Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

O

02.01.2020. 13:35

Vakarā kad tumš paskatieties kā cilvēki jau dzīvo ekspluotācijā nenodotajos torņos! Tā nav pašbūvēta privātmāja kurā tā var.

Atbildēt

Alfrēds

19.11.2019. 23:56

»

Jēzups

Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik...


nu ko tu tur muldi...korekts un inteliģents...stingrs un inteliģents...es pat teikšu vēl sliktāk....burovs ir tipisks savoks un narciss, ar nepārspējamu latviešu valodas akcentu...bij gadījums kad kaut kādā pirtī burovs spieda kaut kādu jauno dzert un nākamajā dien ašo atlaida par dzeršanu...nestāsti pasakas daudzi ir bijuši viņa pretīgajā kabinetā.

Atbildēt

ha

19.11.2019. 22:01

Nē pirmie ne pēdējie, kurus Stifler's uzmetis pēc pilnas programmas. Žīds ir un paliek žīds. Un ušaks varēs tukšām kabatām savas ausis plivināt tālāk. Vircam gan ziepes jebkurā gadījumā, ka tik ziemā nejauši indīga bite nesadzeļ.

Atbildēt

Smirdīgais Jēzups

19.11.2019. 21:46

Jēzups ir piedalījies neskaitāmās ID sēdēs, kur Burovs ir murrājis. Protams, ka sēdē, kurā piedalās viņa koriši, kurā piedalās viņa dibenlaižas un izzagšanas izpalīgi, Burovs murrās.
Jau aizmirsies, kā Rīgas mērs prasīja no Burova paskaidrojumu par to, ka solījis žurnālistam Dimenšteinam sadot pa purnu, ja neliksies mierā ( nabags vien gribēja noskaidrot, kur pazudusi domes nauda, ko kūrēja Burovs). Jēzupam tāpat aizmirsies, ka Burovs ir gandrīz pats aktīvākais figurants politkorupcijā (jūrmalgeita). Viņš nezina arī, kāpēc likvidēts velotreks Brīvības ielā- par to atkal Domes rājiens "izcilajam speciālistam" Burovam par galēju nekompetenci un slikti sagatavotu slēdzienu, kā rezultātā mistiski (vai arī Burova koriši) bandīti gandrīz dabūja perfektu īpašumu. Gandrīz, jo to galu galā dabūja Privatizācijas aģentūra, kurā tādi paši zagļi vien sēdēja - turpat arī Burovs bija pastrādājis. Tie visi ir tikai ziediņi. Tie vēl nav miljoni. Miljoni ripoja līdz pat šai baltai dienai,ieskaitot Dienvidu tiltu, kurā arī par padomes locekli piestrādāja Burovs. Jezups, liekas, ir onkulis no dziļiem laukiem, nevis ĪD sēžu dalībnieks.Bet varbūt viens no tiem, ar ko dalās.

Atbildēt

Pagātne

19.11.2019. 19:03

»

Jēzups

Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik...


https://www.google.lv/url?sa t&source web&rct j&url https://www.delfi.lv/news/national/politics/rigas-domes-amatpersona-draud-sadot-pa-seju.d%3Fid%3D3233406&ved 2ahUKEwiI35SM3vblAhWw0KYKHV0GBSoQFjAFegQIARAB&usg AOvVaw3e-5gUWF-Qh79t3VE8Co0C

Atbildēt

Cits viedoklis

19.11.2019. 17:16

Man arī šķiet, ka Vircavs kādam ļoti patraucējis...

Atbildēt

Pilnmēness un citi mēneši

19.11.2019. 16:46

Nu ļoti izskatās pēc pasūtījuma raksta.

Atbildēt

Sensācija

19.11.2019. 14:44

Manuprāt, ir skaidrs, ka tas ir konkurējošu dārgā segmenta nekustamo īpašumu attīstītāju projekts.

Atbildēt

Jēzups

19.11.2019. 14:23

»

kas ir šī raksta autors

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir...


Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik visādus lodarus ir no ĪD izmetis bez īpašām ceremonijām (bet ne pazemojot). Viņa laikā ĪD visi darbinieki vienmēr strādāja, bija uz vietas (nevalkājās pa veikaliem un frizētavām) un vienmēr spēja atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. ĪD nebija nekādi "konsultanti" vai "šoferu" dēli un meitas. Un ar valstiskumu arī viss bija OK, to uzmanīja viņa palīdze, kas bija Drošības policijas darbinieka sieva.
Jā, viņam bija brīvāka izpratne un savos objektos viņš mēģināja, kur var, izlīst ar apliecinājuma karti nevis ņemt būvatļauju, viņš ne tuvu nav balsts un pūkains un Misteram 20% gan jau ir piegādājis ne vienu vien piķa kaudzi. Taču visi, kas ir saskārušies ar Rīgas būvvaldi, saprot, kāpēc viņi negrib ieviest BIS, Rīgas būvvalde ir vnk purvs, kurā netiek ievēroti nekādi saprātīgi termiņi, ir vājprātīga neadekvāta birokrātija un par šo visu nav neviena atbildīgā.
P.s. esmu latvietis, bet neskatoties uz to, es šai situācijā esmu vairāk Burova kā Vircava pusē un konceptuāli piekrītu, ka Vircava pēcpusē ir kāds burkāns, kuru kāda spalvaina roka groza.

Atbildēt

Volfs Messings

19.11.2019. 14:09

Raksta autors sevi iedomājies par Finku vai pareģi Vangu, vai Globu vai citu pareģi? Neviena konkrēta vārda, viens vienīgs tendenciozs savārstījums.

Atbildēt

mh

19.11.2019. 13:47

»

paardomas

Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski


Diemžēl Birutas kundze nesagaidīja viņai labvēlīgo spriedumu. Par tikai daļu no viņas īpašumu, viņas īpašumu tiesību mantiniekiem RD bija tiesas ceļā jāatlīdzina € 750 000, tik nav dzirdēts, ka RD būtu cēlusi regresa prasības pret saviem bijušajiem darbiniekiem.

Atbildēt

paardomas

19.11.2019. 12:06

»

Hans

Tikai pēc aptuveni 40 mēģinājumiem izrādījies, ka vienkāršajiem iedzīvotājiem tomēr ir iespējams cīnīties ar valsts iestāžu veiktajām nelikumībām. Ar uzvaru šodien beidzies kādas pensionāres strīds ar Rīgas domi. Strīda iemesls – domes Finanšu departamenta lēmumi, ar kuriem sirmgalvei ūtrupē atņemta...


Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski.
Neesmu dzirdējis ka kāds no domes būtu arestēts,būtu apķīlāta viņa manta,un no šiem līdzekļiem atlīdzināts Birutas kundzei.Švaka tā uzvara.
Lai veicas Birutas kundzei!

Atbildēt

Hans

19.11.2019. 11:55

»

Zaiga

Tad gadījums ar pensionāri bija ap 2000.gadu. Kurš vadīja domi un kā beidzās tiesāšanās starp pensionāri un RD


Tikai pēc aptuveni 40 mēģinājumiem izrādījies, ka vienkāršajiem iedzīvotājiem tomēr ir iespējams cīnīties ar valsts iestāžu veiktajām nelikumībām. Ar uzvaru šodien beidzies kādas pensionāres strīds ar Rīgas domi. Strīda iemesls – domes Finanšu departamenta lēmumi, ar kuriem sirmgalvei ūtrupē atņemta visa mantība. Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski.
Lai gan kur iet Birutas kundzei nav. Joprojām viņa dzīvo Ventspils ielas 38. namā, kuram jau ir jauni īpašnieki. Visa viņas iedzīve ietilpst vienā istabā. Šeit arī vairākās kastēs gadiem krātie tiesāšanās dokumenti. Tie gan nemitīgi jāglābj no ūdens nestā posta. Vecais jumts ir caurs, un griesti kuru katru brīdi draud iebrukt.
Mitruma dēļ sapuvušas arī sienas un sabojājušies elektrības vadi. Sirmgalve labprāt mājai nomainītu gan jumtu, gan nosiltinātu cauros logus. Taču, tā kā vecā māja jau pieder citiem, remontu taisīt viņa nevar. Nav arī cerību, ka zemi līdz ar mājām viņa kādreiz varētu atgūt, jo tā jau vairākas reizes mainījusi īpašniekus. Arī juriste Jautrīte Briede atzīst, ka, visticamāk, šo nekustamo īpašumu pensionārei atgūt vairs neizdosies. Taču viņa norāda, ka no Rīgas domes sirmgalve var prasīt kompensēt nodarīto ar līdzvērtīgu nekustamo īpašumu.
Vaitenieces kundze tādējādi par gandrīz septiņus gadus ilgo tiesāšanos varētu prasīt gan finansiālo kompensāciju par nekustamā īpašuma zaudēšanu, gan arī tiesas darbu izmaksu atlīdzināšanu, kā arī morālā kaitējuma atlīdzināšanu.

Atbildēt

ha

19.11.2019. 09:53

Atceros šo intelekta neskarto tipu, kas pēc Zolitūdes traģēdijas iztapīgi aizstāvēja Ušakovu un Ameriku.

Atbildēt

2000.gads

19.11.2019. 09:38

»

Manuprāt

Bojārs juniors ar tās pašas Saskaņas atbalstu


Nevis Bojārs, bet naciķi ar Ārgali un resno Bērziņu vadībā.

Atbildēt

Normāli

18.11.2019. 23:57

Maskavas bandota pret RD ierēdņiem.

Izskatās, ka RFijā tā arī notiek - poh uz snipiem vai kā tagad saucās noteikumi viņiem un izejā Kemerovas tc, kas aizdedzies dēļ led prožektora; lifti jaunceltnēs Maskavā, kas ir krituši dēļ dībeļiem, kas neturējās sienās, utt.

Nez vai Ručs, kas aproces ir uzlicus savā laikā padomju ofiņam un aizvedis līdz robežai vēl ir dzīvs?
Varbūt var pieaicināt viņu kā konsultantu?

Atbildēt

ko citiem dar tas pasam nak

18.11.2019. 20:24

Nu seflers ne vienu vien cilveku un kompanijas ir uzmetis nu tik karma ir atpakal,bet sliktakais bus tas ja vinss ar savu aizsavibas bandu sagrozis taa ka domei nenakas atmaksat visu sito!! es brinos ka padzird ka kaudze dokumentu ir pazudusi un KNAB to tipa nedzird!!

Atbildēt

pietiek lapsītājs

18.11.2019. 20:14

»

Shits

Pilnīgs bulšits sarakstīts


kā man maksā, tā es murgo.....

Atbildēt

Shits

18.11.2019. 18:53

Pilnīgs bulšits sarakstīts.

Atbildēt

mh

18.11.2019. 17:07

»

kas ir šī raksta autors

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir...


Piekrītu. Sevišķi ciniski "latvisko" mediju telpā virzītais fokuss, ka ir tikai viens sliktais personāžs un tāda viena viņa pārstāvētās partija, aizmirstot paanalizēt, ka korupcijas shēmas RD iedibināja un uzturēja latviski vārdi un uzvārdi, jau sen pirms Saskaņas nokļūšanas RD. Lai kā man nepatiktu Nils Ušakovs, jāatzīst, ka ne viņa laikā RD tika iedibināta tās ārprātīgā korupcija.

Kurš atceras gadījumu, kad pensionārei RD nelikumīgi pārstāja maksāt nomas maksu, lai viņai beigtos nauda NīN maksājumam, un tad īpašumu varētu lēti savākt caur tiesu izpildītājiem?

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/rd-laba-roka-nezina-ko-kreisa-dara-11179958

Atbildēt

Blondīne

18.11.2019. 16:10

Izlasīju ar lielu interesei gan rakstu, gan komentētāju kurš sauc sevi "kurš ir šī raksta autors". No izlasītā izriet, ka ļoti daudz kas ir plaši zināms, bet nezināms tikai tiesībsargājošām iestādēm. Kā tas var būt? Kā tas var būt? Kāpēc?

Atbildēt

kas ir šī raksta autors

18.11.2019. 13:22

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir Burovs. Burovs, pirmkārt, ir Amerika labā roka jau vismaz 30 gadus. Viņš ir bijis Mistera 20% šo procentu viens no sagādniekiem (kopā ar multimiljonāru Brandavu un citiem līdzgaitniekiem). Burovs ir tas, kas par mahinācijām ar pašvaldības nomas īpašumiem, reiz jau tika "izmests" no pašvaldības. Burovs ir tas, kas ar Amerika svētību atkal atgriezies, izmeta no Īpašuma departamenta visus, kas negribēja iekļauties viņa mahinācijās ar iepirkumiem (tostarp iepirkumos ar tiešu Martinsona līdzdalību un visu šobrīd zināmō būvnieku karteļa dalībnieku nemitīgajām uzvarām). Burovs izdomājis, ka var tagad realizēt savu sapni - ielikt arī par būvvaldes vadītāju savu cilvēku, līdz ar to pilnībā noslēdzot jebkuras informācijas par viņa mahinācijām, kukuļiem noplūdi - sākot ar īpašuma departamentu, Īpašuma komiteju līdz šai būvvaldei. Burovam beidzot būtu ideāla, slēgta piramīda, par ko var
ētu sapņot jebkura mafija, kas nodarbojas ar valsts un pašvaldības īpašuma izkrāpšanu būvniecības jomā. Rīgas izlaupīšanai atslēgas vārdi pēdējā laikā bija tieši Burovs un Ameriks. Jā, varbūt Ušakovs un viņa komanda arī, to lai skaidro KNAB. Vēl piebilde autoram: ne velti nabaga Vircavs uztraucies par Burova bļaušanu "savā kabinetā". Burovu tieši tas arī raksturo:
dzīvnieciska, nesavaldōga sev padoto cilvēku pazemošana citu klātbūtnē, bet "savā kabinetā". Ārpus tā , īpaši TV kameru priekša viņš ir pūkains un jauks. Patiesībā Burovs neieredz latviešus un savas štelles vislabāk sabīda ar saviem tautiešiem, tādiem kā miljonāru, būvnieku karteļa dalībnieku Milova klanu. Vēl viens jautāums, ja salīdzina Vircava kompetenci ar Borova kompetenci būvniecības jautājumos (ja neskaita Burova pieredzi iepirkumu konkursu mahinācijās) - atšķirībā no Vircava, kuram ir vismaz ģeogrāfa diploms, Burovam ir viltots deviņdesmito gadu vidus privātās augstkolas Maskavā diploms, t/i. viņam nav pat jebkādas jomas augstskolas izglītības, tikai māsas izglītība profesionālās skolas līmenī. Tāpēc, ja viņš pārmet Vircavam komptences trūkumu, lai vispirms apdomā labi - ka tik pašam nenākas pierādīt savu kompetenci, īpaši, ja melots CVK iesniegumos.
Par visu šo arī šī raksta autors noklusē, tāpēc var droši teikt, ka viņš pārstāv Burova PR komandas cilvēkus, kuru Burovam ir daudz un tiek labi apmaksāti, jo to gan viņš saprot saprot: ja bieži pa TV rādīs, kā Burovs pārgriež lentīti kādas skolas renovācijas nobeigumā, vai kā viņš uztraucies par iedzīvotājiem un strostē atbildīgos mājas sabrukšanā, jo vairāk noticēs, ka viņš ir labs, gādīgs saimnieks un vispār jauks un pūkains cilvēks.Šo PR viņš izprot ļoti labi, tas ir tik masīvs jau vairākus gadus, ka gandrīz vai jānotic- arī KNAB ir iespaidots, jo kur gan Burovam sen vajadzētu atrasties? Nu ne jau mēra krēslā. Ir tāda vieta, kur krēslu sauc par nārām.

Atbildēt

fakts

18.11.2019. 12:48

Demokrātija realitātē.

Atbildēt

Domā, kad raksti

18.11.2019. 12:12

Tāds paradokss- Vircavs nepieņēma ekspluatācijā- tātad slikts, gaida konvertiņu, , bet , ja būtu pieņēmis- būtu vēl sliktāks- tātad saņēmis riktīgu naudas žūksni jeb kukuli.

Atbildēt

jaajaa

18.11.2019. 11:54

...nu nav jau Vircavs vienīgais būvniecību saprotošais šajā pasaulē...savāks ekspertus, ja vajadzēs caur tiesu utt...ja tā būve ir atbilstoša, ekspluatācijā nodos, un dome lai sedz "karošanas" izdevumus...lai kā arī nebūtu, vēl vienu Zolitūdes traģēdiju nevajag...:)

Atbildēt

:)

18.11.2019. 11:41

Nu par RNP smiekli, Gontarevs jau tikai turpina savu veco plānu - maksātspējīgo māju nodalīšana un privatizācija. Tagad pie domes pārmaiņām gan jau pelēkie kardināli būs prom, varēs beidzot Gontarevs pats pārvaldīt. :)

Atbildēt

Jozis

18.11.2019. 11:36

Arī man ir problēmas ar Būvvaldi. Tur, iespējams, var palīdzēt tikai KNAB kamera, jo Būvvalde ignorē pat Augstākās Tiesas Senāta lēmumus. Manuprāt, tālāk jau vairs nav kur iet.
Pašlaik skatos, kas tuvākajā laikā notiks, bet, visticamāk iespējams, ka būs jāuzaicina palīgos Pietiek.com izcilas publikācijas sagatavošanai par Būvvaldes izdarībām tikai ar vienu privātpersonu vien, kura arī nav tik apzinīga kā būvvaldei gribētos, un nemēdz dot kukuļus.

Atbildēt

pats par sevi ņirgājas

18.11.2019. 11:18

ālut 10 gadus celt nepareizi............č paliek č, Nē,es ne šeflera draugs , kurs vispār deva atļauju celt??????????????????????????????????????????????????
Un kas torņos mitināsies??????????? zaļie cilvēciņi???????????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...