Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ģenerālkorumpants Kalnmeiers

22.09.2019. 13:16

Ģen. Prok. Kalnmeier. Tu esi tik pat zināms korumpants, kāds bija V. Puķīte Ievp. Un arī "aizsēdējies" nu jau 10 gadi laikam būsi "ienesīgā" amatā.

Atbildēt

ECT

22.09.2019. 11:48

6 pants nedarbojas vispār ECT. Nevainīguma prezumpcija netiek skatīta. Pats galvenais, kas ir lietas būtība, netiek skatīts vispār.
Vai tikai priekš Latvijas netiek skatīts?

Līdz ar ko, Latvijas tiesa ir pati pēdējā un galvenā tiesas instance.

LPSR laikā bija vairāk brīvību un tiesiskuma! Tas ir neapšaubāmi pat. Ja lieta nebija politiskā protams.

Jā esi miljonārs, nopirksi jebkuru īpašo lietu prokuroru, kaut esi pieķerts ar visu pierādījumu bāzi vairāk kā vajag. Prokurors aiznesīs tālāk tiesnesim kukuli. Un Kalnmeieram prokurors bišku iedos, kā galvenajam korumpantam Ģenerālkorumpantam. Un pierādījumi tiks viltoti lietā. Protams tiesā tas ir redzams, bet korumpēts tiesnesis un top visneiedomājamākās pret loģiskais, absurdais tiesas spriedums. Un cilvēkiem "likumīgi" tiek konfiscētas mantas, īpašumi, mājas... Cilvēki paši aizsūtīti uz cietumu. Bet noziedznieks miljonārs vai miljardieris, no soda izbēg. "Tvaika" nolaišanai patiesās, pamuļļās 10 gadus tiesvedību un viss labi beigās.
Un citi tiesneši jau redz, apelācija piemēram, ka pirmais tiesnesis ir "paņēmis". Bet "koleģiāli" izliekas ka neredz, nesaprot neko.
Jo vienmēr var "nobraukt" pirmais tiesnesis uz to, ka Valsts Drošība tā gribāja (drošības policija/VDD). Un tā visi viņi tiesneši, tēlo godīgos savā starpā, ka valsts drošība tā lika notiesāt. Kaut patiesībā diezgan reti valsts drošība liek kādu "riebekli" tādējādi neitralizēt. Tieslietu sistēma Totāla korupcija, totāla Latvijā.

PSRS laikā cilvēks uzrakstītu sūdzību Maskavai un atbrauktu komisija. Izskatītu notiesājošus spriedumus lietas un prokuratūru aizvērtu ciet. Kā tas notika Stučkas rajonā par piemēru.
Bet tagad nebrauks Komisija Speciālā ne no Briseles, ne no Vācijas. Nav kam sūdzēties. Latvijas tiesas ir Tiesiskuma citadele pasaules. Diemžēl tā tas ir. Un uz pārmaiņām, uz labāko pusi nekas nenotiek Latvijā.

Atbildēt

Jurists

22.09.2019. 06:10

»

www.govlawyer.lv

Latvijas Bankas prezidenta


Rimšēvičs arī ECT pasūdzējās par aizturēšanu, 5.panta pārkāpums. Nu jau valdībai komunicēta lieta.

Atbildēt

ECT

21.09.2019. 23:56

Ak jā, ar Rimsevicu bija pirmais gadījums ar Savienības tiesu.
Bet lietas būtību tas nemaina.
Tie "pārstāvji" aizsūtīti uz ECT. Viņiem bija jāpalīdz cilvēkiem sūdzību iesniegšanā. Bet viņi dara tieši pretējo.
Un nav arī tā, ka katrs pats, bez juridiskajām zināšanām var aizpildīt prasīto dokumentāciju uz ECT. Tas nav iespējams. Cilvēkam kuram nav juridisko priekšzināšanu.
LV tauta nav pat maz trūcīgā. Bet ir aplaupīta un nabaga. Naudas nav advokātiem.

Atbildēt

ECT

21.09.2019. 23:38

Eiropas Savienības tiesa? Kas tā tāda? Un vēl saistoša LV! Var jau melot, bet ne jau tik. Jeb ja melo visu laiku, tad lielie meli pārvēršas par patiesību. Kā Ļeņins teicis.
Tas par to taisnības gūšanu ECT. Jeb eiro tiesā jeb savienības eiro tiesā. Kas ir viens un tas pats. Nav taču citas tiesas ka ECT.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.09.2019. 22:07

Latvijas Bankas prezidenta
Ilmāra Rimšēvica lieta
tika skatīta
Luksemburgā - Eiropas Savienības tiesā,

bet
ECT ir Strasbūrā, Francijā

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 23:55

Rodas jautājums vai nerakstīt uz ECT? Rakstīt vajag uz ANO!Prasības pēc palīdzības totalitārās Valsts demontēšanai. Suverenitātes apturēšanai šīs fasificētās valsts,ka pa tiešām te ir Valsts tiesiska, neatkarīga...

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 23:41

LV 20 gadus būs drīz kā Eiropas Savienībā. Un pa 20 gadi ECT uzvarējusi ir tik maz, ka nav pat ko pieminēt Andersones. Smieklīgi. Par 20 gadiem...

LV ir tiesiskuma citadele visas ES. Neticat? Pajautājiet ģenerālprokuroram Kalnmeieram un viņa draugam Bičkovicam visu tiesnešu LV priekšniekam. Tikai neprasiet Bičkovicam par cik lielu kukuli viņš dabūja pilsonību un kā brauc ar darba mašīnu ar šoferi uz dārzu. Pie draugiem. Kalnmeiers ar korumpants augstākās raudzes. Kopā ar saviem prokuroriem īpašo lietu. Totāla korupcija. Tik pa naudu caur īpašo lietu prokuroru, kurš ir uzticamības persona tiesnešiem arī. Dodot kukuli, tik tā var atrisināt problēmas. Un kurš vairāk iedos, tā interesēs taisīs spriedumu tiesa.
Levits prezidents arī pastāstīs ka LV ir tiesiskuma citadele. Nav kļūdainu spriedumu vispār. Nu tādi sīkumi tik, kā procesuālās lietas nedaudz pārkāptas.
Un vainīga nav ECT pie tā. Vienkārši uzņemot LV Eiropas Savienībā. Viņi iedomāties nevarēja kādu krievu uztaisītu valsti, satelītvalsti ar nedemontētu totalitārismu. Ar kādu monstru viņiem būs darīšana.

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 23:27

Kādas muļķības. ECT spriedumi nav saistoši LV nekādīgi. Tikai rekomendējošs raksturs. Iekšlietās kas ir (pierādījumu pārbaude, apstrīdēt LV tiesas spriedumu, pateikt ka LV nav kārtībā kaut kas ar tiesiskumu..), ECT nav nedz tiesību, nedz likumīgu mehānismu iejaukties LV iekšlietās. Līdz ar ko LV ir tiesiskuma citadele.

Vienīgais pienākums LV ir izmaksāt naudu par procesuāliem pārkāpumiem. Tādiem kā Lembergu tiesā virs 2 gadi kas ir noteikts LV likumā. Skaidrs ka LV dabūs maksāt viņam naudu. Jo ilgāk tiesas, jo vairāk maksās.

Kā arī visas sūdzības, pilnīgi visas kas tiek rakstītas no LV, taisnā ceļā nāk atpakaļ. Ak viena gan laikam neatnāca, tā kur LV Bankas prezidentu to Levita čomu vajadzēja atjaunot amatā. Un kosmiskā ātrumā izskatīja lietu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.09.2019. 22:24

>ECT spriedumi neatbrīvo no LV sprieduma izpildes.

100% kļūdaini
Latvijas procesuālajā likumā vai likumos
ir paredzēts
ECT spriedums,
kas ir saistīts ar
lietas atkārtotu izskatīšanu

ECT nav bandītu slēptuve,
bet tur var uzvarēt jebkurš
Latvijas iedzīvotājs -

tagad uzvarēja

Andersone, tad
Andersena

un tālāk var citi pēc alfabēta -

B
C
D
E
..

Atbildēt

!

20.09.2019. 11:40

»

www.govlawyer.lv

Ceturtdien


sanemiet apsveikumu ar uzvaru !

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 11:09

Krimināllietās vispār nevar griesties ECT. Jo pierādījumus neizskata un vainīgs, vai nevainīgs nenosaka. ECT spriedumi neatbrīvo no LV sprieduma izpildes. Visiem ECT spriedumiem ir Rekomendējošs raksturs. Tikai naudas sodu var uzlikt par pienākumu samaksāt LV.
Levits žīds tur pa 20 gadiem ir sakārtojis visu tā. Kad ECT vadībai izskatās ka LV ir tiesiskuma citadele. Un kauns būtu pārmest LV vispār kaut ko.
Kāda var būt tiesu neatkarība, likumība, par taisnīgu noregulējumu nerunājot nemaz. Ja LV ir totalitārā Krievijas satelītvalsts. Kur Valsts Drošība komplektē tiesnešus no esošās aģentūras kadriem ietekmes.
Suverenitātes apturēšana LV un totalitārās varas demontāža ir vajadzīga Latvijai.
Ar reāliem cietumsodiem, aizliegumiem jebkad strādāt valsts darba un mantas konfiskācijas viesiem esošajiem LV tiesnešiem. Un skolās, bērnudārzos stāstīt bērniem jau no mazotnes. Kā redz kā totalitārā vara var atrast sabiedrībā morāli maz noturīgus cilvēkus. Mantkārīgus un šausmīgi ļaunus, ar noziedznieka gēnu dzimstot, kas ir 0,O1 procents no sabiedrības visas.
Nevis stāstīt par fantastiskām uzvarām ECT, tā labojot drusku netaisnīgo un drusku bez tiesisko LV

Atbildēt

K

20.09.2019. 01:13

»

56

Tas, ka LV par tiesnešiem strādā pelēki, aprobežoti cilvēciņi, tas ir fakts


..un pieradīts fakts, ka tiesu Latvijā spriež tiesnesi dzērāji ar stāžu - Aizkrauklē, Jūrmalā...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.09.2019. 00:04

Ceturtdien
ECT Latviju uzvarēja cita -
Kerija Andersene,
kas gaidīja 22 mēnešus.

Atbildēt

nutanugan

19.09.2019. 17:59

»

www.govlawyer.lv

Tikko uzvarēja ECT


super-truper fenomenāla "uzvara" -
pēc 20 gadiem vājprāta "tiesu ķēķī"
un ar nožēlojamu "sauso atlikumu" -
ECT piespriesto "trekno" kompensāciju
tikai 6000 euro par zaudētiem 20 gadiem
kas ir mazāka par 1/10 daļu no prasītās kompensācijas
tipiska "pirra uzvara" kas īstenībā ir
kārtējais reāli smagais zaudējums
šīs valsts un europas "ķēķa tiesu" sistēmai.

Atbildēt

Bondars

19.09.2019. 14:24

Latvija ne rajona ne apgabala tiesa lietu neskata ieverojot likumibu, spriedumos tiek izteikti pielavumi un varbutibas vai tiek atspoguloti apstakli kas pec butibas neattiecas uz konkreto gadijumu. Tiesnesi jau lietas sakuma ienem apsudzibas puses argumentus un megina jebkada it ka likumiga veida apiet atramkstoties no aizstavibas puses argumentiem un neapgazamiem faktiem un zinam.

Atbildēt

Nu

19.09.2019. 09:45

»

ECT

Nevar anulēt nevienu spriedumu. Jo Latvijas iekslietās nedrīkst maisīties. ECT var lūgt Latvijai rekomendējošā veidā iesakot... kaut ko mainīt tieslietās. Kas nekad ne notiks tik ilgi, kamēr pastāvēs šī Latvijas valsts falsificētā par LR...


No Latvijas ECT strādā Mārtiņš Mits. Viņš arī skatījis Andersones lietu par 12 gadus ilgušo tiesvedību. Kur neapgāžami pierādījumi, ka LV pārstāvis bremzē LV sūdzības ECT? Andersone uzvarēja tiesā.

Atbildēt

Ha

19.09.2019. 09:42

»

Peksis

Autors it parasts shizofrenikis, kas meginaja izvairities no soda. Bus jaseezh in nekur neliksies. Visa pasale redz vinam vainiga


Tikai nevajag muldēt. Pats pamēģini bez sakariem patiesāties ar mūsu tiesām, uzreiz saprastīsi, KĀDĀ valstī dzīvo! Beztiesiskā, korumpētā.

