Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze

11.05.2021. 17:05

Vadītājs īstens latvietis pēc skata

Atbildēt

dome

11.05.2021. 17:01

»

10.07.2017.

U.Kronblūms, kurš “Jūrmalas Vārdam” telefona sarunā apstiprināja, ka jautājumu saņēmis, tomēr nedēļas laikā nebija spējis uz to atbildēt. Tālāk jau saruna atgādināja riņķošanu uz vietas: pēkšņi Kronblūma kungam vairs nebija “pietiekami informācijas”, lai sniegtu viennozīmīgu atbildi “Kurzemes loka” ...


Kurš tad nezin par nodokļu nemaksātāju Vilnīšu Jūrmalas vārdu
https://www.facebook.com/104170744869667/posts/193785742574833/?d n

Katrs jūrmalnieka ūdens tarifā ir iekļauti šī zaļzemnieka avīzes uzturēšana

Atbildēt

dome

11.05.2021. 16:56

»

Jolanta

Es vēl pajautātu,vai Jūrmalas dome sponsorē šo biedrību


Šo notteikti nē, bet mēs sponsorējam avīzi Jūrmalas vārds un šīs izmaksas ir ūdens tarifā https://www.facebook.com/104170744869667/posts/193785742574833/?d n

Atbildēt

Pēteris

10.05.2021. 16:36

»

vcb

Lato mēģina ķert uz muļķi. Biedrības biedru saraksts nav jāiesniedz UR, vēl jo mazāk žurnālistiem


Muļķis esi tu! Ja jau neuzrāda biedru sarakstu, tad ir ko slēpt vai biedru nav vispār!

Atbildēt

No Jurmalas

10.05.2021. 13:46

Uldim gam nevajadzetu uzbrukt. Vińş ir godprătigs cilvēks. Interasanti, kas to pasūtījis? Vēlēšanas nāk...lai PIETIEK labăk paskatās, kăādu naudu reklămai tērē Truksnis! Ik pa 50m reklamas stabi, visi autobusi nolimeti, slavinoša avīze...

Atbildēt

vcb

10.05.2021. 13:07

Lato mēģina ķert uz muļķi. Biedrības biedru saraksts nav jāiesniedz UR, vēl jo mazāk žurnālistiem.

Atbildēt

Хм

10.05.2021. 10:23

»

ASV protektorāts Latvija

Biedrība nav valsts institūcija un un viņu pienākums atbildēt un sniegt lapsam informāciju neattiecas, it sevišķi uz izteikti provokatoriskiem jautājumiem. Tik pat labi lapsa varēja savam kaimiņam pajautāt, vai viņš no rītiem pašapmierinās, un, kad kaimiņš piesolīts viņam pa muti, uzdoto jautājumu nopublicēt...


Вот поэтому к таким обществам и нет никакого доверия, когда они "тут вижу, тут не вижу, тут не хочу отвечать". И после таких ответов и возникает уже обоснованное ощущение, что в этой заботе об интересах общества что-то такое скрыто, раз не хотят отвечать.

Atbildēt

Koļa

10.05.2021. 10:00

»

Ak tu Koļa!

Īsts žurnālists ir tieši tāds, kā Lato Lapsa, kurš rok, atrod un publicē! Publicē, lai citiem nerodas pārliecība ka var darīt tā, kā nevajag darīt. Žēl, ka neesi to zinājis pats, un bija jāpasaka priekšā. Tikai tādēļ, lai turpmāk netiražētu savu muļķību


Lato Lapsa nav žurnālists, lai gan formāli tāds skaitās. Pēc nodarbes viņš ir sabiedrisko attiecību speciālists, melnā PR veidotājs. Visticamāk pēc pasūtījuma. Avots: Vikipedija.

Žēl, ka pats to nezināji. Taču man nav grūti to paskaidrot. Palasi, daudz kas kļūs skaidrs, pavērsies jauna izpratne par notiekošo.

Atbildēt

Jolanta

10.05.2021. 09:58

Es vēl pajautātu,vai Jūrmalas dome sponsorē šo biedrību.

Atbildēt

Ak tu Koļa!

10.05.2021. 09:40

Īsts žurnālists ir tieši tāds, kā Lato Lapsa, kurš rok, atrod un publicē! Publicē, lai citiem nerodas pārliecība ka var darīt tā, kā nevajag darīt. Žēl, ka neesi to zinājis pats, un bija jāpasaka priekšā. Tikai tādēļ, lai turpmāk netiražētu savu muļķību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.05.2021. 08:33

Biedrība nav valsts institūcija un un viņu pienākums atbildēt un sniegt lapsam informāciju neattiecas, it sevišķi uz izteikti provokatoriskiem jautājumiem. Tik pat labi lapsa varēja savam kaimiņam pajautāt, vai viņš no rītiem pašapmierinās, un, kad kaimiņš piesolīts viņam pa muti, uzdoto jautājumu nopublicēt savā portālā.

Atbildēt

tas bija sagaidāms

10.05.2021. 06:22

parastie viegla labuma meklētāji

Atbildēt

Latvenergo tarifos iekļauts

10.05.2021. 04:16

aktīvista pavadītais laiks deklarētās darbavietās un amatos:

Jūrmalas Aizsardzības biedrība, Valdes loceklis

Latvijas Daudzkorpusu jahtu asociācija, Valdes priekšsēdētājs

AS "Latvenergo",Informācijas sistēmu inženieris

Jūrmas Dome,Deputāts

Atbildēt

Zoļa

10.05.2021. 00:26

»

Koļa

Privātam kantori uz jautājumiem nav obligāti jāatbild. Vēl jo vairāk, ja jautājumus uzdod pretrunīgi vērtēts jautātājs...


Privātam šantāžistu kantorim nav gan uz žurnālistu jautājumiem jāatbild, taisnība. Bet tas, ka dažas mājas sākumā apturēja, bet vēlāk vēlīgi aizmirsa ir fakts. Viens tāds jūsu labvēlību ieguvušais monstrs pat pašā jūras krastā jau vairākus gadus gatavs un bojā ainavu. Nesauciet sevi par aizsardzības biedrību, ja neko īsti aizsargāt nespējat un arī negribat. Jūrmalniekiem no jūsu darbībām ieguvums ir nulle.

Atbildēt

10.07.2017.

09.05.2021. 19:10

»

Taureņu pirts absolventi

"Augstprieguma tīkls" pamāca "neatkarīgo" biedrību, kā noformulēt pareizo viedokli par elektrolīnijas izbūvi Jūrmalā


U.Kronblūms, kurš “Jūrmalas Vārdam” telefona sarunā apstiprināja, ka jautājumu saņēmis, tomēr nedēļas laikā nebija spējis uz to atbildēt. Tālāk jau saruna atgādināja riņķošanu uz vietas: pēkšņi Kronblūma kungam vairs nebija “pietiekami informācijas”, lai sniegtu viennozīmīgu atbildi “Kurzemes loka” jautājumā. Viņš nezinot, uz ko balstīt savu viedokli. Domes sēdes darba kārtībā šāds jautājums līdz šim neesot bijis, un viņš tāpēc nezinot, kā balsotu. Uz jautājumu, vai deputātam nešķiet, ka viņš nevar spriest par “Kurzemes lokiem”, jo atrodas interešu konfliktā, Kronblūma kungs arī nespēja sniegt viennozīmīgu atbildi. JAB vadītājs, kurš pat intervijas TV redzēts sniedzam ar “Jūrmalas Vārda” eksemplāriem rokās, izrādās, neesot lasījis pilnīgi neko par “Kurzemes lokiem”.

Atbildēt

Taureņu pirts absolventi

09.05.2021. 19:04

"Augstprieguma tīkls" pamāca "neatkarīgo" biedrību, kā noformulēt pareizo viedokli par elektrolīnijas izbūvi Jūrmalā
PIETIEK
23.05.2015.
Komentāri (13)

Atbildēt

Koļa

09.05.2021. 18:37

Privātam kantori uz jautājumiem nav obligāti jāatbild. Vēl jo vairāk, ja jautājumus uzdod pretrunīgi vērtēts jautātājs.
Pajautājiet Lapsa& Pietiek, kurš un par cik pasūtījis viņiem melno PR par Levitu, Vonsoviču, Znotiņu , Ramoliņu u.c. Drīzāk pūcei aste uzziedēs, nekā būs atbildes.
Tā kā Pietiek žēlabām nav racionāla pamata.

Atbildēt

kungu

09.05.2021. 18:24

frizieris sveicina.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...