Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Padomju Latvija- laimes zeme

27.11.2021. 16:16

Bija arii taads tv shedevrs.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

27.11.2021. 12:52

ŠAUSMINOŠS un ŠOKĒJOŠS notiek Lamanša šaurumā,mazbritānijā jau no gada sākuma ciemos ieradušies ap 23 000 migrantu,galvenokārt no JEMENAS un SUDĀNAS,pēdējās dienās pa 1100 migrantiem,interesanti,ka GIBRĪDU AGRESIJU "vada" no prancijas uzraugot žandarmiem-policijai(ir spilgti video ko latvanu mediji neparāda un neinformē).Tas viss NOTIEK NE TIKAI ar makrona ziņu,bet protams ar GEJROPAS ATBALSTU.Kāda BALTU KRIEVIJA un BATJKA,ka otaniešu sabiedrotie drātē sevi GIBRĪDU AGRESIJĀ?!BORJAM džonsonam jau netur nervi un māte-karaliene saslimusi,bet rinka ediks ar to ūdens mutē---ŠAUSMĪGI!!!!!

Atbildēt

ha-ha

27.11.2021. 10:58

Soross un cionisti ir tikai aizsegs masu mediju kolaborantu atbalsta politikai,pateicoties kurai padomju okupantu līdzstrādnieki netraucēti var turēt varu un turpināt padomju okupantu aizsākto pārkrievošanas un debilizācijas programmu daudz efektīvāk.Laikā ,kad no Latvijas jau ir izėsti simtiem tūkstoši latvieši,masu mediji turpina rādīt saldsērīgus svešzemju seriālus,propogandēt komunistus,čekistus,kuri nepārtraukti zib televīzoru ekrānos.Tiek popularizėts dīvainais patriotisms bijušo čekistu,komunistu un okupācijas armijas virsnieku sniegumā.

Atbildēt

Nedemokrāts.

26.11.2021. 21:07

Sorosa un kariņlevita maukas sāk puņķoties, par maz naudas no nodokļiem nozīduši.

Atbildēt

Kā apmikuši cirka meistari žurnālistikā

26.11.2021. 20:38

Žurnālisti šovmeņi no mušas ziloņus rada. Bet kur tiešām būtu jāpieverš vērība zemāki par zāli. Melu un sensàciju veidotāji.

Atbildēt

kas tà tàda TV 24 diktore

26.11.2021. 19:54

melna nokràsota kà turku cigànu màte.Melo aci nepamirkskinot.

Atbildēt

jhjhjhjhjhjh

26.11.2021. 17:03

sorosa M

Atbildēt

vegeta

26.11.2021. 13:54

ko tad tās kroplības rāda? Varbūt biežāk spogulītī japaskataš, ja grib veģetēt uz nodokļu maksātāju naudas?

Atbildēt

Tā kā ir trīs lielvalstis

26.11.2021. 09:42

»

Saprotiet cionistu stratēģiju

Manhetenā notika cionistu organizēta, inscinēta diversija, uzspridzinot dvīņutorņus. Tas tika darīts, lai būtu iemesls iebrukt Irākā. Tagad cionisti ar SVF izsniegto 1 miljardu usd Lukašenko, organizē bēgļu no Irākas nonākšanu Polijas, Latvijas, Lietuvas pierobežā hibrīda kara apstākļos...


tad ikviena no viņām organizē karu starp divām atlikušajām ar cerību iegūt no kara sagrautās ekonomikas uz abu karojošo rēķina. Vienlaikus ikviena no abām viņām šķeļ iespējamo sadarbību pret trešo.

Trampa laikā beidzās 40 gadu sadarbības līgums ekonomikā starp ASV un ĶTR. Iestrādes palikušas jo dziļas. Tāpēc apdraudēta ir KF un cionistu interesēs, cionismam liela ietekme ĶTR un ASV attiecībās, ir beidzot sev atgūt Krimu, par ko savulaik Staļinam samaksāja zeltā.

