saku no savas pieredzes.
Šoreiz Bordānam sanāca nesmuki, naudu iespējams paņēmis, bet notiesājošu spriedumu tiesa nepasludināja.
Izskaidrojumi ir vairāki.
1. Bordāns naudu paņēmis no abām pusēm un vienu no pusēm attiecīgi uzmetis.
2. Tiesnesis palicis likuma par tiesu varu pusē, bet Bordāns nav pārliecinājies, ka tiesnesis rīkosies tā kā kungi vēlas kā rezultātā mērķis nebija sasniegts.
3. Bordāns bijis paviršs un nav sekojis līdzi procesiem kā rezultātā paviršības dēļ mērķi netika sasniegti.
4. Osinovskis sakārtojis jautājumu pa taisno ar Straumi, bez Juraša un Bordāna starpniecības kā rezultātā savstarpēji saskaņojot lietai netika pievienoti knab rīcībā esošie pierādījumi, uz kuriem balstās apsūdzība un lieta sagaidāmi izjukusi tiesā. Šads scenārijs izskaidro Bordāna neapmierinātību, jo Bordāna rīklē naudas vietā ienāca Osinovska olbaltumviela:). Bordāna akcijas un attiecīgi pakalpojumu cenas dramatiski mazināsies.

Atbildēt

Alex

17.02.2021. 04:49

Katra zina tos sastradajis brinumus saistiba at Moneywall jau sen vajadzeja labot, to apstiprinas jebkurs, kurs sfera orientejas! Ta ka par to uzbraukt ir diezgan mulkigi, redzams, ka autors so temu neparzin un raksta uz emocijam!

Atbildēt

Džo

16.02.2021. 21:11

»

Man JKP ir ar plus zīmi

Bordāna partija vienīgā atteicās no vakcīnām par labu skolotājiem, Bordāns pareizi norādīja par tieseneša kļūdām izskatot Magoņa lietu, tikai viņš ir neērts daudziem


Magones lietā nav derigu pierādījumu un tāpēc neviens tiesnesis nespēj viņu notiesāt.Par šo lietas fabrikāciju ir atbildīgs gangsteris Jurašs.Ceru , ka visu JKB spici kāds nobunkos.

Atbildēt

Kariņš

16.02.2021. 21:03

Neko nesaka par Bordānu? Nav brīnums,
jo JKP ir Vienotības kreatūra.Vienotība tos dzemdēja, jo nebija pārliecināta, vai tiks Saeimā.Tāpēc protesta elektorāta daļu savāca JKP bandīti.Kāda konservatīvā? Bandītu, operu un korumpantu partija, kas barojas no ASV kompānijas.Cietums brēc pēc viņiem.

Atbildēt

Hope

16.02.2021. 19:45

I made 10k dollars a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless. Here's what I've been doing Please visit this site… http://bit.ly/39jrdqt

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.02.2021. 13:16

Pie mums tā ir norma, kad nosaukums neatspoguļo saturu. Ilgu laiku vēlētājus makšķerēja un turpina makšķerēt ar saukļiem par cīņu ar korupciju- lūk, tie tur, tie pie varas esošie, tie visi ir korumpēti, bet mēs esam balti un pūkaini, bet kad tiek baltie un pūkainie paši tiek pie varas, tad ātri izrādās, ka paši ir vēl korumpētāki kā tie vecie viscaur korumpētie. Tāpat Bordāna konservatīvisms ir tikai un vienīgi politisks sauklis vēlētāju zvejošanai, jo lumpeņi domā, ka konservatīvisms automātiski nozīmē arī augstu dzīves līmeni. Bet jābūt objektīvam Kasīklis no klaji populistiskiem nacionālo naidu kurinošiem rakstiem pārgājis pie kaut kā kaut drusku analītiska.

Atbildēt

?

16.02.2021. 11:42

»

vava 2

Arī kasīklim Bordāns ir iesprūdis vienā vietā


kurs no viniem ir arzemju agents?varbut abi 2 pretende uz sorosa un valsts departamenta grantiem un cinas sava starpa par lielakam summam ?

Atbildēt

latvijas cenzura ir bezspeciga

16.02.2021. 11:39

https://www.vesti.ru/article/2524458

Atbildēt

Хм

16.02.2021. 10:38

Вот это уже другое дело! Когда так автор пройдется по всем местным партиям, тогда можно уже и опять к России. Хотя было бы лучше, чтобы мы как общество могли бы требовать и ответы от партий на такие статьи. Хотя ответ JKP и так уже понятен, они его не раз уже использовали - ничего конкретно не скажем, это все вранье и инсинуации, не лейте воду на мельницу (дальше можно ставить кого угодно, подойдет, Лемберга, Москву, олигархов, конкурентов т.д.)

Но одна закономерность пока остается в силе. Все новые партии, созданные на волне "вот мы наконец-то наведем порядок" оказываются чуть ли не хуже старых

Atbildēt

Bb

16.02.2021. 08:32

»

Q

JKP viena no melīgākajām un viltīgākajām nacionālo atkritumu savāktuvēm


Interesanti, kur Bordāns glabā no iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem uzkrātus naudas līdzekļus un kādā veidā tos legalizē?
Varbūt uzrakstīt iesniegumu FIB par šo personāžu?

Atbildēt

sveiciens kasiklim & brillainajam aboltinam

16.02.2021. 08:17

Sakusi stradat vel viena interneta platforma ,lai skatitos PTP un citas iemilotas Krievijas tv programmas ! https://smotrim.ru

Atbildēt

Q

16.02.2021. 08:12

JKP viena no melīgākajām un viltīgākajām nacionālo atkritumu savāktuvēm!

Atbildēt

Sonora

15.02.2021. 23:16

Brāļi dandzbergi 1999-2000 gadā apzaga Uzbekistānas valsts kompāniju "Uzvneshtrans" par 5 milj.USD. Tagad tie zagļi sponsorē kontrabandistu, reideru, narkokurjeru partiju. Cik tālu valsts ir pagrimusi ar šiem īpaši bīstamajiem noziedzniekiem (bordāns-juraš).

Atbildēt

Grand forces security

15.02.2021. 20:55

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem, politiķiem nav svarīgi pret ko, bet gan ar Valsts pilnvaru palīdzību kuras viņiem piešķirtas. Piemēram Lemberga lietā politiķis ar milzīgu pieredzi un atbalstu no tautas puses, 10 gadus atpakaļ juraš un Sparāns sāka pret viņu netīru apmelojošu kompāniju, kas paralizēja viņu darbību jo bija jābūt nepārtraukti tiesā un skaidrs ka tādā veidā viņš nevar pildīt mēra pienākumus. Neskatoties uz juraša un sparāna pretestību, Ventspils ir viena no sakārtotākām pilsētām un tas pateicoties Lemberga. Bieži lasītāji redz un dzird, ka juraš kā komunists bet Sparāns ka padomju milicis darbojās pret demokrātiju un eiropeiskā vērtībām un pastrādā noziegumu pret tiem kuri strādā un attīsta Latvijas labklājību.Sparāns, jūraš, bordāns un strīķis atņēma visu īpašumu un nodeva kaut kādām Šveices juristam, kurš visu sāka izmantot savā labā un personīgām intesēs sapērkoties villas un jahtas. Tāpat 2019 gadā juraš ar savu sabiedroto bordāns aizlidoja iz ASV lai apsūdzētos par Ventspils ostām, lai tās iekļautu melnajā saraksta, kas automātiski nozīmē bankas kontu slēgšanu, krēdītu nepieejamību un nodokļu samazinājumu valsts kasē un bezdarba palielināšanas. Visi šie valsts mērogā noziegumu ir nepiedodami.
Nākamā shēma kur jurašu ģimene kopā ar Norvik bankas galveno akcionāru guseļņikovu organizēja tādu shēmu kur viņš aizpludinaja 150 milj no kuriem lielākā daļa bija pensionāru nauda. Jurašu ģimene ne tikai piesedza šādas darbības, bet arī uzrakstīja iesniegumu pret Rimšēviču kurš 20 gadu laikā ārējā padarīt Latvijas bankas sistēmu par vienu vadošajām Austrumeiropā. Šī ģimenīte palīdzēja noskaņot Guseļņikovu pret Latvijas valsti, lūdzot tiesu piedzīt 200milj.Kā norādīts rakstā šis politiskais grupējums sistemātiski izmanto shēmas pret dažādiem biznesiem tā notika ar Olainfarm, kur arī parādījās juraš un alla juraš viņi pilnīgi atklāti izmantoja Uzņēmuma reģistru, ka savu ipašumu un vienkārši pārformēja Olainfarm kapitāla daļas kā viņiem sagribējās. Tāpat notika ar vecrīgas viesnīcām, līdz bordānāna, juraša, Allas un berezin iejaukšanās 2019 gada maija vidum. SIA 966 Freecom kapitāldaļām stāvēja komercķīla par labu Latvijas pilsonim Gulama Gulami, kurš ieguldījis vairākus miljonu Latvijas ekonomika. Bordāns atbalstīja sava partijas biedra juraša un viņa sievas reiderēšanas shemu dodot pavēle Uzņēmumu reģistram noņemt komercķīlu kurš pat bija to uzlicis un divus gadus uzņēmuma reģistrs to aizstāvēja un pierādīja ar likumu citiem juridiskiem pierādījumiem. Bet 2020 gada par spīti likumam un juridiskām normām bordāns palūdza Sandi galveno valsts notāra vietnieku anulēt komercķīlu. Tāda prettiesiska darbība no juraša bordāns un Allas bija desmitiem gadījumu. Viņiem visiem bija ļoti labas attiecības ar bijušo priekšnieku sozīnovs kurš ar Juraša un Allas palīdzību safabriceja kaudzi ar krimināllietām pret tiem kuriem gribēja atņemt biznesu, īpašumu, bet ar jaunā policijas priekšnieka Rukā kunga parādīšanos var cerēt pēc sozīnova un viņa bandas aizrotešanas no RRKP, juraša un alas shēmas cietīs fiasko. Lasītāji augstu novērtē pūces rīcību kad atzinas savos nodarījumos un nolika pilnvaras un neapkaunoja savus vēlētājus un partijas biedrus. Tagad salīdzinot ar mērogu sistemātisku kādus veica bordāns, juras un viņa sieva var vērtēt savus personīgos mērķus vērtēja augstāk nekā likumu un valsts intereses savādāk to nevar vērtēt. Ar prātu Nevar saprast jurašu pēc tam kad viņu apsūdz par valsts noslēpuma izpaušanu iet uz saeimu un vada juridisko komisiju tas nozīmē ka vēlētāju un partijas biedru gods viņam ir vienaldzīgs.

