Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:08

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Pontons

01.12.2020. 03:07

Kāpēc jāveic kaut kāda ikgadēja hipotētiska CO2 rēķināšana ja tas CO2 rodas tikai no degvielas kurai ar migrama precizitāti var pievienot CO2 gramus.

Atbildēt

Kristīna protobalts

26.11.2020. 18:29

Parazīti alfonsi to tik māk ,pirms vēlēšanām kā prostitūtas savākt naudu no sponsoriem,pēc vēlēšanām uzlikt nodokļus ,turklāt sabojāt attiecības ar kaimniņiem Baltkrieviem un zaudēt eksporta peļņu,un nekādā gadījumā nevienoties par Baltkrievijas atomelektrostacijas elektribas iegādi ,lai latviesiem būtu labāk,jo pašiem prostitūtām ir labi.
Domājiet par ko velēt ,un ja tādu nav kuri jūsu pagasta,pilsētas cilvēku labā ir veikuši ko nozīmīgu ,tad lūdzu nedariet kļūdas un vevēliet prostitūtas ,tās taču ir valdības vēlēšanas ,valdībā jābūt cilvēkiem ar augstu morāli un milzīgu atbildību tautas labklājības celšanā ,nevis ambīcijas un savas kabatas.

Atbildēt

Kristīna,karaļa Gedimina mazmeita

17.11.2020. 13:46

No kaimiņiem Baltkrieviem AES enerģīju negrib pirkt ,tāpēc jāceļ nodokļi.
Tas ,ka jūs nepērkat enerģiju no Baltkrievijas ir tikai jūsu ,valdības vienpersonisks lēmums un neattaino tautas gribu!
Mēs paši -Latgale ,vēl nesen bijām Baltkrievija .
Ziniet ,ka mums patīk racionālisms ar kādu attīsta valsti prezidents Lukašenko ,un nepatīk kā jūs ,kangari ,iegrūsi ltviešus kredītu kabalā .Beidziet tās reklāmas pa radio skandināt ,lai lauksaimnieki ieķīlāzemi pret kredītu -pretīgi klausīties,Latvijas izzadzēji!

Atbildēt

Protobalts.

17.11.2020. 13:40

Vismaz suicīdu ziņā nav lejupslīde -7 vieta Lietuva ,Latvija 9.
Vispār mūs protobaltu ir ļoti dudz 200 miljoni .
Sk .wikipedia - N-M231 haplogroup
Jāmēž Latvija ārā no demagogiem ,kuri mūs naido ar Krieviju -Sibīrijas -Urālu tautām -kurām ģenētiski piederam !
Aicinu pievienoties baltu etniskajai grupai - Baltic sea dna project
Pirms tam apmeklējiet wwww.familytreedna.com un pasūtiet pirmo vislētāko dns analīzi Family ancestry ,analīzi uzglabās 25 gadus,pakāpeniski variet noteikt citas analīzes.

Atbildēt

Хм

16.11.2020. 16:31

Kā izpaužas ekoloģisko sasniegumu kompensēšana Latvijai starptautiskā līmenī?

Ну как...Можно будет на семинарах рассказывать, что у нас самое прогрессивное налогообложение для создания зеленой экономики. Или что у нас самые высокие налоги, чтобы стимулировать зеленую экономику. И что типа мы такие принципиальные борцы за экологию, что готовы быть в первых рядах и жертвовать своей экономикой. Литовцы будут хлопать в ладошки, называть молодцами, и продолжать выдавливать наши компании с рынка

Atbildēt

Smic

15.11.2020. 17:43

Ja kādu tiešām ekoloģija interesētu, tad ekspluatācijas nodokļa vietā būtu nodeva benzīna cenā (kā LT). Brauc ar ēdelīgu 5.7 motoru - maksā.
Un saprastu arī plānoto nodokli.Ja būtu pateikts - nodoklis nodrošinās subsīdijas elektro auto iegādei (lai arī tas nekādi nepalīdz valstīm , kuras ražo akumulatorus un iegūst izrakteņus to ražošanai).

Atbildēt

VB

15.11.2020. 09:26

»

kika

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam


Vai mans 17 g. vesais auto ar 2.7l benzīnamotoru te laukos būtiski jau sāk piesarņot vidi? Sevišķi ņemot lielo fūru (dīzeļu) straumi, kas iet gar manām mājām pa Ventspils - Liepāja šoseju...
PS
Braucu nu 20 km dienā.

