Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sile

05.08.2020. 17:06

ah apinim vēl nepietiek? jā, deputāta krēsls kā medus maize, štrunts, ka nav saeimas krēsls, bet rīgas iekārots.

Atbildēt

Ha ha

01.08.2020. 20:46

»

Troļļu gans

Tad jau varam sākt ilgoties arī pēc Belēviča, gudrs puika bija, pat ar kaut kādām līdera īpašībām, bet nespēja uz pāris gadiem aizmirst savu savtīgumu, patmīlību un paštaisnību un tāpēc bija viegli manipulējams. Čakša ir citāds stāsts, varbūt ar entuziasms bija, godīguma deva bija vismaz lielāka nekā...


Čakšai " godīguma deva"????Kurā atverē? Samētāja Belēvičam banāna mizas, kamēr vēl bija šim padomniece,un iesēžoties krēslā savāca par padomnieci priesmīgā paskata Begemotu un uzsāka Mega IT shēmu savam exvecim....Godīgā.

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 18:42

»

mg

Kučinskim bija + un bija -. Viņš ļoti labi prata savākt ministrus, lieliski vadīja MK sēdes, neļaujot aizmurgoties un izplūst ne ministriem, ne visādiem lobistiem. Bet bija apaļa 0 Briselē. Kariņam ir otrādi. Eiroparlamenta pieredze un labās angļu valodas zināšanas viņam ļauj būt Briselē līdzvērtīgam...


Tad jau varam sākt ilgoties arī pēc Belēviča, gudrs puika bija, pat ar kaut kādām līdera īpašībām, bet nespēja uz pāris gadiem aizmirst savu savtīgumu, patmīlību un paštaisnību un tāpēc bija viegli manipulējams. Čakša ir citāds stāsts, varbūt ar entuziasms bija, godīguma deva bija vismaz lielāka nekā Belēvičam, bet bija totāls līdera īpašību trūkums. Kučinska kabinetā arī sēdēja pErsonības, Bordāna priekštecis nebija neko daudz mazvērtīgāks klauns nekā patreizējais. Bija vēl arī pārītis spilgtu zaļo mērgļu ministru. Vinķele ir pārāk vāja, lai kaut ko stipri ietekmētu savā smagajā nozarē.

Atbildēt

Žulis

29.07.2020. 18:01

Smieklīgs raksts. Autors jau pašā raksta sākumā visai uzskatāmi pastāsta kādēļ no deputātiem vispār nav nekāda jēga kaut ko prasīt vai no viņiem kaut ko gaidīt un pēc tam visā raksta garumā stāsta, ko vajadzētu no tiem deputātiem prasīt un ko gaidīt. Vienvārdsakot, stāsts par to, kā vajadzētu būt, bet kā nav un nekad nebūs. Un izskatās, ka raksta autors ar to rakstīšanu ir tā aizrāvies, ka vairs neatšķir kāda ir Saeimas un kāda pašvaldības deputātu kompetence. Kaut gan īstenībā gan pašvaldības , gan Saeimas deputāti ir tikai "tehniskie darbinieki" saņemto rīkojumu izpildei, kuriem noteikšana te ir gaužām maza.

Atbildēt

bez smakas

29.07.2020. 15:59

nu kādus solījumus - tikai naudu, naudu un labumus... bet maksā visi, vislabāk priekšapmaksa Var arī iemaksāt draudzigajos fondos

Atbildēt

tv36

29.07.2020. 14:53

»

mg

Jums izdevies lielisks P.Apiņa apraksts. Sakrīt arī ar to, ko man teikuši viņu pazīstoši ārsti. Vienīgais, ko esat piemirsis, ir tas, ka kungam ir problēmas ar garīgo veselību. Par ko liecina gan dažādas kategorisma mānijas (piemēram, ideja visā Rīgā uz Skolēnu dziesmu svētku laiku aizliegt tirgt alkoholu...


