Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Griskins

07.01.2022. 00:02

Ne jau Lembergs ir vainigs ka Juras ir organizetas grupas līderis, kuram maksa 500 000 euro.

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

06.01.2022. 10:58

Grūti laiki jaunajiem komunistiem...
Rudenī, kad beigsies sile vajadzēs sākt strādāt...

Atbildēt

Indullim Durkam

06.01.2022. 04:29

»


Ārstniecības līdzekļi, zāles pret caureju. ĀTRA BEZMAKSAS PIEGĀDE, vienmēr izdevīgas cenas no vadošās interneta aptiekas Latvijā.

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 19:50

Tajā Tieslietu padomes bildē bordāns jau ir olimpā (itāliski - olimpipissimo), viņš jau ir zevs, dzer afrodīziju, ko jūs vēl tur kādu izmeklēšanu prāsāt, kādi tur pierādījumi, tur lido apkārt viss, ko sirds kāro....ostas, 500 000, šitādi un tādi spriedumi... tur izmeklēšana nenotiek vispār, tas ir galaktisks līmenis

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 19:07

kāda tur vairs izmeklēšana, mīļie cilvēki, bildē viss ir redzams, PR stunt at its purest! Kāpēc skumjais par to neizsakās?

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 19:06

PR pasākums ir viens cits - tā saucamā tiesību padome - tieslietu ministrs, augstākās tiesas priekšsēdētājs, satversmes tante kūrētāja, ģenerālprokurors ir sirsnīgā unisonā nofotogrāfējušies. Hm, kā jums liekas, kāda tur ir savstarpēja kontrole, un visi tādi priecīgi, raugās nākotnē (es pagātnē). Kāpēc tas skumjo neuztrauc? Jeb man atgādināt par tumšo (priecīgo) Hērakleitu. Ak, jā, viens no kompanjoniem ir korumpēts, tāds saliedēt, tāds ES viss no sevis, visi tādi erotiski satuvinājušies...

Atbildēt

idiotam

05.01.2022. 18:51

»

nu nu

Sašķidrinātās gāzes terminālis atturēs Putinu no šantāžas, bet Anniņu varēja noindēt čekas saimnieki, jo tā sāka pār mēru dzert


Putins Tev teica, ka pacels gāzei cenu, ja neatdosi savu dupsi pediņiem? Kurš no FSB vadības ieradās Latvijā ar indes pudelīti un pa bišķiņam pilināja Annai indi, lai izskatītos pēc dabīgas nāves?

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 18:09

Tikai rietumi, tikai padomju režīmam ārēja situācija vispār kaut ko objektīvu var pateikt... Katrīna no Teksas pateica visu pareizi... les gens isoles et subversifs. Tā monopola iekšienē jūs vispār neko spriest nevarat. Un lambsdorfam dzērumā godmanis atveda trīs slāviskas uzvedības sievietes, kas viņam paņēma mutē ar visām olām, un tā radās šis te guļāna, ķuža un ko ES tiesiskums.

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 17:55

Nē, nē, skumjais, Ķuzis nākamajā rītā pēc katastrofas raida signālu padomju nomenklatūrai - guliet mierīgi... galvas neripos ... kādus pierādījumus un no kā viņš grib saņemt? To arī apmaksāja pīāristi, varbūt pašu katastrofu arī apmaksāja pīāristi, rietumu sazvērnieki, ko? Kādu izmeklēšanu viņš tur iedomājas... man padomju tiesību sistēma ar tiesiskumu nesaistās vispār, un man tas ir fakts, nevis PR.

Atbildēt

Edžus

05.01.2022. 17:28

Latvijā šobrīd nav politiķu, visi nodevuši tautu, kā varas partijas, tā opozīcija, visi smagi pārkāpj cilvēktiesības, veic dziļu segregāciju un realizē aparteīda režīmu. Izņēmums ir apmēram 10 politiķi, kas neiekļaujas šai noziedzīgajā sistēmā.
Lidz ar to runāt par politiku nav nekāda pamata. Ja JKP grib izdarīt ko labu, tad demisija un partijas likvidācija.

