Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tralalā

27.08.2019. 11:38

mežus izcērt, zvērus izšauj, un JKP cīnās vienā laidā, ārprātīgi cīnās

Atbildēt

formula

27.08.2019. 11:32

Par šaiku pilnīgi precīzi. Lieki gan par to brīnīties,jo šaika pastāv gandrīz divdesmit gadus,kad šie nelieši un Latvijas valsts nozadzēji saskaņā ar savu noziedzīgo plānu, ciniski izbīdot priekšā neveselo Marsieti ( rubesiene: ej,einariņ, un dedzini ) pārņēma varu . Nekavējoties knābī šaikas jumtošanai tika sabāzti no visurienes savākti,tai skaitā no Maskavas, salašņas ,krievu ietekmes aģenti,psihopāti, noziedznieki.Jauns ir tikai tas,ka nu šaikai degradētajā augstā namā ir pievienojušies viens otrs no minētiem salašņām.

Atbildēt

nu

27.08.2019. 11:29

»

leopards

JKP ir viena no partijām kura cīnās ar zagļiem,ar čekas āģentiem ,čekistiem,ar kriminālelementiem,godmaņiem,lučanskiem,kuri vada visu Latviju.Arī turpmāk atbalstīs JKP partiju,Bordānu ,Jurašu,Strīķi,un pārejos,vienigā partija kura cīnās par Latvijas izzagšanu,meži izgriesti


jāsaprot, ka vecā kliķe turēsies ar visiem spēkiem - arī šāda veida atklāsmju vēstulēm,- īpaši interesanti likās iestarpinājums, ka Jurašs ir tikpat smagos noziegumos(daudzskaitlī) apsūdzēts kā Lembergs...Tātad, kādos tieši?Par informācijas izpaušanu, šķiet, Lembergs netiek tiesāts?

Atbildēt

Attieksme

27.08.2019. 11:23

»

noželojami!

Cik nožēlojami, ka Tieslietu ministrija un Izglītības ministrija strādā ar čekas metodēm...


Tāpēc jau tā strādā, ka tie paši čekisti vien ir.Dzirdot vien vārdu JKP, jau slikta dūša metas.

Atbildēt

FKK

27.08.2019. 11:14

»

atis

lapsa grib savu tenku saitu uzbūstot, tad nu laiž gaisā sazvērestības teorijas. pionierī, protams, tika izvēlēts tāds pārdošanas mehānisms, lai nodokļi būtu jāmaksā pēc iespējas mazāk, bet tas ir tikai normāli


Bet Juršam tāpat neviens netic, pārāk smagas aizdomu ēnas, īpaši par Vienotības, Jaunupa un ļoti apšaubāmu shēmu jumtošanu noteiktā laika posmā. Un tam nav nekāda sakara ar to patīk vai nepatīk JKP vai ZZS. Ap Jurašu ir baisa afēru smaka un JKP izskatās diezgan muļķīgi izliekoties to neredzam.

Atbildēt

TTT

27.08.2019. 11:04

»

Skumjais Bruņinieks

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj...


Ticami, bet šoreiz situācija ir nedaudz savādāka, bet sasniedz to kritisko masu, kas vieš pārmaiņas. Pašā oligarhiskā sistēmā ir krīze. Jā, vēl ir vecie Lemberga paaudzes mamuti, bet viņi izmirst, dabisks process nekā personīga. Bet viņu bērni nav un nevar būt autoritātes nākamajai (bērnu vienaudžiem) paaudzei. Vēl gadi 5-10 un no oligarhisko veidojumu biznesa nekas pāri nepaliks. Vēl ir arī spēki no ārpuses, kas veco oligarhisko sistēmu grauj, jo politiskā situācija pasaulē būtiski mainījusies, bet vecie saistīti ar autrumiem un tas trešajiem spēkiem nepatīk, butiski.

Atbildēt

LLL

27.08.2019. 10:48

»

Latvis

Ja jau Pionieri krievam pārdeva, tad tā arī turpinās un var pārdot visu Latviju. Vai ta viņš arī ir žīdmasons? Un cik sapinies ar kriminālo pasauli


Nolaidieties beidzot no mākoņiem uz zemi. Latvijas nekustamie īpašumi maksā gandrīz tikpat, ja ne dārgāk, kā eiropas dienvidos. Tad kāpēc eiropeīdam pirkt īpašumu Latvijā. Latvija bija, ir un būs NVS valstu pilsoņu naudas mērķa tirgus. Ofšori ir tādas pat juridiskas personas, kā SIA, nav lielas atšķirības, no patiesā labuma guvēja slēpšanas viedokļa. Atver SIA un skaiti naudu pa visām Eiropas bankām, atver ofšoru un dari to pašu.

Atbildēt

Cakasa

27.08.2019. 10:46

Valdiba ir korumpeta.

Atbildēt

leopards

27.08.2019. 10:42

JKP ir viena no partijām kura cīnās ar zagļiem,ar čekas āģentiem ,čekistiem,ar kriminālelementiem,godmaņiem,lučanskiem,kuri vada visu Latviju.Arī turpmāk atbalstīs JKP partiju,Bordānu ,Jurašu,Strīķi,un pārejos,vienigā partija kura cīnās par Latvijas izzagšanu,meži izgriesti.

Atbildēt

TTT

27.08.2019. 10:41

Autora stāstiņiem būtu lielāka ticamība, ja Juraša apsūdzībām nevilktu līdzības ar Lemberga apsūdzībām. Vienkārši smieklīgi. Krieviem ir teiciens nesalīdzināt pirkstu ar p...pi.

Atbildēt

kādā sakarā

27.08.2019. 10:39

»

Skaidrībai autoram

Par A. Gobzemu nevar teikt, ka caurkritis, viņš cīnās un pretojas politmafijai, cik viņa spēkos. Iztiksim bez apvainojumiem...


ASV "policija lai rosinātu lietu'"pret Kariņu??Viņš nekādu darījumu ar Pionieri nav veicis.Tā bija viņa sieva.Raksta te visi,kam nav slinkums,visādas dumjības.

Atbildēt

LLL

27.08.2019. 10:37

Ja arī rakstā būtu taisnība, tad akcenti salikti atkal nepareizi. Lielākā problēma nav tas, ka šantažē, bet tas, ka ir ar ko šantažēt. Ministru prezidentam jābūt ar nevainojamu reputāciju, ja jau viņa padotajiem tādu pieprasa stājoties amatos. Ja tādas nav, tad jākravā pekeles un uz otru dzimteni.

Atbildēt

Hihi

27.08.2019. 10:27

Importētā ārvalstu žurka ātri gan samīzās

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.08.2019. 10:16

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj" !
Nav tāda noslēpuma mūsu nozagtajā valstī, kas nebūtu zināms oligarhu sistēmai un tās virsaitim, patiešām smagos noziegumos apsūdzētajam oligarham Aivaram Lembergam.
Šis pats kompromats (ja tāds ir..) pret bezmugurkaulnieku Kariņu tieši tādā pašā veidā var tikt izmantots no pretējās Lemberga nometnes..Un tiks noteikti izmantots, esiet droši, tikai laiks vēl nav pienācis..
Nav vēl pilnībā JKP diskreditēta, nav vēl līdz galam ar dubļiem nomētāta..
Sistēma grib, lai aitas un auni pašrocīgi nobada šo oligarhu svešķermeni JKP, kas uzdrošinājās valsts saimnieku, patiešām ļoti smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu, nepaņemt valdībā.
Oligarhu sistemai nekas jauns nav jāizdomā krīzes situācijās(kad kāds buntojās pret valsts nozadzējiem)..
Atcerēsimies Jauno laiku, kad Lemberga sistēma radīja apstākļus nepiekāpīgajam Repšem, lai JL būtu spiests pamest valdību un aiziet opozīcijā..tas ir viens no variantiem un kas no tā iznāca, mēs visi zinām.
Otra krīze, kad Lembergs tika noņemts no laukuma, bija pēc Rīkojuma Nr2..Un toreiz bezlemberga valdību gribēja gāzt visdrīzāk ar NA rokām, bet sistēmai ciniski paveicās, notika Zolitūtes traģēdija un Lemberga sulainis prezis Bērziņš piespieda gļēvo lācīti gāzt savu valdību un aicināt tautas padzīto Lembergu atkal valdībā..nodrošinot pēcāk tam totālu varu. Lupatu Dombrovski par to visas oligarhu brālības vārdā Lūsis apbalvoja ar vārdiem..tik ieklausieties - "VALSTS VĪRA CIENĪGA RĪCĪBA"!
Nu ir pienākusi oligarhu sistēmas un patiešām ļoti smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga trešā krīze un kā no tās izkļūs valsts nozadzēji, ir tikai tehnikas jautājums...vai piespiedīs JKP aiziet opozīcijā, vai valdība kritīs budžeta pieņemšanā, vai piespiedīs Kariņu ar kompromatu, vai atkal (Dies nedod) kādu nelaimi sagaidīs un Kariņš lūgs ZZS nostiprināt(kā to lūdza savulaik Vienotība) valdību.
JKP nav vēlama nevienai koalīcijas partijai, visi to zina un gaida, kad Puzē izšaus ar signālraķeti.
Bet pagaidām lai aitas un auni pažļembā Puzē dzemdētos vārdu salikumus .."Jaunā komunistu partija", "komjauniete Šuplinska", "mazais ķeizariņš Bordāns", "mentu partija", "tā saucamie tiesiskuma piesaucēji"..utt
Un galvenais - Dieva dēļ neļaut JKP izpildīt vēlētājiem dotos solījumus!

