Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jaunie “Latvijas E. Levita cionistu huntas” terorisma apdraudējumi valsts demokrātijai

04.10.2021. 21:18

»

Bordāns rosina tautu vakcinēt ar militāristu iesaisti “speciālās operācijās”

Bordāns: pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem...


MK valdības apstiprinātie grozījumi Militārā dienesta likumā varas režīmam “slepenās speciālās militārā operācijās” ļauj likvidēt personas, kas pretojas valdošās cionistu huntas Latvijā režīmam. Tostarp izrēķinoties ar biedrības Sabiedriskie Satversmes sargi līderiem, Tautas frontes līderiem, politiķi A. Šleseru, kas izteicis Ultimātu 18. septembrī E. Levitam, gan A. Gobzemam, kuru vara jau sodījusi ar 6700 € naudas sodu par protestiem.


Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) norāda, ka nevakcinētajiem būs apgrūtināta ikdiena tik ļoti, ka viņi izvēlēsies labāk vakcinēties.


Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.““Valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstījis tiesības karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās”

SABIEDRĪBA 14:04, 2021. gada 28. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valdība šodien atbalstīja grozījumus Miltārā dienesta likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci “speciālās operācijās”, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu “valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai”.”

“Saskaņā ar NATO regulējumu “speciālās operācijas” ir militāras darbības, kuras veic “speciāli norīkoti, organizēti, apmācīti un ekipēti spēki, kas nokomplektēti ar speciāli atlasītām militārpersonām”, un kurās izmanto “speciālu taktiku, tehniskos līdzekļus un paņēmienus”.

Šo “speciālo operāciju” laikā var tikt izmantotas “slēptas vai diskrētas metodes”, militārai vadībai, kā armijas virspavēlniekam E. Levitam, pilnā mērā “uzņemoties politiskos un militāros riskus”, kas nav raksturīgi konvencionālo spēku operācijām.

“Speciālās operācijas” var tikt veiktas, tieši iesaistoties atsevišķā sadursmē ar “pretinieku”, piem., masveida tautas protestiem, ja tos patvarīgi interpretē kā spēku, “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi”.

“Speciālo operāciju” laikā, tostarp arī pat pirms “izņēmuma stāvokļa” izsludināšanas militāro darbību rezultātā izraisītas “valsti apdraudošas situācijas pārvarēšanai miera laikā”, tiek veikta, piemēram, pretdarbošanās “īpašajiem speciālo operāciju spēkiem”, kuri var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi.

Hibrīda karadarbības ietvaros ar precīzi un savlaicīgi veiktu “speciālo militāro operāciju var tikt deeskalēta slēpta militāra apdraudējuma situācija” valstī, nepieļaujot tās turpmāku attīstību līdz izņēmuma stāvokļa pasludināšanai.

Militārā dienesta likums turpmāk paredz karavīram un arī zemessargam tiesības, piedaloties “speciālās operācijās”, pielietot dienesta šaujamieroci pat bez brīdinājuma, ja tas ir pamatots ar konkrētās militārās operācijas vai speciālās operācijas īpašu konceptu.

Papildus ir precizēta Militārā dienesta likuma norma, nosakot principu, ka “dienesta šaujamieroča pielietošanai un izmantošanai jābūt samērīgai un nepieciešamai”.”

Ebreju nacists, Latvijas VP E. Levits, kurš atklāti ignorē Nirnbergas kodeksu, pēc Ultimāta saņemšanas 2021. gada 2. septembrī savlaicīgi kopā ar Tieslietu ministru J. Bordānu inicējis šos grozījumus Militārā dienesta likumā kā “dāvanu tautai”.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Turpmāk pūļa (tautas) masu protestus pret piespiedu obligāto vakcināciju E. Levits jau paša vienpersoniski izziņotos “hibrīdkara apstākļos” var vienpersoniski patvarīgi interpretēt, kā “slēptu militāra apdraudējuma situāciju” valstij - lasi, “cionistu finansu kovidafēristu režīmam Latvijā, cionistu huntai”, “režīmu apdraudošo situāciju pārvarēšanai”, tautas protestus patvarīgi interpretējot kā spēku, “kurš protestos var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” vai interpretējot daļu no protestētājiem “kā īpašu naidīgu speciālo operāciju spēku” un tamlīdzīgi.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānotajā tautas sociālo nemieru apspiešanā “cionistu Latvijas hunta” ar militāristu starpniecību turpmāk pret tautu brīvā interpretācijā, “speciālo operāciju īpašās un slepenās koncepcijās” varēs nesodīti pielietot šaujamieročus.

