Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

29.06.2018. 11:34

Nu neticēja Sproģis, ka nākamā Saeimā varētu iekļūt viņam sociāli un ideoloģiski tuvās: Vienotība, JKP, vai PAR, tāpēc arī, līdzīgi kā Slavka Dombrovskis un Matīss, izvēlējās pieslieties Saskaņai.

Atbildēt

juksis

29.06.2018. 09:05

»

Liliana

Komentétāju inteliģences līmenis ir zems


Nekāda krievu diskriminācija Latvijā nav.Tas ir ekskomunistu murgs,lai attaisnotu savu varas nozagšanu.Diskriminācijas notiek pēc sociālās piederības un attieksmi pret okupāciju un tās aktīvajiem atbalstītajiem neatkarīgi no tautības.Pensionētajiem hroniskajiem arodslimniekiem ar valdības noteikumiem ir atņemts jebkāds atbalsts,atteikta ārstēšana un ir atņemtas tiesības uz invaliditāti.Tik mežonīgu attieksmi pret darbā cietušajiem pasaulē citur nesameklēt un tādēļ valdošā koalīcija pēc būtība sevi ir pilnība sevi norakstījusi.

Atbildēt

Antons Mikoss

29.06.2018. 06:53

»

T-J

Neviens cilvēks nav pelnījis šādu noriešanu. ne baptists, ne komjaunietis, ne arī kāds cits...


Ko var gaidīt no mesiānista, kurš melo diendienā par paradīzi un miesisko augšāmcelšanos?

Atbildēt

Liliana

28.06.2018. 21:01

»

CENZĒTS


Un tā diemžēl Viņas Augstība PATIESĪBA.

Atbildēt

Tieši!

28.06.2018. 20:40

Iejāja un pāri palika tikai zirgs!

Atbildēt

Uldis

28.06.2018. 20:13

»

nu

neviens viņu nekur neatstāja, pats no ratu pakaļas izkrita savā stulbumā


Ar katru dienu tu lupatu lapsa paliec vēl dumāka un dumāka.
Ielaista galvas slimība progresē strauji zinu no pieredzes.

Atbildēt

nu

28.06.2018. 19:25

»

Dikļu muļķis

Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu


neviens viņu nekur neatstāja, pats no ratu pakaļas izkrita savā stulbumā.

Atbildēt

Епископ Спрогис

28.06.2018. 18:26

-Dievs ir?
-Nee.
-Un kad buus?

Atbildēt

Puskoka urbējs

28.06.2018. 17:26

Daži vārdi ir labi, bet ja to saka setas vadītājs, tad tas ir tikai bizness, jo visa sektu mācība ir tu jau esi glābts, tev tikai ir labs darbs utt jābūt un 10% sektas pulciņam jāziedo. pārējais ir tikai duļķots ūdens.
Pēteris ir auzās ar visu zirgu.

Atbildēt

Sproģis pats nedzīvo "nabaga latvieša" dzīvi

28.06.2018. 13:46

»

sproģa vervelējums

Izskatās, ka Sproģis cenšas vervelēt mantras, jo loģikas viņa gara darbā ir maz, toties daudz pretrunu vai slēptu, pat pretēji tulkojamu zemtekstu, kas neliecina par viņu kā mācītāju neko labu. Bet var saprast šo "balto princi" sproģi: viņš pieradis, ka garīgi vājajiem un mazizglītotajiem , vai arī ...


ir atrauts no realitātes.

Ilgstoši, komunistiem ar cionistiem izzogot valsti, radušies daudz nabago, kas cerību pilni pavērtām mutēm klausās Baštikā un Sproģī. Ziedo, ziedo un ziedo. Namīpašumus, zemes, mantojumus.. jaunie mantinieki ir prom - tālēs zilajās.

Baptisti ir priviliģēti - naudu nenodzer, nenopīpē utt. Derīgi cionistiem. Jo paklausīgi, godīgi.. "svēti" gandrīz...

Sproģa politiskais teksts ir mēģinājums izprast politiku. Devs novèrsies no Sproga galīgi, jo teksts atgādina vārsmojumu, interpretāciju par Bībeles tēmu aizlaustā, nazālā balsī, kas pāršķeļ klusumu.

Atbildēt

Fēlis

28.06.2018. 13:06

»

Vaira3000

Un kuraa skola esat macijies Juus? Tas teikums ar punktu un 3 jautajumzimeem, kas tas ir ? Apgalvojums, jautajums vai pasreflekcija par savu nezinju ? Ja nezinat, kapec lietojat vardu skaidrs ? Varbut Juus ari macijaties paligskolaa


Tā bija domāta atbilde Arturs Nagliņš 27.06.2018. 17:44 ar citātu no viņa teksta, kura nez kāpēc aizgāja kā atsevišķs komentārs. Visas pretenzijas par vārda ,,SKAIDRS" lietojumu Nagliņa k-gam.

