Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sile

05.08.2020. 17:06

ah apinim vēl nepietiek? jā, deputāta krēsls kā medus maize, štrunts, ka nav saeimas krēsls, bet rīgas iekārots.

Atbildēt

Ha ha

01.08.2020. 20:46

»

Troļļu gans

Tad jau varam sākt ilgoties arī pēc Belēviča, gudrs puika bija, pat ar kaut kādām līdera īpašībām, bet nespēja uz pāris gadiem aizmirst savu savtīgumu, patmīlību un paštaisnību un tāpēc bija viegli manipulējams. Čakša ir citāds stāsts, varbūt ar entuziasms bija, godīguma deva bija vismaz lielāka nekā...


Čakšai " godīguma deva"????Kurā atverē? Samētāja Belēvičam banāna mizas, kamēr vēl bija šim padomniece,un iesēžoties krēslā savāca par padomnieci priesmīgā paskata Begemotu un uzsāka Mega IT shēmu savam exvecim....Godīgā.

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 18:42

»

mg

Kučinskim bija + un bija -. Viņš ļoti labi prata savākt ministrus, lieliski vadīja MK sēdes, neļaujot aizmurgoties un izplūst ne ministriem, ne visādiem lobistiem. Bet bija apaļa 0 Briselē. Kariņam ir otrādi. Eiroparlamenta pieredze un labās angļu valodas zināšanas viņam ļauj būt Briselē līdzvērtīgam...


Tad jau varam sākt ilgoties arī pēc Belēviča, gudrs puika bija, pat ar kaut kādām līdera īpašībām, bet nespēja uz pāris gadiem aizmirst savu savtīgumu, patmīlību un paštaisnību un tāpēc bija viegli manipulējams. Čakša ir citāds stāsts, varbūt ar entuziasms bija, godīguma deva bija vismaz lielāka nekā Belēvičam, bet bija totāls līdera īpašību trūkums. Kučinska kabinetā arī sēdēja pErsonības, Bordāna priekštecis nebija neko daudz mazvērtīgāks klauns nekā patreizējais. Bija vēl arī pārītis spilgtu zaļo mērgļu ministru. Vinķele ir pārāk vāja, lai kaut ko stipri ietekmētu savā smagajā nozarē.

Atbildēt

Žulis

29.07.2020. 18:01

Smieklīgs raksts. Autors jau pašā raksta sākumā visai uzskatāmi pastāsta kādēļ no deputātiem vispār nav nekāda jēga kaut ko prasīt vai no viņiem kaut ko gaidīt un pēc tam visā raksta garumā stāsta, ko vajadzētu no tiem deputātiem prasīt un ko gaidīt. Vienvārdsakot, stāsts par to, kā vajadzētu būt, bet kā nav un nekad nebūs. Un izskatās, ka raksta autors ar to rakstīšanu ir tā aizrāvies, ka vairs neatšķir kāda ir Saeimas un kāda pašvaldības deputātu kompetence. Kaut gan īstenībā gan pašvaldības , gan Saeimas deputāti ir tikai "tehniskie darbinieki" saņemto rīkojumu izpildei, kuriem noteikšana te ir gaužām maza.

Atbildēt

bez smakas

29.07.2020. 15:59

nu kādus solījumus - tikai naudu, naudu un labumus... bet maksā visi, vislabāk priekšapmaksa Var arī iemaksāt draudzigajos fondos

Atbildēt

tv36

29.07.2020. 14:53

»

mg

Jums izdevies lielisks P.Apiņa apraksts. Sakrīt arī ar to, ko man teikuši viņu pazīstoši ārsti. Vienīgais, ko esat piemirsis, ir tas, ka kungam ir problēmas ar garīgo veselību. Par ko liecina gan dažādas kategorisma mānijas (piemēram, ideja visā Rīgā uz Skolēnu dziesmu svētku laiku aizliegt tirgt alkoholu...


Par to alkohola tirgošanas aizliegšanu atļaušos pasmīnēt.
Reiz sanāca ar Apini tikties klātienē kādā kafejnīcā. Ja cilvēks pie kafijas tases pasūta konjaku (ja pareizi atceros), neskatoties uz to, ka pēc neilga laika sēžas pie automašīnas stūres, sevi attaisnojot ar salīdzinoši nelielo alkohola daudzumu attiecībā pret ķrrmeņa masu, tad tā, manuprāt, ir dubultā morāle viņa kategoriskajai attieksmei alkohola kontekstā.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 14:38

»

Troļļu gans

Piekrītu, ka Kučinskis nebja pats sliktākais premjers kopš 91.gada. Ekonomisko aukšupeju es gan nesasietu ar ZZS. Piemēram, gan šahiste, gan pumpas ministrs nebija tie labākie nozares ministri pat salīdzinājumā ar iepriekšējiem, ne pašiem spicākiem. Plus Kučinska auklēšanās ar vārgo ministri no savas...


Kučinskim bija + un bija -. Viņš ļoti labi prata savākt ministrus, lieliski vadīja MK sēdes, neļaujot aizmurgoties un izplūst ne ministriem, ne visādiem lobistiem. Bet bija apaļa 0 Briselē. Kariņam ir otrādi. Eiroparlamenta pieredze un labās angļu valodas zināšanas viņam ļauj būt Briselē līdzvērtīgam ar lielajiem un varenajiem. Ministrus viņš nespēj noganīt, MK sēdes reizēm bija vairāk nekā bardaks. Te gan arī vietā tomēr piebilst, ka Kariņa Kabinets ir grūtāk vadāms. Ģirģena un Bordāna kašķēšanās vien ir ko vērts pārbaudījums jebkuriem nerviem. Bordāns nav normāls. Arī Viņķele varētu būt nosvērtāka. Nekad nedomāju, ka to teikšu, bet gandrīz vai jāsāk ilgoties pēc Čakšas, kas tomēr domāja, pirms runāja un darīja. Viņķelei diemžēl ir otrādi.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 14:27

»

Skumjais Bruņinieks

Kāds, no Marsa atlaidies Nezinītis, redzot un dzirdot, kā Apinis patstāvīgi kritizē mūsu sapuvušo, ačgārno veselības aprūpes nozari, noteikti padomās...


Jums izdevies lielisks P.Apiņa apraksts. Sakrīt arī ar to, ko man teikuši viņu pazīstoši ārsti. Vienīgais, ko esat piemirsis, ir tas, ka kungam ir problēmas ar garīgo veselību. Par ko liecina gan dažādas kategorisma mānijas (piemēram, ideja visā Rīgā uz Skolēnu dziesmu svētku laiku aizliegt tirgt alkoholu), gan grafomānija, kas parasti uznāk ap pilnmēness laiku (kāds ir arī pašlaik).
Bet nu ... gara kaites ārstu populācijā esot sastopas virs vidējā līmeņa sabiedrībā. Ne pirmais, ne pēdējais viegli vai vairs ne tik viegli trakais ar med.diplomu. Paldies Dievam, gan vairs ne ar sertifikātu.

Atbildēt

tā ir

29.07.2020. 13:56

»

Nemūūūžam, runčuk!

Rīga tādu idejotu jeb mērkaki ar gra natu nav pelnījusi! Cerams, ka vēlētāji neuzrausies uz šo profesionālo miglas pūtēju- tūtiņdreijeri. Viņš tak palicis bez iztikas līdzekļiem, meklē kur var kādu tūkstoti saņemt par deguna urbināšanu un tukšu šļurkstināšanu


un nekā jau jauna, jauns būtu, ja domātu,kā palīdzēt tiem, kas pelna nodokļus
mums visi solījumi, 'kuļtura', pat teātri tikai pamuļķiem
30 gadus Rīgu nekopa,visi bēg no centra, tagad kops????????? kurš? bondarstaķis , zzs???????

