Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Padomju Latvija- laimes zeme

27.11.2021. 16:16

Bija arii taads tv shedevrs.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

27.11.2021. 12:52

ŠAUSMINOŠS un ŠOKĒJOŠS notiek Lamanša šaurumā,mazbritānijā jau no gada sākuma ciemos ieradušies ap 23 000 migrantu,galvenokārt no JEMENAS un SUDĀNAS,pēdējās dienās pa 1100 migrantiem,interesanti,ka GIBRĪDU AGRESIJU "vada" no prancijas uzraugot žandarmiem-policijai(ir spilgti video ko latvanu mediji neparāda un neinformē).Tas viss NOTIEK NE TIKAI ar makrona ziņu,bet protams ar GEJROPAS ATBALSTU.Kāda BALTU KRIEVIJA un BATJKA,ka otaniešu sabiedrotie drātē sevi GIBRĪDU AGRESIJĀ?!BORJAM džonsonam jau netur nervi un māte-karaliene saslimusi,bet rinka ediks ar to ūdens mutē---ŠAUSMĪGI!!!!!

Atbildēt

ha-ha

27.11.2021. 10:58

Soross un cionisti ir tikai aizsegs masu mediju kolaborantu atbalsta politikai,pateicoties kurai padomju okupantu līdzstrādnieki netraucēti var turēt varu un turpināt padomju okupantu aizsākto pārkrievošanas un debilizācijas programmu daudz efektīvāk.Laikā ,kad no Latvijas jau ir izėsti simtiem tūkstoši latvieši,masu mediji turpina rādīt saldsērīgus svešzemju seriālus,propogandēt komunistus,čekistus,kuri nepārtraukti zib televīzoru ekrānos.Tiek popularizėts dīvainais patriotisms bijušo čekistu,komunistu un okupācijas armijas virsnieku sniegumā.

Atbildēt

Nedemokrāts.

26.11.2021. 21:07

Sorosa un kariņlevita maukas sāk puņķoties, par maz naudas no nodokļiem nozīduši.

Atbildēt

Kā apmikuši cirka meistari žurnālistikā

26.11.2021. 20:38

Žurnālisti šovmeņi no mušas ziloņus rada. Bet kur tiešām būtu jāpieverš vērība zemāki par zāli. Melu un sensàciju veidotāji.

Atbildēt

kas tà tàda TV 24 diktore

26.11.2021. 19:54

melna nokràsota kà turku cigànu màte.Melo aci nepamirkskinot.

Atbildēt

jhjhjhjhjhjh

26.11.2021. 17:03

sorosa M

Atbildēt

vegeta

26.11.2021. 13:54

ko tad tās kroplības rāda? Varbūt biežāk spogulītī japaskataš, ja grib veģetēt uz nodokļu maksātāju naudas?

Atbildēt

Tā kā ir trīs lielvalstis

26.11.2021. 09:42

»

Saprotiet cionistu stratēģiju

Manhetenā notika cionistu organizēta, inscinēta diversija, uzspridzinot dvīņutorņus. Tas tika darīts, lai būtu iemesls iebrukt Irākā. Tagad cionisti ar SVF izsniegto 1 miljardu usd Lukašenko, organizē bēgļu no Irākas nonākšanu Polijas, Latvijas, Lietuvas pierobežā hibrīda kara apstākļos...


tad ikviena no viņām organizē karu starp divām atlikušajām ar cerību iegūt no kara sagrautās ekonomikas uz abu karojošo rēķina. Vienlaikus ikviena no abām viņām šķeļ iespējamo sadarbību pret trešo.

Trampa laikā beidzās 40 gadu sadarbības līgums ekonomikā starp ASV un ĶTR. Iestrādes palikušas jo dziļas. Tāpēc apdraudēta ir KF un cionistu interesēs, cionismam liela ietekme ĶTR un ASV attiecībās, ir beidzot sev atgūt Krimu, par ko savulaik Staļinam samaksāja zeltā.

Krimu cionisti var atgūt ar karu Ukrainā. Cionisti konfrontē Kremli ar ASV, lai gan Kremlis un ASV realizē cionistu ideoloģiju. Karš ir neizbēgams, jo teritorija jāatbrīvo no liekiem iedzīvotājiem priekš Izraēlas un Ņujorkas, vispasaules ebreju vajadzībām Zālamana projektā.

Rīgas pilī sēž vecs žīds. Un noslēgs līgumu vajadzīgā brīdī ar pašu vellu, ja vien viņam un cionistiem tas būs izdevīgi.

Atbildēt

Es

26.11.2021. 09:20

»

TV ir skatītāju apziņas duļķošana

Ja jūs tos sūdus skatieties, viņi jūs ietkmē, bet jūs viņus nekad un nekādi vispār. Tad kāpēc tos sūdus skatāties? Darīt nav ko


Lauciniekiem un pensionāriem tas ir tāds kā pieradums. Apkopj lopus un iet paskatīt seriālus, Panorāmu, sevišķi aukstajos gadalaikos ar tumšiem vakariem. Pārējiem tas tiešām nav aktuāli. Ziņu filtrēšana ir darbs žurnālistiem, bet parastajam skatītājam dzīvošanās pa tādu kanālu/raidījumu nedod neko, tikai samazina jau tā nelielo IQ.

Atbildēt

Es

26.11.2021. 09:15

Neskatos šo izcilību jau 2 gadus. Vismaz vienu "pandēmija" man ir iemācījusi - meklēt kvalitatīvu saturu tikai un vienīgi ārpus Latvijas televīzijām un valsts radio.

Atbildēt

Saprotiet cionistu stratēģiju

26.11.2021. 08:22

»

Nevis cietējs,

bet kabalistu cionistu politikas Latvijā upuris, kurš pamazām sāk domāt ar savu galvu


Manhetenā notika cionistu organizēta, inscinēta diversija, uzspridzinot dvīņutorņus. Tas tika darīts, lai būtu iemesls iebrukt Irākā. Tagad cionisti ar SVF izsniegto 1 miljardu usd Lukašenko, organizē bēgļu no Irākas nonākšanu Polijas, Latvijas, Lietuvas pierobežā hibrīda kara apstākļos.

Cionisti izprovocēja Krievijas iebrukumu Dombasā, tur iznīcinot kara bruņojuma rūpnīcas un iebrukumu Krimā.

Cionisti organizē karu starp Krieviju un Ukrainu. Cionisti te nedzīvo, viņi ir Izraēlas Mossad un ASV CIP. VIņiem vajag karus, sankcijas un nāves.

Pašlaik ir karš ar uzbrukumu cilvēcei ar bioloģiski modificēto ieroci covid- sars-2, radot genētiski modificētus cilvēkus.. faktiski nogalinot visus, kas neizdzīvo kā nevakcinētie pārslimojuši...

Cionistu pārvarvaldītās valstis ASV, KF, ĶTR nekaros savā starpā. Šīs valstis par visu vienosies savā starpā.

Atbildēt

Cietējs

26.11.2021. 07:51

»

Vilnis

Latvijas Televīzija , jūs esat tautai piederoša plašsaziņa , kura nav jūsu privātā piparbode, kur jūs varat darīt - kas ienāk prātā! ... Tā ir tauta , kura jums, žurnālisti, samet lagai, lai jūs veidotu raidījumus, rakstītu rakstus, kuri parāda viedokļu daudzveidību, bet nevis jūsu privāto ideoloģisko...


