Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Catherine

12.05.2020. 12:25

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Joseliāni

11.05.2020. 05:56

Vienīgais, kas par šo ir jāzin- JKP ir reāls, labi bekapots, bandītu midzenis.Ar pahaniem Sparānu, Bordānu un Jurašu.Un kājiņas daudzos keisos aiziet līdz rudajai kucei.

Atbildēt

Taisnība

10.05.2020. 23:13

https://www.tvnet.lv/6969925/allas-jurasas-firma-un-advokatu-birojs-no-pnb-bankas-sanemis-pusmiljonu-eiro

Atbildēt

gribu

10.05.2020. 12:37

»

Gribat patiesību

Visi bijušie advokāti (Laizāns, Zale, Mežinskis, Vilimsons, Balmaks) no krāpnieka Ulda skudras, kurš ir dokumentu viltotās, aizgāja atsakoties no dāsnā honorāra 50% no 966 FREECOM kapitāla daļām, jo saprata, ka viņš ir krāpnieks. Viņi kā profesionāļi atteicās strādāt ar pseido miljonāru skudru, jo saprata...


1) Kādā sakarā kaut kādiem advokātiem būtu jāsola miljoni? Ko tādu viņi būtu spējīgi izdarīt?
2) Kā Skudra to varētu izdarīt, ja viņam nav nekādu tiesību apķīlāt vai pārdot nekustamo īpašumu?
3) Advokāti saprata, ka riskē ar dzīvību nostājoties pret Gulami.

Atbildēt

Gribat patiesību

10.05.2020. 10:07

Visi bijušie advokāti (Laizāns, Zale, Mežinskis, Vilimsons, Balmaks) no krāpnieka Ulda skudras, kurš ir dokumentu viltotās, aizgāja atsakoties no dāsnā honorāra 50% no 966 FREECOM kapitāla daļām, jo saprata, ka viņš ir krāpnieks. Viņi kā profesionāļi atteicās strādāt ar pseido miljonāru skudru, jo saprata, ka viņus ievelk noziedzīgos darījumos.

Atbildēt

To Uldis skudra

09.05.2020. 23:08

Tu pats sevi vari uzskatīt pa ko gribi. Tad ielikt video kā tu strādājis pie Gulama, vai aizmirsi kurš tevi un Žīguru iekārtoja pie Akbara par pakalpiņu. Tu šeit vari rakstīt, ko gribi mērgli. Ir video kā tu Taškentā Gulama čemodānus nēsā aiz viņa, būtu paklusējis bezkauņa un krāpnieks par savu godīgumu. Slims šizofrēniķis ar sliktu atmiņu.

Atbildēt

Taisnība

09.05.2020. 22:59

Piekritu ..ka milzigs paldies Lato Lapsam...!!!! Vienigais portals PIETIEK>COM...kas katru dienu publice svaigu informaciju ka ari atklajot sos maitasputnus kas vada musu valsti...Kamer tadi cekistu atraugas ka Maizitis un co atradisies valdibas augstejos eselonos un tik atklati melos,shemos un zags nevar runat ka Latvija eksiste tiesiskums.....Tikai virtuali runa..bet isteniba nav ne tiesiskuma ,ne demokratijas ne varda brivibas...Paskatieties ko daras Sorosiesi ...plosas ka traki pa FB katru dienu..dzes postus, dzes komentarus....PALDIESCOM KOMANDAI PAR PATIESIBU KO SNIEDZIET SABIEDRIBAI...!!! TA TURET...!!!

Atbildēt

Janis

09.05.2020. 21:01

Visi mežoņi pārsvarā ir no tiesībsargājošām instancēm, politiķi zin kad un kā Gulams kļuva par upuri savai labestībai. Kad viņš to kuces dēlu (skudru) pieņēma darbā pie sevīm. No pirmās dienas viņš domāja kā kļūt par miljonāru. Tie, kas nesaprot, ka viņš kļuva par īpašnieku 0,000001% ar saviem līdzdalībniekiem pa kluso, slepus viltojot dokumentus kļuva par īpašnieku 0,00001% lūk tas ir reiderisma. Pirms Gulams viņu paņēma darbā viņš strādāja par kurjeru Hansabanka. Kā viņš kļuva par īpašnieku, skaidrs, ka tas bomžiks nevinēja loteriju, lai kļūtu par miljonāru, bet viltojot dokumentus.

Atbildēt

nasapratu

09.05.2020. 20:04

»

To?

