Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hakakss ar šnabi

01.12.2020. 20:47

Nejauc hanāksi ar šnabu - teu jau bez šnabstas vīrusi skalojās no vienas pautas otrā ko tu pac teici ka jūti fiziski kā pārveļās. Baisa tava diagnoza hanakss ar šņabstu, fuij toksimokāns. Būtu līmu ostījis.

Atbildēt

Tipisks konjunktūrists tas Zalāns

30.11.2020. 17:25


Nu interesants džeks tas Zalāns, paspējis būt pat ierēdnis FM, CFLA un VARAM:DD
Raksta par sevi:
"Šobrīd nodarbojos ar Baltijas valstu tirgu izpēti un riska analīzi S&P500 iekļautajā pasaules lielākajā informācijas kompānijā IHS Markit. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka es pēdējos 3 gadus personīgi esmu atbildīgs par politisko, militāro un citu risku izvērtēšanu un regulāru kvalitatīvas risku analīzes informācijas sniegšanu lielākajām pasaules korporācijām un uzņēmumiem investīciju lēmumu pieņemšanai Baltijas tirgū.

Esmu dibinātājs un direktors divos Latvijas uzņēmumos: SIA SG Consulting un SIA International Laboratory (Iepriekš SIA Covid Laboratory). Plānojam uzsākt ķirurģisko sejas masku un dažāda tipa respiratoru ražošanu, kā arī nodarbojamies ar speciālo aizsargtērpu un testu izplatīšanu valstu valdībām un slimnīcām Eiropas Savienībā un citās pasaules valstīs.

Cenšos būt sabiedriski aktīvs, dodot savu pienesumu sabiedrībai, publicējot rakstus Latvijas nozīmīgākajos portālos un vadot biedrību Domnīca PROFECTUS, kurā organizējam diskusijas par sociālpolitiski nozīmīgām tēmām, īpaši mēģinot uzrunāt jauniešu auditoriju."

Atbildēt

Aksels

30.11.2020. 17:00

»

Juris

Ja nēesi onkoloģiskais pacients, nekāp cita kurpēs


Uzmanīgi izlasi rasktu!!! Autors valkāja masku visu laiku un saslima!!! Viņš pats atzina, ka maskas nepasargā. Līdz ar to raksta mērķauditorija nav masku nevalkātāji. Drīzāk papildināt iebiedēto pulku, kuru mums tā jau netrūkst!
Drīz cilvēks, kuram būs pozitīvs kovids, aizies ar infarktu no bailēm, jo visapkārt ir bailes, bailes, bailes, bailes... un ja tu nebaidies, tu neesi pareizais, neiederies šodienas kārtībā, jo visi pareizi šodien baidās...

Atbildēt

Secinājums

30.11.2020. 16:25

»

Kopumā.

Kas nu cilvēkam galvā. Vieni nēsā uzpurņus. Otri maskas


Nejauc CILVĒKUS ar aitām un kāmīšiem.CILVĒKS uzpurni,ko tu sauc par masku,nekad nevalkās.

Atbildēt

tādi esam

30.11.2020. 16:24

Paldies autoram par viedokli. Lai uzlabojas veselība!
Taču diemžēl Latvijā, kur medicīna nevar pat līdzināties AAE, ir bezgala daudz neizglītotu stulbeņu, kas tic Krievijas izplatītajām sazvērestības teorijām un covid uzskata par parastu gripu.
Tādus izmācīt varēs tikai paša vai tuvinieku saslimšana.

Atbildēt

Man karsonis ar bronhītu, kas likās nekad nebeigsies

30.11.2020. 15:54

»

Kimi

16 dienu, protams, ir žēl. Bet pat parasts bronhīts prasa apmēram tikpat, nemaz nerunājot par nopietnu plaušu karsoni, kas paņem +/- mēnesi


pag g oktobr paņēma 3 mēnešus. Paaugst t nebija, izstaiāju pagulēju nelabi reiba galva. Pēc izslimošanas atkārtojās visas covid pazīmes kādu nedēļu. Pa vasaru atguvos. Atguvu normālu svaru. Ja tagad ņemtu testu, būtu antivielas uz Covid- esmu pārliecinsts. Varu kļūdīties. Bet par citsm pazīmēm kas ko idam blakus pazīmēm viss sakrīt vēl tagad. Bet vecums! Vecums pāri 60. Bet tikai tagad pilnīgi nestresoju ne par ko. Zinu dažus noslēpumus, kā nebaidīties un ko profilaksei.