Tur nav ko ciest. Tauta riebumā ir novērsusies no LTV un citiem varas medijiem. Sabiedriskie? Nē, varas! Jo latvieši ir konkrēti konservatīva tauta, Dublinas konvenciju, atšķirībā no Elksnes, ir lasījuši un bēgļu definīciju zin.Latvieši nemīl feikus bēgļus, minoritātes un konceptu Vecāks1 un Vecāks2.Latvieši nemīl, ka viņiem melo. Latvieši nemīl , ka absolūtais mazākums varas uz viņiem atstrādā neoliberāļu bandītu izniegtos ideoloģiskos grantus, drāžot smadzenes ar jaunām "vērtībām" un zaļo murgu ideoloģiju . Latvieši nemīl Streipu, Bogustovu , Sārtu un citus Nato pūšļotājus un digitālos šamaņus.Latvieši lieliski saprot, ka zaļais kurss domāts, lai saglabātu Rietumu dominējošo lomu pasaulē un neļautu attīstīties 3 pasaulei.Latvieši nav parakstījušies zem zaļā dīla un turēs tik govju, cik uzskatīs par vajadzīgu. Un ne mazsvarīgi, iepriekšējo pilutisko kolīziju pieredze rāda, ka latvieši var būt ļoti nežēlīgi pret pāridaritājiem un nodevējiem.Varbut laiks apstāties un nesaasināt situāciju?

Atbildēt

Saprotiet, emocijām hibrīdakara laikā nav vietas!

26.11.2021. 07:42

»

Neprofesionālisms vai noziedzīga darbīuba

Vai tiešām izcilība, atbildība ir LTV vizītkarte? Vai arī neprofesionalitāte, pērkamība un bezatbildība? Kā var piešķirt neatkarību par sabiedrības naudu uzturētam mēdijam, kura visatļautība neliecina par atbildību, kuram ir acīm redzamas problēmas ar neatkarību iekšēju iemeslu dēļ (pērkamība no politiķu...


LTV ari nevar būt par balagānu, kad demokrātijas apstākļos uz robežu aizsūta šoferīti un jaunu korespondenti bez dzīves pieredzes. Un tad viņa apraksta un nofilmē kara šausmas un tad TV tas jārāda. Kam būtu notikušais jākomentē kara apstākļos? Prokremliskai Saskaņai vai cionistu Vienotībai?

Varbūt neesat pamanījuši, ka Latvijas sabiedrība jau kopš 1991. gada sašķelta un tagad ar vakseriem/ antivaksefiem un citādi - ar QR kodu? Kas tas ir?

Kas tas par noziedzīgu specdiedenestu radītu Saeimas koalīciju, kuru vada specdienesti? Apvienotie globālistu cionistu, kas šķeļ, specdienesti?

Šīs koalīcijas viedoklis jārāda LTV, TV 24 , jo tiek sponsorēti no valsts budžeta.

Ko varam secināt? Ka virkne komentētāju ir Saskaņas un Kremļa aģenti, ir hībrīdkarš, propagandas LTV un TV 24. Tāda pat propaganda nāk no agresīvās Kremļa politikas.

Ir karš, kas puetuvojies Latvijas robežām. Puse no bēgļiem ir Kremļa armijas “zaļie cilvēciņi” - diversanti. Kremlis pat izlaidis medaļu “Par Krimas iekarošanu”.

Varbūt sāciet domāt ar savu galvu? Kas notiktu, ja te uzvarot iebruktu Krievija? Gribat, lai dzīve kļūtu vēl sliktāka kā Krievijā? Visi līdzekļi tiek ieguldīti pretkara vajadzībām, lai karu novērstu!

Miers ir tas, kas baro! Nepadodieties cionistu propagandai. Cionisti ielaužas un iznīcina, sarīda valstis un tautas, sabiedrības daļas, un uzvar. Tā bija 1.PK un 2. PK laikā, izmantojot valstu un tautu vājās vietas.

Neļaujiet cionistu žīdu kabalistu melu propagandai valdīt pār sevi un savām domām!

Gudro uzdevums ir apgaismot tautas prātus.

Atbildēt

Pēc dvēseles

26.11.2021. 03:39

»

Péc izskata

kà govju meita gérbusies


Kas vainas kārtīgai govju meitai ? Ofisu un ministriju planckas,i blakus nestāv.

Atbildēt

Péc izskata

25.11.2021. 23:09

»

tikai

Tikai,tikai sorosa,citam nekam nederīga.Būtu vismaz riktīga


kà govju meita gérbusies

Atbildēt

tikai

25.11.2021. 22:34

»

attēlā

SOROSA MAUKA


Tikai,tikai sorosa,citam nekam nederīga.Būtu vismaz riktīga.

Atbildēt

Ādams

25.11.2021. 22:23

»

Facha

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju


Tajā skaitā politisko m.m.

Atbildēt

attēlā

25.11.2021. 22:21

SOROSA MAUKA!

Atbildēt

Vilnis

25.11.2021. 22:08

Latvijas Televīzija , jūs esat tautai piederoša plašsaziņa , kura nav jūsu privātā piparbode, kur jūs varat darīt - kas ienāk prātā! ... Tā ir tauta , kura jums, žurnālisti, samet lagai, lai jūs veidotu raidījumus, rakstītu rakstus, kuri parāda viedokļu daudzveidību, bet nevis jūsu privāto ideoloģisko apsēstību t.i. liberālismu! ... Ja gribat sludināt savu pārliecību, kā "vienīgo" patiesību, tad atstājiet darbu valsts plašsaziņā un meklējiet sev darbu privātā palšsaziņā! ... Ko jūs no sevis iedomājaties? ... Vlasts plašsaziņa ir tautas īpašums, kurā jūs esat algoti strādnieki! Valsts plašsaziņai ir jānodrošina viedokļu daudzveidība, bet nevis kā līdz šim - "vienīgais pareizais" liberastisma viedoklis! ... Tauta necietīs valsts pašsaziņas pārvēršanu par liberālisma ideoloģijas propagandu!

Atbildēt

Neprofesionālisms vai noziedzīga darbīuba

25.11.2021. 21:38

Vai tiešām izcilība, atbildība ir LTV vizītkarte? Vai arī neprofesionalitāte, pērkamība un bezatbildība? Kā var piešķirt neatkarību par sabiedrības naudu uzturētam mēdijam, kura visatļautība neliecina par atbildību, kuram ir acīm redzamas problēmas ar neatkarību iekšēju iemeslu dēļ (pērkamība no politiķu un korumpantu puses, piemēram, Amerika klana pārstāvis Burovs ir Elksnes protežē un otrādi)? Kur ir tā profesionalitāte, ja sižetus veido pusanalfabēti un vienkāŗsi debīli jaunieši, kā tas ir redzams ar sižetiem par Polijas robežu, kā tas ir redzams Kultūrdevā, kad tiek lamāti policisti par it kā uzbrukumiem un teroru pret koncertu kārajiem idiotiem bez maskām?
Elksne ir bijusi pērkama visu savu darbības laiku, bet par profesionalitātes zuduma sākumu var uzskatīt laiku, kad jaunie brašuļi izsvieda vecos TV darbinieku un bez kādas sajēgas sāka producēt balagānšovus un pakāpeniski citās redakcijās iekārtojot savus ar sliktu izglītību un šaurām pierītēm apveltītus čomus un čomenes. Tagad TV jau daudzus gadus valda totāla neprofesionalitāte, paviršība, bezatbildība un analfabētisms. Tie daži raidījumi, kas ir daudz maz līmenī, to samazgu mucu maz atšķaida.
Par Polijas robežsargu darba atspoguļošanu un bēģļu "glābējiem" tos divus stulbeņus- meiteni un puisi šoferi ir nekavējoši jāatlaiž no darba, kamēr nav savārījuši lielākas starptautiskas nepatikšanas, jo prāta tiem nav un līdz ar to par atbildību runāt vispār nevar.Nekādu neatkarību nevar piešķirt tādiem darbiniekiem, kuri ir auni piedzimuši, par auniem izskoloti un kā auni par nodokļu maksātāju naudu izpaužas - neprofresionāli un pat kaitnieciski. Bet Elksne laikam labi dalās ar TV vadību, tāpēc tup savā amatā tik ilgi. Citādi cietumā šai butu jāsēž.

