Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Raksta autors nav gudrs

06.09.2019. 15:10

Labākais ir tas, ka katrā rakstā Gobzema alga katru reizi atšķīrās. Faktu arī ne par ko nav, tik kaut kādi no pirksta izzīsti pieņēmumi, bez reāliem apstiprinājumiem. Kas attiecās uz tiesas lēmumiem tad paskaties vairāk FB video, tur viena ir diezgan sīki pastāstīts kas un kā, bet to tak nedrīkst teikt, jo tad nonāks ar sevi pretrunās un raksta pasūtītājs būs ļoti neapmierināts. Jo visi šie raksti konkrēti smird pēc lēta pasūtījuma. Tad būtu pacentušies labāk, nevis balstīt visu uz mūsu tiesu sistēmas spriedumiem, kas mūsu valstī jau noteikti nav korumpēta.

Atbildēt

Guntis

05.09.2019. 23:49

»

Hmmmm

Gobzems savā ziņā ir alternativa politika! Lai nu kā, vēl mācās.. jauns, bet, nezin kāpēc, pat Pietiek .. un ir spēki, kas mēģina Gobzemu nomelnot.. faktiski neitrāli " no malas" neredzu nevienu argumentu, kāpēc tā jānomelno tik zemiski .. piuņķēdājs... un dara to Pietiek... Filmē Saeimā kā VDD, kuram...


Man Gobzems reiz dzērumā izmuldējās, ka L.L. esot viņam padirsis vienā tiesas lietā, un to nevarot piedot. No otras puses, Aldis ir tik daudz nejaucību (turklāt lielākoties - nepamatotu, no pirksta izzīstu) izteicis par citiem, ka ir tikai loģiski, ka no Alda paša citi sagaida kristāltīru fasādi un saturu.

Atbildēt

Jā un veiksmīgs jurists

05.09.2019. 19:44

»

voloģa

Cik es zinu, Gobzems vispirms ir jurists un tikai pēc tam kaut kāds nožēlojams politiķis


... vēl jauns ... bet VDD jau nepatīkams, nedod pielaides, liedz advokāta darbu..

Atbildēt

Hmmmm

05.09.2019. 19:43

»

Alnis

Gobzems ir Joāchims Zīgerists nr. 2. Skumji ir nevis tas, ka ciemā ir tāds muļķis, bet tas, ka viņam tik liela uzmanība pievērsta. Un, jāteic, biju tomēr labākās domās par Šleseru. Bet nekā - ko gan labu par Šleseru var teikt viņa atbalsts Gobzema vēlēšanu kampaņai... Pat Maršānu un "Dienas Biznesu" ...


Gobzems savā ziņā ir alternativa politika! Lai nu kā, vēl mācās.. jauns, bet, nezin kāpēc, pat Pietiek .. un ir spēki, kas mēģina Gobzemu nomelnot.. faktiski neitrāli " no malas" neredzu nevienu argumentu, kāpēc tā jānomelno tik zemiski .. piuņķēdājs... un dara to Pietiek... Filmē Saeimā kā VDD, kuram nepatīk Gobzema atmaskojumi...tostarp par Tieslietu ministriju utt...

Atbildēt

voloģa

05.09.2019. 17:36

Cik es zinu, Gobzems vispirms ir jurists un tikai pēc tam kaut kāds nožēlojams politiķis.

Atbildēt

hm

05.09.2019. 14:16

Tāpēc jau pārdod, ka nevar nomaksāt. Dāāā...

Atbildēt

Alnis

05.09.2019. 12:23

»

BRrrr

Gobzems tiešām dzīvo tajā privātmājā (nevis blakus esošajā daudzdzīvokļu mājā). Gobzema ienākumi no Zolitūdes traģēdijas katrā ziņā viņam ļautu iegādāties šo māju īpašumā, taču tie nav oficiāli, tie nav deklarēti un mūsdienās nav viegli un vienkārši legalizēt vairākus simtus tūkstošus eiro...


Gobzems ir Joāchims Zīgerists nr. 2. Skumji ir nevis tas, ka ciemā ir tāds muļķis, bet tas, ka viņam tik liela uzmanība pievērsta. Un, jāteic, biju tomēr labākās domās par Šleseru. Bet nekā - ko gan labu par Šleseru var teikt viņa atbalsts Gobzema vēlēšanu kampaņai... Pat Maršānu un "Dienas Biznesu" pataisīja par idiotiem un jampampiņiem, lai Gobzemi atbalstītu... Vairs nepērku DB kopš tā laika.

Atbildēt

punkjis

05.09.2019. 09:37

kad beidzot pienaks laiks,kad est savus deguna izdalijumus - tiks izdots likums un tas klus par katra advokata ikdienas pienakumu un goda lietu

Atbildēt

interesanti

05.09.2019. 07:03

kāda ir Čakšas māja par pāris ļimončikiem......

