Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

UHU

16.12.2019. 09:49

Ja valsts netiek galā ar noziedznieku, tad tai ir jāpalīdz. Piemēram, šodien turpina Latvenergo lietas iztiesāšanu....atkal nepieciešama palīdzība.

Atbildēt

ha-ha-ha

16.12.2019. 08:50

Ziedosim šai maznodrošinātajun desu nopirktu, kaut, skatoties abu deklarācijas, skaidrā naudā uzkrājuši 152 000 eur.
Vēl viens Lemberga skribents atradies....

Atbildēt

FENIKSS

16.12.2019. 05:56

»

Yess

Tagad jāgaida, kad Bordānam sfinkterī iekodīs lapsene


Lai tik tā lapsene netuvojas rinkēviča sfinkterim. Noķers aidu.

Atbildēt

16.12.2019. 04:20

»

Sīkaļa

Nekrietneļi rējēji, aprērēji, suņupurni, ka tik nomelnot valsi, Latvijas amatpersonas, le,berģiādes glābēji neImanti, neLiepiņi. Murgo un nomelnoJāsaprot, kas vispār šodien ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco kā VDK virsnieka A. Borovkova līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši un ir ērti pielāgojušies ārvalstu specdienestu cionistu prasībām, kas palīdzēja nostiprināties komunistu- čekistu- cionistu kopējai genocīda ideoloģijai Latvijā pēc 1991. gada.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un katrs solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un katrs no mums it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu, vienlaikus pārslogojot mediķus, iznīcinot viņus fiziski.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņietm pilsoņu asinīs".

Atbildēt

Sīkaļa

15.12.2019. 21:19

Nekrietneļi rējēji, aprērēji, suņupurni, ka tik nomelnot valsi, Latvijas amatpersonas, le,berģiādes glābēji neImanti, neLiepiņi. Murgo un nomelno.

Atbildēt

siska

15.12.2019. 19:53

Zīmīgi, ka Rīgas ostas Zeltiņš Nekā Personīga saistībā ar Lembergieti pieminēja 400 miljonu Krievu salas projektu.

Nu tik valsts varēs segt simtiem miljonu zaudējumus.

Atbildēt

pilsonis

15.12.2019. 18:28

Agrāk kangari brauca sūdzēties uz Maskavu, tagad lido uz Vašingtonu. Priekš ASV mēs nesam satelīti, bet kā viduslaikos tādus veidojumus sauca- vasaļi.

Atbildēt

K

15.12.2019. 15:51

»

derdz

Vai ASV un Latvijā ir demokrātija, ja bez pierādījumiem linčo, gandrīz kā tumsonīgajos senajos laikos. Ja nevar likumīgā ceļā pierādīt Lemberga vainu, tad nav zināšanu un robs valsts sistēmai, ka jāķerās pie nelietībām


Mani katru mēnesi apzog ar OIK, tieši tāpat kā ikkatru Latvijas zīdaini, pensionāru vai strādājošo cilvēku. Pilnīgi ikkatrs tiek oficiāli apzagts! Un ne Lembergs apzog, bet tieši tirliņš kariņs ir viens no IOK ,,tēviem''. Turklāt, izskatās, ka tieši šie amerikas kājslauķīši ir tie paši, kas vienam maksātnespējas zaglim nepaspēja noorganizēt asv rezolūciju mega zagšanai, un tas (labi, ka tā!), palika Aizsaules ielā.

Atbildēt

Ko grib Liepiņš

15.12.2019. 15:33

Tā kā tagad no soctīkliem un interneta vispār ārā vairs neizkļūt, ja esi iespēris kāju iekšā, tad Liepiņam, ja vien būtu viņam pietiekami smadzeņu galvā, vajadzētu saprast, ka tādā veidā publicējoties, viņš ātri nonaks kopā ar Lembergu cietumā un tur arī sapūs. Laiks skrien ātri un ļoti ātri arī pienāks tas mirklis, kad visiem liepiņiem bus jāsāk vērot debesis caur restēm.

