Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT & H-86

26.01.2022. 19:00

»

Idiots

Krievu okupācijas laikā mēs bija idioti visi viens, jom ticējām laimei un komunismam, pat nojausmas nebija, ka tas var sabrukt, tāpat kā Cara laikos - dzīvojām bez izmaiņām gadu simteņos...


Tikai aizmirsi pasacīt, ka laupīšanu šodien veic tieši tie, par kuru laikiem Tu izsakies tik "poētiski" !!! Neviens amerikānis, Soross vai Bils mūs neapzog, bet komunistu- čekistu izdzimumi, kurus Bordāns, ne tikai vārdā sauc, bet aktīvi cīnās pret viņiem. Kuri tad šodien uzstājas pret Bordānu, ja ne komunisti un viņu ģimenes locekļi, kuri sabāzti visos "naudu slaucošos" caurumos !Visa ļaunuma sakne ir komunisti- pretīgie okupācijas kolaboranti !

Atbildēt

Antiņš

26.01.2022. 16:04

»

Višš

ir Mauka


Tev psihiski slimajam "VIŠŠ", ir sūdi galvā, bail no tiesiskuma kā velnam no krusta. Tu esi nelabojami slims un degradējies, varēji paklusēt.

Tavs naids pret Bordānu ir tik jēls un nepārliecinošs, pat lielāks kā Lembergam, kurš pat ar saviem miljoniem dabūja cietumu.

Kā var būt - miljonārs un nevinnēja tiesu, tas nav saprotams. kas notiek korupcija pandēmijā, kad miljoni nespēja glābt no cietuma.

Te ir naids un ļaunuma iztēle pret tiesiskuma paudēju Jāni BORDĀNU, tāpat kā Benam L. - Lemberga un čekistu kalpam.

Par tādu rakstu un tādu komentāru pat Putins nemaksās ar sauju kapeiku, jo viss tas nav TICAMS, vājš , neargumentēts uzbrukums, kam tauta neticēs, jo jau tev nav argumentu.

Atbildēt

Idiots

26.01.2022. 15:51

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Par šo "vēsturisko murgu" B. Latkovskis ir jāaizbāž aiz restēm uz ilgu laiku, bet nelaime tikai tā, ka šis Benis ir algots pilna darbalaika VDK darbinieks.Tāpēc pagaidām viņu neviens neaiztiks. Beņa "rociņas" ir ar latviešu patriotu asinīm traipītas. Tāpēc jau tāds pataloģisks naids uz Bordānu, kurš...


Krievu okupācijas laikā mēs bija idioti visi viens, jom ticējām laimei un komunismam, pat nojausmas nebija, ka tas var sabrukt, tāpat kā Cara laikos - dzīvojām bez izmaiņām gadu simteņos.
Protams, netaisnības sajūta par okupāciju bija liela, bet kad beidzās represijas un zvērības, varēja dzīvot. Tagad nav mazāk, ne, desmit reizes vairāk pazemojumu, netaisnību, kā krievu laikā. To daudzi kam šodien nedaudz virs 30, neko nezina, jo neizjuta.
Riebīgajos okupācijas laikos varēji normāli pastāvēt un nebiji pazemots, bet šodien, ja tev nav vismaz simti tūkstošu naudiņu, , kā raksta Inkins, tu esi "muļķis", jo neproti krāpt un zagt, dot kukuļus, lai gūtu labumus utt.
Ja tu šodien sūdzies, tev nepatīk krāpšana, pazemošana, tu esi muļķis, pats nonāksi psihenē., trako mājā. Krievu laikā bija mierīga un droša dzīve, rindā stāvēji pēc banāniem, bet brīvi ēdi savas zemes ābolus, rinda bija pēc alkohola, toties pie ārsta varēji nokļūt uz pirmo vajadz';ību un neko nemaksāji. Par ūdeni nemaksāji, kur n u par starpību, ko rada zagļi.

TAD SAKI, KAD BIJA LIELĀLAKA MAUCĪBA - TOREIZ vai TAGAD?

Vāciešu delegācija pirms ATMODAS Rīgā pie Beīvības pieminekļa - prasu, kad nojauksiet Berlīnes mūri. Atbilde ar milzu izbrīn u: ko jūs, smejaties par mums, tas nekad nenotiks.
Ekskursanti no Astrumberlīnes nepaspēja aizbraukt mājās, tās mūris jau sabruka.

Tad ko jūs te meklējiet IDIOTUS, apvainojiet darītājus, kuri grib ieviest kārtību un daudz dara, kā Jānis BORDĀNS, ja JŪS paši idioti un neko nesaprotiet.