Vācieši nesen atklāja. Aroniju ogas esot vislabākās pret covid. Nu tad lūk, pīlādžogas un aronijogas lietoju jau vairākus gadus katru dienu svaigā veidā. Ziemā saldētas un atlaidi ātas....

Atbildēt

Kimi

30.11.2020. 15:24

16 dienu, protams, ir žēl. Bet pat parasts bronhīts prasa apmēram tikpat, nemaz nerunājot par nopietnu plaušu karsoni, kas paņem +/- mēnesi.

Atbildēt

tieši tādu

30.11.2020. 15:19

»

tādu pilna pasaule

Tieši šādi izpaužas gripa. Kārtējais subj. ar mēdiju sapi..tām smadzenēm. Bet to, ka tādu nav maz var redzēt pat šajā diskusijā


Un tā izpaužas vēl lērums slimību, kas nav gripas.
Un?
Norakstām visus tos uz simulantiem un miers? Daži procenti nosprāgs. Nu un? Daži procenti no gripas arī nosprāgsts. Iekļaujas statistikā. Ir tikai viena slimība - gripa. Viss pārējais ir sazvērestības teorijas.
Starpcitu - covid un gripa ir vienas saimes, izcelsmes. Protams ka simptomi ir bieži tādos gadījumos ir līdzīgi. Sekas var būt stipri atšķirīgas.

Atbildēt

Kopumā.

30.11.2020. 15:15

»

Secinājums

Nejauc cilvēkus ar aitām un kāmīšiem.Cilvēkam uzpurnis nav vajadzīgs


Kas nu cilvēkam galvā. Vieni nēsā uzpurņus. Otri maskas.

Atbildēt

Juris

30.11.2020. 15:14

»

Aksels

Es pirms gada novembrī izslimoju līdzīgu murgu! Mocījos drudžos, nenormalās galvas sāpēs, līdz pazūd sajēga par vietu un laiku, kaulus lauza un kratīja drudzis, ka divas naktis sēdēju pie kamīna, jo gultā bija austi pat zem 5 segām, atiet normālā kondīcijā un atsākt sportot tā arī nepaspēju, jo sākās...


Ja nēesi onkoloģiskais pacients, nekāp cita kurpēs.

Raksts bija tiem bravūrīgajiem, kas nevar masku 10 minūtes veikalā panēsāt (mīkstiem - īsumā) un bļaustās apkārt ka ir gatavi to pārslimot.
p.s.
Rakstu var uzrakstīt tikai pārslimojušais.

Atbildēt

Aksels

30.11.2020. 14:56

Es pirms gada novembrī izslimoju līdzīgu murgu! Mocījos drudžos, nenormalās galvas sāpēs, līdz pazūd sajēga par vietu un laiku, kaulus lauza un kratīja drudzis, ka divas naktis sēdēju pie kamīna, jo gultā bija austi pat zem 5 segām, atiet normālā kondīcijā un atsākt sportot tā arī nepaspēju, jo sākās martā kovids.... par covidu toreiz, kad slimoju, neviens neko nezināja, un laikam tāpēc es nesūdzējos nevienam, ne par sevi, ne par ministriem, ne ārstiem... un ja būtu izdomājis aprakstīt savas mocības un publicēt, par mani pasmietos jebkurš medijs, kam būtu nosūtījis to publicēšanai, jo, kurš gan kādreiz nav mocījies slimojot un uz fona, ka dienā Latvijā mirst desmitiem onkoloģisko slimnieku, manas sudzības būtu Dieva zaimošana, jo es neesmu onkoloģiskais slimnieks - "Paldies Dievam"... Bet šodien ir laiki mainījušies... mediji "rauj no rokām" stāstus par saslimšanu ar covid.... pat ja tikai puņķi tek... bet padomājat jūs visi covidnieki, kā jūtas jūsu rauduļojošos rakstus lasot onkoloģiskais slimieks, kuram neglābajami no šīs pasaules būs jāšķiras šodien, rīt vai parīt, ko domā vecāki sēžot pie mirstoša bērna gultas, kuram vēzis...Es nekad neesmu lasījis presē šādu cilvēku želabas... varbūt ir vērts padomāt, pirms žēloties pasaulei...

