Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bb

20.11.2016. 13:09

Intrigantu raksts,bet skaidrs tikai viens,ka pārslodze tiesā ir nenormāla.

Atbildēt

jautājums

17.11.2016. 21:52

Diez, Pietiek nopelns?


Tieslietu padome atbalstīja Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas tiesneses Dainas Treijas lūgumu atbrīvot viņu no Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas amata pēc pašas vēlēšanās (c).
http://at.gov.lv/lv/pazinojumi-presei/par-tieslietu-padomi/2016/novembris/7949-tieslietu-padomes-lemumi-tiesnesu-karjeras-jautajumos/

Atbildēt

Ēdelweiss

14.11.2016. 16:50

Nu viss ka jau Satversme ierakstīts = Latvijas Republikas TAISNĀS TIESAS....Ne Satversme, ne kads no LR normativajiem aktiem nenoska ka par tiesnesi nevar būt kāds morāls kroplis...

Atbildēt

inese

14.11.2016. 13:27

»

inside

Varbūt inese varētu izskaidrot, kāpēc referējošam Zolitūdes tiesnesim ir tik negatīvs raksturojums kvalifikācijas kolēģijai no tik cilvēcīgas priekšsēdētājas


Varbūt tāpēc, ka tas precīzi atbilst viņa darba stilam, veidam, attieksmei un objektīviem rezultātiem. Iedomīgais pīslis un intrigants, kurš, lai panāktu savu, mēro ceļu arī uz ministra biroju.

Atbildēt

nu

14.11.2016. 13:23

Ja tekstu ir rakstījis tiesnesis, tad kauns. Kauns par līmeni, līdz kādam spēj nolaisties kāds, kuram, acīmredzami, uzkāpts uz varžacīm.

Atbildēt

Raimonds kalnmeijers

12.11.2016. 05:21

Rakstá nav pieminétas vél Treijas ierosinátás disciplinárlietas pret nepakļâvīgajiem padotajiem, kuras disciplinárlietu koléğija ir noraidijusi. Treija pêdéjá laiká regulári lieto alkaholu. Paśi saprotat, ká tas atsaucas uz darba kvalitáti un ká alksholiķi cenśas "sakártot" visu. Bija jau paredzams ka tiesas priekśsédétâja stūré strupceļá...

Atbildēt

Temīda

11.11.2016. 22:48

»

inese

Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi...


Izturību, pacietību un mieru D.Treijai varētu novēlēt tādā gadījumā, ja viņa, būdama zinoša un pieredzējusi tiesnese, pati būtu uzņēmusies iztiesāt šo lietu, tādā veidā iemantojot cieņu un nostiprinot savu autoritāti kolektīvā.
Tieši viņas nespēja uzņemties atbildību īstajā laikā un vietā ir radījusi šo jezgu viņas vadītajā tiesā un uz šo brīdi sagrāvusi visas tiesas reputāciju.

Atbildēt

Robis

11.11.2016. 22:37

»

no Jūrmalas

Kamēr Augstāko tiesu vadīs Bičkovičs un tieslietu ministriju - Nacionālā apvienība, tiesus sistēmā nekas nemainīsies


Kā nemainās. Mainās gan, bet tikai uz to sliktāko pusi! Bet situācija patiešām ir dramatiska. Un mūsu tiesas vairs nav ķēķis, bet kāda pavisam cita telpa, jo pēdējā laikā dzīvo pēc "poņatijiem" kā "zonā" vai pakļaujas emocijām kā tirgus placī. Likumi un tiesības vairs nav priekš LR tiesām. Kur tas redzams? Pirmkārt, no spriedumiem. Otrkārt, no personīgās pieredzes.

Atbildēt

inside

11.11.2016. 21:22

Varbūt inese varētu izskaidrot, kāpēc referējošam Zolitūdes tiesnesim ir tik negatīvs raksturojums kvalifikācijas kolēģijai no tik cilvēcīgas priekšsēdētājas

Atbildēt

Ha ha

11.11.2016. 20:26

»

xxx

MK, lai kaut ko apgalvotu, ir vismaz uzvārds jānorāda pareizi


Lai norādītu pareizu uzvārdu jābūt cieņai, bet ne jau pret uz krūts uzaudzētu čūsku.
Pati sevi saslavinājusi un domā ka visi ir lohi.

