Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

15.03.2019. 17:57

»

Meza bralis pedejais

Katram tiesnesim 9gr.pa ordeni muziba


Iesaku pārbaudīt finanšu prorektora dienesta darbību- atklāsies daudz brīnumu

Atbildēt

Jautājums

13.03.2019. 01:38

Interesanti, vai šiem ST tiesnešiem pašiem sevi nav riebums no rīta skatīt spogulī, kur pretī lūr pretīgs vilkatis? Mājās cilvēks, darbā cūka?

Atbildēt

AC

13.03.2019. 01:27

»

Sašutums

Var sašust, bet tas ir lieki. 100 ūdensgalvas ir pieņēmuši nepamatotu lēmumu, paklausot muzikanta Dāldera ierosinājumam. Tas arī viss. Satversmes tiesa ņi pri delah. Dara savu darbu. Šoreiz diezgan labi


Ne tuvu viņi nedara labi savu darbu. ST interesē tikai sava maka biezums un tāda lēmuma pieņemšana, lai pašu tālākā dzīve būtu maksimāli mierīga pēc tā publicēšanas. Neba jau nu bauri skries uz Briseli vai Luksemburgu sūdzēties!

Atbildēt

Zelts

13.03.2019. 01:20

»

phephe

Sabiedriskais sektors un privātums. Tā jau tā korupcija zeļ un plaukst. Arī tiesās. Un korupcija nav tikai došana ķepā. Atalgošana ar amatu satversmes tiesā vai vieta saeimā pēc tam, arī ir korupcija...


Diemžēl, pēc Endziņa Satversmes tiesa ir palikusi par koalīcijas partiju samazgu bedri. Visi spriedumi pilnīgi šķērsām, vairs pat necenšas pamatot lēmumus ar Satversmes pantiem, bet ar kaut kādu sēnalu literatūru komentāru par likumu piemērošanu izskatā.

Atbildēt

Kate

12.03.2019. 20:21

»

Meza bralis pedejais

Katram tiesnesim 9gr.pa ordeni muziba


Ak... Tesla ir tikai mazs pīliena okeānā:)

Atbildēt

:(

11.03.2019. 21:08

»

MI

Jap, tomēr man ir bezgala skumji...


Ļoti skumji, bet piekrītu katram Jūsu vārdan!

Atbildēt

Pēteris

11.03.2019. 20:08

RTU ir apzināti radīts finanšu haoss, lai ērti var paslēpt naudu un dāsni atalgot radiniekus un tūviniekus, VID ir daudz darba būtu- lai tik sāk

Atbildēt

phephe

10.03.2019. 19:25

Sabiedriskais sektors un privātums. Tā jau tā korupcija zeļ un plaukst. Arī tiesās. Un korupcija nav tikai došana ķepā. Atalgošana ar amatu satversmes tiesā vai vieta saeimā pēc tam, arī ir korupcija.

Un visbeidzot par kompetenci. Kad LV tiesas beigs spriedumos atsaukties uz 'akadēmiskām' grāmatiņām? Ja st tiesnešiem nepietiek savā prātiņa, lai argumentētu spriedumu, tad varbūt par tiesnešiem jāliek tie plepi, baloži un virkne vāciešu, uz kuru spriedelējumiem atsaucas LV augstākās juridiskās (ne) kompetences?

Atbildēt

pietiek

10.03.2019. 16:29

Pietiek uzskatīt, ka visi valsts pārvaldē ir zagļi,tas pats variants, bet no citas tēmas ka visi kam cita dzimtā valoda ir nelojāli utt. u.tjp. Šausmas, šausmas sliktā valsts pārvalde, neredzēšu, cik saņem apkopēja valsts iestādē, vai pat ne apkopēja, bet ierēdne. Šausmas - pēdiņās! Nevajag visus citus mērīt pēc savas samaitātības pakāpes.