TOREIZ mēs bijām visi idioti, tāpat kā visa Eiropa un vācieši arī, izņemot tos, kurus tie paši kolaboranti vai stukači ievilka dažus naivos pretoties varai, lai izskaitļotu aktīvistus ("fašistus") un ieslodzītu cietumos. Tīrīšana turpinājās, bet zini, ar pašu tautiešu nodevību, kas notiek arī šodien.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

26.01.2022. 15:15

Par šo "vēsturisko murgu" B. Latkovskis ir jāaizbāž aiz restēm uz ilgu laiku, bet nelaime tikai tā, ka šis Benis ir algots pilna darbalaika VDK darbinieks.Tāpēc pagaidām viņu neviens neaiztiks. Beņa "rociņas" ir ar latviešu patriotu asinīm traipītas. Tāpēc jau tāds pataloģisks naids uz Bordānu, kurš sola radīt LIKUMU par melīgas informācijas izplatīšanu un kriminālatbildību par to. Vai šis Beņis pēdējā laikā ir uzrakstījis kādu rakstu, kurā nebūtu apriets Bordāns ? Par Andropovu arī galīgi greiza informācija, tāpat kā par Astru. Astra vēl savas dzīves pēdējās dienās paspēja sastrādāt nepatīkamas lietas un viņa DISIDENTISMS ir čekas maisos aiz trejdeviņām atslēgām. Tā kā vis Beņa garais penteris ir nekas vairāk kā čekistu pasaka.

Atbildēt

mednieks

26.01.2022. 14:16

bordānelim un muižniecelei ir atšautas smadzenes

Atbildēt

Ir gan

26.01.2022. 13:09

»

nu

Skatoties kas notiek visapkārt Bordāns kādam ir ļoti stipri uzkāpis uz varžacīm


Jā, visai sabiedrībai, ar savu bezkaunīgo uzvedību.

Atbildēt

Marg

26.01.2022. 12:54

»

Literārais kritiķis

Raksts labs līdz frāzei "Bordānu izsvilpa kaut kādi šaubīgi personāži". Arī Astra PSRS skaitījās šaubīgs elements. Manuprāt, ikviens nepotēts "reņģēdājs" ar svilpīti ir daudz vairāk vērts nekā nopotēto daiļdi*sēju buntīte


Nevajag te murgot, 90% no šiem personāžiem ar G.Astru nav nekā kopīga! Tas pats Babris vien ko vērts... visādi Leščinska rokaspuiši... Ja, kāds iztēlojas, ka tie ir "brīvības"cīnītāji, tiešām, kaut kas nav kārtībā ar domāšanu.

Atbildēt

mēģinu atbildēt 26.01. 07:05

26.01.2022. 12:47

Vispirms - nevajadzētu potēšanos jaukt ar politiku. Katram ir savi iemesli, lai potētos - vai nu ticība epidemiologiem, vai vienkārši vēlme saglabāt darbu. Lai nepotētos - ne tikai ticība t.s. antivakceru kustībai, ir arī pamatota neticība jaunās potes iedarbībai.
Kāpēc latvieši paši nevēlas lemt ko un kā darīt? - Mēs paši neesam tik labi organizēti, zemnieka, viensētnieka gēns laikam. Toties valdošie ir labi organizēti, ar demagoģijas iemaņām, ar masu mediju atbalstu galvenās lietās (kritizējot kādus sīkumus), bruņoti ar pašu izdotiem likumiem, kas nostiprina varu un bagātību (kaut vai netaisnīgs pensiju likums). Un tad kādiem protestētājiem var viegli aizbāzt muti (dažādos veidos).
Kāpēc tad nebalsojam par pašreizējiem sociāldemokrātiem? - Tāpēc, ka baidāmies pazaudēt vēl arī savu valodu.

Atbildēt

to PIETIEK

26.01.2022. 12:43

Ne vārda par šo rakstu.Fascinē, teiksim tā, PIETIEK buķi-muķi ar NRA. Lembergs reiz publiski izteicās, ka Lapsa ir pērkams žurnālists. Vai patiesi A.L. būtu runājis aplamības?

