Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:28

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Dejotāja un dziedātāja mamma

19.03.2021. 15:16

»

Blondīne

Kādi skolēnu dziesmu svētki! Uz skolu mācīties nedrīkst iet, bet dziesmu svētkus drīkst?! Absolūts absurds


Kam tos surogātsvētkus vajag??? Lai paredzētos līdzekļus "apgūtu"? Un virsvadoņien honorārus?Nevajag ņirgāšanos par svētku tēmu.

Atbildēt

50uz60

19.03.2021. 15:12

»

kādreiz

pagājušajā gadsimtā domājām, ka sakarā ar zinātnes un tehnikas progresu nākotnē būs labāka, cēlāka dzīve...


Paldies ruduštantai??? Ltv vairs nrskatos. Un Lr1 nav labāks: praidisti tiek pieminēti, kur nu vien tik var.

Atbildēt

Guži otrādi

19.03.2021. 09:38

Gan raksta autorei, gan visiem citiem vajadzētu ignorēt absurdos notekumus. Ja visi ignorētu, tad absurds beigtos nemaz nesācies.

Atbildēt

Jolanta

19.03.2021. 09:15

Policia ir valsts pārvaldes institūcija,kuru valdība nostāda pret sabiedrību.Četrus cilvēkus vienā mašīnā soda ar krietnu naudas summu,bet bet tādu pasākumu atbalsta.Piekrītu tiem,kas p]armet "Girģenam ,nevērību pret ierindas policistiem,bet rūpējās par vajadzīgajiem cilvēkiem.Atbildēt

kādreiz

19.03.2021. 08:39

pagājušajā gadsimtā domājām, ka sakarā ar zinātnes un tehnikas progresu nākotnē būs labāka, cēlāka dzīve.
Kādu īsu atmodas laiku šķita, ka tauta ir vienota, ka mums ir savi masu mediji. Laikam jau tie bija meli.
Ltv tagad ceturtdienu un piektdienu vakaros rāda filmas par dzimumu maiņu, netradicionālām attiecībām. Vienreiz šķita - nu būs filma par seniem laikiem, varēs uzelpot! Kas to deva, izrādās arī tolaik bijušas lesbiskas attiecības. Cik ilgi tā var iet?

Atbildēt

atbildei

19.03.2021. 02:41

Taisnība! Un labākais piemērs mūsu potenciālais starts Eirovīz.....

Atbildēt

Fetna,pseyd.

19.03.2021. 00:00

»

Dusmīgs

Ko tu kaunini autore, uz skatuves pusplika stāvēdama! Kaut gan pat Pauls teica, ka katrs...var kaut ko ieklepot. Tāda jums tā māksla, fetniska


Pakasīju neskūto seju,ierāvu aliņu,par maz,vēl šņabīti.Vājš mierinājums,tikai lohs uzķērās uz prastiem vārdiem.Drūmi.Pūļa debilisms par zemi valda!

Atbildēt

nepaliec mājās

18.03.2021. 22:48

Indra, tā ir sava veida stučīšana. Tā latviešu nenovīdība. Kāpēc viņi bez maskām bet es tā nevaru? Kurš tev neļauj? Dari tu arī tā. Turpini strādāt kā iepriekš. Vai tad viss jāpilda ko tie fašistiskie vietvalži lemj. Jo vairāk būs tādu kuri nepakļausies jo labāk. Ja tavā kolektīva ir stukači kovidfani , vienkārši atlaid lai sēž mājās. Mūsu spēks ir vienotībā.Viņi mūs var sakaut pa vienam bet pret vienotu tautu viņi ir bezspēcīgi.

Atbildēt

viesis

18.03.2021. 21:28

»

tiešraides ilūzija

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim,kad visi ir prasmīgi,bet citi tomēr prasmīgāki.Kas var un prot-dara


Ai, nu beidziet. Pie mums jau sen dara nevis tie, kuri ir prasmīgāki un labāk prot, bet tie, kuri ir nekaunīgāki un kuriem ir labāki sakari.......un šis pasākums tam ir uzskatāms piemērs.

