Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sergejs

19.04.2015. 23:49

Iesniegumu likums

3.pants. Iesnieguma iesniegšana
3.d.
(3) Iesniegumu var iesniegt rakstveidā, elektroniskā veidā vai izteikt mutvārdos. Mutvārdos izteiktu iesniegumu, ja nepieciešams, privātpersonas klātbūtnē noformē rakstveidā un izsniedz tā kopiju iesniedzējam.

Atbildēt

ess

19.04.2015. 22:45

»

tev

komunicējot ar tādiem kā tu - iedomīgiem pastulbiem latvāņiem - LL ir izvēlējies ļoti pareizu taktiku - ar viņu pašu ieročiem


Kurā brīdī es kļuvu pastulbs un iedomīgs? Izteicu savu viedokli, muļķa tēlošana ir pēdējais salmiņš pie ka ķerties kad visi argumenti beigušies. Nepatīk, izsaki savu viedokli kāpēc tā rīkoties būtu atbalstāmi, nevis mētā personiskus apvainojumus.

Atbildēt

ess

19.04.2015. 22:17

Līdz šim par Lapsas kungu biju labās domās, bet nu šis... Tādu muļķa tēlošanu no normāli domājoša cilvēka nebiju gaidījis. Nezinu ko ar šo viņš mēģina pierādīt, bet to cik neadekvāts var būt viens cilveks manā skatījumā viņš parādījis pietiekami spoži. Tas tāds,mans subjektīvs viedoklis...

Atbildēt

prom

19.04.2015. 21:31

klausoties, gribas novēlēt normāliem cilvēkiem nenonākt tajā krievlatvāņu midzenī... visa valsts ir tāda - latvānija, kur palikuši 99% vai nu morāli slimu, vai arī vienkārši aprobežoti latvāņi + daži tūkstoši nelaimīgo, kuriem nav iespēju aizbēgt no slimās latvānijas.. varu tikai apbrīnot LL, ka nenolaižas rokas cīnīties par tiem 99%

Atbildēt

Mumins

19.04.2015. 21:23

Malacis, Lato! Šitos vajag čakarēt, čakarēt un vēlreiz - čakarēt, ja nejēdz rādīt priekšzīmi mirstīgajiem, kā likumi jāievēro!

Atbildēt

jautājums

19.04.2015. 20:34

Advokāte: Gribētu vērst uzmanību, ka arī tā kārtība attiecībā pret mani bija pārkāpta arī ar to, izejot šo metāla detektoru, jo viņš neuzrādīja nekādus metāliskos priekšmetus un neskanēja, kā mēs te visi dzirdējām. Neskatoties uz to, es tiku pārbaudīta padziļināti, noņemot arī manu apģērbu un apskatot mani ar visādām dīvainām ierīcēm.
---------------------------------
Cik sapratu, tas tad ne par papīra sertifikāciju ir kāzuss...Bet dīvainām ierīcēm labāk gan būt testētām un sertificētām...

Atbildēt

blah

19.04.2015. 20:18

Nu nezinu gan vai iestādei ir pienākums izsniegt sertifikātus un apliecinājums, ka papīrs, uz kā nodrukāts lēmums, nav veselībai bīstams.
Tiesa to var traktēt arī pretēji.

Atbildēt

pag

19.04.2015. 20:06

...audioierakstu, kas apliecina - neraugoties uz lielo centību, Drošības policija pat savās "valsts drošības iestādes" telpās nespēj novērst sarunu ierakstu veikšanu.
---
Īsti jau nevar teikt, ka ieraksts veikts telpās. Tā bija tikai iestādes ieeja, līdz telpām, kurās nedrīkst veikt ierakstu, īsti jau vēl netikāt. Sliktā ziņa, ka nākamreiz jūs kārtīgi "izkratīs", meklējot šādas ierīces.
Bet, paldies, ka darāt savu darbu!

Atbildēt

pag

19.04.2015. 20:02

»

LL

Nē. Bet gar krūšturi grābstījās tā, ka skrapstēja vien


Kāpēc advokāte uzreiz nepateica, ka šādi viņu pārmeklēt nedrīkst?
Ceru, ka sūdzība par šādu rīcību jau uzrakstīta, jo sievieti pārmeklēt vīrietis drīkst tikai vienā gadījumā un stipri šaubos, vai tas ir šis gadījums.