Atbildēt

millers

30.11.2020. 14:35

pakareklis--pilnīgs daunis,vikele--prātu izkūkojusi govju meita ,nomirušie-pendžas pie 85-90,kuriem tāpat laiks doties prom,galv,ka jāpagarina ārkārtas stāvoklis ,onkol.,asinsv,slimie,gripa,slīkoņi un avārijās cietušie --cik reizes vairāk?????????kājas jums salauzt būtu par maz

Atbildēt

paga paga

30.11.2020. 14:21

»

Secinājums

Nejauc cilvēkus ar aitām un kāmīšiem.Cilvēkam uzpurnis nav vajadzīgs


OK, tad lai neviens ārsts slimnīcā neliek uzpurni,pēc tevis teiktā, tad redzēsi kas notiks. Ne jau "uzpurnī"ir prbblēma, bet cilvēkā pašā, kas domā, ka ar to viņs vairs nav pilnvērtīgs cilvēks. Mani maska mepadara nepilnvērtīgu un neatņem man brīvību.

Atbildēt

paga paga

30.11.2020. 12:47

Ir svarīgi kādas maskas un kā nēsā.Tas viens. otrkārt, pat ar maskāma ir jāievēro sociālā distance un higiēnas. Tikai viss komplekss kopumā dos pozitīvu rezultātu. Mani novērojami rāda, ka cilvēli ir ārkārtģi neuzmanīgi. Agrābsta virsmas, tad savu mobilo telefonu, kuru pat vīrusa laikā nespēj likt mierā, arielas drēbēm sēž mājās un nu jau bez maskas berzē degunu un baksta zobus. Ja, katrs pavēros savu uzvedību 1. dienas laikā, tad sapratis, ka sen jau vīrusu ir ielūdzis savās mājās. Vai raksta autors mašinas stūri un pārējās daļas mašīnā ir jebkad dezinficējis? Vai dzīvo hotelī? Maska vien nez visa tā neko nedos. Esam vērīgāki pret sevām darbībām, tad visiem būs veselība.

Atbildēt

Viņš paraizi kritizē Viņķeli

30.11.2020. 11:55

»

dziļa doma

Nav nekā smieklīga.Raksta par savu saslimšanu Dubajā,bet ministre vainīga.Sekas tiešām jūtamas.Saturieties,goliāti


runājot par maskām - viņš pats lietoja, bet saslima. Arī mediķi uzskata, ka maskas veicina saslimšanu un ir kā ceļa žogs odiem.

Atbildēt

dziļa doma

30.11.2020. 11:49

»

Labs raksts

Tiem, kuri izsmej rakstu, varu pateikt, ka tieši tā arī cilvēki, kas saslimuši ar covid, jūtas. Citam sekas jūtamas vismaz pusgadu, bet oža knapi pēc 9-10 mēnešiem atgriežas. Neredzu nekā smieklīga


Nav nekā smieklīga.Raksta par savu saslimšanu Dubajā,bet ministre vainīga.Sekas tiešām jūtamas.Saturieties,goliāti!

Atbildēt

tādu pilna pasaule

30.11.2020. 11:03

Tieši šādi izpaužas gripa. Kārtējais subj. ar mēdiju sapi..tām smadzenēm. Bet to, ka tādu nav maz var redzēt pat šajā diskusijā.