Iemācīties nāksies tev, rakstīts tak, ka viltojot pilnvaras, dokumentus un parakstus apmānija Gulamu, izmeklētāju un kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju 966 Freecom. Esi drošs šeit mēs nestāstīsim kāds tu esi bomzis, ar nodriskātām kurpēm kļuvi par īpašnieku. Tiesā visu pierādīs tas ir mūsu...


Kā viltojot pilvaras, dokumentus un parakstus var apmānīt Gulami un kļūt par prokūristu un valdes priekšsēdētāju uzņēmumā kurā Gulami nekas nepieder?! Turklāt kāpēc kaut ko viltot, lai kļītu par 1/35000 daļas īpašnieku?

Atbildēt

To?

09.05.2020. 18:14

Iemācīties nāksies tev, rakstīts tak, ka viltojot pilnvaras, dokumentus un parakstus apmānija Gulamu, izmeklētāju un kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju 966 Freecom. Esi drošs šeit mēs nestāstīsim kāds tu esi bomzis, ar nodriskātām kurpēm kļuvi par īpašnieku. Tiesā visu pierādīs tas ir mūsu noslēpums tu tik vienkārši nevarēsi mūs šantažēt lai šeit varētu stāstīt. Šeit pagaidām runa par taviem līdzdalībniekiem kuri izmanto savas, valsts pilnvaras. Viņi skandēja ka cīnīsies ar korupciju, bet paši iestiguši noziedzīgos darījumos un likuma pārkapumos līdz kaklam. P.S TU skudra esi nekas un saukt tevi nekā!

Atbildēt

?

09.05.2020. 14:28

»

To Fakt

Tu bomzi, kurjer, krāpniek kurš kaudzēm vilto dokumentus. Juraš ar savu bandu tevi šakāļa purns aizstāv bezmaksas protams, jo organizētā grupā gribat izkrāpt Gulama īpašumu. Jūsu grupas noziegumi ir valsts pilnvaru pārsniegšana, dokumentu viltošana, noziedzīgu līdzekļu iegūšana...


Laikam jau Jums lasīt jāiemācās. Tas NAV Gulami īpašums, kā jūs te ar putām uz lūpām nepārtraukti apgalvojat. Tur ir cits īpašnieks, bet jūsu Gulami tur tikai uzdodas par nomnieku, ar jūsu pieminētajiem viltotajiem dokumentiem. P.S. Jums laikam kaut kādi kompleksi, ka visu laiku mēģināt noniecināt to Skudru. Cik var saprast, tad uzņēmējs, lai arī kurjeri šajā laikā ir ĻOTI noderīga un cienījama profesija.

Atbildēt

To Fakt

09.05.2020. 09:51

Tu bomzi, kurjer, krāpniek kurš kaudzēm vilto dokumentus. Juraš ar savu bandu tevi šakāļa purns aizstāv bezmaksas protams, jo organizētā grupā gribat izkrāpt Gulama īpašumu. Jūsu grupas noziegumi ir valsts pilnvaru pārsniegšana, dokumentu viltošana, noziedzīgu līdzekļu iegūšana.

Atbildēt

To Nja

09.05.2020. 00:16

Portāls strādā atvērti, caurskatāmi balstoties uz dokumentiem.Visu ko skudra un viņa līdzdalībnieki runā par portālu ir meli visi mēs zinām, ka viņš ir krāpnieks. Viņš jau aizmirsis, ka pēdējo septiņu gadu laikā nomainījis piecus advokātus, kuri sākumā ticēja viņa pasakām, bet vēlāk nogriezās no viņa kā no sūda čupas. Šeit viņš sevi pasniedz kā godīgu, nopietnu un ar saviem komentāriem vērtē portālu!!! Juraš un Alla organizētā grupā ar tevi kopā pārkāpj likumus un tiesiskā normas mēģinot noziedzīgā veidā iegūt īpašumu. Laiks rādīs kā beigsies līdzdalībnieka Sparāns lieta, kurš daudzus nevainīgus cilvēkus terorizēja un uzskatīja sevi par neaizskarami, bet redz kā viss beidzās. Stāsts par krāpniemu un pilnvaru viltotāju (skudru) un viņa līdzdalībniekiem beigsies bēdīgi.

Atbildēt

....

08.05.2020. 22:38

»

jaajaa

...a ko tiesnesis šodien teica


Un ko teica?

Atbildēt

...

08.05.2020. 20:51

»

Uldim Skudram

Šis " dīvainais" medijs, kā Jūs sakāt, pastāv jau ļoti ilgi un ir vienīgais Latvijā , kas asi vēršas pret korupciu un tiesiskuma piesmiešanu...


