Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bb

20.11.2016. 13:09

Intrigantu raksts,bet skaidrs tikai viens,ka pārslodze tiesā ir nenormāla.

Atbildēt

jautājums

17.11.2016. 21:52

Diez, Pietiek nopelns?


Tieslietu padome atbalstīja Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas tiesneses Dainas Treijas lūgumu atbrīvot viņu no Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas amata pēc pašas vēlēšanās (c).
http://at.gov.lv/lv/pazinojumi-presei/par-tieslietu-padomi/2016/novembris/7949-tieslietu-padomes-lemumi-tiesnesu-karjeras-jautajumos/

Atbildēt

Ēdelweiss

14.11.2016. 16:50

Nu viss ka jau Satversme ierakstīts = Latvijas Republikas TAISNĀS TIESAS....Ne Satversme, ne kads no LR normativajiem aktiem nenoska ka par tiesnesi nevar būt kāds morāls kroplis...

Atbildēt

inese

14.11.2016. 13:27

»

inside

Varbūt inese varētu izskaidrot, kāpēc referējošam Zolitūdes tiesnesim ir tik negatīvs raksturojums kvalifikācijas kolēģijai no tik cilvēcīgas priekšsēdētājas


Varbūt tāpēc, ka tas precīzi atbilst viņa darba stilam, veidam, attieksmei un objektīviem rezultātiem. Iedomīgais pīslis un intrigants, kurš, lai panāktu savu, mēro ceļu arī uz ministra biroju.

Atbildēt

nu

14.11.2016. 13:23

Ja tekstu ir rakstījis tiesnesis, tad kauns. Kauns par līmeni, līdz kādam spēj nolaisties kāds, kuram, acīmredzami, uzkāpts uz varžacīm.

Atbildēt

Raimonds kalnmeijers

12.11.2016. 05:21

Rakstá nav pieminétas vél Treijas ierosinátás disciplinárlietas pret nepakļâvīgajiem padotajiem, kuras disciplinárlietu koléğija ir noraidijusi. Treija pêdéjá laiká regulári lieto alkaholu. Paśi saprotat, ká tas atsaucas uz darba kvalitáti un ká alksholiķi cenśas "sakártot" visu. Bija jau paredzams ka tiesas priekśsédétâja stūré strupceļá...

Atbildēt

Temīda

11.11.2016. 22:48

»

inese

Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi...


Izturību, pacietību un mieru D.Treijai varētu novēlēt tādā gadījumā, ja viņa, būdama zinoša un pieredzējusi tiesnese, pati būtu uzņēmusies iztiesāt šo lietu, tādā veidā iemantojot cieņu un nostiprinot savu autoritāti kolektīvā.
Tieši viņas nespēja uzņemties atbildību īstajā laikā un vietā ir radījusi šo jezgu viņas vadītajā tiesā un uz šo brīdi sagrāvusi visas tiesas reputāciju.

Atbildēt

Robis

11.11.2016. 22:37

»

no Jūrmalas

Kamēr Augstāko tiesu vadīs Bičkovičs un tieslietu ministriju - Nacionālā apvienība, tiesus sistēmā nekas nemainīsies


Kā nemainās. Mainās gan, bet tikai uz to sliktāko pusi! Bet situācija patiešām ir dramatiska. Un mūsu tiesas vairs nav ķēķis, bet kāda pavisam cita telpa, jo pēdējā laikā dzīvo pēc "poņatijiem" kā "zonā" vai pakļaujas emocijām kā tirgus placī. Likumi un tiesības vairs nav priekš LR tiesām. Kur tas redzams? Pirmkārt, no spriedumiem. Otrkārt, no personīgās pieredzes.

Atbildēt

inside

11.11.2016. 21:22

Varbūt inese varētu izskaidrot, kāpēc referējošam Zolitūdes tiesnesim ir tik negatīvs raksturojums kvalifikācijas kolēģijai no tik cilvēcīgas priekšsēdētājas

Atbildēt

Ha ha

11.11.2016. 20:26

»

xxx

MK, lai kaut ko apgalvotu, ir vismaz uzvārds jānorāda pareizi


Lai norādītu pareizu uzvārdu jābūt cieņai, bet ne jau pret uz krūts uzaudzētu čūsku.
Pati sevi saslavinājusi un domā ka visi ir lohi.

Atbildēt

insaiders no barjeras pretējās puses

11.11.2016. 19:44

inese 11.11.2016. 17:23
Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi.
----------------------------
Šitais salkanais koments mani uzjautrināja .... un rosināja atgādināt D.Treijas ,,pašaizliedzīgo,, darbošanos Rīgas Apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšnieces amatā, un īpaši laikā, kad bija dzīvs viņas vīrs advokāts E.Treijs(lai vieglas smiltis). Ne velti viņš advokātu aprindās tika uzskatīts par brīnumdari drošības līdzekļa -apcietinājuma atcelšanā, kā arī ,,humānu,, sodu panākšanā kriminālprocesos kuri atradās viņa sievas vadītās RAT kr.l.kolēģijas tiesvedībā .
Tiesa gan tas nebija pieejams ierindas apsūdzētajiem ,jo ,,brīnuma panākšanai,,honorāra likmes parasti bija ar O OOO,nullēm

Atbildēt

ad

11.11.2016. 18:37

Beidziet Treijas un Vanagas angazeetie profaani likt te sasvus tupos komentaarus,beidzot varbuut ari suni tiesaa buus kartiba un stradas visi tiesnesi.Nebuus vairs divas pastulbas daamas ,kas neko nedariis un verps intrigas.Ceru ,ka tiesibsargajosaas iestades izdaris pareizus secinajumus un uzsaks kriminalprocesus pret sim pamulkeem,bet tieslietu ministrija beidzot saks disciplinarlietas pret sim negodpratigajam nelietem.

Atbildēt

De

11.11.2016. 17:14

Tiesnese Zemitāne ir out, profesionāliem juristiem lasot vinas domu graudus spriedumos, rodas viedoklis par pamatskolas zināšanu neesamību, cilvēks kurš strādā ne savā vietā.

Atbildēt

inese

11.11.2016. 17:13

»

justine

šo ir rakstījis kāds insaiders


Šaubu nav ne mazāko, kurš gan vēl tik labi pārzina situāciju, ne jau nu portāla lasītājs vulgaris (vienkāršais).

Atbildēt

justine

11.11.2016. 16:56

šo ir rakstījis kāds insaiders

Atbildēt

inese

11.11.2016. 16:23

Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi.
Kas var, tie strādā, kas ne - raksta vēstules portāliem un vērpj intrigas.

Atbildēt

VK

11.11.2016. 15:42

Izlasīju Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas tiesneses Sondares garadarbu...esmu šokā...Andersens nobāl.
Žēl, ka cilvēks ar diagnozi- šizofrēnija drīkst mūsu valstī būt par tiesnesi.

Atbildēt

andris

11.11.2016. 15:06

esmu dzili sasutis par lielo bardaku musu valsti!!!

Atbildēt

MK

11.11.2016. 13:52

SONDORE vienalga nebūs tiesas priekšsēdētāja, lai kā censtos savus kolēģus pastumt no krēsla nost. Ar ziedoni nesanāca, un tagad arī nesanāks.

Atbildēt

atis

11.11.2016. 12:26

IQ-tu esi konkrets tups meesls,kas ir loti tuvu stavoss Treijai un Vanagai,tapec piever muti dauni,kas neko neparzin likumos,bet viri na savu tupo muti.Tev un tavam tuvu stavosam damam vieta nav pat Centraltirgu ,bet aiz restem.Cerams tas driz istenosies.

Atbildēt

no Jūrmalas

11.11.2016. 10:45

Kamēr Augstāko tiesu vadīs Bičkovičs un tieslietu ministriju - Nacionālā apvienība, tiesus sistēmā nekas nemainīsies.

Atbildēt

QY

11.11.2016. 00:09

Vidzemes priekšpilsētas tiesā ir vēl arī Centrāltirgus cienīga tiesnese Sigita Dolniece.

Atbildēt

Ha!

10.11.2016. 23:26

Un priekšplānā - bēdīgi slavenā SIA Hiponia!!!

Atbildēt

Redz kā

10.11.2016. 22:25

Te jau mēs redzam cik ļoti šāda rīcība ir lipīga. Ja kādam ir vēlme parakņāties, tad arī ministre Čakša ir pilnīga kopija šai tiesnesei. Bet tas jau laikam tad ir arī viņas /Čakšas/ straujās karjeras un citu ''panākumu'' priekšnoteikums.

Atbildēt

IQ

10.11.2016. 17:00

Ja to raksta tiesnese Zemitāne vai vinai tuvu stāvošs cilvēks, tad viss skaidrs ! Varu no pieredzes pateikt, ka lielāka idiote likumu interpretācijas jomā par tiesnesi Zemitāni nav redzēta, tur var konkurēt tikai no Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnese S.Melina, tādām tiesnesēm vieta būtu Centrāltirgū, bet ne tiesā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...