Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hakakss ar šnabi

01.12.2020. 20:47

Nejauc hanāksi ar šnabu - teu jau bez šnabstas vīrusi skalojās no vienas pautas otrā ko tu pac teici ka jūti fiziski kā pārveļās. Baisa tava diagnoza hanakss ar šņabstu, fuij toksimokāns. Būtu līmu ostījis.

Atbildēt

Tipisks konjunktūrists tas Zalāns

30.11.2020. 17:25


Nu interesants džeks tas Zalāns, paspējis būt pat ierēdnis FM, CFLA un VARAM:DD
Raksta par sevi:
"Šobrīd nodarbojos ar Baltijas valstu tirgu izpēti un riska analīzi S&P500 iekļautajā pasaules lielākajā informācijas kompānijā IHS Markit. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka es pēdējos 3 gadus personīgi esmu atbildīgs par politisko, militāro un citu risku izvērtēšanu un regulāru kvalitatīvas risku analīzes informācijas sniegšanu lielākajām pasaules korporācijām un uzņēmumiem investīciju lēmumu pieņemšanai Baltijas tirgū.

Esmu dibinātājs un direktors divos Latvijas uzņēmumos: SIA SG Consulting un SIA International Laboratory (Iepriekš SIA Covid Laboratory). Plānojam uzsākt ķirurģisko sejas masku un dažāda tipa respiratoru ražošanu, kā arī nodarbojamies ar speciālo aizsargtērpu un testu izplatīšanu valstu valdībām un slimnīcām Eiropas Savienībā un citās pasaules valstīs.

Cenšos būt sabiedriski aktīvs, dodot savu pienesumu sabiedrībai, publicējot rakstus Latvijas nozīmīgākajos portālos un vadot biedrību Domnīca PROFECTUS, kurā organizējam diskusijas par sociālpolitiski nozīmīgām tēmām, īpaši mēģinot uzrunāt jauniešu auditoriju."

Atbildēt

Aksels

30.11.2020. 17:00

»

Juris

Ja nēesi onkoloģiskais pacients, nekāp cita kurpēs


Uzmanīgi izlasi rasktu!!! Autors valkāja masku visu laiku un saslima!!! Viņš pats atzina, ka maskas nepasargā. Līdz ar to raksta mērķauditorija nav masku nevalkātāji. Drīzāk papildināt iebiedēto pulku, kuru mums tā jau netrūkst!
Drīz cilvēks, kuram būs pozitīvs kovids, aizies ar infarktu no bailēm, jo visapkārt ir bailes, bailes, bailes, bailes... un ja tu nebaidies, tu neesi pareizais, neiederies šodienas kārtībā, jo visi pareizi šodien baidās...

Atbildēt

Secinājums

30.11.2020. 16:25

»

Kopumā.

Kas nu cilvēkam galvā. Vieni nēsā uzpurņus. Otri maskas


Nejauc CILVĒKUS ar aitām un kāmīšiem.CILVĒKS uzpurni,ko tu sauc par masku,nekad nevalkās.

Atbildēt

tādi esam

30.11.2020. 16:24

Paldies autoram par viedokli. Lai uzlabojas veselība!
Taču diemžēl Latvijā, kur medicīna nevar pat līdzināties AAE, ir bezgala daudz neizglītotu stulbeņu, kas tic Krievijas izplatītajām sazvērestības teorijām un covid uzskata par parastu gripu.
Tādus izmācīt varēs tikai paša vai tuvinieku saslimšana.

Atbildēt

Man karsonis ar bronhītu, kas likās nekad nebeigsies

30.11.2020. 15:54

»

Kimi

16 dienu, protams, ir žēl. Bet pat parasts bronhīts prasa apmēram tikpat, nemaz nerunājot par nopietnu plaušu karsoni, kas paņem +/- mēnesi


pag g oktobr paņēma 3 mēnešus. Paaugst t nebija, izstaiāju pagulēju nelabi reiba galva. Pēc izslimošanas atkārtojās visas covid pazīmes kādu nedēļu. Pa vasaru atguvos. Atguvu normālu svaru. Ja tagad ņemtu testu, būtu antivielas uz Covid- esmu pārliecinsts. Varu kļūdīties. Bet par citsm pazīmēm kas ko idam blakus pazīmēm viss sakrīt vēl tagad. Bet vecums! Vecums pāri 60. Bet tikai tagad pilnīgi nestresoju ne par ko. Zinu dažus noslēpumus, kā nebaidīties un ko profilaksei.

Vācieši nesen atklāja. Aroniju ogas esot vislabākās pret covid. Nu tad lūk, pīlādžogas un aronijogas lietoju jau vairākus gadus katru dienu svaigā veidā. Ziemā saldētas un atlaidi ātas....