Šis nav medijs, bet gan pērkama, dzeltena interneta lapele, kura nekad neizsniedz ziņas par komentētājiem kompetentām iestādēm, pat ja tur ir NOZIEDZĪGS raksturs. t.sk. draudi/mājieni nogalināt utt. Lūk arī morāles līmenis šim "medijam". p.s. nepatiesa informācija ir PIETIEK būtība, tā ka lai katram paliek savs viedoklis par šī "medija" reputāciju :)
Lai visiem laba veselība un mierīgas brīvdienas!

Atbildēt

Nja

08.05.2020. 19:50

»

Paija

paldies par rakstu.Vienīgi šajā portālā var lasīt reālu, neizpušķotu informāciju


Pietiekā var lasīt tikai apmaksātus melus un identificēt godīgus cilvēkys, kurus pasūtīts apdirst.

Atbildēt

Nja

08.05.2020. 19:47

Kura bandīta labā tagad lapsa piestrādā?

Atbildēt

MK536

08.05.2020. 17:58

Pasūtījumu rakstu sērija no VDD izdzimteniem.

Atbildēt

Хм

08.05.2020. 17:14

Если один жулик пишет про другого жулика - ничего страшного, это же не означает, что тот другой - не жулик. Может, такая война компроматов и поможет нашей стране стать хоть немного чище.

Atbildēt

LLL

08.05.2020. 16:21

Kurš stulbenis izdomāja, ka Jurašs kaut ko iegūs, ja panāks, ka manta tiek atzīta par noziedzīgi iegūtu?

Atbildēt

Bagdanova

08.05.2020. 14:29

Tu skudra esi neadekvāts šizofrēniķis, krāpnieks, tieši tevis dēļ Gulams ir tik daudz cieties. Viņš tevi iekārtoja par pakalpiņu pie Akbara. Tu esi nelietīgs melis un mani arī uzmeti, kad solīji samamksāt par tiem meliem kurus sagatavoji un ierakstīji priekš TV raidījuma,kuru nokārtoja tava sieva. Pietiek cilvēkiem melot un skalot smadzenes tu esi pēdējais melis un krāpnieks.

Atbildēt

777 Paijai

08.05.2020. 14:22

»

Paija - to 777

Esmu ne tikai lasījusi, bet pat konspektējusi Jūsu ieteikto grāmatu,arī filozofs A.Vilks ir uzrakstīiis grāmatu par Grūtupu, ar kuru viņš esot sastrīdējies , jo nav vēlējies visu info grāmatā ( tas ir, A.Vilka grāmatā par Grūtupu) rakstīt saskaņā ar Grūtupa vēlēšanos...


Palukojat Riga Stabu 54 upaTiesvedibu
kur Grutups ar 50 000eur aferistiem par 3500Ls izlolo shemu 5st un 4st un 2st Majas izkrapsanu.
1.Rigas apgabaltiesa godiga
Parejas grutupa kabatas kantoris.

Atbildēt

Uldim Skudram

08.05.2020. 14:17

Šis " dīvainais" medijs, kā Jūs sakāt, pastāv jau ļoti ilgi un ir vienīgais Latvijā , kas asi vēršas pret korupciu un tiesiskuma piesmiešanu.
Nav dzirdēta neviena tiesas prāva, ka šis portāls būtu iesūdzēts tiesā un zaudējis reputāciju dēļ nepatiesas info publicēšanas.
Šis portāls ir vērtīgs un simtiem cilvēku VAJADZĪGS !

Atbildēt

Uldis Skudra

08.05.2020. 13:28

»

Viesnicas sagrabsana

Uldis Skudra par Freecom 966 dalu ipašnieku, iemaksajot pamatkapitala paluelinašanā 100 LVL, ir klusvis izmantojot neistu, faktiski viltotu 2013 gada it kā Šveicē uz vina vārda izdoru pilnvaru


Parasti neielaižos bezjēdzīgās diskusijās, taču ar šādiem komentāriem Jūs publisku mani nosaucāt par dokumentu viltotāju un krāpnieku! Tad esat tik drosmīgs un izdarāt to bez slēpšanās aiz pseidonīma! Lūdzu oficiāli - publiski un ar vārdu uzvārdu, lai zinātu pret kuru vērsties par goda un cieņas aizskaršanu!
Diemžēl, Jums nekas cits kā Gulama Mohammada Gulami izdomāts stāsts nav, vai arī visi kopā sēžat un domājat, kā vēl nomelnot cietušo advokātus caur dīvainas reputācijas “mediju”.