Ja Militārā dienesta likumgrozījumi stājas spēkā, tad pats E. Levits vai K. Kariņš ar savu rezolūciju, to saskaņojot ar E. Levitu, var norīkot zemessardzi vai armiju “speciālu operāciju” veikšanai “valsts apdraudējuma apstākļos”, gan iedzīvotājiem atsakoties no “pūļa vakcinācijas” un protestējot pret to masu protestos, gan masu sociālos protestos.

E. Levits un K. Kariņš šo jauno situāciju “pašizsludinātā hibrīda karadarbības apstākļos” varēs interpretēt kā “antivakseru protestu terorismu” “hibrīdkara apstākļos”, kā spēku , “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” un tamlīdzīgi, K. Kariņam izsludinot vai neizsludināt “ārkārtas izņēmuma stāvokli” un piespiedu kārtā “speciālās operācijās” vakcinējot iedzīvotājus, ielaužoties ar ieročiem viņu dzīvesvietās. Pretošanās gadījumā pielietojot šaujamieroci. Tieši tā, kā tas notika Indijā.

Šie ir pavisam jauni “Latvijas cionistu huntas” terora apdraudējumi valsts demokrātijai un demokrātiskajai valsts iekārtai, sabiedrībai, jo 13/03/2020 LV hunta jau savlaicīgi atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Zem “speciālajām operācijām” pēc Levita un Kariņa slepenas vienošanās var paslēpt jebkādas akcijas pret tautu, privātpersonām, tostarp veicot piespiedu vakcināciju, tostarp safabricētu kriminālprocesu ietvaros izlikt no zemes un nekustamiem īpašumiem, tos atsavinot ar “žīdu” Ekonomikas lietu tiesu spriedumiem, vai likvidējot fiziskas pretošanās gadījumā, “speciālā operācijā”pielietojot šaujamieroci. Katras “speciālās militārās operācijas” koncepcija ir valsts militārais noslēpums.

Ņemot vērā, ka K. Kariņa vadītā MK valdība, ir lēmusi par šaujamieroču pielietošanu miera laikā un E. Levits, kā armijas virspavēlnieks to, visticamāk, akceptēs, vai to jau izdarījis, 4. maija valsts finanšu korporācija ir kļuvusi par politisku “cionistu militāru huntu”.

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.

Hunta (spāņu: junta - "sanāksme", "komiteja", "apvienība", "kolēģija") ir militāru vai politisku personu grupa, kas pēc valsts apvērsuma pārņēmusi savās rokās politisku varu. "junta" apzīmē arī pašvaldības Spānijā un Latīņamerikā.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju komunistu- cionistu (jaunā inkluzīvā kapitālisma - komunisma) impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti atrodami G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.


“Pretestībai neveiksies.

Pirmkārt, no mums baidīsies.

Otrkārt, mēs ar intrigām (ar draudiem, tiesām, līgumiem, likumiem un MK noteikumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim.

Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

Atbildēt

Bordāns rosina tautu vakcinēt ar militāristu iesaisti “speciālās operācijās”

04.10.2021. 21:16

Bordāns: pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem

SABIEDRĪBA Šodien, 2021. gada 4. oktobrī, 20:59
  Jauns.lv / LETA

Pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem saistībā ar pienākumu vakcinēties, izriet no tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) šodien paustā pēc koalīcijas sanāksmes.

Vaicāts par to sīkāk, Bordāns norādīja, ka ir apsverams jautājums par to, vai nevakcinētajiem, kuri atrodas slimnīcā pēc saslimšanas ar Covid-19, būtu jāveic kāds līdzmaksājums.