Atbildēt

Co2

15.11.2020. 08:29

Paskatieyies, ka auto ar gazed iekartam ekspluatacojas nodoklis ir tads pats ka brndzina auto. Realitate autoram or pilniga taisniba tiek irkaseti nodokli nodoklu nevis ekologijas del. Ekologija ir tikai iemesls. To ari apstiprinaja ministra zelosanas [ec nodokla irviesanas atliksanas, ka nu bis gruti nopirkt dizellokomotives, jo naudina neiirnaks.

Atbildēt

Linkaitsi un Rinkevičs,

14.11.2020. 16:27

nav atšķirību.

Atbildēt

jautaajums

14.11.2020. 16:23

»

kika

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam


Vai jaunās automašīnas un to ražošana mazāk piesārņo vidi?
Kā piesārņo vidi auto utilizācija?
Visbeidzot,tad arī algām jābūt lielākām.

Atbildēt

kika

14.11.2020. 15:31

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam.

Atbildēt

millers

14.11.2020. 05:39

linkaits ir tikai viens no tiem,ka tur,augšā,gvelž muļķības ,tur ir ļaunāki,stulbāki un krietni kaitīgāki nelieši ,kuriem labākajā gadījumā vieta kamerā

Atbildēt

NIKNAIS

13.11.2020. 21:08

Linkaitis ir neizdevies cilvēks :)

Atbildēt

Lasītājs

13.11.2020. 17:08

Nu naudiņas nav! Un izdomā gaisa nodokli! Bet naudiņas būs vēl mazāk, ja nodokļu būs vairāk. Tas ies līdz liktenīgajam punktam, kad lielākais vairākums nevarēs samaksāt nodokļus un pārstās maksāt vispār. Tas būs ekonomikas sabrukums ar badu un visu notā iznākušo.
Kāpēc ĶTR ir Pasaules rūpnīca? Tāpēc, ka Ķīnā ir tikai viens vienīgs nodoklis--- 1% no apgrozījuma(apgrozījuma nodoklis).

Atbildēt

Zinošais

13.11.2020. 16:50

Linkaiša idejas un to realizācija ļoti daudzās viņam uzticētajās jomās un tāpēc atgādināšu dažas kas cieši sasaucas ar eko tēmu:
1.SM pati sludina ka dzelzceļs būšot transporta sistēmas mugurkauls, taču publiski nav zināma pat ne ši "mugurkaula" shēma pat citām niansēm pat nerunājot. Vienlaikus ministrs spiests atzīt ka katastrofāli trūkst moderns ritošais sastāvs un vienīegais veids kā to atjaunot ir uzlikt papildus nodokli citiem satiksmes dalībniekiem;
2.SM ir prezentējusi valsts maģistrālo autoceļu attīstības plānu paredzot automaģistrāļu tīkla izveidošanu ! Viss jau būtu labi, ja vien šim plānam netrūktu tāda paša finansējuma nodrošināšanas plāna kā "dzelzceļa mugurkaulam"
Tāpat nav skaidrs pēc kadiem kritērijiem izvēlēts gan joslu skaits, gan maksimālais ātrums, kas ipaši vērtējams tai pašā ekologijas kontekstā, jo ir vispārzināms ka pieaugot ātrumam ipatnējais degvielas patēriņš pieaug radot arī tiešo piesārņojumu par sekundāro pat nerunājot ! Tikpat populistisks ir paziņojums ka uz Jūrmalas šosejas tiks palielināts atļautais braukšanas ātrums kam tāpat nav nekāda sakara ne ar ekoloģiju, ne satiksmes drošibu, ne kādiem citiem būtiskiem sabiedrības ieguvumiem;
3.Ir apsveicama vēlme integrēt dzelzceļu Rīgas transporta sistēmā, bet kāpēc tā jāšak ar Bolderāju kur nav nekā no nepieciešamās infrastruktūras

Atbildēt

paardomas

13.11.2020. 16:21

Nav vajadzīgas basas kājas,ir vajadzīgas dabai draudzīgas un pašpietiekamas tehnoloģijas.

Atbildēt

viņam

13.11.2020. 15:40

ir izteikta vēlme pēc basas kājas terapijas! :D

Atbildēt

Cilvēkiem domāts?

13.11.2020. 14:18

Linkaitis TV raidījumā sacīja, ka šis nebūšt "betoniem" domāts budžets, kad viņam jautāja par naudas piešķiršanu ceļu remontiem. Kungs teica, ka šis būšot CILVĒkiem domāts budžets un tai pašā laikā iebliež air Baltikam 260 miljonus!!!! Kaut kā falšs šķiet šis kungs un viņa nepātrauktie domu lidojumi, kādus vēl nodokļus varētu izdomāt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...