Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

17.12.2019. 10:40

Tiesiskā regulējuma ietekme uz tautsaimniecību un administratīvo slogu

Projekts šo jomu neskar.

DAS IS FANTASTISH

Atbildēt

pareizi

15.12.2019. 16:36

notiek Latvijas ekonomikas pamatu graušana un kāds asv investors saņems par sviestmaizi (valsts piemaksās) pelnošu objektu- Citadele nr.2- vienotība jua roku ir iesitusi, tagad tikai jaunie komunisti ir daļās

Atbildēt

HA!

12.12.2019. 19:19

Katram ir iespēja vērot kā tiek gremdēta valsts. Jo lielāka propaganda par latviskumu un patriotiskumu, jo lielāka iespēja iemidzināt uzmanību no aktuālām un valstiski svarīgām tēmām. Vai to neviens nav ievērojis ? JKP sekta žēlojusies visām ārvalstu , sevišķi ASV, vēstniecībām. Lielākais oligarhs ir M.Martinsons, kurš vienmēr organizējis iepirkumus valsts, RD un citās pašvaldībās. Ne Lembergu kāds klausījis, bet M.Martinsonu. Tikai viņš ir pārāk slīpēts mega miljonārs, lai oficiāli iesaistītos politikā. Bet vairums politiķu ar viņu ir saistīti un pilnībā atkarīgi.

Atbildēt

Aivis

12.12.2019. 19:02

»

Latgale

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas


Ogurkiem vai oligarhiem, no kā mums īsti jāatbrīvojas?

Atbildēt

inense

12.12.2019. 17:44

Kas tas par purnu ? Vai Bordans vēl pie dzīvibas ?

Atbildēt

Zzzz

12.12.2019. 14:30

Priekšlikums:

1. Noteikt, ka Latvijas ostas pieder Latvijas republikai un atrodas tikai valsts pārvaldībā. Pārvaldības vai īpašuma tiesības nevar tikt nodotas citām valstīm. Uz Latvijas ostām un to darbību nav attiecināmas nekādas citu valstu vai valstu apvienību un organizāciju sankcijas vai liegumi, izņemot tādas, kas noteiktais saskaņā ar ANO statūtiem, ANO Ģenerālajā asamblejā vai Drošības padomē.

2.Izmaiņas attiecināt uz visām Latvijas lielajām ostām (Rīga, Ventspils, Liepāja) un Mazajām ostām, saglabājot līdzsvaru valsts un pašvaldību locekļu sastāvā 50/50, tādējādi netiktu pārkāptas ne Pašvaldību ne valsts intereses un vēlmes. Mazajām ostām - viens loceklis no pašvaldības, viens no valsts, kuri ieceļ pārvaldnieku saskaņojot ar VAS "Latvijas ostas" padomi (var nepiekrist).

VAS Latvijas ostas padomes sastāvu noteikt sekojoši: Lielo ostu - Rīgas, Ventspils un Liepājas ostas priekšsēdētāji (kopā 3), rotācijas kārtībā viens mazās ostas pārvaldnieks (1), Ekonomikas, Satiksmes, VARAM un Finanšu ministri - (4 četri). Padomes priekšsēdētājs - Ministru prezidents (izšķirošā balss politiskā atbildība), padomē kopā 8+1 9.

Izteikt pārejas noteikumu punktus sekojoši:

11. Valsts akciju sabiedrība “Latvijas ostas” ir visu Latvijas ostās atvasināto publisko personu brīvostu pārvalžu tiesību un saistību pārņēmēja.

12. Visu Atvasināto publisko personu Latvijas ostās brīvostu pārvaldes īpašumā esošie pamatlīdzekļi – nekustamais īpašums, ēkas, būves un cita manta tiek ieguldīta valsts akciju sabiedrības “Latvijas ostas” pamatkapitālā” un tie nav nododami privatizācijai.
Visa manta, kas nav nepieciešama attiecīgās ostas vajadzībām tiek nodota attiecīgās pašvaldības īpašumā līdz 27.12.2020.”

13. Ministru kabinets izveido komisiju , kura veic Visu atvasināto publisko personu Latvijas ostās tiesību, saistību, mantas un finanšu līdzekļu apzināšanu, kā arī apstiprina attiecīgās mantas nodošanu valsts akciju sabiedrībai “Latvijas ostas"
Visa manta, kas nav nepieciešama attiecīgās ostas vajadzībām tiek nodota attiecīgās pašvaldības īpašumā līdz 27.12.2020.”

utt

Atbildēt

jautājums

12.12.2019. 13:01

Nū...Ar Lembergu tam pasākumam konkrēti nav sakara. Tas ir tikai iegansts, lai pārņemtu ostas-stratēģiskā infrastruktūra.
Ja tas ir valsts kontroles nodrošināšanai, tad ok-nacionālās drošības intereses, bet ja tiek veidotas kapitālsabiedrības tālākai privatizēšanai...Nu kā Citadele...
p.s. Linkaits taču karjeru Privatizācijas aģentūrā pie Nagļa sāka, AirBaltic privatizācija-un līdzīgi projektiņi....oi,oi, oi...

Atbildēt

Q

12.12.2019. 12:04

Politiskajiem ielikteņiem, rubesām, kampariem, bondariem būs siltas vietiņās, ja kas Latvenergo arī ir valsts uzņēmums ,kuru vada politiskie idioti, tāpēc arī mums dārgākā elektrība Baltijā, tāpat būs ar ostām!

Atbildēt

to hm

12.12.2019. 10:23

»

hm

Šis pasākums, lai ķīnieši nevarētu sava projekta "Viena josla, viens ceļš" sakarā izmantot Latvijas ostas...


Amīšu sašķidrinātā gāze priekš Lietuvas tiek pildīta kuģos Melnās jūras ostā Krievijā. Varbūt, ka priekš Vācijas tāpat. Un mūsu Kariņš un citi līdēji politiķi muld par neatkarību no Krievijas!

Atbildēt

kaktuss

12.12.2019. 10:10

Bardaniešiem jatstrādā Meroni finansējums un ostas mierīgi tiks gādīgās rokās!Ne jau par valsti šeit kāds domā!!!Ko tad tā pameta Liepājas ostu ja taisa likumu ostām?Dīvaini!

Atbildēt

baidena delu ostu padome !

12.12.2019. 02:35

»

Latgale

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas


baidena delu Rigas un Ventspils ostu padome !vinam ir demokratiska pieredze ukraina !

Atbildēt

Likums

12.12.2019. 00:58

»

Satversmes tiesa

Neviens nav atcēlis pašvaldības domes tiesības vērsties Satversmes tiesā par šo grozījumu konstitucionalitātes izvērtēšanu


Rīga jau atlaista, Ventspils vēl spirinās. Izskatās, ka nolikvidēs prasības cēlājus un nobetonēs ostas par “sabiedroto” lidmašīnu placdarmiem. Un tā mūsu valsts kā mirttante dodas pa skuju taku...

Atbildēt

Hbh

12.12.2019. 00:02

Drosi Vien karins ir sacies un izraisa duriki

Atbildēt

anonīms

11.12.2019. 21:28

»

Latgale

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas


Neesi naivs. Tam nav nekāda sakara ar atbrīvošanos no oligarhiem, vienkārši tas kumoss ir ļoti gards.

Atbildēt

anonīms

11.12.2019. 21:25

Dzirdēju pa radio, ka Bordāns ASV esot runājis par Lembregu, ģēnerālprokurora izvirzišanas/nomaiņas procedūras maiņu un vēl citām interesantām lietām. Tā kā ar ostu atņemšanu pašvaldībām ar ASV palīdzību šī valdība netaisās aprobežoties. Bordāna pirmais mēģinājums nomainīt ģenerālprokuroru neizdevās. Nav pamata domāt, ka viņš atkāpies no saviem nodomiem par augstās tiesas priekšsēža un ģenerālprokurora nomaiņu. Valdība ne tikai pakļaus sev ostas un gatavojas atlaist Rīgas un Ventspils domi, bet mēģinās pakļaut sev arī prokuratūru un tiesu.

Atbildēt

Stulbi

11.12.2019. 20:53

Šie kretīni ir iecerējusi Latvijas valstij atņemt ostas caur akciju sabiedrību un tālāk tas privatizēt. Atlaist Saeimu.

Atbildēt

vecais spekulants

11.12.2019. 19:44

Ja valdiba grib nopietni parnemt ostas , jalikvide brivostu+ofsoru statuss . Parasti pasaule ienakumi no ostam sastada no10-15 % valstu budzetos.

Atbildēt

toms

11.12.2019. 19:41

Latvijas ostām ir jābūt VALSTS IPAšUMā. Tā ir LV
DROšIBA, neatkarība. Ja nav īpašumā- tas valsts
apdraudējums. To nesaprot ne sab, ne valdība jau
30 gadus. kāds sttulbumss

Atbildēt

nekas,nav jau pirma reize

11.12.2019. 18:15

»

hm

Šis pasākums, lai ķīnieši nevarētu sava projekta "Viena josla, viens ceļš" sakarā izmantot Latvijas ostas...


pacels nodoklus,panems atkal naudu no pensiem un vel kadus 100 000 liekos cilvekus izdzis no dzimtenes asv okupantiem par prieku.

Atbildēt

Satversmes tiesa

11.12.2019. 18:10

Neviens nav atcēlis pašvaldības domes tiesības vērsties Satversmes tiesā par šo grozījumu konstitucionalitātes izvērtēšanu.
:)

Atbildēt

...

11.12.2019. 17:37

»

Nja

Ieknāb putina sūdā


Tu esi netolerants pret sava sabietrotā ASV vasali.Krivijā ar centrālā banka pakļaujas FRS.

Atbildēt

Man ir interesanti

11.12.2019. 17:06

Vai pietiek.com nevar painteresēties, kad tieši sāka izstrādāt šo likumprojektu un dokumentus valsts akciju sabiedrības izveidei? Vai nesanāks tā, ka sankcijas pret Lembergu un Ventspils ostu ieviesa tad, kad mūsu mīļie birokrārtiņi bija jau projektiņus sākuši vai jau pabeiguši rakstīt?

Atbildēt

hm

11.12.2019. 16:34

Šis pasākums, lai ķīnieši nevarētu sava projekta "Viena josla, viens ceļš" sakarā izmantot Latvijas ostas?
Projektā iesaistītas vairāk kā 60 valstis. Un ķīnieši realizēs ceļu caur citām valstīm tā kā tā. Krievi, un ne tikai, uzspļaus sankcijām. Vācieši arī piedraudēja, ka nepirks amerikāņu sašķidrināto gāzi, ja tiks noteiktas sankcijas Baltijas jūras gāzes vadam.
Latvijas komercbankas likvidējām, tūlīt apstāsies ostu tranzīts un dzelzceļa pārvadājumi, Air Baltiks parādos. Cik ilgi Eiropa dos naudu?
Jaunais gads izskatās draudīgs visai Latvijai.

Atbildēt

KUKU

11.12.2019. 14:24

»

Burovs

Kāds sakars Rīgas ostai ar ASV sankcijām. Kur mums te ir Lembergs


Tāda pati kā Karginam un Krasovickim ar PAREX.
Nacionalizējot ostas vieglāk tās atdot par grašiem jeņķiem. Kariņš un Bordāns, štatos esot, jau instrukcijas būs saņēmuši.

Atbildēt

KUKU

11.12.2019. 14:11

»

joz vien uz mazmājiņu, privātīpašniek !

Ostām bija jāpaliek valsts(visu pilsoņu) īpašumā nevis iegrūztām visādās šķēļu u.c


Nemuldi, ja nav sajēgas. Rīgas brīvostas pārvaldē neietilpst ne Šķēles ne Šlesera u.c. vadītās ostas. Tās ir privātstruktūras un valstij par tām nav teikšanas. Rīgas brīvostai no valsts puses pieder ūdeņi, kuros pat sūds var peldēt, gan, no pašvaldības puses, zeme, kas tiek iznomāta augstākminētajiem kungiem. Kungiem kas veic savu saimniecisko darbību un gūst peļņu.

Atbildēt

sisene

11.12.2019. 13:58

»

Sarmulsssssssssssssss

DOMAJU VISLIELAKAIS PARSTEIGUMS VALSTIJ BUS UXZZINAT KADAS PARADSAISTIBAS AIVARS UZKRAVIS BUDZETAM


Rīgas brīvosta ir saslēgusi līgumus ar velkoņiem, tvaikoņiem utt. par simtiem miljonu. Valstij būs plaši jāatver maciņš.

Atbildēt

sisene

11.12.2019. 13:56

Rīgas un Vetspils brīvostām ir miljardiem parādu par investīciju projektiem. Tas jau stipri pārsniedz PAREX vērienu, ja valsts to visu pārņems. Kaut vai nelaimīgais Krievu salas projekts, kur valdība līdz šim meloja Eiropas Komisijai.

Turklāt juridiskā forma brīvostām ir ļoti mīksta, no vienas puses tās ir publiskais sektors, no otras puses tās var slēgt līgumus pa labi un pa kreisi. Ārpusbilances saistības būs triljonos.

Atbildēt

Latgale

11.12.2019. 13:53

Viss Okei!No Oligarkiem jāatbrīvojas.

Atbildēt

lauķis

11.12.2019. 13:40

»

tuka

Izskatās, ka notiek ekonomisko un attiecīgi finanšu līdzekļu pārdale starp labuma guvējiem, bet diez vai ieguvējs būs kopējais valsts budžets


Bravo!Vienkārši notiek liels galma apvērsums,arī Rīgā.Tiklīdz uz kādu laiku pazūd spirtik,sigareti,tā notiek varas maina Rīgā.Ostas liecina par nedaudz lielāku apvērsumu.Tomēr satraukumam nav vietas,Rīgā spirtik sigareti atgriezīsies un ostās zagšana turpināsies.

Atbildēt

tuka

11.12.2019. 13:20

Izskatās, ka notiek ekonomisko un attiecīgi finanšu līdzekļu pārdale starp labuma guvējiem, bet diez vai ieguvējs būs kopējais valsts budžets

Atbildēt

Sarmulsssssssssssssss

11.12.2019. 13:09

DOMAJU VISLIELAKAIS PARSTEIGUMS VALSTIJ BUS UXZZINAT KADAS PARADSAISTIBAS AIVARS UZKRAVIS BUDZETAM

Atbildēt

Iznāk, ka

11.12.2019. 12:49

Kaimiņš būs galvenais ostītājs?

Atbildēt

jr

11.12.2019. 12:29

Kā nākamo droši var pārņemt Rīgas Satiksmi :)

Atbildēt

joz vien uz mazmājiņu, privātīpašniek !

11.12.2019. 12:03

»

Jozis

Latvija tātad vienu riņķi savā attīstībā ir nogājusi. Un no jauna sākas privātā īpašuma nacionalizācija. Iemesls jau nav svarīgs


Ostām bija jāpaliek valsts(visu pilsoņu) īpašumā nevis iegrūztām visādās šķēļu u.c.
pusžīdu un žīdu kabatās !!!

Atbildēt

Jozis

11.12.2019. 11:32

Latvija tātad vienu riņķi savā attīstībā ir nogājusi. Un no jauna sākas privātā īpašuma nacionalizācija. Iemesls jau nav svarīgs.
Uz priekšu, biedri - uz jau 50 gadus zināmo gaišo ēku!

Atbildēt

Burovs

11.12.2019. 11:28

Kāds sakars Rīgas ostai ar ASV sankcijām. Kur mums te ir Lembergs???

Atbildēt

?

11.12.2019. 11:16

Vai varētu būt kāda saistība starp Saeimas atlaišanas iniciatīvu un drīz pēc tam sekojošām sankcijām pret Lembergu? Tā sakot, lai nebūtu iemesla atlaist?

Atbildēt

Pilsonis

11.12.2019. 10:46

»

koijots

Par ko satraukums? Pamainīsies konjunktūra, pamainīsim atkal īpašniekus. Galvenais noorganizēt labu iemeslu


Bet tie kangari tak jau pirms vēlēšanām runāja, ka ostas ir jāprivatizē vai "jāpārdod" (līdzīgi kā citadeli "pārdeva").
Ja izrādīsies patiesība, ka tie kangari, ar tai skaitā smagos noziegumos apsūdzēto, tiešām bija ASV un runāja par sankciju noteikšanu Latvijas pilsoni, vai tik tas nav smags noziegums pēc KL.

Atbildēt

jauku dienu

11.12.2019. 10:29

bordāna komanda visos laikos noderētu kā pakalpiņi - vieniem nodos ostas, citiem nesīs apcietināmo sarakstus.

Atbildēt

koijots

11.12.2019. 10:28

Par ko satraukums? Pamainīsies konjunktūra, pamainīsim atkal īpašniekus. Galvenais noorganizēt labu iemeslu.
Patreiz svarīgākais - nodedzināt māju, lai noķertu vienu tarakānu.

Atbildēt

VB

11.12.2019. 10:28

Bet k`ap`ec siis sankcijas att. uz Mr Lembergs?
Iepriek`s bija raxt`its, ka vajag 50% iipasum`a lai attiektos...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....