Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

UHU

16.12.2019. 09:49

Ja valsts netiek galā ar noziedznieku, tad tai ir jāpalīdz. Piemēram, šodien turpina Latvenergo lietas iztiesāšanu....atkal nepieciešama palīdzība.

Atbildēt

ha-ha-ha

16.12.2019. 08:50

Ziedosim šai maznodrošinātajun desu nopirktu, kaut, skatoties abu deklarācijas, skaidrā naudā uzkrājuši 152 000 eur.
Vēl viens Lemberga skribents atradies....

Atbildēt

FENIKSS

16.12.2019. 05:56

»

Yess

Tagad jāgaida, kad Bordānam sfinkterī iekodīs lapsene


Lai tik tā lapsene netuvojas rinkēviča sfinkterim. Noķers aidu.

Atbildēt

16.12.2019. 04:20

»

Sīkaļa

Nekrietneļi rējēji, aprērēji, suņupurni, ka tik nomelnot valsi, Latvijas amatpersonas, le,berģiādes glābēji neImanti, neLiepiņi. Murgo un nomelnoJāsaprot, kas vispār šodien ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco kā VDK virsnieka A. Borovkova līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši un ir ērti pielāgojušies ārvalstu specdienestu cionistu prasībām, kas palīdzēja nostiprināties komunistu- čekistu- cionistu kopējai genocīda ideoloģijai Latvijā pēc 1991. gada.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un katrs solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un katrs no mums it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu, vienlaikus pārslogojot mediķus, iznīcinot viņus fiziski.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņietm pilsoņu asinīs".

Atbildēt

Sīkaļa

15.12.2019. 21:19

Nekrietneļi rējēji, aprērēji, suņupurni, ka tik nomelnot valsi, Latvijas amatpersonas, le,berģiādes glābēji neImanti, neLiepiņi. Murgo un nomelno.

Atbildēt

siska

15.12.2019. 19:53

Zīmīgi, ka Rīgas ostas Zeltiņš Nekā Personīga saistībā ar Lembergieti pieminēja 400 miljonu Krievu salas projektu.

Nu tik valsts varēs segt simtiem miljonu zaudējumus.

Atbildēt

pilsonis

15.12.2019. 18:28

Agrāk kangari brauca sūdzēties uz Maskavu, tagad lido uz Vašingtonu. Priekš ASV mēs nesam satelīti, bet kā viduslaikos tādus veidojumus sauca- vasaļi.

Atbildēt

K

15.12.2019. 15:51

»

derdz

Vai ASV un Latvijā ir demokrātija, ja bez pierādījumiem linčo, gandrīz kā tumsonīgajos senajos laikos. Ja nevar likumīgā ceļā pierādīt Lemberga vainu, tad nav zināšanu un robs valsts sistēmai, ka jāķerās pie nelietībām


Mani katru mēnesi apzog ar OIK, tieši tāpat kā ikkatru Latvijas zīdaini, pensionāru vai strādājošo cilvēku. Pilnīgi ikkatrs tiek oficiāli apzagts! Un ne Lembergs apzog, bet tieši tirliņš kariņs ir viens no IOK ,,tēviem''. Turklāt, izskatās, ka tieši šie amerikas kājslauķīši ir tie paši, kas vienam maksātnespējas zaglim nepaspēja noorganizēt asv rezolūciju mega zagšanai, un tas (labi, ka tā!), palika Aizsaules ielā.

Atbildēt

Ko grib Liepiņš

15.12.2019. 15:33

Tā kā tagad no soctīkliem un interneta vispār ārā vairs neizkļūt, ja esi iespēris kāju iekšā, tad Liepiņam, ja vien būtu viņam pietiekami smadzeņu galvā, vajadzētu saprast, ka tādā veidā publicējoties, viņš ātri nonaks kopā ar Lembergu cietumā un tur arī sapūs. Laiks skrien ātri un ļoti ātri arī pienāks tas mirklis, kad visiem liepiņiem bus jāsāk vērot debesis caur restēm.