Atbildēt

Labs raksts

30.11.2020. 10:05

Tiem, kuri izsmej rakstu, varu pateikt, ka tieši tā arī cilvēki, kas saslimuši ar covid, jūtas. Citam sekas jūtamas vismaz pusgadu, bet oža knapi pēc 9-10 mēnešiem atgriežas. Neredzu nekā smieklīga.

Atbildēt

tikmer pie strategiskajiem partneriem asv

30.11.2020. 08:37

baidens rotalajoties ar suni salauzis kaju,bet psaki ,ja atkal tiks par balta nama preses sekretari sutis uz Baltkrievijas krastiem asv kara floti dermokratijas stiprinasanai ,tapat ka bamas laikos.

Atbildēt

pirmais

30.11.2020. 08:34

»

!

jau otrs klauns ar selfiju covid-19


pirmais klauns bija skielejosais galimdons.

Atbildēt

!

30.11.2020. 08:32

»

ss

Ļoti labs humoristisks rakstiņš


jau otrs klauns ar selfiju covid-19 !

Atbildēt

Arī Jūs varat publicēties PIETIEK

30.11.2020. 07:42

»

ss

Ļoti labs humoristisks rakstiņš


nemaksājot neko.

Atbildēt

karma!Progressīvi!

30.11.2020. 02:27

»

tas pats,progresīvais

https://rebaltica.lv/2020/04/vai-davids-zalans-runa-patiesibu-par-masku-piegadem...


Citi māk labak pārdot,citiem ir labāka politiska aizmugure.Kļūdijies -sods,covids Dubajā.Kā nomaksāsi rēķinus,Zalān?

Atbildēt

ss

30.11.2020. 00:43

Ļoti labs humoristisks rakstiņš.
Tik jautājums Lato. Vai tie jūdasa graši tik saldi , ka esi sācis reklamēt kovidšovu savā portālā?

Atbildēt

Slimību ministrija

29.11.2020. 23:20

Par izcilu darbu pienākas prēmijas, jo visas pārējās slimības esam praktiski izskauduši.

Atbildēt

tas pats,progresīvais

29.11.2020. 23:03

»

Pētersons

Vai šis ir tas pats Dāvids Zalāns, kurš pavasarī solīja ražot maskas un respiratorus un, kura uzņēmumam, kurš dibināts tikai pirms 8 mēnešiem jau ir 40 000 EUR nodokļu parāds


https://rebaltica.lv/2020/04/vai-davids-zalans-runa-patiesibu-par-masku-piegadem/
Secinājums: šobrīd vienīgais pierādījums Dāvida Zalāna vārdiem par plašām masku piegādēm Kiprai un Grieķijai ir viņa paša apgalvojumi. Firmām nav biznesa vēstures, un īpašniekam – demonstrējamas biznesa pieredzes. Reģionālo slimnīcu veiktie iepirkumi ir ļoti nelieli, izteikumi par Latvijas nopirkto masku apjomu – maldinoši. Līdz ar to apgalvojumos ir kripata patiesības – firma Covid Laboratory (tagad International Laboratory) eksistē un ir veikusi mazapjoma piegādes Latvijas slimnīcām, bet tās eksporta panākumi Kiprā un Grieķijā nav pārbaudāmi.

Atbildēt

vīlies pietiek lasītājs

29.11.2020. 22:57

Mācieties,ļaudis,tik prasti nedrīkst atstrādāt pasūtījumu.Garī aprakstīt savas ciešanas,piesaistīt interesi,izraisīt līdzjūtību,tad prasti ielikt prasīto teikumu.Kā naglu pulēta galda vidu;vienlaikus norādot,ka spiesta lieta,ne no tīras sirds.Un,ja vēl masku bizness,...Visi baltie cilvēki arābu zemēs smird,jo svīst.

Atbildēt

!

29.11.2020. 21:43

»

un

7. nebāzt pirkstus pakaļā un pēc tam mutē


Tā tas Dāvis arī to covid dabūja. Instrukciju nebija lasījis!