Bordāns arī atzīmēja, ka vakcinēšanas veicināšanā būtu jāiesaistās nevis politiķiem, bet "cilvēkiem formās" jeb karavīriem, kuri būtu jāiesaista arī potēšanas procesā.

Atbildēt

dobro

04.10.2021. 21:16

»

nemurgo !

kraj naudu Krievijas gazes rekina apmaksai


,bet tu biļetei uz zasransku!

Atbildēt

nesaprotami

04.10.2021. 21:08

»

nemurgo !

kraj naudu Krievijas gazes rekina apmaksai


Ar nākamo gadu Latvija var saņemt gāzi arī no Polijas.

Atbildēt

nesaprotami

04.10.2021. 20:43

Nekad neesmu sapratis latviešus, kas domā ka Krievija ir viena no izvēlēm... ja nu vienīgi izvēle ir ātrāka pašnāvība:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic 1054942.0

Gandrīz visas tautas Krievijā sāka izmirt īpaši ātri, tiklīdz pie varas grožiem uzradās Putins. Pat krievi izmirst, vai glābjas no Krievijas uz nīstajiem Rietumiem ar pavisam citādu skatu. Vienīgie, kas vairojas Krievijā ir čečeni ar citām Kaukāza tautām un tuvieši un vēl no naftiniekiem atmestās dāvanas saņemošie ņenci.

Kas attiecas uz pašu Krieviju, tad tā jau vairs neko nenosaka - tā ir ielīdusi dziļi dziļi Ķīnas pakaļā ar nereālu iespēju vairs no tās izlīst. Krievija jau tagad ir ieguldījusi(noslēpusi) simtiem miljardus dolārus Ķīnas(HonKongas) bankās - tāpēc, ka baidās no vēl lielākām Rietumu sankcijām un izolācijas un praktiski visu ir uzlikusi uz Ķīnas kārts.
ASV - Ķīnas konflikta rezultātā tā izbaudīs visu to pašu ko Ķīna, ja vēl pirms tam Ķīna neiegrūdīs dunci mugurā, izdarot populistisku soli, sagrābjot Sibīriju, jo Ķīnā ne viss iet uz labo pusi, kā to viņa izrāda bet ķīniešu lepnums tāpat ir ar kaut ko jābaro, lai tie neaizdomātos ka komunistu partija ir slikta.


Un ticēt tam, ka krievi mainīsies un būs noteicošais spēks nākamajā pasaules kārtības izveidē ir jābūt ar milzīgu iztēli apveltītam. Vispirms, Krievija nesastāv tikai no krieviem un pēc Putina nākamajam valdniekam jau atkal būs jārisina sadarbības jautājumi ar čečeniem - vienīgā iespēja ka čečeni paliek Krievijas sastāvā ir ja Kadirovs kļūst par Krievijas peresiģencu. Un pie pirmās kaut cik nozīmīgas tautu brīvlaišanas, Krievija sabruks - kāda jēga latviešiem kaut ko meklēt tajā žurku midzenī, izņemot ja tajā taisa Latvijas NATO okupācijas zonu.

Nekas labs Krieviju negaida - ir iespēja ka Krievijas daļas varētu attīstīties tā, ka tās varētu kļūt par spēku, bet krievu tauta patlaban piedzīvo agonijas fāzi, jo nespēj samierināties ar zaudējumiem un nespēj arī normāli pārkārtoties lai dzīvotu ierobežotā teritorijā, kur panākumi nav uzkundzēšanās citām tautām, bet sasniegumi labklājībā, zinātnē, biznesā utt. Krievija ir palikusi par izsmieklu kosmosa apgūšanas jomā - ar savu darbību graujot SKS un paliekot bez ienākumiem pēc tam, kad no tās pakalpojumiem atteicās ASV. Skatoties uz to visu kas notiek ar bijušo kosmosa lielvalsti var tikai gūt mācību vēsturē, piedzīvojot reālā laikā kosmosa lielvalsts norietu.

