Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Catherine

12.05.2020. 12:25

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Joseliāni

11.05.2020. 05:56

Vienīgais, kas par šo ir jāzin- JKP ir reāls, labi bekapots, bandītu midzenis.Ar pahaniem Sparānu, Bordānu un Jurašu.Un kājiņas daudzos keisos aiziet līdz rudajai kucei.

Atbildēt

Taisnība

10.05.2020. 23:13

https://www.tvnet.lv/6969925/allas-jurasas-firma-un-advokatu-birojs-no-pnb-bankas-sanemis-pusmiljonu-eiro

Atbildēt

gribu

10.05.2020. 12:37

»

Gribat patiesību

Visi bijušie advokāti (Laizāns, Zale, Mežinskis, Vilimsons, Balmaks) no krāpnieka Ulda skudras, kurš ir dokumentu viltotās, aizgāja atsakoties no dāsnā honorāra 50% no 966 FREECOM kapitāla daļām, jo saprata, ka viņš ir krāpnieks. Viņi kā profesionāļi atteicās strādāt ar pseido miljonāru skudru, jo saprata...


1) Kādā sakarā kaut kādiem advokātiem būtu jāsola miljoni? Ko tādu viņi būtu spējīgi izdarīt?
2) Kā Skudra to varētu izdarīt, ja viņam nav nekādu tiesību apķīlāt vai pārdot nekustamo īpašumu?
3) Advokāti saprata, ka riskē ar dzīvību nostājoties pret Gulami.

Atbildēt

Gribat patiesību

10.05.2020. 10:07

Visi bijušie advokāti (Laizāns, Zale, Mežinskis, Vilimsons, Balmaks) no krāpnieka Ulda skudras, kurš ir dokumentu viltotās, aizgāja atsakoties no dāsnā honorāra 50% no 966 FREECOM kapitāla daļām, jo saprata, ka viņš ir krāpnieks. Viņi kā profesionāļi atteicās strādāt ar pseido miljonāru skudru, jo saprata, ka viņus ievelk noziedzīgos darījumos.

Atbildēt

To Uldis skudra

09.05.2020. 23:08

Tu pats sevi vari uzskatīt pa ko gribi. Tad ielikt video kā tu strādājis pie Gulama, vai aizmirsi kurš tevi un Žīguru iekārtoja pie Akbara par pakalpiņu. Tu šeit vari rakstīt, ko gribi mērgli. Ir video kā tu Taškentā Gulama čemodānus nēsā aiz viņa, būtu paklusējis bezkauņa un krāpnieks par savu godīgumu. Slims šizofrēniķis ar sliktu atmiņu.

Atbildēt

Taisnība

09.05.2020. 22:59

Piekritu ..ka milzigs paldies Lato Lapsam...!!!! Vienigais portals PIETIEK>COM...kas katru dienu publice svaigu informaciju ka ari atklajot sos maitasputnus kas vada musu valsti...Kamer tadi cekistu atraugas ka Maizitis un co atradisies valdibas augstejos eselonos un tik atklati melos,shemos un zags nevar runat ka Latvija eksiste tiesiskums.....Tikai virtuali runa..bet isteniba nav ne tiesiskuma ,ne demokratijas ne varda brivibas...Paskatieties ko daras Sorosiesi ...plosas ka traki pa FB katru dienu..dzes postus, dzes komentarus....PALDIESCOM KOMANDAI PAR PATIESIBU KO SNIEDZIET SABIEDRIBAI...!!! TA TURET...!!!

Atbildēt

Janis

09.05.2020. 21:01

Visi mežoņi pārsvarā ir no tiesībsargājošām instancēm, politiķi zin kad un kā Gulams kļuva par upuri savai labestībai. Kad viņš to kuces dēlu (skudru) pieņēma darbā pie sevīm. No pirmās dienas viņš domāja kā kļūt par miljonāru. Tie, kas nesaprot, ka viņš kļuva par īpašnieku 0,000001% ar saviem līdzdalībniekiem pa kluso, slepus viltojot dokumentus kļuva par īpašnieku 0,00001% lūk tas ir reiderisma. Pirms Gulams viņu paņēma darbā viņš strādāja par kurjeru Hansabanka. Kā viņš kļuva par īpašnieku, skaidrs, ka tas bomžiks nevinēja loteriju, lai kļūtu par miljonāru, bet viltojot dokumentus.

Atbildēt

nasapratu

09.05.2020. 20:04

»

To?

Iemācīties nāksies tev, rakstīts tak, ka viltojot pilnvaras, dokumentus un parakstus apmānija Gulamu, izmeklētāju un kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju 966 Freecom. Esi drošs šeit mēs nestāstīsim kāds tu esi bomzis, ar nodriskātām kurpēm kļuvi par īpašnieku. Tiesā visu pierādīs tas ir mūsu...


Kā viltojot pilvaras, dokumentus un parakstus var apmānīt Gulami un kļūt par prokūristu un valdes priekšsēdētāju uzņēmumā kurā Gulami nekas nepieder?! Turklāt kāpēc kaut ko viltot, lai kļītu par 1/35000 daļas īpašnieku?

Atbildēt

To?

09.05.2020. 18:14

Iemācīties nāksies tev, rakstīts tak, ka viltojot pilnvaras, dokumentus un parakstus apmānija Gulamu, izmeklētāju un kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju 966 Freecom. Esi drošs šeit mēs nestāstīsim kāds tu esi bomzis, ar nodriskātām kurpēm kļuvi par īpašnieku. Tiesā visu pierādīs tas ir mūsu noslēpums tu tik vienkārši nevarēsi mūs šantažēt lai šeit varētu stāstīt. Šeit pagaidām runa par taviem līdzdalībniekiem kuri izmanto savas, valsts pilnvaras. Viņi skandēja ka cīnīsies ar korupciju, bet paši iestiguši noziedzīgos darījumos un likuma pārkapumos līdz kaklam. P.S TU skudra esi nekas un saukt tevi nekā!

Atbildēt

?

09.05.2020. 14:28

»

To Fakt

Tu bomzi, kurjer, krāpniek kurš kaudzēm vilto dokumentus. Juraš ar savu bandu tevi šakāļa purns aizstāv bezmaksas protams, jo organizētā grupā gribat izkrāpt Gulama īpašumu. Jūsu grupas noziegumi ir valsts pilnvaru pārsniegšana, dokumentu viltošana, noziedzīgu līdzekļu iegūšana...


Laikam jau Jums lasīt jāiemācās. Tas NAV Gulami īpašums, kā jūs te ar putām uz lūpām nepārtraukti apgalvojat. Tur ir cits īpašnieks, bet jūsu Gulami tur tikai uzdodas par nomnieku, ar jūsu pieminētajiem viltotajiem dokumentiem. P.S. Jums laikam kaut kādi kompleksi, ka visu laiku mēģināt noniecināt to Skudru. Cik var saprast, tad uzņēmējs, lai arī kurjeri šajā laikā ir ĻOTI noderīga un cienījama profesija.

Atbildēt

To Fakt

09.05.2020. 09:51

Tu bomzi, kurjer, krāpniek kurš kaudzēm vilto dokumentus. Juraš ar savu bandu tevi šakāļa purns aizstāv bezmaksas protams, jo organizētā grupā gribat izkrāpt Gulama īpašumu. Jūsu grupas noziegumi ir valsts pilnvaru pārsniegšana, dokumentu viltošana, noziedzīgu līdzekļu iegūšana.

Atbildēt

To Nja

09.05.2020. 00:16

Portāls strādā atvērti, caurskatāmi balstoties uz dokumentiem.Visu ko skudra un viņa līdzdalībnieki runā par portālu ir meli visi mēs zinām, ka viņš ir krāpnieks. Viņš jau aizmirsis, ka pēdējo septiņu gadu laikā nomainījis piecus advokātus, kuri sākumā ticēja viņa pasakām, bet vēlāk nogriezās no viņa kā no sūda čupas. Šeit viņš sevi pasniedz kā godīgu, nopietnu un ar saviem komentāriem vērtē portālu!!! Juraš un Alla organizētā grupā ar tevi kopā pārkāpj likumus un tiesiskā normas mēģinot noziedzīgā veidā iegūt īpašumu. Laiks rādīs kā beigsies līdzdalībnieka Sparāns lieta, kurš daudzus nevainīgus cilvēkus terorizēja un uzskatīja sevi par neaizskarami, bet redz kā viss beidzās. Stāsts par krāpniemu un pilnvaru viltotāju (skudru) un viņa līdzdalībniekiem beigsies bēdīgi.

Atbildēt

....

08.05.2020. 22:38

»

jaajaa

...a ko tiesnesis šodien teica


Un ko teica?

Atbildēt

...

08.05.2020. 20:51

»

Uldim Skudram

Šis " dīvainais" medijs, kā Jūs sakāt, pastāv jau ļoti ilgi un ir vienīgais Latvijā , kas asi vēršas pret korupciu un tiesiskuma piesmiešanu...