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 17:24

Es dzīvoju tikai pagātnē - 17. gads, 40. gads un 90. gads - jo nevar teikt, ka tas ir pagājis, jo tas notiek visu laiku. Tikai mērkaķi gaida, lai KNAB sniegtu pierādījumus. KNAB arī izveidoja NATO spiediena ietekmē... hm, krm, kā, lai to saka?, no padomju monopola iekšienes.

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 17:22

Paga, tas nav Bild, Bild tikai citē divas cienījamas rietumu būtnes. Ja viņi pret Bild Zeitung nevēršas tiesā, tas nozīmē.... un te skumjais mani novīlina, jo padomju monopola iekšienē neviens neko nekad neizmeklē, tik daudz jau nu vajadzēja zināt... padomju monopolā amatpersonas neaiztiek vispār.... tiesībaizsardzība ir domāta tam, lai aizsargātu privatizācijas sasniegumus, neviens no kuriem nav rietumnieciski tiesisks. Monopola iekšienē jā, bet ne rietumu nozīmē.

Atbildēt

ZZS ir pragmatisks nacionālais spēks

05.01.2022. 16:49

»

Kā nav kauna

To ko zzs komunisti ar krievu bandītiem spēja izdarīt 30 gados mēs ne tikai redzējām, bet izbaudījām līdz mielēm


Tad kuri no ZZS partneriem - Vienotības un NA ministriem būtu tie krievu bandīti? Ja nebūs atbildes, tad izsauksim sanitārus ar šļirci un trakokreklu. Tas jau sen bija jāizdara.

Atbildēt

Vēsturiski fakti

05.01.2022. 16:48

»

Kā nav kauna

To ko zzs komunisti ar krievu bandītiem spēja izdarīt 30 gados mēs ne tikai redzējām, bet izbaudījām līdz mielēm


https://www.mk.gov.lv/lv/ministru-kabineta-vesture

Deklarācija par Valda Dombrovska vadītā Ministru kabineta iecerēto darbību
Nacionālajai izaugsmei un vienotībai
Mēs esam vienojušies strādāt Latvijas nacionālajai vienotībai un izaugsmei. Veidot Latviju, kuras
sabiedrība ir izglītota, vesela, pārtikusi un droša par nākotni. Nostiprināt Latviju kā nacionālu, eiropeisku un demokrātisku valsti, kuru raksturo laba pārvaldība, cilvēktiesību un pamatbrīvību
ievērošana, tiesiskums un sociālais atbildīgums, kas ietver arī rūpes par cilvēkresursu atjaunošanu
un tautas ataudzi.

Ministru prezidenta amata kandidāts, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra amata
kandidāts Valdis Dombrovskis
Ministru prezidenta biedra amata kandidāts,aizsardzības ministra amata kandidāts Artis Pabriks
ārlietu ministra amata kandidāts Ģirts Valdis Kristovskis
ekonomikas ministra amata kandidāts Artis Kampars
finanšu ministra amata kandidāts Andris Vilks
iekšlietu ministra amata kandidāte Linda Mūrniece
izglītības un zinātnes ministra amata kandidāts Rolands Broks
kultūras ministra amata kandidāte Sarmīte Ēlerte
labklājības ministra amata kandidāte Ilona Jurševska
satiksmes ministra amata kandidāts Uldis Augulis
tieslietu ministra amata kandidāts Aigars Štokenbergs
veselības ministra amata kandidāts Juris Bārzdiņš
vides ministra amata kandidāts Raimonds Vējonis
zemkopības ministra amata kandidāts Jānis Dūklavs

Atbildēt

Kā nav kauna

05.01.2022. 16:35

»

Te jāskskatās, ko ZZS var piedāvāt

ZZS galvenās prioritātes ir...


To ko zzs komunisti ar krievu bandītiem spēja izdarīt 30 gados mēs ne tikai redzējām, bet izbaudījām līdz mielēm.

Atbildēt

No preses

05.01.2022. 16:26

Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) priekšsēdētājs, Nacionālās drošības padomes (NDP) loceklis Māris Kučinskis (ZZS).

https://www.la.lv/latvijas-cilvekiem-japarziemo-bez-optimisma

"Sozinova noņemšana no amatiem ir ar plusa zīmi.
(Kādreizējais Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs 2020. gada novembrī tika pārcelts Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieka, Kriminālpolicijas biroja priekšnieka amatā; pērn maijā viņu aizturēja Valsts drošības dienests, tika sākts kriminālprocess saistībā ar aizdomām par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielos apmēros un Sozinovu atstādināja no pienākumu pildīšanas; 2021. gada 1. jūnijā Sozinovs nolēma pavisam pamest policijas dienestu “sakarā ar noteiktajām prasībām neatbilstošu veselības stāvokli”. – Red.)


