Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

08.09.2019. 19:31

»

ES

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz...


Denisa piedāvātais risinājums ir tieši Tev. Domāju, ka Denisam nebūs nekādu iebildumu, ja cilvēki, kuriem šis risinājums noder, parakstīsies zem šiem priekšlikumiem un nosūtīs tos Saeimai un Tieslietu ministram.

Atbildēt

ES

07.09.2019. 13:45

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz sava vārda aizņemties pusmiljonu LS. kā tas varēja notikt, ja nebija nekādu ķīlu 0 dot pilnīgi,, plikam"cilvēkam tādu summu, labi zinot, ka tā nekad netiks atdota. Bet iedeva. Viņi izšķīrās. Tagad viņai ir cita ģimene, 2 mazi bērni, bet nav un nekad nebūs nauda , ko šai bankai atdot. Viņa ir griezusies pie advokāta, tas ieteicis griezties tiesā, bet... viņa ir saņēmusi draudus par savu un savu bērnu dzīvību, ja tas tiks darīts. Nevar arī pieteikt maksātnespēju, jo nav tik daudz līdzekļu, kas šajā pasākumā jāiegulda. Bijušais vīrs, kas šo naudu patiesībā pievāca savām biznesa vajadzībām, no visa atkratās. Šī ģimene ir bezizejas situācijā. Kas pateiks, kā rīkoties.?

Atbildēt

cilvēks no Baltijas ceļa

04.09.2019. 22:31

Kur nu I.Znotiņa kaut ko sadarīs pret deputāta dēliņiem, ja piemēram, Agris Ameriks, kurš ir SIA MOGO akcionārs, dod nabagiem naudu uz lieliem procentiem kā īsts reketieris un nekas viņam līdz šodienai nav aizliedzis to darīt. Znotiņa aizmirsusi, ka mazie aizdevēji ir mazie levitiņi jeb bankas Baltija tradīciju turpinātāji.
Savukārt L.Medina ir kūrējusi uz saeimu arī likumus priekš Valsts zemes dienesta un viens no tiem ir saistīts ar ēku atdalīšanu no zemes jeb ar dalītā īpašuma izveidošanu, kad VZD ir tiesīgs zemes īpašniekam atsūtīt lēmumu par to, ka ēkas vairs nepieder zemes īpašniekiem, ja viņiem nav saglabājušies vēsturiskie īpašuma dokumenti par to iegūšanu no vecvecākiem. Valstī nu vairojas bezsaimnieku īpašumi kā sēnes pēc lietus!!!

Atbildēt

Gu

03.09.2019. 04:32

Da ko jūs te, velns parāvis, vispār nesat?! Kādi vispār aizdevumi var tikt doti cilvēkiem ar maziem ienākumiem? Ja dodat, tad, lūdzu, dāviniet! Maksātspējīgiem cilvēkiem nekādi mikro aizdevumi nav vajadzīgi!

Atbildēt

Nožēlojamie žīdu nacisti!

02.09.2019. 14:28

»

nožēlojami!

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem...


Cimdaram nevajadzēs "nošauties", kā diviem viņa priekšgājējiem. Ieceļot par CVK vad. K. Bērziņu cionistu - židnacistu Saeima steidzamības kārtā grozīja likumdošanu, dodot vienlaikus pielaidi valsts noslēpumiem K. Bērziņai.

Ar likumgrozījumiem nu Cimdara iepriekšējais darbs - "pareiza balsu skaitīšana" ir noslēpums. Tikai lētticīgie tagad vēl tic, ka balsu skaitīšana notiks godīgi un nevis saskaņā ar valsts korporācijas noziedzīgajām interesēm ievēlēt Saeimā noderīgākos idiotus, kuri nespēs iedziļināties likumos par kuriem balsos.

Atbildēt

nožēlojami!

02.09.2019. 12:52

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem utt.no

Atbildēt

Hmmmm

02.09.2019. 11:36

»

jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV


Latvijas Finanšu izlūkošanas dienestā pēdējo gadu laikā saņēmuši aptuveni tūkstoti ziņojumu par aizdomīgiem darījumiem ārzemēs reģistrētu “elektroniskās naudas iestāžu” kontos. Viena no izplatītām shēmām – izmantot kāda citu cilvēku identitāti kontu atvēršanai, lai tālāk izņemtu skaidru naudu.

“Mēs vērojam, un mūsu mērķis nav tikai šie “naudas mūļi”, kas tiek izmantoti krāpnieciskiem mērķiem, bet organizatoriskas grupas, kas ar to nodarbojas. Tas ir pieaugošs risks un pieaugoša noziedzības tendence”, intervijā saka Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa. /kasjauns.lv/

Atbildēt

02.09.2019. 11:31

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV.

Atbildēt

Viss pēc cionistu scenārija-

02.09.2019. 11:26

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


ekonomikas iznīcināšana finansu un likumdošanas instrumentiem, radot teroru no valsts puses pret iedzīvotājiem - gan ar valsts teroru no VID, no policijas, nepamatoti safabricējot krimināllietas, gan varai saaugot ar organizēto noziedzību, kura izpilda varas pasūtījumus. Kā Krievijā, tā Latvijā, varai iznīcinot tās noziegumu atmaskotājus.

Stratēgija cionistiem, velkot paralēles ar Krieviju, bija iemidzināt tautu ar nosacītu labklājību, sākot klusi pievilkt skrūves ar 2014. gadu līdz šodienai, tautām nonākot beztiesiskumā un totālā genocīdā, iznīcinot ekonomiku, veselības aprūpi, pensiju fondu, darbvietas, finanšu pieejamību - labklājību, iznīcinot tautas dabisko pieaugumu. Rezultātā veicot reformas. Piespiedu reformas.

Atbildēt

Vai

02.09.2019. 10:33

»

Protams

Protams


atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes.

Atbildēt

jaajaa

02.09.2019. 10:00

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


...:D...zini, Piemaskavas mežos vēl no 90-jiem to, kuri "sēdināja uz skaitītāja" un izspieda, mētājas noteikti ne mazāk kā parādnieku...:)

Atbildēt

Jaunie likumgrozījumi vērsti

02.09.2019. 08:20

uz citu - sabiedrības nomierināšanu, pašus nabagoākos atbrīvojot no parādu verdzības, radot jaunu neaizskaramo kastu - nabago slāni, kuriem nekad neizsniegs kredītus.iespējams, ka šai kastai žīdu nacisti, kas raksta likumus LV, jau noskatījuši jaunu pielietošanas mērķi. Iespējams, ka valsts viņiem piešķirs līgumtiesības slēgt darba līgumus ar valsti viszemākatalgotajos darbos, nodrošinot siālām mājām. Izmantojot viņu pret visas sabiedrības labklājību. Šajā slānī nonāks jaunie cilvēki, kuri neatradīs darbu, jo ekonomika iznīcināta. Un šādu gados jauno cilvēku ar parādiem ir tūkstošiem. Kaut kā viņi jākontrolē un jāiznīcina, lai nerada pēcnācējus.

Atbildēt

Vai radiatora pieturēšana

02.09.2019. 08:12

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


ar rokudzelžiem policijas uzraudzībā.

Atbildēt

02.09.2019. 06:24

»

jaajaa

...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs


Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus.

Atbildēt

Ārons Rotšilds

02.09.2019. 06:21

»

jaajaa

...es vēl piebildīšu ka nevajag aizmirst faktu, ka naudu "kāds" vienkārši nodrukā (emitē)...un privātbankas tās nav


Dodiet man iespēju drukāt naudu,un man būs vienalga kas pieņem likumus.

Atbildēt

K

01.09.2019. 21:49

»

jaajaa

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis


Hā, hā, hāāāā! Palīdzēt parādniekiem ar 2000 parādu ir tikai aizsegs, čaula. Galvenā frāze topošajā likumā ir pavisam cita, proti, ka dažām grupām varēs atcelt maksātnespējas procesu. Smalki noslēpts mērķis!

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 20:18

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs...:)

Atbildēt

LLL

01.09.2019. 17:37

Kronis visam ir tas, ka tiesu izpildītāja amata maksai nav noilguma. Ne pēc 10 gadiem (civillikums), ne trīs gadiem (komercdarbības). Kāds negrib aizvilkties līdz Satversmes tiesai. Kas ZTI iecēla dieva vietā?

Atbildēt

Stulbeņi nedod kredītus, bet gudrie

01.09.2019. 17:09

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


Visa nauda, kas ir apgrozībā, ir aizdota valstij vai /un privātpersonām. Aizdota uz procentiem. Gudrie neaizņemas, jo zin, ka aizņemas svešu naudu, bet jāatdod svešā nauda plus savējā - nopelnītā. Tā kā apgrozībā ir aizdota nauda, tad tiem, kas aizņēmušies nežēlīgā konkurencē citam citu jāiznīcina, lai atdotu aizņemto plus procenti, plus izdzīvošana.

Valstij aizdotā nauda jāatdod ar procentiem, žmiedzot iedzīvotājus un valsts ekonomiku ar nodokļiem, izņemot naudu no apgrozības. VID terors utt.


Ap urtais loks, jo aiņemtā nauda piedalās pasaules ekonomikā bez robežām. Kā Latvija var konkurēt ar Vāciju, piemēram? Nekādi. Subsīdijas nevienlīdzīgas lauksaimniecībā utt. Politika - naudas aizdevēju politika. Strupceļš, genocīds. Aizņemties nedrīkst. Kapitāls iegūstams bez kredīta, kapitāls palielināms kapitalizācijas ceļā.Tostarp apejot VID teroru.

Atbildēt

Laimonis

01.09.2019. 16:48

»

pilsonis

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu


No šitā pāra noliktās atslēgas likums? Kaķim jāsmejas. Nav jau pirmais Lailas Medinas sacerētais likums pret sabiedrības vairākuma interesēm. Viņa esot pelēkais kardināls Tieslietu ministrijā. Par viņu runājot, ka esot Bordāna labā roka tiesību aktu taisīšanā uz pasūtījuma Meroni grupējuma interesēs. Vēl par viņu runājot, ka pirms karjeras Tieslietu ministrijā 90tajos gados esot ilgus gadus darbojusies kā juriste Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamentā, nodrošinot tiesisko aizsegu Latvijas Kuģniecības flotes reģistrācijai Libērijā un citās melnajās ārzonās, kur nebija jāmaksā nodokļi Latvijas valstij un caur kurām varēja nesodīti veikt starptautisku naudas atmazgāšanu Latvijas kādreizējās jūras flotes privatizācijas procesā. Šobrīd ieņem augstāko amatu valstī tiesību politikas jomā zem Bordāna. Caur viņu ejot visu likumu un noteikumu saskaņošana priekš ministriem un Saeimas, gan Komerclikums, gan Iepirkumu likums, gan maksātnespējas likumi. Likumi ar viņas ietekmi tiekot sagrozīti tā, lai veicinātu korupciiju, tautas grimšanu nabadzībā un vairotu beztiesiskuma apziņu sabiedrībā. Piemītot īpašs talants ar papildu pantiem sagrozīt labi iecerētas likumu normas tieši pretēji sākotnējam mērķim, diskusijās izvairās no skaidrām atbildēm, izmanto demagoģiskus un propagandiskus lozungus oponentu apklusināšanai. Kopā ar Bordānu abi veido saskanīgu pāri tiesisko pamatu graušanai par labu politmafijas grupējumam. Agrāk šī grupa turējās ēnā, bet tagad kļūst arvien nekaunīgāks savās prasībās, pieaug arī tā apetīte patukšot valsts nodokļu maksātāju kabatas. Līdz ar to Tieslietu ministrijas augšās top amorāli likumi par “atvieglošanu”, nevis noliktajām atslēgām kā citās valstīs. Jo likumu sagrozītājiem vajag par kaut ko skaļi bļaut melīgai propagandai, citādi tauta, nudien, sāks uzdot jautājumus kāpēc 10 gados šie paši ierēdņi sarakstījuši likumus bagātniekiem, bet vairums tautas grimst beztiesiskuma un dzīves bezcerīguma muklājā.

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 16:06

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis !!!...:)

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 15:19

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu.

Atbildēt

Banku un 4. maija valsts terors

01.09.2019. 15:06

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu (nav precizēts, par "kādu kopējo labumu" žīds E. Levits runā, visticamāk,,ka par ebreju impērijas ebreju nacistu kopējo labumu) ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Edge

01.09.2019. 15:01Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Ekonomiku jāgrauj finansu instrumentiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

01.09.2019. 14:56

Citāts: "Kopš 2014.gada janvāra netiek aprēķināts iztikas minimums valstī, bet ir noteikts valsts sociālā nodrošinājuma pabalsts 64 eiro apmērā, acīmredzot ziepēm, striķim un ķeblītim."

Tieši tādu pat politiku cionistu (žīdu nacistu) valsts korporatīvā vara realizē Krievijā no 2014. gada janvāra, sistēmiski samazinot iedzīvotāju ienākumus.

Atbildēt

nu tad

01.09.2019. 14:51

Varbūt uzreiz ierakstīt likumā, ka personām, kuru ienākumi nav vismaz 800 eiro uz rokas, nekādus kredītus neizsniegt!

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 14:36

Latvijā maksātnespējas vai tiesiskas aizsardzības procedūra ir tikai tiem, kam ir nauda. Reālajiem maksātnespējīgajiem Latvijā tiek piedāvāts tikai striķis, ziepes un ķeblītis, ja nepaspēj aizbraukt.

Atbildēt

Jūlis

01.09.2019. 14:27

Valstī ir ieviesta ciniska un noziedzīga attieksme pret hroniski slimiem pensionāriem,kuriem ir jāizvēlās starp invaliditātes un darba pensiju,lai gan oficiāli tiek sludināta pieeja visu veida atbalstiem.Arodslimiem invalīdiem ir pieejami tikai nekompensējami pretsāpju līdzēkļi un arodslimiem pensionāriem netiek sniegts nekāds atbalsts,lai gan tika veiktas apdrošināšanas iemaksas.Pēc noteikta vecuma nekādi kredīti nav pieejami.

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 14:02

Vai tiešām bez viedierīces es nevaru pat TV skatīties?
Esmu dzimis vēl pirms kara- 1934.gadā- tajā pašā, kad Ulmanis veica apvērsumu. Izdzīvoju kara un pāeckara gados. Neesmu pret jaunajām tehnoloģijām, kamēr biju jaunāks, inovācijs nesagādāja grūtības, bet 85 gados man tās viedierīces ir vairāk apgrūtinājums, nevis ieguvums. Jaunajiem jau tās viedās ierīces ir iezīstas reizē ar mātes pienu, bet man no tām ir tikai nervu spriedze un galvas sāpes. Līdz šim par TV maksāju izmantojot Swedbankas kodu karti, nebija viegli, bet kaut kā samaksāju. Tagad, kad jāizmanto tikai telefons, man vairs nesanāk. Izmēģinājos visādi, bet samaksāt neizdevās. Palūdzu dēlam, lai samaksā man par TV. Dēlam ir citas valsts karte, ar kuru samaksāt ir vienkāršāk, bet Lattelekom atslēdza TV, jo neesot samaksāts no pareizās bankas.
Vai tiešām es pat TV vairs nevarēšu skatīties, ja es nemāku rīkoties ar tām jaunajām tehnoloģijām?
Tagad vēl domā pāriet tikai uz bezskaidras naudas norēķiniem, bet manos gados vienkāršāk ir pie kases samaksāt ar skaidru naudu, lai tie jaunie noņemas ar tām tehnoloģijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...