Atbildēt

insaiders no barjeras pretējās puses

11.11.2016. 19:44

inese 11.11.2016. 17:23
Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi.
----------------------------
Šitais salkanais koments mani uzjautrināja .... un rosināja atgādināt D.Treijas ,,pašaizliedzīgo,, darbošanos Rīgas Apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšnieces amatā, un īpaši laikā, kad bija dzīvs viņas vīrs advokāts E.Treijs(lai vieglas smiltis). Ne velti viņš advokātu aprindās tika uzskatīts par brīnumdari drošības līdzekļa -apcietinājuma atcelšanā, kā arī ,,humānu,, sodu panākšanā kriminālprocesos kuri atradās viņa sievas vadītās RAT kr.l.kolēģijas tiesvedībā .
Tiesa gan tas nebija pieejams ierindas apsūdzētajiem ,jo ,,brīnuma panākšanai,,honorāra likmes parasti bija ar O OOO,nullēm

Atbildēt

ad

11.11.2016. 18:37

Beidziet Treijas un Vanagas angazeetie profaani likt te sasvus tupos komentaarus,beidzot varbuut ari suni tiesaa buus kartiba un stradas visi tiesnesi.Nebuus vairs divas pastulbas daamas ,kas neko nedariis un verps intrigas.Ceru ,ka tiesibsargajosaas iestades izdaris pareizus secinajumus un uzsaks kriminalprocesus pret sim pamulkeem,bet tieslietu ministrija beidzot saks disciplinarlietas pret sim negodpratigajam nelietem.

Atbildēt

De

11.11.2016. 17:14

Tiesnese Zemitāne ir out, profesionāliem juristiem lasot vinas domu graudus spriedumos, rodas viedoklis par pamatskolas zināšanu neesamību, cilvēks kurš strādā ne savā vietā.

Atbildēt

inese

11.11.2016. 17:13

»

justine

šo ir rakstījis kāds insaiders


Šaubu nav ne mazāko, kurš gan vēl tik labi pārzina situāciju, ne jau nu portāla lasītājs vulgaris (vienkāršais).

Atbildēt

justine

11.11.2016. 16:56

šo ir rakstījis kāds insaiders

Atbildēt

inese

11.11.2016. 16:23

Daina Treija, izturību, pacietību un mieru! Jūsu pieredze, vadot apgabaltiesas Krimināllietu kolēģiju, strādājot Augstākajā tiesā un tagad vadot čūsku midzeni Zemgales priekšpilsētas tiesā, kā arī Jūsu profesionalitāte un civēcība ir tas, kas vieš cerību, ka arī te reiz būs labi.
Kas var, tie strādā, kas ne - raksta vēstules portāliem un vērpj intrigas.

Atbildēt

VK

11.11.2016. 15:42

Izlasīju Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas tiesneses Sondares garadarbu...esmu šokā...Andersens nobāl.
Žēl, ka cilvēks ar diagnozi- šizofrēnija drīkst mūsu valstī būt par tiesnesi.

Atbildēt

andris

11.11.2016. 15:06

esmu dzili sasutis par lielo bardaku musu valsti!!!

Atbildēt

MK

11.11.2016. 13:52

SONDORE vienalga nebūs tiesas priekšsēdētāja, lai kā censtos savus kolēģus pastumt no krēsla nost. Ar ziedoni nesanāca, un tagad arī nesanāks.

Atbildēt

atis

11.11.2016. 12:26

IQ-tu esi konkrets tups meesls,kas ir loti tuvu stavoss Treijai un Vanagai,tapec piever muti dauni,kas neko neparzin likumos,bet viri na savu tupo muti.Tev un tavam tuvu stavosam damam vieta nav pat Centraltirgu ,bet aiz restem.Cerams tas driz istenosies.

Atbildēt

no Jūrmalas

11.11.2016. 10:45

Kamēr Augstāko tiesu vadīs Bičkovičs un tieslietu ministriju - Nacionālā apvienība, tiesus sistēmā nekas nemainīsies.

Atbildēt

QY

11.11.2016. 00:09

Vidzemes priekšpilsētas tiesā ir vēl arī Centrāltirgus cienīga tiesnese Sigita Dolniece.

Atbildēt

Ha!

10.11.2016. 23:26

Un priekšplānā - bēdīgi slavenā SIA Hiponia!!!

Atbildēt

Redz kā

10.11.2016. 22:25

Te jau mēs redzam cik ļoti šāda rīcība ir lipīga. Ja kādam ir vēlme parakņāties, tad arī ministre Čakša ir pilnīga kopija šai tiesnesei. Bet tas jau laikam tad ir arī viņas /Čakšas/ straujās karjeras un citu ''panākumu'' priekšnoteikums.

Atbildēt

IQ

10.11.2016. 17:00

Ja to raksta tiesnese Zemitāne vai vinai tuvu stāvošs cilvēks, tad viss skaidrs ! Varu no pieredzes pateikt, ka lielāka idiote likumu interpretācijas jomā par tiesnesi Zemitāni nav redzēta, tur var konkurēt tikai no Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnese S.Melina, tādām tiesnesēm vieta būtu Centrāltirgū, bet ne tiesā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...