Tīkli vairāk saistīti ar austrumu kaimiņiem vai tie krimināla rakstura?

Vairāk saistībā ar kontrabandu un “biznesu”, kuru varēja taisīt, izmantojot ietekmi un veidojot “krusttēva” cienīgas attiecības, kurās šķiroja cilvēkus atkarībā no izdevīguma.Tā runāja, ka bijušais KNAB darbinieks, tagad Saeimas deputāts Juris Jurašs (Jaunā konservatīvā partija) sadarbojies ar Sparānu.

Grūti pateikt, kurš bija galvenais, nedomāju, ka Juraša kungs. “Ļoti labs operatīvais darbinieks ar spīdošu nākotni” – tā viņu savulaik raksturoja. Bet ir pietiekami kritiska informācija, ka pārbaudījumu ar vilinājumiem viņš nav izturējis."

Atbildēt

Te jāskskatās, ko ZZS var piedāvāt

05.01.2022. 16:21

»

Ir pieredze

Bordāns nereaģē uz sūdzībām par tiesnešu organizatoriskā darba pārkapumiem, piemēram, ar ļaunu nolūku neiešūti dokumenti lietas materiālos , kas ir pretrunā ar paša Bordāna izdotu lietvedības instrukciju un ir tieša ministra atbildība, lai tiesneši ievērotu lietvedības instrukciju...


ZZS galvenās prioritātes ir:

iedzīvotāju sociālā aizsardzība un veselība;
uzņēmējdarbības un privātās iniciatīvas atbalstīšana tautsaimniecībā, eksporta veicināšana, Latvijai tradicionālo nozaru atjaunošana un attīstīšana;
efektīva valsts pārvalde;
tiesiskuma stiprināšana valstī un sabiedrībā;
iedzīvotājiem izdevīga un saprotama reģionālā politika;
kvalitatīva un konkurētspējīga izglītības sistēma;
demogrāfijas jautājuma risināšana;
ilgtspējīga vides politika;
latviskā kultūrvide;
Latvijas interesēm atbilstoša cieņpilna ārpolitika.

Ļoti labs piedāvājums.

Atbildēt

Intervijā laikrakstam Kučinskis no Saeimas augstumiem

05.01.2022. 16:20

vēsta, ka vismaz par JKP operatīvo darboni neesot šaubu, ka viņš ir sasmērējies un varbūt pat turpina sasmērēties. Protams, jauno komunistu taktika ir izlikties, ka sūdu nav.

Atbildēt

nuja

05.01.2022. 14:44

»

Opā

Šitam gan širmis aizkritis


senjau.

Atbildēt

vai tad

05.01.2022. 14:43

»

www.govlawyer.lv

tiesu praksē ir atzītas


"tiesu prakse" ir Likums, kas ir obligāti respektējams un pildāms visiem?

Atbildēt

Хм

05.01.2022. 13:44

»

Skumjais Bruņinieks

Ko Jūs dariet Pietiek.com...


Вы стебетесь или действительно такой наивный? У КНАБа были записи разговоров, записи, не какие-то там пересказы персоны А про разговор персон Б и В. И что КНАБ? Закрыл дело! ПОтому что видите ли, не обнаружили на счетах персоны Б в разговоре упомянутые 800 000 евро. А раз денег на счету нет, значит, нет и доказательств, а мало ли там что они в разговорах плели.
Про мистера 20% и Ушакова вроде как все знают. И? Может тот же Борданс добился уже, что Мистера 20% отдали под суд? Да нет, тишина, что-то где-то расследуют, но пока из всех громких дел по факту против того же Ушакова смешное дело о наличии противозаконного прослушивающего устройства в книге.
Потому что кроме информации как таковой нужны и доказательства и как минимум желания их добывать. А под руководством того же Юраша, если не ошибаюсь, так "удачно" собрали доказательства против Магониса, что дело развалилось в суде. ЧТо тоже заставляет задавать вопросы, не было ли это так заранее спланировано, что при желании можно дело потом развалить.
Может быть, я вчера шел по улице за 2 политиками и слышал, как один другому рассказывал, как получил взятку 100 тыс от бизнесмена. И что, мне идти в полиции?) ЧТобы потом получить встречный иск, потому что мало ли что мне там послышалось. Шутили они так.

Atbildēt

05.01.2022. 13:42

https://skaties.lv/zinas/arvalstis/almati-protestetaji-ielauzusies-pilsetas-administracijas-eka/

Atbildēt

Ir pieredze

05.01.2022. 13:34

Bordāns nereaģē uz sūdzībām par tiesnešu organizatoriskā darba pārkapumiem, piemēram, ar ļaunu nolūku neiešūti dokumenti lietas materiālos , kas ir pretrunā ar paša Bordāna izdotu lietvedības instrukciju un ir tieša ministra atbildība, lai tiesneši ievērotu lietvedības instrukciju.

Atbildēt

?

05.01.2022. 12:27

»

Skumjais Bruņinieks

Tagad saņemieties un mēģiniet piespiest sevi izlasīt manis uzrakstīto līdz galam, jo vairāk, kamēr nebūs taustāmu pierādījumu pret JKP, par visādām Bild "basņām" un citu Lemberga kraņču izdomājumiem neizteikšos...


Vai ta JKP nav palikusi par reideristu, dārgās sašķidrinātās gāzes lobētaju partiju? Kur vēl Anniņas noindēšana! Tā šie piedalās LV ekonomikas slepkavošanā, ar tālāko domu iekļaut Latviju KF sastāvā, prasot ekonomisko palīdzība lielajam, bagātajam kaimiņam?
Ticiet labāk Dievam! LKP ir nelabais!

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 12:17

Tie bija rietumi, kas atmazgāja padomju režīmu...

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 12:15

Aners Foght, det var nemlig dig, der har kreavet den administrativen domstol i Lettland - er det ikke meget ironisk? Demokratie fonden sponsorierde det kommunistiskie parti og komsomol... det er Denmark, der gjorde det... jeg finde det meget sjovt, Anders, det er meget morsomt.

Atbildēt

Andris Akers

05.01.2022. 12:09

20. gs. 80. gadu otrajā pusē kompartija pārvērtās par absolūtu mafiju. Ričards Gavelis

Rietumi tur joprojām saskata tiesiskumu. Laikam tā ir kļuvusi globāla, kompartjas mafija kļuva par galaktisku, skalāru, un tikai tas otras Rasmussens smird, nu, tas, kam tās cūkas, absolūtai mafijai absolūts tiesiskums. Rietumi joprpojām uztur tēzi, ka padomju tiesa noderīga administratīvajam procesam, ka padomju tiesnešu monopols ir neatkarīgs... tur ir galva jāsaķer..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.01.2022. 12:09

»

…))

visas sarunas un fakti, kas skan Latvijas pilsētās par Bordānu un Jurašu un tagad uzbrūk žurnālistiem liecina un pierāda savu netīro dvēseli, visi zina, ka cilvēktiesības un vārda brīvība ir demokrātiskas un pilsoniskas sabiedrības pamats un pamats, Bordāns un Jurašs sistemātiski izdara noziegumus un...


Ko Jūs dariet Pietiek.com..?
Mudīgi ar visiem pierādījumiem uz prokuratūru un iesēdiniet beidzot to Bordānu un Jurašu cietumā.
Ar to, ko Jūs uzskaitījāt, pietiek, lai sasodītais "bordanelis" un "durašs" dabūtu mūža ieslodzījumu.
Vai vēl labāk...sazinieties ar Liepiņu Imi un nopārdodiet info(kompromatu uz JKP) cietumniekam Lembergam..
Tikai prasiet pareizo cenu..par sviestmaizi, kā banku Citadele, neatdodiet.

Atbildēt

nu nu

05.01.2022. 11:50

»

fakts

Tieši Lembergs sataisīja to reputācijas zudumu, gadiem vadot pašvaldību un ostas valdi no apsūdzēto sola un cietuma kameras


Lembergs nebrauca uz Maskavu, kopā ar paranoidālo sadistu un pedofīlu, Putinu un WWII noziedzniekiem svinēt 9. maiju un neuzdzīvoja krievu bandītu, čekistu, mauku un pederastu Jaunā vilņā ballē. Lembergs neļāvs Ventspilī saimniekot krievijas bandītiem un čekistiem, kā tas ir Rīgā.

Atbildēt

Izsmiekls

05.01.2022. 11:19

Bada laikos velns mušas ēd, bet nra kompromāta trūkuma laikos izplatat acīmredzamus melus un viltus ziņas. Netīra spēle ar viltus ziņām ir tieši nra žurnaļugu gļēvuma pazīme, ne Bordāna vai Juraša.

Atbildēt

…))

05.01.2022. 11:10

visas sarunas un fakti, kas skan Latvijas pilsētās par Bordānu un Jurašu un tagad uzbrūk žurnālistiem liecina un pierāda savu netīro dvēseli, visi zina, ka cilvēktiesības un vārda brīvība ir demokrātiskas un pilsoniskas sabiedrības pamats un pamats, Bordāns un Jurašs sistemātiski izdara noziegumus un par savām vietām saemā un valdībā Jurašs mierīgi tiekas ar organizētās noziedzības grupējuma dalībniekiem no Krievijas (plūmju un romu Osipjanu), kopā ar Allu Jurašu sagatavoja paziņojumus bijušā PNB bankas īpašnieka Goseļņika vārdā. pret Latvijas valsti un tās iedzīvotājiem piedzīt 200 miljonus eiro par labu gušeļniekiem un par šādu nodevību viņi saņēma 500 tūkstošus eiro no gušeļniekiem (patriotiem), un par Olainfarm reiderismu Jurašs organizēja Pāvela Rebenokas slepkavības kopš viņš Jurašam netraucēja, Jurašs kopā ar Allu Jurašu piedalījās Skonto stadiona reiderismā, Jurašs organizēja kontrabandas cigarešu pārdošanu triorium Latvia un ārpus tās pārdales šajos noziegumos, viņam palīdzēja A. ndrejs Sjuzinovs, bijušais RRKP priekšnieks, Bauskas ENAP priekšnieks, finanšu policijas Prusaks palīdz atmazgāt miljoniem eiro, kas saņemti no kontrabandas cigarešu pārdošanas un citām noziedzīgām darbībām, izmantojot savus sakarus un kontaktus ar Suzinovu, bijušo RRKP vadītājs un Bauskas ENAP vadītājs, mēģināja atņemt viesnīcu no viesnīcas dārdoņām, pēc Bībeles raksta žurnālā Bild pēkšņi Bordaens un Jurašs atcerējās par Latvijas tēlu, koalīciju un valdību un visskaļāk kliedza, apturiet zagli, ir viena lieta, bet ka tautas svars, citi koalīcijas deputāti labi redz un dzird par Bordēna un Juraša noziegumiem, un šie blēži tad neatceras par Latvijas un valdības tēlu.

Atbildēt

Profesija € apguvējs

05.01.2022. 11:06

»

$

Arī tāda versija pastāv


Jā jā, bordāns arī lemperga kabatās miljardus sabāza lai tas sponsorētu partijas un stipendiātus. Tie tad eironaudas iešņauca. mežus izzāgēja,bet latviešu tradicionālās zemkopības vietā izveidoja noziedzīgu karteli zemes piegānīšanai ar ķimikālijām.

Atbildēt

he he ekonomika

05.01.2022. 10:42

»

Šie nu gan ir slima suņa murgi par pagātni

Pagātnē un konfliktējošo pušu attiecībās un viedokļos neko nevar mainīt...


Kā var sagraut to kā nav ? Vai tev vispār ir nojēga kas ir ekonomika un kādas ir valsts funcijas. Ja te kaut kas vispār notiek un kādam kas pieder, tad 99% tas ir nozagts Latvijas valstij, karogu un himnu ieskaitot. Sarkanie prihvatizātori hrenov ar saviem okupantu draudziņiem, kara tribunāls jums nodrošinās mūža mājas.

Atbildēt

gf

05.01.2022. 10:35

bezkompromisa tiesiskums sevi ir izsmēlis

Atbildēt

Šie nu gan ir slima suņa murgi par pagātni

05.01.2022. 10:30

»

Skumjais Bruņinieks

Tagad saņemieties un mēģiniet piespiest sevi izlasīt manis uzrakstīto līdz galam, jo vairāk, kamēr nebūs taustāmu pierādījumu pret JKP, par visādām Bild "basņām" un citu Lemberga kraņču izdomājumiem neizteikšos...


Pagātnē un konfliktējošo pušu attiecībās un viedokļos neko nevar mainīt.

Jāskatās uz šodienu, kamēr nav par vēlu. Ar ko kopā ir JKP? Ar ārzemju specdienestiem. Ārzemju valstu specdienesti apvienojās astoņdesmitajos gados un naudu tur ofšoros, turpat to turēja 3A. Specdiesti ar JKP un valsts struktūru atbalstu konfiscē un konfiscēs 3A lieko naudu visos veidos. Un ne tikai 3A naudu, bet ikviena ar revolucionāru pārliecību.

Valsti sagrauj ar kovidafēru globālisti, kuri sen uzpirkuši visus specdienestus un tur īsā pavadā. Jo galvenais mērķis ir valsts iznīcināšana un valstu ekonomiku sagraušana. Ekonomikas globāla sagraušana.

Valstu un ekonomikas iznīcināšanu stratēģiski vada Pasaules banka un ANO, slēpjoties zem skaistiem saukļiem par Klimata politiku, ekoloģiju.


PVO aģentūra Latvijā ir viena no PVO 150 aģentūrām visā pasaulē, arī Krievijā ar biroju Maskavā, kas atrodas zem ANO pārraudzības, ar “PVO aģentūru” un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību plānojot izveidot pasaules pārvaldības struktūras Jaunajā pasaules kārtībā.

Sabiedrības uzmanība tiek koncentrēta uz cilvēktiesībām un visādiem ierobežojumiem, padarot pretošanos neiespējamu.

Aplaupot 3A, laupīšana turpināsies.

Atbildēt

Хм

05.01.2022. 10:25

»

Skumjais Bruņinieks

Tagad saņemieties un mēģiniet piespiest sevi izlasīt manis uzrakstīto līdz galam, jo vairāk, kamēr nebūs taustāmu pierādījumu pret JKP, par visādām Bild "basņām" un citu Lemberga kraņču izdomājumiem neizteikšos...


Борьба (если таковая на самом деле есть) с Лембергом вовсе не означает некую индульгенцию для JKP. И такая борьба вовсе не отменяет вопросы к команде Борданса. И мутной истории с учебой и сменой фамилий уже покойной Стрике, и странное участие Юраша в некоторых мутных историях

Atbildēt

Bilde

05.01.2022. 08:58

vieni mudaki apraksta otrus

Atbildēt

Pēteris

05.01.2022. 08:53

»

Skumjais Bruņinieks

Tagad saņemieties un mēģiniet piespiest sevi izlasīt manis uzrakstīto līdz galam, jo vairāk, kamēr nebūs taustāmu pierādījumu pret JKP, par visādām Bild "basņām" un citu Lemberga kraņču izdomājumiem neizteikšos...


Atkal Bordāntaunas pamatiedzīvotāja palags?! Tu esi lietas kursā, ka organizētā noziedznieku banda 35 gadus balsta prievīšu bandu? Pajautā Bordānam, par kādas izcelsmes naudu tika finansēta jaunkomunistu priekšvēlēšanu kampaņa? Kaut gan par šo labāk jautāt Jurašam. Nau nesmirds!

Atbildēt

Pēteris

05.01.2022. 08:47

»

Tante Bauskā

Pēteris atradies, moskaļu pitars nu dien


Skat, vecā tēvzemiešu padauza arī naktis vada nomodā!

