Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

eiropietis

03.09.2020. 11:09

»

Eiropa mūs nesapratīs

Latvija ir tāda pati kā Baltkrievija tikai latvijā latviešu mazāk un protestu simtos tūkstošu neiziet ielās lai iebilstu par bardaku Latvijā. Baltkrievijā ir tauta kopums kas cīnās par taisnību. Latvijai līdz tam šinī režīmā tālu līdz cilvēk tiesību taisnībai


Ja Latvijā pie varas būtu ticis gļēvs paranoidāls, sadistiskisks pederasts - pedofīls, kā Krievijā, tas jau sen būtu publiski dzīvs nodīrāts un visa tā dzimta iznīcināta.

Atbildēt

Nothing Personality

03.09.2020. 11:06

»

ROFLMAO

Streikojošos strādniekus vajag atlaist. Bez naudas ilgi neprotestēs


Bez naudas smirdīgais ūsainais krievu tarakāns nevarēs uzturēt omonistus, bet par viņu kaimiņu, tuvinieku, skolasbiedru un paziņu slepkavošanu un spīdzināšanu miličiem jāmaksā daudz, tāpēc tas lūdza saimniekam miljardu dolāru kredītu, bet jūsu galvenais pederasts, Putins, savukārt paprasīja Lielam brālim, Si, 10 miljardus. Ja Ķīna neiedos naudu, arī tarakānam nebūs par ko uzturēt savus rīkļurāvējus.

Atbildēt

kroplītim

03.09.2020. 10:52

»

kasiklis,andersons & lampa

sorositi sava lampa turpinas cakaret nenobriedusu cilveku pratus !boikots sorositu shodnakiem un boikots jebkadam ,,velesanam,, nato okupacijas speku klatbutnes apstaklos


Baltkrievijā notika "vēlēšanas" civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu, krievu armijas klātbūtnē.

Atbildēt

mēs arī gazprom stutējam

03.09.2020. 06:20

kas tur dirn tajās tribīnēs..................

Atbildēt

kasiklis,andersons & lampa

03.09.2020. 05:34

sorositi sava lampa turpinas cakaret nenobriedusu cilveku pratus !boikots sorositu shodnakiem un boikots jebkadam ,,velesanam,, nato okupacijas speku klatbutnes apstaklos !

Atbildēt

vietejais

03.09.2020. 05:33

»

Ivo

No tarakāna vispār neko pirkt nevajag..lai tas kolhoza mēsls sūkā


Pirms raksti paskaties uz sevi...

Atbildēt

Eiropa mūs nesapratīs

03.09.2020. 03:17

Latvija ir tāda pati kā Baltkrievija tikai latvijā latviešu mazāk un protestu simtos tūkstošu neiziet ielās lai iebilstu par bardaku Latvijā. Baltkrievijā ir tauta kopums kas cīnās par taisnību. Latvijai līdz tam šinī režīmā tālu līdz cilvēk tiesību taisnībai.

Atbildēt

Žulis

02.09.2020. 21:53

Varbūt ir vērts nolikt malā tos politiskos saukļus par totalitārismu un demokrātiju, bet vienkārši salīdzināt kā divas valstis - Baltkrievija un Latvija rūpējas par saviem iedzīvotājiem. Kāds ir medicīniskās aprūpes nodrošinājums un izmaksas iedzīvotājiem vienā un otrā valstī. Kāds ir bezdarba līmenis Baltkrievijā un Latvijā. Cik izmaksā izglītība. Cik mācības iestāžu un cik ārstniecības iestāžu pēdējos 30 gados ir likvidēts Baltkrievijā un cik Latvijā. Cik lielā mērā mirstība pārsniedz dzimstību Baltkrievijā un Latvijā..... Domāju, ka pēc šiem un līdzīgiem rādītājiem būtu ļoti labi redzams kura valsts no kuras var mācīties saimniekošanu un kura valsts kurai var izteikt pārmetumus un pamācības.

