Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andersena

11.04.2021. 21:09

»

www.govlawyer.lv

>ECT spriedumi neatbrīvo no LV sprieduma izpildes...


Uzvarēju. Un?! Latvijā visiem bija samaksāts un AT atsūtīja vienu teikumu, ka lieta netiks pārskatīta. Punkts. Bez motivācijas, paskaidrojumā utt. Priekš kam? Latvija taču “muļķu zeme”... samaksāja ECT noteikto sodu un nelikumīgais lēmums palika spēkā.

Atbildēt

Ģenerālkorumpants Kalnmeiers

22.09.2019. 12:16

Ģen. Prok. Kalnmeier. Tu esi tik pat zināms korumpants, kāds bija V. Puķīte Ievp. Un arī "aizsēdējies" nu jau 10 gadi laikam būsi "ienesīgā" amatā.

Atbildēt

ECT

22.09.2019. 10:48

6 pants nedarbojas vispār ECT. Nevainīguma prezumpcija netiek skatīta. Pats galvenais, kas ir lietas būtība, netiek skatīts vispār.
Vai tikai priekš Latvijas netiek skatīts?

Līdz ar ko, Latvijas tiesa ir pati pēdējā un galvenā tiesas instance.

LPSR laikā bija vairāk brīvību un tiesiskuma! Tas ir neapšaubāmi pat. Ja lieta nebija politiskā protams.

Jā esi miljonārs, nopirksi jebkuru īpašo lietu prokuroru, kaut esi pieķerts ar visu pierādījumu bāzi vairāk kā vajag. Prokurors aiznesīs tālāk tiesnesim kukuli. Un Kalnmeieram prokurors bišku iedos, kā galvenajam korumpantam Ģenerālkorumpantam. Un pierādījumi tiks viltoti lietā. Protams tiesā tas ir redzams, bet korumpēts tiesnesis un top visneiedomājamākās pret loģiskais, absurdais tiesas spriedums. Un cilvēkiem "likumīgi" tiek konfiscētas mantas, īpašumi, mājas... Cilvēki paši aizsūtīti uz cietumu. Bet noziedznieks miljonārs vai miljardieris, no soda izbēg. "Tvaika" nolaišanai patiesās, pamuļļās 10 gadus tiesvedību un viss labi beigās.
Un citi tiesneši jau redz, apelācija piemēram, ka pirmais tiesnesis ir "paņēmis". Bet "koleģiāli" izliekas ka neredz, nesaprot neko.
Jo vienmēr var "nobraukt" pirmais tiesnesis uz to, ka Valsts Drošība tā gribāja (drošības policija/VDD). Un tā visi viņi tiesneši, tēlo godīgos savā starpā, ka valsts drošība tā lika notiesāt. Kaut patiesībā diezgan reti valsts drošība liek kādu "riebekli" tādējādi neitralizēt. Tieslietu sistēma Totāla korupcija, totāla Latvijā.

PSRS laikā cilvēks uzrakstītu sūdzību Maskavai un atbrauktu komisija. Izskatītu notiesājošus spriedumus lietas un prokuratūru aizvērtu ciet. Kā tas notika Stučkas rajonā par piemēru.
Bet tagad nebrauks Komisija Speciālā ne no Briseles, ne no Vācijas. Nav kam sūdzēties. Latvijas tiesas ir Tiesiskuma citadele pasaules. Diemžēl tā tas ir. Un uz pārmaiņām, uz labāko pusi nekas nenotiek Latvijā.

Atbildēt

Jurists

22.09.2019. 05:10

»

www.govlawyer.lv

Latvijas Bankas prezidenta


Rimšēvičs arī ECT pasūdzējās par aizturēšanu, 5.panta pārkāpums. Nu jau valdībai komunicēta lieta.

Atbildēt

ECT

21.09.2019. 22:56

Ak jā, ar Rimsevicu bija pirmais gadījums ar Savienības tiesu.
Bet lietas būtību tas nemaina.
Tie "pārstāvji" aizsūtīti uz ECT. Viņiem bija jāpalīdz cilvēkiem sūdzību iesniegšanā. Bet viņi dara tieši pretējo.
Un nav arī tā, ka katrs pats, bez juridiskajām zināšanām var aizpildīt prasīto dokumentāciju uz ECT. Tas nav iespējams. Cilvēkam kuram nav juridisko priekšzināšanu.
LV tauta nav pat maz trūcīgā. Bet ir aplaupīta un nabaga. Naudas nav advokātiem.

