Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

08.09.2019. 18:31

»

ES

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz...


Denisa piedāvātais risinājums ir tieši Tev. Domāju, ka Denisam nebūs nekādu iebildumu, ja cilvēki, kuriem šis risinājums noder, parakstīsies zem šiem priekšlikumiem un nosūtīs tos Saeimai un Tieslietu ministram.

Atbildēt

ES

07.09.2019. 12:45

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz sava vārda aizņemties pusmiljonu LS. kā tas varēja notikt, ja nebija nekādu ķīlu 0 dot pilnīgi,, plikam"cilvēkam tādu summu, labi zinot, ka tā nekad netiks atdota. Bet iedeva. Viņi izšķīrās. Tagad viņai ir cita ģimene, 2 mazi bērni, bet nav un nekad nebūs nauda , ko šai bankai atdot. Viņa ir griezusies pie advokāta, tas ieteicis griezties tiesā, bet... viņa ir saņēmusi draudus par savu un savu bērnu dzīvību, ja tas tiks darīts. Nevar arī pieteikt maksātnespēju, jo nav tik daudz līdzekļu, kas šajā pasākumā jāiegulda. Bijušais vīrs, kas šo naudu patiesībā pievāca savām biznesa vajadzībām, no visa atkratās. Šī ģimene ir bezizejas situācijā. Kas pateiks, kā rīkoties.?

Atbildēt

cilvēks no Baltijas ceļa

04.09.2019. 21:31

Kur nu I.Znotiņa kaut ko sadarīs pret deputāta dēliņiem, ja piemēram, Agris Ameriks, kurš ir SIA MOGO akcionārs, dod nabagiem naudu uz lieliem procentiem kā īsts reketieris un nekas viņam līdz šodienai nav aizliedzis to darīt. Znotiņa aizmirsusi, ka mazie aizdevēji ir mazie levitiņi jeb bankas Baltija tradīciju turpinātāji.
Savukārt L.Medina ir kūrējusi uz saeimu arī likumus priekš Valsts zemes dienesta un viens no tiem ir saistīts ar ēku atdalīšanu no zemes jeb ar dalītā īpašuma izveidošanu, kad VZD ir tiesīgs zemes īpašniekam atsūtīt lēmumu par to, ka ēkas vairs nepieder zemes īpašniekiem, ja viņiem nav saglabājušies vēsturiskie īpašuma dokumenti par to iegūšanu no vecvecākiem. Valstī nu vairojas bezsaimnieku īpašumi kā sēnes pēc lietus!!!

Atbildēt

Gu

03.09.2019. 03:32

Da ko jūs te, velns parāvis, vispār nesat?! Kādi vispār aizdevumi var tikt doti cilvēkiem ar maziem ienākumiem? Ja dodat, tad, lūdzu, dāviniet! Maksātspējīgiem cilvēkiem nekādi mikro aizdevumi nav vajadzīgi!

Atbildēt

Nožēlojamie žīdu nacisti!

02.09.2019. 13:28

»

nožēlojami!

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem...


Cimdaram nevajadzēs "nošauties", kā diviem viņa priekšgājējiem. Ieceļot par CVK vad. K. Bērziņu cionistu - židnacistu Saeima steidzamības kārtā grozīja likumdošanu, dodot vienlaikus pielaidi valsts noslēpumiem K. Bērziņai.

Ar likumgrozījumiem nu Cimdara iepriekšējais darbs - "pareiza balsu skaitīšana" ir noslēpums. Tikai lētticīgie tagad vēl tic, ka balsu skaitīšana notiks godīgi un nevis saskaņā ar valsts korporācijas noziedzīgajām interesēm ievēlēt Saeimā noderīgākos idiotus, kuri nespēs iedziļināties likumos par kuriem balsos.

Atbildēt

nožēlojami!

02.09.2019. 11:52

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem utt.no

Atbildēt

Hmmmm

02.09.2019. 10:36

»

jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV


Latvijas Finanšu izlūkošanas dienestā pēdējo gadu laikā saņēmuši aptuveni tūkstoti ziņojumu par aizdomīgiem darījumiem ārzemēs reģistrētu “elektroniskās naudas iestāžu” kontos. Viena no izplatītām shēmām – izmantot kāda citu cilvēku identitāti kontu atvēršanai, lai tālāk izņemtu skaidru naudu.

“Mēs vērojam, un mūsu mērķis nav tikai šie “naudas mūļi”, kas tiek izmantoti krāpnieciskiem mērķiem, bet organizatoriskas grupas, kas ar to nodarbojas. Tas ir pieaugošs risks un pieaugoša noziedzības tendence”, intervijā saka Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa. /kasjauns.lv/

Atbildēt

02.09.2019. 10:31

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV.

Atbildēt

Viss pēc cionistu scenārija-

02.09.2019. 10:26

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


ekonomikas iznīcināšana finansu un likumdošanas instrumentiem, radot teroru no valsts puses pret iedzīvotājiem - gan ar valsts teroru no VID, no policijas, nepamatoti safabricējot krimināllietas, gan varai saaugot ar organizēto noziedzību, kura izpilda varas pasūtījumus. Kā Krievijā, tā Latvijā, varai iznīcinot tās noziegumu atmaskotājus.

Stratēgija cionistiem, velkot paralēles ar Krieviju, bija iemidzināt tautu ar nosacītu labklājību, sākot klusi pievilkt skrūves ar 2014. gadu līdz šodienai, tautām nonākot beztiesiskumā un totālā genocīdā, iznīcinot ekonomiku, veselības aprūpi, pensiju fondu, darbvietas, finanšu pieejamību - labklājību, iznīcinot tautas dabisko pieaugumu. Rezultātā veicot reformas. Piespiedu reformas.

Atbildēt

Vai

02.09.2019. 09:33

»

Protams

Protams


atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes.

Atbildēt

jaajaa

02.09.2019. 09:00

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


...:D...zini, Piemaskavas mežos vēl no 90-jiem to, kuri "sēdināja uz skaitītāja" un izspieda, mētājas noteikti ne mazāk kā parādnieku...:)

Atbildēt

Jaunie likumgrozījumi vērsti

02.09.2019. 07:20

uz citu - sabiedrības nomierināšanu, pašus nabagoākos atbrīvojot no parādu verdzības, radot jaunu neaizskaramo kastu - nabago slāni, kuriem nekad neizsniegs kredītus.iespējams, ka šai kastai žīdu nacisti, kas raksta likumus LV, jau noskatījuši jaunu pielietošanas mērķi. Iespējams, ka valsts viņiem piešķirs līgumtiesības slēgt darba līgumus ar valsti viszemākatalgotajos darbos, nodrošinot siālām mājām. Izmantojot viņu pret visas sabiedrības labklājību. Šajā slānī nonāks jaunie cilvēki, kuri neatradīs darbu, jo ekonomika iznīcināta. Un šādu gados jauno cilvēku ar parādiem ir tūkstošiem. Kaut kā viņi jākontrolē un jāiznīcina, lai nerada pēcnācējus.

Atbildēt

Vai radiatora pieturēšana

02.09.2019. 07:12

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


ar rokudzelžiem policijas uzraudzībā.

Atbildēt

02.09.2019. 05:24

»

jaajaa

...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs


Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus.

Atbildēt

Ārons Rotšilds

02.09.2019. 05:21

»

jaajaa

...es vēl piebildīšu ka nevajag aizmirst faktu, ka naudu "kāds" vienkārši nodrukā (emitē)...un privātbankas tās nav


Dodiet man iespēju drukāt naudu,un man būs vienalga kas pieņem likumus.

Atbildēt

K

01.09.2019. 20:49

»

jaajaa

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis


Hā, hā, hāāāā! Palīdzēt parādniekiem ar 2000 parādu ir tikai aizsegs, čaula. Galvenā frāze topošajā likumā ir pavisam cita, proti, ka dažām grupām varēs atcelt maksātnespējas procesu. Smalki noslēpts mērķis!

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 19:18

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs...:)

Atbildēt

LLL

01.09.2019. 16:37

Kronis visam ir tas, ka tiesu izpildītāja amata maksai nav noilguma. Ne pēc 10 gadiem (civillikums), ne trīs gadiem (komercdarbības). Kāds negrib aizvilkties līdz Satversmes tiesai. Kas ZTI iecēla dieva vietā?

Atbildēt

Stulbeņi nedod kredītus, bet gudrie

01.09.2019. 16:09

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


Visa nauda, kas ir apgrozībā, ir aizdota valstij vai /un privātpersonām. Aizdota uz procentiem. Gudrie neaizņemas, jo zin, ka aizņemas svešu naudu, bet jāatdod svešā nauda plus savējā - nopelnītā. Tā kā apgrozībā ir aizdota nauda, tad tiem, kas aizņēmušies nežēlīgā konkurencē citam citu jāiznīcina, lai atdotu aizņemto plus procenti, plus izdzīvošana.

Valstij aizdotā nauda jāatdod ar procentiem, žmiedzot iedzīvotājus un valsts ekonomiku ar nodokļiem, izņemot naudu no apgrozības. VID terors utt.


Ap urtais loks, jo aiņemtā nauda piedalās pasaules ekonomikā bez robežām. Kā Latvija var konkurēt ar Vāciju, piemēram? Nekādi. Subsīdijas nevienlīdzīgas lauksaimniecībā utt. Politika - naudas aizdevēju politika. Strupceļš, genocīds. Aizņemties nedrīkst. Kapitāls iegūstams bez kredīta, kapitāls palielināms kapitalizācijas ceļā.Tostarp apejot VID teroru.

Atbildēt

Laimonis

01.09.2019. 15:48

»

pilsonis

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu


No šitā pāra noliktās atslēgas likums? Kaķim jāsmejas. Nav jau pirmais Lailas Medinas sacerētais likums pret sabiedrības vairākuma interesēm. Viņa esot pelēkais kardināls Tieslietu ministrijā. Par viņu runājot, ka esot Bordāna labā roka tiesību aktu taisīšanā uz pasūtījuma Meroni grupējuma interesēs. Vēl par viņu runājot, ka pirms karjeras Tieslietu ministrijā 90tajos gados esot ilgus gadus darbojusies kā juriste Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamentā, nodrošinot tiesisko aizsegu Latvijas Kuģniecības flotes reģistrācijai Libērijā un citās melnajās ārzonās, kur nebija jāmaksā nodokļi Latvijas valstij un caur kurām varēja nesodīti veikt starptautisku naudas atmazgāšanu Latvijas kādreizējās jūras flotes privatizācijas procesā. Šobrīd ieņem augstāko amatu valstī tiesību politikas jomā zem Bordāna. Caur viņu ejot visu likumu un noteikumu saskaņošana priekš ministriem un Saeimas, gan Komerclikums, gan Iepirkumu likums, gan maksātnespējas likumi. Likumi ar viņas ietekmi tiekot sagrozīti tā, lai veicinātu korupciiju, tautas grimšanu nabadzībā un vairotu beztiesiskuma apziņu sabiedrībā. Piemītot īpašs talants ar papildu pantiem sagrozīt labi iecerētas likumu normas tieši pretēji sākotnējam mērķim, diskusijās izvairās no skaidrām atbildēm, izmanto demagoģiskus un propagandiskus lozungus oponentu apklusināšanai. Kopā ar Bordānu abi veido saskanīgu pāri tiesisko pamatu graušanai par labu politmafijas grupējumam. Agrāk šī grupa turējās ēnā, bet tagad kļūst arvien nekaunīgāks savās prasībās, pieaug arī tā apetīte patukšot valsts nodokļu maksātāju kabatas. Līdz ar to Tieslietu ministrijas augšās top amorāli likumi par “atvieglošanu”, nevis noliktajām atslēgām kā citās valstīs. Jo likumu sagrozītājiem vajag par kaut ko skaļi bļaut melīgai propagandai, citādi tauta, nudien, sāks uzdot jautājumus kāpēc 10 gados šie paši ierēdņi sarakstījuši likumus bagātniekiem, bet vairums tautas grimst beztiesiskuma un dzīves bezcerīguma muklājā.

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 15:06

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis !!!...:)

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 14:19

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu.

Atbildēt

Edge

01.09.2019. 14:01Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Ekonomiku jāgrauj finansu instrumentiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

01.09.2019. 13:56

Citāts: "Kopš 2014.gada janvāra netiek aprēķināts iztikas minimums valstī, bet ir noteikts valsts sociālā nodrošinājuma pabalsts 64 eiro apmērā, acīmredzot ziepēm, striķim un ķeblītim."

Tieši tādu pat politiku cionistu (žīdu nacistu) valsts korporatīvā vara realizē Krievijā no 2014. gada janvāra, sistēmiski samazinot iedzīvotāju ienākumus.

Atbildēt

nu tad

01.09.2019. 13:51

Varbūt uzreiz ierakstīt likumā, ka personām, kuru ienākumi nav vismaz 800 eiro uz rokas, nekādus kredītus neizsniegt!

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 13:36

Latvijā maksātnespējas vai tiesiskas aizsardzības procedūra ir tikai tiem, kam ir nauda. Reālajiem maksātnespējīgajiem Latvijā tiek piedāvāts tikai striķis, ziepes un ķeblītis, ja nepaspēj aizbraukt.

Atbildēt

Jūlis

01.09.2019. 13:27

Valstī ir ieviesta ciniska un noziedzīga attieksme pret hroniski slimiem pensionāriem,kuriem ir jāizvēlās starp invaliditātes un darba pensiju,lai gan oficiāli tiek sludināta pieeja visu veida atbalstiem.Arodslimiem invalīdiem ir pieejami tikai nekompensējami pretsāpju līdzēkļi un arodslimiem pensionāriem netiek sniegts nekāds atbalsts,lai gan tika veiktas apdrošināšanas iemaksas.Pēc noteikta vecuma nekādi kredīti nav pieejami.

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 13:02

Vai tiešām bez viedierīces es nevaru pat TV skatīties?
Esmu dzimis vēl pirms kara- 1934.gadā- tajā pašā, kad Ulmanis veica apvērsumu. Izdzīvoju kara un pāeckara gados. Neesmu pret jaunajām tehnoloģijām, kamēr biju jaunāks, inovācijs nesagādāja grūtības, bet 85 gados man tās viedierīces ir vairāk apgrūtinājums, nevis ieguvums. Jaunajiem jau tās viedās ierīces ir iezīstas reizē ar mātes pienu, bet man no tām ir tikai nervu spriedze un galvas sāpes. Līdz šim par TV maksāju izmantojot Swedbankas kodu karti, nebija viegli, bet kaut kā samaksāju. Tagad, kad jāizmanto tikai telefons, man vairs nesanāk. Izmēģinājos visādi, bet samaksāt neizdevās. Palūdzu dēlam, lai samaksā man par TV. Dēlam ir citas valsts karte, ar kuru samaksāt ir vienkāršāk, bet Lattelekom atslēdza TV, jo neesot samaksāts no pareizās bankas.
Vai tiešām es pat TV vairs nevarēšu skatīties, ja es nemāku rīkoties ar tām jaunajām tehnoloģijām?
Tagad vēl domā pāriet tikai uz bezskaidras naudas norēķiniem, bet manos gados vienkāršāk ir pie kases samaksāt ar skaidru naudu, lai tie jaunie noņemas ar tām tehnoloģijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....