Atbildēt

Komunisma saules apstarotajam

04.10.2021. 20:42

»

idiotam, kurš netic, ka ir idiots

Piecdesmit gadus tev visi saka, ka esi idiots, bet tu joprojām tam netici, uzskati sevi par einšteinu. Un sava mazvērtības kompleksa mākts te anonīmi izpaudies. Saproti, idiot, ja valsti vada idioti, tad tam nav nekāda sakara ar komunismu


A bet vistiešākais tam sakars. Kāpēc tad krievu okupanti ar kolaboracionistiem te ārdās kā negudri. Kirdikt tuvojas, ārzonu kontus vai drauģeļus arestēja jeb ir vēl kāds svaigāks iemesls.

Atbildēt

idiotam, kurš netic, ka ir idiots

04.10.2021. 20:18

»

Komunisma saules apstarotajam

Neko jaunu nespējat izdomāt, tādu diagnozi esu atklausījies jau piecdesmit gadus


Piecdesmit gadus tev visi saka, ka esi idiots, bet tu joprojām tam netici, uzskati sevi par einšteinu. Un sava mazvērtības kompleksa mākts te anonīmi izpaudies. Saproti, idiot, ja valsti vada idioti, tad tam nav nekāda sakara ar komunismu.

Atbildēt

anti idots

04.10.2021. 20:14

»

anti soross

tev, kranci, nerviņi arī izlaistīti šoktos gar cisku! :D Tev pat roķeles dreb rakstot un burtus mazās cūkas ačteles vairs lāgā neredz! :D


bet tev, gnīda utainā, čuras gar cisku tek no nesaturēšanas. Un intelekts tev kā kanalizācijas amēbai. :D

Atbildēt

anti soross

04.10.2021. 20:10

»

ASV prtektorāts Latvija

Bet tev idiot pelēkās vielas nekad nav bijis, kā piedzimi idiots, tā idiots nomirsi. Salo uroņiļi! Kliedz, idot


tev, kranci, nerviņi arī izlaistīti šoktos gar cisku! :D Tev pat roķeles dreb rakstot un burtus mazās cūkas ačteles vairs lāgā neredz! :D

Atbildēt

fašisma ide0loģijas nesējam

04.10.2021. 20:07

»

Komunisma saules apstarotajam

Ej ellē vājprātīgais. Nekas no tā ko teici nav patiesība


Varbūt vienkārši tu pats esi idiots. Tāpēc tev visur rādās krievi un komunisti, bet ļoti iespējams, ka tu esi psihiski slims vai Hitlera runas pārklausījies.

Atbildēt

ASV prtektorāts Latvija

04.10.2021. 20:05

»

!

tu uronil pelēko vielu sēžot WC


Bet tev idiot pelēkās vielas nekad nav bijis, kā piedzimi idiots, tā idiots nomirsi. Salo uroņiļi! Kliedz, idot!

Atbildēt

Komunisma saules apstarotajam

04.10.2021. 20:01

»

111

Kāpēc tāds naids un sarkasms? Autors runā patiesību. Vajadzīga drosme, lai to atzītu. Paldies viņam par to


Ej ellē vājprātīgais. Nekas no tā ko teici nav patiesība.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.10.2021. 19:58

»

111

Kāpēc tāds naids un sarkasms? Autors runā patiesību. Vajadzīga drosme, lai to atzītu. Paldies viņam par to


Latvietis īstenībā mentāli ir vistuvākais vāciešiem, bet par krievu "ietekmi" (mazākā mērā) arī ir taisnība.

Atbildēt

Latvieši veiksmīgi veido jauktās laulības ar krieviem jau sen

04.10.2021. 19:49

»

111

Kāpēc tāds naids un sarkasms? Autors runā patiesību. Vajadzīga drosme, lai to atzītu. Paldies viņam par to


Arī valoda ir no viena baltslāvu atzara. Ar angļosakšiem u.c. sakara maz.

Atbildēt

Šī tiešām ir mākslīgi izraisīta krīze

04.10.2021. 19:48

Stulbākie valdības līdzskrējēji salīdzina gripai līdzīgu vīrusu ar baku vīrusu, bet nesalīdzina to ar gripu. Kādēļ? Jo gripas vīrusu ar vakcīnu neviens nav izskaudis un nekad neuzveiks. Patiesība tiek sagrozīta un apzināti dozēta.

