Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bb

20.11.2016. 14:09

Intrigantu raksts,bet skaidrs tikai viens,ka pārslodze tiesā ir nenormāla.

Atbildēt

jautājums

17.11.2016. 22:52

Diez, Pietiek nopelns?


Tieslietu padome atbalstīja Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas tiesneses Dainas Treijas lūgumu atbrīvot viņu no Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas amata pēc pašas vēlēšanās (c).
http://at.gov.lv/lv/pazinojumi-presei/par-tieslietu-padomi/2016/novembris/7949-tieslietu-padomes-lemumi-tiesnesu-karjeras-jautajumos/

Atbildēt

Ēdelweiss

14.11.2016. 17:50

Nu viss ka jau Satversme ierakstīts = Latvijas Republikas TAISNĀS TIESAS....Ne Satversme, ne kads no LR normativajiem aktiem nenoska ka par tiesnesi nevar būt kāds morāls kroplis...

Atbildēt

inese

14.11.2016. 14:27

»

inside

Varbūt inese varētu izskaidrot, kāpēc referējošam Zolitūdes tiesnesim ir tik negatīvs raksturojums kvalifikācijas kolēģijai no tik cilvēcīgas priekšsēdētājas


Varbūt tāpēc, ka tas precīzi atbilst viņa darba stilam, veidam, attieksmei un objektīviem rezultātiem. Iedomīgais pīslis un intrigants, kurš, lai panāktu savu, mēro ceļu arī uz ministra biroju.

Atbildēt

nu

14.11.2016. 14:23

Ja tekstu ir rakstījis tiesnesis, tad kauns. Kauns par līmeni, līdz kādam spēj nolaisties kāds, kuram, acīmredzami, uzkāpts uz varžacīm.

Atbildēt

Raimonds kalnmeijers

12.11.2016. 06:21

Rakstá nav pieminétas vél Treijas ierosinátás disciplinárlietas pret nepakļâvīgajiem padotajiem, kuras disciplinárlietu koléğija ir noraidijusi. Treija pêdéjá laiká regulári lieto alkaholu. Paśi saprotat, ká tas atsaucas uz darba kvalitáti un ká alksholiķi cenśas "sakártot" visu. Bija jau paredzams ka tiesas priekśsédétâja stūré strupceļá...

Atbildēt

Temīda

11.11.2016. 23:48

»

inese

Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi...


Izturību, pacietību un mieru D.Treijai varētu novēlēt tādā gadījumā, ja viņa, būdama zinoša un pieredzējusi tiesnese, pati būtu uzņēmusies iztiesāt šo lietu, tādā veidā iemantojot cieņu un nostiprinot savu autoritāti kolektīvā.
Tieši viņas nespēja uzņemties atbildību īstajā laikā un vietā ir radījusi šo jezgu viņas vadītajā tiesā un uz šo brīdi sagrāvusi visas tiesas reputāciju.

Atbildēt

Robis

11.11.2016. 23:37

»

no Jūrmalas

Kamēr Augstāko tiesu vadīs Bičkovičs un tieslietu ministriju - Nacionālā apvienība, tiesus sistēmā nekas nemainīsies


Kā nemainās. Mainās gan, bet tikai uz to sliktāko pusi! Bet situācija patiešām ir dramatiska. Un mūsu tiesas vairs nav ķēķis, bet kāda pavisam cita telpa, jo pēdējā laikā dzīvo pēc "poņatijiem" kā "zonā" vai pakļaujas emocijām kā tirgus placī. Likumi un tiesības vairs nav priekš LR tiesām. Kur tas redzams? Pirmkārt, no spriedumiem. Otrkārt, no personīgās pieredzes.

Atbildēt

inside

11.11.2016. 22:22

Varbūt inese varētu izskaidrot, kāpēc referējošam Zolitūdes tiesnesim ir tik negatīvs raksturojums kvalifikācijas kolēģijai no tik cilvēcīgas priekšsēdētājas

Atbildēt

Ha ha

11.11.2016. 21:26

»

xxx

MK, lai kaut ko apgalvotu, ir vismaz uzvārds jānorāda pareizi


Lai norādītu pareizu uzvārdu jābūt cieņai, bet ne jau pret uz krūts uzaudzētu čūsku.
Pati sevi saslavinājusi un domā ka visi ir lohi.

Atbildēt

insaiders no barjeras pretējās puses

11.11.2016. 20:44

inese 11.11.2016. 17:23
Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi.
----------------------------
Šitais salkanais koments mani uzjautrināja .... un rosināja atgādināt D.Treijas ,,pašaizliedzīgo,, darbošanos Rīgas Apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšnieces amatā, un īpaši laikā, kad bija dzīvs viņas vīrs advokāts E.Treijs(lai vieglas smiltis). Ne velti viņš advokātu aprindās tika uzskatīts par brīnumdari drošības līdzekļa -apcietinājuma atcelšanā, kā arī ,,humānu,, sodu panākšanā kriminālprocesos kuri atradās viņa sievas vadītās RAT kr.l.kolēģijas tiesvedībā .
Tiesa gan tas nebija pieejams ierindas apsūdzētajiem ,jo ,,brīnuma panākšanai,,honorāra likmes parasti bija ar O OOO,nullēm

Atbildēt

ad

11.11.2016. 19:37

Beidziet Treijas un Vanagas angazeetie profaani likt te sasvus tupos komentaarus,beidzot varbuut ari suni tiesaa buus kartiba un stradas visi tiesnesi.Nebuus vairs divas pastulbas daamas ,kas neko nedariis un verps intrigas.Ceru ,ka tiesibsargajosaas iestades izdaris pareizus secinajumus un uzsaks kriminalprocesus pret sim pamulkeem,bet tieslietu ministrija beidzot saks disciplinarlietas pret sim negodpratigajam nelietem.

Atbildēt

De

11.11.2016. 18:14

Tiesnese Zemitāne ir out, profesionāliem juristiem lasot vinas domu graudus spriedumos, rodas viedoklis par pamatskolas zināšanu neesamību, cilvēks kurš strādā ne savā vietā.

Atbildēt

inese

11.11.2016. 18:13

»

justine

šo ir rakstījis kāds insaiders


Šaubu nav ne mazāko, kurš gan vēl tik labi pārzina situāciju, ne jau nu portāla lasītājs vulgaris (vienkāršais).

Atbildēt

justine

11.11.2016. 17:56

šo ir rakstījis kāds insaiders

Atbildēt

inese

11.11.2016. 17:23

Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi.
Kas var, tie strādā, kas ne - raksta vēstules portāliem un vērpj intrigas.

Atbildēt

VK

11.11.2016. 16:42

Izlasīju Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas tiesneses Sondares garadarbu...esmu šokā...Andersens nobāl.
Žēl, ka cilvēks ar diagnozi- šizofrēnija drīkst mūsu valstī būt par tiesnesi.

Atbildēt

andris

11.11.2016. 16:06

esmu dzili sasutis par lielo bardaku musu valsti!!!

Atbildēt

MK

11.11.2016. 14:52

SONDORE vienalga nebūs tiesas priekšsēdētāja, lai kā censtos savus kolēģus pastumt no krēsla nost. Ar ziedoni nesanāca, un tagad arī nesanāks.

Atbildēt

atis

11.11.2016. 13:26

IQ-tu esi konkrets tups meesls,kas ir loti tuvu stavoss Treijai un Vanagai,tapec piever muti dauni,kas neko neparzin likumos,bet viri na savu tupo muti.Tev un tavam tuvu stavosam damam vieta nav pat Centraltirgu ,bet aiz restem.Cerams tas driz istenosies.

Atbildēt

no Jūrmalas

11.11.2016. 11:45

Kamēr Augstāko tiesu vadīs Bičkovičs un tieslietu ministriju - Nacionālā apvienība, tiesus sistēmā nekas nemainīsies.

Atbildēt

QY

11.11.2016. 01:09

Vidzemes priekšpilsētas tiesā ir vēl arī Centrāltirgus cienīga tiesnese Sigita Dolniece.

Atbildēt

Ha!

11.11.2016. 00:26

Un priekšplānā - bēdīgi slavenā SIA Hiponia!!!

Atbildēt

Redz kā

10.11.2016. 23:25

Te jau mēs redzam cik ļoti šāda rīcība ir lipīga. Ja kādam ir vēlme parakņāties, tad arī ministre Čakša ir pilnīga kopija šai tiesnesei. Bet tas jau laikam tad ir arī viņas /Čakšas/ straujās karjeras un citu ''panākumu'' priekšnoteikums.

Atbildēt

IQ

10.11.2016. 18:00

Ja to raksta tiesnese Zemitāne vai vinai tuvu stāvošs cilvēks, tad viss skaidrs ! Varu no pieredzes pateikt, ka lielāka idiote likumu interpretācijas jomā par tiesnesi Zemitāni nav redzēta, tur var konkurēt tikai no Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnese S.Melina, tādām tiesnesēm vieta būtu Centrāltirgū, bet ne tiesā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...