Krimu cionisti var atgūt ar karu Ukrainā. Cionisti konfrontē Kremli ar ASV, lai gan Kremlis un ASV realizē cionistu ideoloģiju. Karš ir neizbēgams, jo teritorija jāatbrīvo no liekiem iedzīvotājiem priekš Izraēlas un Ņujorkas, vispasaules ebreju vajadzībām Zālamana projektā.

Rīgas pilī sēž vecs žīds. Un noslēgs līgumu vajadzīgā brīdī ar pašu vellu, ja vien viņam un cionistiem tas būs izdevīgi.

Atbildēt

Es

26.11.2021. 09:20

»

TV ir skatītāju apziņas duļķošana

Ja jūs tos sūdus skatieties, viņi jūs ietkmē, bet jūs viņus nekad un nekādi vispār. Tad kāpēc tos sūdus skatāties? Darīt nav ko


Lauciniekiem un pensionāriem tas ir tāds kā pieradums. Apkopj lopus un iet paskatīt seriālus, Panorāmu, sevišķi aukstajos gadalaikos ar tumšiem vakariem. Pārējiem tas tiešām nav aktuāli. Ziņu filtrēšana ir darbs žurnālistiem, bet parastajam skatītājam dzīvošanās pa tādu kanālu/raidījumu nedod neko, tikai samazina jau tā nelielo IQ.

Atbildēt

Es

26.11.2021. 09:15

Neskatos šo izcilību jau 2 gadus. Vismaz vienu "pandēmija" man ir iemācījusi - meklēt kvalitatīvu saturu tikai un vienīgi ārpus Latvijas televīzijām un valsts radio.

Atbildēt

Saprotiet cionistu stratēģiju

26.11.2021. 08:22

»

Nevis cietējs,

bet kabalistu cionistu politikas Latvijā upuris, kurš pamazām sāk domāt ar savu galvu


Manhetenā notika cionistu organizēta, inscinēta diversija, uzspridzinot dvīņutorņus. Tas tika darīts, lai būtu iemesls iebrukt Irākā. Tagad cionisti ar SVF izsniegto 1 miljardu usd Lukašenko, organizē bēgļu no Irākas nonākšanu Polijas, Latvijas, Lietuvas pierobežā hibrīda kara apstākļos.

Cionisti izprovocēja Krievijas iebrukumu Dombasā, tur iznīcinot kara bruņojuma rūpnīcas un iebrukumu Krimā.

Cionisti organizē karu starp Krieviju un Ukrainu. Cionisti te nedzīvo, viņi ir Izraēlas Mossad un ASV CIP. VIņiem vajag karus, sankcijas un nāves.

Pašlaik ir karš ar uzbrukumu cilvēcei ar bioloģiski modificēto ieroci covid- sars-2, radot genētiski modificētus cilvēkus.. faktiski nogalinot visus, kas neizdzīvo kā nevakcinētie pārslimojuši...

Cionistu pārvarvaldītās valstis ASV, KF, ĶTR nekaros savā starpā. Šīs valstis par visu vienosies savā starpā.

Atbildēt

Cietējs

26.11.2021. 07:51

»

Vilnis

Latvijas Televīzija , jūs esat tautai piederoša plašsaziņa , kura nav jūsu privātā piparbode, kur jūs varat darīt - kas ienāk prātā! ... Tā ir tauta , kura jums, žurnālisti, samet lagai, lai jūs veidotu raidījumus, rakstītu rakstus, kuri parāda viedokļu daudzveidību, bet nevis jūsu privāto ideoloģisko...


