Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sergejs

19.04.2015. 23:49

Iesniegumu likums

3.pants. Iesnieguma iesniegšana
3.d.
(3) Iesniegumu var iesniegt rakstveidā, elektroniskā veidā vai izteikt mutvārdos. Mutvārdos izteiktu iesniegumu, ja nepieciešams, privātpersonas klātbūtnē noformē rakstveidā un izsniedz tā kopiju iesniedzējam.

Atbildēt

ess

19.04.2015. 22:45

»

tev

komunicējot ar tādiem kā tu - iedomīgiem pastulbiem latvāņiem - LL ir izvēlējies ļoti pareizu taktiku - ar viņu pašu ieročiem


Kurā brīdī es kļuvu pastulbs un iedomīgs? Izteicu savu viedokli, muļķa tēlošana ir pēdējais salmiņš pie ka ķerties kad visi argumenti beigušies. Nepatīk, izsaki savu viedokli kāpēc tā rīkoties būtu atbalstāmi, nevis mētā personiskus apvainojumus.

Atbildēt

ess

19.04.2015. 22:17

Līdz šim par Lapsas kungu biju labās domās, bet nu šis... Tādu muļķa tēlošanu no normāli domājoša cilvēka nebiju gaidījis. Nezinu ko ar šo viņš mēģina pierādīt, bet to cik neadekvāts var būt viens cilveks manā skatījumā viņš parādījis pietiekami spoži. Tas tāds,mans subjektīvs viedoklis...

Atbildēt

prom

19.04.2015. 21:31

klausoties, gribas novēlēt normāliem cilvēkiem nenonākt tajā krievlatvāņu midzenī... visa valsts ir tāda - latvānija, kur palikuši 99% vai nu morāli slimu, vai arī vienkārši aprobežoti latvāņi + daži tūkstoši nelaimīgo, kuriem nav iespēju aizbēgt no slimās latvānijas.. varu tikai apbrīnot LL, ka nenolaižas rokas cīnīties par tiem 99%

Atbildēt

Mumins

19.04.2015. 21:23

Malacis, Lato! Šitos vajag čakarēt, čakarēt un vēlreiz - čakarēt, ja nejēdz rādīt priekšzīmi mirstīgajiem, kā likumi jāievēro!

Atbildēt

jautājums

19.04.2015. 20:34

Advokāte: Gribētu vērst uzmanību, ka arī tā kārtība attiecībā pret mani bija pārkāpta arī ar to, izejot šo metāla detektoru, jo viņš neuzrādīja nekādus metāliskos priekšmetus un neskanēja, kā mēs te visi dzirdējām. Neskatoties uz to, es tiku pārbaudīta padziļināti, noņemot arī manu apģērbu un apskatot mani ar visādām dīvainām ierīcēm.
---------------------------------
Cik sapratu, tas tad ne par papīra sertifikāciju ir kāzuss...Bet dīvainām ierīcēm labāk gan būt testētām un sertificētām...

Atbildēt

blah

19.04.2015. 20:18

Nu nezinu gan vai iestādei ir pienākums izsniegt sertifikātus un apliecinājums, ka papīrs, uz kā nodrukāts lēmums, nav veselībai bīstams.
Tiesa to var traktēt arī pretēji.

Atbildēt

pag

19.04.2015. 20:06

...audioierakstu, kas apliecina - neraugoties uz lielo centību, Drošības policija pat savās "valsts drošības iestādes" telpās nespēj novērst sarunu ierakstu veikšanu.
---
Īsti jau nevar teikt, ka ieraksts veikts telpās. Tā bija tikai iestādes ieeja, līdz telpām, kurās nedrīkst veikt ierakstu, īsti jau vēl netikāt. Sliktā ziņa, ka nākamreiz jūs kārtīgi "izkratīs", meklējot šādas ierīces.
Bet, paldies, ka darāt savu darbu!

Atbildēt

pag

19.04.2015. 20:02

»

LL

Nē. Bet gar krūšturi grābstījās tā, ka skrapstēja vien


Kāpēc advokāte uzreiz nepateica, ka šādi viņu pārmeklēt nedrīkst?
Ceru, ka sūdzība par šādu rīcību jau uzrakstīta, jo sievieti pārmeklēt vīrietis drīkst tikai vienā gadījumā un stipri šaubos, vai tas ir šis gadījums.

