Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:(

01.07.2019. 14:33

»

bs

idiotiem uztaisa foršu,ātru ceļu,bet šiem atkal slikti.Pats nevar pirkstiņu pakustināt,lai palaistu garām līdzcilvēku,galīgs tizlenis,bet penteres rakstīt slinkums nav.Tādiem vajadzētu tiesības noņemt un atpakaļ uz skolu,nevis publicēt viņu prātulas.Kāpēc bremzes un tizleņi iedomājas,ka taisnība ir ...


Spriežot pēc komentāra stila, tas idiots esat jūs pats: laikam no tiem "skrējējiem" un "stūmējiem". Ne velti saka: "paskaties 15 minūtes, kādā stilā kāds brauc ar auto, uzreiz varēsi pateikt, kas tas par cilvēku...."

Atbildēt

kkk

01.07.2019. 14:09

»

bs

idiotiem uztaisa foršu,ātru ceļu,bet šiem atkal slikti.Pats nevar pirkstiņu pakustināt,lai palaistu garām līdzcilvēku,galīgs tizlenis,bet penteres rakstīt slinkums nav.Tādiem vajadzētu tiesības noņemt un atpakaļ uz skolu,nevis publicēt viņu prātulas.Kāpēc bremzes un tizleņi iedomājas,ka taisnība ir ...


Un tu būtu tas kurš "māk braukt"? Respektīvi, māki iespiest pedāli līdz 110 vai 130 km/h? Un citiem (kuri brauc ar 90-100 km/h) tāpēc ir jāpārvietojās uz ceļa nomali, jo tu redz "māki braukt"
A CSN uz tevi neattiecās? Tev kāds speciāls ātruma režīms ir paredzēts?
Idiot, 90-tie sen jau ir beigušies. Tad mašīnu bija trīs reiz mazāk, tad varēja apdzīt un tam bija kāda jēga. Šodien ir cita intensitāte kas apdzīšanu padara bezjēdzīgu un ļoti bīstamu.
Šodien, un uz mūsu ceļiem, ātruma ierobežojums 90-100 km/h ir pilnīgi adekvāts, nepieciešams un visiem būtu jāievēro.
Šitādus "braukt mācētājus" ir tā jāizdrāž, lai tiem NEKAD vairs pat šāda doma galvā nerastos (pēc pieciem gadiem bez tiesībam).
Štrunts par to ka pēc frontalās avārijas būs par vienu debilu mazāk, - viņš taču paraus līdzi arī citus nevainīgus pilsoņus kuri "nemāk braukt".

Atbildēt

Namejs

30.06.2019. 14:53

Dauni pie stūres ir tikai viena problēmas puse, otra ir dauni, kuri projektē ceļus. Dažu brīdi ir sajūta, ka projektētājiem nekad nav bijusi autovadītāja apliecība, tie nezin ceļu satiksmes noteikumus un tiem nav ne jausmas kādi gabarīti ir fūrai.
Apgaismojiet lūdzu projektētāji, kādēļ nobrauktuves - uzbrauktuves tiek projektētas tik asos leņķos, nevis kā rietiemu pasaulē, slaidi un loģiski, kādēļ viss ir tik miniatūrs un saspiests, it kā vietas trūktu. Kādēļ visas pilsētas un mazie miesti ir pārblīvēti ar luksaforiem un bezjēdzīgām ceļa zīmēm, tā mākslīgi veidojot sastrēgumus? Kādēļ bez vajadzības tiek uzstādītas metāla barjeras, kur mazākās kļūmes gadījumā, ciešs auto vai vadītājs tiek uzdurts kā uz iesma. Kādēļ uzklājot jaunu asfaltu, ceļa nomale ir stipri zemāka, kas atkal pie mazākās kļūmes ir garantēts kūlenis pat pie neliela ātruma.d

Atbildēt

vitebskas guberņa brauc, ēnu ekonomikas nauda............

30.06.2019. 08:23

..................citi jau kā cilvēki

Atbildēt

zaiga

29.06.2019. 21:08

Uzlieciet kameru, un par katru mirkšķināšanu 7000 EUR

Atbildēt

ciphered

29.06.2019. 16:47

CSN neievērošana-mūsu stulbuma raksturīgā izpausme-mazliet pazagt taču ir stilīgi.Jo visi lielie zagļi nav iesēdināti.

Atbildēt

nevajag muldēt

29.06.2019. 14:15

Normāla šoseja. Nevajag stresot un būs labi. Autoram - ja nav komfortabli pārvietoties ar auto, jābrauc ar sabiedrisko.

Atbildēt

no Jūrmalas

29.06.2019. 13:00

Ne jau ministrs tikai vainīgs. Slikti ir ceļi un nesaprātīgi un bezatbildīgi braucēji. Tagad, kad remontē Jūrmalas šoseju, tur brīžiem notiek prātam neaptverami manervi. Daudz nekaunīgu un pašpārliecinātu plānprātiņu. Braucu katru dienu 20 gadus un esmu pateicīgs Dievam, ka esmu dzīvs un vesels.

Atbildēt

Jurčix

29.06.2019. 11:01

Kāpēc raksta beigās pieminēts Timrots?
Timrots ir CSDD korumpantu sulainis

Atbildēt

hmm

29.06.2019. 10:47

Guļ mierīgi, jo saprot, ka uzbūvēt muļķu-ancānu drošas būves, tāpat arī uzrakstīt muļķu-ancānu drošus likumus, vēl nevienam nekur pasaulē nav izdevies.
Nomalē ir ļoti vērtīga lieta (ja to prot izmantot). Vienīgais, kas tajā ceļa posmā reāli pietrūkst, ir fotoradari ik pa 5km lai izskaustu "lidotājus".

Atbildēt

2020. g. beigsies ES nauda

29.06.2019. 09:05

»

hm

Nepietika naudas 4 pilnām joslām. Tieši tāpat kā gājēju ceļiem, kas gājējus nodalītu no braucējiem


un sāksies cirks. No 2020.-2025. būs globālā finanšu krīze. Daudz cilvēku nomirs, nesaņēmuši sociālo atbalstu. Pēc tam sāks retināt ierēdņu rindas. Tagad poltiķi viņus izmanto pret tautu. Pašlaik ir tie labākie laiki, salīdzinot ar to, kas būs. UK ekonomiku samazinās un visus sūtīs mājās, lai nav par viņiem jātērē tā nauda, ko viņi atstās UK nodokļos. UK nemaksās Breksit šķiršanās naudu. Tūkstošiem cilvēku beigs dzīvi zem vilcienu riteņiem vai nolecot no tiltiem. Pēc sociālās zupas būs garas rindas.

Atbildēt

lauķis

29.06.2019. 07:38

»

hm

Nepietika naudas 4 pilnām joslām. Tieši tāpat kā gājēju ceļiem, kas gājējus nodalītu no braucējiem


Tad sāksies veiksmes stāsta triumfs.Tāpēc tiek veidotas reģionālās pretterorisma vienības,iepirkti ūdenslielgabali un autobusi ar restotiem logiem,u.t.t Tomēr varnešu uzturēšanai ES fondi tiks piešķirti.

Atbildēt

hm

29.06.2019. 07:06

Nepietika naudas 4 pilnām joslām. Tieši tāpat kā gājēju ceļiem, kas gājējus nodalītu no braucējiem.
Baidos, ka tās tikai odziņas. Kad beigsies ES fondi, tad arī redzēsim, cik patstāvīga un bagāta izrādīsies un ko varēs atļauties Latvija.

Atbildēt

VB

29.06.2019. 06:53

»

...

Noteikumu pamatprincips;pa ceļa nomali braukt AIZLIEGTS


"bet, ikdienā braucot pa šo riskanto ceļu, uzskatu, ka braukšanas veids, kad man faktiski jānobrauc no ceļa, lai palaistu kādu steidzīgāku,"

Tad Tu esi kādu komplexu mocīts. Es braucu uz 90.00 (man ir tas autopilots) un viss...

Atbildēt

Fēlis

29.06.2019. 06:14

Vienkārši pilni ceļi ar idiotiem un nevajag pat nekādu paldies joslu. Vakar uz Daugavpils šosejas apdzinu 2 mašīnas, bet pat redzot, ka apdzenu, no apmales man pretī, pieļauju ka speciāli, izbrauca bembis un ja es nebūtu pieredzējis šoferis, būtu BUMS. Daunis vēl atļāvās man dūri parādīt.

Atbildēt

...

29.06.2019. 05:53

»

Zinošais

Ļoti pareizi - naktī bez atstarotajiem, nepareizā ceļa pusē u.t.t...


Noteikumu pamatprincips;pa ceļa nomali braukt AIZLIEGTS.
Un tālāk seko interpretācijas,kādas nu kurai blīvei ienāk paurītī,jo noteikumi to pieļauj.

Atbildēt

Sigulis

28.06.2019. 22:34

»

Andris Briedis

Kurš tad ir auns...


Protams Andri, Tev pilnīga taisnība, bet ... netiesā, un tapsi netiesāts.
P.s. Es jau neko, vienkārši dzīvoju tur un esmu izvēlējies sev un savai ģimenei nekaitīgāko pārvietošanās formulu

Atbildēt

Andris Briedis

28.06.2019. 22:08

»

Sigulis

Artūr Ancān, pirmo reizi savā dzīvē šo 1,5 joslu ieraudzīju Krētā 1997. Gadā, piļauju kā tā tur bijusi arī ātrāk, pēc 10 dienām ko nobraukāju ar nomāto auto, ierāvu reālu orgasmu cik gan fantastiska var būt satiksme ja cilvēki nebrauc kā spītīgi auni, bet gan viens otru cienot, nedomājot priekš kam ...


Kurš tad ir auns?
Tas kurš nepārsniedzot MAKSIMĀLO braukšanas ātrumu, ievērojot distanci ik pa brīdim (nevis katras 2. sekundes) paskatās atpakaļskata spogulī, un ja apstākļi uz ceļa normāli atļauj palaist garām aizmugurē braucošo, kurš tad jau pārsniedz maksimālo braukšanas ātrumu, pavirzās pa labi.
Jeb psihopāti kas principā vienmēr pārsniedz maksimālo braukšanas ātrumu gan ārpus pilsētām gan pilētās, gan pagalmos, gan acīmredzami bīstamās un avārijas situācijās. Kuri lidojot spiesti samazināt ātrumu līdz maksimāli atļautajam piebraucot metru aizmugurē un kā tu pussekundi nēesi viņu palaidis garām tā sāk psihot, mest ar gaismām, pīpināt un kad nu "beidzot" tiek garām tad sāk tēlot apbižotos un bremzēt pārējo satiksmi.
Kuri tad ir tie auni? Ne tikai uz ceļiem.
Nekāda "krēta" nav iespējama kamēr šādus psihopātus uzskatām par adekvātiem braucējiem.

Atbildēt

Sigulis

28.06.2019. 22:07

»

Andris Briedis

Pilnīgi piekrītu autoram. Šī šoseja ir absolūts "ļoti rupji vārdi...


Es dzīvoju pie šīs šosejas un ikdienā braucu pa nomali jo tur nav daudz līkumu un spēju adekvāti novērtēt situāciju un man nav žēl palaist garām ne tos kas apdzen mani vai nāk man tieši purnā, bet Tu domā pareizi, nevienu Tev nav garām jālaiž, lai viņš likās purnā fūrei, jo Tu taču visu dari pareizi

Atbildēt

Zinošais

28.06.2019. 22:06

»

definīcija

Likums nav jātulko,likums ir jāievēro


Ļoti pareizi - naktī bez atstarotajiem, nepareizā ceļa pusē u.t.t.

Ne pie mums izgudroja auto un uzrakstīja pirmos Ceļu satiksmes noteikumus, tāpēc lieki vainot gan ceļa veidu, gan noteikumu autorus !
Kā jau komentāros te iepriekš kāds atzīmēja šāda veida ceļi nav tikai pie mums un noteikumu pamatprincipi arī tādi paši, pretējā gadījumā nevienu autovadītāju bez eksāmena kārtošanas pāri robežai nelaistu !

Problēma autovadītāju žargonā ir "blīvē" starp stūri un sēdekli !

Atbildēt

Andris Briedis

28.06.2019. 21:55

Pilnīgi piekrītu autoram. Šī šoseja ir absolūts "ļoti rupji vārdi".
Un bīstamu to padara arī "mierīgie" braucēji, kas visu laiku brauc par šo "paldies joslu". Un pēkšņi lec atpakaļ uz galveno joslu. Tā pusjosla ir palīgjosla, nevis regulāras satiksmes josla. Ja auto brauc ar maksimālo atļauto ātrumu vai tuvu tam (-5, -6 km/h) vai ir intensīva satiksme, kaut vai vienā virzienā, nav jālaiž garām neviens izņemto operatīvais transports, kad viņš ir jālaiž garām. VISS. Šauro smadzeņu jau tā pietiek uz ceļa. Un kad viņiem vēl rada šādus "labvēlīgos" apstākļus, tie vispār vairs neuzskata citus vadītājus par cilvēkiem.

Atbildēt

#

28.06.2019. 21:45

Pamēģini ievērojot CSN braukt maksimāli tuvu brauktuves labās malas līnijai, tā, kādus 10cm no līnijas. Tad būs labi visiem, gan lēnajam, gan skrējējam. Nepazīstu autoru un nevaru spriest par tā auto vadīšanas prasmēm, bet redzu, ka daudzi nejūt gabarītus, jo vajag 1.5m uz katru pusi no auto , lai justos droši.

Atbildēt

Lasītājs

28.06.2019. 21:38

Piekrītu autoram.
Baisi nepatīkami braukt.

Atbildēt

Sigulis

28.06.2019. 20:13

Artūr Ancān, pirmo reizi savā dzīvē šo 1,5 joslu ieraudzīju Krētā 1997. Gadā, piļauju kā tā tur bijusi arī ātrāk, pēc 10 dienām ko nobraukāju ar nomāto auto, ierāvu reālu orgasmu cik gan fantastiska var būt satiksme ja cilvēki nebrauc kā spītīgi auni, bet gan viens otru cienot, nedomājot priekš kam viņam vajag, bet gan ja vajag tad vajag, bet tikko kā iestājās krēsla tā pa nomali neviens vairs nebrauca, un tas bija pats par sevi saprotams

Atbildēt

zane

28.06.2019. 18:38

Salikt kameras un sods 10.000

Atbildēt

definīcija

28.06.2019. 18:31

»

Zinošais

Likumu tulkošanā piemēro dažādas metodes, ne tikai gramatisko, un panti jāskata kopsakarībās...


Likums nav jātulko,likums ir jāievēro.
Ja likumi sarakstīti bezjēdzīgi un neloģiski tad autori jāsoda.
Diemžēl likumi ir atbilstoši autoriem.

Atbildēt

Karote

28.06.2019. 18:16

" smieklīga nianse, ja braucu ar "džipu", šādu dzinēju ir mazāk. Ja ar mazo škodiņu, mani apdzīt cenšas gandrīz visi." šis ir labs. :) Bildīte, ka LR nav notikusi nekāda tur smalkā eiropeizācija, ar līdzvērtīgo cieņu, utml smukumiem.. Aizvien darbojas bizantijas dižošanās- re, kāds man, paskaties.. ,un piesardzība- šitādam perdelim, laikam, ir kādi ietekmīgi gali, ka jau pie džipa ticis parullēt :))

Atbildēt

Zinošais

28.06.2019. 17:40

»

definīcija

CSN 1.29. nomale — ceļa daļa, kas piekļaujas brauktuvei un nav paredzēta mehānisko transportlīdzekļu braukšanai


Likumu tulkošanā piemēro dažādas metodes, ne tikai gramatisko, un panti jāskata kopsakarībās !


Gājēji tiek raksturoti kā vieni no neaizsargātākiem satiksmes dalībniekiem, taču statistiski viņi ir arī vismasveidīgākie noteikumu pārkāpēji, kuri kā jau minēju iepriekš, tiek par to bargi sodīti tieši šīs neaizsargātības dēļ.

Senais teiciens - sargi sevi pats un tad dievs arī tevi sargās - ir patiess !!!!

Atbildēt

Vispār jā!

28.06.2019. 17:39

Esmu tur braucis pāris reižu, bet kaut ko anormālāku nevaru atcerēties. Visus Latvijas ceļu riskus salīdzinot, tas ceļš atstāj visļaunākos priekšstatus. Ceļš uz nekurieni. Vai ceļa projektā vaina, vai policijā? Nezinu. Nāves ceļš. Kad braucu tur, ārkārtīgi uzmanos. Palicis iespaids, ka braucēji ir nenormāli.

Atbildēt

bs

28.06.2019. 17:12

idiotiem uztaisa foršu,ātru ceļu,bet šiem atkal slikti.Pats nevar pirkstiņu pakustināt,lai palaistu garām līdzcilvēku,galīgs tizlenis,bet penteres rakstīt slinkums nav.Tādiem vajadzētu tiesības noņemt un atpakaļ uz skolu,nevis publicēt viņu prātulas.Kāpēc bremzes un tizleņi iedomājas,ka taisnība ir viņiem,nevis tiem kas māk braukt.

Atbildēt

jaajaa

28.06.2019. 16:48

...visbīstamākās situācijas tur ir aiz fūrēm, kas aizsedz redzamību tam, kas aiz tās...

Atbildēt

definīcija

28.06.2019. 16:39

»

Zinošais

....Saulkrastu novadā nobraukti divi cilvēki. Diemžēl. Un - "jau atkal". Vairāk neko nezinu, tāpēc bez komentāriem par šo nelaimi. Bet...


CSN 1.29. nomale — ceļa daļa, kas piekļaujas brauktuvei un nav paredzēta mehānisko transportlīdzekļu braukšanai;
Un tālāk seko trilleris ar daudziem izņēmumiem.Kroplība jau ir pašos CSN,tālāk tā transformējas cilvēku smadzenēs.

Atbildēt

Bībers

28.06.2019. 16:17

»

Tauta

Labi ka pats saprot ka ir "Stulbs pensionārs" - nepieklājīgs


Skrējēji un tālo gaismu spīdinātāji ir reāli daikti

Atbildēt

Zinošais

28.06.2019. 15:26

....Saulkrastu novadā nobraukti divi cilvēki. Diemžēl. Un - "jau atkal". Vairāk neko nezinu, tāpēc bez komentāriem par šo nelaimi. Bet!!!...

Nenoliedzami Satversmes 100. pants darbojas, taču autoram ieteiktu palasīt arī citus pantus un kaut vai Ceļu satiksmes noteikumus.
Jebkura likuma darbības pamatā ir pieņēmums ka to ievēros visi un tie, kas to nedarīs tiks sodīti !
Diemžēl manā rīcībā nav detalizētas informācijas par konkrētā negadījuma apstākļiem, tāpēc izmantošu ierasto formu - IESPĒJAMS !
IESPĒJAMS, ka konkrētajā negadījumā bojā gājušās personas rupji pārkāpa Ceļu satiksmes noteikumus un tika "sodītas" !

Atbildēt

TT

28.06.2019. 15:20

»

Guntis

Tāda dīvaina latvju tautas tradīcija - visās problēmās ar pirkstu rādīt uz ministru, premjeru, prezidentu...


uz ministriem, premjeriem, prezidentiem ir ne tikai jārāda, bet jāprasa pilnu atbildību un cietumos jāliek, kā tas ir normālās valstīs. Jā, jā, par šādām eksperimentu šosejām, par OIK utml.- par to jau sen bija jāsēž aiz rūtota loga kopā ar visu padomnieku varzu!

Atbildēt

Tiesnesis

28.06.2019. 15:01

»

Tauta

Labi ka pats saprot ka ir "Stulbs pensionārs" - nepieklājīgs


Labāk būt nepieklājīgam pret nāvējošām metāla kastēm nekā pret neaizsargātiem malāstāvētājiem. Nevajag gan jau arī vilkties pa ceļa vidu, var braukt tuvāk malai.

Atbildēt

Pilsonis

28.06.2019. 14:48

Tautā saukta par Šlesera šoseju, jo šis kroplais ceļa posms no Ādažiem līdz Skultei uztapa tieši “šofera dēlu” ministra laikā. Kamēr blakus valstīs būvē automaģistrāles ar divām joslām katrā virzienā, politiskie zagļi, kas ar Saeimas piekrišanu salikti valsts pārvaldes ceļu būvētāju pārvaldēs, padomēs un valdēs, slaukuši Eiropas lētticīgos finansētājus uz nebēdu. Desmitā tiesa partijām, pārējais sev kabatā, bet kas paliek pāri - parodijai par moderniem ceļiem Latvijā.

Atbildēt

Tauta

28.06.2019. 14:42

Labi ka pats saprot ka ir "Stulbs pensionārs" - nepieklājīgs!

Atbildēt

Penzionārs Juris

28.06.2019. 14:41

Beidzot kāds pieķēries šīs nenormālās situācijas apskatam!!!!
Piekrītu par 1000% tas nav normāli, ka jāizmanto mistiska paldies josla, no kuras poļi atteicās pirms krietna laiciņa, uzskatot to par bīstamu praksi un tā kalpoja kā īslaicīgs risinājums.
Braucot pa Saulkrastu un Bauskas šoseju es jūtos kā idiots, kuru visi aptaurē un nez kapēc pieprasa mašīnas nobraukšanu malējā pusjoslā, kura kā autors teica, bieži ir pilna ar stāvošām mašīnām un gājējiem.

Atbildēt

Guntis

28.06.2019. 14:28

Tāda dīvaina latvju tautas tradīcija - visās problēmās ar pirkstu rādīt uz ministru, premjeru, prezidentu.
Nu nevar ministrs objektīvi novērtēt katru projektu. Īpaši, ja viņš nav konkrētās jomas speciālists un ja štata un ārštata padomnieki piekrītoši māj ar galvu - viss ir riktīgi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...