Atbildēt

05.09.2019. 05:58

»

auseklīts

Mājas nosaukumu grūti uzrakstīt, jāmeklē te pa visādiem portāliem - Ausekļi


Cionisti - žīdu nacisti un latviešu korporāciju burši (nacisti), krievu šovinisti- okupanti- komunisti - nacisti ir uz vienu roku pret latviešu tautu un tās attīstību un kultūru un ekonomikas attīstību. Viņi visi ir Saeimā.

4. maija žīdnacistu un latviešu buršu - latviešu nacistu mērķis ir dzīvot uz valsts parāda rēķina plus iznīcinātās tautas materiālā mantojuma rēķina.

Latviešu pretlatviskie nacisti - burši ir eirodeputāte no NA Melbārde, no LB I. Rimševics, no LU Indriķis Muižnieks, VVF, R. Dzintars no NA un citi, kuri sadarbojas ar ebreju cionistiem - žīdu nacistiem un izvirzīja par VP žīdnacistu E. Levitu, kurš melīgi skandina "mēs, latvieši!". Tipiski krievu lielšovinistu nacisti ir Valērijs Agešins un Viktors Alksnis.


Par citiem latviešu tautas ienaidniekiem - buršiem viss atrodams M. Ruka grāmatā "25 gadi sektā".

Atbildēt

Cenzèc un politiski izdratec

05.09.2019. 05:08

»

krūze

nodevīgais Trojas zirgs un provokātors


Dikłu màrrutkss ir Kopzems un Lappistu nac pret viñu.

Atbildēt

krūze

04.09.2019. 23:13

nodevīgais Trojas zirgs un provokātors

Atbildēt

Edza

04.09.2019. 22:18

Vannenē redzamas gobzemja apenes ar brūno strīpu!

Atbildēt

eh Gobzemīt Gobzemīt :)

04.09.2019. 21:52

Nu šitāda nesmuka šmuce pa visu purnu :)))) A naudiņa ta nesmird - ko ?

Atbildēt

hmm

04.09.2019. 21:04

1,8k mēnesī par iespēju dzīvot Ikejas katalogā :D

Atbildēt

Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

04.09.2019. 20:41

»

P.

Lieciet Britniju mierā! :D


Šķietami "mazliet dziļāks raciens" ienācies (t.i. - salīdzinot ar aktuālās publikācijas teju bērnišķīgi naivo prastumu, tās "savārstītājam" fokusējoties uz "superalgu" tēmu, spekulējot ar demagoģiskiem "godīguma" brēcieniem un manipulējot ar lumpenpopulisma lozungiem). Kas tomēr pēc būtības jeb "konceptuāli" ir tāds pats "revolucionārās pārliecības" piesātināts populisms, vienīgi "mazliet nacionāli orientētāks" ("Nekā persōnīga!", dabiski, tikai max. objektīva realitātes konstatācija).

Lai gan, nenoliedzami, nedaudz tuvāk cēloņiem ir izdevies "pierakties" - nu jau runa ir "aizgājusi" par to, ka "visi valsts institūciju darbinieki par savu darba pienākumu izpildi NES REĀLU ATBILDĪBU". Būtu gan lietderīgi precizēt, ka normālā valstī / tās sabiedrībā REĀLU ATBILDĪBU (attiecīgā izpratnē / izpausmē) "nes" 100% VISI valsts iedzīvotāji.

Tātad - "ejam tālāk", kā ir sacīts. ;)

Kas vienam "godīgs" - tas citam "NEgodīgs". Un otrādi. Visas šīs pašreizējās "valsts" kontekstā - kas vienai sabiedrības grupai jeb minoritātei (tostarp, piemēra pēc, sākot ar "augstās mājas sotņu" jeb tā dēvētajiem "likumdevējiem", valdīšanu, politpartijām, pašvaldoņiem, "ķēķa tiesībsargājošo" sistēmu, n-tajām pārvaldes institūcijām u.c. "publisku tiesību subjektiem", tā dēvēto masmēdītājiem u.c. profesionālajām cunftēm un beidzot ar mazdārziņu kooperatīviem, sēņēdāju biedrībām, tamborētāju pulciņiem u.t.t., u.t.j.pr.) "godīgi un taisnīgi" - tas citiem šķietami "NEgodīgi un NEtaisnīgi". Tipisks subjektīvās anarhijas purvs, bez jebkādām ilūzijām un "variantiem". Dabiski – ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm jeb SEKĀM, gluži likumsakarīgi un absolūti neizbēgami.

