Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fatumis

05.11.2014. 20:37

redziet dombrovska notiesāšana lietu uz krievijas dzinavām tāpēc mēs izdomājām viņam nu ordeni iedot ...

gan jau artuss vēlēk arī piekritīski ka pareizi darījām ...

Atbildēt

fatumis

05.11.2014. 20:37

»

krams

Šajā valstī blēdis uz blēža sēž !Morālie kropļi


redziet dombrovska notiesāšana lietu uz krievijas dzinavām tāpēc mēs izdomājām viņam nu ordeni iedot ...

gan jau artuss vēlēk arī piekritīski ka pareizi darījām ...

Atbildēt

real

04.11.2014. 19:21

knab iet svf un rotsilda klana pavada,vai tad par to vel kadam varetu but saubas.bilderbergas kluba tacu dombrovskis pienemts par supervaizoru latvijas pingvinu pieskatisanai un to skaita regulesanai.

Atbildēt

krams

04.11.2014. 11:34

Šajā valstī blēdis uz blēža sēž !Morālie kropļi!

Atbildēt

TQP

04.11.2014. 00:14

Ko ta tas prastais impotentu kantoris vispār kādreiz ir spējis saskatīt. Streļčēnoks nespētu saskatīt arī to ka viņa sieva vuņu krāptu ar visiem pēc kartas.

Atbildēt

janka zem tanka

04.11.2014. 00:06

»

jankam

interesanti - vai tiešām esi tik stu.bs, vai tev maksā par stu..biem komentāriem


Protams, ka tik stulbs nav, kā izliekas, bet gan tiek maksāti Jūdasa grasi tam mēslam.

Atbildēt

Paija

03.11.2014. 23:16

Manuprāt Liktens vai Providence , sauciet to kā gribiet, atdarīs v.dombrovskim par to ļaunumu, ko viņš nodarījis latviešu tautai, izdzenot to uz ārzemēm , izdzenot to no mājām peļņas meklējumos.

v. dombrovskis nebūs laimīgs, jo uz viņa sirdsapziņas gulstas smags slogs.

Atbildēt

Paija

03.11.2014. 23:15

Manuprāt Liktens vai Provedence , sauciet to kā gribiet, atdarīs v.dombrovskim par to ļaunumu, ko viņš nodarījis latviešu tautai, izdzenot to uz ārzemēm , izdzenot to no mājām peļņas meklējumos.

v. dombrovskis nebūs laimīgs, jo uz viņa sirdsapziņas gulstas smags slogs.

Atbildēt

janka

03.11.2014. 22:37

»

jankam

interesanti - vai tiešām esi tik stu.bs, vai tev maksā par stu..biem komentāriem


Lūdzu uzmanīgi apskatīt niku.Citādi vēstījums nenonāk pie īstā adresāta!

Atbildēt

hop

03.11.2014. 20:17

Nav pat jāprognozē lai saprastu, ka Lapsas iesniegumi ņems šādu galu. Pats vārds Lato Lapsa šiem iesniegumu izskatītājiem noteikti rada attiecīgas izjūtas un tas arī nosaka iesniegumu izskatīšanas ievirzi. Lapsam pašam arī derētu aizdomāties, ka nevar kļūt par spundi katram caurumam. Tā ne tikai aizliegs pārsūdzēt lēmumus, drīz aizliegs viņa iesniegumus vispār ņemt un izskatīt.
Iesaku vērst skatu uz vēlēšanu pieredzi Latgalē. Varbūt nav grūti arī Rīgā atrast bomžus , kas par kādiem 20 Euro paraksta Lapsas sacerētos iesniegumus. Vajag tikai pamainīt stilu, citādi ātri 'atkodīs" autoru.

Atbildēt

un vēl

03.11.2014. 19:05

Kā prognozēts, policija neuzsāk kriminālprocesu saistībā ar bēdīgi slavenā Lapsas saistību ar pedofiliju.

Atbildēt

?

03.11.2014. 19:03

Par kuru V.Dombrovski ir runa? Par Valdi vai par Vjačeslavu? Uzskaitījumos ir daudz man nedzirdētu uzvārdu . Kas tie par ļaudīm? Kas tās par kompānijām?Arī V.Dombrovskis var būt kā vien tā otrs.

