Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fatumis

05.11.2014. 20:37

redziet dombrovska notiesāšana lietu uz krievijas dzinavām tāpēc mēs izdomājām viņam nu ordeni iedot ...

gan jau artuss vēlēk arī piekritīski ka pareizi darījām ...

Atbildēt

fatumis

05.11.2014. 20:37

»

krams

Šajā valstī blēdis uz blēža sēž !Morālie kropļi


redziet dombrovska notiesāšana lietu uz krievijas dzinavām tāpēc mēs izdomājām viņam nu ordeni iedot ...

gan jau artuss vēlēk arī piekritīski ka pareizi darījām ...

Atbildēt

real

04.11.2014. 19:21

knab iet svf un rotsilda klana pavada,vai tad par to vel kadam varetu but saubas.bilderbergas kluba tacu dombrovskis pienemts par supervaizoru latvijas pingvinu pieskatisanai un to skaita regulesanai.

Atbildēt

krams

04.11.2014. 11:34

Šajā valstī blēdis uz blēža sēž !Morālie kropļi!

Atbildēt

TQP

04.11.2014. 00:14

Ko ta tas prastais impotentu kantoris vispār kādreiz ir spējis saskatīt. Streļčēnoks nespētu saskatīt arī to ka viņa sieva vuņu krāptu ar visiem pēc kartas.

Atbildēt

janka zem tanka

04.11.2014. 00:06

»

jankam

interesanti - vai tiešām esi tik stu.bs, vai tev maksā par stu..biem komentāriem


Protams, ka tik stulbs nav, kā izliekas, bet gan tiek maksāti Jūdasa grasi tam mēslam.

Atbildēt

Paija

03.11.2014. 23:16

Manuprāt Liktens vai Providence , sauciet to kā gribiet, atdarīs v.dombrovskim par to ļaunumu, ko viņš nodarījis latviešu tautai, izdzenot to uz ārzemēm , izdzenot to no mājām peļņas meklējumos.

v. dombrovskis nebūs laimīgs, jo uz viņa sirdsapziņas gulstas smags slogs.

Atbildēt

Paija

03.11.2014. 23:15

Manuprāt Liktens vai Provedence , sauciet to kā gribiet, atdarīs v.dombrovskim par to ļaunumu, ko viņš nodarījis latviešu tautai, izdzenot to uz ārzemēm , izdzenot to no mājām peļņas meklējumos.

v. dombrovskis nebūs laimīgs, jo uz viņa sirdsapziņas gulstas smags slogs.

Atbildēt

janka

03.11.2014. 22:37

»

jankam

interesanti - vai tiešām esi tik stu.bs, vai tev maksā par stu..biem komentāriem


Lūdzu uzmanīgi apskatīt niku.Citādi vēstījums nenonāk pie īstā adresāta!

Atbildēt

hop

03.11.2014. 20:17

Nav pat jāprognozē lai saprastu, ka Lapsas iesniegumi ņems šādu galu. Pats vārds Lato Lapsa šiem iesniegumu izskatītājiem noteikti rada attiecīgas izjūtas un tas arī nosaka iesniegumu izskatīšanas ievirzi. Lapsam pašam arī derētu aizdomāties, ka nevar kļūt par spundi katram caurumam. Tā ne tikai aizliegs pārsūdzēt lēmumus, drīz aizliegs viņa iesniegumus vispār ņemt un izskatīt.
Iesaku vērst skatu uz vēlēšanu pieredzi Latgalē. Varbūt nav grūti arī Rīgā atrast bomžus , kas par kādiem 20 Euro paraksta Lapsas sacerētos iesniegumus. Vajag tikai pamainīt stilu, citādi ātri 'atkodīs" autoru.

Atbildēt

un vēl

03.11.2014. 19:05

Kā prognozēts, policija neuzsāk kriminālprocesu saistībā ar bēdīgi slavenā Lapsas saistību ar pedofiliju.

Atbildēt

?

03.11.2014. 19:03

Par kuru V.Dombrovski ir runa? Par Valdi vai par Vjačeslavu? Uzskaitījumos ir daudz man nedzirdētu uzvārdu . Kas tie par ļaudīm? Kas tās par kompānijām?Arī V.Dombrovskis var būt kā vien tā otrs.

Atbildēt

jankam

03.11.2014. 17:51

»

Janka

Lieku reizi redzams, ka Lato Lapsa ir melis


interesanti - vai tiešām esi tik stu.bs, vai tev maksā par stu..biem komentāriem ?

Atbildēt

es

03.11.2014. 17:48

Tur augšā jau katrs sev izkārtoja līdzīgu 3a portfelīti apzogot tautu. Tagad jau neviens nemeklēs vainīgos, jo ja sāks meklēt tad būs jāatrod pašiem sevi.

Atbildēt

Janka

03.11.2014. 15:13

Lieku reizi redzams, ka Lato Lapsa ir melis!
KNAB, protams, Lato Lapsas melos neko neatrada!

Atbildēt

'dzin'dzo'dzan'

03.11.2014. 14:54


Berjozkina (nenosauca premjeru, bet strādāja pie MK un koalīcijas) un A.Lemberga mērķi ir skaidri, ko atbalsta arī VP Berjozkins ar savām interesēm otrreiz kļūt par VP. Kad koalīcija gatava, premjerēšanu uztic Straujumai.Straujuma – savējā, vecā komuniste.Mērķis – labi daudz ministru no ZZS un par Saeimas spīkeru ZZS biedru – G.Daudzi. Bet galvenais – ministri vienosies par izmaiņām krimināllikumā, lai var Saeima ar G.Daudzi apstiprināt gan Berjozkinu uz otru termiņu, gan – „uzlabot likumdošanu”, lai var izbeigt krimināllietas pret A.Lembergu. LV ir pilnībā nozagta un valsts slīgst parādos pāri 8 000 000 000 eiro.LV pārvalda vecā komunistu politmafija. Dombrovskis uztaisīja valsts parādu 8 000 000 000 eiro. Zatlers, kā prezidents, virzīja Godmani, kā premjeru, un piekrita Godmaņa politikai glābt Parex un 20 ārvalstu banku noguldījumus par valsts naudu. Dombrovskis, Bērziņa aicināts, turpināja konsekventi noziedzīgās Rimševica, Zatlera, Godmaņa iesāktās darbības - palielināja aizņēmumu līdz aptuveni 8 000 000 000 eiro. Sarakstā nākošais, kas šos noziegumus akceptēja ir Bērziņš parastais, piešķirot Trijzvaigžņu ordeni Dombrovskim, Lemberga politmafijas sabiedrotais.. Tādēļ noziedznieku saraksts papildināts ar Bērziņu. Latviju parādu postā iegrūda - Rimševics, Zatlers, Godmanis, Dombrovskis, Bērziņš. Izskatīts tiek jautājums par nākošo personu šajā sarakstā. Tā būs persona, premjerministrs, kas palielinās aizņēmumu no SVF/PB. Viss tiek uzskaitīts, tostarp katra apsūdzības un vainas pakāpe. http://www.usdebtclock.org/

Atbildēt

Karote

03.11.2014. 12:55

Ne jau velti vēl vecais ,labais Kalvītis tiecās pieķemmēt visus "tiesībsargājošos". Nu, beidzot, tas pamatā ir izdevies, līdz pat bičkovičiem un augstākajai tiesai. Veseli ēduši, bauri, tā sakot :)

Atbildēt

neKNĀBs

03.11.2014. 12:24

Protams ka nesaskata, jo šajā bandītu, korumpantu, shēmotāju midzenī vairs nav palicis neviens godīgs cilvēks. Mafiozās struktūras visos atbildīgos amatos ir sabāzušas savus roklaižas. Un "Vārna vārnai nekad acī neKNĀBs"

Atbildēt

Ēdelweiss

03.11.2014. 12:19

Par ko gan tā satraucās portals Pietiek com ???? Tā Korumpantu Neaizskaramības Aizstāvibas Banda tacu pilnīgi attaisno savu būtību un savu nosaukumu !!!!!! Tiesi tapatās kā Vpistu vadonios deģeneratolisimus Ķuzis neredz to ka viņš 2003 gadā ,būdams RGPP KPP darbonītis piesedza policaju reketu, kā RPP Punculis un Lūkass neredz savu sucmanisko darbošanās metodi.... kā Gunytis Ūlmanis neredz savu brīvpratigo kalpošanu sarkano fasistu-komunistur noziedzīgajam režīmam.... Bet, ta jau ir ta patiesā īstenā latvioskā verība-aklums, arī garīgais....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...