Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sile

05.08.2020. 18:06

ah apinim vēl nepietiek? jā, deputāta krēsls kā medus maize, štrunts, ka nav saeimas krēsls, bet rīgas iekārots.

Atbildēt

Ha ha

01.08.2020. 21:46

»

Troļļu gans

Tad jau varam sākt ilgoties arī pēc Belēviča, gudrs puika bija, pat ar kaut kādām līdera īpašībām, bet nespēja uz pāris gadiem aizmirst savu savtīgumu, patmīlību un paštaisnību un tāpēc bija viegli manipulējams. Čakša ir citāds stāsts, varbūt ar entuziasms bija, godīguma deva bija vismaz lielāka nekā...


Čakšai " godīguma deva"????Kurā atverē? Samētāja Belēvičam banāna mizas, kamēr vēl bija šim padomniece,un iesēžoties krēslā savāca par padomnieci priesmīgā paskata Begemotu un uzsāka Mega IT shēmu savam exvecim....Godīgā.

Atbildēt

ha ha ha

29.07.2020. 20:38

»

tā ir

un nekā jau jauna, jauns būtu, ja domātu,kā palīdzēt tiem, kas pelna nodokļus


Visie bondarstaķiem un tamlīdzīviem ir galvā rikai viena doma- visu centru jebkādā veidā sačakarēt, visvieglāk- ar velojoslām, augstas maksas stāvvietām, vai vispār aizliedzot stāvēt auto. Man pazīstams namu pārvaldnieks stāstīja, ka pēdējos gados centra dzīvokļiem nevar dabūt sakarīgus īrniekus. Nākot vai nu no laukiem bijušie mežcirtēji, pēc tiem jātaisa kap.remonts vai visādi dīvainīši, kuri visu nakti skaļi spēlē alternatīvo mūziku, dienā izlaiž mazus bērnus pgalmā, kur viens bruğis(līdz parkam 400m) un pēc 2-3mēn.sāk nemaksāt, bet vēl pēc laika klusi pazūd. Tādi tie jaunie pilsētas centra iedzīvotāji!

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 19:42

»

mg

Kučinskim bija + un bija -. Viņš ļoti labi prata savākt ministrus, lieliski vadīja MK sēdes, neļaujot aizmurgoties un izplūst ne ministriem, ne visādiem lobistiem. Bet bija apaļa 0 Briselē. Kariņam ir otrādi. Eiroparlamenta pieredze un labās angļu valodas zināšanas viņam ļauj būt Briselē līdzvērtīgam...


Tad jau varam sākt ilgoties arī pēc Belēviča, gudrs puika bija, pat ar kaut kādām līdera īpašībām, bet nespēja uz pāris gadiem aizmirst savu savtīgumu, patmīlību un paštaisnību un tāpēc bija viegli manipulējams. Čakša ir citāds stāsts, varbūt ar entuziasms bija, godīguma deva bija vismaz lielāka nekā Belēvičam, bet bija totāls līdera īpašību trūkums. Kučinska kabinetā arī sēdēja pErsonības, Bordāna priekštecis nebija neko daudz mazvērtīgāks klauns nekā patreizējais. Bija vēl arī pārītis spilgtu zaļo mērgļu ministru. Vinķele ir pārāk vāja, lai kaut ko stipri ietekmētu savā smagajā nozarē.

Atbildēt

Žulis

29.07.2020. 19:01

Smieklīgs raksts. Autors jau pašā raksta sākumā visai uzskatāmi pastāsta kādēļ no deputātiem vispār nav nekāda jēga kaut ko prasīt vai no viņiem kaut ko gaidīt un pēc tam visā raksta garumā stāsta, ko vajadzētu no tiem deputātiem prasīt un ko gaidīt. Vienvārdsakot, stāsts par to, kā vajadzētu būt, bet kā nav un nekad nebūs. Un izskatās, ka raksta autors ar to rakstīšanu ir tā aizrāvies, ka vairs neatšķir kāda ir Saeimas un kāda pašvaldības deputātu kompetence. Kaut gan īstenībā gan pašvaldības , gan Saeimas deputāti ir tikai "tehniskie darbinieki" saņemto rīkojumu izpildei, kuriem noteikšana te ir gaužām maza.

Atbildēt

bez smakas

29.07.2020. 16:59

nu kādus solījumus - tikai naudu, naudu un labumus... bet maksā visi, vislabāk priekšapmaksa Var arī iemaksāt draudzigajos fondos

Atbildēt

tv36

29.07.2020. 15:53

»

mg

Jums izdevies lielisks P.Apiņa apraksts. Sakrīt arī ar to, ko man teikuši viņu pazīstoši ārsti. Vienīgais, ko esat piemirsis, ir tas, ka kungam ir problēmas ar garīgo veselību. Par ko liecina gan dažādas kategorisma mānijas (piemēram, ideja visā Rīgā uz Skolēnu dziesmu svētku laiku aizliegt tirgt alkoholu...


Par to alkohola tirgošanas aizliegšanu atļaušos pasmīnēt.
Reiz sanāca ar Apini tikties klātienē kādā kafejnīcā. Ja cilvēks pie kafijas tases pasūta konjaku (ja pareizi atceros), neskatoties uz to, ka pēc neilga laika sēžas pie automašīnas stūres, sevi attaisnojot ar salīdzinoši nelielo alkohola daudzumu attiecībā pret ķrrmeņa masu, tad tā, manuprāt, ir dubultā morāle viņa kategoriskajai attieksmei alkohola kontekstā.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 15:38

»

Troļļu gans

Piekrītu, ka Kučinskis nebja pats sliktākais premjers kopš 91.gada. Ekonomisko aukšupeju es gan nesasietu ar ZZS. Piemēram, gan šahiste, gan pumpas ministrs nebija tie labākie nozares ministri pat salīdzinājumā ar iepriekšējiem, ne pašiem spicākiem. Plus Kučinska auklēšanās ar vārgo ministri no savas...


Kučinskim bija + un bija -. Viņš ļoti labi prata savākt ministrus, lieliski vadīja MK sēdes, neļaujot aizmurgoties un izplūst ne ministriem, ne visādiem lobistiem. Bet bija apaļa 0 Briselē. Kariņam ir otrādi. Eiroparlamenta pieredze un labās angļu valodas zināšanas viņam ļauj būt Briselē līdzvērtīgam ar lielajiem un varenajiem. Ministrus viņš nespēj noganīt, MK sēdes reizēm bija vairāk nekā bardaks. Te gan arī vietā tomēr piebilst, ka Kariņa Kabinets ir grūtāk vadāms. Ģirģena un Bordāna kašķēšanās vien ir ko vērts pārbaudījums jebkuriem nerviem. Bordāns nav normāls. Arī Viņķele varētu būt nosvērtāka. Nekad nedomāju, ka to teikšu, bet gandrīz vai jāsāk ilgoties pēc Čakšas, kas tomēr domāja, pirms runāja un darīja. Viņķelei diemžēl ir otrādi.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 15:27

»

Skumjais Bruņinieks

Kāds, no Marsa atlaidies Nezinītis, redzot un dzirdot, kā Apinis patstāvīgi kritizē mūsu sapuvušo, ačgārno veselības aprūpes nozari, noteikti padomās...


Jums izdevies lielisks P.Apiņa apraksts. Sakrīt arī ar to, ko man teikuši viņu pazīstoši ārsti. Vienīgais, ko esat piemirsis, ir tas, ka kungam ir problēmas ar garīgo veselību. Par ko liecina gan dažādas kategorisma mānijas (piemēram, ideja visā Rīgā uz Skolēnu dziesmu svētku laiku aizliegt tirgt alkoholu), gan grafomānija, kas parasti uznāk ap pilnmēness laiku (kāds ir arī pašlaik).
Bet nu ... gara kaites ārstu populācijā esot sastopas virs vidējā līmeņa sabiedrībā. Ne pirmais, ne pēdējais viegli vai vairs ne tik viegli trakais ar med.diplomu. Paldies Dievam, gan vairs ne ar sertifikātu.

Atbildēt

tā ir

29.07.2020. 14:56

»

Nemūūūžam, runčuk!

Rīga tādu idejotu jeb mērkaki ar gra natu nav pelnījusi! Cerams, ka vēlētāji neuzrausies uz šo profesionālo miglas pūtēju- tūtiņdreijeri. Viņš tak palicis bez iztikas līdzekļiem, meklē kur var kādu tūkstoti saņemt par deguna urbināšanu un tukšu šļurkstināšanu


un nekā jau jauna, jauns būtu, ja domātu,kā palīdzēt tiem, kas pelna nodokļus
mums visi solījumi, 'kuļtura', pat teātri tikai pamuļķiem
30 gadus Rīgu nekopa,visi bēg no centra, tagad kops????????? kurš? bondarstaķis , zzs???????

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 14:55

»

OLIGOPOLS

Domāju, ka tieši ZZS veselības ministres spītīgā ņemšanās, kasīšanās un loģikas trūkums, nepiekāpjoties strīdā ar ģimenes ārstiem tautu nokaitināja, jo sekoja viena cilvēka negatīvais PR vairāku mēnešu garumā. Savādāk sliktais rezultāts vēlēšanās nav izskaidrojams, jo Kučinska laikā bija ekonomiskās...


Piekrītu, ka Kučinskis nebja pats sliktākais premjers kopš 91.gada. Ekonomisko aukšupeju es gan nesasietu ar ZZS. Piemēram, gan šahiste, gan pumpas ministrs nebija tie labākie nozares ministri pat salīdzinājumā ar iepriekšējiem, ne pašiem spicākiem. Plus Kučinska auklēšanās ar vārgo ministri no savas partijas. Diezin vai koalīcijas partneti būtu metušies cīnā par vārguli. Bija, ir un būs vien zaļie mērgļi, lai ar kādām spalvām greznotos.

Atbildēt

normāli būtu

29.07.2020. 14:47

»

boikots,,velesanam,,

boikots jebkadam,,velesanam,, nato okupeta latvija


Ja jums, sadistu un pederastu nācijai, vispār nebūtu vēlēšanu privilēģijas. Latvija ir NATO un Latvijā ir NATO karaspēks, lai šeit neiebruktu civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu, krievu armija.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.07.2020. 14:30

Kāds, no Marsa atlaidies Nezinītis, redzot un dzirdot, kā Apinis patstāvīgi kritizē mūsu sapuvušo, ačgārno veselības aprūpes nozari, noteikti padomās -
"..tas ir vīrs no opozīcijas, kas nekad nav bijis vadošos amatos valstī..šis vīrs, kas visu zina kā pareizi jādara, visus 30 valsts Neatkarības gadus noteikti netika laists pie šprices, jo savādāk šajā valstī nebūtu tik sadi..sta veselības sistēma...".
Patiesībā Apinis ir līdzvainīgs visām mūsu valsts veselības sistēmas problēmām, jo jau no pašas Neatkarības atgūšanas bija politikā un vadošajos veselības nozares amatos(Veselības aizsardzības ministrs, ilggadējs valsts Ārstu biedrības vadītājs).
Ja Apinis būtu jāraksturo pāris vārdos, tad droši var teikt - liekulis, nelietis un Lemberga sulainis.
Apinis ir oficiāls Lemberga stipendiāts, jo pieņēmis no Puzes kukuļus.
To pat atzinis ir smagos noziegumos apsūdzētais, tiesa, smejoties piemetinot.." Pēterim tieši rokās naudu neesot devis..esot pārskaitījis naudu izdevniecībai, sponsorējot Apiņa grāmatas izdošanu.."!
Pateicoties VDK un KP organizētajai un tautai pasviestai provokācijai - uzpirksteņu spēlei "Čekas maisi",kuras rezultātā zem uzpirksteņiem tika noslēpti 90! %, kas parakstījušies par sadarbību ar VDk, Pēteris Apinis tagad var televīzijā, nekaunīgi smaidot, paziņot, ka nav piekritis sadarbībai ar čeku. Jā, esot piedāvāts, bet viņš viennozīmīgi esot atteicis.
KĀPĒC TIKAI TAGAD TO SAKI, PĒTERI?
Laikam gan nebija pilnīgas pārliecības, ka tā viltīgā organizācija un paša saimnieks Lembergs pildīs apsolīto - neiekļaus Tevi maisu saturā?
Zinot Apiņa dabu..viņa mega aktivitāti, viņa mūžseno tieksmi jau no jaunības gadiem, siekalām šķīstot, darboties visādos pulciņos, savienībās, organizācijās un izvirzīties tur par līderiem..zinot Apiņa karjerismu un patmīlību, nav šaubu, ka VDK pievērsa jaunajam censonim uzmanību.
Bet nav arī šaubu, ka Apinis, lai virzītos pa karjeras kāpnēm, šo priekšlikumu pieņēma.
Jo savādāk nebūtu ticis nosūtīts pēc institūta uz PSRS stratēģiski un militāri svarīgu objektu .."par ārstu latviešu strādniekiem dzelzceļa maģistrāles būvē".
Tāds robs PSRS laikos bija labs tramplīns karjeras veidošanā, jo pierādīja, ka aktīvi iesaisties komunisma celtniecībā..un tur partija un VDK nosūtīja uzticamus kadrus.
Protams, "ārsts latviešu strādniekiem" nebija vienīgā funkcija, ko pildīja jaunais, centīgais mediķis. Apinis bija ne tikai "ārsts"..Pēteris bija gan ausis un acis saviem jaunajiem čekas saimniekiem valstij stratēģiski un militāri svarīgajā objektā. Jo VDK vajadzēja zināt, ko tie "pribalti" tur savā latviešu valodiņā runā.
Un kam gan, ja ne ārstam, tur strādājošie latvieši varēs sirdi izkratīt..ārstam var pasūdzēties, kur sāp un pie reizes, kā pie bikts svētam tēvam, pateikt daudz vairāk, kas publiski netiek runāts un apspriests.
Pēc šī svarīgā darba Apinis atgriezās Latvijā Atmodas sākumā un uzreiz(kāds pārsteigums) tika vadošajos amatos..bija viens no Ārstu biedrības dibinātājiem un Latvijas ārstu žurnāla redaktors un izdevējs. Straujā censoņa karjera ar to nebeidzās..drīz vien viņš kļūst tāda paša špicbuka Gaiļa valdībā par Veselības aizsardzības ministru.
Vai nav feini??!!
Un kāds grib teikt, ka neviena "spalvaina rociņa" nav Svēto Pēteri virzījusi..
Jāpadomā, kam vēl tik labi paveicās tajos laikos..ak, jā - no vienkāršas šuvējas Sandru Kalnieti un no vienkāŗša sienu krāsotāja Jāni Jurkānu VDK varas lifts pacēla ministru augstumos.
Savā dzīvē "Svētais Pēteris" ir devis divus zvērestus..
Hipokrāta zvērestu un zvērestu saviem kungiem -Lembergam un čekai, kas virzījuši viņu, tā pat, kā daudzus simtus citus VDK noslepenotos ziņotājus..Levitu ieskaitot!

Atbildēt

Pilsonis

29.07.2020. 14:30

Pēteris izmēģinājās pie zemniekiem. Tie bija kategoriski pret! Naivais Edgars Zaļais noticēja, ka Apinis būs arī viņa vagoniņam lokomotīve un palaida sarakstā pirms sevis. Zemnieki neiebilda, jo ja Valainis tiks pāri 5% barjerai, Augusts atgriezīsies Saeimā. Edgar, Edgar! Nojās Apinis tavu zaļo zirgu. Ja Apinis nojāja Latvijas ceļu, tad Zaļais zigs tāds kleperis vien ir...

Atbildēt

jautaajums

29.07.2020. 13:54

»

tv36

Nav runa par imūnsistēmu, bet elementāru cilvēcību


Elementāra cilvēcība Apinim nepiemīt,pārdos kaut vai savas mātes pīšļus,tomēr atsevišķos gadījumos pavēsta taisnības kripatas,kad tas izdevīgi.
No deputātu kandidātiem tagad var prasīt da jebko,solījumi pildīti netiks.Diemžēl aitas un kāmīši atkal skries un balsos par saviem parazītiem.

Atbildēt

?

29.07.2020. 13:46

jo vairāk prasīs,jo vairāk solīs...

Atbildēt

maniakāls uzmanības trūkums?

29.07.2020. 13:26

Ir te kāds, kurš tos palagus izlasīja? Es tikai ar peles rulli pārrulēju un nošausminājos, kā cilvēks ar tādu diagnozi var staigāt apkārt nepieskatīts.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 11:51

»

Troļļu gans

Talantīgi gan tie zaļie mērgļi, vispirms iebīdīja ministra amatā gudru muļķi, kurš paklupa uz pumpas, tad ministra amatam atrada totāli vadīt nespējīgu būtni, tagad izvilka grafofānu un profānu, kurš jau ir apliecinājis savu nespējību veselības ministra amatā


Domāju, ka tieši ZZS veselības ministres spītīgā ņemšanās, kasīšanās un loģikas trūkums, nepiekāpjoties strīdā ar ģimenes ārstiem tautu nokaitināja, jo sekoja viena cilvēka negatīvais PR vairāku mēnešu garumā. Savādāk sliktais rezultāts vēlēšanās nav izskaidrojams, jo Kučinska laikā bija ekonomiskās liknes augšējā kulminācija vai tuvu tai. ZZS darbojas loti loģiski - sapratuši, ka kritiķus labāk pārvilināt savā pusē, tas, kas bijis iepriekšējais klupšanas akmenis var kļūt par panākumu, tik saistībā ar šo ieceri privatizēt veselības centrus, - spalvaina āža kāja lien ārā.

Atbildēt

9 Nr. Māris

29.07.2020. 11:50

»

tiesats tips

taa ir politikju zeltarezerve,,,...urkaam prieksroka


ZZS saraksta 9. kārtas nummurs Māris:

ĪRES NAMI UN NĪN ATLAIDES

Būvēsim jaunus īres namus un iegādāsimies no privātīpašniekiem neizmantotas dzīvojamās platības. Veiksim visa dzīvojamā fonda inventarizāciju. Piedāvāsim palīdzību mājokļu iegādei jaunajām ģimenēm. Atbalstīsim jaunos speciālistus ar pašvaldības dienesta dzīvokļiem. Izstrādāsim nekustamā īpašuma atlaižu programmu visiem rīdziniekiem. Atbalstīsim dzīvokļu īpašnieku biedrības namu apsaimniekošanā.

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 11:31

Talantīgi gan tie zaļie mērgļi, vispirms iebīdīja ministra amatā gudru muļķi, kurš paklupa uz pumpas, tad ministra amatam atrada totāli vadīt nespējīgu būtni, tagad izvilka grafofānu un profānu, kurš jau ir apliecinājis savu nespējību veselības ministra amatā.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 11:16

»

OLIGOPOLS

Nepiekritīšu Apinim par RD veselības centru privatizāciju - vajag tos tomēr atstāt pašvaldības apsaimniekotus, vismaz tiek nodrošināta konkurence privātajiem, kam citādi būtu OLIGOPOLS...


Ceru, ka šis sauklis nav saistīts ar ZZS tradicionālo farmācijas medicīnas lobiju, par ko viņš pats ilgus gadus savās publikācijās gaudās. Ar šo medicīnas centru privatizācijas saukli krīt Apiņa reitings manās acīs.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 11:10

Nepiekritīšu Apinim par RD veselības centru privatizāciju - vajag tos tomēr atstāt pašvaldības apsaimniekotus, vismaz tiek nodrošināta konkurence privātajiem, kam citādi būtu OLIGOPOLS
Prvatizēs tie, kuri piešāvuši roku, pārējie diez vai līdīs šajā biznesā un rezultātā cietīs patērētājs, jo musm galu galā gribi vai ne, bet ir maksas medicīna.

Atbildēt

jautaajums

29.07.2020. 11:06

»

tv36

Personiski man Apinis pārstāja eksistēt pēc ieraksta Twitter 01.03.20...


Ko tad Apinis nepareizu pateica?Vai kaut viens no spices eskulapiem ir mācījis kā stiprināt imūnsistēmu?

Atbildēt

tv36

29.07.2020. 10:36

»

mg

Es šo grafomāniju nemaz neaisos lasīt. Vien norādīšu, ka medicīna nav pašvaldību kompetencē. Un atgādināšu, ka Apinim sen kā nav derīga ārsta sertifikāta, turklāt viņa zināšanas medicīnā ir vairāk nekā apšaubāmas. Viņš neatšķir vīrusus no baktērijām. Covid pandēmijas sākumā viņš aicināja atturēties ...