Atbildēt

Pox, poxdemokrāts

18.03.2021. 18:14

Principā LTV nav ko redzēt. Govjuīds un pornorāmas.
Pēdējais vārds šajā komentā - plaģiāts, kas aizgūts no cita raksta.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

18.03.2021. 18:08

Stāsta, ka homoseksuālistiem covid nepielīp.

Atbildēt

1984 Dzīvnieku ferma

18.03.2021. 16:51

Mēs neesam tagad "nonākuši" - mēs jau visu laiku dzīvojam tajā "vienlīdzības" kūtī - jau pirms 30 gadiem, pirms 80 gadiem...

Atbildēt

autorei vajag mazāk dzert

18.03.2021. 16:48

Tad nerādīsies skatītāju pilnas zāles!

Atbildēt

atbilde

18.03.2021. 15:43

Atbilde uz raksta jautājumu ir vienkārša, taču aizskar daudzus aspektus.
1. Mūsu "mākslinieki" ir zema līmeņa amatieri un nodarbojas ar mākslas (tai skaitā mūzikas) profanāciju. Tāpēc ir tik daudz to badakāsīgo "mākslinieku" un salīdzinoši maz uz viņu skaļā fona akadēmiski izglītotu un talantīgu profesionāļu. Masu mēdijos, savukārt, ir iekļuvuši žurnālistikas un
lētu šovu fanātiķi un ieinteresētās personas - tādi paši profāni - jaunieši ar trulu un seklu izglītību un domāšanu, tāpēc viņi viegli padodas tieksmei propagandēt deģeneratīvu "mākslinieku" ekshibicionēšanos. Visiem jaunajiem, kuriem ir pašvaki, maigi sakot, ar paškritiku, jo viņi viennkāši ir pastulbi, ir tieksme un tagad nekontrolētas iespējas kuplināt šo profānu loku, viens otru atbalstot un izvirzot, veidojot neskaitāmus balagānšovus, tērējot nodokļu maksātāju naudu profesiju degradējošai publiskai darbībai.
2) Jo nekaunīgāki profāni, jo lielāka naudas kāre. Pēc naudas viņi dzīsies pie Putina dziedāt sēžot uz krievu tankiem, uzstāsies 9.maija okupantu svētkos, līdīs privātmājā ar ģitāru kopā ar 20 cilvēkiem Covid laikā kā sektanti (Kivičs), rīkos nemitīgus svētkus, apbalvojot viens otru. Nauda viņiem nesmird, parādi tik ar pirkstu, kur to var pagrābt. No valsts līdzekļiem viņiem maksā nesamērigi lielus honorārus, jo 1. punktā minētie ir tikuši arī pie valsts naudas škērdēšanas, sadalot to savējiem - savējiem idiotiem. Naudas kāre, mantkārība, un nekaunība un neprofesionālisms- tā ir mūsdienu vidusmēŗa "mākslinieka" un Latvijas TV darbinieka vizītkarte.
3) Noziedznieki, kas sauc sevi par menedžeriem, izdevējiem utt. Mīlgrāves mantkārība ir zināma vēl kopš 90.gadu sākuma. Arī viņai nauda nesmird. Konkŗētā pasākuma organizātorus vajag sodīt ar maksimāli juridiskai personai paredzēto sodu par Covis ierobežojumu neievērošanu.
4) kontrolējošas iest'dēs (izglītības ministrija, mēdiju uzraugi utt. arī pārpildīti ar šiem minētajiem idiotiem. NEPLP , kā arī LTV vadība un zemāki trulie purni neko nav dzirdējuši par izglītojošo finkciju, viņi nesaprot, ka TV un skatuves radīto mēslus vismaz sabiedriskājā valsts mēdijā rādīt vienkārši nedrīkst, tas ir noziegums, ko līdz šim rāda TV.
Neprofesionāļi un stulbeņi salīduši arī uzraugos (bet par valsts līdzekļiem saražoto masu dranķi vajag uzraudzīt un naudas sadalei jābūt par labu profesionāliem raidījumiem, ieskaitot to, vai rāda kā piemēru Covid ierobežojumu pārkāpējus. LTV visu laiku ignorē ierobežojumus, konsekventi rādot raidījumus (īpaši - reģionālo tv sižetus) , kur intervējamiem nelieto sejas maskas un neievērto distanci. LTV vadītājus par to arī vajag sodīt, bet šoreiz jau personiski. Idioti ir sagrābuši valsts TV un radio, idioti sēž uzraugošajās instancēs - izskatās, ka idioti ir uzvarējuši.