Atbildēt

Atklāta vēstule MP K. Kariņam

15.12.2019. 14:46


LPA vēršas pie Ministru prezidenta ar aicinājumu pēc iespējas ātrāk uzsākt 2020. gada NVO fonda programmas ieviešanu
13.12.2019

Piektdien, 13.decembrī Latvijas Pilsoniskā alianse nosūtīja vēstuli Ministru prezidentam Arturam Krišjānim Kariņam un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijai, lai vērstu uzmanību Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” (NVO fonds) 2020.gadam ieviešanas problemātikai un rastu risinājumu, kā NVO fonda programma varētu tikt uzsākta pēc iespējas ātrāk.

Līdz ar 2020. gada valsts budžeta pieņemšanu, NVO fonda apjoms 2020.gadā palielināts līdz 1,2 miljoniem eiro, kas ir vēsturiski lielākā summa, tomēr vienlaikus izveidojusies situācija, kad ir apstājies NVO fonda ieviešanas process un nepieciešamās dokumentācijas izstrāde, NVO sektorā radot bažas, vai, kad un kādā apmērā tiks ieviesta NVO fonda programma. LPA vērš uzmanību, ka NVO fonda finansējumam būtu bijis jābūt pieejamam NVO jau no 2020.gada 1.janvāra.

Tā kā SIF varēs virzīties tālāk ar konkursa izsludināšanu tikai pēc līguma noslēgšanas ar KM, NVO sektors šobrīd ir situācijas ķīlnieki, tāpēc aicinājums Ministru prezidentam, ņemot vērā, ka SIF ir MP institucionālā pārraudzībā un SIF Padomē ir MP biroja deleģētā persona, rast risinājumu, kā NVO fonda projektu konkurss varētu tikt izsludināts pēc iespējas ātrāk, to neapgrūtinot ar jauniem un pienācīgi neizdiskutētiem nosacījumiem trīs iemeslu dēļ:

1) NVO sektorā akūti trūkst finansējums un būtiski palielinātais NVO fonda finanšu apjoms, šo problēmu vismaz daļēji varētu risināt;

2) NVO fonds dod atbalstu dažādām pilsoniskām un interešu pārstāvēšanas aktivitātēm, kurām būtu jādarbojas bez pārrāvumiem. Taču, lai gan NVO fonds darbojas jau 4 gadus,  līdz pat šim brīdim nav izstrādāts mehānisms, kurā NVO fonda finansētās aktivitātes var tikt ieviestas jau no janvāra. Pretēji tam - parasti pēc NVO fonda konkursa izsludināšanas tiek atvēlēts mēnesis pieteikuma sagatavošanai, kam seko vairāki mēneši pieteikumu izvērtēšanai, apstiprināšanai un līgumu parakstīšanai, kas praktiski nozīmē to, ka visu šo garo periodu NVO ir jāpriekšfinansē aktivitātes, cerot, ka to pieteikumi uzvarēs konkursu un šie līdzekļi tiks atlīdzināti. Kas arī nozīmē to, ka jo ilgāk netiek izsludināti konkursi, jo mazāk NVO var atļauties apmeklēt valdības darba grupas, Saeimas komisiju sēdes, sagatavot pētījumus, u.tml., jo tām nav brīvu līdzekļu, ar ko šīs aktivitātes priekšfinansēt;

3) NVO fonda programmas nosacījumi ir tādi, ka visām aktivitātēm ir jābeidzas oktobra beigās, kas nozīmē, ka jo vēlāk tiek izsludināts projektu pieteikumu konkurss, jo mazāk NVO ir iespēja ar NVO fonda finansējumu īstenot aktivitātes. Piemēram, pagājušajā gadā, NVO uzzināja konkursa rezultātus aprīļa beigās, maijā vai jūnija sākumā varēja saņemt finansējumu, augustā bija jāiesniedz projekta starpatskaite un oktobra beigās bija jāpabeidz NVO fonda finansētās aktivitātes. Ja esošā situācija netiks risināta, paredzams, ka 2020.gadā būs tik pat nelabvēlīgs vai pat nelabvēlīgāks scenārijs NVO sektoram.

LPA, pārstāvot biedrību un nodibinājumu kopējās intereses, kas balstītas uz demokrātijas pamatbrīvībām un cilvēktiesībām, patiesi cer uz iespēju atjaunot kvalitatīvu un konstruktīvu dialogu ar lēmumu pieņēmējiem, un rast kompromisa risinājumu, lai jau 2020.gada sākuma NVO fonda finansējums nonāktu NVO sektorā, lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību un sadarbību sabiedriskajos procesos, uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un stiprinātu demokrātiju Latvijā, un sasniegtu politikas plānošanas dokumentos noteiktos rezultātus, kas ir sabiedrības un publiskās pārvaldes interesēs.

Atbildēt

Finanšu izlūkdienests

15.12.2019. 14:33

»

Tereza

Interesanti, kā viens cilvēks var piespiest visus nesmuki uzvesties un ņemt kukuļus? Laikam tiem pārējiem arī nav nekāda godaprāta un varbūt daudziem vispār nav prāta.Lai ko teiktu par Lembergu, prāta trūkumu viņam piedēvēt nevar. Bet ļoti daudz politiķiem um ierēdņiem gan. Mums ir viens komunists Rubiks...Nevalstisko organizāciju ieņēmumi 2018.gadā – 463,47 milj.EUR
2019. gada 20. septembris

Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa pirms laika medijiem atzinusi, ka Latvijā nereti personas nelikumības aizsedz ar filantropiju un ziedojumiem nevalstiskām organizācijām (NVO) un sabiedriskā labuma organizācijām.
Lai gan Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja norāda, ka Latvijā NVO nav uzskatāmas par augsta riska, vienlaikus secināts, ka nereti NVO dibināšanas mērķis ir viens, taču šo organizāciju pārskaitījumu analīze liek secināt, ka to saņemtā nauda tiek pārskaitīta citam mērķim.
Arī Valsts ieņēmumu dienests (VID) savās vadlīnijās par klientu izpēti mudina rūpīgi izvērtēt sadarbību ar NVO. VID norāda: “Jāņem vērā fakts, ka personas, kas cenšas legalizēt noziedzīgā veidā iegūtus līdzekļus, mēģina to darīt dažādu juridisku veidojumu aizsegā, piemēram, izveidojot labdarības fondus, biedrības un nodibinājumus, kas negūst peļņu, bet var tikt izmantoti līdzekļu akumulēšanai un pārvešanai pāri robežām. Biedrībām, kas nav sabiedriskā labuma organizācijas, piemīt augstāks korupcijas, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas risks, jo sevišķi, ja biedrības saņem vai veic pārrobežu maksājumus.”
Vadoties no VID vadlīnijām, par augsta riska klientiem tik uzskatīti arī tie klienti, kuru juridiskās formas izvēle neatbilst tā darbības veidam. Piemēram, ja reģistrēta biedrība, bet tās darbībai ir komerciāls raksturs.
Lursoft izpētījis, kāda ir NVO reģistrēšanas dinamika Latvijā, kuras no tām saņem lielākās biedru naudas un ziedojumus, bet kurām izdevumi pārsniedz ieņēmumus.
Pēc Lursoft rīcībā esošās informācijas, pārskatus par 2018.gadu iesnieguši 17 882 Biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrēti subjekti. No tiem 92,8% ir biedrības, bet 5,9% – nodibinājumi.
Jānorāda, ka kopumā Latvijā reģistrēti nepilni 24 tūkstoši nevalstisko organizāciju, tiesa, pēdējos gados tās likvidētas mazāk nekā pirms, piemēram, deviņiem gadiem, tajā pašā laikā likvidēto organizāciju skaits ik gadu ir salīdzinoši neliels, tas straujāk palielinājies vien pēdējos divos gados.


Latvijā reģistrēto NVO biežākie darbības virzieni:
* Sabiedrisko, politisko un citu organizāciju darbība.
* Sporta nodarbības, izklaides un atpūtas darbība.
* Operācijas ar nekustamo īpašumu.
* Izglītība.
* Radošas, mākslinieciskas un izklaides darbības.
* Augkopība un lopkopība, medniecība un saistītas palīgdarbības.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kà tas izskatās!

15.12.2019. 14:29


ASV Finanšu ministrija norāda, ka A. Lembergu apsūdz:

1. naudas atmazgāšanā,
2. kukuļošanā,
3. dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā,
4. politiķu korumpēšanā valsts institūcijās, tās izmantojot savam labumam,
5. valsts amatpersonu kavēšanā iecelt tās vadošos valsts amatos, vai veicinot noteiktu personu iecelšanu vadošos valsts amatos,
6. ietekmējis un korumpējis tiesībsargājošo iestāžu amatpersonas, lai pasargātu sevi un kaitētu politiķiem, kurus citādi nespēj kontrolēt.


Bieži vien biedrību (kà NVO - asociāciju, aģentūru utt. ) dibina domubiedru kopa, kurā apvienojušies cilvēki ar līdzīgām idejām un mērķiem aktuālas problēmas risināšanā. Arī nereģistrētai kopienai ir iespēja īstenot savus mērķus, bet juridiskas personas statuss sniedz lielākas iespējas. Piemēram, var piesaistīt finansējumu projektu konkursos, piedalīties normatīvo aktu izstrādē utt.

Darbojoties nevalstiskajās organizācijās (NVO), ikvienam no mums ir iespēja iesaistīties sabiedrības un valsts dzīvē, īstenojot sev un sabiedrībai svarīgas idejas, tādējādi vairojot kopējo labumu. Ir divi nevalstisko organizāciju veidi – biedrības un nodibinājumi. LV portāla skaidrojumā lasiet, kas jāzina, dibinot biedrību.

Biedrība ir brīvprātīga personu apvienība, kas nodibināta, lai sasniegtu statūtos noteikto mērķi, kam nav peļņas gūšanas rakstura

Biedrība var ar personu nodibināt arī darba tiesiskās attiecības – maksāt algu par paveikto darbu.

Kas attiecas uz A. Lembergu.


Bieži vien biedrību dibina domubiedru kopa, kurā apvienojušies cilvēki ar līdzīgām idejām un mērķiem aktuālas problēmas risināšanā. Arī nereģistrētai kopienai ir iespēja īstenot savus mērķus, bet juridiskas personas statuss sniedz lielākas iespējas. Piemēram, var piesaistīt finansējumu projektu konkursos, piedalīties normatīvo aktu izstrādē utt.

Biznesa attīstības asociācijā (Ventspils biznesa vides attīstība) no 2000. gada A. Lembergs saņēma 2 720 480 €.

Ventspils attīstības aģentūrā (mērķis popularizēt Ventspili, dib. 1998. g.) A. Lembergs saņēmis 1 076 420 €.

Latvijas tranzīta biznesa asociācijā (sludina sevi kā ietekmīgu politisku spēku, dib. 1994. g.), ko veido loģistikas uzņēmumi, A. Lembergs saņēmis 240 912 €.

Ventspils brīvostas pārvaldē (publiska institūcija, valdi ieceļ pašvaldība un ministrijas) A. Lembergs saņēmis 720 844 €.

Kopā trijās NVO un vienā publiskā institūcijā A. Lembergs saņēmis 4 758 658 €.

Cik no šiem € miljoniem notikusi kā ofšoru naudas atmazgāšana caur šīm trim NVO, cik no ES fondiem, cik no valsts un pašvaldības budžetiem, to noskaidro tiesībsargājošās institūcijas.

Salīdzinot A. Lemberga ienākumus NVO un Ventspils pašvaldībā, redzam, ka pašvaldībā saņēmis vien 440 246 €.

Providus pētījums: Iepriekšējie pētījumi nereti liecina, ka valsts un pašvaldību iestādes uz NVO raugās kā uz konkurentiem, kas draud veikt viņu uzdevumus, nevis kā uz partneriem kopīgu mērķu sasniegšanai.

Interešu aizstāvības organizācijām ir problemātiski saņemt valsts atbalstu savas darbības formas dēļ, jo tām nepieciešams saglabāt neitralitāti un neatkarību no finansētājiem, lai to darbība netiktu apšaubīta.

Atbildēt

kāpēc noklusē?

15.12.2019. 14:10

Interesanti, vai tiesa, ka V.Lejiņa" sirds mazspēja" bija saistībā par palīdzību SIA " Puses''?
Paveicies ir M. Vaivadam un Blažēvicam, ka nav devušies kopā tajā saulē ar " sirds mazspēju" mirušajiem- V.Lejiņu, L.Junkeru Panamā, K.Skuju, A.Zalānu , nemaz nerunājot par tiem, kas izkrita pa logu vai no prāmja.....

Atbildēt

Tereza

15.12.2019. 13:34

»

autoram

Tikai pamuļķi vat noticĕt şo liepiņu, krautmaņu, latkovsku vainanām par nevainigo Ventspils krusttĕvu, bez kura ziņas neviens lielăks uzņēmējs nevareja darboties Ventspilī. Tranzita asociăcija, Attīstības ağebtůra u.c.pumpeja naudu Krusttĕvam, kas uzpirka politiķus un ieredņus tiesneşus un advokătus...


Interesanti, kā viens cilvēks var piespiest visus nesmuki uzvesties un ņemt kukuļus? Laikam tiem pārējiem arī nav nekāda godaprāta un varbūt daudziem vispār nav prāta.Lai ko teiktu par Lembergu, prāta trūkumu viņam piedēvēt nevar. Bet ļoti daudz politiķiem um ierēdņiem gan. Mums ir viens komunists Rubiks,viens oligarhs Lembergs,bija viens ārsts kukulnemejs.Kas tagad notiks ar Ventspils ostu? Varbūt pēc dažiem gadiem tur būs drupas kā daudzviet Latvijā? Es neaizstāvu Lembergu me man spriest, bet te izskatās ka kopā ar ūdeni no vannas tiks izmests arī bērns.

Atbildēt

Domātājs

15.12.2019. 11:43

No raksta sapratu, tas nav smuki, tā darīt, BET--- zinu, ka visas Lemberga apsūdzības, apsūdzētājs ir tā sarakstījis, ka tiesā visam jāsabrūk. Vai tas ir aiz stulbuma vai par labu naudu, nezinu.
Domāju, ka tāpēc Bordāns gribēja padzīt ģenerālprokuroru, bet augstā tiesā šim savējie. Tad arī tika mēģināts ar Magņitska sarakstu.
Domāju, ka arī ZZS vadība jāsauc pie kriminālatbildības par darbošanos sava ilggadējā sponsora-teorētiķa Lemberga labā, aizstāvot viņā intereses un paju sabiedrību sadalīšanu personīgajās zemnieku saimniecībās, kas praktiski iznīcināja Latvijas lauksaimniecību. Lielākā daļa darba ņēmēju bija spiesti meklēt darbu pilsētās, jeb emigrēt.

Atbildēt

Puteklis

15.12.2019. 11:41

»


Nepareizs links. Pareizais ir https://www.saeima.lv

Atbildēt

Mudīte

15.12.2019. 11:15

»

kremļa trollenei

Krievi tev neprasīs vai viņus tev vajag, bet atnāks un izdrāzīs tevi un Latviju tā kā to izdarīja 1940. gadā vai kā Ukrainā 2014,gadā


Tev vergu dvēsele,jau ir drāzuši? Tādi kā tu ir gatavi gūlties zem jeb kā,galvanais tik nezem krieviem!

Atbildēt

Pay

15.12.2019. 11:08

»

kremļa trollenei

Krievi tev neprasīs vai viņus tev vajag, bet atnāks un izdrāzīs tevi un Latviju tā kā to izdarīja 1940. gadā vai kā Ukrainā 2014,gadā


Amerikāņi to nemaz neprasīja, manipulējot ar dolāru, makroekonomikas ietekmes instrumentiem, banku sektoru, sankciju sarakstiem, ieguva pilnīgu kontroli pār natkarīgo Latviju.
Kāpēc LNNK/Tēvzemei un brīvībai par to nerunā un nerīkojas, nav saprotams.
Neesam saimnieki savā zemē.

Atbildēt

Demokrat

15.12.2019. 11:02

Neatkarīgā Latvijā ir kļuvusi par ASV koloniju, pateicoties politisko partiju kliķes pret valsts neatkarību vērstai darbībai - Vienotībai, Jaunai Vienotībai, JKP.
Varbūt šiem koloniālajiem lielvaras atbalstītājiem, kuri lielas kļūdas dēļ ir ievēlēti, ir pienācis laiks pateikt - Stop un izdzīt ārā no saeimas, lai beidzot iet strādāt uz laukiem vai saukt pie atbildības.

Atbildēt

kremļa trollenei

15.12.2019. 11:02

»

Mudīte

Nevajag ne jeņķus,ne krievus,bet tev vergu dvēsele to nesaprast. Jo kādam jau gribas pakalpot,tas tev ir gēnos


Krievi tev neprasīs vai viņus tev vajag, bet atnāks un izdrāzīs tevi un Latviju tā kā to izdarīja 1940. gadā vai kā Ukrainā 2014,gadā

Atbildēt

fakti pret meliem

15.12.2019. 11:00

»

Pilsonis

Bordān, Lembergs man OIK maksājumus pie elektrības rēķina man neliek, un Tavas, Kariņa un pārējo koalīcijas partiju deputātus mēs tauta ievēlējām, jo solījāt OIK maksājumus atcelt. Bet tā vietā pieņēmāt likumu par Saeimas deputātu algu pielināšanu pavadarī, tad likumu par septiņkārtīgu finansējuma palielināšanu...


OIK tika izveidots tieši laikā kad pie varas bija Šķēles, Lemberga un Šlesera grupējums.
Kariķš nekad nav solījis OIK atcelšanu.
Nav nekāda likuma par "Saeimas deputātu algu pielināšanu pavadarī".
Ostu valdes jau sen ir partiju barotavas kurās neko nedaroši pašvaldību bosi saņem par kārtu lielākas atlīdzības nekā savā pamatdarbā.

Atbildēt

Mudīte

15.12.2019. 10:57

»

Vīruss

Un dabūt krievu fašistus vietā


Nevajag ne jeņķus,ne krievus,bet tev vergu dvēsele to nesaprast. Jo kādam jau gribas pakalpot,tas tev ir gēnos!

Atbildēt

kremloīdam

15.12.2019. 10:53

»

skoks

Amerikāņiem savajadzējies mūsu ostu. Nolaidīs tās dibenā un uztaisīs kara bāzes..Nu, čangaļu stukačam-mērglim Bordānam Lemberga ādiņu uzdāvināja.Labs darījums. Iezemieši acis vien blisina, daba nav bijusi dāsna ar prātu šai tautai


Nepiedēvē savu saimnieku trulos sapņus citiem!
Ja amerikāņi te gribētu izveidot karabāzi, tad jau rīt Saeima pieņemtu likumu un parīt apstiprinātu visus būvniecības dokumentus, bet diemžēl viņi to negrib.
Precīzi tā pat kremloīdi murgoja par ASV bāzēm Krimā, tikai nez kāpēc nu jau 6 gadu laikā nav izveidota neviena karabāze nekur citus Ukrainā, kur tās sagaidītu atplestām rokām.

Atbildēt

no Jūrmalas

15.12.2019. 09:47

Varbūt izveidot L.Junkera, K.Skujas un V.Lejiņa u.c.cietušo fondu?

Atbildēt

kļaus jau vēl

15.12.2019. 09:38

ja nauda no ofšoriem nesāks atgriezties

Atbildēt

autoram

15.12.2019. 08:43

Tikai pamuļķi vat noticĕt şo liepiņu, krautmaņu, latkovsku vainanām par nevainigo Ventspils krusttĕvu, bez kura ziņas neviens lielăks uzņēmējs nevareja darboties Ventspilī. Tranzita asociăcija, Attīstības ağebtůra u.c.pumpeja naudu Krusttĕvam, kas uzpirka politiķus un ieredņus tiesneşus un advokătus. Pat augstskola bija spiesta ikgadus maksăt šajă noziedzigajă katlă.Provinces mērs miljonărs, bērni- miljonări, topoşo sievu savulaik bidija pat par finanšu ministri.
Krusttęva skribentus tagad pārņēmuşas şausmas, ka no šī katla vairs nedabus pst kauliņus paskrubinăt.

Atbildēt

Autora vienīgā specializācija

15.12.2019. 08:34

Sliktais Meroni un apbižotais Lembergs.

Atbildēt

edmunds zalite

15.12.2019. 06:30

izskatas pec lemberga pasutita reklamraxta.

Atbildēt

Anna

15.12.2019. 02:09

Latvijas tautai ir jaludzas lai šie vajpratīgie Bordaniesi tiktu ar steigu aislauciti no aktivas politikas, kamēr nav valsti iztirgojusi amerikanu kapitalistiem.

Atbildēt

skoks

14.12.2019. 23:41

Amerikāņiem savajadzējies mūsu ostu. Nolaidīs tās dibenā un uztaisīs kara bāzes..Nu, čangaļu stukačam-mērglim Bordānam Lemberga ādiņu uzdāvināja.Labs darījums. Iezemieši acis vien blisina, daba nav bijusi dāsna ar prātu šai tautai..

Atbildēt

Hvc

14.12.2019. 22:55

Es tik dzeru alu priecajos beidzot buss klajums Lv , nav osta nav dzelzcela kirdik buus lembis varetu uzlikt miksto lai novelk leja visas taas firm as kur vinam akcija a ko ta teiks ? Un Blin apsudzetais amerikaa kaput????

Atbildēt

hm

14.12.2019. 21:53

Ne Magņicka, ne Sripaļu, ne reisa MH17 lietā tiesa nav bijusi.
Bet vainīgie jau zināmi. Ja nemaldos, par Braudera izdošanu vai saukšanu pie atbildības tika runāts Trampa un Putina tikšanās laikā. Krievi Brauderam inkriminē vairāku miljardu dolāru nozagšanu.
Pēc šā raksta kļūst saprotams ASV sankciju mehānisms.
Ar fake news palīdzību.
Kā Latvijā specdienesti no jumta ar virvēm nolaidās, lai notvertu Imantas hakeri, kurš izrādījās nemaz nebija hakeris, bet par ASV žurnālistu, kuru sadalīja Emirātu specdienesti - par viņu vairs ne vārda!

Atbildēt

Variācija

14.12.2019. 21:04

»

Vīruss

BORDāna portfELIS


Variācija par piedāvāto tēmu:
BORDāns mELIS

Atbildēt

UK

14.12.2019. 20:59

»

UK

Nu, spriežot kaut vai tikai pēc tā, ka angliski rakstītajā tekstā nav NEVIENA artikula, tas ir tapis Latvijā. Un rakstījis jauns cilvēks, jo piecdesmitgadīgajiem vēl mācīja angļu valodas gramatiku


Un ir kļūda jau pašā sākumā- nevis tur bija smags lobēšanas darbs, bet svarīgi, kādus gardus kumosus šiem piesolīja. Šoreiz, ostas.

Atbildēt

UK

14.12.2019. 20:57

Nu, spriežot kaut vai tikai pēc tā, ka angliski rakstītajā tekstā nav NEVIENA artikula, tas ir tapis Latvijā. Un rakstījis jauns cilvēks, jo piecdesmitgadīgajiem vēl mācīja angļu valodas gramatiku.

Atbildēt

Nevis medībās, jo Lembergs nav nekas

14.12.2019. 18:57

»

!!

va vellos, lai panāktu, ka tāda valsts kā ASV iesaistās medībās, tam ir jābūt īstam smagsvara vecim. Sāk pat rasties cieņa pret Lembergu


bet ir saistīts ar Putina KGB krimināliem grupējumiem kā Putina bandītiskie KGB cionistiskie oligarhi, kam pielīdzināms Lembergs bij. PSRS teritorijā. Ar ASV sankcijām ASV panāk Lemberga puelīdzināšanu Putina oligarhiem - bīstams un bruņots, Skripaļu lietai utt. Magņitska lietai ..Sliktàm lietàm ..

Atbildēt

!!

14.12.2019. 18:39

va vellos, lai panāktu, ka tāda valsts kā ASV iesaistās medībās, tam ir jābūt īstam smagsvara vecim. Sāk pat rasties cieņa pret Lembergu

Atbildēt

Yess

14.12.2019. 18:33

Tagad jāgaida, kad Bordānam sfinkterī iekodīs lapsene

Atbildēt

Prieksš kam ģimeni?