Atbildēt

ECT

21.09.2019. 22:38

Eiropas Savienības tiesa? Kas tā tāda? Un vēl saistoša LV! Var jau melot, bet ne jau tik. Jeb ja melo visu laiku, tad lielie meli pārvēršas par patiesību. Kā Ļeņins teicis.
Tas par to taisnības gūšanu ECT. Jeb eiro tiesā jeb savienības eiro tiesā. Kas ir viens un tas pats. Nav taču citas tiesas ka ECT.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.09.2019. 21:07

Latvijas Bankas prezidenta
Ilmāra Rimšēvica lieta
tika skatīta
Luksemburgā - Eiropas Savienības tiesā,

bet
ECT ir Strasbūrā, Francijā

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 22:55

Rodas jautājums vai nerakstīt uz ECT? Rakstīt vajag uz ANO!Prasības pēc palīdzības totalitārās Valsts demontēšanai. Suverenitātes apturēšanai šīs fasificētās valsts,ka pa tiešām te ir Valsts tiesiska, neatkarīga...

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 22:41

LV 20 gadus būs drīz kā Eiropas Savienībā. Un pa 20 gadi ECT uzvarējusi ir tik maz, ka nav pat ko pieminēt Andersones. Smieklīgi. Par 20 gadiem...

LV ir tiesiskuma citadele visas ES. Neticat? Pajautājiet ģenerālprokuroram Kalnmeieram un viņa draugam Bičkovicam visu tiesnešu LV priekšniekam. Tikai neprasiet Bičkovicam par cik lielu kukuli viņš dabūja pilsonību un kā brauc ar darba mašīnu ar šoferi uz dārzu. Pie draugiem. Kalnmeiers ar korumpants augstākās raudzes. Kopā ar saviem prokuroriem īpašo lietu. Totāla korupcija. Tik pa naudu caur īpašo lietu prokuroru, kurš ir uzticamības persona tiesnešiem arī. Dodot kukuli, tik tā var atrisināt problēmas. Un kurš vairāk iedos, tā interesēs taisīs spriedumu tiesa.
Levits prezidents arī pastāstīs ka LV ir tiesiskuma citadele. Nav kļūdainu spriedumu vispār. Nu tādi sīkumi tik, kā procesuālās lietas nedaudz pārkāptas.
Un vainīga nav ECT pie tā. Vienkārši uzņemot LV Eiropas Savienībā. Viņi iedomāties nevarēja kādu krievu uztaisītu valsti, satelītvalsti ar nedemontētu totalitārismu. Ar kādu monstru viņiem būs darīšana.

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 22:27

Kādas muļķības. ECT spriedumi nav saistoši LV nekādīgi. Tikai rekomendējošs raksturs. Iekšlietās kas ir (pierādījumu pārbaude, apstrīdēt LV tiesas spriedumu, pateikt ka LV nav kārtībā kaut kas ar tiesiskumu..), ECT nav nedz tiesību, nedz likumīgu mehānismu iejaukties LV iekšlietās. Līdz ar ko LV ir tiesiskuma citadele.

Vienīgais pienākums LV ir izmaksāt naudu par procesuāliem pārkāpumiem. Tādiem kā Lembergu tiesā virs 2 gadi kas ir noteikts LV likumā. Skaidrs ka LV dabūs maksāt viņam naudu. Jo ilgāk tiesas, jo vairāk maksās.

Kā arī visas sūdzības, pilnīgi visas kas tiek rakstītas no LV, taisnā ceļā nāk atpakaļ. Ak viena gan laikam neatnāca, tā kur LV Bankas prezidentu to Levita čomu vajadzēja atjaunot amatā. Un kosmiskā ātrumā izskatīja lietu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.09.2019. 21:24

>ECT spriedumi neatbrīvo no LV sprieduma izpildes.