Atbildēt

Dusmīgs

18.03.2021. 15:39

»

Fetna

Visi drīkst,var vaimanāt un ņaudēt,un attīstīt šis prasmes.Autorei vajadzētu kādu nanosekundi nokaunēties par,manuprāt,savu vājo kricelējumu


Ko tu kaunini autore, uz skatuves pusplika stāvēdama! Kaut gan pat Pauls teica, ka katrs...var kaut ko ieklepot. Tāda jums tā māksla, fetniska

Atbildēt

Fetna

18.03.2021. 15:24

»

tiešraides ilūzija

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim,kad visi ir prasmīgi,bet citi tomēr prasmīgāki.Kas var un prot-dara


Visi drīkst,var vaimanāt un ņaudēt,un attīstīt šis prasmes.Autorei vajadzētu kādu nanosekundi nokaunēties par,manuprāt,savu vājo kricelējumu.

Atbildēt

tiešraides ilūzija

18.03.2021. 15:20

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim,kad visi ir prasmīgi,bet citi tomēr prasmīgāki.Kas var un prot-dara.

Atbildēt

ESMAIJA

18.03.2021. 15:06

Vai bija kāds protesta akts, kad notika miera braucieni uz Liepāju, Daugavpili un Valku, ka miermīlīgiem braucējiem tika uzrīdīti pa pusei savā varaskārē aptrakuši policisti un sodīja visus un par visu, visvairāk ķēra tos, kas bija mašīnā pa divi ne no vienas mājsaimniecības. Tajā pašā laikā visos satiksmes autobusos, vilcienos, tramvajaos, trolejbusos cilvēki spiedās kā siļķes mucā. Sodi bija milzīgi un neadvekāti. Bet šie miermīlīgie braucēji protestēja arī par jums, par jūsu biznesa vardarbīgu smacēšanu ne jau tikai par sevi. Atceraties to, kad pienāks vēlēšanas.

Atbildēt

tikai lēnām pār tiltu!

18.03.2021. 14:55

Tā lēnītām un nemanāmi mēs visi virzāmies pretim jaunajai pasaules kartībai. Šodien tie daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Rīt atklāsies ka arī par viņiem ir vienlīdzīgāki. Šodien vieni uzliek bezjēdzīgus ierobežojumus un priecājoties savstarpēji dala kovid miljardus. Rīt atklāsies ka tiem sadalītajiem miljardiem nav nekādas vērtības un tie, kam tā nauda tikusi būs tik pat nabagi kā tie, kam tā nauda nebūs tikusi. Jaunajā pasaules kārtībā nebūs vidējā slāņa. BŪs tikai augšas un tām kalpojošās apakašas. Un ne jau tās būs augšas, kam piederēs nauda. Augšas būs tās, kas būs noteicēji par naudu. Tikai ar laiku cilvēki sāks saprast atšķirību. Un tie, kas šobrīd ar samidu, pildot norādījumus no ārienes iznīcina savas valsts tausaimniecību, grauj mazo un vidējo uzņēmējdarbību, tad jutīsies tāpat kā daudzi slaveni padomju laika sportisti, kas dzīvojot nabadzībā var tikai skumji nopūsties un pārcilāt savus kādreiz nopelnītos kausus, medaļas un goda rakstus kam īstenībā nav nekādas vērtības.