Atbildēt

Pričom tur mikropisans?

29.11.2020. 21:38

»

idiot!

Pričom tur Covid izplatīšana, debiloīd


Pričom?

Atbildēt

Pētersons

29.11.2020. 21:35

Vai šis ir tas pats Dāvids Zalāns, kurš pavasarī solīja ražot maskas un respiratorus un, kura uzņēmumam, kurš dibināts tikai pirms 8 mēnešiem jau ir 40 000 EUR nodokļu parāds?

Atbildēt

idiot!

29.11.2020. 21:19

»

Pričom tur Lapsa?

Ne jau Lapsa Covid izplatīja, idiot


Pričom tur Covid izplatīšana, debiloīd!

Atbildēt

...

29.11.2020. 20:55

»

Tapat

No kurienes tādi dati - 0,3


Kas lielāks,skābekļa molēkula vai vīruss?

Atbildēt

liekas

29.11.2020. 20:53

»

FKK

Īsti nesapratu kāds sakars mūsu veselības ministrei ar autora inficēšanos Dubajā


Autors samurgojies,ka ir veiksmīgs veselības ministrs Dubajā savā istabā.

Atbildēt

Pričom tur Lapsa?

29.11.2020. 20:23

»


Ne jau Lapsa Covid izplatīja, idiot!

Atbildēt

viss ir vienkārši

29.11.2020. 20:22

»

Par biedrs

Raksta autors tiešām ir idiots


stipra zāle. riktīgi stipra. un laba galvas blīve - ātri aizkrīt šīberis un ilgi tur dullumu.

Atbildēt

zigmārs

29.11.2020. 20:17

https://yadi.sk/i/tu6JRbE_pW_ArA?fbclid IwAR2PktINxsRUKRWKt2diVirrOmbfWvFWdZGtXss0cnJGZIwq8iFCDuVLpMc

Atbildēt

zigmārs

29.11.2020. 20:07

»

zigmārs

labais


citi uz durvīm raksta 111 (ar trīs pirkstiem)

Atbildēt

zigmārs

29.11.2020. 20:06

»

un

4. nekāpt ar kājām uz poda


labais

Atbildēt

Aldis

29.11.2020. 19:41

»

varbūt izeja ārā un izrejies


Viņš nevar, viņš ir istabā bez rokturiem...

Atbildēt

kas par murgiem

29.11.2020. 19:33

un ierobežojumus nosaka infekcionisti, muļķi

Atbildēt

Derdz

29.11.2020. 19:27

Bildē cilvēks rāda uzvaras zīmi, divi pirkstii iztaisnoti v burta formā, kuru aizsāka angļu premjerm. Čerčils, ko tas varētu nozīmēt, vai slēptā ziņa

Atbildēt

Secinājums

29.11.2020. 18:04

»

Tapat

Kads sakars tam visam ar Viņķeli Dubaija dzīvojot? Maska jānēsā tieši tāpēc, lai neaplaistu citus. Tieši tāpēc, ka nezini kad un kur varēji dabūt. Darbā arī ar masku visu laiku


Ja jau caur masku var ieelpot tad vīrusus var izpūst netraucēti.
Aitām un kāmīšiem maskas obligātas,cilvēki domās paši.
Masku efektivitāte 0,3%,toties inficēties pašam iespējas stipri pieaug.

Atbildēt

Tapat

29.11.2020. 17:54

Kads sakars tam visam ar Viņķeli Dubaija dzīvojot? Maska jānēsā tieši tāpēc, lai neaplaistu citus. Tieši tāpēc, ka nezini kad un kur varēji dabūt. Darbā arī ar masku visu laiku?

Atbildēt

Derdz

29.11.2020. 17:54

SĀC RUNĀT PAR TĀM INFEKCIJĀM KAS BIJA KARA LAIKĀ UN PĒC TĀS, JO JA VISU IEROBEŽOSIM, TAD VAR BŪT KAS LĪDZĪGS BEZ KARA. HOLIVUDU SASKATĪJIES

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft