Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā izskatās

20.12.2017. 23:48

Izskatās,ka pašai Čakšai šeit teikšana ir maza!

Atbildēt

...

18.12.2017. 16:10

Gan jau drīz bauri attapsies, ka no miljoniem tikai nosaukums, pārējais aizplūdīs kur vajag.

Atbildēt

Nauris

18.12.2017. 15:59

Sakiet ko jūs gribat... Anda ir malacis, tikai retais sievišķis tik filigrāni prot izmantot dabas dotās un psiholoģijas studijās apgūtās manipulēšanas iemaņas ar pretējā dzimuma pārstāvjiem savu cēlo un alkatīgo tieksmju apmierināšanai. Pēc manis kaut plūdi...., jo naudas strautiņš būs uzbūvēts. Bet jūs tik bla, bla, bla:)

Atbildēt

Valdis

18.12.2017. 15:32

Kolēģi,kļūdieties attiecībā uz Čakšas nopelniem! Viņa līdz šim ,kā jau marionete,perfekti paveikusi politiskās kliķes uzstādījumu nepārprotami virzīt Valsti uz privāto medicīnu, organizēti un grupveidā nozogot budžeta un ES naudu Vānei un Zeitmanim piederošā Balvu privātslimnīcā un tai līdzīgās iestādēs.Process turpināsies arī pēc dzemdībām,kamēr kāda godīgu politiķu kopa ar pietiekamu ietekmi pārtaruks šo Valsts oficiālo izzagšanu!

Atbildēt

Hi hi

18.12.2017. 13:13

Rīt uz MK iet minētie noteikumi, bez paskaidrojumiem un aprēķiniem. Ideāli!

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 10:32

»

Nu nu

Vājš, piekrītu, viegli manipulējams, jā, bet ļoti šauram lokam, pie tam samērā aprobežotam. Un to var darīt tikai arī ar stulbu ministru, jo pašam nav nekāda redzējuma un izpratnes. Par valsts sekretāru un jauno Aslimnicas vadītāju vienkārši nāk smiekli


Valsts sekretārs un Austrumu slimnīcas jaunais līderis atbilst MK līdera bijušā bosa izvēles kritērijam par lielāko kretīnu. Ja tu neatbilsti amatam, tad ar tevi ir ļoti viegli manipulēt. Tā var interpretēt pieklājīgā valodā bijušā bosa vārdus. Plus VM līdera bailes no reāliem līderiem VM, jo pašreiz nākamie otrais, trešais un pārējie līderi VM ir cilvēki, kuri dara to, ko negrib darīt pirmais līderis, lai nenosmērētos vai ko pirmais vienkārši nav spējīgs darīti, piemēram, vienkārši strādāt.

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 10:23

»

Nu nu

Vājš, piekrītu, viegli manipulējams, jā, bet ļoti šauram lokam, pie tam samērā aprobežotam. Un to var darīt tikai arī ar stulbu ministru, jo pašam nav nekāda redzējuma un izpratnes. Par valsts sekretāru un jauno Aslimnicas vadītāju vienkārši nāk smiekli


Latvijā ir prātīgs vēlētājs un noteikti izvēlēsies savai sirdij tuvos viegli sajūsmināmo deputāti, postenī beigt dzīvi gatavo deputātu un nepaklausīgu dzīvnieku un bij.deputātu līderi, kā arī plātīgo kolhoznieku, viegli uzbudināmo šahisti, universālo vējagrābsli, vājo spēkavīru un šī bariņa izcilo līderi. Kamēr būs, tikmēr mēs vēl ne tādus brīnumus redzēsim. Nav ideālu politiķu un tāpēc ir jābūt atbildīgam vēlētājam. Kamēr vēlētājs vēl atbilstoši frizūrai, muldēšanai vai naudas mešanai melnā caurumā un visa ļaunuma saskatīšanā Dombrovskī un Sorosā, tikmēr mēs redzēsim arvien vājākus veselības ministrus. Ļoti smagas nozares, kuras vadīšanai ir vajadzības īpašības, kuras nebija ne pirmajam ZZS ministram, ne nav otrajam. Plus MK un Saeimas totāla bezatbildība un nekompetence.

Atbildēt

Nu nu

18.12.2017. 09:56

»

Troļļu gans

Būs kā normālā mafiozā valstī, kamēr oligarhātam un cienījamiem ļaudīm patreizējais veselības ministrs būs izdevīgs, tikmēr sēdēs. Ja vajadzēs sēdēs uz diviem, trīs vai divdesmit trīs krēsliem, braukās smelties pieredzi uz eksotiskām valstīm, vilks VM visādus meža un purva dīvainīšus, pieņems šauram...