Tur nav ko ciest. Tauta riebumā ir novērsusies no LTV un citiem varas medijiem. Sabiedriskie? Nē, varas! Jo latvieši ir konkrēti konservatīva tauta, Dublinas konvenciju, atšķirībā no Elksnes, ir lasījuši un bēgļu definīciju zin.Latvieši nemīl feikus bēgļus, minoritātes un konceptu Vecāks1 un Vecāks2.Latvieši nemīl, ka viņiem melo. Latvieši nemīl , ka absolūtais mazākums varas uz viņiem atstrādā neoliberāļu bandītu izniegtos ideoloģiskos grantus, drāžot smadzenes ar jaunām "vērtībām" un zaļo murgu ideoloģiju . Latvieši nemīl Streipu, Bogustovu , Sārtu un citus Nato pūšļotājus un digitālos šamaņus.Latvieši lieliski saprot, ka zaļais kurss domāts, lai saglabātu Rietumu dominējošo lomu pasaulē un neļautu attīstīties 3 pasaulei.Latvieši nav parakstījušies zem zaļā dīla un turēs tik govju, cik uzskatīs par vajadzīgu. Un ne mazsvarīgi, iepriekšējo pilutisko kolīziju pieredze rāda, ka latvieši var būt ļoti nežēlīgi pret pāridaritājiem un nodevējiem.Varbut laiks apstāties un nesaasināt situāciju?

Atbildēt

Saprotiet, emocijām hibrīdakara laikā nav vietas!

26.11.2021. 07:42

»

Neprofesionālisms vai noziedzīga darbīuba

Vai tiešām izcilība, atbildība ir LTV vizītkarte? Vai arī neprofesionalitāte, pērkamība un bezatbildība? Kā var piešķirt neatkarību par sabiedrības naudu uzturētam mēdijam, kura visatļautība neliecina par atbildību, kuram ir acīm redzamas problēmas ar neatkarību iekšēju iemeslu dēļ (pērkamība no politiķu...


LTV ari nevar būt par balagānu, kad demokrātijas apstākļos uz robežu aizsūta šoferīti un jaunu korespondenti bez dzīves pieredzes. Un tad viņa apraksta un nofilmē kara šausmas un tad TV tas jārāda. Kam būtu notikušais jākomentē kara apstākļos? Prokremliskai Saskaņai vai cionistu Vienotībai?

Varbūt neesat pamanījuši, ka Latvijas sabiedrība jau kopš 1991. gada sašķelta un tagad ar vakseriem/ antivaksefiem un citādi - ar QR kodu? Kas tas ir?

Kas tas par noziedzīgu specdiedenestu radītu Saeimas koalīciju, kuru vada specdienesti? Apvienotie globālistu cionistu, kas šķeļ, specdienesti?

Šīs koalīcijas viedoklis jārāda LTV, TV 24 , jo tiek sponsorēti no valsts budžeta.

Ko varam secināt? Ka virkne komentētāju ir Saskaņas un Kremļa aģenti, ir hībrīdkarš, propagandas LTV un TV 24. Tāda pat propaganda nāk no agresīvās Kremļa politikas.

Ir karš, kas puetuvojies Latvijas robežām. Puse no bēgļiem ir Kremļa armijas “zaļie cilvēciņi” - diversanti. Kremlis pat izlaidis medaļu “Par Krimas iekarošanu”.

Varbūt sāciet domāt ar savu galvu? Kas notiktu, ja te uzvarot iebruktu Krievija? Gribat, lai dzīve kļūtu vēl sliktāka kā Krievijā? Visi līdzekļi tiek ieguldīti pretkara vajadzībām, lai karu novērstu!

Miers ir tas, kas baro! Nepadodieties cionistu propagandai. Cionisti ielaužas un iznīcina, sarīda valstis un tautas, sabiedrības daļas, un uzvar. Tā bija 1.PK un 2. PK laikā, izmantojot valstu un tautu vājās vietas.

Neļaujiet cionistu žīdu kabalistu melu propagandai valdīt pār sevi un savām domām!

Gudro uzdevums ir apgaismot tautas prātus.

Atbildēt

Pēc dvēseles

26.11.2021. 03:39

»

Péc izskata

kà govju meita gérbusies


Kas vainas kārtīgai govju meitai ? Ofisu un ministriju planckas,i blakus nestāv.

