Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

08.09.2019. 18:31

»

ES

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz...


Denisa piedāvātais risinājums ir tieši Tev. Domāju, ka Denisam nebūs nekādu iebildumu, ja cilvēki, kuriem šis risinājums noder, parakstīsies zem šiem priekšlikumiem un nosūtīs tos Saeimai un Tieslietu ministram.

Atbildēt

ES

07.09.2019. 12:45

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz sava vārda aizņemties pusmiljonu LS. kā tas varēja notikt, ja nebija nekādu ķīlu 0 dot pilnīgi,, plikam"cilvēkam tādu summu, labi zinot, ka tā nekad netiks atdota. Bet iedeva. Viņi izšķīrās. Tagad viņai ir cita ģimene, 2 mazi bērni, bet nav un nekad nebūs nauda , ko šai bankai atdot. Viņa ir griezusies pie advokāta, tas ieteicis griezties tiesā, bet... viņa ir saņēmusi draudus par savu un savu bērnu dzīvību, ja tas tiks darīts. Nevar arī pieteikt maksātnespēju, jo nav tik daudz līdzekļu, kas šajā pasākumā jāiegulda. Bijušais vīrs, kas šo naudu patiesībā pievāca savām biznesa vajadzībām, no visa atkratās. Šī ģimene ir bezizejas situācijā. Kas pateiks, kā rīkoties.?

Atbildēt

cilvēks no Baltijas ceļa

04.09.2019. 21:31

Kur nu I.Znotiņa kaut ko sadarīs pret deputāta dēliņiem, ja piemēram, Agris Ameriks, kurš ir SIA MOGO akcionārs, dod nabagiem naudu uz lieliem procentiem kā īsts reketieris un nekas viņam līdz šodienai nav aizliedzis to darīt. Znotiņa aizmirsusi, ka mazie aizdevēji ir mazie levitiņi jeb bankas Baltija tradīciju turpinātāji.
Savukārt L.Medina ir kūrējusi uz saeimu arī likumus priekš Valsts zemes dienesta un viens no tiem ir saistīts ar ēku atdalīšanu no zemes jeb ar dalītā īpašuma izveidošanu, kad VZD ir tiesīgs zemes īpašniekam atsūtīt lēmumu par to, ka ēkas vairs nepieder zemes īpašniekiem, ja viņiem nav saglabājušies vēsturiskie īpašuma dokumenti par to iegūšanu no vecvecākiem. Valstī nu vairojas bezsaimnieku īpašumi kā sēnes pēc lietus!!!

Atbildēt

Gu

03.09.2019. 03:32

Da ko jūs te, velns parāvis, vispār nesat?! Kādi vispār aizdevumi var tikt doti cilvēkiem ar maziem ienākumiem? Ja dodat, tad, lūdzu, dāviniet! Maksātspējīgiem cilvēkiem nekādi mikro aizdevumi nav vajadzīgi!

Atbildēt

Nožēlojamie žīdu nacisti!

02.09.2019. 13:28

»

nožēlojami!

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem...


Cimdaram nevajadzēs "nošauties", kā diviem viņa priekšgājējiem. Ieceļot par CVK vad. K. Bērziņu cionistu - židnacistu Saeima steidzamības kārtā grozīja likumdošanu, dodot vienlaikus pielaidi valsts noslēpumiem K. Bērziņai.

Ar likumgrozījumiem nu Cimdara iepriekšējais darbs - "pareiza balsu skaitīšana" ir noslēpums. Tikai lētticīgie tagad vēl tic, ka balsu skaitīšana notiks godīgi un nevis saskaņā ar valsts korporācijas noziedzīgajām interesēm ievēlēt Saeimā noderīgākos idiotus, kuri nespēs iedziļināties likumos par kuriem balsos.

Atbildēt

nožēlojami!

02.09.2019. 11:52

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem utt.no

Atbildēt

Hmmmm

02.09.2019. 10:36

»

jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV


Latvijas Finanšu izlūkošanas dienestā pēdējo gadu laikā saņēmuši aptuveni tūkstoti ziņojumu par aizdomīgiem darījumiem ārzemēs reģistrētu “elektroniskās naudas iestāžu” kontos. Viena no izplatītām shēmām – izmantot kāda citu cilvēku identitāti kontu atvēršanai, lai tālāk izņemtu skaidru naudu.

“Mēs vērojam, un mūsu mērķis nav tikai šie “naudas mūļi”, kas tiek izmantoti krāpnieciskiem mērķiem, bet organizatoriskas grupas, kas ar to nodarbojas. Tas ir pieaugošs risks un pieaugoša noziedzības tendence”, intervijā saka Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa. /kasjauns.lv/

Atbildēt

02.09.2019. 10:31

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV.

Atbildēt

Viss pēc cionistu scenārija-

02.09.2019. 10:26

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


ekonomikas iznīcināšana finansu un likumdošanas instrumentiem, radot teroru no valsts puses pret iedzīvotājiem - gan ar valsts teroru no VID, no policijas, nepamatoti safabricējot krimināllietas, gan varai saaugot ar organizēto noziedzību, kura izpilda varas pasūtījumus. Kā Krievijā, tā Latvijā, varai iznīcinot tās noziegumu atmaskotājus.

Stratēgija cionistiem, velkot paralēles ar Krieviju, bija iemidzināt tautu ar nosacītu labklājību, sākot klusi pievilkt skrūves ar 2014. gadu līdz šodienai, tautām nonākot beztiesiskumā un totālā genocīdā, iznīcinot ekonomiku, veselības aprūpi, pensiju fondu, darbvietas, finanšu pieejamību - labklājību, iznīcinot tautas dabisko pieaugumu. Rezultātā veicot reformas. Piespiedu reformas.

Atbildēt

Vai

02.09.2019. 09:33

»

Protams

Protams


atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes.

Atbildēt

jaajaa

02.09.2019. 09:00

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


...:D...zini, Piemaskavas mežos vēl no 90-jiem to, kuri "sēdināja uz skaitītāja" un izspieda, mētājas noteikti ne mazāk kā parādnieku...:)

Atbildēt

Jaunie likumgrozījumi vērsti

02.09.2019. 07:20

uz citu - sabiedrības nomierināšanu, pašus nabagoākos atbrīvojot no parādu verdzības, radot jaunu neaizskaramo kastu - nabago slāni, kuriem nekad neizsniegs kredītus.iespējams, ka šai kastai žīdu nacisti, kas raksta likumus LV, jau noskatījuši jaunu pielietošanas mērķi. Iespējams, ka valsts viņiem piešķirs līgumtiesības slēgt darba līgumus ar valsti viszemākatalgotajos darbos, nodrošinot siālām mājām. Izmantojot viņu pret visas sabiedrības labklājību. Šajā slānī nonāks jaunie cilvēki, kuri neatradīs darbu, jo ekonomika iznīcināta. Un šādu gados jauno cilvēku ar parādiem ir tūkstošiem. Kaut kā viņi jākontrolē un jāiznīcina, lai nerada pēcnācējus.

Atbildēt

Vai radiatora pieturēšana

02.09.2019. 07:12

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


ar rokudzelžiem policijas uzraudzībā.

Atbildēt

02.09.2019. 05:24

»

jaajaa

...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs


Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus.

Atbildēt

Ārons Rotšilds

02.09.2019. 05:21

»

jaajaa

...es vēl piebildīšu ka nevajag aizmirst faktu, ka naudu "kāds" vienkārši nodrukā (emitē)...un privātbankas tās nav


Dodiet man iespēju drukāt naudu,un man būs vienalga kas pieņem likumus.

Atbildēt

K

01.09.2019. 20:49

»

jaajaa

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis


Hā, hā, hāāāā! Palīdzēt parādniekiem ar 2000 parādu ir tikai aizsegs, čaula. Galvenā frāze topošajā likumā ir pavisam cita, proti, ka dažām grupām varēs atcelt maksātnespējas procesu. Smalki noslēpts mērķis!

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 19:18

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs...:)

Atbildēt

LLL

01.09.2019. 16:37

Kronis visam ir tas, ka tiesu izpildītāja amata maksai nav noilguma. Ne pēc 10 gadiem (civillikums), ne trīs gadiem (komercdarbības). Kāds negrib aizvilkties līdz Satversmes tiesai. Kas ZTI iecēla dieva vietā?

Atbildēt

Stulbeņi nedod kredītus, bet gudrie

01.09.2019. 16:09

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


Visa nauda, kas ir apgrozībā, ir aizdota valstij vai /un privātpersonām. Aizdota uz procentiem. Gudrie neaizņemas, jo zin, ka aizņemas svešu naudu, bet jāatdod svešā nauda plus savējā - nopelnītā. Tā kā apgrozībā ir aizdota nauda, tad tiem, kas aizņēmušies nežēlīgā konkurencē citam citu jāiznīcina, lai atdotu aizņemto plus procenti, plus izdzīvošana.

Valstij aizdotā nauda jāatdod ar procentiem, žmiedzot iedzīvotājus un valsts ekonomiku ar nodokļiem, izņemot naudu no apgrozības. VID terors utt.


Ap urtais loks, jo aiņemtā nauda piedalās pasaules ekonomikā bez robežām. Kā Latvija var konkurēt ar Vāciju, piemēram? Nekādi. Subsīdijas nevienlīdzīgas lauksaimniecībā utt. Politika - naudas aizdevēju politika. Strupceļš, genocīds. Aizņemties nedrīkst. Kapitāls iegūstams bez kredīta, kapitāls palielināms kapitalizācijas ceļā.Tostarp apejot VID teroru.

Atbildēt

Laimonis

01.09.2019. 15:48

»

pilsonis

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu


No šitā pāra noliktās atslēgas likums? Kaķim jāsmejas. Nav jau pirmais Lailas Medinas sacerētais likums pret sabiedrības vairākuma interesēm. Viņa esot pelēkais kardināls Tieslietu ministrijā. Par viņu runājot, ka esot Bordāna labā roka tiesību aktu taisīšanā uz pasūtījuma Meroni grupējuma interesēs. Vēl par viņu runājot, ka pirms karjeras Tieslietu ministrijā 90tajos gados esot ilgus gadus darbojusies kā juriste Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamentā, nodrošinot tiesisko aizsegu Latvijas Kuģniecības flotes reģistrācijai Libērijā un citās melnajās ārzonās, kur nebija jāmaksā nodokļi Latvijas valstij un caur kurām varēja nesodīti veikt starptautisku naudas atmazgāšanu Latvijas kādreizējās jūras flotes privatizācijas procesā. Šobrīd ieņem augstāko amatu valstī tiesību politikas jomā zem Bordāna. Caur viņu ejot visu likumu un noteikumu saskaņošana priekš ministriem un Saeimas, gan Komerclikums, gan Iepirkumu likums, gan maksātnespējas likumi. Likumi ar viņas ietekmi tiekot sagrozīti tā, lai veicinātu korupciiju, tautas grimšanu nabadzībā un vairotu beztiesiskuma apziņu sabiedrībā. Piemītot īpašs talants ar papildu pantiem sagrozīt labi iecerētas likumu normas tieši pretēji sākotnējam mērķim, diskusijās izvairās no skaidrām atbildēm, izmanto demagoģiskus un propagandiskus lozungus oponentu apklusināšanai. Kopā ar Bordānu abi veido saskanīgu pāri tiesisko pamatu graušanai par labu politmafijas grupējumam. Agrāk šī grupa turējās ēnā, bet tagad kļūst arvien nekaunīgāks savās prasībās, pieaug arī tā apetīte patukšot valsts nodokļu maksātāju kabatas. Līdz ar to Tieslietu ministrijas augšās top amorāli likumi par “atvieglošanu”, nevis noliktajām atslēgām kā citās valstīs. Jo likumu sagrozītājiem vajag par kaut ko skaļi bļaut melīgai propagandai, citādi tauta, nudien, sāks uzdot jautājumus kāpēc 10 gados šie paši ierēdņi sarakstījuši likumus bagātniekiem, bet vairums tautas grimst beztiesiskuma un dzīves bezcerīguma muklājā.

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 15:06

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis !!!...:)

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 14:19

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu.

Atbildēt

Edge

01.09.2019. 14:01Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Ekonomiku jāgrauj finansu instrumentiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

01.09.2019. 13:56

Citāts: "Kopš 2014.gada janvāra netiek aprēķināts iztikas minimums valstī, bet ir noteikts valsts sociālā nodrošinājuma pabalsts 64 eiro apmērā, acīmredzot ziepēm, striķim un ķeblītim."

Tieši tādu pat politiku cionistu (žīdu nacistu) valsts korporatīvā vara realizē Krievijā no 2014. gada janvāra, sistēmiski samazinot iedzīvotāju ienākumus.

Atbildēt

nu tad

01.09.2019. 13:51

Varbūt uzreiz ierakstīt likumā, ka personām, kuru ienākumi nav vismaz 800 eiro uz rokas, nekādus kredītus neizsniegt!

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 13:36

Latvijā maksātnespējas vai tiesiskas aizsardzības procedūra ir tikai tiem, kam ir nauda. Reālajiem maksātnespējīgajiem Latvijā tiek piedāvāts tikai striķis, ziepes un ķeblītis, ja nepaspēj aizbraukt.

Atbildēt

Jūlis

01.09.2019. 13:27

Valstī ir ieviesta ciniska un noziedzīga attieksme pret hroniski slimiem pensionāriem,kuriem ir jāizvēlās starp invaliditātes un darba pensiju,lai gan oficiāli tiek sludināta pieeja visu veida atbalstiem.Arodslimiem invalīdiem ir pieejami tikai nekompensējami pretsāpju līdzēkļi un arodslimiem pensionāriem netiek sniegts nekāds atbalsts,lai gan tika veiktas apdrošināšanas iemaksas.Pēc noteikta vecuma nekādi kredīti nav pieejami.

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 13:02

Vai tiešām bez viedierīces es nevaru pat TV skatīties?
Esmu dzimis vēl pirms kara- 1934.gadā- tajā pašā, kad Ulmanis veica apvērsumu. Izdzīvoju kara un pāeckara gados. Neesmu pret jaunajām tehnoloģijām, kamēr biju jaunāks, inovācijs nesagādāja grūtības, bet 85 gados man tās viedierīces ir vairāk apgrūtinājums, nevis ieguvums. Jaunajiem jau tās viedās ierīces ir iezīstas reizē ar mātes pienu, bet man no tām ir tikai nervu spriedze un galvas sāpes. Līdz šim par TV maksāju izmantojot Swedbankas kodu karti, nebija viegli, bet kaut kā samaksāju. Tagad, kad jāizmanto tikai telefons, man vairs nesanāk. Izmēģinājos visādi, bet samaksāt neizdevās. Palūdzu dēlam, lai samaksā man par TV. Dēlam ir citas valsts karte, ar kuru samaksāt ir vienkāršāk, bet Lattelekom atslēdza TV, jo neesot samaksāts no pareizās bankas.
Vai tiešām es pat TV vairs nevarēšu skatīties, ja es nemāku rīkoties ar tām jaunajām tehnoloģijām?
Tagad vēl domā pāriet tikai uz bezskaidras naudas norēķiniem, bet manos gados vienkāršāk ir pie kases samaksāt ar skaidru naudu, lai tie jaunie noņemas ar tām tehnoloģijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....