Atbildēt

Kimi

30.11.2020. 15:24

16 dienu, protams, ir žēl. Bet pat parasts bronhīts prasa apmēram tikpat, nemaz nerunājot par nopietnu plaušu karsoni, kas paņem +/- mēnesi.

Atbildēt

tieši tādu

30.11.2020. 15:19

»

tādu pilna pasaule

Tieši šādi izpaužas gripa. Kārtējais subj. ar mēdiju sapi..tām smadzenēm. Bet to, ka tādu nav maz var redzēt pat šajā diskusijā


Un tā izpaužas vēl lērums slimību, kas nav gripas.
Un?
Norakstām visus tos uz simulantiem un miers? Daži procenti nosprāgs. Nu un? Daži procenti no gripas arī nosprāgsts. Iekļaujas statistikā. Ir tikai viena slimība - gripa. Viss pārējais ir sazvērestības teorijas.
Starpcitu - covid un gripa ir vienas saimes, izcelsmes. Protams ka simptomi ir bieži tādos gadījumos ir līdzīgi. Sekas var būt stipri atšķirīgas.

Atbildēt

Kopumā.

30.11.2020. 15:15

»

Secinājums

Nejauc cilvēkus ar aitām un kāmīšiem.Cilvēkam uzpurnis nav vajadzīgs


Kas nu cilvēkam galvā. Vieni nēsā uzpurņus. Otri maskas.

Atbildēt

Juris

30.11.2020. 15:14

»

Aksels

Es pirms gada novembrī izslimoju līdzīgu murgu! Mocījos drudžos, nenormalās galvas sāpēs, līdz pazūd sajēga par vietu un laiku, kaulus lauza un kratīja drudzis, ka divas naktis sēdēju pie kamīna, jo gultā bija austi pat zem 5 segām, atiet normālā kondīcijā un atsākt sportot tā arī nepaspēju, jo sākās...


Ja nēesi onkoloģiskais pacients, nekāp cita kurpēs.

Raksts bija tiem bravūrīgajiem, kas nevar masku 10 minūtes veikalā panēsāt (mīkstiem - īsumā) un bļaustās apkārt ka ir gatavi to pārslimot.
p.s.
Rakstu var uzrakstīt tikai pārslimojušais.

Atbildēt

Aksels

30.11.2020. 14:56

Es pirms gada novembrī izslimoju līdzīgu murgu! Mocījos drudžos, nenormalās galvas sāpēs, līdz pazūd sajēga par vietu un laiku, kaulus lauza un kratīja drudzis, ka divas naktis sēdēju pie kamīna, jo gultā bija austi pat zem 5 segām, atiet normālā kondīcijā un atsākt sportot tā arī nepaspēju, jo sākās martā kovids.... par covidu toreiz, kad slimoju, neviens neko nezināja, un laikam tāpēc es nesūdzējos nevienam, ne par sevi, ne par ministriem, ne ārstiem... un ja būtu izdomājis aprakstīt savas mocības un publicēt, par mani pasmietos jebkurš medijs, kam būtu nosūtījis to publicēšanai, jo, kurš gan kādreiz nav mocījies slimojot un uz fona, ka dienā Latvijā mirst desmitiem onkoloģisko slimnieku, manas sudzības būtu Dieva zaimošana, jo es neesmu onkoloģiskais slimnieks - "Paldies Dievam"... Bet šodien ir laiki mainījušies... mediji "rauj no rokām" stāstus par saslimšanu ar covid.... pat ja tikai puņķi tek... bet padomājat jūs visi covidnieki, kā jūtas jūsu rauduļojošos rakstus lasot onkoloģiskais slimieks, kuram neglābajami no šīs pasaules būs jāšķiras šodien, rīt vai parīt, ko domā vecāki sēžot pie mirstoša bērna gultas, kuram vēzis...Es nekad neesmu lasījis presē šādu cilvēku želabas... varbūt ir vērts padomāt, pirms žēloties pasaulei...

Atbildēt

millers

30.11.2020. 14:35

pakareklis--pilnīgs daunis,vikele--prātu izkūkojusi govju meita ,nomirušie-pendžas pie 85-90,kuriem tāpat laiks doties prom,galv,ka jāpagarina ārkārtas stāvoklis ,onkol.,asinsv,slimie,gripa,slīkoņi un avārijās cietušie --cik reizes vairāk?????????kājas jums salauzt būtu par maz

Atbildēt

paga paga

30.11.2020. 14:21

»

Secinājums

Nejauc cilvēkus ar aitām un kāmīšiem.Cilvēkam uzpurnis nav vajadzīgs


OK, tad lai neviens ārsts slimnīcā neliek uzpurni,pēc tevis teiktā, tad redzēsi kas notiks. Ne jau "uzpurnī"ir prbblēma, bet cilvēkā pašā, kas domā, ka ar to viņs vairs nav pilnvērtīgs cilvēks. Mani maska mepadara nepilnvērtīgu un neatņem man brīvību.