Atbildēt

Péc izskata

25.11.2021. 23:09

»

tikai

Tikai,tikai sorosa,citam nekam nederīga.Būtu vismaz riktīga


kà govju meita gérbusies

Atbildēt

tikai

25.11.2021. 22:34

»

attēlā

SOROSA MAUKA


Tikai,tikai sorosa,citam nekam nederīga.Būtu vismaz riktīga.

Atbildēt

Ādams

25.11.2021. 22:23

»

Facha

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju


Tajā skaitā politisko m.m.

Atbildēt

attēlā

25.11.2021. 22:21

SOROSA MAUKA!

Atbildēt

Vilnis

25.11.2021. 22:08

Latvijas Televīzija , jūs esat tautai piederoša plašsaziņa , kura nav jūsu privātā piparbode, kur jūs varat darīt - kas ienāk prātā! ... Tā ir tauta , kura jums, žurnālisti, samet lagai, lai jūs veidotu raidījumus, rakstītu rakstus, kuri parāda viedokļu daudzveidību, bet nevis jūsu privāto ideoloģisko apsēstību t.i. liberālismu! ... Ja gribat sludināt savu pārliecību, kā "vienīgo" patiesību, tad atstājiet darbu valsts plašsaziņā un meklējiet sev darbu privātā palšsaziņā! ... Ko jūs no sevis iedomājaties? ... Vlasts plašsaziņa ir tautas īpašums, kurā jūs esat algoti strādnieki! Valsts plašsaziņai ir jānodrošina viedokļu daudzveidība, bet nevis kā līdz šim - "vienīgais pareizais" liberastisma viedoklis! ... Tauta necietīs valsts pašsaziņas pārvēršanu par liberālisma ideoloģijas propagandu!

Atbildēt

Neprofesionālisms vai noziedzīga darbīuba

25.11.2021. 21:38

Vai tiešām izcilība, atbildība ir LTV vizītkarte? Vai arī neprofesionalitāte, pērkamība un bezatbildība? Kā var piešķirt neatkarību par sabiedrības naudu uzturētam mēdijam, kura visatļautība neliecina par atbildību, kuram ir acīm redzamas problēmas ar neatkarību iekšēju iemeslu dēļ (pērkamība no politiķu un korumpantu puses, piemēram, Amerika klana pārstāvis Burovs ir Elksnes protežē un otrādi)? Kur ir tā profesionalitāte, ja sižetus veido pusanalfabēti un vienkāŗsi debīli jaunieši, kā tas ir redzams ar sižetiem par Polijas robežu, kā tas ir redzams Kultūrdevā, kad tiek lamāti policisti par it kā uzbrukumiem un teroru pret koncertu kārajiem idiotiem bez maskām?
Elksne ir bijusi pērkama visu savu darbības laiku, bet par profesionalitātes zuduma sākumu var uzskatīt laiku, kad jaunie brašuļi izsvieda vecos TV darbinieku un bez kādas sajēgas sāka producēt balagānšovus un pakāpeniski citās redakcijās iekārtojot savus ar sliktu izglītību un šaurām pierītēm apveltītus čomus un čomenes. Tagad TV jau daudzus gadus valda totāla neprofesionalitāte, paviršība, bezatbildība un analfabētisms. Tie daži raidījumi, kas ir daudz maz līmenī, to samazgu mucu maz atšķaida.
Par Polijas robežsargu darba atspoguļošanu un bēģļu "glābējiem" tos divus stulbeņus- meiteni un puisi šoferi ir nekavējoši jāatlaiž no darba, kamēr nav savārījuši lielākas starptautiskas nepatikšanas, jo prāta tiem nav un līdz ar to par atbildību runāt vispār nevar.Nekādu neatkarību nevar piešķirt tādiem darbiniekiem, kuri ir auni piedzimuši, par auniem izskoloti un kā auni par nodokļu maksātāju naudu izpaužas - neprofresionāli un pat kaitnieciski. Bet Elksne laikam labi dalās ar TV vadību, tāpēc tup savā amatā tik ilgi. Citādi cietumā šai butu jāsēž.

