Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:01

Bet, propoganda - ko patreiz Irākā dara tie mūsu 25 karavīri - misionāri, kas atrodas miera misijā Irākā jau 19 gadus pēc demokratizēšanas - vai dala Irākas iedzīvotājiem Laimas konfektes, ko, propoganda?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:00

Kāpēc pirms 3 gadiem USraēlai neizdevās okupēt Venecuēlu un sagrābt Venecuēlas naftu - kas tur aizgāja šķērsām, ko, propoganda? Mūs rinka tak paspēja atzīt pat USraēlas ielikto Venecuēlas prezidentu, ko, propoganda?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 16:57

»

kremļa propagandonam

Tāda neliela atšķirība - ne Afganistānā, ne Irākā, ne Lībijā, ne Sīrijā neviens neiebruka, lai sagrābtu to teritoriju


Bet propoganda, ja misionāri miera misijas ietvaros un demokrātijas vārdā neiebruka ne afganistānā, ne irākā, ne Lībijā un ne Sīrijā un neveica tur masu slepkavības - no kā tad mira 2 miljoni cilvēku šajās okupētajās valstīs pēc okupēšanas - no iesnām, ko, propoganda? Un Kā bija ar to Afganistānu, no kurienes izgājušā gada augustā okupanti muka ar kaunu un negodu pēc 20 okupācijas gadiem, ka atstāja pat savu tehniku 80 miljardu vērtībā, ko, propoganda?

Atbildēt

vispār

12.04.2022. 16:40

Muldēšana par kodolkaru ir tikai muldēšana, lai nenāktos atzīt, ka nav vēlmes riskēt ar daudzkārt mazākām lietām.

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 16:34

Ar ko atšķiras miera un demokratizēšanas misija no speciālās operācijas - vai tā nav tā pati okupācija, ko, propoganda?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 16:33

Kāpēc mūsu sabiedrotie misionāri miera misiju ietvaros, demokrātijas vārdā un demokratizēšanas nolūkā okupēja Afganistānu, irāku, Lībiju un Sīriju - lai varētu sagrābt naftu un citus dabas resursus, ko, propoganda? Un kas tur aizgāja šķērsām ar venecuēlas okupāciju pirms 3 gadiem, ko, propoganda?

Atbildēt

hm

12.04.2022. 15:57

Amerikāņu miera baloži taču apņēmās izvest kodolieročus no Turcijas apmaiņā pret to, ka PSRS izveda no Kubas, Taču pa šo laiku klusītiņām savas atombumbas atkal ieveduši Turcijā (Indžerlikā). Kaut PSRS beidza pastāvēt ar lielu draudzību starp Jeļcinu un Klintonu un solījumiem savstarpējai mūžīgai draudzībai, amerikāņu kodolieroči joprojām atrodas Vācijā.
Kas amerikāņus apdraud tūkstošu kilometru attālumā pāri Atlantijas un Klusajiem okeāniem? Bet amerikāņi gan apdraud, ko jau pieredzēja Japāna. Ja ASV uzmet atombumbu uz Maskavu vai Pēterburgu, arī Latvija aizrīses radioaktīvajos putekļos un dzīvība izzudīs.

Atbildēt

Apdomā

12.04.2022. 15:12

»

paardomas

Krievija nav iebrukusi nekur un Putins,Zeļenskis nekādas pavēles nevar dot jo ir tikai pārvaldnieki.Ukrainā privāti militāri bandformējumi veic elementāru cilvēku slaktēšanu un teritorijas attīrīšanu no cilvēkiem.Vakar odesā ieradās kuģis ar kolonizatoriem no Izraēlas lai ieņemtu attīrītās teritorijas...


Tikai krievijas propagandoniem rādās ka pasaules daļā kur viņi visus nav nogalinājuši un izvarojuši vai otrādā secībā, apkārt lavās vienu dienu nacisti otru dienu žīdi. Nekur citur pasaulē žīdus neienīst tāpēc ka viņi ir žīdi, un visur apzinās ka pašam jaunākajam nacistam tāpāt kā 9. maija ordeņu kraķim ir ne mazāk kā 90 gadi.

Atbildēt

Patiesais

12.04.2022. 15:08

Šāda uzvedība ir rakturīga lielajām valstīm. Amerika sita un kāva Sīriju, Libānu, Irāku, afganistānu, par Vjetnamu vispār bail runāt - masveidā iznīcināja ar ķīmiskiem ieročiemm. Faktiski tādas valstis viena no otras mācās un debīli demonstrējas,- cieš pārējās. ja piesaukt, tad piesaukt visas valstis, kas savstarpēji rīkojas līdzīgi. Kamēr vienu nelietību nosodīsim un citu sargāsim, tikmēr miera uz šīs eplanētas nebūs. Vajaga visiem kopā pret katru nelitību nostāties.

Atbildēt

Atis Priedītis

12.04.2022. 14:30

Draudi pielietot atomieročus

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

Šis fragments ir pilnīga mana fantāzija, bet diemžēl, notikumi tiešām var risināties šādi.

- Kad agresīvās lielvalsts vadītājs saprata, ka karojot ar parastajiem ieročiem, viņam nav nekādu izredžu karu uzvarēt, sākās draudi ar atomieroču izmantošanu. Kā tas notika?
- Saprotot, ka globāla atomkara laikā arī pati agresīvā valsts ies bojā, tika radīta ideja par ierobežotu atomkaru. Uzspridzināt vienu atombumbu un pasludināt visai pasaulei ultimātu - ja nenotiks bezierunu kapitulācija, sekos nākamais sprādziens, - atbildēja Kristaps.
- Kāda bija reakcija uz šādu ieceri?
- Par to, ka šāds plāns tiek kaldināts, pretējā puse uzzināja no saviem spiegiem. Un tāpēc momentā tika dota atbilde šādam notikumu pavērsienam. Tā bija ļoti īsa, korekta un pietiekami brīdinoša.
- Īsumā pastāsti par to?
- Tātad - Nr.1 - Ja atombumba tiks uzspridzināta uz karā iesaistītās otras valsts galvaspilsētas, pēc mirkļa kā atbilde atomuzbrukumam tiks pakļauta arī agresīvās valsts galvaspilsēta.
Nr.2 - Ja atombumba tika uzspridzināta virs otras lielākās karadarbībai pakļautās valsts pilsētas, atbilstoši sekos trieciens pa agresorvalsts otro lielāko pilsētu.
Nr.3 - Līdzīgi tika paziņots par to, ka atbildes trieciens būs nekavējoties un kā pilnīgi adekvāta atbilde pirmajam atomsprādzienam.
- Vai tomēr nepastāvēja bailes, ka agresīvā valsts tomēr uzreiz sāks globālu atomkaru?
- Šādas bailes bija, bet izlūkošanas dati liecināja, ka ir tikai daži cilvēki, kuri ir gatavi iznīcināt visu pasauli, bet bija cerība, ka citi ietekmīgie cilvēki to nepieļautu.
- Tātad šī atbilde, tika nosūtīta agresorvalstij, un neviens par to nezināja?
- Papildus šai atbildei tika nosūtīts arī informatīvs pielikums - ja agresīvā valsts turpinās draudēt ar atomieročiem, tad šī informācija tiks izplatīta visos iespējamos pasaules valstu medijos. Lai cilvēki beidzot sāk saprast, kas patiesībā var notikt.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

Viltnieks

12.04.2022. 14:27

Lika padomāt. Malacis Liepnieks par šī teksta atrašanu.

Atbildēt

tātad

12.04.2022. 14:18

Secinājums: lai tie ukraiņi un krievi turpina viens otru slaktēt!Jo produktīvāk, jo labāk Bidenam!

Atbildēt

Man liekas

12.04.2022. 14:15

Ka autors ir zombētāju pederasts zonderzombijkomandas īstenais homoseksualizētais loceklis gomoseksuālisma akadēmiskajā loceklī

Atbildēt

Хм

12.04.2022. 13:57

Неплохая фраза «Baidena reakcija uz Putina izaicinājumu ir apliecinājusi nepārprotamu stratēģisku skaidrību par Amerikas nacionālajām interesēm. Baidens izprot reālos riskus, ka, nepareizi rīkojoties, dinamika Ukrainā var izraisīt kodolkaru. Viņš arī zina, ka Amerikas Savienotajām Valstīm nav nekādu vitāli svarīgu interešu Ukrainā, kas nav NATO dalībvalsts.»
Честно и открыто. Хотя нас тут пытаются убеждать, что в цивилизованном мире нет никаких вот таких «интересов».

Шикарный пример того, как отличаются слова политиков от их действительных действий «Pēc tam prezidents lūdza katram sanāksmes dalībniekam piedāvāt savu atbildi. Kā pēc tam izteicās Hadlijs, “es gribēju, lai cilvēki parādītu savas kārtis attiecībā uz iespējamo militāro reakciju”, zinot, ka pretējā gadījumā daži no viņiem vēlāk varētu apgalvot, ka viņi ir gatavi cīnīties par Gruziju, bet ir noraidīti. Apejot ap galdu, neviens, tostarp Čeinijs, valsts sekretāre Kondolīza Raisa un aizsardzības ministrs Bobs Geitss, nebija gatavi balsot “par”. Amerikas Savienotās Valstis nenāca Gruzijai palīgā, un karš beidzās divu nedēļu laikā.»

Тоже очень интересный вывод, хотя и очень непопулярный и неприятный, так как ломает картину «Путин напал на Грузию просто так»: Pierādījumi liecina, ka Buša bravūra nevis atturēja Putinu, bet gan veicināja Saakašvili pārgalvību, kas savukārt bija iegansts tālākam Putina iebrukumam Gruzijā.

А про карибский кризис еще одна деталь, о которой не упомянул автор: США не только пообщели не нападать на Кубу, но и убрали ракеты из Турции. Не исключено, что и там была ситуация, что СССР требовал убрать и до этого, но США не реагировали. И понадобился карибский кризис, чтобы убрали.

Atbildēt

sekojiet naudas plūsmai

12.04.2022. 13:38

Ukraiņu , krievu cilvēku dzīvības materializējas
$-u plūsmā tēvocim Semam!

Atbildēt

paardomas

12.04.2022. 13:32

Krievija nav iebrukusi nekur un Putins,Zeļenskis nekādas pavēles nevar dot jo ir tikai pārvaldnieki.Ukrainā privāti militāri bandformējumi veic elementāru cilvēku slaktēšanu un teritorijas attīrīšanu no cilvēkiem.Vakar odesā ieradās kuģis ar kolonizatoriem no Izraēlas lai ieņemtu attīrītās teritorijas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...