Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

O

02.01.2020. 13:35

Vakarā kad tumš paskatieties kā cilvēki jau dzīvo ekspluotācijā nenodotajos torņos! Tā nav pašbūvēta privātmāja kurā tā var.

Atbildēt

Alfrēds

19.11.2019. 23:56

»

Jēzups

Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik...


nu ko tu tur muldi...korekts un inteliģents...stingrs un inteliģents...es pat teikšu vēl sliktāk....burovs ir tipisks savoks un narciss, ar nepārspējamu latviešu valodas akcentu...bij gadījums kad kaut kādā pirtī burovs spieda kaut kādu jauno dzert un nākamajā dien ašo atlaida par dzeršanu...nestāsti pasakas daudzi ir bijuši viņa pretīgajā kabinetā.

Atbildēt

ha

19.11.2019. 22:01

Nē pirmie ne pēdējie, kurus Stifler's uzmetis pēc pilnas programmas. Žīds ir un paliek žīds. Un ušaks varēs tukšām kabatām savas ausis plivināt tālāk. Vircam gan ziepes jebkurā gadījumā, ka tik ziemā nejauši indīga bite nesadzeļ.

Atbildēt

Smirdīgais Jēzups

19.11.2019. 21:46

Jēzups ir piedalījies neskaitāmās ID sēdēs, kur Burovs ir murrājis. Protams, ka sēdē, kurā piedalās viņa koriši, kurā piedalās viņa dibenlaižas un izzagšanas izpalīgi, Burovs murrās.
Jau aizmirsies, kā Rīgas mērs prasīja no Burova paskaidrojumu par to, ka solījis žurnālistam Dimenšteinam sadot pa purnu, ja neliksies mierā ( nabags vien gribēja noskaidrot, kur pazudusi domes nauda, ko kūrēja Burovs). Jēzupam tāpat aizmirsies, ka Burovs ir gandrīz pats aktīvākais figurants politkorupcijā (jūrmalgeita). Viņš nezina arī, kāpēc likvidēts velotreks Brīvības ielā- par to atkal Domes rājiens "izcilajam speciālistam" Burovam par galēju nekompetenci un slikti sagatavotu slēdzienu, kā rezultātā mistiski (vai arī Burova koriši) bandīti gandrīz dabūja perfektu īpašumu. Gandrīz, jo to galu galā dabūja Privatizācijas aģentūra, kurā tādi paši zagļi vien sēdēja - turpat arī Burovs bija pastrādājis. Tie visi ir tikai ziediņi. Tie vēl nav miljoni. Miljoni ripoja līdz pat šai baltai dienai,ieskaitot Dienvidu tiltu, kurā arī par padomes locekli piestrādāja Burovs. Jezups, liekas, ir onkulis no dziļiem laukiem, nevis ĪD sēžu dalībnieks.Bet varbūt viens no tiem, ar ko dalās.

Atbildēt

Pagātne

19.11.2019. 19:03

»

Jēzups

Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik...


https://www.google.lv/url?sa t&source web&rct j&url https://www.delfi.lv/news/national/politics/rigas-domes-amatpersona-draud-sadot-pa-seju.d%3Fid%3D3233406&ved 2ahUKEwiI35SM3vblAhWw0KYKHV0GBSoQFjAFegQIARAB&usg AOvVaw3e-5gUWF-Qh79t3VE8Co0C

Atbildēt

Cits viedoklis

19.11.2019. 17:16

Man arī šķiet, ka Vircavs kādam ļoti patraucējis...

Atbildēt

Pilnmēness un citi mēneši

19.11.2019. 16:46

Nu ļoti izskatās pēc pasūtījuma raksta.

Atbildēt

Sensācija

19.11.2019. 14:44

Manuprāt, ir skaidrs, ka tas ir konkurējošu dārgā segmenta nekustamo īpašumu attīstītāju projekts.

Atbildēt

Jēzups

19.11.2019. 14:23

»

kas ir šī raksta autors

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir...


Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik visādus lodarus ir no ĪD izmetis bez īpašām ceremonijām (bet ne pazemojot). Viņa laikā ĪD visi darbinieki vienmēr strādāja, bija uz vietas (nevalkājās pa veikaliem un frizētavām) un vienmēr spēja atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. ĪD nebija nekādi "konsultanti" vai "šoferu" dēli un meitas. Un ar valstiskumu arī viss bija OK, to uzmanīja viņa palīdze, kas bija Drošības policijas darbinieka sieva.
Jā, viņam bija brīvāka izpratne un savos objektos viņš mēģināja, kur var, izlīst ar apliecinājuma karti nevis ņemt būvatļauju, viņš ne tuvu nav balsts un pūkains un Misteram 20% gan jau ir piegādājis ne vienu vien piķa kaudzi. Taču visi, kas ir saskārušies ar Rīgas būvvaldi, saprot, kāpēc viņi negrib ieviest BIS, Rīgas būvvalde ir vnk purvs, kurā netiek ievēroti nekādi saprātīgi termiņi, ir vājprātīga neadekvāta birokrātija un par šo visu nav neviena atbildīgā.
P.s. esmu latvietis, bet neskatoties uz to, es šai situācijā esmu vairāk Burova kā Vircava pusē un konceptuāli piekrītu, ka Vircava pēcpusē ir kāds burkāns, kuru kāda spalvaina roka groza.

Atbildēt

Volfs Messings

19.11.2019. 14:09

Raksta autors sevi iedomājies par Finku vai pareģi Vangu, vai Globu vai citu pareģi? Neviena konkrēta vārda, viens vienīgs tendenciozs savārstījums.

Atbildēt

mh

19.11.2019. 13:47

»

paardomas

Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski


Diemžēl Birutas kundze nesagaidīja viņai labvēlīgo spriedumu. Par tikai daļu no viņas īpašumu, viņas īpašumu tiesību mantiniekiem RD bija tiesas ceļā jāatlīdzina € 750 000, tik nav dzirdēts, ka RD būtu cēlusi regresa prasības pret saviem bijušajiem darbiniekiem.

Atbildēt

paardomas

19.11.2019. 12:06

»

Hans

Tikai pēc aptuveni 40 mēģinājumiem izrādījies, ka vienkāršajiem iedzīvotājiem tomēr ir iespējams cīnīties ar valsts iestāžu veiktajām nelikumībām. Ar uzvaru šodien beidzies kādas pensionāres strīds ar Rīgas domi. Strīda iemesls – domes Finanšu departamenta lēmumi, ar kuriem sirmgalvei ūtrupē atņemta...


Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski.
Neesmu dzirdējis ka kāds no domes būtu arestēts,būtu apķīlāta viņa manta,un no šiem līdzekļiem atlīdzināts Birutas kundzei.Švaka tā uzvara.
Lai veicas Birutas kundzei!

Atbildēt

Hans

19.11.2019. 11:55

»

Zaiga

Tad gadījums ar pensionāri bija ap 2000.gadu. Kurš vadīja domi un kā beidzās tiesāšanās starp pensionāri un RD


Tikai pēc aptuveni 40 mēģinājumiem izrādījies, ka vienkāršajiem iedzīvotājiem tomēr ir iespējams cīnīties ar valsts iestāžu veiktajām nelikumībām. Ar uzvaru šodien beidzies kādas pensionāres strīds ar Rīgas domi. Strīda iemesls – domes Finanšu departamenta lēmumi, ar kuriem sirmgalvei ūtrupē atņemta visa mantība. Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski.
Lai gan kur iet Birutas kundzei nav. Joprojām viņa dzīvo Ventspils ielas 38. namā, kuram jau ir jauni īpašnieki. Visa viņas iedzīve ietilpst vienā istabā. Šeit arī vairākās kastēs gadiem krātie tiesāšanās dokumenti. Tie gan nemitīgi jāglābj no ūdens nestā posta. Vecais jumts ir caurs, un griesti kuru katru brīdi draud iebrukt.
Mitruma dēļ sapuvušas arī sienas un sabojājušies elektrības vadi. Sirmgalve labprāt mājai nomainītu gan jumtu, gan nosiltinātu cauros logus. Taču, tā kā vecā māja jau pieder citiem, remontu taisīt viņa nevar. Nav arī cerību, ka zemi līdz ar mājām viņa kādreiz varētu atgūt, jo tā jau vairākas reizes mainījusi īpašniekus. Arī juriste Jautrīte Briede atzīst, ka, visticamāk, šo nekustamo īpašumu pensionārei atgūt vairs neizdosies. Taču viņa norāda, ka no Rīgas domes sirmgalve var prasīt kompensēt nodarīto ar līdzvērtīgu nekustamo īpašumu.
Vaitenieces kundze tādējādi par gandrīz septiņus gadus ilgo tiesāšanos varētu prasīt gan finansiālo kompensāciju par nekustamā īpašuma zaudēšanu, gan arī tiesas darbu izmaksu atlīdzināšanu, kā arī morālā kaitējuma atlīdzināšanu.

Atbildēt

ha

19.11.2019. 09:53

Atceros šo intelekta neskarto tipu, kas pēc Zolitūdes traģēdijas iztapīgi aizstāvēja Ušakovu un Ameriku.

Atbildēt

2000.gads

19.11.2019. 09:38

»

Manuprāt

Bojārs juniors ar tās pašas Saskaņas atbalstu


Nevis Bojārs, bet naciķi ar Ārgali un resno Bērziņu vadībā.

Atbildēt

Normāli

18.11.2019. 23:57

Maskavas bandota pret RD ierēdņiem.

Izskatās, ka RFijā tā arī notiek - poh uz snipiem vai kā tagad saucās noteikumi viņiem un izejā Kemerovas tc, kas aizdedzies dēļ led prožektora; lifti jaunceltnēs Maskavā, kas ir krituši dēļ dībeļiem, kas neturējās sienās, utt.

Nez vai Ručs, kas aproces ir uzlicus savā laikā padomju ofiņam un aizvedis līdz robežai vēl ir dzīvs?
Varbūt var pieaicināt viņu kā konsultantu?

Atbildēt

ko citiem dar tas pasam nak

18.11.2019. 20:24

Nu seflers ne vienu vien cilveku un kompanijas ir uzmetis nu tik karma ir atpakal,bet sliktakais bus tas ja vinss ar savu aizsavibas bandu sagrozis taa ka domei nenakas atmaksat visu sito!! es brinos ka padzird ka kaudze dokumentu ir pazudusi un KNAB to tipa nedzird!!

Atbildēt

pietiek lapsītājs

18.11.2019. 20:14

»

Shits

Pilnīgs bulšits sarakstīts


kā man maksā, tā es murgo.....

Atbildēt

Shits

18.11.2019. 18:53

Pilnīgs bulšits sarakstīts.

Atbildēt

mh

18.11.2019. 17:07

»

kas ir šī raksta autors

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir...


Piekrītu. Sevišķi ciniski "latvisko" mediju telpā virzītais fokuss, ka ir tikai viens sliktais personāžs un tāda viena viņa pārstāvētās partija, aizmirstot paanalizēt, ka korupcijas shēmas RD iedibināja un uzturēja latviski vārdi un uzvārdi, jau sen pirms Saskaņas nokļūšanas RD. Lai kā man nepatiktu Nils Ušakovs, jāatzīst, ka ne viņa laikā RD tika iedibināta tās ārprātīgā korupcija.

Kurš atceras gadījumu, kad pensionārei RD nelikumīgi pārstāja maksāt nomas maksu, lai viņai beigtos nauda NīN maksājumam, un tad īpašumu varētu lēti savākt caur tiesu izpildītājiem?

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/rd-laba-roka-nezina-ko-kreisa-dara-11179958

Atbildēt

Blondīne

18.11.2019. 16:10

Izlasīju ar lielu interesei gan rakstu, gan komentētāju kurš sauc sevi "kurš ir šī raksta autors". No izlasītā izriet, ka ļoti daudz kas ir plaši zināms, bet nezināms tikai tiesībsargājošām iestādēm. Kā tas var būt? Kā tas var būt? Kāpēc?

Atbildēt

kas ir šī raksta autors

18.11.2019. 13:22

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir Burovs. Burovs, pirmkārt, ir Amerika labā roka jau vismaz 30 gadus. Viņš ir bijis Mistera 20% šo procentu viens no sagādniekiem (kopā ar multimiljonāru Brandavu un citiem līdzgaitniekiem). Burovs ir tas, kas par mahinācijām ar pašvaldības nomas īpašumiem, reiz jau tika "izmests" no pašvaldības. Burovs ir tas, kas ar Amerika svētību atkal atgriezies, izmeta no Īpašuma departamenta visus, kas negribēja iekļauties viņa mahinācijās ar iepirkumiem (tostarp iepirkumos ar tiešu Martinsona līdzdalību un visu šobrīd zināmō būvnieku karteļa dalībnieku nemitīgajām uzvarām). Burovs izdomājis, ka var tagad realizēt savu sapni - ielikt arī par būvvaldes vadītāju savu cilvēku, līdz ar to pilnībā noslēdzot jebkuras informācijas par viņa mahinācijām, kukuļiem noplūdi - sākot ar īpašuma departamentu, Īpašuma komiteju līdz šai būvvaldei. Burovam beidzot būtu ideāla, slēgta piramīda, par ko var
ētu sapņot jebkura mafija, kas nodarbojas ar valsts un pašvaldības īpašuma izkrāpšanu būvniecības jomā. Rīgas izlaupīšanai atslēgas vārdi pēdējā laikā bija tieši Burovs un Ameriks. Jā, varbūt Ušakovs un viņa komanda arī, to lai skaidro KNAB. Vēl piebilde autoram: ne velti nabaga Vircavs uztraucies par Burova bļaušanu "savā kabinetā". Burovu tieši tas arī raksturo:
dzīvnieciska, nesavaldōga sev padoto cilvēku pazemošana citu klātbūtnē, bet "savā kabinetā". Ārpus tā , īpaši TV kameru priekša viņš ir pūkains un jauks. Patiesībā Burovs neieredz latviešus un savas štelles vislabāk sabīda ar saviem tautiešiem, tādiem kā miljonāru, būvnieku karteļa dalībnieku Milova klanu. Vēl viens jautāums, ja salīdzina Vircava kompetenci ar Borova kompetenci būvniecības jautājumos (ja neskaita Burova pieredzi iepirkumu konkursu mahinācijās) - atšķirībā no Vircava, kuram ir vismaz ģeogrāfa diploms, Burovam ir viltots deviņdesmito gadu vidus privātās augstkolas Maskavā diploms, t/i. viņam nav pat jebkādas jomas augstskolas izglītības, tikai māsas izglītība profesionālās skolas līmenī. Tāpēc, ja viņš pārmet Vircavam komptences trūkumu, lai vispirms apdomā labi - ka tik pašam nenākas pierādīt savu kompetenci, īpaši, ja melots CVK iesniegumos.
Par visu šo arī šī raksta autors noklusē, tāpēc var droši teikt, ka viņš pārstāv Burova PR komandas cilvēkus, kuru Burovam ir daudz un tiek labi apmaksāti, jo to gan viņš saprot saprot: ja bieži pa TV rādīs, kā Burovs pārgriež lentīti kādas skolas renovācijas nobeigumā, vai kā viņš uztraucies par iedzīvotājiem un strostē atbildīgos mājas sabrukšanā, jo vairāk noticēs, ka viņš ir labs, gādīgs saimnieks un vispār jauks un pūkains cilvēks.Šo PR viņš izprot ļoti labi, tas ir tik masīvs jau vairākus gadus, ka gandrīz vai jānotic- arī KNAB ir iespaidots, jo kur gan Burovam sen vajadzētu atrasties? Nu ne jau mēra krēslā. Ir tāda vieta, kur krēslu sauc par nārām.

Atbildēt

fakts

18.11.2019. 12:48

Demokrātija realitātē.

Atbildēt

Domā, kad raksti

18.11.2019. 12:12

Tāds paradokss- Vircavs nepieņēma ekspluatācijā- tātad slikts, gaida konvertiņu, , bet , ja būtu pieņēmis- būtu vēl sliktāks- tātad saņēmis riktīgu naudas žūksni jeb kukuli.

Atbildēt

jaajaa

18.11.2019. 11:54

...nu nav jau Vircavs vienīgais būvniecību saprotošais šajā pasaulē...savāks ekspertus, ja vajadzēs caur tiesu utt...ja tā būve ir atbilstoša, ekspluatācijā nodos, un dome lai sedz "karošanas" izdevumus...lai kā arī nebūtu, vēl vienu Zolitūdes traģēdiju nevajag...:)

Atbildēt

:)

18.11.2019. 11:41

Nu par RNP smiekli, Gontarevs jau tikai turpina savu veco plānu - maksātspējīgo māju nodalīšana un privatizācija. Tagad pie domes pārmaiņām gan jau pelēkie kardināli būs prom, varēs beidzot Gontarevs pats pārvaldīt. :)

Atbildēt

Jozis

18.11.2019. 11:36

Arī man ir problēmas ar Būvvaldi. Tur, iespējams, var palīdzēt tikai KNAB kamera, jo Būvvalde ignorē pat Augstākās Tiesas Senāta lēmumus. Manuprāt, tālāk jau vairs nav kur iet.
Pašlaik skatos, kas tuvākajā laikā notiks, bet, visticamāk iespējams, ka būs jāuzaicina palīgos Pietiek.com izcilas publikācijas sagatavošanai par Būvvaldes izdarībām tikai ar vienu privātpersonu vien, kura arī nav tik apzinīga kā būvvaldei gribētos, un nemēdz dot kukuļus.

Atbildēt

pats par sevi ņirgājas

18.11.2019. 11:18

ālut 10 gadus celt nepareizi............č paliek č, Nē,es ne šeflera draugs , kurs vispār deva atļauju celt??????????????????????????????????????????????????
Un kas torņos mitināsies??????????? zaļie cilvēciņi???????????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...