Atbildēt

MI

10.03.2019. 14:53

Jap, tomēr man ir bezgala skumji.
Esmu klausījies daudzu šo juristu/tiesnešu lekcijas, lekciju ciklus, lasījis viņu publikācijas. Redzēju viņos progresīvo, nākotni. Bet esmu pārsteigts kā viņi ir skatījuši šo jautājumu. Kā viņi ir samērojuši tiesības. Un tieši publiskās (mūsu,ikkatra), privātās (indivīda personīgās), likuma garu, tas ir mērķi, jeb šoreiz sakot prevenciju. Zaudējuši vēsturisko atmiņu, jeb jēgu kāpēc atalgojuma publiskošana vispār tika ieviesta.
Viņi ir izcēluši privāto un samērojot tiesības to ir pasludinājuši par prevelējošo pār citām tiesībām.
Nu ko analoģojā teikšu tā. Satversme nodrošina indivīda pārvietošanās brīvību. Bet ak vai, arī šīs tiesības nav absalūtas. Šīs tiesības valsts var ierobežot. Respektīvi cietumnieki neiet mājās, kaut viņiem to gribētos. Nāvējošas epidēmijas rezultātā cilvēkus drīkst un ir nepieciešams turēt izolācijā. Un jebkurš, kurš nošaus izlauzošos personu netiks sodīts. Robežsardze, vai tas ir lieki? Respektīvi sabiedrības/cilvēces intereses noteiktās situācijās prevelē pār indivīda personīgajām. Bet tagad izskatās, ka nē.
Ok, ko darat jūs. Brīdī kad valstī ir hroniski smagi ar amatpersonu mantiskajiem noziegumiem, koruptīvo situāciju pieņemat lēmumus kādi piederas vecajās demokrātijās, kur pašsaprotama ir atkāpšanās (politiskā atbildība) no publiskajiem amatiem vienas paviršas, nepārdomātas kļūdas dēl, piemēram, izdarot personīgu pirkumu ar Valsts naudu (karti). Un neviens tur neprasīs kāpēc tu to darīji, jo publiskajai sfērai tu esi līķis.
Es saprotu kāpēc Latvija pieņem likumus par algu publiskošanu, darba piedāvājumos norādāmo atalgojumu, trauksmes cēlājiem. Likumi tika pieņemti, jo tam bija pamats, likumi tika pieņemti lai sakārtotu. Likumus vispār pieņem, lai sabiedrība kopumā iegūtu, attīstītos.
Situācija Latvijā un ES dalībvalstīs ir atšķkirīga, tāpēc arī likumi ir atšķirīgi. Kas vienā valstī pašsaprotami, tas otrā valstī ar likumu regulējams un ar sankciju baidāms.
Esmu mazliet pārsteigts, līdz ar to kļuvu ļoti, ļoti kritisks pret jaunās raudzes augstākajiem juristiem.
Nu bled & fak arī tiem ir jāskatās uz pirkstiem, jaanalizē simts un vienā dimensijā, lai saprastu ko viņi saka un kāpēc, jeb ko viņi vispār nes. Vai rīts ar vakaru ies kopā? Vai savos darbos viņi ir konsekventi.
Jāpiebilst,ka šādi tiek nīcināta Pilsoniskā līdzdalība Valsts dzīvē. Un ja Valstī tiek nīdēta Pilsoniskā līdzdalība, tad Valsts attīstības vektors vairs nav Demokrātija.

Atbildēt

Sašutums

10.03.2019. 14:49

Var sašust, bet tas ir lieki. 100 ūdensgalvas ir pieņēmuši nepamatotu lēmumu, paklausot muzikanta Dāldera ierosinājumam. Tas arī viss. Satversmes tiesa ņi pri delah. Dara savu darbu. Šoreiz diezgan labi.

Atbildēt

ha ha ha

10.03.2019. 14:24

»

V

Tad Satversmes tiesa ir liegusi nodokļu maksātājiem uzzināt par to, kam un cik tiek izmaksātā nodokļu maksātāju nauda


briesmīgi daudz darbinieku !!!
Algu sarakstu sastādīt apjoms nav par lielu, bet
TO PAŠU sarakstu NOPUBLICĒT ir PĀRCILVĒCISKS
darbs ! :-)))
Kur "lemj" Kučs, Kusiņš... , tur iziet cauri pat tādi
kuriozi, kā Abrenes uzdāvināšana ... !!!!!

Atbildēt

Zinošais

10.03.2019. 11:42

»

Tironis

Ja Annai vai Jānim ir kauns par savu profesiju, tad tā ir viņu problēma, lai vēršas pie psihologa nevis Satversmes tiesā. Diemžēl starp prasības iesniedzējiem velti meklēt apkopējas. Kādā veidā tad var novērtēt iestādes cilvēkresursu racionālu izmantošanu un uzpūstos štatu sarakstus, ja pieejams būtu...