Atbildēt

Atklāta vēstule MP K. Kariņam

15.12.2019. 14:46


LPA vēršas pie Ministru prezidenta ar aicinājumu pēc iespējas ātrāk uzsākt 2020. gada NVO fonda programmas ieviešanu
13.12.2019

Piektdien, 13.decembrī Latvijas Pilsoniskā alianse nosūtīja vēstuli Ministru prezidentam Arturam Krišjānim Kariņam un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijai, lai vērstu uzmanību Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” (NVO fonds) 2020.gadam ieviešanas problemātikai un rastu risinājumu, kā NVO fonda programma varētu tikt uzsākta pēc iespējas ātrāk.

Līdz ar 2020. gada valsts budžeta pieņemšanu, NVO fonda apjoms 2020.gadā palielināts līdz 1,2 miljoniem eiro, kas ir vēsturiski lielākā summa, tomēr vienlaikus izveidojusies situācija, kad ir apstājies NVO fonda ieviešanas process un nepieciešamās dokumentācijas izstrāde, NVO sektorā radot bažas, vai, kad un kādā apmērā tiks ieviesta NVO fonda programma. LPA vērš uzmanību, ka NVO fonda finansējumam būtu bijis jābūt pieejamam NVO jau no 2020.gada 1.janvāra.

Tā kā SIF varēs virzīties tālāk ar konkursa izsludināšanu tikai pēc līguma noslēgšanas ar KM, NVO sektors šobrīd ir situācijas ķīlnieki, tāpēc aicinājums Ministru prezidentam, ņemot vērā, ka SIF ir MP institucionālā pārraudzībā un SIF Padomē ir MP biroja deleģētā persona, rast risinājumu, kā NVO fonda projektu konkurss varētu tikt izsludināts pēc iespējas ātrāk, to neapgrūtinot ar jauniem un pienācīgi neizdiskutētiem nosacījumiem trīs iemeslu dēļ:

1) NVO sektorā akūti trūkst finansējums un būtiski palielinātais NVO fonda finanšu apjoms, šo problēmu vismaz daļēji varētu risināt;

2) NVO fonds dod atbalstu dažādām pilsoniskām un interešu pārstāvēšanas aktivitātēm, kurām būtu jādarbojas bez pārrāvumiem. Taču, lai gan NVO fonds darbojas jau 4 gadus,  līdz pat šim brīdim nav izstrādāts mehānisms, kurā NVO fonda finansētās aktivitātes var tikt ieviestas jau no janvāra. Pretēji tam - parasti pēc NVO fonda konkursa izsludināšanas tiek atvēlēts mēnesis pieteikuma sagatavošanai, kam seko vairāki mēneši pieteikumu izvērtēšanai, apstiprināšanai un līgumu parakstīšanai, kas praktiski nozīmē to, ka visu šo garo periodu NVO ir jāpriekšfinansē aktivitātes, cerot, ka to pieteikumi uzvarēs konkursu un šie līdzekļi tiks atlīdzināti. Kas arī nozīmē to, ka jo ilgāk netiek izsludināti konkursi, jo mazāk NVO var atļauties apmeklēt valdības darba grupas, Saeimas komisiju sēdes, sagatavot pētījumus, u.tml., jo tām nav brīvu līdzekļu, ar ko šīs aktivitātes priekšfinansēt;

3) NVO fonda programmas nosacījumi ir tādi, ka visām aktivitātēm ir jābeidzas oktobra beigās, kas nozīmē, ka jo vēlāk tiek izsludināts projektu pieteikumu konkurss, jo mazāk NVO ir iespēja ar NVO fonda finansējumu īstenot aktivitātes. Piemēram, pagājušajā gadā, NVO uzzināja konkursa rezultātus aprīļa beigās, maijā vai jūnija sākumā varēja saņemt finansējumu, augustā bija jāiesniedz projekta starpatskaite un oktobra beigās bija jāpabeidz NVO fonda finansētās aktivitātes. Ja esošā situācija netiks risināta, paredzams, ka 2020.gadā būs tik pat nelabvēlīgs vai pat nelabvēlīgāks scenārijs NVO sektoram.