Atbildēt

jankam

03.11.2014. 17:51

»

Janka

Lieku reizi redzams, ka Lato Lapsa ir melis


interesanti - vai tiešām esi tik stu.bs, vai tev maksā par stu..biem komentāriem ?

Atbildēt

es

03.11.2014. 17:48

Tur augšā jau katrs sev izkārtoja līdzīgu 3a portfelīti apzogot tautu. Tagad jau neviens nemeklēs vainīgos, jo ja sāks meklēt tad būs jāatrod pašiem sevi.

Atbildēt

Janka

03.11.2014. 15:13

Lieku reizi redzams, ka Lato Lapsa ir melis!
KNAB, protams, Lato Lapsas melos neko neatrada!

Atbildēt

'dzin'dzo'dzan'

03.11.2014. 14:54


Berjozkina (nenosauca premjeru, bet strādāja pie MK un koalīcijas) un A.Lemberga mērķi ir skaidri, ko atbalsta arī VP Berjozkins ar savām interesēm otrreiz kļūt par VP. Kad koalīcija gatava, premjerēšanu uztic Straujumai.Straujuma – savējā, vecā komuniste.Mērķis – labi daudz ministru no ZZS un par Saeimas spīkeru ZZS biedru – G.Daudzi. Bet galvenais – ministri vienosies par izmaiņām krimināllikumā, lai var Saeima ar G.Daudzi apstiprināt gan Berjozkinu uz otru termiņu, gan – „uzlabot likumdošanu”, lai var izbeigt krimināllietas pret A.Lembergu. LV ir pilnībā nozagta un valsts slīgst parādos pāri 8 000 000 000 eiro.LV pārvalda vecā komunistu politmafija. Dombrovskis uztaisīja valsts parādu 8 000 000 000 eiro. Zatlers, kā prezidents, virzīja Godmani, kā premjeru, un piekrita Godmaņa politikai glābt Parex un 20 ārvalstu banku noguldījumus par valsts naudu. Dombrovskis, Bērziņa aicināts, turpināja konsekventi noziedzīgās Rimševica, Zatlera, Godmaņa iesāktās darbības - palielināja aizņēmumu līdz aptuveni 8 000 000 000 eiro. Sarakstā nākošais, kas šos noziegumus akceptēja ir Bērziņš parastais, piešķirot Trijzvaigžņu ordeni Dombrovskim, Lemberga politmafijas sabiedrotais.. Tādēļ noziedznieku saraksts papildināts ar Bērziņu. Latviju parādu postā iegrūda - Rimševics, Zatlers, Godmanis, Dombrovskis, Bērziņš. Izskatīts tiek jautājums par nākošo personu šajā sarakstā. Tā būs persona, premjerministrs, kas palielinās aizņēmumu no SVF/PB. Viss tiek uzskaitīts, tostarp katra apsūdzības un vainas pakāpe. http://www.usdebtclock.org/

Atbildēt

Karote

03.11.2014. 12:55

Ne jau velti vēl vecais ,labais Kalvītis tiecās pieķemmēt visus "tiesībsargājošos". Nu, beidzot, tas pamatā ir izdevies, līdz pat bičkovičiem un augstākajai tiesai. Veseli ēduši, bauri, tā sakot :)

Atbildēt

neKNĀBs

03.11.2014. 12:24

Protams ka nesaskata, jo šajā bandītu, korumpantu, shēmotāju midzenī vairs nav palicis neviens godīgs cilvēks. Mafiozās struktūras visos atbildīgos amatos ir sabāzušas savus roklaižas. Un "Vārna vārnai nekad acī neKNĀBs"

Atbildēt

Ēdelweiss

03.11.2014. 12:19

Par ko gan tā satraucās portals Pietiek com ???? Tā Korumpantu Neaizskaramības Aizstāvibas Banda tacu pilnīgi attaisno savu būtību un savu nosaukumu !!!!!! Tiesi tapatās kā Vpistu vadonios deģeneratolisimus Ķuzis neredz to ka viņš 2003 gadā ,būdams RGPP KPP darbonītis piesedza policaju reketu, kā RPP Punculis un Lūkass neredz savu sucmanisko darbošanās metodi.... kā Gunytis Ūlmanis neredz savu brīvpratigo kalpošanu sarkano fasistu-komunistur noziedzīgajam režīmam.... Bet, ta jau ir ta patiesā īstenā latvioskā verība-aklums, arī garīgais....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...