Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

29.06.2018. 11:34

Nu neticēja Sproģis, ka nākamā Saeimā varētu iekļūt viņam sociāli un ideoloģiski tuvās: Vienotība, JKP, vai PAR, tāpēc arī, līdzīgi kā Slavka Dombrovskis un Matīss, izvēlējās pieslieties Saskaņai.

Atbildēt

juksis

29.06.2018. 09:05

»

Liliana

Komentétāju inteliģences līmenis ir zems


Nekāda krievu diskriminācija Latvijā nav.Tas ir ekskomunistu murgs,lai attaisnotu savu varas nozagšanu.Diskriminācijas notiek pēc sociālās piederības un attieksmi pret okupāciju un tās aktīvajiem atbalstītajiem neatkarīgi no tautības.Pensionētajiem hroniskajiem arodslimniekiem ar valdības noteikumiem ir atņemts jebkāds atbalsts,atteikta ārstēšana un ir atņemtas tiesības uz invaliditāti.Tik mežonīgu attieksmi pret darbā cietušajiem pasaulē citur nesameklēt un tādēļ valdošā koalīcija pēc būtība sevi ir pilnība sevi norakstījusi.

Atbildēt

Antons Mikoss

29.06.2018. 06:53

»

T-J

Neviens cilvēks nav pelnījis šādu noriešanu. ne baptists, ne komjaunietis, ne arī kāds cits...


Ko var gaidīt no mesiānista, kurš melo diendienā par paradīzi un miesisko augšāmcelšanos?

Atbildēt

Liliana

28.06.2018. 21:01

»

CENZĒTS


Un tā diemžēl Viņas Augstība PATIESĪBA.

Atbildēt

Tieši!

28.06.2018. 20:40

Iejāja un pāri palika tikai zirgs!

Atbildēt

Uldis

28.06.2018. 20:13

»

nu

neviens viņu nekur neatstāja, pats no ratu pakaļas izkrita savā stulbumā


Ar katru dienu tu lupatu lapsa paliec vēl dumāka un dumāka.
Ielaista galvas slimība progresē strauji zinu no pieredzes.

Atbildēt

nu

28.06.2018. 19:25

»

Dikļu muļķis

Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu


neviens viņu nekur neatstāja, pats no ratu pakaļas izkrita savā stulbumā.

Atbildēt

Епископ Спрогис

28.06.2018. 18:26

-Dievs ir?
-Nee.
-Un kad buus?

Atbildēt

Puskoka urbējs

28.06.2018. 17:26

Daži vārdi ir labi, bet ja to saka setas vadītājs, tad tas ir tikai bizness, jo visa sektu mācība ir tu jau esi glābts, tev tikai ir labs darbs utt jābūt un 10% sektas pulciņam jāziedo. pārējais ir tikai duļķots ūdens.
Pēteris ir auzās ar visu zirgu.

Atbildēt

Sproģis pats nedzīvo "nabaga latvieša" dzīvi

28.06.2018. 13:46

»

sproģa vervelējums

Izskatās, ka Sproģis cenšas vervelēt mantras, jo loģikas viņa gara darbā ir maz, toties daudz pretrunu vai slēptu, pat pretēji tulkojamu zemtekstu, kas neliecina par viņu kā mācītāju neko labu. Bet var saprast šo "balto princi" sproģi: viņš pieradis, ka garīgi vājajiem un mazizglītotajiem , vai arī ...


ir atrauts no realitātes.

Ilgstoši, komunistiem ar cionistiem izzogot valsti, radušies daudz nabago, kas cerību pilni pavērtām mutēm klausās Baštikā un Sproģī. Ziedo, ziedo un ziedo. Namīpašumus, zemes, mantojumus.. jaunie mantinieki ir prom - tālēs zilajās.

Baptisti ir priviliģēti - naudu nenodzer, nenopīpē utt. Derīgi cionistiem. Jo paklausīgi, godīgi.. "svēti" gandrīz...

Sproģa politiskais teksts ir mēģinājums izprast politiku. Devs novèrsies no Sproga galīgi, jo teksts atgādina vārsmojumu, interpretāciju par Bībeles tēmu aizlaustā, nazālā balsī, kas pāršķeļ klusumu.

Atbildēt

Fēlis

28.06.2018. 13:06

»

Vaira3000

Un kuraa skola esat macijies Juus? Tas teikums ar punktu un 3 jautajumzimeem, kas tas ir ? Apgalvojums, jautajums vai pasreflekcija par savu nezinju ? Ja nezinat, kapec lietojat vardu skaidrs ? Varbut Juus ari macijaties paligskolaa


Tā bija domāta atbilde Arturs Nagliņš 27.06.2018. 17:44 ar citātu no viņa teksta, kura nez kāpēc aizgāja kā atsevišķs komentārs. Visas pretenzijas par vārda ,,SKAIDRS" lietojumu Nagliņa k-gam.

Atbildēt

sproģa vervelējums

28.06.2018. 12:44

Izskatās, ka Sproģis cenšas vervelēt mantras, jo loģikas viņa gara darbā ir maz, toties daudz pretrunu vai slēptu, pat pretēji tulkojamu zemtekstu, kas neliecina par viņu kā mācītāju neko labu. Bet var saprast šo "balto princi" sproģi: viņš pieradis, ka garīgi vājajiem un mazizglītotajiem , vai arī melīgi divkosīgajiem baptistiem spediķos nekad nav nepieciešams runāt loģiski un "par lietu", bet gan vervelēt vienu un to pašu, muļļāt, zelēt, veidojot mantras no vārdiem, lai panāktu hipnotisku iespaidu, galu galā var teikt - runājot muļķības un tās atkārtojot, sproģis veicina sektas garīgo tukšumu, paklausību un rezultātā ir vieglāk no tādiem nokāst naudu.
Sproģim liekas, ka šāda muldēšanas "māksla" ir tieši tā kvalitāte, kas vajadzīga valsts prezidentam. Muļķis, kas ir aktīvs un "harizmātisks" patiesībā ir jāpadzen rakt grāvjus, vai veikt kādu citu lietderīgu darbu.

Atbildēt

sproģa āža kāja

28.06.2018. 12:30

Tikai par mirušiem pieņemts neteikt sliktās lietas, bet par tiem, kam pienākuši 45 gadi un kurš ir tik nelietīgas vai stulbs arī šajā vecumā, nav aizliegts teikt patiesību. Un tā ir tāda, ka sproģis jau ir atklājis savu prokrievisko, probandītisko āža kāju un mēģina noslēpt to skaistās, humānās frāzēs.
Šis viltus mācītājs (drīzāk jau Kremļa aģents, par ko būtu jāinteresējas DP) ir viens no kaitīgākajiem elementiem, jo uzmeties par viedokļu līderi sektai, kas ejot viņa ceļu, var nodarīt Latvijai milzu ļaunumu.Tāds hibrīdkara instruments kā sproģis, nedrīkst būt par "mācītāju" nevienā vietā!

Atbildēt

Uldis

28.06.2018. 12:26

»

Patriotiskais gars

SPROĢA KUNGS AR DIEVPALĪGU TIKAI UZ PRIEKŠU un vajag vienreiz izbeigt "atskatīties" uz sorosoīdu- naziķu vārsmojumiem


Vai tiešām homoseksuālisms tik ļoti izjāj arī smadzenes? Sorosīdi, smerdeli, ir tavējie krievmīļi, Saskaņas līdzdalībnieki, Vienotība.

Atbildēt

siska

28.06.2018. 12:09

»

Žīdmasonu skolnieks

Vj. Dombrovskis MP kandidāts nav noriets kārtīgi


Vjačikam sinagoga neļauj atkāpties

Atbildēt

Lūk, kā

28.06.2018. 12:06

»

mazohisti

OK, es saprotu, tā Jums Dievs māca, piedod saviem pāri darītājiem...


Dievs māca pavisam ko citu. Otra vaiga pagriešanu, lai uztaisa zilu aci arī virs tā, izdomāja rabīns Pāvils, kurš uzdevās par trīspadsmito apustuli, lai labāk varētu apmaut gojus (tulkojumā - lopus).

Kā tad ir patiesībā ar to vaiga pagriešanu, pasaka cits mācītājs - Andrejs Kavacis:

https://www.youtube.com/watch?v WaTk5QPD98M

Atbildēt

Žīdmasonu B' nai B' rith izpildvara

28.06.2018. 12:04

nekad goju baptistam Sproģim nepiedos nodevību, kad atteicās no virzīšanas Saskaņas VP amatam. Baptistam Sproģim nāktos atteikties no Jaunās Derības morāles principiem. Tos nodot, paliekot B' nai B' rith virzītās VP pozicijās.

Savukārt, žīdmasonu skolā skolotajam Vj. Dombrovskim paredzēta MP vieta. Tagad Vj. Dombrovskis ir ievainots. Kas īstenībā ir pēc tautības šis dāsni atalgotais ar banku nezināmas izcelsmes naudu bijušaja domnīcā.

Atbildēt

Zirgi un prinči

28.06.2018. 09:53

Es gan rakstītu citādāk, princis - Saskaņa nonāk galā, zirgs - Sproģis pa ceļam nobeidzas.

Atbildēt

Vaira3000

28.06.2018. 09:41

»

Fēlis

Var nezināt, kas tas ir par zvēru - Narciss. Skaidrs, ka bauriem līdz narcismam ir tālu.??? Es jaunākajās klasēs jau zināju, kas ir narciss, bet tim kas nezināja, to mācīja vidusskolā. Sakses ,,Ziedu pasakas", šķiet. Pēc tava teksta var spriest, ka esi mācījies palīgskolā


Un kuraa skola esat macijies Juus? Tas teikums ar punktu un 3 jautajumzimeem, kas tas ir ? Apgalvojums, jautajums vai pasreflekcija par savu nezinju ? Ja nezinat, kapec lietojat vardu skaidrs ? Varbut Juus ari macijaties paligskolaa ?

Atbildēt

valgs

28.06.2018. 09:36

pakārt kā general Vlasovu

Atbildēt

Lauku paps

28.06.2018. 09:19

Runāt par kaut ko kopīgu ar zemiskiem okupantiem, kas vēl arvien mūs saukā par fašistiem, draud mums ar Putinu un tankiem par to, ka ar viņiem runājam tikai valsts valodā, var tikai kāds no viņu bara.

Pareizais risinājums ir tikai viens: Starptautisko likumu iedarbināšana un, atbilstoši tiem, okupācijas seku likvidēšana - kolonistu izraidīšana un komunistu tiesāšana. Cita risinājuma vienkārši nav. To pierāda pēdējie pārdesmit gadi - okupants ir un paliek okupants un nekad nemainās. Tas pats ir ar komunistiem un čekistiem.

16. datumā Jūrmalas autobusā kādam aculieciniekam izdevās nofilmēt to, ko mēs visi zinām un neskaitāmas reizes esam piedzīvojuši. Es ar kaut ko līdzīgu savā darbā saskaros gandrīz katru dienu. Video var atrast raksta "Viss nokārtots! Okupācija pazudusi!" beigās, kuru sameklējiet goglējot.

Ar ko tu te gribi sadzīvot, pop?

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

28.06.2018. 07:44

»

Žulis

Pilnīgi pareizi! Nevar mainīt sistēmu, kļūstot par sistēmas sastāvdaļu!Arī es gribēju norādīt uz loģikas trūkumu šajā rakstā. Autors raksta: "Lai pa kuras partijas durvīm kāds izvēlētos ieiet politikā, visas durvis ved uz vienu un to pašu “politisko baseinu”, kurā ir viens un tas pats “ūdens”, kurā ...


Mans brālis ŽULIS ir intelektuālais titāns, kad viņu atmazgā no paša izkārnījumiem, jo latviešu pabērns, slimais deģenerāts, katru nakti no sevis izdala apmēram 10 kilogramus izkārnījumus, kas viņam netraucē būt intelektuālajam titānam šajā portālā pie komentāru pievemšanas, ja māsiņas ir atmazgājušas un iedevušas datoru. Bet kā var nedod datoru latviešu inetlektuālajam titānam, lai viņš netrollētu sava prātiņa izkārnījumus tonnām no rīta līdz rītam.

Atbildēt

parasts stabs

28.06.2018. 07:34

»

kauna stabs

Te ir visi, kuri kopā ar Sproģi tikko kā metušies kopā ar Saskaņu un piepulcējušies pārējiem kangariem, kas tur jau ir. Sproģis bija ar pirmo numuru. Pārējie(jaunie...


šīs niecības nemaz nav vērts pat pieminēt, parastie glumekļi kas ielīdīs jebkurā caurumā kur ērti

Atbildēt

Žulis

28.06.2018. 07:33

»

Aborigenius

Izlasīju un palika žēl rakstītāja. Kāda putra domāšanā. Idejas ko darīt rakstītajā neatradu. Tāpat ir neloģiska pārliecība, ka klūstot par sistēmas sastāvdaļu var to būtiski mainīt. Sistēmas sastāvdaļa nav paredzēta tās būtiskām izmaiņām, tā ir paredzēta tikai nemainīgai un ērtai sistēmas pastāvēšanai...


Pilnīgi pareizi! Nevar mainīt sistēmu, kļūstot par sistēmas sastāvdaļu!Arī es gribēju norādīt uz loģikas trūkumu šajā rakstā. Autors raksta: "Lai pa kuras partijas durvīm kāds izvēlētos ieiet politikā, visas durvis ved uz vienu un to pašu “politisko baseinu”, kurā ir viens un tas pats “ūdens”, kurā veidojas Latvijas politika." un tūliņ pēc tam... aicina visus iet un balsot par šo "politisko baseinu" un tajā esošo "ūdeni".
Tas būtībā nozīmē, vārdos kritizēt pastāvošo sistēmu, bet darbos to atbalstīt.

Atbildēt

HJ335

28.06.2018. 06:41

Ko tagad ieteiks žīdelis Slaviks savam labākajam P.Stučkas universitātes draugam?

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

28.06.2018. 00:13

»

Dikļu muļķis

Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma gaudoņa kaķu vecene no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka

27.06.2018. 23:12

princis tiem vecajiem un klibajiem partiju ērzeļiem ir vajadzīgs tikai, lai viņa šķīstā apmetņa piesegti, kārtējo reizi ievilktu savas sasvīdušās pakaļas Saeimā, kur atkal 4 gadu garumā gaida treknu "auzu" pilna sile...

Atbildēt

Ruta

27.06.2018. 22:59

rītā vajadzētu pateikt, ka ies atpakaļ pie saskaņas

Atbildēt

Pilsone

27.06.2018. 22:23

Ļoti žēl, ka tie pabiras, kuri sevi uzskata par īstajiem latviešiem, ir pilnīgi identiski tādiem pašiem sugas brāļiem Krievijā. Viens nu beidzot ir skaidrs. Ar tādiem tautiešiem Latvija vienmēr būs pēdējā vietā starp citām valstīm. Pateicoties nepārtrauktai ienaidnieka meklēšanai starp tiem, kuri dzīvo līdzās. Nevis uzrunāt , bet apsaukāt. Novēlu šim krimināli politiskajam veidojumam labāk šausmīgas beigas, nevis nebeidzamas šausmas.

Atbildēt

Raivis

27.06.2018. 22:14

Tauatas atmiņā Sproģis paliks kā krievu okupantu pakalpiņš un kā Šļesera šestjorka ar lētu mersedesu.

Atbildēt

Aborigenius

27.06.2018. 22:02

Izlasīju un palika žēl rakstītāja. Kāda putra domāšanā. Idejas ko darīt rakstītajā neatradu. Tāpat ir neloģiska pārliecība, ka klūstot par sistēmas sastāvdaļu var to būtiski mainīt. Sistēmas sastāvdaļa nav paredzēta tās būtiskām izmaiņām, tā ir paredzēta tikai nemainīgai un ērtai sistēmas pastāvēšanai.

Atbildēt

Dikļu muļķis

27.06.2018. 21:15

»

CENZĒTS


Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu.

Atbildēt

Neatklāj, muļķi,

27.06.2018. 21:12

»


pats savu diagnozi! Tiks tev klāt žīdmasoni, zarnas izlaidīs.

Atbildēt

mērkaķoņi

27.06.2018. 20:43

Kad zirgs iejāj politikā uz balta pinča

Atbildēt

CENZĒTS

27.06.2018. 20:41

»

kauna stabs

Te ir visi, kuri kopā ar Sproģi tikko kā metušies kopā ar Saskaņu un piepulcējušies pārējiem kangariem, kas tur jau ir. Sproģis bija ar pirmo numuru. Pārējie(jaunie...


...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im > mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai – dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas" kolēģi "nosist kā gulbi"...)
...

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

F

27.06.2018. 20:27

Bidi mati uz jūsu galvām ir skaitīti

Atbildēt

Ferdinands

27.06.2018. 20:26

Tā kumga ceļi ir neizdibināmi

Atbildēt

švamme

27.06.2018. 20:02

Bet viņš ir narciss patiešām. Tikai 2 viņa izteicieni no pēd. dienām: "..gan es pats, gan apkārtējie cilvēki uzskatīja, ka esmu labs cilvēks, uzticams draugs, harizmātisks mācītājs, mīlošs vīrs, gādīgs tēvs un dēls, kā arī patriotisks šīs valsts pilsonis.." un Tagad jau "PRINCIS", un vēl "baltā zirgā", mazliet prasās pēc sabuļu mantijas un sceptera, un moris ar palmu zaru vēdina.
Narciss psihiatrijā - īsi un vienkārši sakot cilvēks, kas kaifo no savas personas un savu izskata un pat no savas runas, tēla. Nezinu, kāds sakars te ar "Pasakām par ziediem"

Atbildēt

Pēter!

27.06.2018. 19:50

Uzaiciniet uz savām svētrunām saskaņas deputātus un Jūs redzēsiet,cik aizies-neviens!Vēl gribas teikt,ka braucāt no viena grāvja malas otrā,bet jāiet pa šauro taku taisni ,taisni vien.Lai ko rakstīja par Jums vajadzēja iet tālāk,bet laikam Dievam pirms tam nepajautājāt,ko darīt,vai arī TAS KUNGS tomēr apgaismoja?

Atbildēt

Secinaajums

27.06.2018. 19:24

»

Secinaajums

Un to trusiku tirgoni no hagenskalna almeru ludviku ar "ievilinaaja


P.s. starp citu sprogja radinieks! :-)

Atbildēt

Ilumināti un farizeji

27.06.2018. 19:18

»

Secinaajums

Visu savu kopienu jus apkjeeziijaat


Farizeji un ilumināti!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...