LPA, pārstāvot biedrību un nodibinājumu kopējās intereses, kas balstītas uz demokrātijas pamatbrīvībām un cilvēktiesībām, patiesi cer uz iespēju atjaunot kvalitatīvu un konstruktīvu dialogu ar lēmumu pieņēmējiem, un rast kompromisa risinājumu, lai jau 2020.gada sākuma NVO fonda finansējums nonāktu NVO sektorā, lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību un sadarbību sabiedriskajos procesos, uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un stiprinātu demokrātiju Latvijā, un sasniegtu politikas plānošanas dokumentos noteiktos rezultātus, kas ir sabiedrības un publiskās pārvaldes interesēs.

Atbildēt

Finanšu izlūkdienests

15.12.2019. 14:33

»

Tereza

Interesanti, kā viens cilvēks var piespiest visus nesmuki uzvesties un ņemt kukuļus? Laikam tiem pārējiem arī nav nekāda godaprāta un varbūt daudziem vispār nav prāta.Lai ko teiktu par Lembergu, prāta trūkumu viņam piedēvēt nevar. Bet ļoti daudz politiķiem um ierēdņiem gan. Mums ir viens komunists Rubiks...Nevalstisko organizāciju ieņēmumi 2018.gadā – 463,47 milj.EUR
2019. gada 20. septembris

Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa pirms laika medijiem atzinusi, ka Latvijā nereti personas nelikumības aizsedz ar filantropiju un ziedojumiem nevalstiskām organizācijām (NVO) un sabiedriskā labuma organizācijām.
Lai gan Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja norāda, ka Latvijā NVO nav uzskatāmas par augsta riska, vienlaikus secināts, ka nereti NVO dibināšanas mērķis ir viens, taču šo organizāciju pārskaitījumu analīze liek secināt, ka to saņemtā nauda tiek pārskaitīta citam mērķim.
Arī Valsts ieņēmumu dienests (VID) savās vadlīnijās par klientu izpēti mudina rūpīgi izvērtēt sadarbību ar NVO. VID norāda: “Jāņem vērā fakts, ka personas, kas cenšas legalizēt noziedzīgā veidā iegūtus līdzekļus, mēģina to darīt dažādu juridisku veidojumu aizsegā, piemēram, izveidojot labdarības fondus, biedrības un nodibinājumus, kas negūst peļņu, bet var tikt izmantoti līdzekļu akumulēšanai un pārvešanai pāri robežām. Biedrībām, kas nav sabiedriskā labuma organizācijas, piemīt augstāks korupcijas, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas risks, jo sevišķi, ja biedrības saņem vai veic pārrobežu maksājumus.”
Vadoties no VID vadlīnijām, par augsta riska klientiem tik uzskatīti arī tie klienti, kuru juridiskās formas izvēle neatbilst tā darbības veidam. Piemēram, ja reģistrēta biedrība, bet tās darbībai ir komerciāls raksturs.
Lursoft izpētījis, kāda ir NVO reģistrēšanas dinamika Latvijā, kuras no tām saņem lielākās biedru naudas un ziedojumus, bet kurām izdevumi pārsniedz ieņēmumus.
Pēc Lursoft rīcībā esošās informācijas, pārskatus par 2018.gadu iesnieguši 17 882 Biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrēti subjekti. No tiem 92,8% ir biedrības, bet 5,9% – nodibinājumi.
Jānorāda, ka kopumā Latvijā reģistrēti nepilni 24 tūkstoši nevalstisko organizāciju, tiesa, pēdējos gados tās likvidētas mazāk nekā pirms, piemēram, deviņiem gadiem, tajā pašā laikā likvidēto organizāciju skaits ik gadu ir salīdzinoši neliels, tas straujāk palielinājies vien pēdējos divos gados.


Latvijā reģistrēto NVO biežākie darbības virzieni:
* Sabiedrisko, politisko un citu organizāciju darbība.
* Sporta nodarbības, izklaides un atpūtas darbība.
* Operācijas ar nekustamo īpašumu.
* Izglītība.
* Radošas, mākslinieciskas un izklaides darbības.
* Augkopība un lopkopība, medniecība un saistītas palīgdarbības.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kà tas izskatās!

15.12.2019. 14:29


ASV Finanšu ministrija norāda, ka A. Lembergu apsūdz:

1. naudas atmazgāšanā,
2. kukuļošanā,
3. dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā,
4. politiķu korumpēšanā valsts institūcijās, tās izmantojot savam labumam,
5. valsts amatpersonu kavēšanā iecelt tās vadošos valsts amatos, vai veicinot noteiktu personu iecelšanu vadošos valsts amatos,
6. ietekmējis un korumpējis tiesībsargājošo iestāžu amatpersonas, lai pasargātu sevi un kaitētu politiķiem, kurus citādi nespēj kontrolēt.


Bieži vien biedrību (kà NVO - asociāciju, aģentūru utt. ) dibina domubiedru kopa, kurā apvienojušies cilvēki ar līdzīgām idejām un mērķiem aktuālas problēmas risināšanā. Arī nereģistrētai kopienai ir iespēja īstenot savus mērķus, bet juridiskas personas statuss sniedz lielākas iespējas. Piemēram, var piesaistīt finansējumu projektu konkursos, piedalīties normatīvo aktu izstrādē utt.

Darbojoties nevalstiskajās organizācijās (NVO), ikvienam no mums ir iespēja iesaistīties sabiedrības un valsts dzīvē, īstenojot sev un sabiedrībai svarīgas idejas, tādējādi vairojot kopējo labumu. Ir divi nevalstisko organizāciju veidi – biedrības un nodibinājumi. LV portāla skaidrojumā lasiet, kas jāzina, dibinot biedrību.

Biedrība ir brīvprātīga personu apvienība, kas nodibināta, lai sasniegtu statūtos noteikto mērķi, kam nav peļņas gūšanas rakstura

Biedrība var ar personu nodibināt arī darba tiesiskās attiecības – maksāt algu par paveikto darbu.

Kas attiecas uz A. Lembergu.


Bieži vien biedrību dibina domubiedru kopa, kurā apvienojušies cilvēki ar līdzīgām idejām un mērķiem aktuālas problēmas risināšanā. Arī nereģistrētai kopienai ir iespēja īstenot savus mērķus, bet juridiskas personas statuss sniedz lielākas iespējas. Piemēram, var piesaistīt finansējumu projektu konkursos, piedalīties normatīvo aktu izstrādē utt.

Biznesa attīstības asociācijā (Ventspils biznesa vides attīstība) no 2000. gada A. Lembergs saņēma 2 720 480 €.

Ventspils attīstības aģentūrā (mērķis popularizēt Ventspili, dib. 1998. g.) A. Lembergs saņēmis 1 076 420 €.

Latvijas tranzīta biznesa asociācijā (sludina sevi kā ietekmīgu politisku spēku, dib. 1994. g.), ko veido loģistikas uzņēmumi, A. Lembergs saņēmis 240 912 €.

Ventspils brīvostas pārvaldē (publiska institūcija, valdi ieceļ pašvaldība un ministrijas) A. Lembergs saņēmis 720 844 €.

Kopā trijās NVO un vienā publiskā institūcijā A. Lembergs saņēmis 4 758 658 €.

Cik no šiem € miljoniem notikusi kā ofšoru naudas atmazgāšana caur šīm trim NVO, cik no ES fondiem, cik no valsts un pašvaldības budžetiem, to noskaidro tiesībsargājošās institūcijas.

Salīdzinot A. Lemberga ienākumus NVO un Ventspils pašvaldībā, redzam, ka pašvaldībā saņēmis vien 440 246 €.

Providus pētījums: Iepriekšējie pētījumi nereti liecina, ka valsts un pašvaldību iestādes uz NVO raugās kā uz konkurentiem, kas draud veikt viņu uzdevumus, nevis kā uz partneriem kopīgu mērķu sasniegšanai.

Interešu aizstāvības organizācijām ir problemātiski saņemt valsts atbalstu savas darbības formas dēļ, jo tām nepieciešams saglabāt neitralitāti un neatkarību no finansētājiem, lai to darbība netiktu apšaubīta.

Atbildēt

kāpēc noklusē?

15.12.2019. 14:10

Interesanti, vai tiesa, ka V.Lejiņa" sirds mazspēja" bija saistībā par palīdzību SIA " Puses''?
Paveicies ir M. Vaivadam un Blažēvicam, ka nav devušies kopā tajā saulē ar " sirds mazspēju" mirušajiem- V.Lejiņu, L.Junkeru Panamā, K.Skuju, A.Zalānu , nemaz nerunājot par tiem, kas izkrita pa logu vai no prāmja.....