Nu, rau - lai pārstātu mīcīties pa tukšo ap n-tajām SEKĀM (piemēra pēc, necili populistiskā "revolucionārā pārliecībā" brēkuļojot par atsevišķu "vienlīdzīgĀKo SILES cūklopu" pārtreknajām "superalgām" un taml. "dziļi" sekundārām SISTĒMAS metastāzēm) - patiesībā būtu nepieciešams tikai pavisam minimāla smadzeņu "fizkultūra", pacenšoties rast viselementārāko atbildi un jautājumu, kas ir vienkāršs "kā lāpsta". Kuri tad ir tie VISPĀRSAISTOŠIE godīguma, taisnīguma un taml. pamatvērtību kritēriji, kas ir obligāti respektējami visiem un ikvienam, kas uzliek par pienākumu NEST REĀLU ATBILDĪBU? 

Būtu vērts piebilst, ka atbilde uz šo jautājumu ir izdomāta jau n-tās tūkstošgades sen, un tik pat sen arī jau "ieviesta dzīvē", vienmēr ir bijusi un joprojām ir nemainīgi aktuāla, arī "tekošajā momentā" un jebkurā "pārskatāmā perspektīvā", tostarp arī šajā pašreizējā "valstī" – cik vien "ilgtspējīgi" TĀDA vēl turpināsies. (Cita starpā – šī neskaitāmi daudzo attiecīgi saistīto problēmu [tomēr NE 100% visu, diemžēl] visnotaļ elementārai atrisināšanai nepieciešamā atbilde, kas vienlaikus izgaismo [arī, t.sk.] aktuālajā publikācijā apsiekaloto SEKU iemeslus jeb PATIESOS CĒLOŅUS, jau pirms vairākiem gadiem ir tikusi aktualizēta vairākkārt un pat regulāri, atbilstoši izvērsti un pilnvērtīgi argumentēti, tostarp arī šajā w-lapā – protams, zināmiem mikrocefāliem mūdžiem atļaujoties to visu iznīcināt ar truli lapsisku CENZŪRU.)

-------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;) 
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950.,leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku feryma" un "1984". /


Atbildēt

Kultūras darbinieks

04.09.2019. 19:34

Šādu ūķi varētu noīrēt uz 4 dienām , varbūt pat uz nedēļu!

Atbildēt

P.

04.09.2019. 18:49

Lieciet Britniju mierā! :D

Atbildēt

vispar

04.09.2019. 18:36

»

Ojārs

Bezpersoniski interjeri, vienkārši materiāli, par funkcionalitāti grūti spriest. Nekā īpaša, diezgan prasti un bezgaumīgi


smuki,...labak neka Gaiļu Osvencima,...un miljonara bankiera Bondarienes Dantes Elle...

Atbildēt

x

04.09.2019. 18:08

Šitais ir tas nams,kas aprakstīts Indriķa Latvieša "bailes"?

Atbildēt

Ojārs

04.09.2019. 17:08

Bezpersoniski interjeri, vienkārši materiāli, par funkcionalitāti grūti spriest. Nekā īpaša, diezgan prasti un bezgaumīgi...

Atbildēt

BRrrr

04.09.2019. 16:37

»

Andris

Jūs ar māju nēesat nokļūdījušies? Gobzems dzīvo tās fotogrāfijas fonā esošajā daudzdzīvokļu mājā. Nevis privātmājā


Gobzems tiešām dzīvo tajā privātmājā (nevis blakus esošajā daudzdzīvokļu mājā). Gobzema ienākumi no Zolitūdes traģēdijas katrā ziņā viņam ļautu iegādāties šo māju īpašumā, taču tie nav oficiāli, tie nav deklarēti un mūsdienās nav viegli un vienkārši legalizēt vairākus simtus tūkstošus eiro.

Atbildēt

auseklīts

04.09.2019. 16:19

Mājas nosaukumu grūti uzrakstīt, jāmeklē te pa visādiem portāliem - Ausekļi.

Atbildēt

Andris

04.09.2019. 15:47

Jūs ar māju nēesat nokļūdījušies? Gobzems dzīvo tās fotogrāfijas fonā esošajā daudzdzīvokļu mājā. Nevis privātmājā.

Atbildēt

Zinošais

04.09.2019. 15:39

Manuprāt īpašumā nav nekā ekskluzīva ! Nav jau nekāda problēma prasīt ne tikai 1800, bet pat 18000 tūkstošus mēnesī, problēma ir tajā vai ir pietiekami daudz cilvēku kas potenciāli varētu atļauties un galvenais vēlētos īrēt šo īpašumu !
Ja jau kāds to īpašumu lieto, tad biznesa loģikai vajadzētu teikt ka tas ir izdevīgāk nekā turēt tukšu gaidot "princi baltā zirgā" !
Tāpēc rakstā minētie pieņēmumi paliek tikai pieņēmumu līmenī tāpat kā naivā iedoma, ka amatpersonas ienākumu deklarācija ir kāda "burvju nūjiņa" kas automātiski izgaismos blēžus !

Atbildēt

Dāvis

04.09.2019. 14:52

Ļaujiet tak viņam strādāt! Labi, ka ir ko izvilkt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...