Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joske

29.08.2018. 17:56

Par padomju utainiem politiķiem nebalsosim,šiem utainiem ir palicis sēdēt savos krēslos 1.menesis,vīņi pēc iespejas vairāk saraust savas kabatas,pataisīt bernus bagatus-par milionāriem,kuri sēdetu uz nodokļu maksātāju kakla,pensionārus patasīt nabadzīgākus,pensionāri būsim visi vienoti un nobalsosim par Kaimiņa partiju,un kuru sauc par KPVLV.Un Peleko kundzi izvirzam bez kaut kādiem konkursiem par VID ģenerāldirektori.

Atbildēt

Absurds

28.08.2018. 23:15

Nevis par atjaunotiem uzņēmumiem, bet par likvidētiem - J. Reira laikā (FM) VID darbiniekiem sāka maksāt prēmijas par likvidētiem uzņēmumiem.

Atbildēt

Vidists

28.08.2018. 17:58

»

Mikele

Absurds VIDĀ ir organizatoriskā uzbūve, kur, piemēram, nodaļa ir ar 11 ierēdņiem un nodaļas vadītājs saņem mazāku kā lielākā daļa daļas vadītāju, kuru pakļautībā ir pāris cilvēku...čupa piemēru redzama atalgojuma sarakstos...


Un vēl viena ļoti loti liela problēma ir Priekšnieku radiņi un bērniņi, kurus arī ir pacentušies iekārtot VIDā, tā teikt par blatiem un kuri protams "ļoti" čakli strādā un strādā. Izfiltrēt tos, kuri tie ir var ļoti vienkārši, ņemam publicēto atalgojuma sarakstu un skatamies pa uzvārdiem un ļoti labi varam redzēt ka viens ir ļoti augsts priekšnieks a otrs ir parasts darbinieks. Nesaprotu, kāpēc to neviens žurnālists vēl nav iemācījies darīt.

Atbildēt

Mikele

28.08.2018. 17:34

Absurds VIDĀ ir organizatoriskā uzbūve, kur, piemēram, nodaļa ir ar 11 ierēdņiem un nodaļas vadītājs saņem mazāku kā lielākā daļa daļas vadītāju, kuru pakļautībā ir pāris cilvēku...čupa piemēru redzama atalgojuma sarakstos..
Otra problēma- mazo priekšnieciņu Napoleona sindroms (kas rakstā arī minēts) - piemaksas tiek piešķirtas pa draugam, ne vērtējot profesionālās kompetences...
Rezultātā profesionāļi bēg un paliek tikai bulciņu rijēji- piemērs JPSIP

Atbildēt

Smiekligi

28.08.2018. 11:00

Uz resorisko parbaudi dazus gadus atpakal uz manu uznemumu, 150km no rigas divus viriesus atveda soferis! :)
Visu dienu sedeja ara pie biroja un gaidija.
Es siem saku - Jus gan niikulji esat ka pa abiem nevarat atsuret....
Un ziniet cik iestades sitas taa notiek vel aizbien?... gandriz katra

Atbildēt

uldis

28.08.2018. 09:58

Paskatoties uz Daci liekas, ka visa nodokļu maksātāju nauda aiziet viņas vaidziņos.

Atbildēt

Tam >Anonīmais Šakālis

28.08.2018. 09:04

»

Anonīmais Šakālis

Jau pats, pats, pats pirmais teikums rakstā ir absolūti meli: "Pēdējā laikā tiek runāts, ka budžeta ienākumi nepildās tā, kā tie ir plānoti, tādēļ ir nepieciešams mazināt izdevumus...


Kad pamodīsies, uzraksti vēlreiz tos nosapņotos skaitļus. Un tad paskaties VID mājaslapā, bet skaties kārtīgi.

Atbildēt

Atgādinu>>>Voicei

28.08.2018. 09:01

»

Voice

Iesaku raksta autoram iepazīties ar tādu terminu kā "elastīgais darba laiks". Vairums VID darbinieku darbā ierodas jau pus 8, kamēr autors mājās vēl ar pirkstu degunā guļ. Pusdienas laiks ir 30min., kā rezultāta piektdienās ir saīsināts darba laiks...


Nav dūmu bez uguns.Pēc publikācijām Pietiek .com ne viens vien īlens izlīdis no maisa. Vēl aizmirsts uzrakstīt, ka palielināti vadošo darbinieku štati. Un to algas.

Atbildēt

Piebilde autoram

28.08.2018. 08:46

Jā, par elastīgo darba laiku autors neko nav dzirdējis. Piektdienās 15:00 dodas projām tie, kas visu nedēļu nākuši uz darbu 7:15 vai 7:30. Loģiski, ka vasaras periodā tā dara lielākā daļa.

+ aizvietošanas piemaksas?? Kas tās tādas? Mūžību var strādāt ar 50% aizpildītu štatu un aizvietošanu neviens nekad nav devis. Vismaz ne parastajiem darboņiem. Vadītāju rindās aizvietošana ir pirmais, ko noformēt, kad kolēģis nav darbā

Atbildēt

informētais

28.08.2018. 08:13

VIDā kā visur citur. Darbojas Pareto likums, kur 20% kolektīva izdara 80% darba. Tikai algas visi grib vienādas, neatkarīgi no varēšanas, zināšanām, spējām. Tāds komunisms - no katra pēc spējām, katram pēc vajadzībām. Cilvēka daba ir zināma. Katrs iesācējs, slinķis un plānā galdiņa urbējs uzskata, ka ir pelnījis vairāk vai vismaz vienādi ar to citu, kura darbu viņš neredz vai pat, ja redz tad tik un tā neatzīst. Jo nav izdevīgi domāt, ka kāds cits strādā vairāk vai ir kompetentāks. Neapskaužu tā dēvētos vilcējus (produktīvākā kolektīva daļa jeb tie 20%), jo viņus visvairāk apkrāmē ar darbiem pēc spējām ( viss sarežģītais, smagais, pinķerīgais, riskantais, atbildīgais), jo viņi tak var vairāk, tāpēc no viņiem gaida vairāk, kamēr no sliņķa un duraka neviens neko negaida un dod tikai tādus darbus, kurus viņš "pavilks". Bet alga viņam tāda pati un viņš grib lielāku! Un pasarg Dies, tiem vilcējiem piemetīs kādu centu, tie slinķi apvainosies, skaudīs, pieprasīs, aizkulisēs paudīs sašutumu ( aizkulisēs, jo no načaļstvas raustās, bet grib, lai kāds cits viņa iedvesmots un viņa vietā tai načaļstvai visu pateiktu un liktu mainīt viedokli). Vienvārdsakot, nekā īpaša. Tā tas ir visās organizācijās un darba kolektīvos. Tāda ir cilvēka daba. Merkantila.

Atbildēt

Fēlis

28.08.2018. 07:14

Laikam tas notiek visās ar valsti saistītajās organizācijās. Uz dzelzceļa tas arī izjūtams īpaši asi. Kad likvidēja Daugavpils ekspluatācijas iecirkni un izvedoja KCD, pārvedot visus ,,kustībniekus" tās pakļautībā, mēs pa īstam sapratām, kāpēc daugavpilieši biedēja ar Rīgu. Uzpūstajā kantorī ir savākti laikam lielākie Latvijas diletanti un nejēgas, kādus var iedomāties. Savu bezjēdzīgumu viņi cenšas maskēt ar bezjēdzīgiem papīru plūdiem un ievieš represīvas metodes, kā alkotesterus, kur izelpai jābūt 0,00, lai tādā vedā vēl kādu brīdi paturētu algas apsmiekla līmenī. Kas līdzīgs bija 0to sākumā un cilvēki sāka aiziet. Pašlaik arī aiziet. Ļoti grūti strādāt tādos mākslīgi izraisīta stresa apstākļos un vēl kad tev liek braukāt ar savu mašīnu un benzīnu darba darīšanās, par to nemaksājot ne centa, pie tik mazas algas. Krievijā cilvēki noteikti meklētu glābiņu pie Putina. Pie kā glābiņu meklēt mums?

Atbildēt

Estēts

28.08.2018. 03:41

Kāda monstroza ROŽA!

Atbildēt

kāparasti

27.08.2018. 21:22

»

Luka

Ar pirkstu degunā vai dibenā


papriekšu dibenā. utt

Atbildēt

Alexa

27.08.2018. 20:35

»

Anonīmais Šakālis

Jau pats, pats, pats pirmais teikums rakstā ir absolūti meli: "Pēdējā laikā tiek runāts, ka budžeta ienākumi nepildās tā, kā tie ir plānoti, tādēļ ir nepieciešams mazināt izdevumus...


IIN likme samazināta ir tikai mazai sabiedrības daļai, pārējiem ir palielināta, piemēram, tādiem, kas strādā vairākās darbavietās, neskatoties uz to cik saņem.

Atbildēt

Vnk

27.08.2018. 19:58

Pretiiga iestaade ir...

Atbildēt

...

27.08.2018. 18:55

Donnai Danai par šo vajadzētu sniegt detalizētu skaidrojumu. +/- līdzīgi jau ir arī citās valsts iestādēs.

Atbildēt

jibiorio

27.08.2018. 17:52

VID publicē neto, bet deklarācijās ir bruto.

Atbildēt

Voice

27.08.2018. 15:35

Iesaku raksta autoram iepazīties ar tādu terminu kā "elastīgais darba laiks". Vairums VID darbinieku darbā ierodas jau pus 8, kamēr autors mājās vēl ar pirkstu degunā guļ. Pusdienas laiks ir 30min., kā rezultāta piektdienās ir saīsināts darba laiks.

No kura pirksta ir izīstas tik milzas daļu vadītāju algas - 3000-3500 EUR? Liekas, ka vienkārši esi spiedis 0, lai Tavs raksts izskatītos iespaidīgs.

Lēta žurnālistikas imitācija. Pietiek.com laikam arī vairs nav ko publicēt un reklāmdevēji nav apmierināti, tāpēc parādās šādi pseidožurnālistikas raksti.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

27.08.2018. 15:18

Jau pats, pats, pats pirmais teikums rakstā ir absolūti meli: "Pēdējā laikā tiek runāts, ka budžeta ienākumi nepildās tā, kā tie ir plānoti, tādēļ ir nepieciešams mazināt izdevumus."

Vēl absolūtāki meli nav iespējami. Nodokļu iekasēšana šogad ir pieaugusi par neiespējamiem 15%, kas pirmajā pusgadā deva jau divu trešdaļu miljarda pārpalikumu budžetā! Nekad Latvijas 100 gadu vēsturē nav bijis tāds pārpalikums! Šobrīd valdība plāno, kādiem prioritārajiem pasākumiem sadalīt šo virsnormas naudu. Ar plusa zīmi iekasēts pat IIN, kaut gan IIN likme tika SAMAZINĀTA!

Atbildēt

!

27.08.2018. 14:53

Jā, cūkas rij bezjēgā mūsu nodokļu maksātāju naudu, bet tā jau ir sistēma, lai to labotu pārrijušās speķa cūkas ir jāliek zem naža!

Atbildēt

kur mums ir VID

27.08.2018. 13:59

?????????????????? kas nu maksā, tas maksā un to kontrolē viduvējības

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...