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 13:55

»

OLIGOPOLS

Domāju, ka tieši ZZS veselības ministres spītīgā ņemšanās, kasīšanās un loģikas trūkums, nepiekāpjoties strīdā ar ģimenes ārstiem tautu nokaitināja, jo sekoja viena cilvēka negatīvais PR vairāku mēnešu garumā. Savādāk sliktais rezultāts vēlēšanās nav izskaidrojams, jo Kučinska laikā bija ekonomiskās...


Piekrītu, ka Kučinskis nebja pats sliktākais premjers kopš 91.gada. Ekonomisko aukšupeju es gan nesasietu ar ZZS. Piemēram, gan šahiste, gan pumpas ministrs nebija tie labākie nozares ministri pat salīdzinājumā ar iepriekšējiem, ne pašiem spicākiem. Plus Kučinska auklēšanās ar vārgo ministri no savas partijas. Diezin vai koalīcijas partneti būtu metušies cīnā par vārguli. Bija, ir un būs vien zaļie mērgļi, lai ar kādām spalvām greznotos.

Atbildēt

normāli būtu

29.07.2020. 13:47

»

boikots,,velesanam,,

boikots jebkadam,,velesanam,, nato okupeta latvija


Ja jums, sadistu un pederastu nācijai, vispār nebūtu vēlēšanu privilēģijas. Latvija ir NATO un Latvijā ir NATO karaspēks, lai šeit neiebruktu civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu, krievu armija.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.07.2020. 13:30

Kāds, no Marsa atlaidies Nezinītis, redzot un dzirdot, kā Apinis patstāvīgi kritizē mūsu sapuvušo, ačgārno veselības aprūpes nozari, noteikti padomās -
"..tas ir vīrs no opozīcijas, kas nekad nav bijis vadošos amatos valstī..šis vīrs, kas visu zina kā pareizi jādara, visus 30 valsts Neatkarības gadus noteikti netika laists pie šprices, jo savādāk šajā valstī nebūtu tik sadi..sta veselības sistēma...".
Patiesībā Apinis ir līdzvainīgs visām mūsu valsts veselības sistēmas problēmām, jo jau no pašas Neatkarības atgūšanas bija politikā un vadošajos veselības nozares amatos(Veselības aizsardzības ministrs, ilggadējs valsts Ārstu biedrības vadītājs).
Ja Apinis būtu jāraksturo pāris vārdos, tad droši var teikt - liekulis, nelietis un Lemberga sulainis.
Apinis ir oficiāls Lemberga stipendiāts, jo pieņēmis no Puzes kukuļus.
To pat atzinis ir smagos noziegumos apsūdzētais, tiesa, smejoties piemetinot.." Pēterim tieši rokās naudu neesot devis..esot pārskaitījis naudu izdevniecībai, sponsorējot Apiņa grāmatas izdošanu.."!
Pateicoties VDK un KP organizētajai un tautai pasviestai provokācijai - uzpirksteņu spēlei "Čekas maisi",kuras rezultātā zem uzpirksteņiem tika noslēpti 90! %, kas parakstījušies par sadarbību ar VDk, Pēteris Apinis tagad var televīzijā, nekaunīgi smaidot, paziņot, ka nav piekritis sadarbībai ar čeku. Jā, esot piedāvāts, bet viņš viennozīmīgi esot atteicis.
KĀPĒC TIKAI TAGAD TO SAKI, PĒTERI?
Laikam gan nebija pilnīgas pārliecības, ka tā viltīgā organizācija un paša saimnieks Lembergs pildīs apsolīto - neiekļaus Tevi maisu saturā?
Zinot Apiņa dabu..viņa mega aktivitāti, viņa mūžseno tieksmi jau no jaunības gadiem, siekalām šķīstot, darboties visādos pulciņos, savienībās, organizācijās un izvirzīties tur par līderiem..zinot Apiņa karjerismu un patmīlību, nav šaubu, ka VDK pievērsa jaunajam censonim uzmanību.
Bet nav arī šaubu, ka Apinis, lai virzītos pa karjeras kāpnēm, šo priekšlikumu pieņēma.
Jo savādāk nebūtu ticis nosūtīts pēc institūta uz PSRS stratēģiski un militāri svarīgu objektu .."par ārstu latviešu strādniekiem dzelzceļa maģistrāles būvē".
Tāds robs PSRS laikos bija labs tramplīns karjeras veidošanā, jo pierādīja, ka aktīvi iesaisties komunisma celtniecībā..un tur partija un VDK nosūtīja uzticamus kadrus.
Protams, "ārsts latviešu strādniekiem" nebija vienīgā funkcija, ko pildīja jaunais, centīgais mediķis. Apinis bija ne tikai "ārsts"..Pēteris bija gan ausis un acis saviem jaunajiem čekas saimniekiem valstij stratēģiski un militāri svarīgajā objektā. Jo VDK vajadzēja zināt, ko tie "pribalti" tur savā latviešu valodiņā runā.
Un kam gan, ja ne ārstam, tur strādājošie latvieši varēs sirdi izkratīt..ārstam var pasūdzēties, kur sāp un pie reizes, kā pie bikts svētam tēvam, pateikt daudz vairāk, kas publiski netiek runāts un apspriests.
Pēc šī svarīgā darba Apinis atgriezās Latvijā Atmodas sākumā un uzreiz(kāds pārsteigums) tika vadošajos amatos..bija viens no Ārstu biedrības dibinātājiem un Latvijas ārstu žurnāla redaktors un izdevējs. Straujā censoņa karjera ar to nebeidzās..drīz vien viņš kļūst tāda paša špicbuka Gaiļa valdībā par Veselības aizsardzības ministru.
Vai nav feini??!!
Un kāds grib teikt, ka neviena "spalvaina rociņa" nav Svēto Pēteri virzījusi..
Jāpadomā, kam vēl tik labi paveicās tajos laikos..ak, jā - no vienkāršas šuvējas Sandru Kalnieti un no vienkāŗša sienu krāsotāja Jāni Jurkānu VDK varas lifts pacēla ministru augstumos.
Savā dzīvē "Svētais Pēteris" ir devis divus zvērestus..
Hipokrāta zvērestu un zvērestu saviem kungiem -Lembergam un čekai, kas virzījuši viņu, tā pat, kā daudzus simtus citus VDK noslepenotos ziņotājus..Levitu ieskaitot!

Atbildēt

Pilsonis

29.07.2020. 13:30

Pēteris izmēģinājās pie zemniekiem. Tie bija kategoriski pret! Naivais Edgars Zaļais noticēja, ka Apinis būs arī viņa vagoniņam lokomotīve un palaida sarakstā pirms sevis. Zemnieki neiebilda, jo ja Valainis tiks pāri 5% barjerai, Augusts atgriezīsies Saeimā. Edgar, Edgar! Nojās Apinis tavu zaļo zirgu. Ja Apinis nojāja Latvijas ceļu, tad Zaļais zigs tāds kleperis vien ir...

Atbildēt

jautaajums

29.07.2020. 12:54

»

tv36

Nav runa par imūnsistēmu, bet elementāru cilvēcību


Elementāra cilvēcība Apinim nepiemīt,pārdos kaut vai savas mātes pīšļus,tomēr atsevišķos gadījumos pavēsta taisnības kripatas,kad tas izdevīgi.
No deputātu kandidātiem tagad var prasīt da jebko,solījumi pildīti netiks.Diemžēl aitas un kāmīši atkal skries un balsos par saviem parazītiem.

Atbildēt

?

29.07.2020. 12:46

jo vairāk prasīs,jo vairāk solīs...

Atbildēt

maniakāls uzmanības trūkums?

29.07.2020. 12:26

Ir te kāds, kurš tos palagus izlasīja? Es tikai ar peles rulli pārrulēju un nošausminājos, kā cilvēks ar tādu diagnozi var staigāt apkārt nepieskatīts.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 10:51

»

Troļļu gans

Talantīgi gan tie zaļie mērgļi, vispirms iebīdīja ministra amatā gudru muļķi, kurš paklupa uz pumpas, tad ministra amatam atrada totāli vadīt nespējīgu būtni, tagad izvilka grafofānu un profānu, kurš jau ir apliecinājis savu nespējību veselības ministra amatā


Domāju, ka tieši ZZS veselības ministres spītīgā ņemšanās, kasīšanās un loģikas trūkums, nepiekāpjoties strīdā ar ģimenes ārstiem tautu nokaitināja, jo sekoja viena cilvēka negatīvais PR vairāku mēnešu garumā. Savādāk sliktais rezultāts vēlēšanās nav izskaidrojams, jo Kučinska laikā bija ekonomiskās liknes augšējā kulminācija vai tuvu tai. ZZS darbojas loti loģiski - sapratuši, ka kritiķus labāk pārvilināt savā pusē, tas, kas bijis iepriekšējais klupšanas akmenis var kļūt par panākumu, tik saistībā ar šo ieceri privatizēt veselības centrus, - spalvaina āža kāja lien ārā.

Atbildēt

9 Nr. Māris

29.07.2020. 10:50

»

tiesats tips

taa ir politikju zeltarezerve,,,...urkaam prieksroka


ZZS saraksta 9. kārtas nummurs Māris:

ĪRES NAMI UN NĪN ATLAIDES

Būvēsim jaunus īres namus un iegādāsimies no privātīpašniekiem neizmantotas dzīvojamās platības. Veiksim visa dzīvojamā fonda inventarizāciju. Piedāvāsim palīdzību mājokļu iegādei jaunajām ģimenēm. Atbalstīsim jaunos speciālistus ar pašvaldības dienesta dzīvokļiem. Izstrādāsim nekustamā īpašuma atlaižu programmu visiem rīdziniekiem. Atbalstīsim dzīvokļu īpašnieku biedrības namu apsaimniekošanā.

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 10:31

Talantīgi gan tie zaļie mērgļi, vispirms iebīdīja ministra amatā gudru muļķi, kurš paklupa uz pumpas, tad ministra amatam atrada totāli vadīt nespējīgu būtni, tagad izvilka grafofānu un profānu, kurš jau ir apliecinājis savu nespējību veselības ministra amatā.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 10:16

»

OLIGOPOLS

Nepiekritīšu Apinim par RD veselības centru privatizāciju - vajag tos tomēr atstāt pašvaldības apsaimniekotus, vismaz tiek nodrošināta konkurence privātajiem, kam citādi būtu OLIGOPOLS...


Ceru, ka šis sauklis nav saistīts ar ZZS tradicionālo farmācijas medicīnas lobiju, par ko viņš pats ilgus gadus savās publikācijās gaudās. Ar šo medicīnas centru privatizācijas saukli krīt Apiņa reitings manās acīs.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 10:10

Nepiekritīšu Apinim par RD veselības centru privatizāciju - vajag tos tomēr atstāt pašvaldības apsaimniekotus, vismaz tiek nodrošināta konkurence privātajiem, kam citādi būtu OLIGOPOLS
Prvatizēs tie, kuri piešāvuši roku, pārējie diez vai līdīs šajā biznesā un rezultātā cietīs patērētājs, jo musm galu galā gribi vai ne, bet ir maksas medicīna.

Atbildēt

jautaajums

29.07.2020. 10:06

»

tv36

Personiski man Apinis pārstāja eksistēt pēc ieraksta Twitter 01.03.20...


Ko tad Apinis nepareizu pateica?Vai kaut viens no spices eskulapiem ir mācījis kā stiprināt imūnsistēmu?

Atbildēt

tv36

29.07.2020. 09:36

»

mg

Es šo grafomāniju nemaz neaisos lasīt. Vien norādīšu, ka medicīna nav pašvaldību kompetencē. Un atgādināšu, ka Apinim sen kā nav derīga ārsta sertifikāta, turklāt viņa zināšanas medicīnā ir vairāk nekā apšaubāmas. Viņš neatšķir vīrusus no baktērijām. Covid pandēmijas sākumā viņš aicināja atturēties ...


Personiski man Apinis pārstāja eksistēt pēc ieraksta Twitter 01.03.20.
“ par koronavīrusu tviterī nerunāšu, īsais komentārs– pārstājiet „cepties” par nebūstiskām tēmām, un šis vīruss ir nebūtiska tēma. Ar koronavīrusu palīdzību nomirs tikai imunitātes novājinājuma skartie, hroniski slimie un vecie smēķētāji. Mēs– pārējie– šķaudīsim un kleposim”

Atbildēt

boikots,,velesanam,,

29.07.2020. 09:26

boikots jebkadam,,velesanam,, nato okupeta latvija !

Atbildēt

tiesats tips

29.07.2020. 09:25

taa ir politikju zeltarezerve,,,...urkaam prieksroka

Atbildēt

mg

29.07.2020. 09:20

»

Zinošais

Viss jau būtu labi ja ne vēlmju domāšana un pārveidojot zināmo anekdoti par Čukču - Pēteris ir rakstītājs, Pēterim nav pieredzes jebkura viņa uzrakstītā priekšlikuma realizācijā...


Viņš jau ir patrenējies. Latvijas Ārstu biedrības vadītāja postenī, kur pārvērta par farsu ārstu kvalifikācijas sistēmu un bagāto, ietekmīgo ārsteļu interesēs padarīja medicīnu par pilnīgu bardaku ar minimālām iespējām šai bardakā nonākt ārzemēs izglītotiem, jauniem, spējīgiem ārstiem.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 08:57

Es šo grafomāniju nemaz neaisos lasīt. Vien norādīšu, ka medicīna nav pašvaldību kompetencē. Un atgādināšu, ka Apinim sen kā nav derīga ārsta sertifikāta, turklāt viņa zināšanas medicīnā ir vairāk nekā apšaubāmas. Viņš neatšķir vīrusus no baktērijām. Covid pandēmijas sākumā viņš aicināja atturēties no roku mazgāšanas publiskās tualetēs, jo tur uz krāniem vairojoties un augot vīruss. Well, vīrusi uz krāniem augt un vairoties nevar, vīrusi vairojas tikai dzīvu organismu dzīvās šūnās. Līdz ar to, draugi, lasiet veco pamuļķi ar lielu, lielu, lielu devu skepses!

Atbildēt

Nemūūūžam, runčuk!

29.07.2020. 08:07

»

Sweet dreams

Apinis būvējot Baikāla-Amūras maģistrāli zaudēja ārsta diplomu, tagad nomirs būvējot Rīgu


Rīga tādu idejotu jeb mērkaki ar gra natu nav pelnījusi! Cerams, ka vēlētāji neuzrausies uz šo profesionālo miglas pūtēju- tūtiņdreijeri. Viņš tak palicis bez iztikas līdzekļiem, meklē kur var kādu tūkstoti saņemt par deguna urbināšanu un tukšu šļurkstināšanu.

Atbildēt

Sweet dreams

29.07.2020. 07:58

Apinis būvējot Baikāla-Amūras maģistrāli zaudēja ārsta diplomu, tagad nomirs būvējot Rīgu.

Atbildēt

Zinošais

29.07.2020. 07:58

Viss jau būtu labi ja ne vēlmju domāšana un pārveidojot zināmo anekdoti par Čukču - Pēteris ir rakstītājs, Pēterim nav pieredzes jebkura viņa uzrakstītā priekšlikuma realizācijā!
Ja man nav taisnība tad tā teikt faktus studijā !
Tāpēc Pēterim tāpat kā jebkuram citam no tiem n-to simtu kandidātiem ietiektu vispirms patrennēties kādā mazāka mēroga un privātā projektā !

Atbildēt

motorhead 1916

29.07.2020. 07:12

Nu ja, taa varena doma - velocelinji, pa kuriem paarvietoties aatrajiem, pazharniekiem, policijai, tad veel varbuut gaazes dienestam... kaapeec ne taksometriem?

Atbildēt

nu jau pietiek

29.07.2020. 05:59

apini

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....