Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ģenerālkorumpants Kalnmeiers

22.09.2019. 13:16

Ģen. Prok. Kalnmeier. Tu esi tik pat zināms korumpants, kāds bija V. Puķīte Ievp. Un arī "aizsēdējies" nu jau 10 gadi laikam būsi "ienesīgā" amatā.

Atbildēt

ECT

22.09.2019. 11:48

6 pants nedarbojas vispār ECT. Nevainīguma prezumpcija netiek skatīta. Pats galvenais, kas ir lietas būtība, netiek skatīts vispār.
Vai tikai priekš Latvijas netiek skatīts?

Līdz ar ko, Latvijas tiesa ir pati pēdējā un galvenā tiesas instance.

LPSR laikā bija vairāk brīvību un tiesiskuma! Tas ir neapšaubāmi pat. Ja lieta nebija politiskā protams.

Jā esi miljonārs, nopirksi jebkuru īpašo lietu prokuroru, kaut esi pieķerts ar visu pierādījumu bāzi vairāk kā vajag. Prokurors aiznesīs tālāk tiesnesim kukuli. Un Kalnmeieram prokurors bišku iedos, kā galvenajam korumpantam Ģenerālkorumpantam. Un pierādījumi tiks viltoti lietā. Protams tiesā tas ir redzams, bet korumpēts tiesnesis un top visneiedomājamākās pret loģiskais, absurdais tiesas spriedums. Un cilvēkiem "likumīgi" tiek konfiscētas mantas, īpašumi, mājas... Cilvēki paši aizsūtīti uz cietumu. Bet noziedznieks miljonārs vai miljardieris, no soda izbēg. "Tvaika" nolaišanai patiesās, pamuļļās 10 gadus tiesvedību un viss labi beigās.
Un citi tiesneši jau redz, apelācija piemēram, ka pirmais tiesnesis ir "paņēmis". Bet "koleģiāli" izliekas ka neredz, nesaprot neko.
Jo vienmēr var "nobraukt" pirmais tiesnesis uz to, ka Valsts Drošība tā gribāja (drošības policija/VDD). Un tā visi viņi tiesneši, tēlo godīgos savā starpā, ka valsts drošība tā lika notiesāt. Kaut patiesībā diezgan reti valsts drošība liek kādu "riebekli" tādējādi neitralizēt. Tieslietu sistēma Totāla korupcija, totāla Latvijā.

PSRS laikā cilvēks uzrakstītu sūdzību Maskavai un atbrauktu komisija. Izskatītu notiesājošus spriedumus lietas un prokuratūru aizvērtu ciet. Kā tas notika Stučkas rajonā par piemēru.
Bet tagad nebrauks Komisija Speciālā ne no Briseles, ne no Vācijas. Nav kam sūdzēties. Latvijas tiesas ir Tiesiskuma citadele pasaules. Diemžēl tā tas ir. Un uz pārmaiņām, uz labāko pusi nekas nenotiek Latvijā.

Atbildēt

Jurists

22.09.2019. 06:10

»

www.govlawyer.lv

Latvijas Bankas prezidenta


Rimšēvičs arī ECT pasūdzējās par aizturēšanu, 5.panta pārkāpums. Nu jau valdībai komunicēta lieta.

Atbildēt

ECT

21.09.2019. 23:56

Ak jā, ar Rimsevicu bija pirmais gadījums ar Savienības tiesu.
Bet lietas būtību tas nemaina.
Tie "pārstāvji" aizsūtīti uz ECT. Viņiem bija jāpalīdz cilvēkiem sūdzību iesniegšanā. Bet viņi dara tieši pretējo.
Un nav arī tā, ka katrs pats, bez juridiskajām zināšanām var aizpildīt prasīto dokumentāciju uz ECT. Tas nav iespējams. Cilvēkam kuram nav juridisko priekšzināšanu.
LV tauta nav pat maz trūcīgā. Bet ir aplaupīta un nabaga. Naudas nav advokātiem.

