Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rita

31.12.2020. 04:02

Pilnībā piekrītu autoram!👍

Atbildēt

Thks

30.12.2020. 17:45

Nu vismaz viens pasaka, kā ir. Pārējie tik klana galvas kā zirgi zem glupās vardes pātagas.

Atbildēt

Axa

30.12.2020. 13:19

»

andreiko

Diezgan izjusts raksts. Tikai viens jautājums - dr.E.Mednis ir tas pats dakteris homeopāts, kura datus uzrāda tante gugle? Nu ja tā, tad par virusoloģiju viņš zina visu. Tāpat kā par rīvētiem krupja pautiem kā brīnumzāli mūsdienīgā variantā


Kaut vai dziednieks, bet pateica taisnību- kamēr plaušas neatsaka, visa ārstēšana un diagnostika ir pa telefonu. Un tad- jā, bija ielaists plaušu karsonis, ko nu vairs... Tas karsonis nevar būt neielaists, jo ģimenes ārsts pa telefonu pacienta plaušu nedzird!!!

Atbildēt

ezis

30.12.2020. 11:59

Vienmēr esmu uzskatījis, ka, kas meklē, tas atrod. Nu, tagad raksta autors apstiprināja manu viedokli. Kāda rutka pēc ir jāmeklē vīrusi tiem, kuri ne par ko nesūdzas? Jau no paša sākuma visus, kuriem ir sūdzības un pozitīvs testa rezultāts, vajadzēja izolēt tajās tukšajās viesnīcās, lai tur dzer tējas, mēra temperatūru un sazvanās ar ārstiem, nevis likt viņiem palikt mājās kopā ar ģimenes locekļiem, kuriem nav iespējas norobežoties no slimnieka. Un nestāstiet man, ka visiem vajadzēja sēdēt mājās, kamēr vīruss pārslimots-valsts ir radījusi tādus NEatbalsta mehānismus, ka lielākajai daļai cilvēku jāturpina pelnīt maizīti pat ar puslegālām metodēm. Te nu esam . Un turpinam mīcīties.

Atbildēt

Kaža

30.12.2020. 11:28

Tas ,kā ārstēt jāsāk tad,kad slimības ir ielaistas,bet slimību ielaišana,kā to redzam,ir valsts veselības politikas pamatakmens,kas,protams,ir noziegums pret tautu,bet kas netraucē veselības politikāņiem ar šo noziegumu lepoties un taisīt biznesu,ir pasena realitāte,ar kuru saskārušies un no kuras cieš daudzi.Saprāta balsis no varas joprojām nav dzirdamas un noziegums netraucēti pieņem sērgas apmērus.

Atbildēt

Par drosmi

30.12.2020. 11:08

Paldies!!!

Atbildēt

Jolanta

30.12.2020. 10:30

Diagnoze no balkona,ārstēšana attālināti.Nejauki,ka dakteri,ne jau visi,ir tik pat nezinoši kā valdība.visu cieņu tiem dakteriem un visiem slimnīcās strādājošiem,kas iznes šo laiku bez vaimanām,bet ar reālu darbu.

Atbildēt

netīrais lops

30.12.2020. 07:59

Gebelss:"Dodiet man varu pār masu informācijas līdzekļiem un es jebkuru tautu padarīšu par lopu baru".
Fašistam izrādījās pilnīga taisnība, pasaule ir nozombēta, visus baida pa visiem caurumiem no rīta līdz vakaram, un lūk rezultāts. Kā jau tas dakteris pareizi teica, mirstības statistika pēdējos 5 gados būtiski nemainās un arī šis gads nav izņēmums. Tad kādēļ tāda panika!! Man ir izslimojuši 3 tuvi cilvēki un visiem slimības gaita līdzīga, kā te bija aprakstīta, nu bet neko,2 nedēļas un uz pekām. Tad kādēļ viņi būtu jābāž slimnīcā, kuras tagad pārpildītas ar tādiem? Tikai statistikai, citāda izskaidrojuma nav.

Atbildēt

Es

30.12.2020. 07:46

Cilvēkiem ir jākļūst aktīviem. Jāraksta deputātiem, valsts iestādēm pieprasījumi paskaidrot lēmumus. Masveidā. Kā to no priekšstāvjiem pieprasa ASV. Un tās skolotājas, kas Bēdu manu padziedašanu sauc par streiku, lai nekad vairs tur, pie MK, nebūtu redzamas. Streiki ir Francijā.

Atbildēt

ja kāds tādam

30.12.2020. 07:10

»

Mjā

Drīzāk Dr. E.Kakts


iedevis ārsta diplomu, lai dievs mūs sargā...pie vīrusiem liek teipus....

Atbildēt

asv kolonijas ikdiena

30.12.2020. 06:56

»

Kariņam jāatkāpjas

Mūsu valsti vada idioti. Šādiem slimniekiem, kā aprakstīts, būtu jāārstējas slimnīcā un no slimnīcas viņi jāizlaiž tikai tad, kad ārsti dod slēdzienu, ka viņi vairs nav citiem bīstami, nevis jāārstē viņi pa telefonu, turklāt viņiem gandrīz viesiem ir ģimenes, kaimiņi un citi, kurus viņi paši to negribot...


mulku zeme ieperk lietotas austrijas haubices un lietotus anglu brunutransportierus.valsti ir okupejusi nato algotni.latviesu algotni karo Iraka,Afganistana,Mali kops 2003 gada.valsti sorositu mediji katru dienu izvers homosexsualisma propogandu.valsts nepartraukti samazina slimnicu un skolu skaitu.covid-19 ka katalizators tikai paatrinaja protestu skaitu pret amerikanu valdibu un ,,prezidentu,, ebreju jaunvardu izgudrotaju.

Atbildēt

Mjā

30.12.2020. 06:18

Drīzāk Dr. E.Kakts...

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

30.12.2020. 05:03

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar murgu palagu.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

30.12.2020. 02:12

»

Andris

Jā. Citāds. Es daru to kas ir jādara lai savu dzīvi uzlabotu, nevis laimes lāci gaidu. Vai putinu. Vai ulmani. Vai staļinu. Ko nu kurais fantazē...


tas, ka tu "dari to kas ir jādara lai savu dzīvi uzlabotu, nevis laimes lāci gaidi vai ko nu kurais fantazē", ir patiešām kaut kas "citāds", nekā tas, ko tu vīzdegunīgi ap*irs? Nu tipisks "follijists" tu esi, kam visi citi ir sūdi, bet PAC sev viskrutākais. :)))

"Kā piemērs, ne labākais" - ar ko, konkrēti, tavi komentāri šeit ir atšķirīgi vai pat labāki par visiem citiem sliktajiem, kurus tu ap*irsi?

Atbildēt

andreiko

30.12.2020. 00:21

Diezgan izjusts raksts. Tikai viens jautājums - dr.E.Mednis ir tas pats dakteris homeopāts, kura datus uzrāda tante gugle? Nu ja tā, tad par virusoloģiju viņš zina visu. Tāpat kā par rīvētiem krupja pautiem kā brīnumzāli mūsdienīgā variantā.

Atbildēt

2+2 5?

29.12.2020. 23:50

Nožēlojama situācija ir tādēļ, ka nav neviena, kurš uzņemtos atbildību, spētu pieņemt lēmumus. Runāšana ka būtu,ja būtu, žēl muļķu! Ja valdībai vajag 12 stundas lai kautko izdomātu ko tautai pateikt- draugi nav labi? Un tālak?

Atbildēt

nepaliec mājās

29.12.2020. 23:33

»

Svoloči

Svoloči, kuri nēsā un izplata vīrusu un bravurīgi lielās, cik viņi gudri, gurāki par visas pasaules ārstiem, kuri cīnās ar šo COVID 19...


Viens no tiem svoločiem esi tu un ne tikai, un jūs visi drīz karāsieties karātavu laukumā tāpat kā fašisti un viņu pakalpiņi savulaik.

Atbildēt

Svoloči

29.12.2020. 23:22

»

voila

vērtējumam varu tikai pievienoties, pat pārsteidzoši loģiski šajā pārkurinātajā atmosfērā


Svoloči, kuri nēsā un izplata vīrusu un bravurīgi lielās, cik viņi gudri, gurāki par visas pasaules ārstiem, kuri cīnās ar šo COVID 19.

Ja jau neko nav vajadzīgs risināt un ierobežot, tad lai tas COVIDS trako un pļauj.

Ja pats dabūsi, tad tikai sapratīs, ar ko ir darīsanas. Aizvien jaunāki inficējas un slimo, mirst.

Kur rodas šie svoloči - protestanti, hibrīkara kurinātāji.

Atbildēt

Andris

29.12.2020. 22:38

»

varētu padomāt, ka

tu pats citāds vai pat ar kaut ko labāks


Jā. Citāds. Es daru to kas ir jādara lai savu dzīvi uzlabotu, nevis laimes lāci gaidu. Vai putinu. Vai ulmani. Vai staļinu. Ko nu kurais fantazē.

Kā piemērs, ne labākais - komentāri šeit, lai ja nu ieklīst te kāds domājošs cilvēks kurš grib painteresēties par kādu tēmu, tad redz ka ne visi ir folijisti.

Atbildēt

Pirātu partija

29.12.2020. 22:34

Valsts ministru preža K. Kariņa uzruna latvāņu tautai.

Pēdējo 24 stundu notikumi ir saviļņojuši visus prātus, un es to tādēļ uzskatu par savu pienākumu, ka es to arvien svarīgos momentos esmu darījis, jums visiem pateikt, ko valdība šajā brīdī domā un dara.
Mūsu zemē kopš šī rīta ienāk vakcīna. Tas notiek ar valdības ziņu un piekrišanu, kas savukārt izriet no pastāvošām draudzīgām attiecībām sartp Latviju un Eiropas Savienību.
Es tādēļ vēlos, ka arī mūsu zemes iedzīvotaji ienākošās vakcīnas uzlūko ar draudzību.
Tai pašā laikā jums jāzina, ka vakcinēšanas kustībai jānorit bez traucējumiem, un to jūs variet veicināt, ierobežojot pārlieko ziņkāri un atturoties no kārtības traucējumiem.
Drīz jus arī dzirdēsiet ziņu par to, ka valdība pilnā sastāvā man ir pieteikusi savu atkāpšanos un ka es esmu uzdevis ministriem palikt savās vietās līdz jaunās valdības sastādīšanai. Pirmais uzdevums mums visiem ir līdzšinējā vienprātība un darbagribā palikt savās vietās un turpināt kalpot lietai, kas mums ir augsta un svēta, Latvijas un mūsu tautas interesēm.
Ir neizbēgams, ka pārdzīvojamie notikumi ienes zināmu satraukumu un traucējumus mūsu līdzšinējās mierīgās dzīves ritumā. Bet tās ir pārejošas parādības, kurām mēs pēc dažām dienām tiksim pāri. Šinī brīdī es jūs aicinu – parādiet domās un stājā tautas dvēseles spēku, ko izraisījuši Atjaunotās Latvijas ziedu gadi. Tad es būšu drošs, ka viss, kas tagad notiek un tālāk notiks, nāks par labu mūsu valsts un tautas nākotnei un mūsu labām un draudzīgām attiecībām ar mūsu lielo rietumu kaimiņu – Eiropas Savienību.
Tas ir pats galvenais mūsu kopējais uzdevums, kas stāv pāri visiem ikdienišķiem sīkumiem, un tam veltīsim šajās dienās savu labo gribu un savus labākos centienus.
Bet šis moments prasa arī daudzu jaunu praktisku uzdevumu kārtošanu un pie tam steidzamu kārtošanu. Arī šajā brīdī es runāju valdības sēdes pārtraukumā, kur mēs apspriežam neatliekamus tekošus jautājumus. Esmu pārliecināts, ka jūs sapratīsiet rīkojumus ko valdība devusi un dos, kaut arī tie vienā otrā gadījumā būs stingri un pat bargi. Pildiet tos apzinīgi, jo tiem nav cita mērķa, kā jūsu pašu miers un labklājība. Pienākuma apziņa un neatlaidība darbā lai vada jūs visus.
Mana sirds ir ar jums un es jūtu, ka arī jūsu sirdis vēl pukst, man pretī draudzīgā atbalsī. Tā iesim uz priekšu un veiksim savu darbu.
Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savās.

Atbildēt

29.12.2020. 22:23

»

w[dopvjh'oqewir un bē

Apšvacis esi?Ko šoreiz tik īsi


Ko tik ierasti stulbi? Apdzēries esi atkal?

Atbildēt

w[dopvjh'oqewir un bē

29.12.2020. 22:11

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Apšvacis esi?Ko šoreiz tik īsi?

Atbildēt

little yellow spill

29.12.2020. 22:09

ja no vēža nomirst nepilni pieci simti cilvēku, no sirds un asinsvadu slimībām nedaudz virs pieciem simtiem, tad no modernā vīrusa tajā pat laika posmā 30. Man liekas.labi vien ir,ka šo sdohturu nelaiž pie slimniekiem.Homeopātija covidu tomēr neņem?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.12.2020. 21:48

Šīs abas grupas savā starpā pilnīgi nesaprotas un nespēj dzirdēt viena otru. Kam tas ir izdevīgi? Kādēļ tas tā tiek darīts?

Tas tiek daŗīts, jo valdošie sāk nojaust, ka "krievi nāk" vairs nedarbojas. "Skaldi un valdi" var izrādīties neefektīvs.

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

29.12.2020. 21:15

»

opā!

mīļie, kamēr mēs te kasāmies, karantīna ir klāt un ārkārta līdz 7.02. Svētku naktīs Covid esot īpaši nikns


Pazvani un pajautā viņķelei, vai drīkst uz Jauno gadu dedzināt eglīti un šaut gaisā raķetes.

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

29.12.2020. 21:12

Mūsu valsti vada idioti. Šādiem slimniekiem, kā aprakstīts, būtu jāārstējas slimnīcā un no slimnīcas viņi jāizlaiž tikai tad, kad ārsti dod slēdzienu, ka viņi vairs nav citiem bīstami, nevis jāārstē viņi pa telefonu, turklāt viņiem gandrīz viesiem ir ģimenes, kaimiņi un citi, kurus viņi paši to negribot tādā veidā apdraud. Bet Porovoščikovs un Viņķele tikai lej krokodīlu asaras, ka slimība nemazinās, bet iet arvien plašumā. Citādi pie šādas kārtības nemaz nevar būt. Tā vietā, lai nodrošinātu, ka visiem saslimušajiem ir vieta slimnīcā, Poroviščikovs un Viņķele tikai gudri d..š, karina visiem makaronus uz ausīm un draud ar sankcijām cilvēkiem, kas ne pie kā nav vainīgi.

Atbildēt

Lasītājs

29.12.2020. 21:12

Antibiotiku, visiem elpošanas ceļiem, vajag aptiekām ļaut tirgot bez receptēm, tad mēs paši sevi izārstēsim. No mūsu tagadējās medicīnas palīdzības maz --- pat pilnīgi pretēji. Lielākais vairums ārstu, klausot.apkopējas(Vinķele), saldējuma pārdevējas(Kariņš) pavēles, norādījumus slepkavo Tautu.

Atbildēt

ESMAIJA

29.12.2020. 21:02

Nupat izlasīju par vakcīnām, kur starp rindiņām bija daudz nepatiesa un noklusēta, un tagad - pēc šī raksta sapratu, ka, paldies Dievam< ir vēl gaiši cilvēki, kas nespēj pieņemt melus un tumsu. Paldies! Un par raksta beigās pausto - esmu pārliecināta, ka to piedzīvosim
Par visu būs kādiem vai kādam jānes atbildība.

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

29.12.2020. 20:51

Tāpēc, ka Latvijas valsti vada idioti ar Kariņu un Viņķeli priekšgalā.

Atbildēt

Kad vienreuz uzzināsim,

29.12.2020. 20:28

kādu cilvēktiesību ievērošanu L&K kliķe atteikusi Latvijas iedzīvotājiem?

Atbildēt

Vot

29.12.2020. 20:24

»

opā!

mīļie, kamēr mēs te kasāmies, karantīna ir klāt un ārkārta līdz 7.02. Svētku naktīs Covid esot īpaši nikns


A ko ta jūs gribējāt? Ja tik daudzi joporojām uzlie mīksto uz visiem citiem, valdība ierobežo visus.
Un nevis svētku naktīs "īpaši nikns", bet gan svētku naktīs īpaši folijcepurēm patīk izpildīties spirta ietekmē.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

29.12.2020. 20:22

»

Andris

Tādēļ ka jūs to ļaujat, neko nedarot, izņemot, protams, rakstiņi pietiek un komentāriņi


tu pats citāds vai pat ar kaut ko labāks?

Atbildēt

higiēna

29.12.2020. 20:21

»

fakts

Šis "Dr" arī pēc troļļa smird...


Aizej nomazgājies. Uzreiz pārstās smirdēt.

Atbildēt

atkal

29.12.2020. 20:21

muļķu zemē pilnmēnesss.........

Atbildēt

Andris

29.12.2020. 20:19

Tādēļ ka jūs to ļaujat, neko nedarot, izņemot, protams, rakstiņi pietiek un komentāriņi.

Atbildēt

Inveiga

29.12.2020. 20:00

»

fakts

Šis "Dr" arī pēc troļļa smird...


Nē,viņš aicina arī no covida ārstēt par pateicībām.

Atbildēt

ha ha

29.12.2020. 19:57

nu jā.. homeopāts. Man viens paziņa arī aizgāja pie homeopāta, tas atklāja, ka paziņam asinīs ir tārpi(neredzami, jo nomaskējušies par asinīm) un izrakstīja pilienus pa 70 eiro. Paziņa viņu pasūtīja dirst un dzīvo laimīgs kopā ar saviem tārpiem vēl šobaltdien

Atbildēt

domātājs

29.12.2020. 19:56

kāds zina vai kaut kur ir pieejama informācija par mirušo komorbiditātēm?

Atbildēt

ovixx

29.12.2020. 19:52

Ko tad dr. Edgar Medni, noraustījies? Ko tad pats konsultēji attālināti.
Rādi priekšzīmi, ej un izmeklē pacientus, ja jau tas ir tikai tāds parasts vīruss. Palīdzība slimba slimnīcās tiek gaidīta. Tavi cipari par mirušajiem 30 ir galīga demagoģija.

Atbildēt

opā!

29.12.2020. 19:44

mīļie, kamēr mēs te kasāmies, karantīna ir klāt un ārkārta līdz 7.02. Svētku naktīs Covid esot īpaši nikns

Atbildēt

nu kā

29.12.2020. 19:33

»

As

Un kur tu rakstā izlasīji to, ko apgalvo?par tusēšanu,krogiem,robežām


Ja jau autors cenšas iestāstīt, ka tas ir tikai kārtējais sezonālais vīruss kādi ir katru gadu un žēlojas par valdības lēmumiem tā ierobežošanai, tad loģiski secināms, ka ierobežojumi jātaceļ un jāturpina kā parastā sezonas laikā.

Atbildēt

Solī

29.12.2020. 19:04

Paldies. Ir šai pasaulē vēl Goda vīri. Prieks ka vairāki.

Atbildēt

Juris

29.12.2020. 18:32

LV ir nolaista kritiski zemā līmenī. Valsts pārvalde - nožēlojama, par VID-vispār nav ko runāt. Kas būtu jādara-profesionāls valsts pārvaldes audits.Audits vārda pilnajā nozīmē.Lai to veiktu,Latvijā specialistu nav.Price..tikai izpilda pasūtījumu. Izglītoti cilvēki,specialisti nostumti malā.Pie varas pūcītes un Co.Piem.naftas noplūde-šodien vairs nav redzama.Kur viņa palika,ministra k-gs.Paskaidrojiet lūdzu. No savas pieredzes ziņu- ja ziņo 2 tns., faktiski 20 tns.Tas notiek visā pasaulē un specialistiem tas nav noslēpums.Izredzes laboties praktiski neredzu.

Atbildēt

fakts

29.12.2020. 18:31

Šis "Dr" arī pēc troļļa smird.

"pēdējo piecu gadu vidējā mirstība pret šī gada mirstību (kopējo pa mēnešiem). Ziniet, būtiskas atšķirības nav"

Kādu gan būtisku atšķirību trollis gribēja saskatīt, ja ar C19 miruši nedaudz virs 2% no mirušo kopskaita?

"ja no vēža nomirst nepilni pieci simti cilvēku, no sirds un asinsvadu slimībām nedaudz virs pieciem simtiem, tad no modernā vīrusa tajā pat laika posmā 30"

Kaut kā būšu palaidis garām, kad pēdējoreiz no vēža vai sirds slimībām mira 500 cilvēki dienā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....