Atbildēt

paga paga

30.11.2020. 12:47

Ir svarīgi kādas maskas un kā nēsā.Tas viens. otrkārt, pat ar maskāma ir jāievēro sociālā distance un higiēnas. Tikai viss komplekss kopumā dos pozitīvu rezultātu. Mani novērojami rāda, ka cilvēli ir ārkārtģi neuzmanīgi. Agrābsta virsmas, tad savu mobilo telefonu, kuru pat vīrusa laikā nespēj likt mierā, arielas drēbēm sēž mājās un nu jau bez maskas berzē degunu un baksta zobus. Ja, katrs pavēros savu uzvedību 1. dienas laikā, tad sapratis, ka sen jau vīrusu ir ielūdzis savās mājās. Vai raksta autors mašinas stūri un pārējās daļas mašīnā ir jebkad dezinficējis? Vai dzīvo hotelī? Maska vien nez visa tā neko nedos. Esam vērīgāki pret sevām darbībām, tad visiem būs veselība.

Atbildēt

Viņš paraizi kritizē Viņķeli

30.11.2020. 11:55

»

dziļa doma

Nav nekā smieklīga.Raksta par savu saslimšanu Dubajā,bet ministre vainīga.Sekas tiešām jūtamas.Saturieties,goliāti


runājot par maskām - viņš pats lietoja, bet saslima. Arī mediķi uzskata, ka maskas veicina saslimšanu un ir kā ceļa žogs odiem.

Atbildēt

dziļa doma

30.11.2020. 11:49

»

Labs raksts

Tiem, kuri izsmej rakstu, varu pateikt, ka tieši tā arī cilvēki, kas saslimuši ar covid, jūtas. Citam sekas jūtamas vismaz pusgadu, bet oža knapi pēc 9-10 mēnešiem atgriežas. Neredzu nekā smieklīga


Nav nekā smieklīga.Raksta par savu saslimšanu Dubajā,bet ministre vainīga.Sekas tiešām jūtamas.Saturieties,goliāti!

Atbildēt

tādu pilna pasaule

30.11.2020. 11:03

Tieši šādi izpaužas gripa. Kārtējais subj. ar mēdiju sapi..tām smadzenēm. Bet to, ka tādu nav maz var redzēt pat šajā diskusijā.

Atbildēt

Labs raksts

30.11.2020. 10:05

Tiem, kuri izsmej rakstu, varu pateikt, ka tieši tā arī cilvēki, kas saslimuši ar covid, jūtas. Citam sekas jūtamas vismaz pusgadu, bet oža knapi pēc 9-10 mēnešiem atgriežas. Neredzu nekā smieklīga.

Atbildēt

Pareiza

30.11.2020. 09:22

»

!

jau otrs klauns ar selfiju covid-19


attieksme.👀👀👀👣🦋✌️😀

Atbildēt

tikmer pie strategiskajiem partneriem asv

30.11.2020. 08:37

baidens rotalajoties ar suni salauzis kaju,bet psaki ,ja atkal tiks par balta nama preses sekretari sutis uz Baltkrievijas krastiem asv kara floti dermokratijas stiprinasanai ,tapat ka bamas laikos.

Atbildēt

pirmais

30.11.2020. 08:34

»

!

jau otrs klauns ar selfiju covid-19


pirmais klauns bija skielejosais galimdons.

Atbildēt

!

30.11.2020. 08:32

»

ss

Ļoti labs humoristisks rakstiņš


jau otrs klauns ar selfiju covid-19 !

Atbildēt

Arī Jūs varat publicēties PIETIEK

30.11.2020. 07:42

»

ss

Ļoti labs humoristisks rakstiņš


nemaksājot neko.

Atbildēt

karma!Progressīvi!

30.11.2020. 02:27

»

tas pats,progresīvais

https://rebaltica.lv/2020/04/vai-davids-zalans-runa-patiesibu-par-masku-piegadem...


Citi māk labak pārdot,citiem ir labāka politiska aizmugure.Kļūdijies -sods,covids Dubajā.Kā nomaksāsi rēķinus,Zalān?

Atbildēt

ss

30.11.2020. 00:43

Ļoti labs humoristisks rakstiņš.
Tik jautājums Lato. Vai tie jūdasa graši tik saldi , ka esi sācis reklamēt kovidšovu savā portālā?

Atbildēt

Slimību ministrija

29.11.2020. 23:20

Par izcilu darbu pienākas prēmijas, jo visas pārējās slimības esam praktiski izskauduši.