Atbildēt

jautājums

19.04.2015. 19:43

Būtu smieklīgi, ja patiesībā nebūtu skumji...
Teiku godīgi, man, kā klusam un lojālam, Latvijas pilsonim diezgan depresīvi...
Turies lapsīgais! Cerams, ka Tu mūs apžēlosi un valsti Strasbūrā bankrotā neiedzīsi...Bet atkal...Ticu, ka Tu piedzīto naudu izlietosi cēliem mērķiem...

Atbildēt

LL

19.04.2015. 19:36

»

jaut

Cik tālu advokāti izģērba? Pa pliko


Nē. Bet gar krūšturi grābstījās tā, ka skrapstēja vien.

Atbildēt

jaut

19.04.2015. 19:33

Cik tālu advokāti izģērba? Pa pliko?

Atbildēt

kur manieres, kungs?

19.04.2015. 18:44

Lapsas kungs, to košļājamo gumiju no mutes gan varējāt izņemt, ar Jums kopā bija dāma ;)

Atbildēt

Praatniex

19.04.2015. 17:34

Lato, Tev var atnemt pielaidi "valsts noslēpumam"! Kā var uzdrošināties izmantot advokāta pakalpojumus!
P.S. Nākošreiz paņem līdzi ja ne GoPro, tad "adataci", lai mēs "dežuranta palīgus" dzīvus apskatītu...

Atbildēt

mja

19.04.2015. 17:32

kvalitātes sistēmas un kontroles prasības šie kungi pat dzirdējuši nav

Atbildēt

zinaataajs

19.04.2015. 17:28

Vai man vienam shkjiet, ka kaads tur kaadam/kaadai kaut ko suukaa vai laiza?

Atbildēt

govs

19.04.2015. 17:15

Te jādod tiesā, vietējā un ECT, un jāpieprasa aizliegt DP darbību

Atbildēt

Renārs

19.04.2015. 16:54

Malacis Lato! :D Jānovēl viņam veiksmi tālākajā cīņā ar prokremliskās Vienotības tupajiem čekistiem!

Atbildēt

19.04.2015. 15:15

L.Lapsa, kamēr nav saņēmis atbildes uz iesniegtajiem iesniegumiem, kas nebūs saprotami no loģiskā viedokļa, izmantojot DP procesuālās nepilnības - prettiesiskumu.. atbildes nav iespējams saņemt loģiskas un skaidri saprotamas uz šādiem iesniegumuiem, kurus mudināja rakstīt DP un kamēr L.L. ar atbildēm uz saviem iesniegumiem DP (iespējama jauna romāna sākums) nebūs guvis tiesisku un neapšaubāmu paša pārliecību tiesiskās paļāvības principu ievērošanā DP iestādē, L.L. ir tiesisks neierasties uz uzaicinājumiem DP iestādē. Ja tā grib ierosināt administratīvo lietu par neierašanos, tad L.L. var atsaukties, ka zaudējis ticību DP iestādes tiesiskās paļāvības principu ievērošanā, pamatojot ar iesniegumiem un šo ierakstu, kas atspoguļots kā raksts.

Bet, kas attiecas uz safabricējamo lietu pēc būtības, tad nevaru komentēt, jo neredzu to papīru, ko advokāte un L.L. saņēma pret parakstu.

Atbildēt

19.04.2015. 14:51

Interesanti gan!

Patiešām - pieeja pareiza. Lai būtu vēl interesantāk, var paņemt 10 pārstāvjus un konsultantus līdzi..ejot uz DP.

Šoreiz perfektums attiecībā pret savām likumiskajām prasībām - tiesībām zināt savas tiesības, tostarp tiesības uz savu veselības saglabāšanu, ja nevar parādīt, ka sertificētas LR ierīces, ar kurām pārbauda..Tas par procesu. Procesam tagad daudz iespējamie iesniegumi, ar ko nākotnē lietu, ko safabricē, iespējams pārvērst par procesa "farsa lietu"., no kuras nekas nav saprotams. Jau tagad var iesniegumos jaukt laikus, kas un cikos (cilvēks cilindrā), cits cilvēks pelēkā nailona mētelīti un kāda persona ar adītu baltu šalli sacījusi un ko..tādējādi arī šo rakstu padarot par farsu, ja to grib izmantot kā pierādījumu pret Lapsu..

Kas ir pozitīvais no šī raksta? Ka lasītājs ierauga, kādā beztiesiskā stāvoklī nonāk tie, kas uzaicināti uz DP.

Atbildēt

Pupsix

19.04.2015. 14:50

Lato ir labs! Ja DP tik loti velas pratinat, lai brauc pie Lato! Tas ir sviests, ka personu parmekle, ierodoties iestade! Jelena iedos Iljam piepipet -)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...