Vājš, piekrītu, viegli manipulējams, jā, bet ļoti šauram lokam, pie tam samērā aprobežotam. Un to var darīt tikai arī ar stulbu ministru, jo pašam nav nekāda redzējuma un izpratnes. Par valsts sekretāru un jauno Aslimnicas vadītāju vienkārši nāk smiekli.

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 08:48

»

una

kā man patika, ka pat Barča brīnījās neizpratnē par sēdi,( tā nekad vēl saeimas vēsturē neesot bijis!), kur atnesās kuča ar čaču kad vajadzēja glābt privātos, lai tie varētu sūkt sasolītos miljonus, jo valsts slimnīcas jau ar tiem netikšot galā. Tad padomājiet, kurš grib sakārtot sistēmu??? Un kāda ...


Būs kā normālā mafiozā valstī, kamēr oligarhātam un cienījamiem ļaudīm patreizējais veselības ministrs būs izdevīgs, tikmēr sēdēs. Ja vajadzēs sēdēs uz diviem, trīs vai divdesmit trīs krēsliem, braukās smelties pieredzi uz eksotiskām valstīm, vilks VM visādus meža un purva dīvainīšus, pieņems šauram cilvēku lokam izdevīgus lēmumus, … Vājš un viegli manipulējams ministrs pagaidām ir izdevīgs daudziem.

Atbildēt

una

18.12.2017. 08:17

kā man patika, ka pat Barča brīnījās neizpratnē par sēdi,( tā nekad vēl saeimas vēsturē neesot bijis!), kur atnesās kuča ar čaču kad vajadzēja glābt privātos, lai tie varētu sūkt sasolītos miljonus, jo valsts slimnīcas jau ar tiem netikšot galā. Tad padomājiet, kurš grib sakārtot sistēmu??? Un kāda ir atkarība!!!vaanes iestrādes taču jāturpina!

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 07:19

Var atkārtot komentāru, nav zaudējis aktualitāti.
"Jauku jauki. Ja pirmais izcilais ZZS veselības ministrs nosmērēja savu partiju, tad otrais, vēl izcilākais, sāk smērēt koalīcijas partnerus, pats cerot no nākamā gada sēdēt Jēkaba ielas siltajā krēslā un turpināt pirmā izcilā ZZS veselības ministra tradīcijas sēdēt uz abiem krēsliem (Saeima un VM) vienlaicīgi un par savu palīgu paņemot medicīnu 3 mēnešos veiksmīgi apguvušo bijušo kokomjaunieti, biroja līderi. Vai tiešām koalīcijas partneriem nav pamodies pašsaglabāšanās instinkts? Varbūt ir? Bet ir ilūzijas, ka vēlētājs ir tāds padumjāks? V un arī VL-TB/LNNK jau gan būtu jāsāk nervozēt, nav tādi reitingi kā plātīgajam kolhozniekam un viegli uzbudināmai šahistei. MK ministru un Saeimas deputātu galvas apstarotājs neļauj saskatīt ZZS (ministrs, valsts un parlamentārais sekretārs, biroja vadītājs) līderu pārvaldītās VM impotenci? Kā aiziet no Jēkaba ielas un Brīvības ielas namiem, tā uzreiz galva sāk strādāt. Te bijušai deputātei, te bijušam ministram atveras actiņas. Ko domā medicīnas spīdekļi, kuri sekmēja izcilā ZZS ministra iebīdīšanu amatā? Vai tik drīzumā nenāksies meklēt pumpu? ZZS būs radījis izteicienu par cilvēku, kurš totāli neatbilst amatam, “kaut tev pumpas piemestos”."

Atbildēt

Mediķis

18.12.2017. 05:57

Izskatās, ka arī ar algām mūs apčakarēs....

Atbildēt

kastas?

17.12.2017. 23:33

Un kaa ar "begliem"? Tie tak ar nemaksaa nodoklus un pat negrib stradat! Vai vinus ari nearstes? Ja arstes, tad tas ir cilveku diskriminacija - vienus arstes, citus nee!

Atbildēt

Lauķis

17.12.2017. 23:15

Esmu to atkārtojis daudzkārt un atkārtošu vēlreiz: Čakša par ministri nav nekad derējusi un nederēs arī turpmāk. To ir pierādījis viņas darba stils BKUS, nav pat vērts pieminēt viņas veikumus, tāpat turpinās arī ministrijā. Tā ka var palikt tikai un vienīgi sliktāk, tad, kad viņas ielikteņi būs visās atslēgas vietās.
Kā premjers var to neredzēt?

Atbildēt

Precīzi!

17.12.2017. 20:59

Tieši tā:"...uz slimu cilvēku rēķina tiek virzītas merkantīlas intereses,un pacients ir tikai aizsegs,lai piekļūtu naudas resursiem."! Tāpēc jau profesors Arnis Vīksna ir mūs bvrīdinājis,ka "...ārstniecības nauda nedrīkst atrasties ministrijas pārziņā.Tur jau tā nelaime,ka no tā naudas maisa neviens negrib atteikties.Lietuvā un Igaunijā tas jau sen ir nokārtots,bet pie mums nav,jo vienmēr kāds grib pirkt dārgus medicīniskos aparātus,celt nevajadzīgas būves utt.Pirmskara Latvijā visa medicīnas nauda atradās slimokases rokās,tad nebija nerindu,ne kukuļu ārstiem."
Skat."Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases"Intervija ar Arni Vīksnu,Māra Libeka,Latvijas Avīze,18.septembris 2013.
P.S.Arī profesora par dārgajiem medicīniskajiem aparātiem teiktais jau ir piepildījies,ministrijas ierēdņiem iegādājoties daudz dārgākus aparātus onkoloģisko zāļu izgatavošanai,nekā tādus ir nopirkuši igauņi un lietuvieši!

Atbildēt

Ne tikai.

17.12.2017. 17:49

»

Es

Iespējams, taču Aizsardzības budžets ir uz divām lapām, bez visiem pārējiem murgiem. Ja ir budžets, tad tur arī pateikts un nav nepieciešams likums


Konferencē izskanēja kritika TM, ka ikvienam nav piekļuve tiesu judikatūrai - nolēmumiem, bet piekļuve tikai ļoti nelielai daļai, kas ir Satversmē noteikto tiesību pārkāpums. TM ar savu bezdarbību pārkāpj ikviena tiesības, kas noteiktas Satversmē, zināt savas tiesības. Ja ikvienam būtu piekļuve judikatūrai, daudziem būtu tiesības līdzīgās lietās paredzēt tiesas nolēmumu, atvieglojot tiesu darbu. Bet redzams, ka TM nav ieinteresēta atvieglot tiesu darbu un noslogotību.

Atbildēt

Tas ir cits jautājums.

17.12.2017. 17:43

»

Es

Iespējams, taču Aizsardzības budžets ir uz divām lapām, bez visiem pārējiem murgiem. Ja ir budžets, tad tur arī pateikts un nav nepieciešams likums


Valsts konsekvences nostiprina ar likumu, lai realizētu tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principus.

Pašlaik judikatūrā ir spēkā kāds 2015. g. AT spriedums, kur nav ievēroti šie principi, iestādei un tiesai dodot ar šo AT precedentu neievērot minētos principus, atsaucoties uz šo spriedumu.

Atbildēt

Es

17.12.2017. 17:13

»

Raksta ievadā nepareizi minēts

par likuma spēku. Daudzi nepareizi interpretē likumdošanu. Tādēļ iesaku noskatīties konferenci you tube ar nosaukumu Valsts konsekvences tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principu ievērošanā...


Iespējams, taču Aizsardzības budžets ir uz divām lapām, bez visiem pārējiem murgiem. Ja ir budžets, tad tur arī pateikts un nav nepieciešams likums.

Atbildēt

Raksta ievadā nepareizi minēts

17.12.2017. 16:56

par likuma spēku. Daudzi nepareizi interpretē likumdošanu. Tādēļ iesaku noskatīties konferenci you tube ar nosaukumu Valsts konsekvences tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principu ievērošanā.

Konferencē nepārprotami izskanēja skaidrojums par šiem principiem. Raksta kontekstā jāsaprot, ka mēs tikai tiktāl varam paļauties uz likumdošanu, ciktāl to neskar budžeta likums, kas vienmēr ir jaunāks un hierarhiski pārāks par citiem likumiem un MK noteikumiem.

Respektīvi - ja ar budžeta likumu iedalīti zināmi naudas līdzekļi noteiktai sfērai, tad šīs sfēras likumi un MK noteikumi, tiesiski paļaujoties uz valsts konsekvencēm, strādā tikai tiktāl, cik to pieļauj budžeta likumā atvēlētais finansējums noteiktajai sfērai. Līdz ar to pārējie viedokļi ir bezjēdzīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....