Par to alkohola tirgošanas aizliegšanu atļaušos pasmīnēt.
Reiz sanāca ar Apini tikties klātienē kādā kafejnīcā. Ja cilvēks pie kafijas tases pasūta konjaku (ja pareizi atceros), neskatoties uz to, ka pēc neilga laika sēžas pie automašīnas stūres, sevi attaisnojot ar salīdzinoši nelielo alkohola daudzumu attiecībā pret ķrrmeņa masu, tad tā, manuprāt, ir dubultā morāle viņa kategoriskajai attieksmei alkohola kontekstā.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 14:38

»

Troļļu gans

Piekrītu, ka Kučinskis nebja pats sliktākais premjers kopš 91.gada. Ekonomisko aukšupeju es gan nesasietu ar ZZS. Piemēram, gan šahiste, gan pumpas ministrs nebija tie labākie nozares ministri pat salīdzinājumā ar iepriekšējiem, ne pašiem spicākiem. Plus Kučinska auklēšanās ar vārgo ministri no savas...


Kučinskim bija + un bija -. Viņš ļoti labi prata savākt ministrus, lieliski vadīja MK sēdes, neļaujot aizmurgoties un izplūst ne ministriem, ne visādiem lobistiem. Bet bija apaļa 0 Briselē. Kariņam ir otrādi. Eiroparlamenta pieredze un labās angļu valodas zināšanas viņam ļauj būt Briselē līdzvērtīgam ar lielajiem un varenajiem. Ministrus viņš nespēj noganīt, MK sēdes reizēm bija vairāk nekā bardaks. Te gan arī vietā tomēr piebilst, ka Kariņa Kabinets ir grūtāk vadāms. Ģirģena un Bordāna kašķēšanās vien ir ko vērts pārbaudījums jebkuriem nerviem. Bordāns nav normāls. Arī Viņķele varētu būt nosvērtāka. Nekad nedomāju, ka to teikšu, bet gandrīz vai jāsāk ilgoties pēc Čakšas, kas tomēr domāja, pirms runāja un darīja. Viņķelei diemžēl ir otrādi.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 14:27

»

Skumjais Bruņinieks

Kāds, no Marsa atlaidies Nezinītis, redzot un dzirdot, kā Apinis patstāvīgi kritizē mūsu sapuvušo, ačgārno veselības aprūpes nozari, noteikti padomās...


Jums izdevies lielisks P.Apiņa apraksts. Sakrīt arī ar to, ko man teikuši viņu pazīstoši ārsti. Vienīgais, ko esat piemirsis, ir tas, ka kungam ir problēmas ar garīgo veselību. Par ko liecina gan dažādas kategorisma mānijas (piemēram, ideja visā Rīgā uz Skolēnu dziesmu svētku laiku aizliegt tirgt alkoholu), gan grafomānija, kas parasti uznāk ap pilnmēness laiku (kāds ir arī pašlaik).
Bet nu ... gara kaites ārstu populācijā esot sastopas virs vidējā līmeņa sabiedrībā. Ne pirmais, ne pēdējais viegli vai vairs ne tik viegli trakais ar med.diplomu. Paldies Dievam, gan vairs ne ar sertifikātu.

Atbildēt

tā ir

29.07.2020. 13:56

»

Nemūūūžam, runčuk!

Rīga tādu idejotu jeb mērkaki ar gra natu nav pelnījusi! Cerams, ka vēlētāji neuzrausies uz šo profesionālo miglas pūtēju- tūtiņdreijeri. Viņš tak palicis bez iztikas līdzekļiem, meklē kur var kādu tūkstoti saņemt par deguna urbināšanu un tukšu šļurkstināšanu


un nekā jau jauna, jauns būtu, ja domātu,kā palīdzēt tiem, kas pelna nodokļus
mums visi solījumi, 'kuļtura', pat teātri tikai pamuļķiem
30 gadus Rīgu nekopa,visi bēg no centra, tagad kops????????? kurš? bondarstaķis , zzs???????

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 13:55

»

OLIGOPOLS

Domāju, ka tieši ZZS veselības ministres spītīgā ņemšanās, kasīšanās un loģikas trūkums, nepiekāpjoties strīdā ar ģimenes ārstiem tautu nokaitināja, jo sekoja viena cilvēka negatīvais PR vairāku mēnešu garumā. Savādāk sliktais rezultāts vēlēšanās nav izskaidrojams, jo Kučinska laikā bija ekonomiskās...