Atbildēt

Tereza

15.12.2019. 13:34

»

autoram

Tikai pamuļķi vat noticĕt şo liepiņu, krautmaņu, latkovsku vainanām par nevainigo Ventspils krusttĕvu, bez kura ziņas neviens lielăks uzņēmējs nevareja darboties Ventspilī. Tranzita asociăcija, Attīstības ağebtůra u.c.pumpeja naudu Krusttĕvam, kas uzpirka politiķus un ieredņus tiesneşus un advokătus...


Interesanti, kā viens cilvēks var piespiest visus nesmuki uzvesties un ņemt kukuļus? Laikam tiem pārējiem arī nav nekāda godaprāta un varbūt daudziem vispār nav prāta.Lai ko teiktu par Lembergu, prāta trūkumu viņam piedēvēt nevar. Bet ļoti daudz politiķiem um ierēdņiem gan. Mums ir viens komunists Rubiks,viens oligarhs Lembergs,bija viens ārsts kukulnemejs.Kas tagad notiks ar Ventspils ostu? Varbūt pēc dažiem gadiem tur būs drupas kā daudzviet Latvijā? Es neaizstāvu Lembergu me man spriest, bet te izskatās ka kopā ar ūdeni no vannas tiks izmests arī bērns.

Atbildēt

Domātājs

15.12.2019. 11:43

No raksta sapratu, tas nav smuki, tā darīt, BET--- zinu, ka visas Lemberga apsūdzības, apsūdzētājs ir tā sarakstījis, ka tiesā visam jāsabrūk. Vai tas ir aiz stulbuma vai par labu naudu, nezinu.
Domāju, ka tāpēc Bordāns gribēja padzīt ģenerālprokuroru, bet augstā tiesā šim savējie. Tad arī tika mēģināts ar Magņitska sarakstu.
Domāju, ka arī ZZS vadība jāsauc pie kriminālatbildības par darbošanos sava ilggadējā sponsora-teorētiķa Lemberga labā, aizstāvot viņā intereses un paju sabiedrību sadalīšanu personīgajās zemnieku saimniecībās, kas praktiski iznīcināja Latvijas lauksaimniecību. Lielākā daļa darba ņēmēju bija spiesti meklēt darbu pilsētās, jeb emigrēt.

Atbildēt

Puteklis

15.12.2019. 11:41

»


Nepareizs links. Pareizais ir https://www.saeima.lv

Atbildēt

Mudīte

15.12.2019. 11:15

»

kremļa trollenei

Krievi tev neprasīs vai viņus tev vajag, bet atnāks un izdrāzīs tevi un Latviju tā kā to izdarīja 1940. gadā vai kā Ukrainā 2014,gadā


Tev vergu dvēsele,jau ir drāzuši? Tādi kā tu ir gatavi gūlties zem jeb kā,galvanais tik nezem krieviem!

Atbildēt

Pay

15.12.2019. 11:08

»

kremļa trollenei

Krievi tev neprasīs vai viņus tev vajag, bet atnāks un izdrāzīs tevi un Latviju tā kā to izdarīja 1940. gadā vai kā Ukrainā 2014,gadā


Amerikāņi to nemaz neprasīja, manipulējot ar dolāru, makroekonomikas ietekmes instrumentiem, banku sektoru, sankciju sarakstiem, ieguva pilnīgu kontroli pār natkarīgo Latviju.
Kāpēc LNNK/Tēvzemei un brīvībai par to nerunā un nerīkojas, nav saprotams.
Neesam saimnieki savā zemē.

Atbildēt

Demokrat

15.12.2019. 11:02

Neatkarīgā Latvijā ir kļuvusi par ASV koloniju, pateicoties politisko partiju kliķes pret valsts neatkarību vērstai darbībai - Vienotībai, Jaunai Vienotībai, JKP.
Varbūt šiem koloniālajiem lielvaras atbalstītājiem, kuri lielas kļūdas dēļ ir ievēlēti, ir pienācis laiks pateikt - Stop un izdzīt ārā no saeimas, lai beidzot iet strādāt uz laukiem vai saukt pie atbildības.

Atbildēt

kremļa trollenei

15.12.2019. 11:02

»

Mudīte

Nevajag ne jeņķus,ne krievus,bet tev vergu dvēsele to nesaprast. Jo kādam jau gribas pakalpot,tas tev ir gēnos


Krievi tev neprasīs vai viņus tev vajag, bet atnāks un izdrāzīs tevi un Latviju tā kā to izdarīja 1940. gadā vai kā Ukrainā 2014,gadā

Atbildēt

fakti pret meliem

15.12.2019. 11:00

»

Pilsonis

Bordān, Lembergs man OIK maksājumus pie elektrības rēķina man neliek, un Tavas, Kariņa un pārējo koalīcijas partiju deputātus mēs tauta ievēlējām, jo solījāt OIK maksājumus atcelt. Bet tā vietā pieņēmāt likumu par Saeimas deputātu algu pielināšanu pavadarī, tad likumu par septiņkārtīgu finansējuma palielināšanu...


OIK tika izveidots tieši laikā kad pie varas bija Šķēles, Lemberga un Šlesera grupējums.
Kariķš nekad nav solījis OIK atcelšanu.
Nav nekāda likuma par "Saeimas deputātu algu pielināšanu pavadarī".
Ostu valdes jau sen ir partiju barotavas kurās neko nedaroši pašvaldību bosi saņem par kārtu lielākas atlīdzības nekā savā pamatdarbā.

Atbildēt

Mudīte

15.12.2019. 10:57

»

Vīruss

Un dabūt krievu fašistus vietā


Nevajag ne jeņķus,ne krievus,bet tev vergu dvēsele to nesaprast. Jo kādam jau gribas pakalpot,tas tev ir gēnos!

Atbildēt

kremloīdam

15.12.2019. 10:53

»

skoks

Amerikāņiem savajadzējies mūsu ostu. Nolaidīs tās dibenā un uztaisīs kara bāzes..Nu, čangaļu stukačam-mērglim Bordānam Lemberga ādiņu uzdāvināja.Labs darījums. Iezemieši acis vien blisina, daba nav bijusi dāsna ar prātu šai tautai


Nepiedēvē savu saimnieku trulos sapņus citiem!
Ja amerikāņi te gribētu izveidot karabāzi, tad jau rīt Saeima pieņemtu likumu un parīt apstiprinātu visus būvniecības dokumentus, bet diemžēl viņi to negrib.
Precīzi tā pat kremloīdi murgoja par ASV bāzēm Krimā, tikai nez kāpēc nu jau 6 gadu laikā nav izveidota neviena karabāze nekur citus Ukrainā, kur tās sagaidītu atplestām rokām.

Atbildēt

no Jūrmalas

15.12.2019. 09:47

Varbūt izveidot L.Junkera, K.Skujas un V.Lejiņa u.c.cietušo fondu?

Atbildēt

kļaus jau vēl

15.12.2019. 09:38

ja nauda no ofšoriem nesāks atgriezties

Atbildēt

autoram

15.12.2019. 08:43

Tikai pamuļķi vat noticĕt şo liepiņu, krautmaņu, latkovsku vainanām par nevainigo Ventspils krusttĕvu, bez kura ziņas neviens lielăks uzņēmējs nevareja darboties Ventspilī. Tranzita asociăcija, Attīstības ağebtůra u.c.pumpeja naudu Krusttĕvam, kas uzpirka politiķus un ieredņus tiesneşus un advokătus. Pat augstskola bija spiesta ikgadus maksăt šajă noziedzigajă katlă.Provinces mērs miljonărs, bērni- miljonări, topoşo sievu savulaik bidija pat par finanšu ministri.
Krusttęva skribentus tagad pārņēmuşas şausmas, ka no šī katla vairs nedabus pst kauliņus paskrubinăt.

Atbildēt

Autora vienīgā specializācija

15.12.2019. 08:34

Sliktais Meroni un apbižotais Lembergs.

Atbildēt

edmunds zalite

15.12.2019. 06:30

izskatas pec lemberga pasutita reklamraxta.

Atbildēt

Anna

15.12.2019. 02:09

Latvijas tautai ir jaludzas lai šie vajpratīgie Bordaniesi tiktu ar steigu aislauciti no aktivas politikas, kamēr nav valsti iztirgojusi amerikanu kapitalistiem.

Atbildēt

skoks

14.12.2019. 23:41

Amerikāņiem savajadzējies mūsu ostu. Nolaidīs tās dibenā un uztaisīs kara bāzes..Nu, čangaļu stukačam-mērglim Bordānam Lemberga ādiņu uzdāvināja.Labs darījums. Iezemieši acis vien blisina, daba nav bijusi dāsna ar prātu šai tautai..

Atbildēt

Hvc

14.12.2019. 22:55

Es tik dzeru alu priecajos beidzot buss klajums Lv , nav osta nav dzelzcela kirdik buus lembis varetu uzlikt miksto lai novelk leja visas taas firm as kur vinam akcija a ko ta teiks ? Un Blin apsudzetais amerikaa kaput????

Atbildēt

hm

14.12.2019. 21:53

Ne Magņicka, ne Sripaļu, ne reisa MH17 lietā tiesa nav bijusi.
Bet vainīgie jau zināmi. Ja nemaldos, par Braudera izdošanu vai saukšanu pie atbildības tika runāts Trampa un Putina tikšanās laikā. Krievi Brauderam inkriminē vairāku miljardu dolāru nozagšanu.
Pēc šā raksta kļūst saprotams ASV sankciju mehānisms.
Ar fake news palīdzību.
Kā Latvijā specdienesti no jumta ar virvēm nolaidās, lai notvertu Imantas hakeri, kurš izrādījās nemaz nebija hakeris, bet par ASV žurnālistu, kuru sadalīja Emirātu specdienesti - par viņu vairs ne vārda!

Atbildēt

Variācija

14.12.2019. 21:04

»

Vīruss

BORDāna portfELIS


Variācija par piedāvāto tēmu:
BORDāns mELIS

Atbildēt

UK

14.12.2019. 20:59

»

UK

Nu, spriežot kaut vai tikai pēc tā, ka angliski rakstītajā tekstā nav NEVIENA artikula, tas ir tapis Latvijā. Un rakstījis jauns cilvēks, jo piecdesmitgadīgajiem vēl mācīja angļu valodas gramatiku


Un ir kļūda jau pašā sākumā- nevis tur bija smags lobēšanas darbs, bet svarīgi, kādus gardus kumosus šiem piesolīja. Šoreiz, ostas.

Atbildēt

UK

14.12.2019. 20:57

Nu, spriežot kaut vai tikai pēc tā, ka angliski rakstītajā tekstā nav NEVIENA artikula, tas ir tapis Latvijā. Un rakstījis jauns cilvēks, jo piecdesmitgadīgajiem vēl mācīja angļu valodas gramatiku.

Atbildēt

Nevis medībās, jo Lembergs nav nekas

14.12.2019. 18:57

»

!!

va vellos, lai panāktu, ka tāda valsts kā ASV iesaistās medībās, tam ir jābūt īstam smagsvara vecim. Sāk pat rasties cieņa pret Lembergu


bet ir saistīts ar Putina KGB krimināliem grupējumiem kā Putina bandītiskie KGB cionistiskie oligarhi, kam pielīdzināms Lembergs bij. PSRS teritorijā. Ar ASV sankcijām ASV panāk Lemberga puelīdzināšanu Putina oligarhiem - bīstams un bruņots, Skripaļu lietai utt. Magņitska lietai ..Sliktàm lietàm ..

Atbildēt

!!

14.12.2019. 18:39

va vellos, lai panāktu, ka tāda valsts kā ASV iesaistās medībās, tam ir jābūt īstam smagsvara vecim. Sāk pat rasties cieņa pret Lembergu

Atbildēt

Yess

14.12.2019. 18:33

Tagad jāgaida, kad Bordānam sfinkterī iekodīs lapsene

Atbildēt

Prieksš kam ģimeni?