Atbildēt

Dandzbergu brāļiem pedarastu partija arī mīļa

15.02.2021. 20:07

Dandzbergs par saviem tuviem draugiem un domubiedriem sauc studiju biedrus Bordānu un pretrunīgi vērtēto drošībnieku Maiguru Strīķi, kurš esot "godīgs ments". Sevi pašu viņš portretē kā uzņēmēju ar raibu pagātni, "KNAB klientu", kurš daudz ko risinājis ar skaidras naudas palīdzību, bet šobrīd ne bez priestera Mediņa palīdzības pārdzimušu. Abi Dandzberga brāļi kopumā ap 35 000 eiro ziedojuši apvienības Attīstībai/Par! dalīborganizācijai Par!.

Atbildēt

Gusts

15.02.2021. 20:02

Interesanti LASĪT :)

Atbildēt

Gusts

15.02.2021. 20:01

Paļdis autoram par rakstu! Kā vienmēr interesanti rakstīt.
Ps. Man gan liekas ka Kr. Feldmanis ir daudz odiozāks par Eglīti.

Atbildēt

vava 2

15.02.2021. 19:03

Arī kasīklim Bordāns ir iesprūdis vienā vietā.

Atbildēt

vava

15.02.2021. 19:01

Arī kasāiklim bordāns ir i

Atbildēt

liekuļi + mahinatori

15.02.2021. 18:40

»

Man JKP ir ar plus zīmi

Bordāna partija vienīgā atteicās no vakcīnām par labu skolotājiem, Bordāns pareizi norādīja par tieseneša kļūdām izskatot Magoņa lietu, tikai viņš ir neērts daudziem


JKP Dagmāras Beitneres-Le Gallas personā pirms tam lūdza Kariņu pieņemt lēmumu vakcinēt valdības locekļus. Liekuļi un mahinatori!

Atbildēt

Xr

15.02.2021. 18:35

»

Man JKP ir ar plus zīmi

Bordāna partija vienīgā atteicās no vakcīnām par labu skolotājiem, Bordāns pareizi norādīja par tieseneša kļūdām izskatot Magoņa lietu, tikai viņš ir neērts daudziem


Jūsu viedoklis mainīsies, kad šakāļi Jums pieķersies. Ja Jums nepieder viesnīca Vecrīgā, kuru var noreiderēt, šakāļi var pieķerties Jūsu mazāk vērtīgiem īpašumiem, līdz pat velosipēdam.
Jo pieeja ir sistemātiskā. Tas nozīmē, ka brīdis, kad Jūs iespējams mainīsiet viedokli, tuvojas un drīz iestāsies...

