Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

17.12.2019. 10:40

Tiesiskā regulējuma ietekme uz tautsaimniecību un administratīvo slogu

Projekts šo jomu neskar.

DAS IS FANTASTISH

Atbildēt

pareizi

15.12.2019. 16:36

notiek Latvijas ekonomikas pamatu graušana un kāds asv investors saņems par sviestmaizi (valsts piemaksās) pelnošu objektu- Citadele nr.2- vienotība jua roku ir iesitusi, tagad tikai jaunie komunisti ir daļās

Atbildēt

HA!

12.12.2019. 19:19

Katram ir iespēja vērot kā tiek gremdēta valsts. Jo lielāka propaganda par latviskumu un patriotiskumu, jo lielāka iespēja iemidzināt uzmanību no aktuālām un valstiski svarīgām tēmām. Vai to neviens nav ievērojis ? JKP sekta žēlojusies visām ārvalstu , sevišķi ASV, vēstniecībām. Lielākais oligarhs ir M.Martinsons, kurš vienmēr organizējis iepirkumus valsts, RD un citās pašvaldībās. Ne Lembergu kāds klausījis, bet M.Martinsonu. Tikai viņš ir pārāk slīpēts mega miljonārs, lai oficiāli iesaistītos politikā. Bet vairums politiķu ar viņu ir saistīti un pilnībā atkarīgi.

Atbildēt

Aivis

12.12.2019. 19:02

»

Latgale

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas


Ogurkiem vai oligarhiem, no kā mums īsti jāatbrīvojas?

Atbildēt

inense

12.12.2019. 17:44

Kas tas par purnu ? Vai Bordans vēl pie dzīvibas ?

Atbildēt

Zzzz

12.12.2019. 14:30

Priekšlikums:

1. Noteikt, ka Latvijas ostas pieder Latvijas republikai un atrodas tikai valsts pārvaldībā. Pārvaldības vai īpašuma tiesības nevar tikt nodotas citām valstīm. Uz Latvijas ostām un to darbību nav attiecināmas nekādas citu valstu vai valstu apvienību un organizāciju sankcijas vai liegumi, izņemot tādas, kas noteiktais saskaņā ar ANO statūtiem, ANO Ģenerālajā asamblejā vai Drošības padomē.

2.Izmaiņas attiecināt uz visām Latvijas lielajām ostām (Rīga, Ventspils, Liepāja) un Mazajām ostām, saglabājot līdzsvaru valsts un pašvaldību locekļu sastāvā 50/50, tādējādi netiktu pārkāptas ne Pašvaldību ne valsts intereses un vēlmes. Mazajām ostām - viens loceklis no pašvaldības, viens no valsts, kuri ieceļ pārvaldnieku saskaņojot ar VAS "Latvijas ostas" padomi (var nepiekrist).

VAS Latvijas ostas padomes sastāvu noteikt sekojoši: Lielo ostu - Rīgas, Ventspils un Liepājas ostas priekšsēdētāji (kopā 3), rotācijas kārtībā viens mazās ostas pārvaldnieks (1), Ekonomikas, Satiksmes, VARAM un Finanšu ministri - (4 četri). Padomes priekšsēdētājs - Ministru prezidents (izšķirošā balss politiskā atbildība), padomē kopā 8+1 9.

Izteikt pārejas noteikumu punktus sekojoši:

11. Valsts akciju sabiedrība “Latvijas ostas” ir visu Latvijas ostās atvasināto publisko personu brīvostu pārvalžu tiesību un saistību pārņēmēja.

12. Visu Atvasināto publisko personu Latvijas ostās brīvostu pārvaldes īpašumā esošie pamatlīdzekļi – nekustamais īpašums, ēkas, būves un cita manta tiek ieguldīta valsts akciju sabiedrības “Latvijas ostas” pamatkapitālā” un tie nav nododami privatizācijai.
Visa manta, kas nav nepieciešama attiecīgās ostas vajadzībām tiek nodota attiecīgās pašvaldības īpašumā līdz 27.12.2020.”

13. Ministru kabinets izveido komisiju , kura veic Visu atvasināto publisko personu Latvijas ostās tiesību, saistību, mantas un finanšu līdzekļu apzināšanu, kā arī apstiprina attiecīgās mantas nodošanu valsts akciju sabiedrībai “Latvijas ostas"
Visa manta, kas nav nepieciešama attiecīgās ostas vajadzībām tiek nodota attiecīgās pašvaldības īpašumā līdz 27.12.2020.”

utt

Atbildēt

jautājums

12.12.2019. 13:01

Nū...Ar Lembergu tam pasākumam konkrēti nav sakara. Tas ir tikai iegansts, lai pārņemtu ostas-stratēģiskā infrastruktūra.
Ja tas ir valsts kontroles nodrošināšanai, tad ok-nacionālās drošības intereses, bet ja tiek veidotas kapitālsabiedrības tālākai privatizēšanai...Nu kā Citadele...
p.s. Linkaits taču karjeru Privatizācijas aģentūrā pie Nagļa sāka, AirBaltic privatizācija-un līdzīgi projektiņi....oi,oi, oi...

Atbildēt

Q

12.12.2019. 12:04

Politiskajiem ielikteņiem, rubesām, kampariem, bondariem būs siltas vietiņās, ja kas Latvenergo arī ir valsts uzņēmums ,kuru vada politiskie idioti, tāpēc arī mums dārgākā elektrība Baltijā, tāpat būs ar ostām!

Atbildēt

to hm

12.12.2019. 10:23

»

hm

Šis pasākums, lai ķīnieši nevarētu sava projekta "Viena josla, viens ceļš" sakarā izmantot Latvijas ostas...


Amīšu sašķidrinātā gāze priekš Lietuvas tiek pildīta kuģos Melnās jūras ostā Krievijā. Varbūt, ka priekš Vācijas tāpat. Un mūsu Kariņš un citi līdēji politiķi muld par neatkarību no Krievijas!

Atbildēt

kaktuss

12.12.2019. 10:10

Bardaniešiem jatstrādā Meroni finansējums un ostas mierīgi tiks gādīgās rokās!Ne jau par valsti šeit kāds domā!!!Ko tad tā pameta Liepājas ostu ja taisa likumu ostām?Dīvaini!

Atbildēt

baidena delu ostu padome !

12.12.2019. 02:35

»

Latgale

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas


baidena delu Rigas un Ventspils ostu padome !vinam ir demokratiska pieredze ukraina !

Atbildēt

Likums

12.12.2019. 00:58

»

Satversmes tiesa

Neviens nav atcēlis pašvaldības domes tiesības vērsties Satversmes tiesā par šo grozījumu konstitucionalitātes izvērtēšanu


Rīga jau atlaista, Ventspils vēl spirinās. Izskatās, ka nolikvidēs prasības cēlājus un nobetonēs ostas par “sabiedroto” lidmašīnu placdarmiem. Un tā mūsu valsts kā mirttante dodas pa skuju taku...

Atbildēt

Hbh

12.12.2019. 00:02

Drosi Vien karins ir sacies un izraisa duriki

Atbildēt

anonīms

11.12.2019. 21:28

»

Latgale

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas


Neesi naivs. Tam nav nekāda sakara ar atbrīvošanos no oligarhiem, vienkārši tas kumoss ir ļoti gards.

Atbildēt

anonīms

11.12.2019. 21:25

Dzirdēju pa radio, ka Bordāns ASV esot runājis par Lembregu, ģēnerālprokurora izvirzišanas/nomaiņas procedūras maiņu un vēl citām interesantām lietām. Tā kā ar ostu atņemšanu pašvaldībām ar ASV palīdzību šī valdība netaisās aprobežoties. Bordāna pirmais mēģinājums nomainīt ģenerālprokuroru neizdevās. Nav pamata domāt, ka viņš atkāpies no saviem nodomiem par augstās tiesas priekšsēža un ģenerālprokurora nomaiņu. Valdība ne tikai pakļaus sev ostas un gatavojas atlaist Rīgas un Ventspils domi, bet mēģinās pakļaut sev arī prokuratūru un tiesu.

Atbildēt

Stulbi

11.12.2019. 20:53

Šie kretīni ir iecerējusi Latvijas valstij atņemt ostas caur akciju sabiedrību un tālāk tas privatizēt. Atlaist Saeimu.

Atbildēt

vecais spekulants

11.12.2019. 19:44

Ja valdiba grib nopietni parnemt ostas , jalikvide brivostu+ofsoru statuss . Parasti pasaule ienakumi no ostam sastada no10-15 % valstu budzetos.

Atbildēt

toms

11.12.2019. 19:41

Latvijas ostām ir jābūt VALSTS IPAšUMā. Tā ir LV
DROšIBA, neatkarība. Ja nav īpašumā- tas valsts
apdraudējums. To nesaprot ne sab, ne valdība jau
30 gadus. kāds sttulbumss

Atbildēt

nekas,nav jau pirma reize

11.12.2019. 18:15

»

hm

Šis pasākums, lai ķīnieši nevarētu sava projekta "Viena josla, viens ceļš" sakarā izmantot Latvijas ostas...


pacels nodoklus,panems atkal naudu no pensiem un vel kadus 100 000 liekos cilvekus izdzis no dzimtenes asv okupantiem par prieku.

Atbildēt

Satversmes tiesa

11.12.2019. 18:10

Neviens nav atcēlis pašvaldības domes tiesības vērsties Satversmes tiesā par šo grozījumu konstitucionalitātes izvērtēšanu.
:)

Atbildēt

...

11.12.2019. 17:37

»

Nja

Ieknāb putina sūdā


Tu esi netolerants pret sava sabietrotā ASV vasali.Krivijā ar centrālā banka pakļaujas FRS.

Atbildēt

Man ir interesanti

11.12.2019. 17:06

Vai pietiek.com nevar painteresēties, kad tieši sāka izstrādāt šo likumprojektu un dokumentus valsts akciju sabiedrības izveidei? Vai nesanāks tā, ka sankcijas pret Lembergu un Ventspils ostu ieviesa tad, kad mūsu mīļie birokrārtiņi bija jau projektiņus sākuši vai jau pabeiguši rakstīt?

Atbildēt

hm

11.12.2019. 16:34

Šis pasākums, lai ķīnieši nevarētu sava projekta "Viena josla, viens ceļš" sakarā izmantot Latvijas ostas?
Projektā iesaistītas vairāk kā 60 valstis. Un ķīnieši realizēs ceļu caur citām valstīm tā kā tā. Krievi, un ne tikai, uzspļaus sankcijām. Vācieši arī piedraudēja, ka nepirks amerikāņu sašķidrināto gāzi, ja tiks noteiktas sankcijas Baltijas jūras gāzes vadam.
Latvijas komercbankas likvidējām, tūlīt apstāsies ostu tranzīts un dzelzceļa pārvadājumi, Air Baltiks parādos. Cik ilgi Eiropa dos naudu?
Jaunais gads izskatās draudīgs visai Latvijai.

Atbildēt

KUKU

11.12.2019. 14:24

»

Burovs

Kāds sakars Rīgas ostai ar ASV sankcijām. Kur mums te ir Lembergs


Tāda pati kā Karginam un Krasovickim ar PAREX.
Nacionalizējot ostas vieglāk tās atdot par grašiem jeņķiem. Kariņš un Bordāns, štatos esot, jau instrukcijas būs saņēmuši.

Atbildēt

KUKU

11.12.2019. 14:11

»

joz vien uz mazmājiņu, privātīpašniek !

Ostām bija jāpaliek valsts(visu pilsoņu) īpašumā nevis iegrūztām visādās šķēļu u.c


Nemuldi, ja nav sajēgas. Rīgas brīvostas pārvaldē neietilpst ne Šķēles ne Šlesera u.c. vadītās ostas. Tās ir privātstruktūras un valstij par tām nav teikšanas. Rīgas brīvostai no valsts puses pieder ūdeņi, kuros pat sūds var peldēt, gan, no pašvaldības puses, zeme, kas tiek iznomāta augstākminētajiem kungiem. Kungiem kas veic savu saimniecisko darbību un gūst peļņu.

Atbildēt

sisene

11.12.2019. 13:58

»

Sarmulsssssssssssssss

DOMAJU VISLIELAKAIS PARSTEIGUMS VALSTIJ BUS UXZZINAT KADAS PARADSAISTIBAS AIVARS UZKRAVIS BUDZETAM


Rīgas brīvosta ir saslēgusi līgumus ar velkoņiem, tvaikoņiem utt. par simtiem miljonu. Valstij būs plaši jāatver maciņš.

Atbildēt

sisene

11.12.2019. 13:56

Rīgas un Vetspils brīvostām ir miljardiem parādu par investīciju projektiem. Tas jau stipri pārsniedz PAREX vērienu, ja valsts to visu pārņems. Kaut vai nelaimīgais Krievu salas projekts, kur valdība līdz šim meloja Eiropas Komisijai.

Turklāt juridiskā forma brīvostām ir ļoti mīksta, no vienas puses tās ir publiskais sektors, no otras puses tās var slēgt līgumus pa labi un pa kreisi. Ārpusbilances saistības būs triljonos.

Atbildēt

Latgale

11.12.2019. 13:53

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas.

Atbildēt

lauķis

11.12.2019. 13:40

»

tuka

Izskatās, ka notiek ekonomisko un attiecīgi finanšu līdzekļu pārdale starp labuma guvējiem, bet diez vai ieguvējs būs kopējais valsts budžets


Bravo!Vienkārši notiek liels galma apvērsums,arī Rīgā.Tiklīdz uz kādu laiku pazūd spirtik,sigareti,tā notiek varas maina Rīgā.Ostas liecina par nedaudz lielāku apvērsumu.Tomēr satraukumam nav vietas,Rīgā spirtik sigareti atgriezīsies un ostās zagšana turpināsies.

Atbildēt

tuka

11.12.2019. 13:20

Izskatās, ka notiek ekonomisko un attiecīgi finanšu līdzekļu pārdale starp labuma guvējiem, bet diez vai ieguvējs būs kopējais valsts budžets

Atbildēt

Sarmulsssssssssssssss

11.12.2019. 13:09

DOMAJU VISLIELAKAIS PARSTEIGUMS VALSTIJ BUS UXZZINAT KADAS PARADSAISTIBAS AIVARS UZKRAVIS BUDZETAM

Atbildēt

Iznāk, ka

11.12.2019. 12:49

Kaimiņš būs galvenais ostītājs?

Atbildēt

jr

11.12.2019. 12:29

Kā nākamo droši var pārņemt Rīgas Satiksmi :)

Atbildēt

joz vien uz mazmājiņu, privātīpašniek !

11.12.2019. 12:03

»

Jozis

Latvija tātad vienu riņķi savā attīstībā ir nogājusi. Un no jauna sākas privātā īpašuma nacionalizācija. Iemesls jau nav svarīgs


Ostām bija jāpaliek valsts(visu pilsoņu) īpašumā nevis iegrūztām visādās šķēļu u.c.
pusžīdu un žīdu kabatās !!!

Atbildēt

Jozis

11.12.2019. 11:32

Latvija tātad vienu riņķi savā attīstībā ir nogājusi. Un no jauna sākas privātā īpašuma nacionalizācija. Iemesls jau nav svarīgs.
Uz priekšu, biedri - uz jau 50 gadus zināmo gaišo ēku!

Atbildēt

Burovs

11.12.2019. 11:28

Kāds sakars Rīgas ostai ar ASV sankcijām. Kur mums te ir Lembergs???

Atbildēt

?

11.12.2019. 11:16

Vai varētu būt kāda saistība starp Saeimas atlaišanas iniciatīvu un drīz pēc tam sekojošām sankcijām pret Lembergu? Tā sakot, lai nebūtu iemesla atlaist?

Atbildēt

Pilsonis

11.12.2019. 10:46

»

koijots

Par ko satraukums? Pamainīsies konjunktūra, pamainīsim atkal īpašniekus. Galvenais noorganizēt labu iemeslu


Bet tie kangari tak jau pirms vēlēšanām runāja, ka ostas ir jāprivatizē vai "jāpārdod" (līdzīgi kā citadeli "pārdeva").
Ja izrādīsies patiesība, ka tie kangari, ar tai skaitā smagos noziegumos apsūdzēto, tiešām bija ASV un runāja par sankciju noteikšanu Latvijas pilsoni, vai tik tas nav smags noziegums pēc KL.

Atbildēt

jauku dienu

11.12.2019. 10:29

bordāna komanda visos laikos noderētu kā pakalpiņi - vieniem nodos ostas, citiem nesīs apcietināmo sarakstus.

Atbildēt

koijots

11.12.2019. 10:28

Par ko satraukums? Pamainīsies konjunktūra, pamainīsim atkal īpašniekus. Galvenais noorganizēt labu iemeslu.
Patreiz svarīgākais - nodedzināt māju, lai noķertu vienu tarakānu.

Atbildēt

VB

11.12.2019. 10:28

Bet k`ap`ec siis sankcijas att. uz Mr Lembergs?
Iepriek`s bija raxt`its, ka vajag 50% iipasum`a lai attiektos...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....