Personiski man Apinis pārstāja eksistēt pēc ieraksta Twitter 01.03.20.
“ par koronavīrusu tviterī nerunāšu, īsais komentārs– pārstājiet „cepties” par nebūstiskām tēmām, un šis vīruss ir nebūtiska tēma. Ar koronavīrusu palīdzību nomirs tikai imunitātes novājinājuma skartie, hroniski slimie un vecie smēķētāji. Mēs– pārējie– šķaudīsim un kleposim”

Atbildēt

boikots,,velesanam,,

29.07.2020. 10:26

boikots jebkadam,,velesanam,, nato okupeta latvija !

Atbildēt

tiesats tips

29.07.2020. 10:25

taa ir politikju zeltarezerve,,,...urkaam prieksroka

Atbildēt

mg

29.07.2020. 10:20

»

Zinošais

Viss jau būtu labi ja ne vēlmju domāšana un pārveidojot zināmo anekdoti par Čukču - Pēteris ir rakstītājs, Pēterim nav pieredzes jebkura viņa uzrakstītā priekšlikuma realizācijā...


Viņš jau ir patrenējies. Latvijas Ārstu biedrības vadītāja postenī, kur pārvērta par farsu ārstu kvalifikācijas sistēmu un bagāto, ietekmīgo ārsteļu interesēs padarīja medicīnu par pilnīgu bardaku ar minimālām iespējām šai bardakā nonākt ārzemēs izglītotiem, jauniem, spējīgiem ārstiem.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 09:57

Es šo grafomāniju nemaz neaisos lasīt. Vien norādīšu, ka medicīna nav pašvaldību kompetencē. Un atgādināšu, ka Apinim sen kā nav derīga ārsta sertifikāta, turklāt viņa zināšanas medicīnā ir vairāk nekā apšaubāmas. Viņš neatšķir vīrusus no baktērijām. Covid pandēmijas sākumā viņš aicināja atturēties no roku mazgāšanas publiskās tualetēs, jo tur uz krāniem vairojoties un augot vīruss. Well, vīrusi uz krāniem augt un vairoties nevar, vīrusi vairojas tikai dzīvu organismu dzīvās šūnās. Līdz ar to, draugi, lasiet veco pamuļķi ar lielu, lielu, lielu devu skepses!

Atbildēt

Nemūūūžam, runčuk!

29.07.2020. 09:07

»

Sweet dreams

Apinis būvējot Baikāla-Amūras maģistrāli zaudēja ārsta diplomu, tagad nomirs būvējot Rīgu


Rīga tādu idejotu jeb mērkaki ar gra natu nav pelnījusi! Cerams, ka vēlētāji neuzrausies uz šo profesionālo miglas pūtēju- tūtiņdreijeri. Viņš tak palicis bez iztikas līdzekļiem, meklē kur var kādu tūkstoti saņemt par deguna urbināšanu un tukšu šļurkstināšanu.

Atbildēt

Sweet dreams

29.07.2020. 08:58

Apinis būvējot Baikāla-Amūras maģistrāli zaudēja ārsta diplomu, tagad nomirs būvējot Rīgu.

Atbildēt

Zinošais

29.07.2020. 08:58

Viss jau būtu labi ja ne vēlmju domāšana un pārveidojot zināmo anekdoti par Čukču - Pēteris ir rakstītājs, Pēterim nav pieredzes jebkura viņa uzrakstītā priekšlikuma realizācijā!
Ja man nav taisnība tad tā teikt faktus studijā !
Tāpēc Pēterim tāpat kā jebkuram citam no tiem n-to simtu kandidātiem ietiektu vispirms patrennēties kādā mazāka mēroga un privātā projektā !

Atbildēt

motorhead 1916

29.07.2020. 08:12

Nu ja, taa varena doma - velocelinji, pa kuriem paarvietoties aatrajiem, pazharniekiem, policijai, tad veel varbuut gaazes dienestam... kaapeec ne taksometriem?

Atbildēt

nu jau pietiek

29.07.2020. 06:59

apini

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...