Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māra

27.11.2016. 13:16

Piekrītu raksta autorei.
Mani vēl ļoti tracina Gunta rokas.Viņam ir tā kā krampjos savilkti pirksti,un viņš tik dikti žestikulē,un tas izskatās dikti neglīti.

Atbildēt

Z

11.11.2016. 02:02

Atdodiet šlāgeraptauju!

Atbildēt

Darling:)

02.10.2016. 10:04

Diemžēl, šajās aptaujās tiek tikai izredzētie, jo Leonardam Inkinam arī ir brīnišķīgas dziesmas, kuras pat LTV neņem pretī. Pieņem dziesmas par neko! Mēs nedzīvojam tautas valstī, bet gan padomju okupantu valstī ir pašcenzūra.

Atbildēt

w

19.09.2016. 18:25

..galvenais , ka lemberga elektorātam kolhozos tas patīk!

Atbildēt

Ritasi

18.09.2016. 10:04

Un es domaaju ka man vienai taa liekas.....

Atbildēt

motōrhead

16.09.2016. 15:51

Vai tad kāds tos mēslus arī skatās? Neticami...

Atbildēt

16.09.2016. 11:08

»

bemols

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet


Patiešām laba ideja.Hiršam ar Raivu apvienoties un uztaisīt savu raidījumu.Divi gudri un simpātiski vadītāji.Skrastiņš un neizskatīgā Velga ātri visiem apniks.Velga nav pļāpa,bet ārējais izskats traucē.Par Skrastiņa tukšo muldēšanu komentāri lieki.

Atbildēt

Janks

16.09.2016. 02:54

"...Guntis Skrastiņš, kam dzīvē veicas – ir jauns projekts, jauna studija un, atvainojiet par ironiju, piešķirta arī jauna blondīne, kuru viņš kā tāds “cukura tētis” triumfāli paņem padusē jaunās studijas vidū."

Perversulis - paņem padusē studijas vidū :)))

Atbildēt

amigo

15.09.2016. 21:33

Jaunais raidījums galīgi garām! Ne vadītāji,ne apjūsmotā jaunā studija, ne tas jaunais formāts nekam neder! Nevajadzēja jaukt iepriekšejo vadītāju pāri. Taisnība tiem,kas saka,ka Skrastiņa kungs kuļ tukšus salmus. Ne tur vairs šarma, neasprātības... Un Velgai Vītolai arī vajadzēja palikt pie Hirša, ne mētāties no viena kanāla uz otru. Kā radio balss viņa laba, bet kamerās rādīties tomēr nevajadzētu..
Sestdienu vakaros minēto raidījumu vairāk neskatīšos!

Atbildēt

tautiete

15.09.2016. 20:19

Par 100% piekrītu rakstam un varu tikai Guntim ieteikt iziet priekšlaicīgā pensijā, var jau iztikt to gadu ar 1/2 pensijas, bet saglabāt pašcieņu!

Atbildēt

Vecais purkšķis

15.09.2016. 12:46

skrastiņš ir vecs un noguris vīrs, kurš neko jaunu vairs neizspiedīs tv ekrānā bez ventspils un tās saimnieka apjūsmošanu - pieglaimošanos. kur skatās producenti???? nu kādam ir jāsaņem drosme un jāpalūdz skrastiņam pameklēt citu nodarbi

Atbildēt

oioioioioioi-piīīī!

15.09.2016. 07:35

Muzikālo parodiju klubiņš. Vēl neviens alķīmiķis nav izdomājis, kā sūdu pārvērst konfektēs ...

Atbildēt

vsaa

15.09.2016. 00:31

“Skrastiņa problēma” LTV ēterā acīmredzot meklējama minētā aktiera gados un valstī noteiktajā pensijas vecumā. Likums paredz, ka Skrastiņam darba frontē vēl jānovelk līdz 2017. gada jūlijam, lai sāktu saņemt pensiju. Tāpēc arī šlāgerraidījumu cienītājiem vēl vismaz šo sezonu līdz nākamajai vasarai nāksies pieciest cukurpapiņa Gunta Skrastiņa vervelēšanu. Cik var noprast, Skrastiņam ir arī savs fanātisko grūpiju klubiņš. Taču, noskatoties Skrastiņa iznešanos tā sauktajā jaunajā TV raidījumā, tapa pilnīgi skaidrs, ka gadu gadiem ilgā eksponēšanās šlāgerraidījumā Skrastiņa zināšanas par šo mūzikas žanru nav vairojusi. Plika un nūģiska muldēšana – tas arī ir viss, uz ko Guntis Skrastiņš šobrīd ir spējīgs. Vai tā tomēr nav pārāk liela greznība sabiedriskajai televīzijai – par katru cenu skatītājiem iebarot šo marioneti? Kas apmaksā šo LTV kaunu?

Atbildēt

Zaiga

14.09.2016. 22:09

Cik daudz EUR Veidenbauma Raiva ir samaksājusi Andai Rožukalnei, lai viņa šādu rakstu uzrakstītu ? Viss vienos vārtos: caur puķītēm un Skrastiņa kritiku, aizstāvēt Raivu. Varbūt abas ir radinieces pētot dzimtas ģenealoģiju tas tiktu atklāts. Arī sejas vaibstos ir saskatāma līdzība. Bet par raidījuma vadīšanu nekā slikta nevarētu teikt- gluži otrādi- ja nebūtu Gunta Skrastiņa, nebūtu arī vērts skatīties.

Atbildēt

skatītājs

14.09.2016. 15:25

Paldies raksta autorei - 100 % piekrītu. Tie,kuri fleitē par Rožkalni un domā, ka viņai pašai vajadzētu vadīt raidījumus,šķiet, ir dziļi nejēgas. Katram jādara savs darbs un kā kritiķe Rožkalne ir lieliska, profesionālaun zinoša. Viemēr ar interesi lasu viņas domas.
Raidījums bez Raivas nav baudāms! Tieši viņa bija tā, kas uzturēja tā reitingus, ne jau Skrastiņa vāvuļošana.Žēl Velgas, arī viņai viss izdotos labāk ar citu partneri. Bet vispār - ja jau reiz šis raidījums ir ievainots sirdī, laikam reanimācija nelīdzēs..
Piekrītu, ka LTV ir dīvaina kadru politika - nesaprotu, pēc kādiem kritērijiem viņi vērtē žurnālistus - īsto paliek arvien mazāk...

Atbildēt

Andris

14.09.2016. 14:05

Noskatījos pirmo " Sirdsdziesmas" raidījumu. Atvainojiet, bet šis ir nakts pret dienu kāda bija "šlāgeraptauja"! Kaut kādi "pārīši" izgājuši uz Gunta un Velgas apbrīnotās skatuves, iemācījušies trinkškināt ģitāru un vai tiešām tas murgs ir jāredz visai Latvijas auditorijai?!... Labākā gadījumā šo raidījumu ("Sirdsdziesma") varētu pārraidīt kāda no regionālajām televīzijām, bet nevis visai Latvijai! Lūdzu, lūdzu atdodiet atpakaļ nozagto "Šlāģeraptauju"!

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 10:55

Rožukalne pati nevienu raidījumu nav nedz vadījusi, nedz gatavojusi, bet gudri pļeperē par citiem. Riebjas lasīt šos murgus.

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 10:49

Pilnīgi piekrītu raksta autorei

Atbildēt

mazpusanu tv

14.09.2016. 10:43

NEINTERESĒ, absolūti.

Atbildēt

GAZ53

14.09.2016. 09:21

Nesaprotu,ko te komentēt,lasīt ,rakstīt-nu pilnīgi nav par ko.

Atbildēt

Piekrītu!

14.09.2016. 08:45

Tieši Skrastiņa dēļ Šlāgeraptauju nespēju skatīties. Arī koncertus, ko viņš vada, neapmeklēju. Pārlieku šķebina paštīksmināšanās un tukšvārdība. Diemžēl, bet, kad viņš atver muti, jūtos ļoti neomulīgi un galīga muļķe, jo visu to klausos. Kaut kā tā.
Nekad neesmu varējusi saprast šo izvēli....

Atbildēt

mitjka

14.09.2016. 08:44

Ja jau dara tad jau dara :) kam tad to Skarastiņa Gunti vēl vilkt līdzi uz tipa itkā jauno studiju :) Reiniku Artūrs jau izrunājās ka vecajā studijā dekorācijas tikai nomainītas .Un atkal atkal un atkal LTV klasiskā slimība depresīvais apgaismojums ,vai tad patiesi nevar kādu gaismotāju kursos aizsūtīt ? nu sliktākā gadijumā lai paskatas pa satelītu Rai Uno raidijumu un studiju iekārtojumu ,tas attiecās arī uz skatuves dekorāciju scenografijas darbiniekiem( diemžel līdz māksliniekiem vēl jāaug:) - devīze raidijumam - Ripo ratiņ ,ripo vecais draugs:)

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2016. 07:50

Neskatieties to meļu kanālu

Atbildēt

bemols

13.09.2016. 22:02

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet.

Atbildēt

50s

13.09.2016. 21:58

Skrastins vareja ieskatities Spotify Player nodala Volksmusik un Oktoberfest albumos . Butu laba skola par brivu . Tikai jaatmet slinkums.

Atbildēt

Anna

13.09.2016. 21:11

»

Morzs

Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu ...


100% piekrītu par Rēderu. Skatos raidījumu ar Jurašu- ne intrigas, ne interesanti, ne provokatīvi- drīzāk primitīvi un tendenciozi- reklāmas raidījums par to, cik Jurašs labs, bet no visiem apbižots. Tiešām-lasa jautājumus kā ziņu dienestā.

Atbildēt

nu

13.09.2016. 18:57

Būtu interesanti ieraudzīt, kādu Šlāgeraptaujas raidījumu norežisētu Rožukalne... un tas nenozīmē, ka staroju par Skrastiņu

Atbildēt

Morzs

13.09.2016. 18:47

»

*Y*

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti...


Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu drīzāk vajadzētu aizsūtīt - tur ticu, ka viņš spētu labāk!

Atbildēt

*Y*

13.09.2016. 18:14

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti, augstprātīgi noēsti. Ja tā paskatās - izrādītos diezgan garš saraksts. Daļa ir aizmigrējuši uz citiem medijiem, daļa vienkārši pazuduši. Kopumā LTV šajā ziņā izskatās ļoti savādi.
Ētera personību izveidošana ir ļoti ilgstošs un uzmanīgs process, pie tā ir jāstrādā, viņi ir stabils garants auditorijas noturēšanai, jo cilvēki pie viņiem pierod. Bet Beltes TV mendžmenta komandā vienkārši ir savākti cilvēki, kuriem iepriekš nekādas nojēgas par TV nav bijušas. Tādēļ ir šī stulbā mētāšanās.

Atbildēt

ļoti precīzi

13.09.2016. 17:23

Programmu neskatījos, neskatos un arī neskatīšos (es vēl neesmu tajā vecuma grupā un tajā plānprātības stadijā, lai skatītos latviešu šlāgerus), bet nejauši gadījās redzēt pēdējo raidījumu, kad skrastiņš otrajai vadītājai pasniedza atvadu pušķi. Un, protams, reklāmu par jauno studiju. Tik pretīgu ziepjainu tēviņu reti gadās atrast. Puķu pušķa pasniegšana bija vienkārši pazemojoša, lai gan raidījuma vadītāja turējās braši un nesadeva ar pušķi skrastiņam pa trulo mūli.
Starp citu, vecā un jaunā vadītāja man šķita abas itin līdzīgas, acīmredzot producenti izdomājuši vecajiem onkām, kuri skatās šlāgerus, uzsist asinis ar jaunu miesu. Diemžēl jaunā miesa nav ne tik jauna, ne tik seksīga kā liekas producentiem.

Atbildēt

andreiko

13.09.2016. 16:46

Trāpīts!

Atbildēt

vardīte

13.09.2016. 16:45

Srastiņu linu mārkā iemest, lai nodzied zilo linu dziesmu peldus

Atbildēt

adata

13.09.2016. 15:44

Lielisks raksts,kas skaidri parāda mūsu valsts provinciālismu. Ja Raiva bija savā vietā,tad Guntim jau sen vajadzēja prasties un dot vietu kādam zinošākam, mūzikā izglītotākam personāžam - Hirš bija 100 reižu labāks gan gados, gan gudrībā, bet dažam labam noturēties palīdz nozīmīgi radiņi, tāpēc - kā tad bez Gunčas!

Atbildēt

Tamara

13.09.2016. 15:42

Piekrītu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...