Negaidītā kārtā sevi pieteikušais energoresursu cenu kāpums šoziem daudzus novedīs līdz nabadzībai nevis tieši, bet netieši, ar cenu kāpumu visos sektoros.

Atbildēt

999

04.10.2021. 19:43

»

111

Kāpēc tāds naids un sarkasms? Autors runā patiesību. Vajadzīga drosme, lai to atzītu. Paldies viņam par to


Tu vēl neesi sapratis , ka plēšanas notiek režīmu starpā ,kurus sarīda globālā paverdzināšanas sistēma.
Tautām ir jāapvienojas cīņai par izdzīvošanu.
Visur ,kur ir namordņiki ,tur neatkarīgi no vietējās varas, valda globālā paverdzināšanas sistēma!

Atbildēt

anti soross

04.10.2021. 19:34

»

!

latvian,please


Только что! США экстренно перебросили в Европу боевую эскадрилью F-35. https://youtu.be/7jxeLZ7KDAs

Atbildēt

kaktuss

04.10.2021. 19:30

Mums ir struktūras un dienesti bez gala,bet faktu ka finašu ministriju vada krievu armijas izlūkošanas dienesta stukačš nerunā.Vai tas nav visu nelaimju cēlonis????

Atbildēt

111

04.10.2021. 19:23

Kāpēc tāds naids un sarkasms? Autors runā patiesību. Vajadzīga drosme, lai to atzītu. Paldies viņam par to.
Un vēl- latvietis ģenētiski un mentāli ir radnieciskāks slāviem nevis anglosakšiem. Arī vēsture saistīta. Tā ka par mūsu "āriešu" asinīm varētu vēl diskutēt.

Atbildēt

Алексндр Эмильевич Лавент

04.10.2021. 19:20

Латыш дурак.

Atbildēt

ASV protektorāts

04.10.2021. 19:07

»

Pamuļķiem 30

gadu garumā ,kuri saistīti ar kremli , gan ar rietumu hiēnām un pār kuriem viena roka . Tu debils esi ,lai gan , visticamāk, tēlo


Debīls esi tu. Turklāt skolā slikti mācījies, jo pat rakstīt bez kļūdām neesi iemācījies. Bet tas raksturīgs lielākai daļai debīlības centra troļļu. Tikai māki kliegt- salo uroņiļi!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.10.2021. 18:44

Visumā ļoti labs raksts. Visu cieņu autoram. Tikai tādiem pamuļķiem kā Kariņš un Pavļuks to nesaprast, intelekta nepietiks. Muļķi pielaisti pie valsts vadīšanas un kāds vēl brīnās, ka tādas sekas. Vēl ne to vien sagraus un sačakrēs. Un krievus un Putinu vainot tajā, ka pašu valsti vada idioti, ir bezjēdzīgi.

Atbildēt

!

04.10.2021. 18:40

»

anti soross

https://sputniknewslv.com/20211002/asv-cietusas-sakavi-cina-ar-krieviju-par-eiropu-18650769.html


Путину прищемили хвост: Эрдоган выкинул Россию с Кавказа. https://youtu.be/h09NhhfdPQI

Atbildēt

vai Kalnciema ielas trolli raksta krievu valoda ?

04.10.2021. 18:11

»

vai Kalnciema ielas trolli raksta krievu valoda ?

Raksti latviski


ШАМ. Русские ПВО наконец показали свою эффективностть. Сбили самодельный фанерный дрон повстанцев над базой Хмеймим. Но дрон таки долетел до русской базы #сирия

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

04.10.2021. 17:53

Komentārs pie 02.03.2014. raksta "Par notikumiem Ukrainā un ne tikai", komentētājs Histērija mistērija
https://www.pietiek.com/raksti/par_notikumiem_ukraina_un_ne_tikai