Atbildēt

TV ir skatītāju apziņas duļķošana

25.11.2021. 20:54

Ja jūs tos sūdus skatieties, viņi jūs ietkmē, bet jūs viņus nekad un nekādi vispār. Tad kāpēc tos sūdus skatāties? Darīt nav ko?

Atbildēt

TV vērotājs

25.11.2021. 20:48

aicinu nosodīt letēvē ziņotājus sekojoši-skatīties savu "sižetus" nepārtraukti,vismaz četras reizes no vietas.

Atbildēt

Realitāte

25.11.2021. 20:28

»

Talavs

Pūst ienaidnieka taurē nozīmē uzturēt domu dažādību un tā hahahah


Tieši tā!
Tiražēt ienaidnieka propagandu tā izraisīta hibrīdkara ievaros ir noziegums, nevis vārda brīvība!
Veidot želabainas tendenciozas reportāžas par teroristu un cilvēku kotrabandistu "ciešanā" katru dienu ir diversija un 5.kolonnas cienīga aktivitāte.
Nekāda aizbildināšanās ar pseidocilvēktiesībām netiks akceptēta!
Kauns par tādiem Pravdas standarta "žurnālistiem"!

Atbildēt

Masām viegli iestāstīt...

25.11.2021. 20:26

»

Eu

Iedomājieties, šito iedomību,briļļainā Kremļa radība Elksne ir tik āprātīgi nekaunīga,ka vēl uzdrošinās citiem norādīt par kaut kādu "neaizskaramību". Viņai būtu jālido no krēsla vienā setā ar visu LTV vadību un žurnaļugām


Kā par budžeta naudu uzturētiem masu mēdījiem LTV un LR ir neatkarība pret kvalitātes prasībām? Kāda redakcionālā neatkarība dzīt muļķi, nodarbināt vāji sagatavotus, tā saucamos žurnālistus, kuri pēc savas saprašanas veido absurdus sižetus. Programmas tiek veidotas pēc 50.to gadu prasībām, un iespējām, kas šodien nu ir tukša naudas šķiešana. Nu n.to kanālu skaits, it sevišķi LR pat nav vairs smieklīgi. 5. radio kanālu slavē, ka lūk dod 5, esot nesavtīgs ieguldījums grūtdieņiem, nesakot, ka savāktie ziedojumi, ir daudzkārt mazāki par šī kanāla uzturēšanu. Ja šo kanālu slēgtu, būtu lielāks ieguvums, šo naudu nododot pa tiešo sociālajām vajadzībām. Kā var uzturēt un finansēt mēdijus, kuru programmu reitingi ir 3-5% robežās? Ja tā ir neatkarības cena, tad šie darboņi ir nekavējoši jāpatriec!

Atbildēt

Talavs

25.11.2021. 19:56

Pūst ienaidnieka taurē nozīmē uzturēt domu dažādību un tā hahahah

Atbildēt

lauķis

25.11.2021. 18:46

Ļoti pozitīvs raksts.Tas nozīmē ka cilvēki vairāk jau netic LTV un kolonijas pārvaldniekiem.

Atbildēt

Harijs Poters

25.11.2021. 18:45

Ļoti labs raksts. Tieši kā tēzes PSKP 24.kongresa ziņojumam par PSRS Valsts televīzijas absolūto objektivitāti :)

Atbildēt

Zee

25.11.2021. 18:33

Kāda kapacitāte ir Latvijas TV? Nekāda! Plus, mīnus nulle. Vai Latvijas TV ir nosūtījusi reportierus uz Baltkrievijas pierobežu. Šaubos. Tātad arī ziņas ir apšaubāmas. Skribentiem iedod gatavu materiālu, kas satur 90% melu un 10% patiesību, un palūgdz uzcept raksteli vai izveidot sižetu. Tā tas notiek. Skribenti ir tik dumji, ka viņi paši nesaprot, par ko raksta. Galvenais, lai maksā. Un maksā arī. Jo naudas ir tik daudz, kā nekad agrāk.