Atbildēt

atis

27.08.2019. 09:58

»

Umbrelis

Jautājums ir par naudas izcelsmi. Ja nauda ir krimināla, tad ir notikusi naudas atmazgāšana un tas ir kriminālnoziegums. Vai varētu būt, ka tā bija, tā sauktā, Magņicka nauda? Kāpēc bija vajadzīgi fiktīvi starpnieki? Vai Pioniera cena nebija stipri pārspīlēta? Darījums notika caur ABLV ? Kāpēc žurnālisti...


pārdevējs nevar pārliecināties par naudas izcelsmi, tas jādara bankai un visiem n-tajiem dienestiem, kādi ir. jebkurš nekustamā īpašuma darījums ir redzams attiecīgajos reģistros, lai tad dienesti strādā un bauda. pārdevējam tas nav jādara.

Atbildēt

Fēlis

27.08.2019. 09:54

Parazīti, ser.

Atbildēt

Ojārs

27.08.2019. 09:48

»

Skaidrībai autoram

Par A. Gobzemu nevar teikt, ka caurkritis, viņš cīnās un pretojas politmafijai, cik viņa spēkos. Iztiksim bez apvainojumiem...


Ja ir aizdomas, ka kāds ir nokļuvis "uz āķa", tad ir pamats jautāt par pielaidi valsts noslēpumam.

Atbildēt

Umbrelis

27.08.2019. 09:43

»

atis

lapsa grib savu tenku saitu uzbūstot, tad nu laiž gaisā sazvērestības teorijas. pionierī, protams, tika izvēlēts tāds pārdošanas mehānisms, lai nodokļi būtu jāmaksā pēc iespējas mazāk, bet tas ir tikai normāli


Jautājums ir par naudas izcelsmi. Ja nauda ir krimināla, tad ir notikusi naudas atmazgāšana un tas ir kriminālnoziegums. Vai varētu būt, ka tā bija, tā sauktā, Magņicka nauda? Kāpēc bija vajadzīgi fiktīvi starpnieki? Vai Pioniera cena nebija stipri pārspīlēta? Darījums notika caur ABLV ? Kāpēc žurnālisti nav atraduši un nointervējuši fiktīvos starpniekus? Viņi vispār ir dzīvi?

Atbildēt

Umbrelis

27.08.2019. 09:37

Pilnībā atbalstu JKP! Vecais čekists, VDK 2.nodaļas aģents Juris, kremļa kalps, no Latvijas universitātes ir jāaizvāc!
Otrkārt, protams, ka Kariņa Pionieris smird, tāpēc es esmu diezgan izbrīnīts, ka Latvijas Temīda nekādu izmeklēšanu neveic.

Atbildēt

atis

27.08.2019. 09:35

»

FKK

Vai ar to kāds vēlas pateikt, ka Jurašs ir savācis par politiķiem gana daudz "mapītes" ar kurām tagad var tos šantažēt? Tai skaitā premjeru. Šķiet, ka tik vienkārši nebūs, jo DP priekšnieka iecelšanas gadījumā JKP tika noignorēta


lapsa grib savu tenku saitu uzbūstot, tad nu laiž gaisā sazvērestības teorijas. pionierī, protams, tika izvēlēts tāds pārdošanas mehānisms, lai nodokļi būtu jāmaksā pēc iespējas mazāk, bet tas ir tikai normāli.