Prom mani nevajag dzīt, tā jau izdzīti tūkstoši. Es nebraukšu. Pat, ja tu kā slieka uz pusēm pārtrūksi no dusmām.
Padomju laikā mani latviešu zēni-kangari stučīja, komjaunatnes sekretārs - par nelojālu padomju varai un tautu draudzībai dēvēja, tas pats komjaunatnes sekretārs, kurš šodien valsts bankā un par deputātu pašvaldībā no reģionu alianses šiverē, tautu deju mīļotājs, lojāls varai - latvisku vārdu un uzvārdu, nedaudz kukuļņēmējs (kam negadās), bet pēc būtības kā tu saki "mankurts", es gan tādiem dodu citu vārdu - "mrazj".
Mēs katrs dzīvojam ar savu pieredzi, ja tev šķiet, ka biedrs, padomju nomenklatūras pabira, andris ir cienīgs, lai par viņu noliktu galvu, bet, lūdzu, noliec. Tikai biedriem aivaram, andriem un aināriem pret krieviem nav jācīnās, viņi tāpat dzīvo kā cimds ar roku. Var jau "nolikt galvu" par biedreni bumbieriņu, biedru zaķi vai durdomski. Var par biedreni argentum. Var nostāties biedra ausaiņa un biedra urbja pusē. Tava izvēle. Izvēlies, ko vēlies.
Bet nevajag tomēr plānprātiņiem dalīt ieročus un nevajag stāstīt pasakas bērniem par partizānu karu, ar to pakļaujot bērnus noziedzīgu orgānu noziedzīgu vadītāju represijām. Par represijām es tev pastāstītu, bet negribas iedziļināties. Un tu jau tāpat neticēsi.
Bet atpakaļ pie tēmas.
Valsts ir: 1. Teritorija, 2. Iedzīvotāji, 3. Vara jeb spēja teritoriju un iedzīvotājus aizsargāt un nosargāt.
Par teritoriju laikam mums strīda nav? Nu, tu varbūt uzskati, ka Latgali var atdot un Abreni pareizi atdeva, es uzskatu, ka nepareizi un neko nedrīkstēja atdot. Bet nu štrunts ar sīkumiem, Abrene tev un draugiem (ar karstām sirdīm) nešķita svarīga, partizānu karu nesākāt, dzīvojāt vien nost. Vai ne? Ai, nu tur par sīkumiem īsts patriots neies iespringt!
Tagad par iedzīvotājiem. Štruntīgi ar iedzīvotājiem. Rīga pārkrievota, Latgale pārkrievota, Liepāja pārkrievota, nevar nospļauties, lai netrāpītu citvalodīgajam. Skolas arī izrādās 20 gadus pēc neatkarības finansē no Valsts kabatas apmācībām krievu valodā. Nefinansēt nedrīkst, biedrs kremlins apvainosies, biedrs urbis un biedre ždanoka iesūdzēs Cilvēktiesību tiesā, sarīkos mītiņu.
Nu, uz tādu sīkumu kā krievu valoda skolā īstiem patriotiem (ar karstām sirdīm), protams, arī būtu kauns iespringt. Neies jau sīkumu dēļ partizānu karu taisīt, nu, sametīs latvieši krievu apmācībai krievu valodā. Patriots Māris nevar par tādiem sīkumiem uztraukties, jātaupa sevi brīvības cīņām. Nu, ja.
Ir mums arī tāds Uzvaras laukums un katru gadu 9.maijā tur pulcējas uzvarētāji. Biedrs kozlovs rūpējas par viņu drošību. Bija daži patrioti, kuri mēģināja pieminekli nahrenizēt. Tiem nesanāca. Bet, vai atradās citi patrioti (karstām sirdīm), kuri devās mežā un sāka partizānu karu? Nu, patrioti teica, lai stāv tas piemineklis, nevar jau par visu iespringt, vai ne? Tā nu viņš tur stāv un 9.maijs arī tuvojas.
Un beidzot par varu. Cilvēkiem par varu ir nepareizs priekšstats, jūs uzskatāt, ka vara pieder tiem, kurus mudaki vienlīdzīgās, tiešās, proporcionālās.. ievēl vai ieceļ vēlēšanu laikā. Man nāksies tevi, Māri, kā patriotu, apbēdināt. Tie mudaki, kurus ievēl citi mudaki, nav nekāda vara.
Vara ir spēja efektīvi sevi un savu teritoriju aizsargāt. Divi tanki un biedre bumbieriņa nav nekāda vara, bet divi metālhlami un peška cirkā. Kādu varu viņi pārstāv, to tu prasi viņai, es nezinu. Es zinu vienu varu pierobežā un otru aiz okeāna. Un, ja pierobežas vara bradā manu teritoriju, bet aizokeāna vara nekustina pat kūša spalvu, lai mani aizsargātu, tad kāpēc man viņiem jādzied ditirambi? Vēl trakāk mani mulsina, ka aizokeāna vara visus mūsu pierobežas varas komjauniešus un čekas stukačus sagrābāja sev par draugiem, mums par oligarhiem!
Jā, varētu teikt - kur tavs patriotisms?! Un es tev saku kā ir, mans patriotisms stiepjas tik tālu, cik man ir fiziskā un garīgā spēka aizstāvēt un nosargāt - 1. savu teritoriju un 2. savus iedzīvotājus. Ja manā mājā kāds nāks man atņemt manu māju vai nogalēt manu ģimeni, dabūs pierē ar lomiku! Es, protams, varu arī riet, lai šie domā, ka man ir rotveilers (man, starp citu, riešana padodas labāk kā ar lomiku).
Manas izredzes sarūk, ja manu māju grib atņemt liels bars, piem., zemessargu ar paskalotām smadzenēm, man var nepietikt visiem lomiku. Un vēl vairāk izredzes sarūk, ja to dara bars, bruņots ar kalašņikovu. Skaidrs, ka ikviens normāls kekss dos galvā ar lomiku katram, kurš nāk atņemt viņa māju (teritoriju) un sievu (p-iedzīvotāju).
Bet tagad padomā, ko tu, patriot, Māri, esi gatavs un spējīgs aizsargāt. Teritoriju? Cik lielu tu sargāsi? Ap Cēsīm? 5 km rādiusā? 10 km? Iedzīvotājus sargāsi? Kurus? Rīdziniekus no Bolderājas? Daugavpiliešus? Jēkaba ielas sotņu? Viņiem to vajag? Viņiem konti Šveicē, villas StMoricā, to visu arī sargāsi? Vajag tautai (karstām sirdīm) apvienoties un maksāt nodokļus? Un atjaunot zemessardzi, jo tad var kaut ko nopelnīt? Un kāda vietiņa arī exim atrastos? Silta, jauka vietiņa mazliet lietotā humānās palīdzības krēslā no alianses?
Patriotisms ir laba lieta, tas saliedē tautu, palielina izslaukumu, tas ir, IKP, es gribēju teikt. Tikai pirms brēkt par patriotismu, nodefinē - 1. savu teritoriju, 2. savu iedzīvotāju un 3. pārliecinies, ka tev ir vara - pagrabā tiešām ir a-bumba, nevis kaimiņa kaķa atstāta "dāvana", varbūt tev nav savas a-bumbas, bet draugam ir, nu tad pārliecinies, vai viņš neblefo, jo varbūt arī viņam ir tikai kaķa kaka.

