Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Juku laiki Rīgas domē

Fanija Golda
25.06.2019.
Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Redzu, ka pats nāc no čekistiem!

29.06.2019. 09:11

»

vetārsts

Vai Tvaiku ielā sēžot var rakstīt komentārus internetā? Vajadzētu šito ar čekistiem apsēsto sašpricēt vai uzvilkt trakokreklu


To nevari noslēpt. Gaidi "savu lodi" par to, ko esi nodarījis latviešu tautai, ka tā ārdies un baidies? Nekas nav stabils! Visnestabilākie ir čekisti, kuri gaida "savu lodi", viņi grib noturēt čekistus SAB vadībā cik ilgi vien iespējams, bet VDD vadību konsultē A. Borovkovs, bij. VDK izdzimtenis un rīkļurāvējs, žīds "ar jauku smaidu", kāds ir cionistei VVF. VDD vadībai piemeklē atbilstošus ākstus, paklausīgus un iebaidītus.

Atbildēt

I.Kreituse ir Fanija Golda

27.06.2019. 08:58

»

neticu

Kreituse gan ir gudrāka par Faniju Goldu Meiru


Tas jau sen visiem zināms. Cilvēks ir viņa domāšanas un rakstu darbu stils. Kad viņu "atkoda", sākās uzbrukumi komentētājiem. Čekistu garā. Tagad tā parazitējošā cūkgovs ir pārliecināta, ka viņa sēž komunistu un čekistu bruņuvilcienā un žīdcionistu ēnā viņas izklaides brauciens nekad nebeigsies. Bet vēsturei ir neparedzami niķi un stiķi. Vislielākos pārsteigumus tā sagādā tieši vispārliecinātākajiem. Ja gadītos man nokļūt pie konkrētas ietekmes varas, es viņu jau rīt iebāztu aiz restēm. Bet, kamēr SAB vada čekists - komunists Maizītis un viņu konsultē bij. VDK virsnieks Borovkovs, viņa jūtas droši.

Atbildēt

tentiņš

26.06.2019. 15:22

man domāt, ka "ģielas" tiks sabīdītas līdz 10.jūlim - septiņu brāļu dienai un kā nākošais būs O. Burovs, kurš labi pazīst RD "drēbi" un " ķēķi". Un iespējams, ka pat labi, jo pasaules revolūcija pašreiz nav ne nepieciešama, ne arī iespējama tā, ka skatīsimies..

Atbildēt

Korupcijas veicināšana RD

26.06.2019. 07:27

»

Valstī valdošā koalīcija

"arvien vairāk kļuva zināms par sistēmisko korupciju Rīgas domē" - pareizi, viss godīgi: sadalītas ietekmes sfēras - Ministru kabinetam valsts sistēmiskā korupcija, Saskaņai - Rīgā


bija Saeimas koalīcijas un KNAB mērķis ar bezdarbību. Visas sfēras sadalītas valsts izzagšanai. ZZS Eiropas naudas, Vienotība - valsts iepirkumi, NA maksātnespējas procesi utt.

Atbildēt

Valstī valdošā koalīcija

25.06.2019. 22:28

"arvien vairāk kļuva zināms par sistēmisko korupciju Rīgas domē" - pareizi, viss godīgi: sadalītas ietekmes sfēras - Ministru kabinetam valsts sistēmiskā korupcija, Saskaņai - Rīgā!

Atbildēt

janina

25.06.2019. 19:56

Nevar saprast,KNAB,krata un purina,bet, rezultata nav!Vieniigais,laba doma opozicijai-neatkariigo auditu RNP.Esmu rakstiijusi 'konsultantam; Bergmankungam,parto, kas,notiek,iecirknii ;Kurzeme;uzkundzeejusies saskaniete Morozova,ka, visi baidaas.Cereejam,ka,Turlaa k-gs,kaa militaarpersona,;novirziis;pareizaa virzienaa-uz RNP.Tas ir vins!Otrs-pareizi,Bordankungs riikojaas,izsleedzot Imantu Keishu no partijas.Cik paziistu,no LSDSP,tuksha vieta,pat kaitiigs!