Piekrītu, ka Kučinskis nebja pats sliktākais premjers kopš 91.gada. Ekonomisko aukšupeju es gan nesasietu ar ZZS. Piemēram, gan šahiste, gan pumpas ministrs nebija tie labākie nozares ministri pat salīdzinājumā ar iepriekšējiem, ne pašiem spicākiem. Plus Kučinska auklēšanās ar vārgo ministri no savas partijas. Diezin vai koalīcijas partneti būtu metušies cīnā par vārguli. Bija, ir un būs vien zaļie mērgļi, lai ar kādām spalvām greznotos.

Atbildēt

normāli būtu

29.07.2020. 13:47

»

boikots,,velesanam,,

boikots jebkadam,,velesanam,, nato okupeta latvija


Ja jums, sadistu un pederastu nācijai, vispār nebūtu vēlēšanu privilēģijas. Latvija ir NATO un Latvijā ir NATO karaspēks, lai šeit neiebruktu civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu, krievu armija.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.07.2020. 13:30

Kāds, no Marsa atlaidies Nezinītis, redzot un dzirdot, kā Apinis patstāvīgi kritizē mūsu sapuvušo, ačgārno veselības aprūpes nozari, noteikti padomās -
"..tas ir vīrs no opozīcijas, kas nekad nav bijis vadošos amatos valstī..šis vīrs, kas visu zina kā pareizi jādara, visus 30 valsts Neatkarības gadus noteikti netika laists pie šprices, jo savādāk šajā valstī nebūtu tik sadi..sta veselības sistēma...".
Patiesībā Apinis ir līdzvainīgs visām mūsu valsts veselības sistēmas problēmām, jo jau no pašas Neatkarības atgūšanas bija politikā un vadošajos veselības nozares amatos(Veselības aizsardzības ministrs, ilggadējs valsts Ārstu biedrības vadītājs).
Ja Apinis būtu jāraksturo pāris vārdos, tad droši var teikt - liekulis, nelietis un Lemberga sulainis.
Apinis ir oficiāls Lemberga stipendiāts, jo pieņēmis no Puzes kukuļus.
To pat atzinis ir smagos noziegumos apsūdzētais, tiesa, smejoties piemetinot.." Pēterim tieši rokās naudu neesot devis..esot pārskaitījis naudu izdevniecībai, sponsorējot Apiņa grāmatas izdošanu.."!
Pateicoties VDK un KP organizētajai un tautai pasviestai provokācijai - uzpirksteņu spēlei "Čekas maisi",kuras rezultātā zem uzpirksteņiem tika noslēpti 90! %, kas parakstījušies par sadarbību ar VDk, Pēteris Apinis tagad var televīzijā, nekaunīgi smaidot, paziņot, ka nav piekritis sadarbībai ar čeku. Jā, esot piedāvāts, bet viņš viennozīmīgi esot atteicis.
KĀPĒC TIKAI TAGAD TO SAKI, PĒTERI?
Laikam gan nebija pilnīgas pārliecības, ka tā viltīgā organizācija un paša saimnieks Lembergs pildīs apsolīto - neiekļaus Tevi maisu saturā?
Zinot Apiņa dabu..viņa mega aktivitāti, viņa mūžseno tieksmi jau no jaunības gadiem, siekalām šķīstot, darboties visādos pulciņos, savienībās, organizācijās un izvirzīties tur par līderiem..zinot Apiņa karjerismu un patmīlību, nav šaubu, ka VDK pievērsa jaunajam censonim uzmanību.
Bet nav arī šaubu, ka Apinis, lai virzītos pa karjeras kāpnēm, šo priekšlikumu pieņēma.
Jo savādāk nebūtu ticis nosūtīts pēc institūta uz PSRS stratēģiski un militāri svarīgu objektu .."par ārstu latviešu strādniekiem dzelzceļa maģistrāles būvē".
Tāds robs PSRS laikos bija labs tramplīns karjeras veidošanā, jo pierādīja, ka aktīvi iesaisties komunisma celtniecībā..un tur partija un VDK nosūtīja uzticamus kadrus.
Protams, "ārsts latviešu strādniekiem" nebija vienīgā funkcija, ko pildīja jaunais, centīgais mediķis. Apinis bija ne tikai "ārsts"..Pēteris bija gan ausis un acis saviem jaunajiem čekas saimniekiem valstij stratēģiski un militāri svarīgajā objektā. Jo VDK vajadzēja zināt, ko tie "pribalti" tur savā latviešu valodiņā runā.
Un kam gan, ja ne ārstam, tur strādājošie latvieši varēs sirdi izkratīt..ārstam var pasūdzēties, kur sāp un pie reizes, kā pie bikts svētam tēvam, pateikt daudz vairāk, kas publiski netiek runāts un apspriests.
Pēc šī svarīgā darba Apinis atgriezās Latvijā Atmodas sākumā un uzreiz(kāds pārsteigums) tika vadošajos amatos..bija viens no Ārstu biedrības dibinātājiem un Latvijas ārstu žurnāla redaktors un izdevējs. Straujā censoņa karjera ar to nebeidzās..drīz vien viņš kļūst tāda paša špicbuka Gaiļa valdībā par Veselības aizsardzības ministru.
Vai nav feini??!!
Un kāds grib teikt, ka neviena "spalvaina rociņa" nav Svēto Pēteri virzījusi..
Jāpadomā, kam vēl tik labi paveicās tajos laikos..ak, jā - no vienkāršas šuvējas Sandru Kalnieti un no vienkāŗša sienu krāsotāja Jāni Jurkānu VDK varas lifts pacēla ministru augstumos.
Savā dzīvē "Svētais Pēteris" ir devis divus zvērestus..
Hipokrāta zvērestu un zvērestu saviem kungiem -Lembergam un čekai, kas virzījuši viņu, tā pat, kā daudzus simtus citus VDK noslepenotos ziņotājus..Levitu ieskaitot!