Atbildēt

Ordāns

26.01.2022. 12:27

»

Deokupāciju dekolonizāciju

Kāpēc lai Bordāns nonāktu politikas mēslainē, ja ir reāli uzsācis cīņu ar korupciju. Kāda panika valda korumpētajās aprindās, redz pat aklais un dzird kurlais


Vēlētos konkrētiku, ko mitētais tips izcīnījis cīņā ar korupciju? Varbūt atklājis, kurš Latvijā ir cigu kontras virspavēlnieks? Varbūt atradis, kur palika 500000 kādas bankas dotais kukulis? Varbūt uzzinājis, kas un kā kārtoja ar Covidu saistītos valsts ieprirkumus? Varbūt vēl kaur ko izracis? Tikai konkrēti, lūdzu! Ūdeni varēsi liet partijas sapulcē.

Atbildēt

Bordāna atbildība Latvijas valsts iznīcināšanā

26.01.2022. 12:12


ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress

Aktīvi PVO aģentūras kā pasaules pārvaldības galvenās struktūras nostiprināšanā, izmantojot ar pandēmiju novājināto valstu valdības, “pandēmiju” kā ieroci izmanto cita ANO globālistu struktūra - “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress”. Ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība tiek pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos, it kā veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums ir it kā “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Ielaušanās bez ieročiem un dialogs ar valdībām. Valdību darbu pārbaudes un pēcpārbaudes

Uzraugot reģionālo demokrātiju Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

Atbildēt

Kaunos,

26.01.2022. 12:12

ka biju Bordāna partijā. Uzķēros uz viņu programmā sarakstītajām konservatīvajām un tradicionālajām vērtībām...Bet Bordānam jau galvenais motīvs dibināt partiju bija aizvainojums un milzīga revanša kāre par zaudēto krēslu TM. Skuju taku JKP!

Atbildēt

Varžacīm? Bordāns...

26.01.2022. 11:25

»

nu

Skatoties kas notiek visapkārt Bordāns kādam ir ļoti stipri uzkāpis uz varžacīm


Bordāns ir apmācīts ASV cionistu skolā kopš Kuba -21 laikiem. Klubu nodibināja cionisti - meklējot no vietējo vidus “noderīgus idiotus” cionistu politikai.

Visu laiku Bordāns grozījies ap tieslietām - cionistu varas daļu.
Glumi tēlojot opozīciu “nedarītājiem tiesiskuma” labā.

Kovidafērā atkal tika iebīdīts tieslietu ministra amatā. Vispirms attīrīja ceļu telpai, kur izvērsties - alteratīvo “prātnieku” Lembergu iespundēja cietumā.

Sametās ar žīdu cionistu Levitu uz vienu roku - ātri uztaisīja Ekonomikas lietu tiesu - ebreju tiesu saimnieciskos strīdos. Tai īstais darbs vēl priekšā, kad bariem hasidi no Ņujorkas ieradīsies Latvijā un pa lēto izpirks bankrotējušo latviešu uzņēmumus un NĪ, ko paātrināti atsavinās Ekonomikas lietu tiesa.

Visi noziegumi tieslietās kovidafērā ir Brdāna atbildība - lokdauni, sociālā reitinga ar QR kodu izveide, visi cilvēktiesību ieroežojumi ar 13/03/2020, kad LV ar Bordāna atbalstu atteicās Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Arī valststiesību jautājumi ir Bordāna ziņā īpaši.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

26.01.2022. 11:00

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Tam sīkajam nelietim pie varas ir izdevies uzkāpt uz kakla visiem. Bet tas pāries. Ko viņš darīs, kad būs izmests politiskajā mēslainē


Kāpēc lai Bordāns nonāktu politikas mēslainē, ja ir reāli uzsācis cīņu ar korupciju. Kāda panika valda korumpētajās aprindās, redz pat aklais un dzird kurlais.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

26.01.2022. 10:46

»

nu

Skatoties kas notiek visapkārt Bordāns kādam ir ļoti stipri uzkāpis uz varžacīm


Tam sīkajam nelietim pie varas ir izdevies uzkāpt uz kakla visiem. Bet tas pāries. Ko viņš darīs, kad būs izmests politiskajā mēslainē?

Atbildēt

nu

26.01.2022. 10:30

Skatoties kas notiek visapkārt Bordāns kādam ir ļoti stipri uzkāpis uz varžacīm!!!

Atbildēt

jautaajums

26.01.2022. 07:05

»

Loģika veca kā pasaule

Pirmkārt tur citu nav kā vieni kremlini. Un otrkārt, "sist savējos lai svešie baidās" ir sarkano ņergu veca tradīcija, jo no latvieša var dabūt pa mūli


Kāpēc tad latvieši valkā uzpurņus,skrien labprātīgi durties un pacieš parazītus?Kāpēc latvieši balso par parazītiem un paši nevēlas lemt ko un kā darīt bet atdod savas tiesības lemt partijniekiem?