Atbildēt

nunu

27.08.2019. 09:34

un KUR tas kompromatu kolekcionārs noslēpa kompronatu par veca bleža sprūzda naudas pārskaitījumiem uz krāšņu mūrnieka paradņika un krievi nāk bļāvēja Dzintera kontiem,,,, Pirms vēlēšanām vicināja no kadas lietas nospertās izdrukas un solīja visus prievītotos iesēdināt ))

Atbildēt

jāatzīst

27.08.2019. 09:29

Bordāns savulaik (kad bija tieslietu ministrs) pateica par maksātnespējas administratoru blēdībām un sakariem ar citu "šaiku" - politiskajām partijām. Amerikā par šādām blēdībām liek cietumā.
Viņa partijā gan ielīduši dažādi cilvēki... Arī godkārīgas dāmas...

Atbildēt

FKK

27.08.2019. 09:25

Vai ar to kāds vēlas pateikt, ka Jurašs ir savācis par politiķiem gana daudz "mapītes" ar kurām tagad var tos šantažēt? Tai skaitā premjeru. Šķiet, ka tik vienkārši nebūs, jo DP priekšnieka iecelšanas gadījumā JKP tika noignorēta.

Atbildēt

Baņķieris

27.08.2019. 09:21

Neaizmirstiet arī par to ka pateicoties Karinam divas bankas joprojām strādā un nav nonākusi Norvika likteni... Tie bija Skaidras naudas parvedeji un otrs divu brāļu banka

Atbildēt

ha

27.08.2019. 09:21

»

noželojami!

Cik nožēlojami, ka Tieslietu ministrija un Izglītības ministrija strādā ar čekas metodēm...


Tikpat labi var pateikt, ka čekisti sargā savu veco muižnieku, kurš vispār ir neaizvietojams.

Atbildēt

Latvis

27.08.2019. 09:17

Ja jau Pionieri krievam pārdeva, tad tā arī turpinās un var pārdot visu Latviju. Vai ta viņš arī ir žīdmasons? Un cik sapinies ar kriminālo pasauli?

Atbildēt

noželojami!

27.08.2019. 09:08

Cik nožēlojami, ka Tieslietu ministrija un Izglītības ministrija strādā ar čekas metodēm.
Tā vietā, lai strādātu, visi spēki tiek novirzīti Šuplinskas vēlmei padzīt rektoru.
Tādiem mentiem kā Jurašs vajadzētu noteikt aizliegumu kādu brīdi pēc menta karjeras beigām tuvoties politikai. Citādi no bijušajiem knabistiem Bordāna partijā čum un mudž.

Atbildēt

alma mater

27.08.2019. 09:01

cik skumji un nozelojami.. esam zaudejusi tiesiskumu un uzticesanos musu politikiem, valdibai :(

Atbildēt

Skaidrībai autoram

27.08.2019. 08:52

Par A. Gobzemu nevar teikt, ka caurkritis, viņš cīnās un pretojas politmafijai, cik viņa spēkos. Iztiksim bez apvainojumiem.

Būsim objektīvi arī pret Jurašu - lieta pret viņu ir safabricēta likumu līkločos- var teikt arī tā, jo lieta ir procesā.

Par Pionieri varētu tā būt. K. Kariņš sevi pierādījis kā pašlabuma meklētājs, tādēļ var piekrist pāiecinošiem argumentiem pret viņu. K. Kariņš, ASV pilsonis, ir vēl smagākā ķezā - pret viņu ASV nodokļu policija var ierosināt lietu, ka nav samaksājis nodokļus ASV no gūtajiem ienākumiem kā ASV pilsonis. Tāpēc Kariņš ir lielās sprukās un pie noteiktiem argumentiem var izdarīt daudz ko arī pret LV interesēm.

Atbildēt

bilde skaidra

27.08.2019. 08:43

paskatieties arī uz citiem jēkāpē balsojumiem, konkrēti kas ir sists cauri Saeimaā, par kādiem marazmiem viņi dziļā vienprātībā nobalsojuši, neskatoties ne uz ko, un tā bilde būs skaidra, kurus jēkāpē apkalpo

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...