Atbildēt

Suns

08.05.2020. 13:13

Dēł Juraša iesaistīšanās šitajā jezgā KPV riktīgi cietīs. Bordānam vajadzētu saprast ka abas strīdā iesaistītās puses ir slīpas, bet zaudētājs būs JKP!

Atbildēt

Paija - to 777

08.05.2020. 10:34

Esmu ne tikai lasījusi, bet pat konspektējusi Jūsu ieteikto grāmatu,arī filozofs A.Vilks ir uzrakstīiis grāmatu par Grūtupu, ar kuru viņš esot sastrīdējies , jo nav vēlējies visu info grāmatā ( tas ir, A.Vilka grāmatā par Grūtupu) rakstīt saskaņā ar Grūtupa vēlēšanos.
un... vienlaikus piedzīvojot faktu, kā Grūtups savulaik bez jebkādām caurlaidēm (ēkā bija / ir noteikts caurlaižu pasūtīšanas režīms) staigāja šurpu - turpu pie AT tiesnešiem.

Atbildēt

To Aita

08.05.2020. 09:37

966 Freecom organizēja Gulams. Dokumenti kuri pierāda, ka skudra vienas dienas laikā kļuva par prokūrists un valdes priekšsēdētāju. Bez neviena centa tiesā pierādīs īpašniekiem. Par kādiem solījumiem Alla un juraš noslēdz darījumu ar to afēristu skudru. Ja skudra būtu pats maksājis par īpašumu tad nebūtu solījis 50% kapitāla daļu. Viņš jau vairāk kārt piedāvājis pērkamiem ierēdņiem, bet nekas nesanāca. Skudra ir krāpnieks un atrod tādus pašus krāpniekus kā viņš pats.

Atbildēt

Anžela 1.b.3.n.

08.05.2020. 08:54

Bet Uldi Skudru tacu kads gribeja nobendet..., kas ta bija par lietu???

Atbildēt

Viesnicas sagrabsana

08.05.2020. 08:52

Uldis Skudra par Freecom 966 dalu ipašnieku, iemaksajot pamatkapitala paluelinašanā 100 LVL, ir klusvis izmantojot neistu, faktiski viltotu 2013 gada it kā Šveicē uz vina vārda izdoru pilnvaru.

Atbildēt

777

08.05.2020. 07:41

»

Paija

paldies par rakstu.Vienīgi šajā portālā var lasīt reālu, neizpušķotu informāciju


Parlasiet gramatu Tiesasanas ka Maksla grutup onkula Pastnieka kafijas pauze????
prokuror Skalbe Lidziga viesnicas epopeja kurs izmeklesanu novel Tiesai.

Atbildēt

To: Aita

08.05.2020. 06:33

»

aitai

Gan jau 140 eiro atradīsies pat izsūtāmajam! Tieši tāda ir Skudras daļa SIA 996 freecom


Lursoftā nav rakstīts, ka viņš viltoja pilnvaras! Iespējams ka tieši tāpēc, ka kāds cits viltoja un vēlējās noziedzīgi iegūt svešu mantu, tad tika veikti pasākumi, lai īpašumu pasargātu no reiderisma!? Liekaties mierā, jo policijai ir lietas materiāli un tiesai jālemj, tā ka melnais PR ir tikai negatīva fona tadīšanai. Nedomāju, ka mums LV viss ir tik bezcerīgi, ka tiesa nespētu izvērtēt kas un kā. Gulami gan ir pieredze, kā arī tiesās sakārtot sev vēlamo, bet nedomāju, ka tas iespējams vienmēr.

Atbildēt

kaktuss

08.05.2020. 05:58

Jūs noteiki apmelojat???Tāds gaišs,godīgs,neasutīgs JKP deputāts???Viņš taču nekad nepiļautu šādu sava stāvokļa izmantošanu???Ceru ka godīgais boss Bordāns viņu paslavēs!!!

Atbildēt

tie

08.05.2020. 05:36

Tie dzeltenie tikai zog......

Atbildēt

Mežviets Cinkuss Ulmanis

08.05.2020. 04:16

»

atbalstītājs

Ja Bordāns tuvākajā laikā neatbrīvosies no Juraša, partiju gaida NELAIME


Juta par mums rakstīja sliktas lietas, tad pēkšņi nomira

Atbildēt

mo

08.05.2020. 03:37

Tiešām, tāda interesanta "otra puse" kriminālprocesā... Vien gadu veca SIA. Kā tas iespējams? Otra puse gadiem ilgstošā procesā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...