Atbildēt

sproģa vervelējums

28.06.2018. 12:44

Izskatās, ka Sproģis cenšas vervelēt mantras, jo loģikas viņa gara darbā ir maz, toties daudz pretrunu vai slēptu, pat pretēji tulkojamu zemtekstu, kas neliecina par viņu kā mācītāju neko labu. Bet var saprast šo "balto princi" sproģi: viņš pieradis, ka garīgi vājajiem un mazizglītotajiem , vai arī melīgi divkosīgajiem baptistiem spediķos nekad nav nepieciešams runāt loģiski un "par lietu", bet gan vervelēt vienu un to pašu, muļļāt, zelēt, veidojot mantras no vārdiem, lai panāktu hipnotisku iespaidu, galu galā var teikt - runājot muļķības un tās atkārtojot, sproģis veicina sektas garīgo tukšumu, paklausību un rezultātā ir vieglāk no tādiem nokāst naudu.
Sproģim liekas, ka šāda muldēšanas "māksla" ir tieši tā kvalitāte, kas vajadzīga valsts prezidentam. Muļķis, kas ir aktīvs un "harizmātisks" patiesībā ir jāpadzen rakt grāvjus, vai veikt kādu citu lietderīgu darbu.

Atbildēt

sproģa āža kāja

28.06.2018. 12:30

Tikai par mirušiem pieņemts neteikt sliktās lietas, bet par tiem, kam pienākuši 45 gadi un kurš ir tik nelietīgas vai stulbs arī šajā vecumā, nav aizliegts teikt patiesību. Un tā ir tāda, ka sproģis jau ir atklājis savu prokrievisko, probandītisko āža kāju un mēģina noslēpt to skaistās, humānās frāzēs.
Šis viltus mācītājs (drīzāk jau Kremļa aģents, par ko būtu jāinteresējas DP) ir viens no kaitīgākajiem elementiem, jo uzmeties par viedokļu līderi sektai, kas ejot viņa ceļu, var nodarīt Latvijai milzu ļaunumu.Tāds hibrīdkara instruments kā sproģis, nedrīkst būt par "mācītāju" nevienā vietā!

Atbildēt

Uldis

28.06.2018. 12:26

»

Patriotiskais gars

SPROĢA KUNGS AR DIEVPALĪGU TIKAI UZ PRIEKŠU un vajag vienreiz izbeigt "atskatīties" uz sorosoīdu- naziķu vārsmojumiem


Vai tiešām homoseksuālisms tik ļoti izjāj arī smadzenes? Sorosīdi, smerdeli, ir tavējie krievmīļi, Saskaņas līdzdalībnieki, Vienotība.

Atbildēt

siska

28.06.2018. 12:09

»

Žīdmasonu skolnieks

Vj. Dombrovskis MP kandidāts nav noriets kārtīgi


Vjačikam sinagoga neļauj atkāpties

Atbildēt

Lūk, kā

28.06.2018. 12:06

»

mazohisti

OK, es saprotu, tā Jums Dievs māca, piedod saviem pāri darītājiem...


Dievs māca pavisam ko citu. Otra vaiga pagriešanu, lai uztaisa zilu aci arī virs tā, izdomāja rabīns Pāvils, kurš uzdevās par trīspadsmito apustuli, lai labāk varētu apmaut gojus (tulkojumā - lopus).

Kā tad ir patiesībā ar to vaiga pagriešanu, pasaka cits mācītājs - Andrejs Kavacis:

https://www.youtube.com/watch?v WaTk5QPD98M

Atbildēt

Žīdmasonu B' nai B' rith izpildvara

28.06.2018. 12:04

nekad goju baptistam Sproģim nepiedos nodevību, kad atteicās no virzīšanas Saskaņas VP amatam. Baptistam Sproģim nāktos atteikties no Jaunās Derības morāles principiem. Tos nodot, paliekot B' nai B' rith virzītās VP pozicijās.

Savukārt, žīdmasonu skolā skolotajam Vj. Dombrovskim paredzēta MP vieta. Tagad Vj. Dombrovskis ir ievainots. Kas īstenībā ir pēc tautības šis dāsni atalgotais ar banku nezināmas izcelsmes naudu bijušaja domnīcā.

Atbildēt

Zirgi un prinči

28.06.2018. 09:53

Es gan rakstītu citādāk, princis - Saskaņa nonāk galā, zirgs - Sproģis pa ceļam nobeidzas.

Atbildēt

Vaira3000

28.06.2018. 09:41

»

Fēlis

Var nezināt, kas tas ir par zvēru - Narciss. Skaidrs, ka bauriem līdz narcismam ir tālu.??? Es jaunākajās klasēs jau zināju, kas ir narciss, bet tim kas nezināja, to mācīja vidusskolā. Sakses ,,Ziedu pasakas", šķiet. Pēc tava teksta var spriest, ka esi mācījies palīgskolā


Un kuraa skola esat macijies Juus? Tas teikums ar punktu un 3 jautajumzimeem, kas tas ir ? Apgalvojums, jautajums vai pasreflekcija par savu nezinju ? Ja nezinat, kapec lietojat vardu skaidrs ? Varbut Juus ari macijaties paligskolaa ?

Atbildēt

valgs

28.06.2018. 09:36

pakārt kā general Vlasovu

Atbildēt

Lauku paps

28.06.2018. 09:19

Runāt par kaut ko kopīgu ar zemiskiem okupantiem, kas vēl arvien mūs saukā par fašistiem, draud mums ar Putinu un tankiem par to, ka ar viņiem runājam tikai valsts valodā, var tikai kāds no viņu bara.

Pareizais risinājums ir tikai viens: Starptautisko likumu iedarbināšana un, atbilstoši tiem, okupācijas seku likvidēšana - kolonistu izraidīšana un komunistu tiesāšana. Cita risinājuma vienkārši nav. To pierāda pēdējie pārdesmit gadi - okupants ir un paliek okupants un nekad nemainās. Tas pats ir ar komunistiem un čekistiem.

16. datumā Jūrmalas autobusā kādam aculieciniekam izdevās nofilmēt to, ko mēs visi zinām un neskaitāmas reizes esam piedzīvojuši. Es ar kaut ko līdzīgu savā darbā saskaros gandrīz katru dienu. Video var atrast raksta "Viss nokārtots! Okupācija pazudusi!" beigās, kuru sameklējiet goglējot.

Ar ko tu te gribi sadzīvot, pop?

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

28.06.2018. 07:44

»

Žulis

Pilnīgi pareizi! Nevar mainīt sistēmu, kļūstot par sistēmas sastāvdaļu!Arī es gribēju norādīt uz loģikas trūkumu šajā rakstā. Autors raksta: "Lai pa kuras partijas durvīm kāds izvēlētos ieiet politikā, visas durvis ved uz vienu un to pašu “politisko baseinu”, kurā ir viens un tas pats “ūdens”, kurā ...


Mans brālis ŽULIS ir intelektuālais titāns, kad viņu atmazgā no paša izkārnījumiem, jo latviešu pabērns, slimais deģenerāts, katru nakti no sevis izdala apmēram 10 kilogramus izkārnījumus, kas viņam netraucē būt intelektuālajam titānam šajā portālā pie komentāru pievemšanas, ja māsiņas ir atmazgājušas un iedevušas datoru. Bet kā var nedod datoru latviešu inetlektuālajam titānam, lai viņš netrollētu sava prātiņa izkārnījumus tonnām no rīta līdz rītam.

Atbildēt

parasts stabs

28.06.2018. 07:34

»

kauna stabs

Te ir visi, kuri kopā ar Sproģi tikko kā metušies kopā ar Saskaņu un piepulcējušies pārējiem kangariem, kas tur jau ir. Sproģis bija ar pirmo numuru. Pārējie(jaunie...


šīs niecības nemaz nav vērts pat pieminēt, parastie glumekļi kas ielīdīs jebkurā caurumā kur ērti

Atbildēt

Žulis

28.06.2018. 07:33

»

Aborigenius

Izlasīju un palika žēl rakstītāja. Kāda putra domāšanā. Idejas ko darīt rakstītajā neatradu. Tāpat ir neloģiska pārliecība, ka klūstot par sistēmas sastāvdaļu var to būtiski mainīt. Sistēmas sastāvdaļa nav paredzēta tās būtiskām izmaiņām, tā ir paredzēta tikai nemainīgai un ērtai sistēmas pastāvēšanai...


Pilnīgi pareizi! Nevar mainīt sistēmu, kļūstot par sistēmas sastāvdaļu!Arī es gribēju norādīt uz loģikas trūkumu šajā rakstā. Autors raksta: "Lai pa kuras partijas durvīm kāds izvēlētos ieiet politikā, visas durvis ved uz vienu un to pašu “politisko baseinu”, kurā ir viens un tas pats “ūdens”, kurā veidojas Latvijas politika." un tūliņ pēc tam... aicina visus iet un balsot par šo "politisko baseinu" un tajā esošo "ūdeni".
Tas būtībā nozīmē, vārdos kritizēt pastāvošo sistēmu, bet darbos to atbalstīt.

Atbildēt

HJ335

28.06.2018. 06:41

Ko tagad ieteiks žīdelis Slaviks savam labākajam P.Stučkas universitātes draugam?

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

28.06.2018. 00:13

»

Dikļu muļķis

Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma gaudoņa kaķu vecene no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka

27.06.2018. 23:12

princis tiem vecajiem un klibajiem partiju ērzeļiem ir vajadzīgs tikai, lai viņa šķīstā apmetņa piesegti, kārtējo reizi ievilktu savas sasvīdušās pakaļas Saeimā, kur atkal 4 gadu garumā gaida treknu "auzu" pilna sile...

Atbildēt

Ruta

27.06.2018. 22:59

rītā vajadzētu pateikt, ka ies atpakaļ pie saskaņas

Atbildēt

Pilsone

27.06.2018. 22:23

Ļoti žēl, ka tie pabiras, kuri sevi uzskata par īstajiem latviešiem, ir pilnīgi identiski tādiem pašiem sugas brāļiem Krievijā. Viens nu beidzot ir skaidrs. Ar tādiem tautiešiem Latvija vienmēr būs pēdējā vietā starp citām valstīm. Pateicoties nepārtrauktai ienaidnieka meklēšanai starp tiem, kuri dzīvo līdzās. Nevis uzrunāt , bet apsaukāt. Novēlu šim krimināli politiskajam veidojumam labāk šausmīgas beigas, nevis nebeidzamas šausmas.

Atbildēt

Raivis

27.06.2018. 22:14

Tauatas atmiņā Sproģis paliks kā krievu okupantu pakalpiņš un kā Šļesera šestjorka ar lētu mersedesu.

Atbildēt

Aborigenius

27.06.2018. 22:02

Izlasīju un palika žēl rakstītāja. Kāda putra domāšanā. Idejas ko darīt rakstītajā neatradu. Tāpat ir neloģiska pārliecība, ka klūstot par sistēmas sastāvdaļu var to būtiski mainīt. Sistēmas sastāvdaļa nav paredzēta tās būtiskām izmaiņām, tā ir paredzēta tikai nemainīgai un ērtai sistēmas pastāvēšanai.

Atbildēt

Dikļu muļķis

27.06.2018. 21:15

»

CENZĒTS


Untuns MikropizcCs Deblojīds debilais Indulis Duka no Dikļiem. Šito muļķi bolševiki atstāja. Daudz tādu plānprātiņu.

Atbildēt

mērkaķoņi

27.06.2018. 20:43

Kad zirgs iejāj politikā uz balta pinča

Atbildēt

CENZĒTS

27.06.2018. 20:41

»

kauna stabs

Te ir visi, kuri kopā ar Sproģi tikko kā metušies kopā ar Saskaņu un piepulcējušies pārējiem kangariem, kas tur jau ir. Sproģis bija ar pirmo numuru. Pārējie(jaunie...


...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im > mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai – dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas" kolēģi "nosist kā gulbi"...)
...

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

F

27.06.2018. 20:27

Bidi mati uz jūsu galvām ir skaitīti

Atbildēt

Ferdinands

27.06.2018. 20:26

Tā kumga ceļi ir neizdibināmi

Atbildēt

švamme

27.06.2018. 20:02

Bet viņš ir narciss patiešām. Tikai 2 viņa izteicieni no pēd. dienām: "..gan es pats, gan apkārtējie cilvēki uzskatīja, ka esmu labs cilvēks, uzticams draugs, harizmātisks mācītājs, mīlošs vīrs, gādīgs tēvs un dēls, kā arī patriotisks šīs valsts pilsonis.." un Tagad jau "PRINCIS", un vēl "baltā zirgā", mazliet prasās pēc sabuļu mantijas un sceptera, un moris ar palmu zaru vēdina.
Narciss psihiatrijā - īsi un vienkārši sakot cilvēks, kas kaifo no savas personas un savu izskata un pat no savas runas, tēla. Nezinu, kāds sakars te ar "Pasakām par ziediem"

Atbildēt

Pēter!

27.06.2018. 19:50

Uzaiciniet uz savām svētrunām saskaņas deputātus un Jūs redzēsiet,cik aizies-neviens!Vēl gribas teikt,ka braucāt no viena grāvja malas otrā,bet jāiet pa šauro taku taisni ,taisni vien.Lai ko rakstīja par Jums vajadzēja iet tālāk,bet laikam Dievam pirms tam nepajautājāt,ko darīt,vai arī TAS KUNGS tomēr apgaismoja?

Atbildēt

Secinaajums

27.06.2018. 19:24

»

Secinaajums

Un to trusiku tirgoni no hagenskalna almeru ludviku ar "ievilinaaja


P.s. starp citu sprogja radinieks! :-)

Atbildēt

Ilumināti un farizeji

27.06.2018. 19:18

»

Secinaajums

Visu savu kopienu jus apkjeeziijaat


Farizeji un ilumināti!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....