14.12.2019. 18:19

»

Valsti pārvalda amerikāņi

Vēl tik visam humoram jāgaida kad nošaus lemberga famīliju. Interesanti notikumi un kad sāks vēl citus zināmos oligarhus AA kas palika neskarti. Lembergam tak būtu ko teikt


A. Lembergs līdzīgi Bunkus ASV cionistu - sorosistu komandēšanā pārgājis cionistu rīkļurāvējiem ceļu. Kas viņš ir? Nekas. Visu ieguvis, izmantojot amatu pašvaldībā kopā ar ofšoristu Meroni, un saistīts ar zināmiem krimināliem grupējumiem... Cionistu politikas PSRS sekām ...No viņa baidās daudzi. Naudīgs, gudrs, bruņots un bīstams. Ļoti, ļoti bīstams, lai gan tēlo jokainu, psrs krāsu krāsainu papagaili.

Atbildēt

A. Lemberga kaitējums pašvaldības amatā

14.12.2019. 18:12

»

Piepe

Dīvaini. Neviena konkrēta apgalvojuma (kas varbūt ir vai varbūt nav patiess fakts). Neviena konkrēta pierādījuma (kurš arī varbūt ir patiess vai nav). Tikai vispārēji izteikumi ir pietiekami, lai kādas citas valsts ministrijas kāda komiteja noteiktu sankcijas. Un ar šo neko pilnībā pietiek, lai cita...


pret Valsts kases zaudējumiem ap viena miljarda € apmēru bija jāpārtrauc, viņam izmantojot amatu personiska labuma gūšanai Šveices ofšoros ar saviem stipendiātiem kā Aivars Kreituss gūstot atbalstu Latvijas politikā. Ja A. Lembergs nebūtu saistīts ar krimināliem grupējumiem Krievijā, iespējams, sankciju nebūtu. Cionistu globālais noziedznieku grupējums pret Krievijas KGB noziedzīgo grupējumu. Ko mēs par tiem zinām? A. Lembergs nestàstîs nevienam.

Atbildēt

Piepe

14.12.2019. 18:02

Dīvaini. Neviena konkrēta apgalvojuma (kas varbūt ir vai varbūt nav patiess fakts). Neviena konkrēta pierādījuma (kurš arī varbūt ir patiess vai nav). Tikai vispārēji izteikumi ir pietiekami, lai kādas citas valsts ministrijas kāda komiteja noteiktu sankcijas. Un ar šo neko pilnībā pietiek, lai cita valsts nekavējoties veiktu daudzus būtiskus soļu, tai skaitā arī tos, kuri nav saistīti ar šīm sankcijām un daļa noteikti varētu tikai kaitēt valstij, bet neko nemainītu kādas personas varbūtēju nodarījumu atklāšanā, pierādīšanā un soda lemšanā. Secinājums? Ļoti nepieciešams vietējām partiju šeptēm papildus atbalsts. Acīmredzot var pieņemt, ka turpinās nesen jau vairāk pamnāmas pārbīdes ietekmes jomās. Tām, protams, nav nekāda saistība ar valsts interesēm vai partiju publiskajiem paziņojumiem.

Atbildēt

Valsti pārvalda amerikāņi

14.12.2019. 18:00

Vēl tik visam humoram jāgaida kad nošaus lemberga famīliju. Interesanti notikumi un kad sāks vēl citus zināmos oligarhus AA kas palika neskarti. Lembergam tak būtu ko teikt.

Atbildēt

Lembergs uz Ventspili bija nosūtīts no PSKP / ASV cionistiem

14.12.2019. 17:45

»

janks

Vai vēl kāds Eiropas savienības pilsonis ir iekļauts šādu ASV sankciju sarakstos


veikt diversijas, vājinot Latvijas ekonomiku, palielinot valsts parādu cionistu FRS/ PB/ SVF. Tādēļ iņa tiesas process velkas bezgalīgi. Ar sankcijām pret viņu oficiāli pārtrauca Lemberga uzdevumu Ventspilī, Meroni cionistu vajadzībām visu noregulējis nezināmiem naudas pārvaldītājiem. Lembergs savu uzdevumu izpildījis. Tagad pusžīds Lembergs atkarīgs no žīdu - cionistu labvēlības. LR tiesa darīs tā, ko viņai norādīs ASV cionisti. Un nebrīnieties!

Atbildēt

Urāāā

14.12.2019. 17:44

»

janks

Vai vēl kāds Eiropas savienības pilsonis ir iekļauts šādu ASV sankciju sarakstos


beidzot,apsteidzām kaimiņus igauņus...(ja nebūtu tik skumji)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....