Atbildēt

ECT

21.09.2019. 23:38

Eiropas Savienības tiesa? Kas tā tāda? Un vēl saistoša LV! Var jau melot, bet ne jau tik. Jeb ja melo visu laiku, tad lielie meli pārvēršas par patiesību. Kā Ļeņins teicis.
Tas par to taisnības gūšanu ECT. Jeb eiro tiesā jeb savienības eiro tiesā. Kas ir viens un tas pats. Nav taču citas tiesas ka ECT.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.09.2019. 22:07

Latvijas Bankas prezidenta
Ilmāra Rimšēvica lieta
tika skatīta
Luksemburgā - Eiropas Savienības tiesā,

bet
ECT ir Strasbūrā, Francijā

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 23:55

Rodas jautājums vai nerakstīt uz ECT? Rakstīt vajag uz ANO!Prasības pēc palīdzības totalitārās Valsts demontēšanai. Suverenitātes apturēšanai šīs fasificētās valsts,ka pa tiešām te ir Valsts tiesiska, neatkarīga...

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 23:41

LV 20 gadus būs drīz kā Eiropas Savienībā. Un pa 20 gadi ECT uzvarējusi ir tik maz, ka nav pat ko pieminēt Andersones. Smieklīgi. Par 20 gadiem...

LV ir tiesiskuma citadele visas ES. Neticat? Pajautājiet ģenerālprokuroram Kalnmeieram un viņa draugam Bičkovicam visu tiesnešu LV priekšniekam. Tikai neprasiet Bičkovicam par cik lielu kukuli viņš dabūja pilsonību un kā brauc ar darba mašīnu ar šoferi uz dārzu. Pie draugiem. Kalnmeiers ar korumpants augstākās raudzes. Kopā ar saviem prokuroriem īpašo lietu. Totāla korupcija. Tik pa naudu caur īpašo lietu prokuroru, kurš ir uzticamības persona tiesnešiem arī. Dodot kukuli, tik tā var atrisināt problēmas. Un kurš vairāk iedos, tā interesēs taisīs spriedumu tiesa.
Levits prezidents arī pastāstīs ka LV ir tiesiskuma citadele. Nav kļūdainu spriedumu vispār. Nu tādi sīkumi tik, kā procesuālās lietas nedaudz pārkāptas.
Un vainīga nav ECT pie tā. Vienkārši uzņemot LV Eiropas Savienībā. Viņi iedomāties nevarēja kādu krievu uztaisītu valsti, satelītvalsti ar nedemontētu totalitārismu. Ar kādu monstru viņiem būs darīšana.

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 23:27

Kādas muļķības. ECT spriedumi nav saistoši LV nekādīgi. Tikai rekomendējošs raksturs. Iekšlietās kas ir (pierādījumu pārbaude, apstrīdēt LV tiesas spriedumu, pateikt ka LV nav kārtībā kaut kas ar tiesiskumu..), ECT nav nedz tiesību, nedz likumīgu mehānismu iejaukties LV iekšlietās. Līdz ar ko LV ir tiesiskuma citadele.

Vienīgais pienākums LV ir izmaksāt naudu par procesuāliem pārkāpumiem. Tādiem kā Lembergu tiesā virs 2 gadi kas ir noteikts LV likumā. Skaidrs ka LV dabūs maksāt viņam naudu. Jo ilgāk tiesas, jo vairāk maksās.

Kā arī visas sūdzības, pilnīgi visas kas tiek rakstītas no LV, taisnā ceļā nāk atpakaļ. Ak viena gan laikam neatnāca, tā kur LV Bankas prezidentu to Levita čomu vajadzēja atjaunot amatā. Un kosmiskā ātrumā izskatīja lietu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.09.2019. 22:24

>ECT spriedumi neatbrīvo no LV sprieduma izpildes.

100% kļūdaini
Latvijas procesuālajā likumā vai likumos
ir paredzēts
ECT spriedums,
kas ir saistīts ar
lietas atkārtotu izskatīšanu

ECT nav bandītu slēptuve,
bet tur var uzvarēt jebkurš
Latvijas iedzīvotājs -

tagad uzvarēja

Andersone, tad
Andersena

un tālāk var citi pēc alfabēta -

B
C
D
E
..