Atbildēt

tas pats,progresīvais

29.11.2020. 23:03

»

Pētersons

Vai šis ir tas pats Dāvids Zalāns, kurš pavasarī solīja ražot maskas un respiratorus un, kura uzņēmumam, kurš dibināts tikai pirms 8 mēnešiem jau ir 40 000 EUR nodokļu parāds


https://rebaltica.lv/2020/04/vai-davids-zalans-runa-patiesibu-par-masku-piegadem/
Secinājums: šobrīd vienīgais pierādījums Dāvida Zalāna vārdiem par plašām masku piegādēm Kiprai un Grieķijai ir viņa paša apgalvojumi. Firmām nav biznesa vēstures, un īpašniekam – demonstrējamas biznesa pieredzes. Reģionālo slimnīcu veiktie iepirkumi ir ļoti nelieli, izteikumi par Latvijas nopirkto masku apjomu – maldinoši. Līdz ar to apgalvojumos ir kripata patiesības – firma Covid Laboratory (tagad International Laboratory) eksistē un ir veikusi mazapjoma piegādes Latvijas slimnīcām, bet tās eksporta panākumi Kiprā un Grieķijā nav pārbaudāmi.

Atbildēt

vīlies pietiek lasītājs

29.11.2020. 22:57

Mācieties,ļaudis,tik prasti nedrīkst atstrādāt pasūtījumu.Garī aprakstīt savas ciešanas,piesaistīt interesi,izraisīt līdzjūtību,tad prasti ielikt prasīto teikumu.Kā naglu pulēta galda vidu;vienlaikus norādot,ka spiesta lieta,ne no tīras sirds.Un,ja vēl masku bizness,...Visi baltie cilvēki arābu zemēs smird,jo svīst.

Atbildēt

Pričom tur mikrocefālā pietiek.lapsa?

29.11.2020. 22:38

»

Pričom tur mikropisans?

Pričom


lapsai atkal PMS + maniakāli histēriskā šizofrēnija sevišķi smagā formā?

Atbildēt

!

29.11.2020. 21:43

»

un

7. nebāzt pirkstus pakaļā un pēc tam mutē


Tā tas Dāvis arī to covid dabūja. Instrukciju nebija lasījis!

Atbildēt

Pričom tur mikropisans?

29.11.2020. 21:38

»

idiot!

Pričom tur Covid izplatīšana, debiloīd


Pričom?

Atbildēt

Pētersons

29.11.2020. 21:35

Vai šis ir tas pats Dāvids Zalāns, kurš pavasarī solīja ražot maskas un respiratorus un, kura uzņēmumam, kurš dibināts tikai pirms 8 mēnešiem jau ir 40 000 EUR nodokļu parāds?

Atbildēt

idiot!

29.11.2020. 21:19

»

Pričom tur Lapsa?

Ne jau Lapsa Covid izplatīja, idiot


Pričom tur Covid izplatīšana, debiloīd!

Atbildēt

...

29.11.2020. 20:55

»

Tapat

No kurienes tādi dati - 0,3


Kas lielāks,skābekļa molēkula vai vīruss?

Atbildēt

liekas

29.11.2020. 20:53

»

FKK

Īsti nesapratu kāds sakars mūsu veselības ministrei ar autora inficēšanos Dubajā


Autors samurgojies,ka ir veiksmīgs veselības ministrs Dubajā savā istabā.

Atbildēt

Pričom tur Lapsa?

29.11.2020. 20:23

»

pietiek.lapsas pasūtījumgalc

Nauda nesmird


Ne jau Lapsa Covid izplatīja, idiot!

Atbildēt

viss ir vienkārši

29.11.2020. 20:22

»

Par biedrs

Raksta autors tiešām ir idiots


stipra zāle. riktīgi stipra. un laba galvas blīve - ātri aizkrīt šīberis un ilgi tur dullumu.

Atbildēt

zigmārs

29.11.2020. 20:17

https://yadi.sk/i/tu6JRbE_pW_ArA?fbclid IwAR2PktINxsRUKRWKt2diVirrOmbfWvFWdZGtXss0cnJGZIwq8iFCDuVLpMc

Atbildēt

zigmārs

29.11.2020. 20:07

»

zigmārs

labais


citi uz durvīm raksta 111 (ar trīs pirkstiem)

Atbildēt

zigmārs

29.11.2020. 20:06

»

un

4. nekāpt ar kājām uz poda


labais

Atbildēt

Aldis

29.11.2020. 19:41

»

varbūt izeja ārā un izrejies


Viņš nevar, viņš ir istabā bez rokturiem...

Atbildēt

kas par murgiem

29.11.2020. 19:33

un ierobežojumus nosaka infekcionisti, muļķi

Atbildēt

Derdz

29.11.2020. 19:27

Bildē cilvēks rāda uzvaras zīmi, divi pirkstii iztaisnoti v burta formā, kuru aizsāka angļu premjerm. Čerčils, ko tas varētu nozīmēt, vai slēptā ziņa

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...