14.12.2019. 18:19

»

Valsti pārvalda amerikāņi

Vēl tik visam humoram jāgaida kad nošaus lemberga famīliju. Interesanti notikumi un kad sāks vēl citus zināmos oligarhus AA kas palika neskarti. Lembergam tak būtu ko teikt


A. Lembergs līdzīgi Bunkus ASV cionistu - sorosistu komandēšanā pārgājis cionistu rīkļurāvējiem ceļu. Kas viņš ir? Nekas. Visu ieguvis, izmantojot amatu pašvaldībā kopā ar ofšoristu Meroni, un saistīts ar zināmiem krimināliem grupējumiem... Cionistu politikas PSRS sekām ...No viņa baidās daudzi. Naudīgs, gudrs, bruņots un bīstams. Ļoti, ļoti bīstams, lai gan tēlo jokainu, psrs krāsu krāsainu papagaili.

Atbildēt

A. Lemberga kaitējums pašvaldības amatā

14.12.2019. 18:12

»

Piepe

Dīvaini. Neviena konkrēta apgalvojuma (kas varbūt ir vai varbūt nav patiess fakts). Neviena konkrēta pierādījuma (kurš arī varbūt ir patiess vai nav). Tikai vispārēji izteikumi ir pietiekami, lai kādas citas valsts ministrijas kāda komiteja noteiktu sankcijas. Un ar šo neko pilnībā pietiek, lai cita...


pret Valsts kases zaudējumiem ap viena miljarda € apmēru bija jāpārtrauc, viņam izmantojot amatu personiska labuma gūšanai Šveices ofšoros ar saviem stipendiātiem kā Aivars Kreituss gūstot atbalstu Latvijas politikā. Ja A. Lembergs nebūtu saistīts ar krimināliem grupējumiem Krievijā, iespējams, sankciju nebūtu. Cionistu globālais noziedznieku grupējums pret Krievijas KGB noziedzīgo grupējumu. Ko mēs par tiem zinām? A. Lembergs nestàstîs nevienam.

Atbildēt

Piepe

14.12.2019. 18:02

Dīvaini. Neviena konkrēta apgalvojuma (kas varbūt ir vai varbūt nav patiess fakts). Neviena konkrēta pierādījuma (kurš arī varbūt ir patiess vai nav). Tikai vispārēji izteikumi ir pietiekami, lai kādas citas valsts ministrijas kāda komiteja noteiktu sankcijas. Un ar šo neko pilnībā pietiek, lai cita valsts nekavējoties veiktu daudzus būtiskus soļu, tai skaitā arī tos, kuri nav saistīti ar šīm sankcijām un daļa noteikti varētu tikai kaitēt valstij, bet neko nemainītu kādas personas varbūtēju nodarījumu atklāšanā, pierādīšanā un soda lemšanā. Secinājums? Ļoti nepieciešams vietējām partiju šeptēm papildus atbalsts. Acīmredzot var pieņemt, ka turpinās nesen jau vairāk pamnāmas pārbīdes ietekmes jomās. Tām, protams, nav nekāda saistība ar valsts interesēm vai partiju publiskajiem paziņojumiem.

Atbildēt

Valsti pārvalda amerikāņi

14.12.2019. 18:00

Vēl tik visam humoram jāgaida kad nošaus lemberga famīliju. Interesanti notikumi un kad sāks vēl citus zināmos oligarhus AA kas palika neskarti. Lembergam tak būtu ko teikt.

Atbildēt

Lembergs uz Ventspili bija nosūtīts no PSKP / ASV cionistiem

14.12.2019. 17:45

»

janks

Vai vēl kāds Eiropas savienības pilsonis ir iekļauts šādu ASV sankciju sarakstos


veikt diversijas, vājinot Latvijas ekonomiku, palielinot valsts parādu cionistu FRS/ PB/ SVF. Tādēļ iņa tiesas process velkas bezgalīgi. Ar sankcijām pret viņu oficiāli pārtrauca Lemberga uzdevumu Ventspilī, Meroni cionistu vajadzībām visu noregulējis nezināmiem naudas pārvaldītājiem. Lembergs savu uzdevumu izpildījis. Tagad pusžīds Lembergs atkarīgs no žīdu - cionistu labvēlības. LR tiesa darīs tā, ko viņai norādīs ASV cionisti. Un nebrīnieties!

Atbildēt

Urāāā

14.12.2019. 17:44

»

janks

Vai vēl kāds Eiropas savienības pilsonis ir iekļauts šādu ASV sankciju sarakstos


beidzot,apsteidzām kaimiņus igauņus...(ja nebūtu tik skumji)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....