Atbildēt

Neko lieku

25.11.2021. 18:29

Nesaprotu NEPL jēgu , ne ar , ne ecē , tik naudu tērē!

Atbildēt

Jautājums

25.11.2021. 18:11

Kāpēc I.Elksne un pārējā LTV varza vēl nav atlaisti? Ko gaidām?

Atbildēt

vice

25.11.2021. 18:07

Sekmīga degradācija!

Neobjektivitāte, šaura noteikta viedokļa propaganda un kompetences trūkums komplektā ar apzinātu sabiedrības maldināšana ir ltv/Lsm darbības raksturējumā.
Totāli un neatgriezeniski!

Vēl nav sapratuši, kādēļ kā objektīvus informācijas avotus sabiedrības aktīvā daļa izmantotru citus informācijas avotus!

Propagandai!

Atbildēt

Zemas kvalitàtes

25.11.2021. 18:04

»

Facha

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju


komsomolkas un prafuras

Atbildēt

tā viš i

25.11.2021. 17:51

Nevajag te gari un plaši muldēt par spiediena izdarīšanu, objektivitāti un to cik vareni profesionāli tā LTV strādā. Labāk tad pasakiet skaidri un gaiši, kāds tad ir tas pareizais viedoklis? Vai tie migranti ir jālaiž iekšā Eiropas Savienībā, vai nav? Ja ir jālaiž, tad bez liekas vāvuļošanas taisām tās robežas vaļā un sagaidām šos ar sālsmaizi. Ja nav jālaiž, tad liekam uz robežas ūdensmetējus ar asaru gāzi un katram gadījumam, arī ložmetējus. Hibrīdkarš ir tikai tikmēr, kamēr neviens tā īsti nezin, ko un kā darīt. Kad būs pieņemts konkrēts lēmums, nekāda hibrīdkara nebūs. Bet lēmuma pieņēmēji, tāpat kā viss pērkamo žurnālistu bars tik vien spēj kā mēē un bēē....jeb kā tas teiciens krieviem "grib gan zivtiņu apēst, gan uz dzimumlocekļa uzsēsties". Un tas tad arī ir viss hibrīdkarš.

Atbildēt

Eu

25.11.2021. 17:44

Iedomājieties, šito iedomību,briļļainā Kremļa radība Elksne ir tik āprātīgi nekaunīga,ka vēl uzdrošinās citiem norādīt par kaut kādu "neaizskaramību". Viņai būtu jālido no krēsla vienā setā ar visu LTV vadību un žurnaļugām.

Atbildēt

Tirst

25.11.2021. 17:39

"Ikkatrs sižets vai publikācija raisa dažādas atsauksmes – vieniem saturs šķiet izaicinošs, citi to vērtē atzinīgi, tomēr nav absolūti nekāda pamata apšaubīt LTV Ziņu dienesta un sabiedrisko mediju portāla LSM redakcionālo nostāju par Latvijai būtisku valstisku notikumu un jautājumu atspoguļošanu." - trūkst viena vārda - "objektīvu".

Atbildēt

Pārcēlājs

25.11.2021. 17:30

»

Plašākais konteksts

Diskurss, kurā gremdējas sab.mediji, ir atpalicis pat no šodienas hunveibinu- neoliberāļu pozīcijas.Valsts nav spējusi mobilizēt intelektuālos resursus, lai prognozētu, darbotos,izdzīvotu un radītu jaunas, tieši Latvijai noderīgas doktrīnas. Tā vietā garīgi atpalicis bariņš baidenistu un cita kreisā...