Šis nav medijs, bet gan pērkama, dzeltena interneta lapele, kura nekad neizsniedz ziņas par komentētājiem kompetentām iestādēm, pat ja tur ir NOZIEDZĪGS raksturs. t.sk. draudi/mājieni nogalināt utt. Lūk arī morāles līmenis šim "medijam". p.s. nepatiesa informācija ir PIETIEK būtība, tā ka lai katram paliek savs viedoklis par šī "medija" reputāciju :)
Lai visiem laba veselība un mierīgas brīvdienas!

Atbildēt

Nja

08.05.2020. 19:50

»

Paija

paldies par rakstu.Vienīgi šajā portālā var lasīt reālu, neizpušķotu informāciju


Pietiekā var lasīt tikai apmaksātus melus un identificēt godīgus cilvēkys, kurus pasūtīts apdirst.

Atbildēt

Nja

08.05.2020. 19:47

Kura bandīta labā tagad lapsa piestrādā?

Atbildēt

MK536

08.05.2020. 17:58

Pasūtījumu rakstu sērija no VDD izdzimteniem.

Atbildēt

Хм

08.05.2020. 17:14

Если один жулик пишет про другого жулика - ничего страшного, это же не означает, что тот другой - не жулик. Может, такая война компроматов и поможет нашей стране стать хоть немного чище.

Atbildēt

LLL

08.05.2020. 16:21

Kurš stulbenis izdomāja, ka Jurašs kaut ko iegūs, ja panāks, ka manta tiek atzīta par noziedzīgi iegūtu?

Atbildēt

Bagdanova

08.05.2020. 14:29

Tu skudra esi neadekvāts šizofrēniķis, krāpnieks, tieši tevis dēļ Gulams ir tik daudz cieties. Viņš tevi iekārtoja par pakalpiņu pie Akbara. Tu esi nelietīgs melis un mani arī uzmeti, kad solīji samamksāt par tiem meliem kurus sagatavoji un ierakstīji priekš TV raidījuma,kuru nokārtoja tava sieva. Pietiek cilvēkiem melot un skalot smadzenes tu esi pēdējais melis un krāpnieks.

Atbildēt

777 Paijai

08.05.2020. 14:22

»

Paija - to 777

Esmu ne tikai lasījusi, bet pat konspektējusi Jūsu ieteikto grāmatu,arī filozofs A.Vilks ir uzrakstīiis grāmatu par Grūtupu, ar kuru viņš esot sastrīdējies , jo nav vēlējies visu info grāmatā ( tas ir, A.Vilka grāmatā par Grūtupu) rakstīt saskaņā ar Grūtupa vēlēšanos...


Palukojat Riga Stabu 54 upaTiesvedibu
kur Grutups ar 50 000eur aferistiem par 3500Ls izlolo shemu 5st un 4st un 2st Majas izkrapsanu.
1.Rigas apgabaltiesa godiga
Parejas grutupa kabatas kantoris.

Atbildēt

Uldim Skudram

08.05.2020. 14:17

Šis " dīvainais" medijs, kā Jūs sakāt, pastāv jau ļoti ilgi un ir vienīgais Latvijā , kas asi vēršas pret korupciu un tiesiskuma piesmiešanu.
Nav dzirdēta neviena tiesas prāva, ka šis portāls būtu iesūdzēts tiesā un zaudējis reputāciju dēļ nepatiesas info publicēšanas.
Šis portāls ir vērtīgs un simtiem cilvēku VAJADZĪGS !

Atbildēt

Uldis Skudra

08.05.2020. 13:28

»

Viesnicas sagrabsana

Uldis Skudra par Freecom 966 dalu ipašnieku, iemaksajot pamatkapitala paluelinašanā 100 LVL, ir klusvis izmantojot neistu, faktiski viltotu 2013 gada it kā Šveicē uz vina vārda izdoru pilnvaru


Parasti neielaižos bezjēdzīgās diskusijās, taču ar šādiem komentāriem Jūs publisku mani nosaucāt par dokumentu viltotāju un krāpnieku! Tad esat tik drosmīgs un izdarāt to bez slēpšanās aiz pseidonīma! Lūdzu oficiāli - publiski un ar vārdu uzvārdu, lai zinātu pret kuru vērsties par goda un cieņas aizskaršanu!
Diemžēl, Jums nekas cits kā Gulama Mohammada Gulami izdomāts stāsts nav, vai arī visi kopā sēžat un domājat, kā vēl nomelnot cietušo advokātus caur dīvainas reputācijas “mediju”.