Atbildēt

TV ir skatītāju apziņas duļķošana

25.11.2021. 20:54

Ja jūs tos sūdus skatieties, viņi jūs ietkmē, bet jūs viņus nekad un nekādi vispār. Tad kāpēc tos sūdus skatāties? Darīt nav ko?

Atbildēt

TV vērotājs

25.11.2021. 20:48

aicinu nosodīt letēvē ziņotājus sekojoši-skatīties savu "sižetus" nepārtraukti,vismaz četras reizes no vietas.

Atbildēt

Realitāte

25.11.2021. 20:28

»

Talavs

Pūst ienaidnieka taurē nozīmē uzturēt domu dažādību un tā hahahah


Tieši tā!
Tiražēt ienaidnieka propagandu tā izraisīta hibrīdkara ievaros ir noziegums, nevis vārda brīvība!
Veidot želabainas tendenciozas reportāžas par teroristu un cilvēku kotrabandistu "ciešanā" katru dienu ir diversija un 5.kolonnas cienīga aktivitāte.
Nekāda aizbildināšanās ar pseidocilvēktiesībām netiks akceptēta!
Kauns par tādiem Pravdas standarta "žurnālistiem"!

Atbildēt

Masām viegli iestāstīt...

25.11.2021. 20:26

»

Eu

Iedomājieties, šito iedomību,briļļainā Kremļa radība Elksne ir tik āprātīgi nekaunīga,ka vēl uzdrošinās citiem norādīt par kaut kādu "neaizskaramību". Viņai būtu jālido no krēsla vienā setā ar visu LTV vadību un žurnaļugām


Kā par budžeta naudu uzturētiem masu mēdījiem LTV un LR ir neatkarība pret kvalitātes prasībām? Kāda redakcionālā neatkarība dzīt muļķi, nodarbināt vāji sagatavotus, tā saucamos žurnālistus, kuri pēc savas saprašanas veido absurdus sižetus. Programmas tiek veidotas pēc 50.to gadu prasībām, un iespējām, kas šodien nu ir tukša naudas šķiešana. Nu n.to kanālu skaits, it sevišķi LR pat nav vairs smieklīgi. 5. radio kanālu slavē, ka lūk dod 5, esot nesavtīgs ieguldījums grūtdieņiem, nesakot, ka savāktie ziedojumi, ir daudzkārt mazāki par šī kanāla uzturēšanu. Ja šo kanālu slēgtu, būtu lielāks ieguvums, šo naudu nododot pa tiešo sociālajām vajadzībām. Kā var uzturēt un finansēt mēdijus, kuru programmu reitingi ir 3-5% robežās? Ja tā ir neatkarības cena, tad šie darboņi ir nekavējoši jāpatriec!

Atbildēt

Talavs

25.11.2021. 19:56

Pūst ienaidnieka taurē nozīmē uzturēt domu dažādību un tā hahahah

Atbildēt

lauķis

25.11.2021. 18:46

Ļoti pozitīvs raksts.Tas nozīmē ka cilvēki vairāk jau netic LTV un kolonijas pārvaldniekiem.

Atbildēt

Harijs Poters

25.11.2021. 18:45

Ļoti labs raksts. Tieši kā tēzes PSKP 24.kongresa ziņojumam par PSRS Valsts televīzijas absolūto objektivitāti :)

Atbildēt

Zee

25.11.2021. 18:33

Kāda kapacitāte ir Latvijas TV? Nekāda! Plus, mīnus nulle. Vai Latvijas TV ir nosūtījusi reportierus uz Baltkrievijas pierobežu. Šaubos. Tātad arī ziņas ir apšaubāmas. Skribentiem iedod gatavu materiālu, kas satur 90% melu un 10% patiesību, un palūgdz uzcept raksteli vai izveidot sižetu. Tā tas notiek. Skribenti ir tik dumji, ka viņi paši nesaprot, par ko raksta. Galvenais, lai maksā. Un maksā arī. Jo naudas ir tik daudz, kā nekad agrāk.

Atbildēt

Neko lieku

25.11.2021. 18:29

Nesaprotu NEPL jēgu , ne ar , ne ecē , tik naudu tērē!

Atbildēt

Jautājums

25.11.2021. 18:11

Kāpēc I.Elksne un pārējā LTV varza vēl nav atlaisti? Ko gaidām?

Atbildēt

vice

25.11.2021. 18:07

Sekmīga degradācija!

Neobjektivitāte, šaura noteikta viedokļa propaganda un kompetences trūkums komplektā ar apzinātu sabiedrības maldināšana ir ltv/Lsm darbības raksturējumā.
Totāli un neatgriezeniski!

Vēl nav sapratuši, kādēļ kā objektīvus informācijas avotus sabiedrības aktīvā daļa izmantotru citus informācijas avotus!

Propagandai!

Atbildēt

Zemas kvalitàtes

25.11.2021. 18:04

»

Facha

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju


komsomolkas un prafuras

Atbildēt

tā viš i

25.11.2021. 17:51

Nevajag te gari un plaši muldēt par spiediena izdarīšanu, objektivitāti un to cik vareni profesionāli tā LTV strādā. Labāk tad pasakiet skaidri un gaiši, kāds tad ir tas pareizais viedoklis? Vai tie migranti ir jālaiž iekšā Eiropas Savienībā, vai nav? Ja ir jālaiž, tad bez liekas vāvuļošanas taisām tās robežas vaļā un sagaidām šos ar sālsmaizi. Ja nav jālaiž, tad liekam uz robežas ūdensmetējus ar asaru gāzi un katram gadījumam, arī ložmetējus. Hibrīdkarš ir tikai tikmēr, kamēr neviens tā īsti nezin, ko un kā darīt. Kad būs pieņemts konkrēts lēmums, nekāda hibrīdkara nebūs. Bet lēmuma pieņēmēji, tāpat kā viss pērkamo žurnālistu bars tik vien spēj kā mēē un bēē....jeb kā tas teiciens krieviem "grib gan zivtiņu apēst, gan uz dzimumlocekļa uzsēsties". Un tas tad arī ir viss hibrīdkarš.

Atbildēt

Eu

25.11.2021. 17:44

Iedomājieties, šito iedomību,briļļainā Kremļa radība Elksne ir tik āprātīgi nekaunīga,ka vēl uzdrošinās citiem norādīt par kaut kādu "neaizskaramību". Viņai būtu jālido no krēsla vienā setā ar visu LTV vadību un žurnaļugām.

Atbildēt

Tirst

25.11.2021. 17:39

"Ikkatrs sižets vai publikācija raisa dažādas atsauksmes – vieniem saturs šķiet izaicinošs, citi to vērtē atzinīgi, tomēr nav absolūti nekāda pamata apšaubīt LTV Ziņu dienesta un sabiedrisko mediju portāla LSM redakcionālo nostāju par Latvijai būtisku valstisku notikumu un jautājumu atspoguļošanu." - trūkst viena vārda - "objektīvu".

Atbildēt

Pārcēlājs

25.11.2021. 17:30

»

Plašākais konteksts

Diskurss, kurā gremdējas sab.mediji, ir atpalicis pat no šodienas hunveibinu- neoliberāļu pozīcijas.Valsts nav spējusi mobilizēt intelektuālos resursus, lai prognozētu, darbotos,izdzīvotu un radītu jaunas, tieši Latvijai noderīgas doktrīnas. Tā vietā garīgi atpalicis bariņš baidenistu un cita kreisā...


Muks arī. Mani izbrīna, ka viņi tautu uzskata par imbicīļu baru, kurš nesaprot, kas notiek,)) Acimredzot domā, ka mēs nespējam izanalizēt situāciju un izskaitļot beneficiāru? Ir gan ko skaitļot)) Ķīnas uzrāviens apdraud ASV pastāvēšanu kā treknu lielvaru , kas kāš planētu. Atņemot noieta tirgu, Ķīna izlaidīs gaisu. Lai ierobežotu Ķīnas un Krievijas eksportu, strādā pat jaunā, zaļā ideologija. Tāpēc ari vīruss, kas sagrauj lielākā pasaules ražotāja ekonomiku, tāpēc sastrēgumi Sanfrancisko ostās. Nevajag cerēt, ka vairums LV ļaužu nezin patiesību. Un jūs, NEPLP onānisti, aizšļuksiet pa to pašu reni ar visiem sorosītu ākstiem.

Atbildēt

!

25.11.2021. 17:24

»

Facha

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju


sorositu midzenis par nodoklmaksataju naudu.Tur skatities nav ko.

Atbildēt

apriori asv kolonijas ikdiena

25.11.2021. 17:22

sorosittelevizijas gaudu pikstieni.

Atbildēt

Plašākais konteksts

25.11.2021. 16:36

Diskurss, kurā gremdējas sab.mediji, ir atpalicis pat no šodienas hunveibinu- neoliberāļu pozīcijas.Valsts nav spējusi mobilizēt intelektuālos resursus, lai prognozētu, darbotos,izdzīvotu un radītu jaunas, tieši Latvijai noderīgas doktrīnas. Tā vietā garīgi atpalicis bariņš baidenistu un cita kreisā utiļa dod norādījumus bariņam labi piebarotu aunu, kas saucas mediji. Rezultātā visi ar smadzenēm ir sen aizmigrējuši uz vietnēm, kas ir vēl brīvas no viena viedokļa. Tie, kas bez smadzenēm, arī drīz pamodīsies no bada un bezdarba.Un ko tad ar Jums izdarīs? Domāt vajag, jeņķu platā mugura piesegs vairs tikai īsu brīdi. Muksiet kopā ar Kariņu?

Atbildēt

Lapsene

25.11.2021. 15:55

Vau!Līdz šim domāju, ka rakstu autori ir žurnālisti, rakstnieki, publicisti, galu galā iedzīvotājs vienkāršais, bet pie mums pat juridiski subjekti kā Latvijas TV sāk rakstīt. Varbūt tomēr varētu atklāt, kurš vadīja LTV rociņu raksta tapšanā? Un ja nav bijusi iespēja caurlūkot visus raidījumus, lai pārliecinātos, ka sabiedriskā TV pauž nevis neitrālu, bet konkrētu nostāju, tad paskatieties Rīta panorāmas interviju ar V.Keri, kur noslēdzošais vārds pieder ziņu moderatoriem nevis studijas viesim!

Atbildēt

Facha

25.11.2021. 15:51

Latvijas televīzija sen jau pārvērtusies par mauku māju...

Atbildēt

Nu nu

25.11.2021. 15:30

Jebkuram nodokļu maksātājam ir tiesības apšaubīt welcomismu un gatavināšanu "sabiedrisko" mediju izpildījumā. Jo šīs aktivitātes "sabiedriskie" mediji izvērš par nodokļu maksātāju naudu!!!

Atbildēt

10 ménesi lidz SAEIMAS vélésanàm

25.11.2021. 15:28

péc vélésanàm dazas blondàs aitinas nocirps asté & krépés.Un rakstnieciba büs beigusies mééé

Atbildēt

:):):):):):)

25.11.2021. 15:25

"nav absolūti nekāda pamata apšaubīt LTV Ziņu dienesta un sabiedrisko mediju portāla LSM redakcionālo nostāju par Latvijai būtisku valstisku notikumu un jautājumu atspoguļošanu...." 'Šis nu gan skan augstprātīgi!!!! KĀ - nav pamata, ja neprofesionālisms sūcas cauri visiem ziņu sižetiem??? Šo mediju ļoti subjektīvā "redakcionālā nostāja" NAV jāapmaksā no nodokļu maksātāju naudas, lai tad dibina savu privātu mediju ar savu redakcionālo nostāju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....