100% kļūdaini
Latvijas procesuālajā likumā vai likumos
ir paredzēts
ECT spriedums,
kas ir saistīts ar
lietas atkārtotu izskatīšanu

ECT nav bandītu slēptuve,
bet tur var uzvarēt jebkurš
Latvijas iedzīvotājs -

tagad uzvarēja

Andersone, tad
Andersena

un tālāk var citi pēc alfabēta -

B
C
D
E
..

Atbildēt

!

20.09.2019. 10:40

»

www.govlawyer.lv

Ceturtdien


sanemiet apsveikumu ar uzvaru !

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 10:09

Krimināllietās vispār nevar griesties ECT. Jo pierādījumus neizskata un vainīgs, vai nevainīgs nenosaka. ECT spriedumi neatbrīvo no LV sprieduma izpildes. Visiem ECT spriedumiem ir Rekomendējošs raksturs. Tikai naudas sodu var uzlikt par pienākumu samaksāt LV.
Levits žīds tur pa 20 gadiem ir sakārtojis visu tā. Kad ECT vadībai izskatās ka LV ir tiesiskuma citadele. Un kauns būtu pārmest LV vispār kaut ko.
Kāda var būt tiesu neatkarība, likumība, par taisnīgu noregulējumu nerunājot nemaz. Ja LV ir totalitārā Krievijas satelītvalsts. Kur Valsts Drošība komplektē tiesnešus no esošās aģentūras kadriem ietekmes.
Suverenitātes apturēšana LV un totalitārās varas demontāža ir vajadzīga Latvijai.
Ar reāliem cietumsodiem, aizliegumiem jebkad strādāt valsts darba un mantas konfiskācijas viesiem esošajiem LV tiesnešiem. Un skolās, bērnudārzos stāstīt bērniem jau no mazotnes. Kā redz kā totalitārā vara var atrast sabiedrībā morāli maz noturīgus cilvēkus. Mantkārīgus un šausmīgi ļaunus, ar noziedznieka gēnu dzimstot, kas ir 0,O1 procents no sabiedrības visas.
Nevis stāstīt par fantastiskām uzvarām ECT, tā labojot drusku netaisnīgo un drusku bez tiesisko LV

Atbildēt

K

20.09.2019. 00:13

»

56

Tas, ka LV par tiesnešiem strādā pelēki, aprobežoti cilvēciņi, tas ir fakts


..un pieradīts fakts, ka tiesu Latvijā spriež tiesnesi dzērāji ar stāžu - Aizkrauklē, Jūrmalā...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

19.09.2019. 23:04

Ceturtdien
ECT Latviju uzvarēja cita -
Kerija Andersene,
kas gaidīja 22 mēnešus.

Atbildēt

nutanugan

19.09.2019. 16:59

»

www.govlawyer.lv

Tikko uzvarēja ECT


super-truper fenomenāla "uzvara" -
pēc 20 gadiem vājprāta "tiesu ķēķī"
un ar nožēlojamu "sauso atlikumu" -
ECT piespriesto "trekno" kompensāciju
tikai 6000 euro par zaudētiem 20 gadiem
kas ir mazāka par 1/10 daļu no prasītās kompensācijas
tipiska "pirra uzvara" kas īstenībā ir
kārtējais reāli smagais zaudējums
šīs valsts un europas "ķēķa tiesu" sistēmai.

Atbildēt

Bondars

19.09.2019. 13:24

Latvija ne rajona ne apgabala tiesa lietu neskata ieverojot likumibu, spriedumos tiek izteikti pielavumi un varbutibas vai tiek atspoguloti apstakli kas pec butibas neattiecas uz konkreto gadijumu. Tiesnesi jau lietas sakuma ienem apsudzibas puses argumentus un megina jebkada it ka likumiga veida apiet atramkstoties no aizstavibas puses argumentiem un neapgazamiem faktiem un zinam.

Atbildēt

Nu

19.09.2019. 08:45

»

ECT

Nevar anulēt nevienu spriedumu. Jo Latvijas iekslietās nedrīkst maisīties. ECT var lūgt Latvijai rekomendējošā veidā iesakot... kaut ko mainīt tieslietās. Kas nekad ne notiks tik ilgi, kamēr pastāvēs šī Latvijas valsts falsificētā par LR...


No Latvijas ECT strādā Mārtiņš Mits. Viņš arī skatījis Andersones lietu par 12 gadus ilgušo tiesvedību. Kur neapgāžami pierādījumi, ka LV pārstāvis bremzē LV sūdzības ECT? Andersone uzvarēja tiesā.

Atbildēt

Ha

19.09.2019. 08:42

»

Peksis

Autors it parasts shizofrenikis, kas meginaja izvairities no soda. Bus jaseezh in nekur neliksies. Visa pasale redz vinam vainiga


Tikai nevajag muldēt. Pats pamēģini bez sakariem patiesāties ar mūsu tiesām, uzreiz saprastīsi, KĀDĀ valstī dzīvo! Beztiesiskā, korumpētā.

Atbildēt

Peksis

19.09.2019. 06:24

»

Oki

Par kuriem likumpārkāpējiem tu runā? Tiem, kas strādā tiesu sistēmā un ir minēti rakstā


Autors it parasts shizofrenikis, kas meginaja izvairities no soda. Bus jaseezh in nekur neliksies. Visa pasale redz vinam vainiga!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.09.2019. 23:59

Tikko uzvarēja ECT
Latviju
mazturīga persona
Andersone no Kalnciema

Atbildēt

ECT

18.09.2019. 13:31

»

www.govlawyer.lv

Par cilvēktiesību pārkāpumiem


Nevar anulēt nevienu spriedumu. Jo Latvijas iekslietās nedrīkst maisīties. ECT var lūgt Latvijai rekomendējošā veidā iesakot... kaut ko mainīt tieslietās. Kas nekad ne notiks tik ilgi, kamēr pastāvēs šī Latvijas valsts falsificētā par LR.
Un no Latvijas tur ECT ir uzlikts tāds režģis, kuru izveidoja bandīts Krievijas Levits. Ka visas sūdzības no LV iet taisnā ceļā atpakaļ uz LV. Bet ECT vadībai tiek melots nepārtraukti, par situāciju LV kā labu esam.
Sen vajadzēja likvidēt pārstāvjus no LV nosūtītus uz ECT. Lai Vācija izskata sūdzības no LV. Tas būtu arī lētāk naudaszinā. Un pasaulē uzzinātu kādas falsifikācijas notiek LV tiesās. Noziedzība....

Atbildēt

56

18.09.2019. 11:51

Tas, ka LV par tiesnešiem strādā pelēki, aprobežoti cilvēciņi, tas ir fakts...

Atbildēt

HA

18.09.2019. 10:08

3. Tiesu vara no neatkarīgas institūcijas pārvērsta par izpildorgānu, kas pēc būtības noved pie genocīda.

Atbildēt

Andrs

18.09.2019. 06:42

Iemesls jau nav tas,ka kāds nedzīvo Latvijā,bet gan vainas prezumpcija,ja ir izvirzīta apsūdzība,kā arī tiesnešu atkarība no mēdiju un represīvu iestāžu nostājas ar ko ļoti jārēķinās,ja gribi strādāt!

Atbildēt

Peksis

17.09.2019. 23:18

https://www.vestnesis.lv/rezultati/atbilstiba/on/locijums/on/teksts/Arnolds%20Kreg%C5%BEde - nu gluži ENĢEĻA zemes virsū pārdomas...

Atbildēt

fakts

17.09.2019. 21:23

Ja cilvēks neatrodas un nedzīvo Latvijā, tad viiņš nekādi nevar būt maznodrošināta persona, jo šo statusu piešķir pašvaldība kurā viņš dzīvo.
Pilnīgi loģiski, ka lietas materiāli netiek sūtīti "kaut kur uz jahtu, kaut kur Klusajā okeānā"
Pilnīgi pareizi, ka advokāts neuzskatīs par savu klientu kuru katru dulburu, kurš sevi nosauks par kaut ko e-pasta vēstulē.
Tālāk jau seko pilnīgi murgi, ko nav vērts komentēt.