Kāds naivums ! Interesanti kā pēc algu saraksta tu izsecināsi tā vai cita amata lietderību !???
Laikam nezini, ka eksistē arī tāda forma kā ārpakalpojumi - štatā nav ne sētnieka ne pat kāda vadības speciālista, bet ir līgumi par apsaimiekošanu, konsultācijām projekta vadību uzraudzību u.t.l. un tas viss būs ar atzīmi "komercnoslēpums".
Viens no spilgtākajiem pēdejā laika piemēriem - Rīgas satiksme !!!!!

Atbildēt

Mareks

10.03.2019. 10:30

Visās valstiski svarīgās vietās sabīdīti tautas resursu izšķērdību un vispārēju valsts pārvaldes korupciju piesedzoši politmafijas indivīdi,kā no raksta redzams, arī Satversmes tiesas struktūrās... Par šo noziedzīgo tendenci vēstījums šeit :

http://www.manaitautai.lv/lv/visas-kategorijas/pr%C4%81tam/politika,-t%C4%81s-aizkulises/94-cik-god%C4%ABg%C4%81-un-gudr%C4%81-valsts-p%C4%81rvald%C4%93-dz%C4%ABvojam

Atbildēt

Tironis

10.03.2019. 07:52

»

Zinošais

Un kāpēc bez tā ka Jānis strādā par šoferi, bet Anna par apkopēju nevar uzzināt cik mums izmaksā valsts iestāde


Ja Annai vai Jānim ir kauns par savu profesiju, tad tā ir viņu problēma, lai vēršas pie psihologa nevis Satversmes tiesā. Diemžēl starp prasības iesniedzējiem velti meklēt apkopējas. Kādā veidā tad var novērtēt iestādes cilvēkresursu racionālu izmantošanu un uzpūstos štatu sarakstus, ja pieejams būtu tikai iestādes budžeta kopsavilkums.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.03.2019. 03:46

Līdz šim jau
Eiropas Cilvēktiesību tiesā
ir cīkstējušies par šāda veida
valsts darbinieku tiesībām,
kuras var gan atzīt,
gan arī nē (vispārīgi).

Atbildēt

opā

10.03.2019. 02:22

Vai Satversmes tiesa nav tāda pati pornogrāfija kā visu tiesu sistēma un likumi Latvija kopumā? Cik nācies saskarties, tad VISI likumi un tiesas, tai skaitā Satversme, meklē iemeslus lai attaisnoti klaju noziedzīgu un pretlikumīgu rīcību. Likumu asimetrija parāda, ka reālas problēmas jārisina ar radikālām metodēm, ik pa brīdim kādu pārāk sadomājušos tipiņu noraidot ar pavisām savādākām metodēm, ka piemēram Aizsaules ielā...

Atbildēt

Solveiga

09.03.2019. 23:44

»

Lauķis

Un to Latvijā sauc par taisnīgu tiesu! Un demokrātiju arī... Vai te nav jāsmejas


Sen jau redzams, ka Satversmes Tiesa nevis skata LR Satversmes pārkāpumus, bet sargā "treknā gala" visatļautību attiecībā pret vienkāršo - ierindas LR pilsoni!

Atbildēt

Broļs

09.03.2019. 23:04

Šis Satversmes tiesas sasaukums pārspēj sevi ar katru nākamo spriedumu. Agrāk nez kā parasti bija tā, ka ST gudrās galvas vienmēr spriedumu reducēja tā teikt uz pašiem iesniedzējiem.
Regulāri ST spriedumu lasītāji noteikti būs ievērojuši tik bieži spriedumos atrodamo piebildi ".. cik tālu tas attiecas uz pieteikuma iesniedzējiem, normu atzīt par spēkā neesošu no ..". Kāpēc šeit nevarēja noteikt, ka norma nav spēkā tikai pret šīm te personām, kuras rakstīja pietiekumu?
Citu reizi arī ST dod laiku likumdevējam novērst šo kļūdu un nosaka datumu, līdz kuram likums ir jāizgroza. Pie budžeta balsošanas ir kaudze ar likumu grozījumiem, kuri uz tiešu valsts ieņēmumu apjomu tā tieši neattiecas. Nu piemēram, katru reizi groza vēl kaut ko nodokļu likumos tādu, kas nemaina valsts ienākumus vai tēŗiņus. Visi šie grozījumi budžeta balsošanas laikā ir prettiesiski, tomēr vai tad tas kādu uztrauc? Nē, jo citās reizēs ST smalki secina, ka normu jau var atcelt tikai pret pieteicēju, nevis pret visiem kopumā.
Atbilde te ir vienkārša - paši ST negrib, lai sabiedrība lasa par viņu 4000 - 5000 euro algām. Šo algu dēļ arī solidaritātes nodokļa lietu izsprieda sev par labu, jo visi ST tiesneši ir vēl reizē universitāšu lektori un vēl šo to piestrādā, tā, ka solidaritātes nodoklis ir jāmaksā.