Atbildēt

!

20.09.2019. 11:40

»

www.govlawyer.lv

Ceturtdien


sanemiet apsveikumu ar uzvaru !

Atbildēt

ECT

20.09.2019. 11:09

Krimināllietās vispār nevar griesties ECT. Jo pierādījumus neizskata un vainīgs, vai nevainīgs nenosaka. ECT spriedumi neatbrīvo no LV sprieduma izpildes. Visiem ECT spriedumiem ir Rekomendējošs raksturs. Tikai naudas sodu var uzlikt par pienākumu samaksāt LV.
Levits žīds tur pa 20 gadiem ir sakārtojis visu tā. Kad ECT vadībai izskatās ka LV ir tiesiskuma citadele. Un kauns būtu pārmest LV vispār kaut ko.
Kāda var būt tiesu neatkarība, likumība, par taisnīgu noregulējumu nerunājot nemaz. Ja LV ir totalitārā Krievijas satelītvalsts. Kur Valsts Drošība komplektē tiesnešus no esošās aģentūras kadriem ietekmes.
Suverenitātes apturēšana LV un totalitārās varas demontāža ir vajadzīga Latvijai.
Ar reāliem cietumsodiem, aizliegumiem jebkad strādāt valsts darba un mantas konfiskācijas viesiem esošajiem LV tiesnešiem. Un skolās, bērnudārzos stāstīt bērniem jau no mazotnes. Kā redz kā totalitārā vara var atrast sabiedrībā morāli maz noturīgus cilvēkus. Mantkārīgus un šausmīgi ļaunus, ar noziedznieka gēnu dzimstot, kas ir 0,O1 procents no sabiedrības visas.
Nevis stāstīt par fantastiskām uzvarām ECT, tā labojot drusku netaisnīgo un drusku bez tiesisko LV

Atbildēt

K

20.09.2019. 01:13

»

56

Tas, ka LV par tiesnešiem strādā pelēki, aprobežoti cilvēciņi, tas ir fakts


..un pieradīts fakts, ka tiesu Latvijā spriež tiesnesi dzērāji ar stāžu - Aizkrauklē, Jūrmalā...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.09.2019. 00:04

Ceturtdien
ECT Latviju uzvarēja cita -
Kerija Andersene,
kas gaidīja 22 mēnešus.

Atbildēt

nutanugan

19.09.2019. 17:59

»

www.govlawyer.lv

Tikko uzvarēja ECT


super-truper fenomenāla "uzvara" -
pēc 20 gadiem vājprāta "tiesu ķēķī"
un ar nožēlojamu "sauso atlikumu" -
ECT piespriesto "trekno" kompensāciju
tikai 6000 euro par zaudētiem 20 gadiem
kas ir mazāka par 1/10 daļu no prasītās kompensācijas
tipiska "pirra uzvara" kas īstenībā ir
kārtējais reāli smagais zaudējums
šīs valsts un europas "ķēķa tiesu" sistēmai.

Atbildēt

Bondars

19.09.2019. 14:24

Latvija ne rajona ne apgabala tiesa lietu neskata ieverojot likumibu, spriedumos tiek izteikti pielavumi un varbutibas vai tiek atspoguloti apstakli kas pec butibas neattiecas uz konkreto gadijumu. Tiesnesi jau lietas sakuma ienem apsudzibas puses argumentus un megina jebkada it ka likumiga veida apiet atramkstoties no aizstavibas puses argumentiem un neapgazamiem faktiem un zinam.

Atbildēt

Nu

19.09.2019. 09:45

»

ECT

Nevar anulēt nevienu spriedumu. Jo Latvijas iekslietās nedrīkst maisīties. ECT var lūgt Latvijai rekomendējošā veidā iesakot... kaut ko mainīt tieslietās. Kas nekad ne notiks tik ilgi, kamēr pastāvēs šī Latvijas valsts falsificētā par LR...


No Latvijas ECT strādā Mārtiņš Mits. Viņš arī skatījis Andersones lietu par 12 gadus ilgušo tiesvedību. Kur neapgāžami pierādījumi, ka LV pārstāvis bremzē LV sūdzības ECT? Andersone uzvarēja tiesā.