Atbildēt

diemžēl

02.09.2020. 20:00

»

Citāts

Mums te ir Valsts vai kas


vai kas.

Atbildēt

Tironis

02.09.2020. 18:17

Arī pret Latviju ECT izskata simtiem lietas par cilvēktiesību pārkāpumiem. Kāds autora prāt tad būtu režīms LV?
🇧🇾 🇧🇾 🇧🇾 🇧🇾 🇧🇾 🇧🇾 

Atbildēt

ROFLMAO

02.09.2020. 17:39

Streikojošos strādniekus vajag atlaist. Bez naudas ilgi neprotestēs.

Bet kopumā - parastais bezpreģela tiesiskums. Nekā jauna, nekā personīga.

Atbildēt

Kaža

02.09.2020. 15:47

Būtu jāpievērš uzmanību Labklājības un Veselības sistēmai,kurās notiek cilvēku iznīcināšanas ideju lobēšana.Ārstu aprindās tiek popularizētas idejas par cilvēku nonāvēšanu dzīves apstākļu dēļ,to maskējot ar eitanāziju pēc paša vēlēšanos.Labklājības sistēmā sistemātiski tiek samazināta invalīdu piekļuve valsts atbalstam,tā samazinot šo cilvēku izredzes uz dzīves paildzināšanu un tos sagraujot arī morāli.Ir lieki vērsties pret citu valstīs notiekošo,ja pašu valstī veselības un labklājības sistēmā atklāti tiek orientēta uz cilvēku iznīcināšanu valstiskā līmenī.

Atbildēt

Ivo

02.09.2020. 15:47

No tarakāna vispār neko pirkt nevajag..lai tas kolhoza mēsls sūkā

Atbildēt

pidralalala

02.09.2020. 15:45

Atkal uzpeld jau cilātā sāls epopeja un bez jebkādas jaunas informācijas. Tāpēc priekšplānā izvirzās citi, no šī un pievienotajiem rakstiem izejoši jautājumi.
Autori dažādiem rakstiem norādīti: Pietiek, Liepiņš un tagad vēl kaut kāds Andersons. Tie visi ir viens autors jeb cilvēks ar pseidonīmiem vai dažādi? Ja viens, kāpēc lieto pseidonīmus, ja dažādi, kāpēc visi viņi raksta par vienu un to pašu?
Vēl šīs epopejas sākumā tika pieteikta jauna metode: iesniegumu sērijas jeb sērijiesniegumi.Cik šo sēriju pavisam bija? Kurš vai kuri šo metodi izgudroja un izmantoja? Kā tas beidzās, jo nekur par to nav norādes?

Atbildēt

andersonam,izraelas pilsones tihanovskas propogandistam

02.09.2020. 15:38

Baltkrievija praidu un sorosa fonda darbibas nebus !

Atbildēt

P.

02.09.2020. 15:25

Sena tautas gudrība teic – "ko labam cilvēkam par piecīti neizdarīsi?" :)

Atbildēt

BērziņAndris

02.09.2020. 14:51

»

Sos

Vai tas žuļiks, kas pērk to sāli nav resnais BērziņAndris


Rebes ir rebes,nekā personīga,tikai bizness.

Atbildēt

Sos

02.09.2020. 14:40

Vai tas žuļiks, kas pērk to sāli nav resnais BērziņAndris?

Atbildēt

fakts

02.09.2020. 14:32

»

Citāts

Mums te ir Valsts vai kas


Mums te ir kolonija ar cilvēkiem naidīgiem pārvaldniekiem,verdzības režīms.
Baltkrievijas uzpirktā opozīcija cīnās par baltkrievu tiesībām iznīcināt savu valsti un tiesībām mazgāt tualetes podus ,,brīvajā,, Eiropā.

Atbildēt

Citāts

02.09.2020. 14:02

Mums te ir Valsts vai kas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...