Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

29.06.2018. 11:34

Nu neticēja Sproģis, ka nākamā Saeimā varētu iekļūt viņam sociāli un ideoloģiski tuvās: Vienotība, JKP, vai PAR, tāpēc arī, līdzīgi kā Slavka Dombrovskis un Matīss, izvēlējās pieslieties Saskaņai.

Atbildēt

juksis

29.06.2018. 09:05

»

Liliana

Komentétāju inteliģences līmenis ir zems


Nekāda krievu diskriminācija Latvijā nav.Tas ir ekskomunistu murgs,lai attaisnotu savu varas nozagšanu.Diskriminācijas notiek pēc sociālās piederības un attieksmi pret okupāciju un tās aktīvajiem atbalstītajiem neatkarīgi no tautības.Pensionētajiem hroniskajiem arodslimniekiem ar valdības noteikumiem ir atņemts jebkāds atbalsts,atteikta ārstēšana un ir atņemtas tiesības uz invaliditāti.Tik mežonīgu attieksmi pret darbā cietušajiem pasaulē citur nesameklēt un tādēļ valdošā koalīcija pēc būtība sevi ir pilnība sevi norakstījusi.

Atbildēt

Antons Mikoss

29.06.2018. 06:53

»

T-J

Neviens cilvēks nav pelnījis šādu noriešanu. ne baptists, ne komjaunietis, ne arī kāds cits...


Ko var gaidīt no mesiānista, kurš melo diendienā par paradīzi un miesisko augšāmcelšanos?

Atbildēt

Liliana

28.06.2018. 21:01

»

CENZĒTS


Un tā diemžēl Viņas Augstība PATIESĪBA.

Atbildēt

Tieši!

28.06.2018. 20:40

Iejāja un pāri palika tikai zirgs!

Atbildēt

Uldis

28.06.2018. 20:13

»

nu

neviens viņu nekur neatstāja, pats no ratu pakaļas izkrita savā stulbumā


Ar katru dienu tu lupatu lapsa paliec vēl dumāka un dumāka.
Ielaista galvas slimība progresē strauji zinu no pieredzes.

Atbildēt

nu

28.06.2018. 19:25

»

Dikļu muļķis

Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu


neviens viņu nekur neatstāja, pats no ratu pakaļas izkrita savā stulbumā.

Atbildēt

Епископ Спрогис

28.06.2018. 18:26

-Dievs ir?
-Nee.
-Un kad buus?

Atbildēt

Puskoka urbējs

28.06.2018. 17:26

Daži vārdi ir labi, bet ja to saka setas vadītājs, tad tas ir tikai bizness, jo visa sektu mācība ir tu jau esi glābts, tev tikai ir labs darbs utt jābūt un 10% sektas pulciņam jāziedo. pārējais ir tikai duļķots ūdens.
Pēteris ir auzās ar visu zirgu.

Atbildēt

Sproģis pats nedzīvo "nabaga latvieša" dzīvi

28.06.2018. 13:46

»

sproģa vervelējums

Izskatās, ka Sproģis cenšas vervelēt mantras, jo loģikas viņa gara darbā ir maz, toties daudz pretrunu vai slēptu, pat pretēji tulkojamu zemtekstu, kas neliecina par viņu kā mācītāju neko labu. Bet var saprast šo "balto princi" sproģi: viņš pieradis, ka garīgi vājajiem un mazizglītotajiem , vai arī ...


ir atrauts no realitātes.

Ilgstoši, komunistiem ar cionistiem izzogot valsti, radušies daudz nabago, kas cerību pilni pavērtām mutēm klausās Baštikā un Sproģī. Ziedo, ziedo un ziedo. Namīpašumus, zemes, mantojumus.. jaunie mantinieki ir prom - tālēs zilajās.

Baptisti ir priviliģēti - naudu nenodzer, nenopīpē utt. Derīgi cionistiem. Jo paklausīgi, godīgi.. "svēti" gandrīz...

Sproģa politiskais teksts ir mēģinājums izprast politiku. Devs novèrsies no Sproga galīgi, jo teksts atgādina vārsmojumu, interpretāciju par Bībeles tēmu aizlaustā, nazālā balsī, kas pāršķeļ klusumu.

Atbildēt

Fēlis

28.06.2018. 13:06

»

Vaira3000

Un kuraa skola esat macijies Juus? Tas teikums ar punktu un 3 jautajumzimeem, kas tas ir ? Apgalvojums, jautajums vai pasreflekcija par savu nezinju ? Ja nezinat, kapec lietojat vardu skaidrs ? Varbut Juus ari macijaties paligskolaa


Tā bija domāta atbilde Arturs Nagliņš 27.06.2018. 17:44 ar citātu no viņa teksta, kura nez kāpēc aizgāja kā atsevišķs komentārs. Visas pretenzijas par vārda ,,SKAIDRS" lietojumu Nagliņa k-gam.

Atbildēt

sproģa vervelējums

28.06.2018. 12:44

Izskatās, ka Sproģis cenšas vervelēt mantras, jo loģikas viņa gara darbā ir maz, toties daudz pretrunu vai slēptu, pat pretēji tulkojamu zemtekstu, kas neliecina par viņu kā mācītāju neko labu. Bet var saprast šo "balto princi" sproģi: viņš pieradis, ka garīgi vājajiem un mazizglītotajiem , vai arī melīgi divkosīgajiem baptistiem spediķos nekad nav nepieciešams runāt loģiski un "par lietu", bet gan vervelēt vienu un to pašu, muļļāt, zelēt, veidojot mantras no vārdiem, lai panāktu hipnotisku iespaidu, galu galā var teikt - runājot muļķības un tās atkārtojot, sproģis veicina sektas garīgo tukšumu, paklausību un rezultātā ir vieglāk no tādiem nokāst naudu.
Sproģim liekas, ka šāda muldēšanas "māksla" ir tieši tā kvalitāte, kas vajadzīga valsts prezidentam. Muļķis, kas ir aktīvs un "harizmātisks" patiesībā ir jāpadzen rakt grāvjus, vai veikt kādu citu lietderīgu darbu.

Atbildēt

sproģa āža kāja

28.06.2018. 12:30

Tikai par mirušiem pieņemts neteikt sliktās lietas, bet par tiem, kam pienākuši 45 gadi un kurš ir tik nelietīgas vai stulbs arī šajā vecumā, nav aizliegts teikt patiesību. Un tā ir tāda, ka sproģis jau ir atklājis savu prokrievisko, probandītisko āža kāju un mēģina noslēpt to skaistās, humānās frāzēs.
Šis viltus mācītājs (drīzāk jau Kremļa aģents, par ko būtu jāinteresējas DP) ir viens no kaitīgākajiem elementiem, jo uzmeties par viedokļu līderi sektai, kas ejot viņa ceļu, var nodarīt Latvijai milzu ļaunumu.Tāds hibrīdkara instruments kā sproģis, nedrīkst būt par "mācītāju" nevienā vietā!

Atbildēt

Uldis

28.06.2018. 12:26

»

Patriotiskais gars

SPROĢA KUNGS AR DIEVPALĪGU TIKAI UZ PRIEKŠU un vajag vienreiz izbeigt "atskatīties" uz sorosoīdu- naziķu vārsmojumiem


Vai tiešām homoseksuālisms tik ļoti izjāj arī smadzenes? Sorosīdi, smerdeli, ir tavējie krievmīļi, Saskaņas līdzdalībnieki, Vienotība.

Atbildēt

siska

28.06.2018. 12:09

»

Žīdmasonu skolnieks

Vj. Dombrovskis MP kandidāts nav noriets kārtīgi


Vjačikam sinagoga neļauj atkāpties

Atbildēt

Lūk, kā

28.06.2018. 12:06

»

mazohisti

OK, es saprotu, tā Jums Dievs māca, piedod saviem pāri darītājiem...


Dievs māca pavisam ko citu. Otra vaiga pagriešanu, lai uztaisa zilu aci arī virs tā, izdomāja rabīns Pāvils, kurš uzdevās par trīspadsmito apustuli, lai labāk varētu apmaut gojus (tulkojumā - lopus).

Kā tad ir patiesībā ar to vaiga pagriešanu, pasaka cits mācītājs - Andrejs Kavacis:

https://www.youtube.com/watch?v WaTk5QPD98M

Atbildēt

Žīdmasonu B' nai B' rith izpildvara

28.06.2018. 12:04

nekad goju baptistam Sproģim nepiedos nodevību, kad atteicās no virzīšanas Saskaņas VP amatam. Baptistam Sproģim nāktos atteikties no Jaunās Derības morāles principiem. Tos nodot, paliekot B' nai B' rith virzītās VP pozicijās.

Savukārt, žīdmasonu skolā skolotajam Vj. Dombrovskim paredzēta MP vieta. Tagad Vj. Dombrovskis ir ievainots. Kas īstenībā ir pēc tautības šis dāsni atalgotais ar banku nezināmas izcelsmes naudu bijušaja domnīcā.

Atbildēt

Zirgi un prinči

28.06.2018. 09:53

Es gan rakstītu citādāk, princis - Saskaņa nonāk galā, zirgs - Sproģis pa ceļam nobeidzas.

Atbildēt

Vaira3000

28.06.2018. 09:41

»

Fēlis

Var nezināt, kas tas ir par zvēru - Narciss. Skaidrs, ka bauriem līdz narcismam ir tālu.??? Es jaunākajās klasēs jau zināju, kas ir narciss, bet tim kas nezināja, to mācīja vidusskolā. Sakses ,,Ziedu pasakas", šķiet. Pēc tava teksta var spriest, ka esi mācījies palīgskolā


Un kuraa skola esat macijies Juus? Tas teikums ar punktu un 3 jautajumzimeem, kas tas ir ? Apgalvojums, jautajums vai pasreflekcija par savu nezinju ? Ja nezinat, kapec lietojat vardu skaidrs ? Varbut Juus ari macijaties paligskolaa ?

Atbildēt

valgs

28.06.2018. 09:36

pakārt kā general Vlasovu

Atbildēt

Lauku paps

28.06.2018. 09:19

Runāt par kaut ko kopīgu ar zemiskiem okupantiem, kas vēl arvien mūs saukā par fašistiem, draud mums ar Putinu un tankiem par to, ka ar viņiem runājam tikai valsts valodā, var tikai kāds no viņu bara.

Pareizais risinājums ir tikai viens: Starptautisko likumu iedarbināšana un, atbilstoši tiem, okupācijas seku likvidēšana - kolonistu izraidīšana un komunistu tiesāšana. Cita risinājuma vienkārši nav. To pierāda pēdējie pārdesmit gadi - okupants ir un paliek okupants un nekad nemainās. Tas pats ir ar komunistiem un čekistiem.

16. datumā Jūrmalas autobusā kādam aculieciniekam izdevās nofilmēt to, ko mēs visi zinām un neskaitāmas reizes esam piedzīvojuši. Es ar kaut ko līdzīgu savā darbā saskaros gandrīz katru dienu. Video var atrast raksta "Viss nokārtots! Okupācija pazudusi!" beigās, kuru sameklējiet goglējot.

Ar ko tu te gribi sadzīvot, pop?

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

28.06.2018. 07:44

»

Žulis

Pilnīgi pareizi! Nevar mainīt sistēmu, kļūstot par sistēmas sastāvdaļu!Arī es gribēju norādīt uz loģikas trūkumu šajā rakstā. Autors raksta: "Lai pa kuras partijas durvīm kāds izvēlētos ieiet politikā, visas durvis ved uz vienu un to pašu “politisko baseinu”, kurā ir viens un tas pats “ūdens”, kurā ...


Mans brālis ŽULIS ir intelektuālais titāns, kad viņu atmazgā no paša izkārnījumiem, jo latviešu pabērns, slimais deģenerāts, katru nakti no sevis izdala apmēram 10 kilogramus izkārnījumus, kas viņam netraucē būt intelektuālajam titānam šajā portālā pie komentāru pievemšanas, ja māsiņas ir atmazgājušas un iedevušas datoru. Bet kā var nedod datoru latviešu inetlektuālajam titānam, lai viņš netrollētu sava prātiņa izkārnījumus tonnām no rīta līdz rītam.

Atbildēt

parasts stabs

28.06.2018. 07:34

»

kauna stabs

Te ir visi, kuri kopā ar Sproģi tikko kā metušies kopā ar Saskaņu un piepulcējušies pārējiem kangariem, kas tur jau ir. Sproģis bija ar pirmo numuru. Pārējie(jaunie...


šīs niecības nemaz nav vērts pat pieminēt, parastie glumekļi kas ielīdīs jebkurā caurumā kur ērti

Atbildēt

Žulis

28.06.2018. 07:33

»

Aborigenius

Izlasīju un palika žēl rakstītāja. Kāda putra domāšanā. Idejas ko darīt rakstītajā neatradu. Tāpat ir neloģiska pārliecība, ka klūstot par sistēmas sastāvdaļu var to būtiski mainīt. Sistēmas sastāvdaļa nav paredzēta tās būtiskām izmaiņām, tā ir paredzēta tikai nemainīgai un ērtai sistēmas pastāvēšanai...


Pilnīgi pareizi! Nevar mainīt sistēmu, kļūstot par sistēmas sastāvdaļu!Arī es gribēju norādīt uz loģikas trūkumu šajā rakstā. Autors raksta: "Lai pa kuras partijas durvīm kāds izvēlētos ieiet politikā, visas durvis ved uz vienu un to pašu “politisko baseinu”, kurā ir viens un tas pats “ūdens”, kurā veidojas Latvijas politika." un tūliņ pēc tam... aicina visus iet un balsot par šo "politisko baseinu" un tajā esošo "ūdeni".
Tas būtībā nozīmē, vārdos kritizēt pastāvošo sistēmu, bet darbos to atbalstīt.

Atbildēt

HJ335

28.06.2018. 06:41

Ko tagad ieteiks žīdelis Slaviks savam labākajam P.Stučkas universitātes draugam?

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

28.06.2018. 00:13

»

Dikļu muļķis

Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma gaudoņa kaķu vecene no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka

27.06.2018. 23:12

princis tiem vecajiem un klibajiem partiju ērzeļiem ir vajadzīgs tikai, lai viņa šķīstā apmetņa piesegti, kārtējo reizi ievilktu savas sasvīdušās pakaļas Saeimā, kur atkal 4 gadu garumā gaida treknu "auzu" pilna sile...

Atbildēt

Ruta

27.06.2018. 22:59

rītā vajadzētu pateikt, ka ies atpakaļ pie saskaņas

Atbildēt

Pilsone

27.06.2018. 22:23

Ļoti žēl, ka tie pabiras, kuri sevi uzskata par īstajiem latviešiem, ir pilnīgi identiski tādiem pašiem sugas brāļiem Krievijā. Viens nu beidzot ir skaidrs. Ar tādiem tautiešiem Latvija vienmēr būs pēdējā vietā starp citām valstīm. Pateicoties nepārtrauktai ienaidnieka meklēšanai starp tiem, kuri dzīvo līdzās. Nevis uzrunāt , bet apsaukāt. Novēlu šim krimināli politiskajam veidojumam labāk šausmīgas beigas, nevis nebeidzamas šausmas.

Atbildēt

Raivis

27.06.2018. 22:14

Tauatas atmiņā Sproģis paliks kā krievu okupantu pakalpiņš un kā Šļesera šestjorka ar lētu mersedesu.

Atbildēt

Aborigenius

27.06.2018. 22:02

Izlasīju un palika žēl rakstītāja. Kāda putra domāšanā. Idejas ko darīt rakstītajā neatradu. Tāpat ir neloģiska pārliecība, ka klūstot par sistēmas sastāvdaļu var to būtiski mainīt. Sistēmas sastāvdaļa nav paredzēta tās būtiskām izmaiņām, tā ir paredzēta tikai nemainīgai un ērtai sistēmas pastāvēšanai.

Atbildēt

Dikļu muļķis

27.06.2018. 21:15

»

CENZĒTS


Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu.

Atbildēt

mērkaķoņi

27.06.2018. 20:43

Kad zirgs iejāj politikā uz balta pinča

Atbildēt

CENZĒTS

27.06.2018. 20:41

»

kauna stabs

Te ir visi, kuri kopā ar Sproģi tikko kā metušies kopā ar Saskaņu un piepulcējušies pārējiem kangariem, kas tur jau ir. Sproģis bija ar pirmo numuru. Pārējie(jaunie...


...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im > mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai – dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas" kolēģi "nosist kā gulbi"...)
...

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

F

27.06.2018. 20:27

Bidi mati uz jūsu galvām ir skaitīti

Atbildēt

Ferdinands

27.06.2018. 20:26

Tā kumga ceļi ir neizdibināmi

Atbildēt

švamme

27.06.2018. 20:02

Bet viņš ir narciss patiešām. Tikai 2 viņa izteicieni no pēd. dienām: "..gan es pats, gan apkārtējie cilvēki uzskatīja, ka esmu labs cilvēks, uzticams draugs, harizmātisks mācītājs, mīlošs vīrs, gādīgs tēvs un dēls, kā arī patriotisks šīs valsts pilsonis.." un Tagad jau "PRINCIS", un vēl "baltā zirgā", mazliet prasās pēc sabuļu mantijas un sceptera, un moris ar palmu zaru vēdina.
Narciss psihiatrijā - īsi un vienkārši sakot cilvēks, kas kaifo no savas personas un savu izskata un pat no savas runas, tēla. Nezinu, kāds sakars te ar "Pasakām par ziediem"

Atbildēt

Pēter!

27.06.2018. 19:50

Uzaiciniet uz savām svētrunām saskaņas deputātus un Jūs redzēsiet,cik aizies-neviens!Vēl gribas teikt,ka braucāt no viena grāvja malas otrā,bet jāiet pa šauro taku taisni ,taisni vien.Lai ko rakstīja par Jums vajadzēja iet tālāk,bet laikam Dievam pirms tam nepajautājāt,ko darīt,vai arī TAS KUNGS tomēr apgaismoja?

Atbildēt

Secinaajums

27.06.2018. 19:24

»

Secinaajums

Un to trusiku tirgoni no hagenskalna almeru ludviku ar "ievilinaaja


P.s. starp citu sprogja radinieks! :-)

Atbildēt

Ilumināti un farizeji

27.06.2018. 19:18

»

Secinaajums

Visu savu kopienu jus apkjeeziijaat


Farizeji un ilumināti!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...