Atbildēt

Ha

19.09.2019. 09:42

»

Peksis

Autors it parasts shizofrenikis, kas meginaja izvairities no soda. Bus jaseezh in nekur neliksies. Visa pasale redz vinam vainiga


Tikai nevajag muldēt. Pats pamēģini bez sakariem patiesāties ar mūsu tiesām, uzreiz saprastīsi, KĀDĀ valstī dzīvo! Beztiesiskā, korumpētā.

Atbildēt

Peksis

19.09.2019. 07:24

»

Oki

Par kuriem likumpārkāpējiem tu runā? Tiem, kas strādā tiesu sistēmā un ir minēti rakstā


Autors it parasts shizofrenikis, kas meginaja izvairities no soda. Bus jaseezh in nekur neliksies. Visa pasale redz vinam vainiga!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

19.09.2019. 00:59

Tikko uzvarēja ECT
Latviju
mazturīga persona
Andersone no Kalnciema

Atbildēt

ECT

18.09.2019. 14:31

»

www.govlawyer.lv

Par cilvēktiesību pārkāpumiem


Nevar anulēt nevienu spriedumu. Jo Latvijas iekslietās nedrīkst maisīties. ECT var lūgt Latvijai rekomendējošā veidā iesakot... kaut ko mainīt tieslietās. Kas nekad ne notiks tik ilgi, kamēr pastāvēs šī Latvijas valsts falsificētā par LR.
Un no Latvijas tur ECT ir uzlikts tāds režģis, kuru izveidoja bandīts Krievijas Levits. Ka visas sūdzības no LV iet taisnā ceļā atpakaļ uz LV. Bet ECT vadībai tiek melots nepārtraukti, par situāciju LV kā labu esam.
Sen vajadzēja likvidēt pārstāvjus no LV nosūtītus uz ECT. Lai Vācija izskata sūdzības no LV. Tas būtu arī lētāk naudaszinā. Un pasaulē uzzinātu kādas falsifikācijas notiek LV tiesās. Noziedzība....

Atbildēt

56

18.09.2019. 12:51

Tas, ka LV par tiesnešiem strādā pelēki, aprobežoti cilvēciņi, tas ir fakts...

Atbildēt

HA

18.09.2019. 11:08

3. Tiesu vara no neatkarīgas institūcijas pārvērsta par izpildorgānu, kas pēc būtības noved pie genocīda.

Atbildēt

Andrs

18.09.2019. 07:42

Iemesls jau nav tas,ka kāds nedzīvo Latvijā,bet gan vainas prezumpcija,ja ir izvirzīta apsūdzība,kā arī tiesnešu atkarība no mēdiju un represīvu iestāžu nostājas ar ko ļoti jārēķinās,ja gribi strādāt!

Atbildēt

Peksis

18.09.2019. 00:18

https://www.vestnesis.lv/rezultati/atbilstiba/on/locijums/on/teksts/Arnolds%20Kreg%C5%BEde - nu gluži ENĢEĻA zemes virsū pārdomas...

Atbildēt

fakts

17.09.2019. 22:23

Ja cilvēks neatrodas un nedzīvo Latvijā, tad viiņš nekādi nevar būt maznodrošināta persona, jo šo statusu piešķir pašvaldība kurā viņš dzīvo.
Pilnīgi loģiski, ka lietas materiāli netiek sūtīti "kaut kur uz jahtu, kaut kur Klusajā okeānā"
Pilnīgi pareizi, ka advokāts neuzskatīs par savu klientu kuru katru dulburu, kurš sevi nosauks par kaut ko e-pasta vēstulē.
Tālāk jau seko pilnīgi murgi, ko nav vērts komentēt.

Atbildēt

17.09.2019. 22:12

»

Egde

Viss rakstā aprakstīts pareizi, patiesi un neko jaunu neatklāj. Bet velns slēpjas deataļās. Ja autors pārzinātu problēmu kopumu, apraksts būtu dažos teikumos pēc būtības, nevis par caurcaur prettiesko tiesas procesu...