Atbildēt

Loģika veca kā pasaule

26.01.2022. 00:57

»

kur loģika?

Ja Levits būtu tāds baigais čekists, tad austrumu novirziena švilpastes viņu tā neizšvilptu


Pirmkārt tur citu nav kā vieni kremlini. Un otrkārt, "sist savējos lai svešie baidās" ir sarkano ņergu veca tradīcija, jo no latvieša var dabūt pa mūli.

Atbildēt

Galvas dakteris

26.01.2022. 00:42

»

kur loģika?

Ja Levits būtu tāds baigais čekists, tad austrumu novirziena švilpastes viņu tā neizšvilptu


"austrumu novirziena švilpastes" ir tavā galvā

Atbildēt

Literārais kritiķis

26.01.2022. 00:40

Raksts labs līdz frāzei "Bordānu izsvilpa kaut kādi šaubīgi personāži". Arī Astra PSRS skaitījās šaubīgs elements. Manuprāt, ikviens nepotēts "reņģēdājs" ar svilpīti ir daudz vairāk vērts nekā nopotēto daiļdi*sēju buntīte.

Atbildēt

kur loģika?

25.01.2022. 23:57

»

Viedais Manels

...


Ja Levits būtu tāds baigais čekists, tad austrumu novirziena švilpastes viņu tā neizšvilptu.

Atbildēt

Tipisks

25.01.2022. 23:45

NRA raksts, nasing spešals!

Atbildēt

Pfizer deal ar LV un EU

25.01.2022. 22:09

No nopludinātiem dokumentiem žurnālisti izsecinājuši, ka Pfizer vienpersoniski izlemj, ko vakcinēt, pārpalikumus kompensē pēc saviem ieskatiem,piemēram valsts pārdot nacionālo aviokompānijas kontrolpaketi vai banku, tiesās par blakņu kompensācijām pati valsts pārstāvēs pret iedzīvotājiem, nevis firma,atbildība no Pfizera nulles līmenī, par visu atbild valsts, kas noslēgusi šos līgumus,ieskaitot Latviju....

Izskaidrojums panikai un steigai visu nošpricēt...

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

25.01.2022. 21:25

»

muļķuzemē nekas nemainās

Kārtējais mentālais pigmejs benčiks atļāvies piesmērēties Liela Cilvēka personībai un piemiņai


Vai Stukans ierosinas pret Levitu/ huti Administrativo lietu par Latvijas himnas zaimosanu ar Amatalgu 5000eur Vasarnicu un svitu 100 dzimtcilvekiem/ vacu kungam.

Atbildēt

Laura

25.01.2022. 20:22

»

he he

Autors tev kompartijas vēsturi var publicēt un arī tikai oficiālo versiju


Esat jau lasījis? Labi gan esat informēts par tām versijām.

Atbildēt

muļķuzemē nekas nemainās

25.01.2022. 20:07

Kārtējais mentālais pigmejs benčiks atļāvies piesmērēties Liela Cilvēka personībai un piemiņai.

Atbildēt

sertifikāts

25.01.2022. 18:49

»

Der izlasīt:

http://lib.ru/POLITOLOG/lubimow.txt...


Pēc dažām conspiracy teorijām, par PSRS sabrucināšanu esot atbildīgas tās pašas neoficiālās organizācijas un finanšu fondi kuras pirms tam izperināja padomijas izveidošanos. Lai šis pasākums izskatītos ticamāk, andropovs uz kādu laiku piegrieza skrūves ko gorbijs drīz vien ar strauju rāvienu atlaida vaļā, un viss tālākais ir labi zināms. Tagad ir kārtējais skrūvju pievilkšanas cikls. Enjoy.

Atbildēt

Laura

25.01.2022. 18:18

Ieteikums Auroram-lūdzu, publicējot rakstus par mūsu vēsturi, izslēdziet komentārus! No psihiski slimu cilvāku gānīšanās tāpat nav jēgas.

Atbildēt

XXXX

25.01.2022. 18:12

»

jgfd

Zagļu banda


Ej,ka tu gulēt, slimniek!

