Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biju

13.01.2022. 23:43

»

ir ko teikt

Personu apliecinošu dokumentu likums...


Biju līdzīgā situācijā. Prieka maz. Kamēr visi lēmumi nav pieņemti, jātup uz vietas valstī, kā piepei! Pieņemu, tā arī ir tā problēma, ka nevis darbu nevar dabūt, bet gan nevar uz Odesu aizbraukt pasildīties šajā sdkarbajā ziemā. Bet būs labi. PLMP gan ir viens sūdu kantoris. Ja nieiešķiebsi ķepā vai nesāksi draudēt, ne vella nekustēs uz priekšu ātrāk.

Atbildēt

ak vai...

13.01.2022. 23:26

Vēl cilvēks kanpi pieņemts pilsonībā, kad jau sāk rakstīt žēlabas. Atvainojiet, mums pašiem žēlabnieku sūdzībkaļu ir pietiekoši, vēl tikai pietrūka "svaigi ceptu jaunpilsoņu"... (No otras puses, tas parādītu, ka cilvēkat tiešām, atzīsim nu paškritiski, cilvēkam piemīt tas mūsu nācijas nelaimīgai ssūdzībnieka žēlabnieka gars. Būs viegli iekļauties, integrēties, tā teikt, pašā spilgtākajā mūsu bariņa daļā). Vai nu vajadzēja tā, sākt ar pretenzijām (pat ja tās būtu pamatotas)? Nu, izpalika svinīgā iestāšanās, kas būtu jauks notikums... bet vai mazums |krupju" nācies "norīt" mums šeit, vai mazums svinīgu notikumu izbojāti (arī - ar covid saistībā, un tur nu neko nevar darīt. Visiem grūti, visiem slikti,) (Es patiešām neaizstāvu mūsu valsts valdošos, un arī ne ierēdņus sīkākos kantorīšos. Bet no otras puses- visi esam jau tikai cilvēki. arī viņi, tie, kuri PMLP strādā. Vismaz man gadījusies tikai vislabākā pieredze, kad bija jānomaina dokumenti.)

Atbildēt

kļimoviča aita

11.01.2022. 19:46

»

?

Cik ilgi Latvijas pilsoniem 2022 gada jagaida rinda uz pases nomainu notecejusa termina gadijuma


Dieva dzirnas maļ lēni, bet labi!

Atbildēt

Kantorim prasās kadru maiņa

11.01.2022. 18:54

Kur problēma? Vainīgos atbrīvot no darba pienākumiem. Jājautā tiem kas tur sēdēja amatos vai esat mēģinājuši strādāt?

Atbildēt

Segregācijas pumpas

11.01.2022. 13:46

»

Okupācijas augoņi

Ko nozīmē lojāls ? Kādas ir lojāluma pazīmes ? Ar ko lojāls atšķiras no nelojāla un kādas pazīmes garantēs lojālumu arī pēc krievu tanku ierašanās


Domāju ka lojalitātei gan uz vienu,gan otru pusi pieņems kuaar kodus vai potēšanas grāmatiņas.Tas pasākums jau esot globāls,tā te runā un tā arī izskatās

Atbildēt

Okupācijas augoņi

11.01.2022. 12:13

»

Skumji gan

Cilvēks-lojāls-atbildīgs....un tāda pļauka


Ko nozīmē lojāls ? Kādas ir lojāluma pazīmes ? Ar ko lojāls atšķiras no nelojāla un kādas pazīmes garantēs lojālumu arī pēc krievu tanku ierašanās.

Atbildēt

Mjā

11.01.2022. 12:06

»

...

Kur nu aita bez krotālijām


Kā būtu ar vilka pasi

Atbildēt

nobadef157

11.01.2022. 10:12

our roomate's mom makes $72 an hour at home, she has been unemployed for two months and last month her check was $21204 just working at home two hours per day... go to this link >>> ...........www.now37.com

Atbildēt

Upsr

11.01.2022. 00:44

»

ir ko teikt

Personu apliecinošu dokumentu likums...


Ja cilvēks,kas sevi nepozicionē un neapstiprina kā PERSONU,vai viņam ir iespēja LV juridiscijā sevi pasludināt par dzīvu sievieti vai dzīvu vīrieti?

Atbildēt

Prituļiks

10.01.2022. 22:50

Latvijā tikai tēla spodrināšanai jūs te vajadzzīgi! Īstenībā nevienam jūs te needat vajadzīgi
.Atā.

Atbildēt

Aga

10.01.2022. 20:02

Vispār interesants kantoris. Lai dabūtu id karti mēneša laikā man nācās 2 reiz nobraukt 160km. Bet manam paziņam ierēdnim uztaisīja tepat Rīgā bez rindas.

Atbildēt

?

10.01.2022. 18:18

Cik ilgi Latvijas pilsoniem 2022 gada jagaida rinda uz pases nomainu notecejusa termina gadijuma ?

Atbildēt

ir ko teikt

10.01.2022. 18:16

Personu apliecinošu dokumentu likums

4.pants. Personu apliecinošu dokumentu veidi

(1) Ir šādi personu apliecinoši dokumenti:
1) personas apliecība;

5.pants. Personas apliecība

(1) Ir šādas personas apliecības:

4) trešās valsts pilsoņa personas apliecība;

(2) Trešās valsts pilsoņa personas apliecība ir uzturēšanās atļauja, ko izsniedz saskaņā ar migrāciju regulējošiem tiesību aktiem.

Atbildēt

Ex gans

10.01.2022. 17:33

»

...

Kur nu aita bez krotālijām


Šitais labs!!!

Atbildēt

...

10.01.2022. 17:05

Kur nu aita bez krotālijām...

Atbildēt

Skumji gan

10.01.2022. 16:58

Cilvēks-lojāls-atbildīgs....un tāda pļauka!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...