Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kā VID atriebjas...

Juris Millers
04.06.2017.
Komentāri (52)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

G.

11.07.2017. 14:27

VID = valsts valstī. Jeb precīzāk sakot - bandītiska struktūra impotentā/kastrētā valsts imitācijā, kurā saimnieko virkne šādu bandītisku struktūru. Visizteiktāk tieslietu un iekšlietu jomās. Ja ieskatās rūpīgāk - katra ministrija, vairāk vai mazāk, bet ir šāda struktūra.

Atbildēt

latvietis

04.07.2017. 20:36

»

Neiedziļinoties detaļās

Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos...


Ko jûs visi pàrñèmušies ar to latvieshu valodu... Pèc tam brînàs ka jaunieshi nezin valodas. Slikta dûsha no slimajiem patriotiem.

Atbildēt

08.06.2017.

08.06.2017. 21:52

Es ceru, ka šo ziņu izlasīs arī Dana Reizniece-Ozola un Māris Kučinskis, jo šī nožēlojamā VID rīcība man atstāj tikai divas izvēles - pārtraukt jebkādu legālo uzņēmējdarbību Latvijā un, nospļaujoties uz likumiem, pāriet pilnībā "pelēkajā" zonā. Vai emigrēt. Protams, paliek vēl viena iespēja - atkal iesaistīties jaunā, gadiem ilgā tiesvedībā pret VID (tātad - Latviju), ko acīmredzot arī darīšu. Ja vien Ilze Cīrule neatcels šo absurdo lēmumu.
Visi esam bezgalīgi naīvi. VIŅI DARA KO GRIB UN ATKLĀTI UZPĻAUJ LIKUMAM, kā arī it īpaši uzpļauj mūsu par viņu domām. Kurš šajā valstī tic "taisnīgai tiesai"???

Atbildēt

Nevar vairs to izturēt

06.06.2017. 13:52

Man nav saprotams kā VID var strādāt tādi cilvēki kā Svetlanas Andersones? Visus tādus manuprāt jau sen ir jāpadzen no Valsts iestādēm, jo viņiem nav saprasšanas, ka viņu alga tiek maksāta no mūsu kabatām. Valsts iestāžu darbiniekiem jāstrādā Valsts un Valsts cilvēku labā nevis pašu ego celšanai.

Atbildēt

Armands

05.06.2017. 18:08

Tas ir normals VID solis, ta notiek vislaik... Un neko tu nepieradisi... Ar musu VID ir pilnigi svaki !!! Seit vajag visierm vienoties kopa, tad cinities ar VID.

Atbildēt

VB

05.06.2017. 13:45

"...kamēr ilgs jaunā tiesvedība, par kuras man labvēlīgu iznākumu es nešaubos."
Es gan šaubos, pat ļoti!

Atbildēt

zjb

05.06.2017. 11:59

Vai tas pats Millers, kuru nekādi no Kolhoznieku nama nevarēja dabūt ārā? Starp citu, kā šī jezga beidzās?

Atbildēt

purkskis

05.06.2017. 10:53

Neesi vienīgais

Atbildēt

Kāds

05.06.2017. 10:23

Shirins atkal trako... :P

Atbildēt

ech...

05.06.2017. 09:28

- Kāpēc jums Rīgas karte ir vienos caurumos? Piemēram, kas šis ir par caurumu?
- Tas nav caurums, tas ir Valsts Ieņēmumu Dienests. Hmm... Kaut gan...

Atbildēt

ja

05.06.2017. 08:46

mūsu policijā un prokuratūrās strādātu cilvēki, kas kaut ko saprot - varētu ieteikt iet uz turieni, bet.............pilnīgi bezjēdzīgi būtu iztērēts laiks..........Mums atteikumus raksta pat par pilnīgi klajiem un acīmredzamiem noziegumiem.

