Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

O

02.01.2020. 13:35

Vakarā kad tumš paskatieties kā cilvēki jau dzīvo ekspluotācijā nenodotajos torņos! Tā nav pašbūvēta privātmāja kurā tā var.

Atbildēt

Alfrēds

19.11.2019. 23:56

»

Jēzups

Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik...


nu ko tu tur muldi...korekts un inteliģents...stingrs un inteliģents...es pat teikšu vēl sliktāk....burovs ir tipisks savoks un narciss, ar nepārspējamu latviešu valodas akcentu...bij gadījums kad kaut kādā pirtī burovs spieda kaut kādu jauno dzert un nākamajā dien ašo atlaida par dzeršanu...nestāsti pasakas daudzi ir bijuši viņa pretīgajā kabinetā.

Atbildēt

ha

19.11.2019. 22:01

Nē pirmie ne pēdējie, kurus Stifler's uzmetis pēc pilnas programmas. Žīds ir un paliek žīds. Un ušaks varēs tukšām kabatām savas ausis plivināt tālāk. Vircam gan ziepes jebkurā gadījumā, ka tik ziemā nejauši indīga bite nesadzeļ.

Atbildēt

Smirdīgais Jēzups

19.11.2019. 21:46

Jēzups ir piedalījies neskaitāmās ID sēdēs, kur Burovs ir murrājis. Protams, ka sēdē, kurā piedalās viņa koriši, kurā piedalās viņa dibenlaižas un izzagšanas izpalīgi, Burovs murrās.
Jau aizmirsies, kā Rīgas mērs prasīja no Burova paskaidrojumu par to, ka solījis žurnālistam Dimenšteinam sadot pa purnu, ja neliksies mierā ( nabags vien gribēja noskaidrot, kur pazudusi domes nauda, ko kūrēja Burovs). Jēzupam tāpat aizmirsies, ka Burovs ir gandrīz pats aktīvākais figurants politkorupcijā (jūrmalgeita). Viņš nezina arī, kāpēc likvidēts velotreks Brīvības ielā- par to atkal Domes rājiens "izcilajam speciālistam" Burovam par galēju nekompetenci un slikti sagatavotu slēdzienu, kā rezultātā mistiski (vai arī Burova koriši) bandīti gandrīz dabūja perfektu īpašumu. Gandrīz, jo to galu galā dabūja Privatizācijas aģentūra, kurā tādi paši zagļi vien sēdēja - turpat arī Burovs bija pastrādājis. Tie visi ir tikai ziediņi. Tie vēl nav miljoni. Miljoni ripoja līdz pat šai baltai dienai,ieskaitot Dienvidu tiltu, kurā arī par padomes locekli piestrādāja Burovs. Jezups, liekas, ir onkulis no dziļiem laukiem, nevis ĪD sēžu dalībnieks.Bet varbūt viens no tiem, ar ko dalās.

Atbildēt

Pagātne

19.11.2019. 19:03

»

Jēzups

Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik...


https://www.google.lv/url?sa t&source web&rct j&url https://www.delfi.lv/news/national/politics/rigas-domes-amatpersona-draud-sadot-pa-seju.d%3Fid%3D3233406&ved 2ahUKEwiI35SM3vblAhWw0KYKHV0GBSoQFjAFegQIARAB&usg AOvVaw3e-5gUWF-Qh79t3VE8Co0C

Atbildēt

Cits viedoklis

19.11.2019. 17:16

Man arī šķiet, ka Vircavs kādam ļoti patraucējis...

Atbildēt

Pilnmēness un citi mēneši

19.11.2019. 16:46

Nu ļoti izskatās pēc pasūtījuma raksta.

Atbildēt

Sensācija

19.11.2019. 14:44

Manuprāt, ir skaidrs, ka tas ir konkurējošu dārgā segmenta nekustamo īpašumu attīstītāju projekts.

Atbildēt

Jēzups

19.11.2019. 14:23

»

kas ir šī raksta autors

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir...


Nepateikšu par konkrēto gadījumu, bet par Burova "dzīvniecisko nesavaldību" gan. :) Man šāds raksturojums izsauc smaidu, es daudz reizes esmu bijis sanāksmēs Burova kabinetā ĪD. Viņš ir ļoti korekts un savaldīgs, cilvēks ar iedzimtu inteliģenci. Jā, viņš ir stingrs un gudrs, tāpēc pieļauju, ka savulaik visādus lodarus ir no ĪD izmetis bez īpašām ceremonijām (bet ne pazemojot). Viņa laikā ĪD visi darbinieki vienmēr strādāja, bija uz vietas (nevalkājās pa veikaliem un frizētavām) un vienmēr spēja atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. ĪD nebija nekādi "konsultanti" vai "šoferu" dēli un meitas. Un ar valstiskumu arī viss bija OK, to uzmanīja viņa palīdze, kas bija Drošības policijas darbinieka sieva.
Jā, viņam bija brīvāka izpratne un savos objektos viņš mēģināja, kur var, izlīst ar apliecinājuma karti nevis ņemt būvatļauju, viņš ne tuvu nav balsts un pūkains un Misteram 20% gan jau ir piegādājis ne vienu vien piķa kaudzi. Taču visi, kas ir saskārušies ar Rīgas būvvaldi, saprot, kāpēc viņi negrib ieviest BIS, Rīgas būvvalde ir vnk purvs, kurā netiek ievēroti nekādi saprātīgi termiņi, ir vājprātīga neadekvāta birokrātija un par šo visu nav neviena atbildīgā.
P.s. esmu latvietis, bet neskatoties uz to, es šai situācijā esmu vairāk Burova kā Vircava pusē un konceptuāli piekrītu, ka Vircava pēcpusē ir kāds burkāns, kuru kāda spalvaina roka groza.

Atbildēt

Volfs Messings

19.11.2019. 14:09

Raksta autors sevi iedomājies par Finku vai pareģi Vangu, vai Globu vai citu pareģi? Neviena konkrēta vārda, viens vienīgs tendenciozs savārstījums.

Atbildēt

mh

19.11.2019. 13:47

»

paardomas

Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski


Diemžēl Birutas kundze nesagaidīja viņai labvēlīgo spriedumu. Par tikai daļu no viņas īpašumu, viņas īpašumu tiesību mantiniekiem RD bija tiesas ceļā jāatlīdzina € 750 000, tik nav dzirdēts, ka RD būtu cēlusi regresa prasības pret saviem bijušajiem darbiniekiem.

Atbildēt

paardomas

19.11.2019. 12:06

»

Hans

Tikai pēc aptuveni 40 mēģinājumiem izrādījies, ka vienkāršajiem iedzīvotājiem tomēr ir iespējams cīnīties ar valsts iestāžu veiktajām nelikumībām. Ar uzvaru šodien beidzies kādas pensionāres strīds ar Rīgas domi. Strīda iemesls – domes Finanšu departamenta lēmumi, ar kuriem sirmgalvei ūtrupē atņemta...


Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski.
Neesmu dzirdējis ka kāds no domes būtu arestēts,būtu apķīlāta viņa manta,un no šiem līdzekļiem atlīdzināts Birutas kundzei.Švaka tā uzvara.
Lai veicas Birutas kundzei!

Atbildēt

Hans

19.11.2019. 11:55

»

Zaiga

Tad gadījums ar pensionāri bija ap 2000.gadu. Kurš vadīja domi un kā beidzās tiesāšanās starp pensionāri un RD


Tikai pēc aptuveni 40 mēģinājumiem izrādījies, ka vienkāršajiem iedzīvotājiem tomēr ir iespējams cīnīties ar valsts iestāžu veiktajām nelikumībām. Ar uzvaru šodien beidzies kādas pensionāres strīds ar Rīgas domi. Strīda iemesls – domes Finanšu departamenta lēmumi, ar kuriem sirmgalvei ūtrupē atņemta visa mantība. Tiesa atzinusi, ka amatpersonas rīkojušās prettiesiski.
Lai gan kur iet Birutas kundzei nav. Joprojām viņa dzīvo Ventspils ielas 38. namā, kuram jau ir jauni īpašnieki. Visa viņas iedzīve ietilpst vienā istabā. Šeit arī vairākās kastēs gadiem krātie tiesāšanās dokumenti. Tie gan nemitīgi jāglābj no ūdens nestā posta. Vecais jumts ir caurs, un griesti kuru katru brīdi draud iebrukt.
Mitruma dēļ sapuvušas arī sienas un sabojājušies elektrības vadi. Sirmgalve labprāt mājai nomainītu gan jumtu, gan nosiltinātu cauros logus. Taču, tā kā vecā māja jau pieder citiem, remontu taisīt viņa nevar. Nav arī cerību, ka zemi līdz ar mājām viņa kādreiz varētu atgūt, jo tā jau vairākas reizes mainījusi īpašniekus. Arī juriste Jautrīte Briede atzīst, ka, visticamāk, šo nekustamo īpašumu pensionārei atgūt vairs neizdosies. Taču viņa norāda, ka no Rīgas domes sirmgalve var prasīt kompensēt nodarīto ar līdzvērtīgu nekustamo īpašumu.
Vaitenieces kundze tādējādi par gandrīz septiņus gadus ilgo tiesāšanos varētu prasīt gan finansiālo kompensāciju par nekustamā īpašuma zaudēšanu, gan arī tiesas darbu izmaksu atlīdzināšanu, kā arī morālā kaitējuma atlīdzināšanu.

Atbildēt

ha

19.11.2019. 09:53

Atceros šo intelekta neskarto tipu, kas pēc Zolitūdes traģēdijas iztapīgi aizstāvēja Ušakovu un Ameriku.

Atbildēt

2000.gads

19.11.2019. 09:38

»

Manuprāt

Bojārs juniors ar tās pašas Saskaņas atbalstu


Nevis Bojārs, bet naciķi ar Ārgali un resno Bērziņu vadībā.

Atbildēt

Normāli

18.11.2019. 23:57

Maskavas bandota pret RD ierēdņiem.

Izskatās, ka RFijā tā arī notiek - poh uz snipiem vai kā tagad saucās noteikumi viņiem un izejā Kemerovas tc, kas aizdedzies dēļ led prožektora; lifti jaunceltnēs Maskavā, kas ir krituši dēļ dībeļiem, kas neturējās sienās, utt.

Nez vai Ručs, kas aproces ir uzlicus savā laikā padomju ofiņam un aizvedis līdz robežai vēl ir dzīvs?
Varbūt var pieaicināt viņu kā konsultantu?

Atbildēt

ko citiem dar tas pasam nak

18.11.2019. 20:24

Nu seflers ne vienu vien cilveku un kompanijas ir uzmetis nu tik karma ir atpakal,bet sliktakais bus tas ja vinss ar savu aizsavibas bandu sagrozis taa ka domei nenakas atmaksat visu sito!! es brinos ka padzird ka kaudze dokumentu ir pazudusi un KNAB to tipa nedzird!!

Atbildēt

pietiek lapsītājs

18.11.2019. 20:14

»

Shits

Pilnīgs bulšits sarakstīts


kā man maksā, tā es murgo.....

Atbildēt

Shits

18.11.2019. 18:53

Pilnīgs bulšits sarakstīts.

Atbildēt

mh

18.11.2019. 17:07

»

kas ir šī raksta autors

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir...


Piekrītu. Sevišķi ciniski "latvisko" mediju telpā virzītais fokuss, ka ir tikai viens sliktais personāžs un tāda viena viņa pārstāvētās partija, aizmirstot paanalizēt, ka korupcijas shēmas RD iedibināja un uzturēja latviski vārdi un uzvārdi, jau sen pirms Saskaņas nokļūšanas RD. Lai kā man nepatiktu Nils Ušakovs, jāatzīst, ka ne viņa laikā RD tika iedibināta tās ārprātīgā korupcija.

Kurš atceras gadījumu, kad pensionārei RD nelikumīgi pārstāja maksāt nomas maksu, lai viņai beigtos nauda NīN maksājumam, un tad īpašumu varētu lēti savākt caur tiesu izpildītājiem?

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/rd-laba-roka-nezina-ko-kreisa-dara-11179958

Atbildēt

Blondīne

18.11.2019. 16:10

Izlasīju ar lielu interesei gan rakstu, gan komentētāju kurš sauc sevi "kurš ir šī raksta autors". No izlasītā izriet, ka ļoti daudz kas ir plaši zināms, bet nezināms tikai tiesībsargājošām iestādēm. Kā tas var būt? Kā tas var būt? Kāpēc?

Atbildēt

kas ir šī raksta autors

18.11.2019. 13:22

Un atbilde ir vienkārša: valsts izlaupītāju aizstāvis. Lai vai kāds un kāpēc tieši tāds ir Vircavs( un nekas daudz laikam nav samelots), autors cenšas padarīt Burovu par labo samarieti, gluži vai par Heraklu, kas beidzot "izsviedīs" slikto Vircavu no būvvaldes. Autors domā, ka neviens nezina, kas ir Burovs. Burovs, pirmkārt, ir Amerika labā roka jau vismaz 30 gadus. Viņš ir bijis Mistera 20% šo procentu viens no sagādniekiem (kopā ar multimiljonāru Brandavu un citiem līdzgaitniekiem). Burovs ir tas, kas par mahinācijām ar pašvaldības nomas īpašumiem, reiz jau tika "izmests" no pašvaldības. Burovs ir tas, kas ar Amerika svētību atkal atgriezies, izmeta no Īpašuma departamenta visus, kas negribēja iekļauties viņa mahinācijās ar iepirkumiem (tostarp iepirkumos ar tiešu Martinsona līdzdalību un visu šobrīd zināmō būvnieku karteļa dalībnieku nemitīgajām uzvarām). Burovs izdomājis, ka var tagad realizēt savu sapni - ielikt arī par būvvaldes vadītāju savu cilvēku, līdz ar to pilnībā noslēdzot jebkuras informācijas par viņa mahinācijām, kukuļiem noplūdi - sākot ar īpašuma departamentu, Īpašuma komiteju līdz šai būvvaldei. Burovam beidzot būtu ideāla, slēgta piramīda, par ko var
ētu sapņot jebkura mafija, kas nodarbojas ar valsts un pašvaldības īpašuma izkrāpšanu būvniecības jomā. Rīgas izlaupīšanai atslēgas vārdi pēdējā laikā bija tieši Burovs un Ameriks. Jā, varbūt Ušakovs un viņa komanda arī, to lai skaidro KNAB. Vēl piebilde autoram: ne velti nabaga Vircavs uztraucies par Burova bļaušanu "savā kabinetā". Burovu tieši tas arī raksturo:
dzīvnieciska, nesavaldōga sev padoto cilvēku pazemošana citu klātbūtnē, bet "savā kabinetā". Ārpus tā , īpaši TV kameru priekša viņš ir pūkains un jauks. Patiesībā Burovs neieredz latviešus un savas štelles vislabāk sabīda ar saviem tautiešiem, tādiem kā miljonāru, būvnieku karteļa dalībnieku Milova klanu. Vēl viens jautāums, ja salīdzina Vircava kompetenci ar Borova kompetenci būvniecības jautājumos (ja neskaita Burova pieredzi iepirkumu konkursu mahinācijās) - atšķirībā no Vircava, kuram ir vismaz ģeogrāfa diploms, Burovam ir viltots deviņdesmito gadu vidus privātās augstkolas Maskavā diploms, t/i. viņam nav pat jebkādas jomas augstskolas izglītības, tikai māsas izglītība profesionālās skolas līmenī. Tāpēc, ja viņš pārmet Vircavam komptences trūkumu, lai vispirms apdomā labi - ka tik pašam nenākas pierādīt savu kompetenci, īpaši, ja melots CVK iesniegumos.
Par visu šo arī šī raksta autors noklusē, tāpēc var droši teikt, ka viņš pārstāv Burova PR komandas cilvēkus, kuru Burovam ir daudz un tiek labi apmaksāti, jo to gan viņš saprot saprot: ja bieži pa TV rādīs, kā Burovs pārgriež lentīti kādas skolas renovācijas nobeigumā, vai kā viņš uztraucies par iedzīvotājiem un strostē atbildīgos mājas sabrukšanā, jo vairāk noticēs, ka viņš ir labs, gādīgs saimnieks un vispār jauks un pūkains cilvēks.Šo PR viņš izprot ļoti labi, tas ir tik masīvs jau vairākus gadus, ka gandrīz vai jānotic- arī KNAB ir iespaidots, jo kur gan Burovam sen vajadzētu atrasties? Nu ne jau mēra krēslā. Ir tāda vieta, kur krēslu sauc par nārām.

Atbildēt

fakts

18.11.2019. 12:48

Demokrātija realitātē.

Atbildēt

Domā, kad raksti

18.11.2019. 12:12

Tāds paradokss- Vircavs nepieņēma ekspluatācijā- tātad slikts, gaida konvertiņu, , bet , ja būtu pieņēmis- būtu vēl sliktāks- tātad saņēmis riktīgu naudas žūksni jeb kukuli.

Atbildēt

jaajaa

18.11.2019. 11:54

...nu nav jau Vircavs vienīgais būvniecību saprotošais šajā pasaulē...savāks ekspertus, ja vajadzēs caur tiesu utt...ja tā būve ir atbilstoša, ekspluatācijā nodos, un dome lai sedz "karošanas" izdevumus...lai kā arī nebūtu, vēl vienu Zolitūdes traģēdiju nevajag...:)

Atbildēt

:)

18.11.2019. 11:41

Nu par RNP smiekli, Gontarevs jau tikai turpina savu veco plānu - maksātspējīgo māju nodalīšana un privatizācija. Tagad pie domes pārmaiņām gan jau pelēkie kardināli būs prom, varēs beidzot Gontarevs pats pārvaldīt. :)

Atbildēt

Jozis

18.11.2019. 11:36

Arī man ir problēmas ar Būvvaldi. Tur, iespējams, var palīdzēt tikai KNAB kamera, jo Būvvalde ignorē pat Augstākās Tiesas Senāta lēmumus. Manuprāt, tālāk jau vairs nav kur iet.
Pašlaik skatos, kas tuvākajā laikā notiks, bet, visticamāk iespējams, ka būs jāuzaicina palīgos Pietiek.com izcilas publikācijas sagatavošanai par Būvvaldes izdarībām tikai ar vienu privātpersonu vien, kura arī nav tik apzinīga kā būvvaldei gribētos, un nemēdz dot kukuļus.

Atbildēt

pats par sevi ņirgājas

18.11.2019. 11:18

ālut 10 gadus celt nepareizi............č paliek č, Nē,es ne šeflera draugs , kurs vispār deva atļauju celt??????????????????????????????????????????????????
Un kas torņos mitināsies??????????? zaļie cilvēciņi???????????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...