Atbildēt

Tironis

09.03.2019. 22:44

»

Aldis

Kādam nodokļu maksātājam tiešām pietrūkst viņa tiesību realizācijas caur visu valsts iestāžu apkopēju, obligāti ar vārdiem un uzvārdiem, mēnešalgu uzzināšanas? Priekš kam jums to vajag? Uzzināt, ka viņš nodokļos samaksā vairāk nekā tu? Vai arī- cik viņam ir niecīga alga salīdzinot ar mani...


Atbilstoši satvermei ikvienam darbiniekam ir tiesības saņemt veiktajam darbam atbilstošu samaksu, kas nemaz nav realizējams nenoskaidrojot atalgojuma atšķirības gan privātajā, gan publiskajā sektorā, kuru saņem līdzvērtīga amata veicēji,apkopējas ieskaitot. Tad nu iznāk, ka jebkura algu slēpšana ir pretrunā ar pašu satversmi, jo nodrošina nevienlīdzīgu darba samaksu.
Saprotams , ka tā sabiedrības daļa, kuru algas, prēmijas un piemaksas neabilst ieguldītajam darbam un krietni pārsniedz kolēģu vai līdzvertīgu amata brāļu atalgojumu, ir neapmierināti ar šādu atklātību.

Atbildēt

nu taču

09.03.2019. 22:36

Virsraksts diezgan maldinošs, ierēdņi arī turpmāk sniegs ikgadējās ienākumu deklarācijas, kurās visas summas būs uzrādītās, tikai atšķirība tā, ka nebūs sadalīts atsevišķi pa mēnešiem. Cita lieta ir ar parastiem darbiniekiem (neieņem valsts amatpersonas amatu), tiem šāda pienākuma nav. Vai varbūt pietiek vienkārši neatšķir jēdzienus amatpersona, ierēdnis, darbinieks.

Atbildēt

patiesībā

09.03.2019. 22:04

»

Aldis

Kādam nodokļu maksātājam tiešām pietrūkst viņa tiesību realizācijas caur visu valsts iestāžu apkopēju, obligāti ar vārdiem un uzvārdiem, mēnešalgu uzzināšanas? Priekš kam jums to vajag? Uzzināt, ka viņš nodokļos samaksā vairāk nekā tu? Vai arī- cik viņam ir niecīga alga salīdzinot ar mani...


Tieši tā (t.i. vismaz "konceptuāli" jeb "pa lielam").

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

patiesībā

09.03.2019. 21:58

»

MI

Nu pa smuko...


C.: "Ar humoru. Gaidām atgriežamies ierēdņus džipos, ķēdēs un gredzenos kaltus ar savām cacām kuras izrīkos. Veco sistēmu ar pietuvinātajiem, pakalpiņiem, dirslaižiem, glumekļiem, intrigantiem, kuri ar zobiem cīnīsies par iekļūšanu priekšnieku pietuvinātajā lokā un palikšanu tajā. Jo arī maza prēmija ir nauda. Nu un pārēji, lai iet ieskrieties."
______________________________________

Bez humora - šajā pašreizējā SILES "valsts" parodijā eurolatvānijā tas viss jau sen ir "uz sejas", nu jau teju trīs desmitgades ilgtspējīgi un arvien pārliecinošāk. Un to nepārprotami redz un zina visi sakarīgi smadzeņot spējīgi normāli cilvēki. Nu un pārēji, galvenokārt rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombēti politkorektie lojālpatrEJoti u.c. taml. bezcerīgi aprobežoti biogaļas izstrādājumi, lai iet ieskrieties, max. ilgi un dikti tālu.

Atbildēt

Lauķis

09.03.2019. 21:50

»

tādi esam

RSU ar Satversmes tiesas palīdzību izšķēdībai visi gali ūdenī


Un to Latvijā sauc par taisnīgu tiesu! Un demokrātiju arī... Vai te nav jāsmejas?