Atbildēt

Elementāri

05.01.2022. 08:42

Bezprincipu tiesiskums darbībā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.01.2022. 08:20

Tagad saņemieties un mēģiniet piespiest sevi izlasīt manis uzrakstīto līdz galam, jo vairāk, kamēr nebūs taustāmu pierādījumu pret JKP, par visādām Bild "basņām" un citu Lemberga kraņču izdomājumiem neizteikšos.
Lai izprastu šo Bild feiku un pārējo Pietiek. com "lasītāju" fantāzijas augļus, ir jāmēģina apzināties situāciju, kādā nokļuvis ir Lembergs kopā ar pārējiem oligarhiem.
Bet situācija cietumniekam - oligarham - valsts nozadzējam Lembergam ir neapskaužama :
1. Lembergs ir notiesāts par smagiem kriminālnoziegumiem.
2. Lembergs sēž CIETUMĀ!
3. Lemberga kabatas partija ZZS ir iedzīta opozīcijā( nav pie siles )
4. Pārējiem diviem oligarhiem - lielzagļiem Šleseram un Šķēlem pozīcijas arī nav daudz labākas - abi uz apsūdzēto sola un patreiz vispār padzīti no politikas.
Tagad svarīgākais - VIENĪGĀ PARTIJA, KAS KRASI IESTĀJAS PRET CIETUMNIEKU LEMBERGU UN VIŅA ZZS, IR JKP UN TĀS LĪDERIS CIEN. BORDĀNA KUNGS.
Teikšu pat vairāk - JKP ir vienīgie visā patreizējā koalīcijā, kas ir pret Lemberga partiju valdībā.
Jūs saprotiet, ko tas nozīmē...?
Likmes ir ļoti, ļoti augstas...tik viegli, kā "lācīša" Dombrovska laikā, kad Vienotība gāza savu valdību un sauca Lemberga ZZS valdībā, vairs nevar izdarīt..mums skatās uz pirkstiem tagad mūsu stratēģiskais partneris un Neatkarības garants ASV.
Vienotība labprāt gāztu valdību(iemesli tagad ir kudī spēcīgāki par Zolitūtes jumta skrūvēm), bet piedod, Lemberg..ASV ir daudz specīgāks arguments( tā slepus Lembergam čukst Vienotība).
Tātad ..vienīgā iespēja Lembergam un pārējiem oligarhiem tikt zirgā ..ir sakompromitēt JKP, tās līderus pirms vēlēšanām, lai oligarhu vienīgais ienaidnieks valstī oficiāli, leģitīmi aiziet "pa burbuli".
Un tad nu nekādi amerikāņi nevarētu mūsu čekistu - komunistu sistēmai piesiet bumbas - viss godīgi..bija partija, bet, sorry, zaudēja demokrātiskās vēlēšanās un pati tauta pateica ..ATTĀ!
Vēlreiz atkārtoju..likmee ir ļoti augstas - vai nu Latvijā sākam kaut ko mainīt uz labo pusi bez oligarhiem, vai nu atgriežamies vecajos, labajos lemberglaikos ar cietumnieku Lembergu Saeimā..ar Kremļa ietekmes aģentu Šleseru valdībā un ar Ulbrokas bārdaino biseksuāli Šķēli pie siles.
Un šajā sakarā jebkurš "feiks" par JKP( vienalga kur dzemdēts un no kurienes nācis) priekš cietumā sēdošā Lemberga ir noderīgs.
Bet variet tik iedomāties, ko cietumnieks Lembergs dotu, ar kādiem zelta kalniem apbērtu to ziņnesi, kas atnestu saimniekam kaut ko taustāmu..kaut kādu reālu pierādījumu par JKP, par cien. Bordāna kungu, par Jurašu un pat tagad par cien. nelaiķi Strīķes kundzi.
Visi kaut kad ir spēlējušies ar suni, ir metuši kociņu, lai uzticamais dzīvnieks atnestu to atpakaļ.
Visi ir novērojuši, cik priecīgs ir sunītis, kas, asti luncinot, atnesis saimniekam koka gabaliņu zobos, gaida no tā uzslavas un varbūt pat kādu cepumiņu.
Tad, lūk..cietumniekam Lembergam ir desmiti tādu uzticamu sunīšu - "pietiek. com lasītāju" - ala Imants Liepiņš, kas melnās miesās dienu un nakti okšķerē, meklē taustāmus, reālus pierādījumus pret JKP..
Lai pēc tam, ar pierādījumu kociņu zobos, asti luncinādami visādi "imanti liepiņi" atnestu SAIMNIEKAM uz cietumu prieka vēsti - reālu kompromatu pret saimnieka un pārējo oligarhu galveno ienaidnieku JKP.
Un balva - cepumiņš šim Lemberga krancim - okšķerim, ticiet man, būs visgardākais..Puzes zaglēnam ir vēl pietiekoši daudz līdzekļu, lai prieka vēsts atnesēju bagātīgi apbalvotu.
Tagad, kad redzam, kurā nometnē ir Jurča, varam skaidrāk saprast(man jau sen tas bija skaidrs), kādu lomu tā spēlēja KNAB kopā ar Streļčenoku, lai nogremdētu krietno latvju meitu, cien. Strīķes kundzi.
Pamazām visi sūdi uzpeld virspusē..it sevišķi tad, kad uz spēles ir likta visa oligarhu sistēma!
3A nav tikai mūsu vienīgā nelaime..kā redzam, Lembergs cietumā..pārējie divi arī uz apsūdzēto sola, bet VDK un KP astoņkājis funkcionē bez viņiem.
Tie likumi, tās tradīcijas, ko dibinājuši ir 3A, nekur tik viegli nepazudīs..
Vēl ilgi mums būs jābauda oligarhu atraugas un to mantojums..
Ir vēl viena lieta, ko garāmejot gribu pieminēt..bez slavenajiem 3A, bez klusā oligarha Savicka ir vēl viens oligarhs..visbīstamākais, par kuru līdz šim neviens nerunā.
Visbīstamākais tas ir tāpēc, ka ir neuzvarams un nemirstīgs.
Lembergs var nolikt karoti kaut kad, Šķēle noteikti kaut kad aizmigs mūža miegā un Šlesers, simt punkti, kādreiz nomirs(no savas uzpūtības?)..bet mūsu valsts neredzamais oligarhs ir nemirstīgs un neuzvarams.
TĀ IR IERĒDNIECĪBA!
Šī mūsu valsts nomenklatūra, kas veidota, saudzēta, kopta un attīstīta ir visus šos 30 Neatkarības gadus, ir, kā cements, uz ko balstās zagļi un korumpanti.
Šis neredzamais, bīstamais oligarhs nepārtraukti tiek stimulēts ar algām..tiek radītas papildu vietas, amati, organizacijas, lai pavairotu šo ierēdņu armiju.
Un atcerieties..šī draudīgā ierēdņu armija nekad nebūs par pārmaiņām mūsu valstī.
Viņi ir ieinteresēti, lai paliek viss pa vecam..un nekad nenostāsies tās partijas pusē, kas gribēs atņemt viņiem maizi un mainīt šo sistēmu.
Un tāpēc es neesmu pārāk cerīgās domās par mūsu valsts nākotni.
Kāda var būt nākotne, ja latvieši bēg no savas valsts?
Bet jātic kaut kam ir..un es ticu vēl aizvien JKP.
Varbūt man būs vilšanās..visdrīzak čekistu - komunistu gaļas mašīna pārstrādās arī šo partiju par SIA 4. maijs desas izstrādājumu..
Bet man vismaz būs apziņa, ka esmu cīnījies..

Atbildēt

Telesevs

05.01.2022. 08:18

»

Skumjais Bruņinieks

Eiropā un pat visā pasaulē sen vairs nav problēmu nopirkt atsevišķu žurnālistu, lai tas savā izdevumā uzcep pasūtījuma rakstu...


Juras aiztureja V.montiku 3b2nod. kur ir Rezultats
Rezultats ka Korumpants nodeva korupcijas Grozus Jurasa grupejumam.

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

05.01.2022. 07:40

»

Viss notiek loģiski

Kāda starpība vai melot, par covidafēru un tās aizsegā izzagtajiem miljardiem, par atmazgārto naudu vai saņemto 500000 eiro kukuli


Or Sanemusi 500 000eur kukuli JKP vai nav.
Sanem atkatus par Kontrabandu Zirgu galva vai Ne jautajums?? Aktuals. Reidere Gulami viesnicu insp.Samuse ar jurasu vai Ne.

Atbildēt

tikai

05.01.2022. 06:14

»

www.govlawyer.lv

tiesu praksē ir atzītas


Tikai nav atzītas tiesības pasludināt par faktu citu pieņēmumus un viedokļus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...