Muks arī. Mani izbrīna, ka viņi tautu uzskata par imbicīļu baru, kurš nesaprot, kas notiek,)) Acimredzot domā, ka mēs nespējam izanalizēt situāciju un izskaitļot beneficiāru? Ir gan ko skaitļot)) Ķīnas uzrāviens apdraud ASV pastāvēšanu kā treknu lielvaru , kas kāš planētu. Atņemot noieta tirgu, Ķīna izlaidīs gaisu. Lai ierobežotu Ķīnas un Krievijas eksportu, strādā pat jaunā, zaļā ideologija. Tāpēc ari vīruss, kas sagrauj lielākā pasaules ražotāja ekonomiku, tāpēc sastrēgumi Sanfrancisko ostās. Nevajag cerēt, ka vairums LV ļaužu nezin patiesību. Un jūs, NEPLP onānisti, aizšļuksiet pa to pašu reni ar visiem sorosītu ākstiem.

Atbildēt

!

25.11.2021. 17:24

»

Facha

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju


sorositu midzenis par nodoklmaksataju naudu.Tur skatities nav ko.

Atbildēt

apriori asv kolonijas ikdiena

25.11.2021. 17:22

sorosittelevizijas gaudu pikstieni.

Atbildēt

Plašākais konteksts

25.11.2021. 16:36

Diskurss, kurā gremdējas sab.mediji, ir atpalicis pat no šodienas hunveibinu- neoliberāļu pozīcijas.Valsts nav spējusi mobilizēt intelektuālos resursus, lai prognozētu, darbotos,izdzīvotu un radītu jaunas, tieši Latvijai noderīgas doktrīnas. Tā vietā garīgi atpalicis bariņš baidenistu un cita kreisā utiļa dod norādījumus bariņam labi piebarotu aunu, kas saucas mediji. Rezultātā visi ar smadzenēm ir sen aizmigrējuši uz vietnēm, kas ir vēl brīvas no viena viedokļa. Tie, kas bez smadzenēm, arī drīz pamodīsies no bada un bezdarba.Un ko tad ar Jums izdarīs? Domāt vajag, jeņķu platā mugura piesegs vairs tikai īsu brīdi. Muksiet kopā ar Kariņu?

Atbildēt

Lapsene

25.11.2021. 15:55

Vau!Līdz šim domāju, ka rakstu autori ir žurnālisti, rakstnieki, publicisti, galu galā iedzīvotājs vienkāršais, bet pie mums pat juridiski subjekti kā Latvijas TV sāk rakstīt. Varbūt tomēr varētu atklāt, kurš vadīja LTV rociņu raksta tapšanā? Un ja nav bijusi iespēja caurlūkot visus raidījumus, lai pārliecinātos, ka sabiedriskā TV pauž nevis neitrālu, bet konkrētu nostāju, tad paskatieties Rīta panorāmas interviju ar V.Keri, kur noslēdzošais vārds pieder ziņu moderatoriem nevis studijas viesim!

Atbildēt

Facha

25.11.2021. 15:51

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju...

Atbildēt

Nu nu

25.11.2021. 15:30

Jebkuram nodokļu maksātājam ir tiesības apšaubīt welcomismu un gatavināšanu "sabiedrisko" mediju izpildījumā. Jo šīs aktivitātes "sabiedriskie" mediji izvērš par nodokļu maksātāju naudu!!!

Atbildēt

10 ménesi lidz SAEIMAS vélésanàm

25.11.2021. 15:28

péc vélésanàm dazas blondàs aitinas nocirps asté & krépés.Un rakstnieciba büs beigusies mééé

Atbildēt

:):):):):):)

25.11.2021. 15:25

"nav absolūti nekāda pamata apšaubīt LTV Ziņu dienesta un sabiedrisko mediju portāla LSM redakcionālo nostāju par Latvijai būtisku valstisku notikumu un jautājumu atspoguļošanu...." 'Šis nu gan skan augstprātīgi!!!! KĀ - nav pamata, ja neprofesionālisms sūcas cauri visiem ziņu sižetiem??? Šo mediju ļoti subjektīvā "redakcionālā nostāja" NAV jāapmaksā no nodokļu maksātāju naudas, lai tad dibina savu privātu mediju ar savu redakcionālo nostāju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...