Atbildēt

Aldis

09.03.2019. 21:18

Kādam nodokļu maksātājam tiešām pietrūkst viņa tiesību realizācijas caur visu valsts iestāžu apkopēju, obligāti ar vārdiem un uzvārdiem, mēnešalgu uzzināšanas? Priekš kam jums to vajag? Uzzināt, ka viņš nodokļos samaksā vairāk nekā tu? Vai arī- cik viņam ir niecīga alga salīdzinot ar mani.
Ja tiešām gribas "taisnību", tad jāsāk no cita gala. Algu publiskošana ir tikai sekas un neko izņemot personas privātumu neiespaido un nekad nav iespaidojusi.

Atbildēt

MI

09.03.2019. 21:03

Nu pa smuko.
Ideāli sabalansētas tiesības. Sabiedrībai maksāt nodokļus, bet zināt to detalizētāku izlietojumu liegts. Respektīvi tev pienākums maksāt, bet kur paliek tava nauda, to tev nav tiesības zināt,verg.
Ar izsmieklu modernisms - demokrātiska, pilsoniskā sabiedrība ar vergiem.
Bet rītu vadoņi atkal rampāsies kancelēs un kvēlās runās aicinās pilsonisko sabiedrību līdzdarboties Valsts dzīvē. Ta kāda mārutka pēc Jūs pieņemat likumu par trauksmes cēlājiem.
Galvā jau tērēti tiktāl, ka vairs rokas un kājas nevar sabalansēt kopdarbam.
Arī tiesību sfērā pastāv konstrukcija. Respektīvi ar likumiem kādu māju gribam uzbūvēt, vai kādu ceļu iet. Bet mums šajā jomā ir tiesību inženiertehniskais purvs, jeb no dēlēniem sastutēt šķībs škūnītis.

Bet būtībā tas ir tupisma riņķa dancis, jo būtībā šī sistēma radās, lai sabiedrība varētu iesaistīties un kontrolēt alkatīgo Valsts ierēdņu rijību. Sava veida prevencija, kura atturēja vai mazināja nepilnvērtīgā cilvēka, pēc būtības, mantkārīgās tieksmes.
Aktuāls jautājums, kā tas tiek organizēts citās valstīs. Nu, piemēram Norvēģijā.

Ar humoru. Gaidām atgriežamies ierēdņus džipos, ķēdēs un gredzenos kaltus ar savām cacām kuras izrīkos. Veco sistēmu ar pietuvinātajiem, pakalpiņiem, dirslaižiem, glumekļiem, intrigantiem, kuri ar zobiem cīnīsies par iekļūšanu priekšnieku pietuvinātajā lokā un palikšanu tajā. Jo arī maza prēmija ir nauda. Nu un pārēji, lai iet ieskrieties.

Atvainojos priekšlaicīgi, ja esmu nepareizi uztvēris un sapratis to spriedumu, un situāciju.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

09.03.2019. 19:34

Nu bet dabiski un elementāri loģiski: kāda "valsts" - tādas "tiesas" uc "ķēķa kantori".

Atbildēt

nu

09.03.2019. 18:04

kādas problēmas? Katru gadu amatpersonas iesniedz deklarācijas. Jau tagad daļa jaunās ir redzamas. Aprīļa vidū lielākā daļa būs jau apskatāma. Visi kas gribēs varēs redzēt.

Atbildēt

A.P.

09.03.2019. 17:49

Normāliem cilvēkiem (portāla latviešu mēsls trollis var nelasīt, tas nav domāts vājprātīgajiem) iesaku izlasīt "Delfos" interviju ar prof. I.Kramu par attieksmi pret spējīgiem zinātniekiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā. Ļoti labi pateikts par latviešu necienīgo izturēšanos pret gudriem un talantīgiem cilvēkiem. Tajā skaitā augstskolās. Vēl kolēģis intervijā varēja pieminēt Latvijas rektoru mafiju. Kā labi zināms, pie mums rektori ir visalkātīgākie kāsēji. Tā vietā, lai savā iestādē veicinātu godīgumu un tam būtu paraugs, šie izdzimteņi paši ir vislielākie zagļi.

Atbildēt

jaajaa

09.03.2019. 17:48

...mūsu lasītnepratējiem nav lemts saprast to, kas ir valsts, kas ir nauda, kāpēc arī mūsdienu demokrātiskās sabiedrībās cilvēki vispār veido valstis, maksā nodokļus, ar šiem nodokļiem uztur tiesas, policijas, armijas, skolas utt...tā ir viduslaiku un vēl agrāku laiku izpratne...fakts, savā būtībā valsts ir spēcīgākais bruņotais grupējums kādā areālā, kas nosaka kārtību(likumus)...bet...demokrātiskā valstī mūsu dienās tieši vienkāršais pilsonis(nodokļu maksātājs) visu likumu (ieskaitot Satversmi) izpratnē ir "darba devējs" visiem, kas "sēž uz budžetiem"...un darba devējam ir tiesības zināt, cik viņš maksā saviem strādniekiem...:)

Atbildēt

?

09.03.2019. 17:23

Vajadzētu iedibināt balvu¨Ēzeļa ausis". Pirmo vajadzētu pasniegt Kūtrim par Abrenes atdošanu.

Atbildēt

Facebook

09.03.2019. 17:06

»

...

Mērīšanās krāniņiem un ienākumu publiskošana nav viens un tas pats, diemžēl šī sistēma ir nožēlojama


Nav gan! Taču prasītāju arguments ir tajā, ka publiskoto atalgojumu var izmantot ļaunprātīgi.Tad nu lūk, feisbukā šo informāciju ir iespējams iegūt daudz apjomīgaku, tad rodas jautājums, kādēļ tā tiem nesagādā tādu uztraukumu.

Atbildēt

Facebook

09.03.2019. 16:32

»

pk

Cilvēki uzskatīja, ka ir pārkāpts viņu privātums! Viņi vērsās tiesā! Tālāk jau jāvaino likumdevējs par nekvalitatīvu likumu! Demokrātiskā valstī var vērsties tiesā par jebko, kas kādam nepatīk! Tālāk jau vainojiet likumdevēju


Satversmes tiesneši nodemonstrēja savu aprobežotību, nespējot pat pamanīt prasītāju iesniegtās prasības liekulību un divkosību. Katrs otrais no tiem nekautrējas izrādīt savu privāto dzivi feisbukā.

Atbildēt

tādi esam

09.03.2019. 16:28

RSU ar Satversmes tiesas palīdzību izšķēdībai visi gali ūdenī...

Atbildēt

lauķis

09.03.2019. 16:15

»

V

Tad Satversmes tiesa ir liegusi nodokļu maksātājiem uzzināt par to, kam un cik tiek izmaksātā nodokļu maksātāju nauda


Tieši tā , tur kur tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda nedrīkst būt nekādi noslēpumi , ne valsts noslēpums ne komercnoslēpums.

Atbildēt

pk

09.03.2019. 16:07

Cilvēki uzskatīja, ka ir pārkāpts viņu privātums! Viņi vērsās tiesā! Tālāk jau jāvaino likumdevējs par nekvalitatīvu likumu! Demokrātiskā valstī var vērsties tiesā par jebko, kas kādam nepatīk! Tālāk jau vainojiet likumdevēju!

Atbildēt

Mja

09.03.2019. 16:01

Tad turpmāk katru gadu par iepriekšējo:tik un tik - algā X, tik- algā Y, tik - par IT iepirkumu SIA X, tik- par jauniem datoriem un telefoniem SIA Y utt. Kā iztērēts katrs santīms.

Atbildēt

Tironis

09.03.2019. 15:50

96.panta piesaukšana jau ir absurda, ņemot vērā apstākli, ka visi viņi ir piekrituši strādāt sabiedriskajā sektorā sniedzot savus pakalpojumus publiski sabiedrībai, nevis privāti, bet sabiedrībai kā pakalpojuma saņēmējam ir visas tiesības zināt, salīdzināt un izvērtēt pakalpojuma kvalitāti un cenu. Tā arī nesapratu, kurā brīdi tad rodas tas privātās dzīves tiesību aizskārums veicot sabiedrisku darbu. Tad jau ģimenes un slimnīcu ārsti ir apbižoti vēl vairāk. Katrs redz tagad var apstrādāt viņa privātos datus un zināt no cikiem līdz cikiem mājās tie nebūs.

Atbildēt

V

09.03.2019. 15:19

Tad Satversmes tiesa ir liegusi nodokļu maksātājiem uzzināt par to, kam un cik tiek izmaksātā nodokļu maksātāju nauda?

Atbildēt

Zinātniskā bezcerība.

09.03.2019. 15:08

Kamēr RTU rektors braukā ar Teslu (iepriekš ar 600H Lexusu) par darbiniekiem neizmaksātām algām, tikmēr viņa ārlaulību dēls vai audžu dēls Dāvis slēpj aldziņas izpalīdzot visiem valsts darbiniekiem. Vai nav jauki?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....