Atbildēt

15.02.2021. 18:30

»

PPP

Štrunts par vakcīnām


Daudzi JKP spicīgie novakcinējās,LaGalla, Rancāns utt., bet 3 ministri gan nē!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

15.02.2021. 18:16

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar murgu palagiem.

Atbildēt

Burtnieku mafija

15.02.2021. 18:09

Ļoti labs raksts, lai arī pārāk garš. Jkp analīze viena teikumā:meklējiet to, kas viskaļāk kliedz, ķeriet zagli. Melīgu, narcisiku un alkatīgu nevaroņu apvienība, kas īsā laikā padziļinājuši jau ta krīzē esošās jomas (izglītība, tieslietas) vēl vairāk. Un ko tur teikt par nemitīgi vēlmi būt kašķīgas suņu naglas lomā nevis sadarboties valsts un tās tautas labā.

Atbildēt

Man JKP ir ar plus zīmi

15.02.2021. 17:54

Bordāna partija vienīgā atteicās no vakcīnām par labu skolotājiem, Bordāns pareizi norādīja par tieseneša kļūdām izskatot Magoņa lietu, tikai viņš ir neērts daudziem .

Atbildēt

pēc priekšrakstiem

15.02.2021. 17:41

Virzība uz to padomju varas atjaunosanu tagadte jau sasniegusi citu dzīvības līmeni, ko rāda vakcinēšanaās superorganizēcija- te viss jau ar partiju nomenklatūras atjaunosanu un Orvela Dzīvnieku ferma ir savā vietā. Te nekādu kompromisu! Pastalniekiem gan te jāņem vērā, ka pie mums joprojām zoofīlija ir krimināls noziegums, ja neizdodas pierādīt tās īpašas saites, ģimeniskumu, laulību

Atbildēt

PPP

15.02.2021. 17:16

»

josifs

Liet somazgas partijaiir aplami,viņi ir sevi pieradījuši kuri cīnās par tiesisku valsts sakārtošanu,nevienapartija neredzu kura cīnītos.kas jūs esat neredzīgi,vai nedzirdīgi,ko dara JKP partija.Prokuuratūras darbs ir krasi sakustējusies,to sakustināja Stukāns,tiesu darbs arī sācis izkusteties no nulles...


Kas ir sakustināts prokuratūrā un tiesā???

"Samazgu lējējs" Kasīklis savu viedokli pamato ar atsauci uz informācijas avotiem, bet Josifs lej samazgas bez jebkādām atsaucēm. Tās nav vajadzīgas, jo Josifam esot "bezkompromisa objektīvs viedoklis".

Atbildēt

!

15.02.2021. 17:07

»

josifs

Liet somazgas partijaiir aplami,viņi ir sevi pieradījuši kuri cīnās par tiesisku valsts sakārtošanu,nevienapartija neredzu kura cīnītos.kas jūs esat neredzīgi,vai nedzirdīgi,ko dara JKP partija.Prokuuratūras darbs ir krasi sakustējusies,to sakustināja Stukāns,tiesu darbs arī sācis izkusteties no nulles...


Tiesas turpina degradēt. Stukāns tika par ģenerālprokuratūru, jo citas kandidatūras bija bez padarīotā darba tiesās pieredzes. Un Stukāns pats pieteicās, bez kādas partijas palīdzības.
Bordāns nekur vairs nemaisās, jo aiztāv tikai sava sponsora intereses, amerikāņu gāzes ievešanā LV.

Atbildēt

Pētersons

15.02.2021. 16:52

Un kur pieminēta Bordana un kompānijas lidojums uz Ameriku izlūgties sankcijas pret Lembergu un Ventspils brīvostu?

Atbildēt

josifs

15.02.2021. 16:34

Liet somazgas partijaiir aplami,viņi ir sevi pieradījuši kuri cīnās par tiesisku valsts sakārtošanu,nevienapartija neredzu kura cīnītos.kas jūs esat neredzīgi,vai nedzirdīgi,ko dara JKP partija.Prokuuratūras darbs ir krasi sakustējusies,to sakustināja Stukāns,tiesu darbs arī sācis izkusteties no nulles punkta.korupanti sākuši uztraukties,šinī gadā redzēsim daudzas aizmirstās vecās lietas būs iztiiesātas.Tā kā Bordāns virza un sakārto aizlaiztās lietas.

Atbildēt

Konservatīvisms

15.02.2021. 16:31

»

Konservatīvisms

Neesmu no JKP un viss kās ar JKP kaitina, tomēr jāatdzīst, ka raksts gan kaut kāds savārstījums un autors ar piemēriem nonāk loģiskā konfliktā pats ar sevi. Sevišķi, ja runā par Eglīti, tad konservatīvismā iederas nacionālims, tieši moneyval rekomendāciju pārspīlēta ieviešana valsti radījusi nekritisku...


"Tomēr sūdzēšanās Maskavai" JKP līderu izpildījumā ir komunisma laika mentalitātes paliekas, pašiem jāstrādā, nevis jāskraida pa ārvalstu vēstniecībām un Finanšu ministrijām, tā nodarot kaitējumu gan valsts tēlam gan tautsaimniecībai. Tas gan tieši neattiecas uz konservatīvismu kā tādu.

Atbildēt

Slazdi bez kompromisa

15.02.2021. 16:30

»

Bez kompromisu slazdi kampējiem

Kad lielai daļai ar kasiekli ieskaitot sāk piemesties kramji kampjamajos orgānos, tas tikai norāda uz Bordāna pareizo izvēli


Krišjānis un pārējā jaunkomunistu brandža tā arī nav spējuši apjēgt, ka bez apmelošanas eksistē arī konstruktīva kritika, kas norāda uz reāliem mēsliem nevis uz pareizu kritizējamā izvēli.

Atbildēt

Konservatīvisms

15.02.2021. 16:24

Neesmu no JKP un viss kās ar JKP kaitina, tomēr jāatdzīst, ka raksts gan kaut kāds savārstījums un autors ar piemēriem nonāk loģiskā konfliktā pats ar sevi. Sevišķi, ja runā par Eglīti, tad konservatīvismā iederas nacionālims, tieši moneyval rekomendāciju pārspīlēta ieviešana valsti radījusi nekritisku welkomismu ārzemju globālalistu struktūrām, iznīdējot mazos investorus un vietējos uzņēmumus. Tas nekādi neiet kopā ar nacionālas valsts ideju, kura aizstāv savus iedzīvotājus, tai skaitā arī uzņēmējus, kuri ģenerē ienākumu plūsmu pašas zemes kasei. Neviens protams nepiesiesies google alphabet, facebook, mcdonalds, lielajiem ārzemju būvniekiem, pārtikas ražotājiem utt. kuri viegli var pārdalīt savās interesēs vietējo tirgu. Rezultātā valsts paliek par koloniju ar vietējo darbaspēku kā Indonēzija, Taizeme citviet, smadzenes dzīvo aizokeānijas debeskrāpjos.

Atbildēt

krijs

15.02.2021. 16:14

»

nnn

Bembis var noprikt visus , vienalga aukšā vai apakšā


sevišķi viņam patīk pirkt tos, kas ir bezkompromisa godīgi

Atbildēt

nnn

15.02.2021. 16:07

Bembis var noprikt visus , vienalga aukšā vai apakšā

Atbildēt

F1

15.02.2021. 15:19

Nu tur visu laiku notiek gonkas: kurš pirmais aizbrauks vēstures mēslainē - "Kam tagad pieder partijas finansējums" vai "Bezkompromisa kartons"

Atbildēt

ko te piebilst...

15.02.2021. 15:17

JKP ar saviem nedarbiem parāda sevi kā aizdīķa naudas maku pakalpiņus...tāpēc arī izdarības līdzīgas !

Ceru ka autora nākošais raksts atkal nebūs par Putina tēmu ?

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

15.02.2021. 15:14

A kur atsauces no teksta pazudušas?

Atbildēt

Bez kompromisu slazdi kampējiem

15.02.2021. 15:02

Kad lielai daļai ar kasiekli ieskaitot sāk piemesties kramji kampjamajos orgānos, tas tikai norāda uz Bordāna pareizo izvēli.

Atbildēt

precizēsim

15.02.2021. 14:57

Partijnieku sistēmas ceļš uz aizmirstību.Dzīvosim bez parazītiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....