Atbildēt

17.09.2019. 21:12

»

Egde

Viss rakstā aprakstīts pareizi, patiesi un neko jaunu neatklāj. Bet velns slēpjas deataļās. Ja autors pārzinātu problēmu kopumu, apraksts būtu dažos teikumos pēc būtības, nevis par caurcaur prettiesko tiesas procesu...


Kangaru režīms ar baudu apspiedīs šo revolūciju maksimāli asiņainā veidā. Ja vien šo revolūciju neorganizēs kāds kam ir vairāk resursu, zināšanu, pieredzes (jeb ārzemju kaklakungi)

Atbildēt

Ērce

17.09.2019. 21:12

Vai tas nav tiesnešu un advokātu kartelis, kura rīcība taisot spriedumus nav nekāda sakara ar tiesiskumu un likumu, kas patiesībā ir definējams kā bandītisms?

Atbildēt

3b2nod

17.09.2019. 21:09

»

FENIKSS

Tiesas spriež šķībi, bet kalašņikova automāts šauj taisni. Iesaku to atcerēties katram negodīgajam tiesnesim, prokuroram un mentam


Tiesnesis Strazds un maksliniec.prokuror Evija Freidenfelde Sedleniece montika draudzene.

Atbildēt

Nīdējs

17.09.2019. 20:14

Šāda tendence ir visās LV tiesās, neatkarīgi no tā, par ko tiesājas, un vai te dzīvo, vai nē.

Atbildēt

kindzulis

17.09.2019. 19:58

"To visu var glābt tikai evolūcija", nodomāja Kindzulis. "Tfu, bļa, aizmirsu pirmo burtu "R"", ar nepatiku noburkšķeja Kindzulis. "Ejiet akhuj ar savu ebdīlo tūdalistānu", padevīgi turpināja Kindzulis. " Da jebal es to visu, nu jau burti jūk, ne tikai tā tūdalu dziesminieku konclāgernoimetne, kur uz katru iedzivotāju ir 3 ierēdņi un 2 šucmaņi", aizkaitināts nodomāja Kindzulis. " Izeja ir, kurš pēdējais , tas pirms iekāpšanas izslēdz gaismu un ... - kā tur sauca to ap stūri lokano ?". Kur tas viss rakstīts ?

Atbildēt

A

17.09.2019. 18:45

»

krams

Tiesu sistēma ir iepuvusi un nelabi smako


Administratīvā tiesa VID lietās samals jebkuru pat ar vislabākajiem advokātiem.

Atbildēt

švamme

17.09.2019. 18:17

Bezceris. Iesniedzu doķus uz pilsonību. LV pasi paturēšu, kā suvenīru no alu laika vēstures. Labi, ka neļāvos kārdinājumam un neiegādājos nekustamo Dzimtenē. Pilnīgs beztiesiskums un cilvēkam parastajam nav nekāda izeja atstāta. Samals jebkuru, iemeslu var izdomāt kaut vai skaudīgs kaimiņš, bet var arī no pirksta (?) izzīst.

Atbildēt

jaajaa

17.09.2019. 18:08

»

autoram

pilnībā var piekrist jūsu aprakstam, cilvēks, kuram nav pazīšanās advokātu aprindās un kurš nevar samaksāt lielu naudu advokātiem par blatus sakariem (tas ir sarunāšanau) ir beztiesisks...


...ECT tiešām latviski labāk nerakstīt...bet rakstīt vajag noteikti...un kāda vēstulīte kādam EK komisāram arī par sliktu nenāk...:)

Atbildēt

krams

17.09.2019. 17:46

Tiesu sistēma ir iepuvusi un nelabi smako!

Atbildēt

Miesa

17.09.2019. 17:41

Autors iedomājas, ka visai LR tiesu sistēmai (advokātiem, probācijas dienestam, tiesām, prokuroriem) ir jāraujas melnās miesās, lai apkalpotu kkādu likumpārkāpēju/pajoliņu, kurš ne tikai pārkāpis likumu, bet pat izvairās izciest sodu.
Pensionāriem nav ko rīt, a šitādiem švaļiem jānodrošina viņu ,,cilvēktiesības", kuras reāli izmaksā tūkstošus eiro..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....