Atbildēt

Peksis

19.09.2019. 07:24

»

Oki

Par kuriem likumpārkāpējiem tu runā? Tiem, kas strādā tiesu sistēmā un ir minēti rakstā


Autors it parasts shizofrenikis, kas meginaja izvairities no soda. Bus jaseezh in nekur neliksies. Visa pasale redz vinam vainiga!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

19.09.2019. 00:59

Tikko uzvarēja ECT
Latviju
mazturīga persona
Andersone no Kalnciema

Atbildēt

ECT

18.09.2019. 14:31

»

www.govlawyer.lv

Par cilvēktiesību pārkāpumiem


Nevar anulēt nevienu spriedumu. Jo Latvijas iekslietās nedrīkst maisīties. ECT var lūgt Latvijai rekomendējošā veidā iesakot... kaut ko mainīt tieslietās. Kas nekad ne notiks tik ilgi, kamēr pastāvēs šī Latvijas valsts falsificētā par LR.
Un no Latvijas tur ECT ir uzlikts tāds režģis, kuru izveidoja bandīts Krievijas Levits. Ka visas sūdzības no LV iet taisnā ceļā atpakaļ uz LV. Bet ECT vadībai tiek melots nepārtraukti, par situāciju LV kā labu esam.
Sen vajadzēja likvidēt pārstāvjus no LV nosūtītus uz ECT. Lai Vācija izskata sūdzības no LV. Tas būtu arī lētāk naudaszinā. Un pasaulē uzzinātu kādas falsifikācijas notiek LV tiesās. Noziedzība....

Atbildēt

56

18.09.2019. 12:51

Tas, ka LV par tiesnešiem strādā pelēki, aprobežoti cilvēciņi, tas ir fakts...

Atbildēt

Fēlis

18.09.2019. 11:34

Pirms gadiem padsmit iesniedzu Antonijas ielas Administratīvajā tiesā apelāciju un pēc tās izskatīšanas tiesnesis pateica, ka nevar tiesas laikā pieņemt lēmumu, un tas, pēc pieņemšanas, būs saņemams pusēm, vai pēc pieprasījuma izsūtīts pa pastu. Lūdzu, lai man to nosūta pa pastu. Gaidu, gaidu, bet nekā. Sāku zvanīties un saņēmu nolēmumu pāris dienas līdz tā stāšanās spēkā, acīmredzot, lai nepaspētu pārsūdzēt senātā. Nolēmumu pāris vārdos varētu raksturot kā "ej na...j!" Bez apstākļu iztirzājuma. Sapratu, ka tālāk vibrēt nav jēgas.

Atbildēt

HA

18.09.2019. 11:08

3. Tiesu vara no neatkarīgas institūcijas pārvērsta par izpildorgānu, kas pēc būtības noved pie genocīda.

Atbildēt

Andrs

18.09.2019. 07:42

Iemesls jau nav tas,ka kāds nedzīvo Latvijā,bet gan vainas prezumpcija,ja ir izvirzīta apsūdzība,kā arī tiesnešu atkarība no mēdiju un represīvu iestāžu nostājas ar ko ļoti jārēķinās,ja gribi strādāt!

Atbildēt

Peksis

18.09.2019. 00:18

https://www.vestnesis.lv/rezultati/atbilstiba/on/locijums/on/teksts/Arnolds%20Kreg%C5%BEde - nu gluži ENĢEĻA zemes virsū pārdomas...

Atbildēt

fakts

17.09.2019. 22:23

Ja cilvēks neatrodas un nedzīvo Latvijā, tad viiņš nekādi nevar būt maznodrošināta persona, jo šo statusu piešķir pašvaldība kurā viņš dzīvo.
Pilnīgi loģiski, ka lietas materiāli netiek sūtīti "kaut kur uz jahtu, kaut kur Klusajā okeānā"
Pilnīgi pareizi, ka advokāts neuzskatīs par savu klientu kuru katru dulburu, kurš sevi nosauks par kaut ko e-pasta vēstulē.
Tālāk jau seko pilnīgi murgi, ko nav vērts komentēt.

Atbildēt

17.09.2019. 22:12

»

Egde

Viss rakstā aprakstīts pareizi, patiesi un neko jaunu neatklāj. Bet velns slēpjas deataļās. Ja autors pārzinātu problēmu kopumu, apraksts būtu dažos teikumos pēc būtības, nevis par caurcaur prettiesko tiesas procesu...


Kangaru režīms ar baudu apspiedīs šo revolūciju maksimāli asiņainā veidā. Ja vien šo revolūciju neorganizēs kāds kam ir vairāk resursu, zināšanu, pieredzes (jeb ārzemju kaklakungi)

Atbildēt

Ērce

17.09.2019. 22:12

Vai tas nav tiesnešu un advokātu kartelis, kura rīcība taisot spriedumus nav nekāda sakara ar tiesiskumu un likumu, kas patiesībā ir definējams kā bandītisms?

Atbildēt

3b2nod

17.09.2019. 22:09

»

FENIKSS

Tiesas spriež šķībi, bet kalašņikova automāts šauj taisni. Iesaku to atcerēties katram negodīgajam tiesnesim, prokuroram un mentam


Tiesnesis Strazds un maksliniec.prokuror Evija Freidenfelde Sedleniece montika draudzene.

Atbildēt

Nīdējs

17.09.2019. 21:14

Šāda tendence ir visās LV tiesās, neatkarīgi no tā, par ko tiesājas, un vai te dzīvo, vai nē.

Atbildēt

kindzulis

17.09.2019. 20:58

"To visu var glābt tikai evolūcija", nodomāja Kindzulis. "Tfu, bļa, aizmirsu pirmo burtu "R"", ar nepatiku noburkšķeja Kindzulis. "Ejiet akhuj ar savu ebdīlo tūdalistānu", padevīgi turpināja Kindzulis. " Da jebal es to visu, nu jau burti jūk, ne tikai tā tūdalu dziesminieku konclāgernoimetne, kur uz katru iedzivotāju ir 3 ierēdņi un 2 šucmaņi", aizkaitināts nodomāja Kindzulis. " Izeja ir, kurš pēdējais , tas pirms iekāpšanas izslēdz gaismu un ... - kā tur sauca to ap stūri lokano ?". Kur tas viss rakstīts ?

Atbildēt

A

17.09.2019. 19:45

»

krams

Tiesu sistēma ir iepuvusi un nelabi smako


Administratīvā tiesa VID lietās samals jebkuru pat ar vislabākajiem advokātiem.

Atbildēt

švamme

17.09.2019. 19:17

Bezceris. Iesniedzu doķus uz pilsonību. LV pasi paturēšu, kā suvenīru no alu laika vēstures. Labi, ka neļāvos kārdinājumam un neiegādājos nekustamo Dzimtenē. Pilnīgs beztiesiskums un cilvēkam parastajam nav nekāda izeja atstāta. Samals jebkuru, iemeslu var izdomāt kaut vai skaudīgs kaimiņš, bet var arī no pirksta (?) izzīst.

Atbildēt

jaajaa

17.09.2019. 19:08

»

autoram

pilnībā var piekrist jūsu aprakstam, cilvēks, kuram nav pazīšanās advokātu aprindās un kurš nevar samaksāt lielu naudu advokātiem par blatus sakariem (tas ir sarunāšanau) ir beztiesisks...


...ECT tiešām latviski labāk nerakstīt...bet rakstīt vajag noteikti...un kāda vēstulīte kādam EK komisāram arī par sliktu nenāk...:)

Atbildēt

krams

17.09.2019. 18:46

Tiesu sistēma ir iepuvusi un nelabi smako!

Atbildēt

Miesa

17.09.2019. 18:41

Autors iedomājas, ka visai LR tiesu sistēmai (advokātiem, probācijas dienestam, tiesām, prokuroriem) ir jāraujas melnās miesās, lai apkalpotu kkādu likumpārkāpēju/pajoliņu, kurš ne tikai pārkāpis likumu, bet pat izvairās izciest sodu.
Pensionāriem nav ko rīt, a šitādiem švaļiem jānodrošina viņu ,,cilvēktiesības", kuras reāli izmaksā tūkstošus eiro..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...