Atbildēt

da da ,vatnik

04.10.2021. 17:37

»

Jaunlatviesi atgriezisies

izdzivojusie latviesu jauniesi brauks macities un stradat uz Krieviju ,tapat ka pirms 2 gadsimtiem


za to tvoi jebaķeļi tebja oblapošiļi : Обнародованные данные расследования про офшоры показывают: абсолютно ВСЕ путинские чиновники связаны с Западом.
Все имеют там счета, недвижимость, офшоры.
Все проводят там отпуска.
У всех там семьи.
Их дети имеют там паспорта.

И вот эти люди решают, кто в России иноагент.

Atbildēt

kirdik taviem kazackiem

04.10.2021. 17:20

»

neapcura kajas !

kazaki tevi nokers meza un popers ar nagaikam !bet tavi draudzini pindosi tev palidzet nevares.https://www.delfi.lv/news/arzemes/krievija-pirmo-reizi-palaiz-cirkon-raketi-no-zemudenes.d?id 53644353


bus ari te.Из Центральноафриканской республики сообщают о новый потерях русских наемников. Здесь недалеко от селения Бомбо: в префектуре Мамбере-Кадеи на западе африканской страны, уничтожены 3 наемника русской банды Вагнера. Также есть раненые. Повстанцы организовали засаду русской банде.

Напомним, что ранее международные организации, СМИ и ООН опубликовали данные расследование о преступления русских наёмников в ЦАР с десятками живых свидетельств преступлений, совершённых ими.

Речь идёт о трёх военизированных русских группировках, воющих в ЦАР на стороне правящего режима: это банды Вагнера, Sewa Security Services и Lobaye Invest SARLU. Они обвиняются в убийствах, пытках, грабежах, изнасилованиях и похищениях мирных жителей.

Atbildēt

es

04.10.2021. 16:47

Paldies autoram!

Atbildēt

de Soto

04.10.2021. 16:32

paskat kā artjuha slavē rašņu... Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied ?

Atbildēt

Piepe

04.10.2021. 16:23

Latvijas valsts suverenitāte netika atjaunota un uzreiz tika pazaudēta. Šī nav neatkarīga valsts. Skatoties uz to kas un kā notiek - ir tikai viens loģisks secinājums - būs vēl daudz "brīnumainu" darbību un ne jau valsts labā.

Atbildēt

neapcura kajas !

04.10.2021. 16:19

»

Mja

,kremlini sarosījušies , jo izdevīgs moments patreiz. satikšu juku laikos mežā ...aizsūtīšu kobzonu klausīties


kazaki tevi nokers meza un popers ar nagaikam !bet tavi draudzini pindosi tev palidzet nevares.https://www.delfi.lv/news/arzemes/krievija-pirmo-reizi-palaiz-cirkon-raketi-no-zemudenes.d?id 53644353

Atbildēt

Ruskij mir

04.10.2021. 16:16

»

Visu zemju proletārieši

ASV lēš, ka pie viņiem jau 20milj. tādu Ruskij Mir pacientu


Krievi ir visas valstis,vini ir pat Antarktida un kosmosa !

Atbildēt

hj

04.10.2021. 16:09

tā kā drīz visus nopotēs? tad vairs nebūs problēmu

Atbildēt

Visu zemju proletārieši

04.10.2021. 16:06

»

Glogers ASV

https://youtu.be/eGkJnaNvZRA


ASV lēš, ka pie viņiem jau 20milj. tādu Ruskij Mir pacientu.

Atbildēt

Kremļa interešu autoram

04.10.2021. 15:53

Nē, nevis mega korporācijas atņems, bet jums visiem bail no tautas, kura var beidzot saņemties un tiesāt jūs visus neliešus. Tādēļ tāda iebaidīšanas akcija ar globālām korporācijām un citām briesmām. Ja nebūtu pērkamu politiķu un klaju Latvijas ienaidnieku valdībā, tad neviena korporācija šeit netiktu un patriektu arī esošās, jo 99% tām ir kremļa asiņainās naudas smaka, vienīgi reģistrētas ASV un citur. Normāls rietumu uzņēmējs nekad neriskētu līst šajā Latvijas "ruskij mir" un komunistu smirdīgajā midzenī.

Atbildēt

Mja

04.10.2021. 15:52

,kremlini sarosījušies , jo izdevīgs moments patreiz. satikšu juku laikos mežā ...aizsūtīšu kobzonu klausīties.

Atbildēt

Patiesais

04.10.2021. 15:43

Viss ir precīzi izanalizēts un izvērtēts. Diemžēl iedzīvotājiem daudz dumību p ašiem daudzajiem gadiem ir sadzīts galvā. Ir vajadzīgi vismaz pieci gadi, lai vismaz kāda iedzīvotāju daļa mācētu domāt kā raksta autors. Paldies.

Atbildēt

psihiatrs

04.10.2021. 15:06

»

Skumjais Bruņinieks

Izlasīju līdz vietai.."..AUKUS bloka izveide nozīmē, ka ASV aiziet no Eiropas...


Izlasīju, un radās doma vai pie mums nesāk izplatīties jauna psihiska novirze, kremļa fobija ,kas normālus cilvēkus pārvērš par idiotiem!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft