Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joske

29.08.2018. 16:56

Par padomju utainiem politiķiem nebalsosim,šiem utainiem ir palicis sēdēt savos krēslos 1.menesis,vīņi pēc iespejas vairāk saraust savas kabatas,pataisīt bernus bagatus-par milionāriem,kuri sēdetu uz nodokļu maksātāju kakla,pensionārus patasīt nabadzīgākus,pensionāri būsim visi vienoti un nobalsosim par Kaimiņa partiju,un kuru sauc par KPVLV.Un Peleko kundzi izvirzam bez kaut kādiem konkursiem par VID ģenerāldirektori.

Atbildēt

Absurds

28.08.2018. 22:15

Nevis par atjaunotiem uzņēmumiem, bet par likvidētiem - J. Reira laikā (FM) VID darbiniekiem sāka maksāt prēmijas par likvidētiem uzņēmumiem.

Atbildēt

Vidists

28.08.2018. 16:58

»

Mikele

Absurds VIDĀ ir organizatoriskā uzbūve, kur, piemēram, nodaļa ir ar 11 ierēdņiem un nodaļas vadītājs saņem mazāku kā lielākā daļa daļas vadītāju, kuru pakļautībā ir pāris cilvēku...čupa piemēru redzama atalgojuma sarakstos...


Un vēl viena ļoti loti liela problēma ir Priekšnieku radiņi un bērniņi, kurus arī ir pacentušies iekārtot VIDā, tā teikt par blatiem un kuri protams "ļoti" čakli strādā un strādā. Izfiltrēt tos, kuri tie ir var ļoti vienkārši, ņemam publicēto atalgojuma sarakstu un skatamies pa uzvārdiem un ļoti labi varam redzēt ka viens ir ļoti augsts priekšnieks a otrs ir parasts darbinieks. Nesaprotu, kāpēc to neviens žurnālists vēl nav iemācījies darīt.

Atbildēt

Mikele

28.08.2018. 16:34

Absurds VIDĀ ir organizatoriskā uzbūve, kur, piemēram, nodaļa ir ar 11 ierēdņiem un nodaļas vadītājs saņem mazāku kā lielākā daļa daļas vadītāju, kuru pakļautībā ir pāris cilvēku...čupa piemēru redzama atalgojuma sarakstos..
Otra problēma- mazo priekšnieciņu Napoleona sindroms (kas rakstā arī minēts) - piemaksas tiek piešķirtas pa draugam, ne vērtējot profesionālās kompetences...
Rezultātā profesionāļi bēg un paliek tikai bulciņu rijēji- piemērs JPSIP

Atbildēt

Smiekligi

28.08.2018. 10:00

Uz resorisko parbaudi dazus gadus atpakal uz manu uznemumu, 150km no rigas divus viriesus atveda soferis! :)
Visu dienu sedeja ara pie biroja un gaidija.
Es siem saku - Jus gan niikulji esat ka pa abiem nevarat atsuret....
Un ziniet cik iestades sitas taa notiek vel aizbien?... gandriz katra

Atbildēt

uldis

28.08.2018. 08:58

Paskatoties uz Daci liekas, ka visa nodokļu maksātāju nauda aiziet viņas vaidziņos.

Atbildēt

Tam >Anonīmais Šakālis

28.08.2018. 08:04

»

Anonīmais Šakālis

Jau pats, pats, pats pirmais teikums rakstā ir absolūti meli: "Pēdējā laikā tiek runāts, ka budžeta ienākumi nepildās tā, kā tie ir plānoti, tādēļ ir nepieciešams mazināt izdevumus...


Kad pamodīsies, uzraksti vēlreiz tos nosapņotos skaitļus. Un tad paskaties VID mājaslapā, bet skaties kārtīgi.

Atbildēt

Atgādinu>>>Voicei

28.08.2018. 08:01

»

Voice

Iesaku raksta autoram iepazīties ar tādu terminu kā "elastīgais darba laiks". Vairums VID darbinieku darbā ierodas jau pus 8, kamēr autors mājās vēl ar pirkstu degunā guļ. Pusdienas laiks ir 30min., kā rezultāta piektdienās ir saīsināts darba laiks...


Nav dūmu bez uguns.Pēc publikācijām Pietiek .com ne viens vien īlens izlīdis no maisa. Vēl aizmirsts uzrakstīt, ka palielināti vadošo darbinieku štati. Un to algas.

Atbildēt

Piebilde autoram

28.08.2018. 07:46

Jā, par elastīgo darba laiku autors neko nav dzirdējis. Piektdienās 15:00 dodas projām tie, kas visu nedēļu nākuši uz darbu 7:15 vai 7:30. Loģiski, ka vasaras periodā tā dara lielākā daļa.

+ aizvietošanas piemaksas?? Kas tās tādas? Mūžību var strādāt ar 50% aizpildītu štatu un aizvietošanu neviens nekad nav devis. Vismaz ne parastajiem darboņiem. Vadītāju rindās aizvietošana ir pirmais, ko noformēt, kad kolēģis nav darbā

Atbildēt

informētais

28.08.2018. 07:13

VIDā kā visur citur. Darbojas Pareto likums, kur 20% kolektīva izdara 80% darba. Tikai algas visi grib vienādas, neatkarīgi no varēšanas, zināšanām, spējām. Tāds komunisms - no katra pēc spējām, katram pēc vajadzībām. Cilvēka daba ir zināma. Katrs iesācējs, slinķis un plānā galdiņa urbējs uzskata, ka ir pelnījis vairāk vai vismaz vienādi ar to citu, kura darbu viņš neredz vai pat, ja redz tad tik un tā neatzīst. Jo nav izdevīgi domāt, ka kāds cits strādā vairāk vai ir kompetentāks. Neapskaužu tā dēvētos vilcējus (produktīvākā kolektīva daļa jeb tie 20%), jo viņus visvairāk apkrāmē ar darbiem pēc spējām ( viss sarežģītais, smagais, pinķerīgais, riskantais, atbildīgais), jo viņi tak var vairāk, tāpēc no viņiem gaida vairāk, kamēr no sliņķa un duraka neviens neko negaida un dod tikai tādus darbus, kurus viņš "pavilks". Bet alga viņam tāda pati un viņš grib lielāku! Un pasarg Dies, tiem vilcējiem piemetīs kādu centu, tie slinķi apvainosies, skaudīs, pieprasīs, aizkulisēs paudīs sašutumu ( aizkulisēs, jo no načaļstvas raustās, bet grib, lai kāds cits viņa iedvesmots un viņa vietā tai načaļstvai visu pateiktu un liktu mainīt viedokli). Vienvārdsakot, nekā īpaša. Tā tas ir visās organizācijās un darba kolektīvos. Tāda ir cilvēka daba. Merkantila.

Atbildēt

Fēlis

28.08.2018. 06:14

Laikam tas notiek visās ar valsti saistītajās organizācijās. Uz dzelzceļa tas arī izjūtams īpaši asi. Kad likvidēja Daugavpils ekspluatācijas iecirkni un izvedoja KCD, pārvedot visus ,,kustībniekus" tās pakļautībā, mēs pa īstam sapratām, kāpēc daugavpilieši biedēja ar Rīgu. Uzpūstajā kantorī ir savākti laikam lielākie Latvijas diletanti un nejēgas, kādus var iedomāties. Savu bezjēdzīgumu viņi cenšas maskēt ar bezjēdzīgiem papīru plūdiem un ievieš represīvas metodes, kā alkotesterus, kur izelpai jābūt 0,00, lai tādā vedā vēl kādu brīdi paturētu algas apsmiekla līmenī. Kas līdzīgs bija 0to sākumā un cilvēki sāka aiziet. Pašlaik arī aiziet. Ļoti grūti strādāt tādos mākslīgi izraisīta stresa apstākļos un vēl kad tev liek braukāt ar savu mašīnu un benzīnu darba darīšanās, par to nemaksājot ne centa, pie tik mazas algas. Krievijā cilvēki noteikti meklētu glābiņu pie Putina. Pie kā glābiņu meklēt mums?

Atbildēt

Estēts

28.08.2018. 02:41

Kāda monstroza ROŽA!

Atbildēt

kāparasti

27.08.2018. 20:22

»

Luka

Ar pirkstu degunā vai dibenā


papriekšu dibenā. utt

Atbildēt

Alexa

27.08.2018. 19:35

»

Anonīmais Šakālis

Jau pats, pats, pats pirmais teikums rakstā ir absolūti meli: "Pēdējā laikā tiek runāts, ka budžeta ienākumi nepildās tā, kā tie ir plānoti, tādēļ ir nepieciešams mazināt izdevumus...


IIN likme samazināta ir tikai mazai sabiedrības daļai, pārējiem ir palielināta, piemēram, tādiem, kas strādā vairākās darbavietās, neskatoties uz to cik saņem.

Atbildēt

Vnk

27.08.2018. 18:58

Pretiiga iestaade ir...

Atbildēt

...

27.08.2018. 17:55

Donnai Danai par šo vajadzētu sniegt detalizētu skaidrojumu. +/- līdzīgi jau ir arī citās valsts iestādēs.

Atbildēt

jibiorio

27.08.2018. 16:52

VID publicē neto, bet deklarācijās ir bruto.

Atbildēt

Voice

27.08.2018. 14:35

Iesaku raksta autoram iepazīties ar tādu terminu kā "elastīgais darba laiks". Vairums VID darbinieku darbā ierodas jau pus 8, kamēr autors mājās vēl ar pirkstu degunā guļ. Pusdienas laiks ir 30min., kā rezultāta piektdienās ir saīsināts darba laiks.

No kura pirksta ir izīstas tik milzas daļu vadītāju algas - 3000-3500 EUR? Liekas, ka vienkārši esi spiedis 0, lai Tavs raksts izskatītos iespaidīgs.

Lēta žurnālistikas imitācija. Pietiek.com laikam arī vairs nav ko publicēt un reklāmdevēji nav apmierināti, tāpēc parādās šādi pseidožurnālistikas raksti.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

27.08.2018. 14:18

Jau pats, pats, pats pirmais teikums rakstā ir absolūti meli: "Pēdējā laikā tiek runāts, ka budžeta ienākumi nepildās tā, kā tie ir plānoti, tādēļ ir nepieciešams mazināt izdevumus."

Vēl absolūtāki meli nav iespējami. Nodokļu iekasēšana šogad ir pieaugusi par neiespējamiem 15%, kas pirmajā pusgadā deva jau divu trešdaļu miljarda pārpalikumu budžetā! Nekad Latvijas 100 gadu vēsturē nav bijis tāds pārpalikums! Šobrīd valdība plāno, kādiem prioritārajiem pasākumiem sadalīt šo virsnormas naudu. Ar plusa zīmi iekasēts pat IIN, kaut gan IIN likme tika SAMAZINĀTA!

Atbildēt

!

27.08.2018. 13:53

Jā, cūkas rij bezjēgā mūsu nodokļu maksātāju naudu, bet tā jau ir sistēma, lai to labotu pārrijušās speķa cūkas ir jāliek zem naža!

Atbildēt

kur mums ir VID

27.08.2018. 12:59

?????????????????? kas nu maksā, tas maksā un to kontrolē viduvējības

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft