Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:08

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Pontons

01.12.2020. 03:07

Kāpēc jāveic kaut kāda ikgadēja hipotētiska CO2 rēķināšana ja tas CO2 rodas tikai no degvielas kurai ar migrama precizitāti var pievienot CO2 gramus.

Atbildēt

Kristīna protobalts

26.11.2020. 18:29

Parazīti alfonsi to tik māk ,pirms vēlēšanām kā prostitūtas savākt naudu no sponsoriem,pēc vēlēšanām uzlikt nodokļus ,turklāt sabojāt attiecības ar kaimniņiem Baltkrieviem un zaudēt eksporta peļņu,un nekādā gadījumā nevienoties par Baltkrievijas atomelektrostacijas elektribas iegādi ,lai latviesiem būtu labāk,jo pašiem prostitūtām ir labi.
Domājiet par ko velēt ,un ja tādu nav kuri jūsu pagasta,pilsētas cilvēku labā ir veikuši ko nozīmīgu ,tad lūdzu nedariet kļūdas un vevēliet prostitūtas ,tās taču ir valdības vēlēšanas ,valdībā jābūt cilvēkiem ar augstu morāli un milzīgu atbildību tautas labklājības celšanā ,nevis ambīcijas un savas kabatas.

Atbildēt

Kristīna,karaļa Gedimina mazmeita

17.11.2020. 13:46

No kaimiņiem Baltkrieviem AES enerģīju negrib pirkt ,tāpēc jāceļ nodokļi.
Tas ,ka jūs nepērkat enerģiju no Baltkrievijas ir tikai jūsu ,valdības vienpersonisks lēmums un neattaino tautas gribu!
Mēs paši -Latgale ,vēl nesen bijām Baltkrievija .
Ziniet ,ka mums patīk racionālisms ar kādu attīsta valsti prezidents Lukašenko ,un nepatīk kā jūs ,kangari ,iegrūsi ltviešus kredītu kabalā .Beidziet tās reklāmas pa radio skandināt ,lai lauksaimnieki ieķīlāzemi pret kredītu -pretīgi klausīties,Latvijas izzadzēji!

Atbildēt

Protobalts.

17.11.2020. 13:40

Vismaz suicīdu ziņā nav lejupslīde -7 vieta Lietuva ,Latvija 9.
Vispār mūs protobaltu ir ļoti dudz 200 miljoni .
Sk .wikipedia - N-M231 haplogroup
Jāmēž Latvija ārā no demagogiem ,kuri mūs naido ar Krieviju -Sibīrijas -Urālu tautām -kurām ģenētiski piederam !
Aicinu pievienoties baltu etniskajai grupai - Baltic sea dna project
Pirms tam apmeklējiet wwww.familytreedna.com un pasūtiet pirmo vislētāko dns analīzi Family ancestry ,analīzi uzglabās 25 gadus,pakāpeniski variet noteikt citas analīzes.

Atbildēt

Хм

16.11.2020. 16:31

Kā izpaužas ekoloģisko sasniegumu kompensēšana Latvijai starptautiskā līmenī?

Ну как...Можно будет на семинарах рассказывать, что у нас самое прогрессивное налогообложение для создания зеленой экономики. Или что у нас самые высокие налоги, чтобы стимулировать зеленую экономику. И что типа мы такие принципиальные борцы за экологию, что готовы быть в первых рядах и жертвовать своей экономикой. Литовцы будут хлопать в ладошки, называть молодцами, и продолжать выдавливать наши компании с рынка

Atbildēt

Smic

15.11.2020. 17:43

Ja kādu tiešām ekoloģija interesētu, tad ekspluatācijas nodokļa vietā būtu nodeva benzīna cenā (kā LT). Brauc ar ēdelīgu 5.7 motoru - maksā.
Un saprastu arī plānoto nodokli.Ja būtu pateikts - nodoklis nodrošinās subsīdijas elektro auto iegādei (lai arī tas nekādi nepalīdz valstīm , kuras ražo akumulatorus un iegūst izrakteņus to ražošanai).

Atbildēt

VB

15.11.2020. 09:26

»

kika

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam


Vai mans 17 g. vesais auto ar 2.7l benzīnamotoru te laukos būtiski jau sāk piesarņot vidi? Sevišķi ņemot lielo fūru (dīzeļu) straumi, kas iet gar manām mājām pa Ventspils - Liepāja šoseju...
PS
Braucu nu 20 km dienā.

Atbildēt

Co2

15.11.2020. 08:29

Paskatieyies, ka auto ar gazed iekartam ekspluatacojas nodoklis ir tads pats ka brndzina auto. Realitate autoram or pilniga taisniba tiek irkaseti nodokli nodoklu nevis ekologijas del. Ekologija ir tikai iemesls. To ari apstiprinaja ministra zelosanas [ec nodokla irviesanas atliksanas, ka nu bis gruti nopirkt dizellokomotives, jo naudina neiirnaks.

Atbildēt

Linkaitsi un Rinkevičs,

14.11.2020. 16:27

nav atšķirību.

Atbildēt

jautaajums

14.11.2020. 16:23

»

kika

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam


Vai jaunās automašīnas un to ražošana mazāk piesārņo vidi?
Kā piesārņo vidi auto utilizācija?
Visbeidzot,tad arī algām jābūt lielākām.

Atbildēt

kika

14.11.2020. 15:31

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam.

Atbildēt

millers

14.11.2020. 05:39

linkaits ir tikai viens no tiem,ka tur,augšā,gvelž muļķības ,tur ir ļaunāki,stulbāki un krietni kaitīgāki nelieši ,kuriem labākajā gadījumā vieta kamerā

Atbildēt

NIKNAIS

13.11.2020. 21:08

Linkaitis ir neizdevies cilvēks :)

Atbildēt

Lasītājs

13.11.2020. 17:08

Nu naudiņas nav! Un izdomā gaisa nodokli! Bet naudiņas būs vēl mazāk, ja nodokļu būs vairāk. Tas ies līdz liktenīgajam punktam, kad lielākais vairākums nevarēs samaksāt nodokļus un pārstās maksāt vispār. Tas būs ekonomikas sabrukums ar badu un visu notā iznākušo.
Kāpēc ĶTR ir Pasaules rūpnīca? Tāpēc, ka Ķīnā ir tikai viens vienīgs nodoklis--- 1% no apgrozījuma(apgrozījuma nodoklis).

Atbildēt

Zinošais

13.11.2020. 16:50

Linkaiša idejas un to realizācija ļoti daudzās viņam uzticētajās jomās un tāpēc atgādināšu dažas kas cieši sasaucas ar eko tēmu:
1.SM pati sludina ka dzelzceļs būšot transporta sistēmas mugurkauls, taču publiski nav zināma pat ne ši "mugurkaula" shēma pat citām niansēm pat nerunājot. Vienlaikus ministrs spiests atzīt ka katastrofāli trūkst moderns ritošais sastāvs un vienīegais veids kā to atjaunot ir uzlikt papildus nodokli citiem satiksmes dalībniekiem;
2.SM ir prezentējusi valsts maģistrālo autoceļu attīstības plānu paredzot automaģistrāļu tīkla izveidošanu ! Viss jau būtu labi, ja vien šim plānam netrūktu tāda paša finansējuma nodrošināšanas plāna kā "dzelzceļa mugurkaulam"
Tāpat nav skaidrs pēc kadiem kritērijiem izvēlēts gan joslu skaits, gan maksimālais ātrums, kas ipaši vērtējams tai pašā ekologijas kontekstā, jo ir vispārzināms ka pieaugot ātrumam ipatnējais degvielas patēriņš pieaug radot arī tiešo piesārņojumu par sekundāro pat nerunājot ! Tikpat populistisks ir paziņojums ka uz Jūrmalas šosejas tiks palielināts atļautais braukšanas ātrums kam tāpat nav nekāda sakara ne ar ekoloģiju, ne satiksmes drošibu, ne kādiem citiem būtiskiem sabiedrības ieguvumiem;
3.Ir apsveicama vēlme integrēt dzelzceļu Rīgas transporta sistēmā, bet kāpēc tā jāšak ar Bolderāju kur nav nekā no nepieciešamās infrastruktūras

Atbildēt

paardomas

13.11.2020. 16:21

Nav vajadzīgas basas kājas,ir vajadzīgas dabai draudzīgas un pašpietiekamas tehnoloģijas.

Atbildēt

viņam

13.11.2020. 15:40

ir izteikta vēlme pēc basas kājas terapijas! :D

Atbildēt

Cilvēkiem domāts?

13.11.2020. 14:18

Linkaitis TV raidījumā sacīja, ka šis nebūšt "betoniem" domāts budžets, kad viņam jautāja par naudas piešķiršanu ceļu remontiem. Kungs teica, ka šis būšot CILVĒkiem domāts budžets un tai pašā laikā iebliež air Baltikam 260 miljonus!!!! Kaut kā falšs šķiet šis kungs un viņa nepātrauktie domu lidojumi, kādus vēl nodokļus varētu izdomāt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...