Atbildēt

jautājums

19.04.2015. 19:43

Būtu smieklīgi, ja patiesībā nebūtu skumji...
Teiku godīgi, man, kā klusam un lojālam, Latvijas pilsonim diezgan depresīvi...
Turies lapsīgais! Cerams, ka Tu mūs apžēlosi un valsti Strasbūrā bankrotā neiedzīsi...Bet atkal...Ticu, ka Tu piedzīto naudu izlietosi cēliem mērķiem...

Atbildēt

LL

19.04.2015. 19:36

»

jaut

Cik tālu advokāti izģērba? Pa pliko


Nē. Bet gar krūšturi grābstījās tā, ka skrapstēja vien.

Atbildēt

jaut

19.04.2015. 19:33

Cik tālu advokāti izģērba? Pa pliko?

Atbildēt

kur manieres, kungs?

19.04.2015. 18:44

Lapsas kungs, to košļājamo gumiju no mutes gan varējāt izņemt, ar Jums kopā bija dāma ;)

Atbildēt

Praatniex

19.04.2015. 17:34

Lato, Tev var atnemt pielaidi "valsts noslēpumam"! Kā var uzdrošināties izmantot advokāta pakalpojumus!
P.S. Nākošreiz paņem līdzi ja ne GoPro, tad "adataci", lai mēs "dežuranta palīgus" dzīvus apskatītu...

Atbildēt

mja

19.04.2015. 17:32

kvalitātes sistēmas un kontroles prasības šie kungi pat dzirdējuši nav

Atbildēt

zinaataajs

19.04.2015. 17:28

Vai man vienam shkjiet, ka kaads tur kaadam/kaadai kaut ko suukaa vai laiza?

Atbildēt

govs

19.04.2015. 17:15

Te jādod tiesā, vietējā un ECT, un jāpieprasa aizliegt DP darbību

Atbildēt

Renārs

19.04.2015. 16:54

Malacis Lato! :D Jānovēl viņam veiksmi tālākajā cīņā ar prokremliskās Vienotības tupajiem čekistiem!

Atbildēt

19.04.2015. 15:15

L.Lapsa, kamēr nav saņēmis atbildes uz iesniegtajiem iesniegumiem, kas nebūs saprotami no loģiskā viedokļa, izmantojot DP procesuālās nepilnības - prettiesiskumu.. atbildes nav iespējams saņemt loģiskas un skaidri saprotamas uz šādiem iesniegumuiem, kurus mudināja rakstīt DP un kamēr L.L. ar atbildēm uz saviem iesniegumiem DP (iespējama jauna romāna sākums) nebūs guvis tiesisku un neapšaubāmu paša pārliecību tiesiskās paļāvības principu ievērošanā DP iestādē, L.L. ir tiesisks neierasties uz uzaicinājumiem DP iestādē. Ja tā grib ierosināt administratīvo lietu par neierašanos, tad L.L. var atsaukties, ka zaudējis ticību DP iestādes tiesiskās paļāvības principu ievērošanā, pamatojot ar iesniegumiem un šo ierakstu, kas atspoguļots kā raksts.

Bet, kas attiecas uz safabricējamo lietu pēc būtības, tad nevaru komentēt, jo neredzu to papīru, ko advokāte un L.L. saņēma pret parakstu.

Atbildēt

19.04.2015. 14:51

Interesanti gan!

Patiešām - pieeja pareiza. Lai būtu vēl interesantāk, var paņemt 10 pārstāvjus un konsultantus līdzi..ejot uz DP.

Šoreiz perfektums attiecībā pret savām likumiskajām prasībām - tiesībām zināt savas tiesības, tostarp tiesības uz savu veselības saglabāšanu, ja nevar parādīt, ka sertificētas LR ierīces, ar kurām pārbauda..Tas par procesu. Procesam tagad daudz iespējamie iesniegumi, ar ko nākotnē lietu, ko safabricē, iespējams pārvērst par procesa "farsa lietu"., no kuras nekas nav saprotams. Jau tagad var iesniegumos jaukt laikus, kas un cikos (cilvēks cilindrā), cits cilvēks pelēkā nailona mētelīti un kāda persona ar adītu baltu šalli sacījusi un ko..tādējādi arī šo rakstu padarot par farsu, ja to grib izmantot kā pierādījumu pret Lapsu..

Kas ir pozitīvais no šī raksta? Ka lasītājs ierauga, kādā beztiesiskā stāvoklī nonāk tie, kas uzaicināti uz DP.

Atbildēt

Pupsix

19.04.2015. 14:50

Lato ir labs! Ja DP tik loti velas pratinat, lai brauc pie Lato! Tas ir sviests, ka personu parmekle, ierodoties iestade! Jelena iedos Iljam piepipet -)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...