Atbildēt

nu,

18.03.2021. 14:32

un garīgi defektīvo revolūcija

Atbildēt

Tas ir varas

18.03.2021. 14:21

liberālisma totalitārisms - diktatūra, diktējot diskriminējošus noteikumus.

Atbildēt

18.03.2021. 14:19

un tieši šis portāls palīdzēs atrisināt problēmu, autorei - nomainiet sūdzēšanās adresātu, ejiet uz mk vai policiju vai prokuratūru un tur izstāstiet savas žēlabas un tad paskatieties vai valsts/ cilvēki, kuri pārstā v valsti / vēlas ievērot pati savus likumus

Atbildēt

???

18.03.2021. 13:20

Un ko "tekošais runātājs" Pavļūts par to? Neko, jo kā teica politologs A.Freimanis, neko vairāk par tekošu runāšanu neprot. Ā, prot gan! Izveidot barotavas tādas kā vakcinācijas biroju īpaši izredzētajiem. Varbūt šādi viņš sev dīlo nākamo silto vietu, kad no valdības izmetīs.
Vai tikai tauta redz, ka Pavļūts ir jāatlaiž? Kas tiek gaidīts?

Atbildēt

Uldis

18.03.2021. 12:55

Liekuļi, protams. Ko par šo domā Pavļuts? Aizdomīgi klusiņš par šo tēmu.

Atbildēt

Pēteris

18.03.2021. 12:42

Protams, jo vairums misiņgrauzēju mums tagad ir ministri. Pauļuts Radio1 taisnojās, ka visi bijuši veseli un filmēts no dažādiem leņķiem. Viņš tagad pretendē uz pirmā pajoliņa titulu!?

Atbildēt

pogaļa

18.03.2021. 12:27

Par skolēnu Dziesmu svētkiem milzu uztraukums- notiks, nenotiks kā organizēs!?! Lūk piemērs un bez panikas, arī skatītāji ierodas un testējas pirms pasākuma, viens noteikums - visiem nepieciešami ātrie testi. Un faktiski tādā veidā (ar ātrajiem testiem) varam ignorēt pilnīgi visus ierobežojumus.

Atbildēt

Piebilde

18.03.2021. 12:11

»

Jolanta

Intresē, kas ir tie,privilēģē tie organizatori šim pasākumam.Es neslimoju,bet es nevaru pat ģimenes lokā satikties


Vispār jau normāli cilvēki ģimenes locekļi satiekas. Un satikšanās ģimenes locekļu starpā nav nekādi zelta mikrofoni, ne kādi citi masu pasākumi. ģimene ir ģimene un masu pasākumi ir masu pasākumi.

Atbildēt

Blondīne

18.03.2021. 12:09

Tas, ka to apbalvošanu kaut kā varētu organizēt, vēl būtu diskutējams. Bet par to pilno skatītāju zāli gan ir brēcošs fakts, jo redziet policiju drīkst sodīt par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumu vīrieti un sievieti, ja tikai draudzējas, bet vēl nav nodibinājuši kopīgu mājsaimniecību! ABSURDS!

Atbildēt

klausītājs

18.03.2021. 11:14

Kaucēji, brēcēji, īdētāji, ne dziedātāji bija tie pediņi!

Atbildēt

Jolanta

18.03.2021. 10:39

Intresē, kas ir tie,privilēģē tie organizatori šim pasākumam.Es neslimoju,bet es nevaru pat ģimenes lokā satikties.

Atbildēt

v

18.03.2021. 09:54

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

DM

18.03.2021. 09:47

Pat starptautiskas apbalvošanas ceromonijas notiek attālinātās tiešsaistēs... Zelta mikrofons laikam ir vērtīgāks.

Atbildēt

varbūt

18.03.2021. 08:55

dakteris Danilāns savu slimību saķēra televīzijā, kur arī kādu laiku bija privilēģijas.

Atbildēt

Secinājums

18.03.2021. 08:21

"Pandēmija" ir sociāli ekonomiska,vērsta tieši pret cilvēkiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....