Atbildēt

Zinātājs

25.01.2022. 18:11

JKP apzīmējums Jaunā komunistu partija nav no izdomājums tā ir nopietna realitāte un nekā smieklīga

Atbildēt

Kā jau vienmēŗ noalgoti troļļi

25.01.2022. 18:08

»

Paniskas bailes

Kādas šausmas, Bordāns apdraud Latvijas izzadzējus. Tajā laikā kad milzīgā zagļu un parazītu armija izravēja kriminālkodeksu no pantiem, kas varētu apdraudēt viņu brīvību, tad gan šie kustoņi klusēja


Izklausās pēc tukšas vāvuļošanas no mordāna atbalsta komandas karsējmeitenes ! Kuri panti, kur negodīgo ierēdņu atlaišanas un aresti ?

Atbildēt

Der izlasīt:

25.01.2022. 18:02

http://lib.ru/POLITOLOG/lubimow.txt

Oficiāli klusē par to, ka viss PSRS "sabrukums" notika pēc iepriekšēja plāna, kaut arī notika daudzas novirzes no scenārija. Iemesls tam ir fakts, ka Molotova-Ribentropa pakts bija terminēts uz 50 gadiem un 1989.g. tas vienkārši beidzās. Šī iemesla dēļ arī notika ASV prezidenta vizīte pie Gorbačova, lai vienotos par turpmāko pasaules kārtību.
Tomēr šis nebija ne scenārija, ne "neatkarības" teātra sākums. Projekts sākās jau 1983.g. un to aprakstījis KGB ģenerāļa Mihaila Ļubimova 1995.g. publikācijā avīzē «Совершенно секретно».
Ja kāds tam negrib ticēt, tad padomājiem, kāpēc plānā aprasktītie notikumi tieši tā arī notika realitāte (tikai ar laika nobīdi) gan Gruzijā, gan Ukrainā...

Atbildēt

izsvilpšanu

25.01.2022. 17:47

»

Viedais Manels

...


organizējuši partijas Saskaņa darboņi.Bet kas ir pierādījis,ka vp Levits "ir bijušais čekists"?Vai tiešām Lapsa to ir pierādijis?ir nu gan varens monstrs tas mūsu lielais kombinators Egils.Tad nu gan visā pasaulē kļūs slavens un ieies pasaules vēsturē vienā eksemplārā.

Atbildēt

jurisx

25.01.2022. 17:34

Šī bilde būtu jāizstāda visos laikmetīgās mākslas muzejos , izstādēs , jo mēs esam lepni , ka mums ir tāds izstrādājums...

Atbildēt

Nirnberga 2

25.01.2022. 17:17

»

jgfd

Zagļu banda


4.maija komunistu/čekistu radītā sistēma ir izveidota tā, ka ir pašpietiekama, savas neleģitīmās varas saglabāšanai. Tai pietiek ar vienu pašu vēlētāju, lai cikliski atjaunotu savu varu.

Atbildēt

Vēlētos noskaidrot

25.01.2022. 17:08

Cienījamais autor! Kāpēc Jūs tajā laikā nebijāt ar Astru vienā cietuma kamerā, vai atsevišķās?

Atbildēt

-āns

25.01.2022. 16:30

Salīdzināt prastu čangali ar ļaunuma impērijas slepenpolicijas vadītāju ir nekorekti.

Atbildēt

nu gnu

25.01.2022. 16:17

atklāti spekulēja ar grāmatām... OBHSS draudziņš... man ir patiešām laba atmiņa...

Atbildēt

Jau dūša papēžos?

25.01.2022. 16:13

»

Paniskas bailes

Kādas šausmas, Bordāns apdraud Latvijas izzadzējus. Tajā laikā kad milzīgā zagļu un parazītu armija izravēja kriminālkodeksu no pantiem, kas varētu apdraudēt viņu brīvību, tad gan šie kustoņi klusēja


Visā pasaulē valdības caurvij organizētie, kriminālie grupējumi. Tikai katrā valstī, to ietekme ir atšķirīga. Pie mums gan viss notiek, jo likumi 90-tajos tika pakārtoti šim servisam.

Atbildēt

Fakts

25.01.2022. 16:10

Bordānam ar Andropovam ir kopīgas niances-abi ir žīdi, abi ir mazizglītoti un neadekvāti, abi strādā un strādājuši pret tautu-viens pret psrs tautu, otrs pret visu Latvijas tautu.

Atbildēt

AG

25.01.2022. 16:07

Pa ceļam no nometnes Mordovijā Astra saslimst, nonāk Ļeņingradā slimnīcā un diemžēl tā arī neatlabst

TĀ GAN NAV TIESA, ASTRU ATBRĪVOJA RĪGĀ, MĒNESI VIŅŠ NODZĪVOJA BRĪVĪBĀ, TAD DEVĀS TIRGOT PUĶES UZ PĪTERU UN...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...