Atbildēt

Jaunas vēlēšanas - Ušaka afēra?

25.06.2019. 19:42

»

Patriotiskais gars

Pag pag,kas tas ir "..sistemātisku korupciju Rīgas domē"..Zināt,panijas un goldi,tas tā,kā Lembergs vienīgais 20 gadus "...smagos noziegumos apsūdzētais "..,kam ne malas ne gala?!UŠAKOVA KUNGS liekās ievēlēts gadā 2009,bet visādi līgumi,konkursiņi no bērziņiem,ārgaļiem,aksenokiem,birkiem un to riktētāji...


Kam izdevīgi "arkārtas vēlēšanas"? SaSkaņai (SS)! Viņi ir sagrauti un tīko gūt atkal uzvaru, ja būs jaunas vēlēšanas.

Domāju, ka ārkārtas vēlēšanas NAV NEPIECIEŠAMAS, jāievēl prikšsēdētājs, j';adod pilna visu kapitālsabiedrību revīzija un jāsāk pa vienā sēdināt aiz restēm, arī, nav izslēgts, ka Ušakovs un Ameriks arī sēdētu nevis Briselē, bet Matīsas ielā, Rīgā.

Atbildēt

Patriotiskais gars

25.06.2019. 18:38

Pag pag,kas tas ir "..sistemātisku korupciju Rīgas domē"..Zināt,panijas un goldi,tas tā,kā Lembergs vienīgais 20 gadus "...smagos noziegumos apsūdzētais "..,kam ne malas ne gala?!UŠAKOVA KUNGS liekās ievēlēts gadā 2009,bet visādi līgumi,konkursiņi no bērziņiem,ārgaļiem,aksenokiem,birkiem un to riktētāji arī no šī PULKA.Tas pat birmimhens,no kura gada "vadāja" RS?!Nosauciet kādu "SASKAŅAS" "korumpantu" RD sodītu tiesai,kad pieņemts darbā,nevis sorosistnaziku gaumē BLA BLA BLA.Ķert korumpantus tiesīdsardzības institūtu uzdevums,nevis par to jādomā UŠAKOVAM.Bet ārkārtas RD vēlēšanas TAS IR LABI,TAS NEMAZ NAV SLIKTI.Rīdznieki pēc 30 gadu "veiksmes stāstu" atšķirs SĒNALAS no GRAUDIEM.MĀCĪTI sorosistiem!

Atbildēt

kgb

25.06.2019. 18:32

Ir divas slavenas Fanijas - Golda un Kaplāne... :)))

Atbildēt

Lauku pāķis

25.06.2019. 18:32

Ne viss ,kas spīd ir zelts... Nu un ja plaši izskanējušo korupciju neizdosies pierādīt? Ko tad? Tad varbūt iespējams vajadzēs sākt runāt par valsts augstākās varas prettiesisku iejaukšanos pašvaldību darbā izmantojot valsts spēka struktūras, tai skaitā pielietojot draudus, iebiedēšanu, šantāžu savu ekonomiski-politisko intrešu sasniegšanai... Ā nu iespējams tāda tā demokrātiski tiesiskā valsts izskatās...

p.s izskatās , ka tie laiki, kad Islandes serveris strādāja ,bez it kā cenzūras ir pagājuši...

Atbildēt

Vecai čekistei

25.06.2019. 15:52

»

lauķis

Kādas gan tur jukas,kurš politmafijas klans tiks pie medus poda.Tiesa,tas medus pods stipri patukšīts,bet kaut kas jau vēl ir


Ilgai Kreitusei joprojām Krievijas FSB uzdevums sekot līdzi Saskaņas panākumiem un kļūdām? Analizēt notikumus saistībā ar Saskaņas panākumiem RD un to visu publicēt? Tieši nav jāatskaiās, bet publikācijas zem pseidonīma F. Golda ir labs risinājums! Kad un kas viņai uzliks roku dzelžus un apsūdzēs spiegošanā?