Atbildēt

Maniaks

05.06.2017. 07:22

»

K

Kāds APl? VIDā darbojas viņu likums ,,Ko gribu - to daru''. Patvaļa un visatļautība fantastikos augstumos! Reiziniece zin, bet piesedz


VIDu var iegrožot tà patvału ar slepenu operatîvo lietu izstràdi tikai, sàkot ar APL, izprotot iestàdes faktiskàs rîcîbas jèdzienu, blokèjot patvału at iesniegumiem par ierosinàtu slepenu administratîvo- operatîvo lietu. Bez tam VID patvału un noziedzîgas, apßaubàmas faktiskàs rîcîbas blokèjot ar iesniegumu, bremzèjot operatîvo , slepeno lietu izstràdes ar iesniegumu par savàm tiesîbàm, prasot uzziñas rakstiskà veidà, apgrûtinot VID ar uzziñu pieprasîßanu par savàm tiesîbàm. Uzziñu saskañà ar APL var apstrîdèt kà administratîvo aktu. Katru VID kłûdu tulkot kà materiàlo zaudèjumu un moràlo zaudèjumu atlîdzinàśanas prasîjumu no paśas VID iestàdes. Ja nemaksà, vèrśas administratîvajà tiesà ar pieteikumu. Katru VID termiña neievèrośanu, nesniedzit terminos atbildes uz iesniegumu APL jau nostrinàts kà moràlais zaudèjums. Materiàlo zaudèjumu prasîbai kompensèśanI no VID jàbût kvîtîm no juristu biroja par konsultàcijàm pat kopà ar juristu sarunàjot pakalpojuma maksu, kas var bût kvîtî neadekvàti augsta, VID uzñèmèja vajàßanu pàrvèrßot par pretèjo, uzñèmèjs sàk vajàt VID konkrètu VID juridisku personu amatpersonas adresè. VID ir publisko tiesîbu juridiska persona. Tàdèł nevar vajàt Cîruli kà VID karavadoni, bet konkrètu personu, kura paraksta dokumentus, kàdi pieejami. Konkrètàs amatpersonas konkrètu vadîtàju.Slepenajàs operatîvajàs lietàs pret uzñèmèju nekad neuzzinàsit to personu uzvàrdus, kas izstràdà stratègiju pret jums, tàdèł var vèrsties tikai pret tiem uzvàrdiem, kas piejami un ar visu apsûdzîbas bardzîbu par uznèmèjdarbîbas grauśanu, materiàlo, moràlo zaudèjumu radîśanu. Iestàdi VID var sàkt vajàt vajàśanas pèc. Registrè retu uzñèmèjdarbîbas veidu, noker VID ar uzziñu no VID ar kłûdu. Iestàdes kłûda nedrîkst radît privàtpersonai nelabvèlîgas sekas un sàk paśa operatîvàs lietas izstràdi pret VID ar zaudèjumu atlîdzîbas kompensàcijas prasîjumu. Iedodiet iestàdi, amatpersonu, likumu mès piemeklèsim paśi.

Atbildēt

Tā ir

05.06.2017. 07:19

Tu neesi vienīgais, kas saskaras ar klaju VID nekompetenci, neprofesionalitāti un ar vienu mērķi - uzrēķināt, kur vien tas iespējams (neiespējams) ar tekstu - patreiz būs šādi, a jūs tiesājaties, ja nepatīk.

Atbildēt

Anruāns

05.06.2017. 06:22

»

miegs

Man kāds uzņēmējs savā laikā lielījās, ka "ielaidis" grāmatvedībā kā darba apģērbu dokumentus par bērnu drēbju pirkšanu skolas gaitām. Tiesa, neesmu jautājis, ar ko tas viņam beidzās


Tu strādā pilsētas domē vai biblotekā un saņem algu regulāri no valsts? Tas uzņēmējs pats sev algu un citie ari maksā?? Vēl nodokļus tādiem kā tu?

Atbildēt

K

05.06.2017. 00:28

Kāds APl? VIDā darbojas viņu likums ,,Ko gribu - to daru''. Patvaļa un visatļautība fantastikos augstumos! Reiziniece zin, bet piesedz!

Atbildēt

Fakts

04.06.2017. 23:08

Bet var taču rakstīt pieteikumu lai tiesa atcēļ piemēroto prasības nodrošinājumu kā pretlikumīgu

Atbildēt

Janis pret Korupciju

04.06.2017. 21:41

»

Neiedziļinoties detaļās

Maizītis tak bija viens no tiem kuru pieķēra skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību kad viņš vēl bija ģen-prokuros. Laikam par šiem nopelniem FSB paaugstināja viņu amatā...


VID uzrekinaja 500 000Lvl, izterejot 20t un parstajot 3firmu maksatos nodoklus darbibu 46 000eur pec 4GADU Tiesasanas.
MAKSATNESPEJA UN 100eur menesi 2gadus.
150 darba vietas raditas, vecas Lapsu fermu komples atjaunots. (sausais atlikums)
TAGAD ANGLIJA uzturu ekonomiku, jo zagliga, mafioza, sorosid ierednieciska vara _ apriebas. NIN nodokli stute palikusie

Atbildēt

Jurgis

04.06.2017. 19:10

Čerņeckis?

Atbildēt

nu

04.06.2017. 17:52

»

Neiedziļinoties detaļās

Tātad filmējot informācija tiek izpausta, bet veicot audio ierakstu, kuru VID amatpersonas atļāva ierakstīt, informācija netiek izpausta


Audio ierakstu Milleram atļāva veikt kā fiziskai personai, nodokļu (ne)maksātājam, bet filmēšanu viņš gribēja veikt kā žurnālists. Atbilde būtu atbilstoša viņa apgalvojumam, ka VID darbinieki nav fiziskas personas.

Atbildēt

nekas jauns

04.06.2017. 14:59

vid vecmaitu pieputējušā pižika sindroms!

Atbildēt

miegs

04.06.2017. 14:46

Man kāds uzņēmējs savā laikā lielījās, ka "ielaidis" grāmatvedībā kā darba apģērbu dokumentus par bērnu drēbju pirkšanu skolas gaitām. Tiesa, neesmu jautājis, ar ko tas viņam beidzās.

Atbildēt

Kamēr kādu

04.06.2017. 14:20

»

Maniaks

Arī esmu piedzīvojis līdzīgus uzbrukus, un arī šodien tas turpinās, mēģinot nepamatoti iznīcināt manu uzņēmējdarbību. Tikai manas paša spējas risināt juridiskos jautājumus, nepaļaujoties pat uz tiesu, ir ļāvušas man noturēt un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Joprojām dzīvoju bailēs, kāds un kad nāks nākošais...


šitādu atriebīgu VID darboni neķers kāds ķieģelis, šie būs ar vien nekaunīgāki sajūtot nesodāmības garšu. Arīdzan man ir "ļoti siltas" jūtas pret šiem atriebīgajiem VID darboņiem. Bet, kā saka- šiem jau tā karma par labu nenāk....

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 13:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Maizītis tak bija viens no tiem kuru pieķēra skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību kad viņš vēl bija ģen-prokuros. Laikam par šiem nopelniem FSB paaugstināja viņu amatā...


Joprojām izskatās, ka Pietiek. com ir idiotu apsēsts portāls, kur mazpisāni, priedīši un citi idioti komentē citu ckomentētāju vietā, zem viņu nikiem, lai kādi tie nebūtu. Pie tā arī paliksim.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 12:25

Maizītis tak bija viens no tiem kuru pieķēra skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību kad viņš vēl bija ģen-prokuros. Laikam par šiem nopelniem FSB paaugstināja viņu amatā.
Vienotā krievija? tak tieši par šo "partiju" es runāju kad Brežinkis nosauca viņus par viņu eliti. Paši krievi viņus sauc par nodevējiem, kad runā par likumiem kurus viņi pieņem.
Tev vienkārši kā bauram melu midzeņi izskaloja smadzenes ar to Ušakova līgumu ar vienoto krieviju. Tādas lietas par ko runā tu, neatrunā tādos līgumos. Tas līgums ir fufelis.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 11:48

»

Maniaks

Paliksim katrs pie savām domām, es argumentēju savu viedokli, tagad zinu, ko domājat, piedodie, putra ir Jūsu galvā, vai neesat latvietis, čekistu garā visu putrojat un aizstāvat Krievijas FSB noziegumus


To, ka Latvija ir Krievijas guberņa sapratusi visa Saeimas latviskās koalīcijas partijas un to vadošā spice, tādēļ kā Broka, Jantarņiks un citi rauš savam labumam, cik vien var saraust un kā Bordāns, Bondars, Ķirsis, Potapova sola rīdziniekiem vārds vārdā ko Ušakovs. Nevai "latviskajai" partijai nav nekādu plānu, kas atbilstu latviešu tautas interesēm. Visizteiktākā bija Parādnieka shēma - māmiņu algas. Shēma vienkārša populisma celšanai. Iemaksā pusi no nauda nodokļos, atpakaļ saņemsi divtik. Tas, kā redzams, nav ilgtspējīgi, bet populistiski.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 11:40

»

Neiedziļinoties detaļās

Lielākajai daļai krievu valsts domes deputātu visa iedzīve ASV vai Londonā - tur sievas, bērni. Brežinskis teica ka tā jau ir mūsu elite. Nesen tika apkopots, ka tikai ap 30% (precīzi neatceros) Putina rīkojumu tiek izpildīti. Kāds FSB


Varētu domāt, Ušakovs, Saskaņa, GKR, sadarbojoties ar Krie vijas Vienoti Krievijai kā Anna Potapova (Juta Strīķe), nesadarbojas ar Krievijas FSB. Izlasiet Johansona Čekas ģenerāļa piezīmes, gūsit priekšstatu par VDK nodaļu darbību, kas aptvēra visas sadzīves sfēras, piesaistot savām struktūrām vistalantīgākos cilvēkus. Kā zināms VDK bija un šodien Krievijas FSB ar to sadarbības iestādēm SAB un DP Latvijā ar saviem aģentiem strādā tikai un vienīgi uz Krievijas drošību Krievijas militāro kompleksu. Pilna Latvija ar tik diletantiskiem spriedējiem kā Jūs. Krievijas FSB darbības Latvijā nav kino, bet reālas diversijas likumdošanā un izpildvarā tā, kā tas pret Rietumiem bija PSRS laikos, šodien tikai daudz modernāk, apsteidzot Rietumus savā pašapmierinātībā. Rīga ar novadiem ir Krievijas guberņa, latvieši nav spējīgi uz valsti, kas pretotos Krievijas FSB materiālajiem ieguldījumiem, veicot diversijas aktus pret Latviju.

Atbildēt

Iebraukušo žīdu atriebība

04.06.2017. 11:31

par "Cukurs.Herberts Cukurs".

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 11:29

»

Neiedziļinoties detaļās

Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos...


Paliksim katrs pie savām domām, es argumentēju savu viedokli, tagad zinu, ko domājat, piedodie, putra ir Jūsu galvā, vai neesat latvietis, čekistu garā visu putrojat un aizstāvat Krievijas FSB noziegumus.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 11:14

»

Neiedziļinoties detaļās

Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos...


Lielākajai daļai krievu valsts domes deputātu visa iedzīve ASV vai Londonā - tur sievas, bērni. Brežinskis teica ka tā jau ir mūsu elite. Nesen tika apkopots, ka tikai ap 30% (precīzi neatceros) Putina rīkojumu tiek izpildīti. Kāds FSB?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 11:10

»

Maniaks

Man prieks, ka tu domā, tomēr ne par visiem mērķiem skaļi blauj kā par uzņēmējdarbības veicināšanu, ir slēptie mērķi, kurus realizē bez skaļas reklāmas. Neviens taču nekliedza, dodamies, latvieši, iekarot kapitālismu, iemācīties, sapelnīt naudu un atgriezties Tēvzemē, lai varam apsteigt citus konkurencē...


Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos.
Kāds pārkrievot Rīgu? Katru dienu tiekos ar cilvēkiem, ar krieviem runāju latviski, nekādu problēmu. E-pastus rakstu latviski, labi citreiz man atbild krieviski. Protams šajā jautajumā nav viss ideāli. Jāveic pārvalde, lai visi bērni runātu idealā latviešu valodā.
Bet jūs runājat murgus. Kāds FSB? Ierēdņi un ministri pieķērti skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību. Nosauc kaut vienu lēmumu kas kaitētu ASV interesēm. Ierēdņi laiza pēcpusi visādiem Briseles ierēdņiem, lai tik viņiem uzsit uz pleca "malači" + pēc tam iebīda kādā siltā, atlikušo dzīvi nodrošinošā amatā.
Kas tos ofšorus, kur savu salaupīto naudu slēpj kangari, kontrolē FSB?
Jūsu runātais manā skatījumā ir murgi, labākajā gadījumā 100kārtīgi pārspīlēts. Un vēl jurists esat? Es tādam savu lietu neuzticētu.
Krievi piedāvā nedaudz nopelnīt uz NORD STREAM 2, un? Tas FSB lika atteikties?

Atbildēt

kaut kā nav dzirdēts

04.06.2017. 10:52

žurnālists. Kurā žurnālā viņš darbojas? Varbūt Pietiek-ā raksta komentārus? :)

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 10:45

»

Neiedziļinoties detaļās

Muļķīt, uzņēmējdarbības iznīcināšana nevar būt par mērķi. Uzņēmējdarbību iznīcina lai...kautko sasniegt...


Slepenais Krievijas FSB un vietējo diversantu mērkis, iznīcinot Latvijas ekonomiku, ir pierādīt, ka latviešu tauta nav spējīga uz savu valsti, bet reāli, realizējot politisko varu ar pašu latviešu politiķu un ierēdņu rokām pēc vislabākajiem VDK standartiem bez asins izliešanas, realizēt Rīgas ar novadiem kā Krievijas guberņas statusu Latvijai, kas jau pilnībā politiski noformējas, neskatoties uz Latvijas formālo statusu. Bet katrs neatkarīgs latviešu uzņēmējs, kas pretojas sistēmai, ir kā akmens Krievijas FSB rīklē.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 10:37

»

Neiedziļinoties detaļās

Muļķīt, uzņēmējdarbības iznīcināšana nevar būt par mērķi. Uzņēmējdarbību iznīcina lai...kautko sasniegt...


Man prieks, ka tu domā, tomēr ne par visiem mērķiem skaļi blauj kā par uzņēmējdarbības veicināšanu, ir slēptie mērķi, kurus realizē bez skaļas reklāmas. Neviens taču nekliedza, dodamies, latvieši, iekarot kapitālismu, iemācīties, sapelnīt naudu un atgriezties Tēvzemē, lai varam apsteigt citus konkurencē. Neviens nebļāva, bet turpina veikt genocīdu klusi jo klusi, pārkrievojot Rīgu, iznīcinot laukus. Ko gan visus šos gadus ir darījusi ekonomikas ministrija, finanšu? Iznīcinājusi. Klusi un mērķtiecīgi un turpina to darīt.

Atbildēt

S.S.

04.06.2017. 10:32

Latviešu utis villojās.

Atbildēt

Art

04.06.2017. 10:06

Secinājums
Acīmredzami VID ir kas slēpjams, ja bail runāt atklātā sejā

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 09:55

»

Maniaks

Atbilde uz Pietiek jautājumu būs izplūdusi, nekonkrēta, aizbildinoties ar izmeklēšanas noslēpumu un fizisko personu datu atklāšanas aizliegumu. Juridiski nekad procesuāli nedrīkst iestigt procesuālās attiecībās ar iestādi, nekad neļaujot tai tās slepeni uzsāktās operatīvās lietas izstrādi pret uzņēmēju...


Muļķīt, uzņēmējdarbības iznīcināšana nevar būt par mērķi. Uzņēmējdarbību iznīcina lai...kautko sasniegt.
Tas ir tāpat, kad kangari pasludināja iestāšanos ES par mērķi. Iestāšanās ES nevar būt par mērķi, tas ir instruments mērķu sasniegšanai. Iestājamies ES lai sasniegtu to, to un to. Tādā gadījumā pēc laika mēs salīdzinam rezultātus ar mērķiem. Kad īštie mērķi ir pret latviešu tautu, tad gan mērķus ir jāslēpj un jākladzina uz katra stūra par mērķi iestāties ES, lai nevienam neienāk galvā salīdzināt iegūtos rezultātus ar iespējamiem mērķiem

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 09:48

»

nu

No video redzams, ka VID ierēdņi vienkārši nav gatavi satikt idiotu un atbildēt viņa līmenī apmēram tā- VID saskaņā ar likumu aizliegts izpaust informāciju par nodokļu maksātājiem žurnālistiem un palūgt "žurnālistu" Milleru atstāt kabinetu, laujot palikt nodokļu (ne)maksātājam Milleram...


Tātad filmējot informācija tiek izpausta, bet veicot audio ierakstu, kuru VID amatpersonas atļāva ierakstīt, informācija netiek izpausta?
Jūs tagad tēlojat to idiotu vai kā?
+ ne velti cilveki jau sen teica - kas vainīgs tas bailīgs

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 09:30

»

nu

No video redzams, ka VID ierēdņi vienkārši nav gatavi satikt idiotu un atbildēt viņa līmenī apmēram tā- VID saskaņā ar likumu aizliegts izpaust informāciju par nodokļu maksātājiem žurnālistiem un palūgt "žurnālistu" Milleru atstāt kabinetu, laujot palikt nodokļu (ne)maksātājam Milleram...


Grāmatvedību var optimizēt, sinhronizēt, vienkāršot, bet juridiskās atticībās ar iestādi, amatpersonu no uzņēmēja prasa paša izcilu sagatavotību, Latvijā ir ļoti daudz personu, kuriem ir jurista doploms, vai iedomājas tādi esam. Bet maz ir personu, kas ir spējīgas uz juridiskiem jautājumiem paskatīties no judikatūras un tiesneša viedokļa, kas ir izšķirīgais juridisko jautājumu risināšanā. Procesuālais juridiskais ceļš ir ļoti dārgs ne tikai naudas izteiksmē.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 09:20

»

Marks

Pietiek taču paprasīs Cīrulei komentāru, vai ne? Kaut gan Cīrules atbilde jau ir skaidra


Atbilde uz Pietiek jautājumu būs izplūdusi, nekonkrēta, aizbildinoties ar izmeklēšanas noslēpumu un fizisko personu datu atklāšanas aizliegumu. Juridiski nekad procesuāli nedrīkst iestigt procesuālās attiecībās ar iestādi, nekad neļaujot tai tās slepeni uzsāktās operatīvās lietas izstrādi pret uzņēmēju vest iestādes izstrādātajā stratēģijā. Uzreiz jāsaprot, ka saskaņā ar APL, lai iestāde pieņemtu kaut kādu, tostarp operatīvo lēmumu, jāvadās pēc labvēlības , vai nelabvēlības pret personu principu.Iestādi likumi regulē gan izrādot labvēlību, gan izrādot nelabvēlību personai. Personai pašai jākonstatē, vai tā ir labvēlība, vai nelabvēlība, vidusceļa nav. Katrs jautājums personai no ViD jau ir nelabvēlība, šaubas, neuzticēšanās utt. Kad konstatē nelabvēlību, jādod nekavējoties tiesisks un leģitīms prettrieciens, citādi uz ilgu laiku var iestigt pašiznīcinošā procesā ar iestādi, kas mēģinās iznīcināt uzņēmējdarbību. Uznēmējdarbības vides iznīcināšana Latvijā ir Krievijas FSB mērkis, ko iesāka Krievijas FSB diversanti Borovkovs un Godmanis, manuprāt.

Atbildēt

nu

04.06.2017. 09:13

No video redzams, ka VID ierēdņi vienkārši nav gatavi satikt idiotu un atbildēt viņa līmenī apmēram tā- VID saskaņā ar likumu aizliegts izpaust informāciju par nodokļu maksātājiem žurnālistiem un palūgt "žurnālistu" Milleru atstāt kabinetu, laujot palikt nodokļu (ne)maksātājam Milleram.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 09:03

»

Marks

Pietiek taču paprasīs Cīrulei komentāru, vai ne? Kaut gan Cīrules atbilde jau ir skaidra


Cīrule ir VID armijas karavadone, bet izpilda vai nu politisko pavēli, vai politiķiek, vai augsta ranga VID amatpersonām pietuvināto izrēkināšanos ar uzņēmēju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...