Kangaru režīms ar baudu apspiedīs šo revolūciju maksimāli asiņainā veidā. Ja vien šo revolūciju neorganizēs kāds kam ir vairāk resursu, zināšanu, pieredzes (jeb ārzemju kaklakungi)

Atbildēt

Ērce

17.09.2019. 22:12

Vai tas nav tiesnešu un advokātu kartelis, kura rīcība taisot spriedumus nav nekāda sakara ar tiesiskumu un likumu, kas patiesībā ir definējams kā bandītisms?

Atbildēt

3b2nod

17.09.2019. 22:09

»

FENIKSS

Tiesas spriež šķībi, bet kalašņikova automāts šauj taisni. Iesaku to atcerēties katram negodīgajam tiesnesim, prokuroram un mentam


Tiesnesis Strazds un maksliniec.prokuror Evija Freidenfelde Sedleniece montika draudzene.

Atbildēt

Nīdējs

17.09.2019. 21:14

Šāda tendence ir visās LV tiesās, neatkarīgi no tā, par ko tiesājas, un vai te dzīvo, vai nē.

Atbildēt

kindzulis

17.09.2019. 20:58

"To visu var glābt tikai evolūcija", nodomāja Kindzulis. "Tfu, bļa, aizmirsu pirmo burtu "R"", ar nepatiku noburkšķeja Kindzulis. "Ejiet akhuj ar savu ebdīlo tūdalistānu", padevīgi turpināja Kindzulis. " Da jebal es to visu, nu jau burti jūk, ne tikai tā tūdalu dziesminieku konclāgernoimetne, kur uz katru iedzivotāju ir 3 ierēdņi un 2 šucmaņi", aizkaitināts nodomāja Kindzulis. " Izeja ir, kurš pēdējais , tas pirms iekāpšanas izslēdz gaismu un ... - kā tur sauca to ap stūri lokano ?". Kur tas viss rakstīts ?

Atbildēt

A

17.09.2019. 19:45

»

krams

Tiesu sistēma ir iepuvusi un nelabi smako


Administratīvā tiesa VID lietās samals jebkuru pat ar vislabākajiem advokātiem.

Atbildēt

švamme

17.09.2019. 19:17

Bezceris. Iesniedzu doķus uz pilsonību. LV pasi paturēšu, kā suvenīru no alu laika vēstures. Labi, ka neļāvos kārdinājumam un neiegādājos nekustamo Dzimtenē. Pilnīgs beztiesiskums un cilvēkam parastajam nav nekāda izeja atstāta. Samals jebkuru, iemeslu var izdomāt kaut vai skaudīgs kaimiņš, bet var arī no pirksta (?) izzīst.

Atbildēt

jaajaa

17.09.2019. 19:08

»

autoram

pilnībā var piekrist jūsu aprakstam, cilvēks, kuram nav pazīšanās advokātu aprindās un kurš nevar samaksāt lielu naudu advokātiem par blatus sakariem (tas ir sarunāšanau) ir beztiesisks...


...ECT tiešām latviski labāk nerakstīt...bet rakstīt vajag noteikti...un kāda vēstulīte kādam EK komisāram arī par sliktu nenāk...:)

Atbildēt

krams

17.09.2019. 18:46

Tiesu sistēma ir iepuvusi un nelabi smako!

Atbildēt

Miesa

17.09.2019. 18:41

Autors iedomājas, ka visai LR tiesu sistēmai (advokātiem, probācijas dienestam, tiesām, prokuroriem) ir jāraujas melnās miesās, lai apkalpotu kkādu likumpārkāpēju/pajoliņu, kurš ne tikai pārkāpis likumu, bet pat izvairās izciest sodu.
Pensionāriem nav ko rīt, a šitādiem švaļiem jānodrošina viņu ,,cilvēktiesības", kuras reāli izmaksā tūkstošus eiro..

Atbildēt

derdz

17.09.2019. 18:40

tad ir jāmēģina uz ECT tiesu pēc visām LR tiesu instancēm

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...