Atbildēt

Suns

08.05.2020. 13:13

Dēł Juraša iesaistīšanās šitajā jezgā KPV riktīgi cietīs. Bordānam vajadzētu saprast ka abas strīdā iesaistītās puses ir slīpas, bet zaudētājs būs JKP!

Atbildēt

Paija - to 777

08.05.2020. 10:34

Esmu ne tikai lasījusi, bet pat konspektējusi Jūsu ieteikto grāmatu,arī filozofs A.Vilks ir uzrakstīiis grāmatu par Grūtupu, ar kuru viņš esot sastrīdējies , jo nav vēlējies visu info grāmatā ( tas ir, A.Vilka grāmatā par Grūtupu) rakstīt saskaņā ar Grūtupa vēlēšanos.
un... vienlaikus piedzīvojot faktu, kā Grūtups savulaik bez jebkādām caurlaidēm (ēkā bija / ir noteikts caurlaižu pasūtīšanas režīms) staigāja šurpu - turpu pie AT tiesnešiem.

Atbildēt

To Aita

08.05.2020. 09:37

966 Freecom organizēja Gulams. Dokumenti kuri pierāda, ka skudra vienas dienas laikā kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju. Bez neviena centa tiesā pierādīs īpašniekiem. Par kādiem solījumiem Alla un juraš noslēdz darījumu ar to afēristu skudru. Ja skudra būtu pats maksājis par īpašumu tad nebūtu solījis 50% kapitāla daļu. Viņš jau vairāk kārt piedāvājis pērkamiem ierēdņiem, bet nekas nesanāca. Skudra ir krāpnieks un atrod tādus pašus krāpniekus kā viņš pats.

Atbildēt

Anžela 1.b.3.n.

08.05.2020. 08:54

Bet Uldi Skudru tacu kads gribeja nobendet..., kas ta bija par lietu???

Atbildēt

Viesnicas sagrabsana

08.05.2020. 08:52

Uldis Skudra par Freecom 966 dalu ipašnieku, iemaksajot pamatkapitala paluelinašanā 100 LVL, ir klusvis izmantojot neistu, faktiski viltotu 2013 gada it kā Šveicē uz vina vārda izdoru pilnvaru.

Atbildēt

777

08.05.2020. 07:41

»

Paija

paldies par rakstu.Vienīgi šajā portālā var lasīt reālu, neizpušķotu informāciju


Parlasiet gramatu Tiesasanas ka Maksla grutup onkula Pastnieka kafijas pauze????
prokuror Skalbe Lidziga viesnicas epopeja kurs izmeklesanu novel Tiesai.

Atbildēt

To: Aita

08.05.2020. 06:33

»

aitai

Gan jau 140 eiro atradīsies pat izsūtāmajam! Tieši tāda ir Skudras daļa SIA 996 freecom


Lursoftā nav rakstīts, ka viņš viltoja pilnvaras! Iespējams ka tieši tāpēc, ka kāds cits viltoja un vēlējās noziedzīgi iegūt svešu mantu, tad tika veikti pasākumi, lai īpašumu pasargātu no reiderisma!? Liekaties mierā, jo policijai ir lietas materiāli un tiesai jālemj, tā ka melnais PR ir tikai negatīva fona tadīšanai. Nedomāju, ka mums LV viss ir tik bezcerīgi, ka tiesa nespētu izvērtēt kas un kā. Gulami gan ir pieredze, kā arī tiesās sakārtot sev vēlamo, bet nedomāju, ka tas iespējams vienmēr.

Atbildēt

kaktuss

08.05.2020. 05:58

Jūs noteiki apmelojat???Tāds gaišs,godīgs,neasutīgs JKP deputāts???Viņš taču nekad nepiļautu šādu sava stāvokļa izmantošanu???Ceru ka godīgais boss Bordāns viņu paslavēs!!!

Atbildēt

tie

08.05.2020. 05:36

Tie dzeltenie tikai zog......

Atbildēt

Mežviets Cinkuss Ulmanis

08.05.2020. 04:16

»

atbalstītājs

Ja Bordāns tuvākajā laikā neatbrīvosies no Juraša, partiju gaida NELAIME


Juta par mums rakstīja sliktas lietas, tad pēkšņi nomira

Atbildēt

mo

08.05.2020. 03:37

Tiešām, tāda interesanta "otra puse" kriminālprocesā... Vien gadu veca SIA. Kā tas iespējams? Otra puse gadiem ilgstošā procesā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...