Atbildēt

Levita klucis

25.06.2019. 15:46

Ilga Kreituse (Fanija Golda) ir dzimusi Tērvetē. Vēlāk kopā ar ģimeni pārceļas uz dzīvi Jūrmalā. 1970. gadā beigusi Jūrmalas 3. vidusskolu.
No 1972. līdz 1977. gadam Ilga Kreituse studē Latvijas Valsts UniversitātesVēstures un filozofijas fakultātē. No 1977. gada līdz 1980. gadam - aspirantūrā Maskavas Valsts universitātē.
1982. gadā aizstāv disertāciju "Par matemātisko metožu izmantošanu vēstures zinātnē". Pēc atgriešanās Latvijā strādā LVU Vēstures un filozofijas fakultātē, Partijas vēstures institūtā un Zinātņu AkadēmijasVēstures institūtā. Strādājusi par skolotāju Rīgas 1. ģimnāzijā.[1].
Pirmās laulības ar LKP CK kultūras nodaļas vadītāja Aivara Gora dēlu vēsturnieku Jāni Gori. Padomju laikos un 90. gadu sākumā publicējusies kā Ilga Gore.
Ievēlēta 5.Saeimā no Demokrātiskās centra partijas saraksta. Pēc Demokrātiskās centra partijas un Demokrātiskās partijas "Saimnieks"apvienošanās 6. Saeimas vēlēšanās startēja no DPS saraksta, tika ievēlēta Saeimā[2]. Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte[3].
Pēc Demokrātiskās partijas Saimnieks sašķelšanās kopā ar vīru Aivaru Kreitusu kļuva par jaunizveidotās Darba partijas līderiem. 1998. gadā notikušajās 7. Saeimas vēlēšanās Ilga Kreituse startēja apvienotā Darba partijas, Latvijas Zaļās partijas un Kristīgi Demokrātiskās savienībassarakstā, kas neguva nepieciešamo atbalstu iekļūšanai Saeimā[4]. 2001.gadā ievēlēta Rīgas domē, bet no mandāta atteicās par labu Aivaram Kreitusam. 9. Saeimas vēlēšanās kopā ar Darba partiju piedalījās LSDSPsarakstā, kas nepārvarēja 5% barjedru[5]f.

Atbildēt

lauķis

25.06.2019. 14:36

Kādas gan tur jukas,kurš politmafijas klans tiks pie medus poda.Tiesa,tas medus pods stipri patukšīts,bet kaut kas jau vēl ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aicinām Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi Rīgas Domes vēlēšanās

FotoPolitisko partiju apvienība Jaunā Saskaņa aicina Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi ārkārtas Rīgas Domes vēlēšanās un aicina partiju Latvijai un Ventspilij iestāties politisko partiju apvienībā Jaunā Saskaņa, deleģējot savus cilvēkus gan Rīgas domes vēlēšanu sarakstā, gan apvienības valdē.
Lasīt visu...

21

Diskursīvā levitācija

FotoZinātniski orientētiem cilvēkiem šodienas Latvijā klājas ļoti labi. Burtiski katru dienu Rīgas mediji sagādā svaigu materiālu zinātniskām studijām. Svaigais materiāls parasti ir ļoti piemērots teoretizēšanai, terminoloģisko novitāšu izdomāšanai, dzīves izpratnes kompetentāka līmeņa sasniegšanai, vispārinātu un idealizētu modeļu veidošanai. Nereti mediju publikācijas praktiski apstiprina intelektuālās intuīcijas nojausmas un abstrahētās hipotēzes.
Lasīt visu...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....