Atbildēt

Pilsonis

29.07.2020. 13:30

Pēteris izmēģinājās pie zemniekiem. Tie bija kategoriski pret! Naivais Edgars Zaļais noticēja, ka Apinis būs arī viņa vagoniņam lokomotīve un palaida sarakstā pirms sevis. Zemnieki neiebilda, jo ja Valainis tiks pāri 5% barjerai, Augusts atgriezīsies Saeimā. Edgar, Edgar! Nojās Apinis tavu zaļo zirgu. Ja Apinis nojāja Latvijas ceļu, tad Zaļais zigs tāds kleperis vien ir...

Atbildēt

jautaajums

29.07.2020. 12:54

»

tv36

Nav runa par imūnsistēmu, bet elementāru cilvēcību


Elementāra cilvēcība Apinim nepiemīt,pārdos kaut vai savas mātes pīšļus,tomēr atsevišķos gadījumos pavēsta taisnības kripatas,kad tas izdevīgi.
No deputātu kandidātiem tagad var prasīt da jebko,solījumi pildīti netiks.Diemžēl aitas un kāmīši atkal skries un balsos par saviem parazītiem.

Atbildēt

?

29.07.2020. 12:46

jo vairāk prasīs,jo vairāk solīs...

Atbildēt

maniakāls uzmanības trūkums?

29.07.2020. 12:26

Ir te kāds, kurš tos palagus izlasīja? Es tikai ar peles rulli pārrulēju un nošausminājos, kā cilvēks ar tādu diagnozi var staigāt apkārt nepieskatīts.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 10:51

»

Troļļu gans

Talantīgi gan tie zaļie mērgļi, vispirms iebīdīja ministra amatā gudru muļķi, kurš paklupa uz pumpas, tad ministra amatam atrada totāli vadīt nespējīgu būtni, tagad izvilka grafofānu un profānu, kurš jau ir apliecinājis savu nespējību veselības ministra amatā


Domāju, ka tieši ZZS veselības ministres spītīgā ņemšanās, kasīšanās un loģikas trūkums, nepiekāpjoties strīdā ar ģimenes ārstiem tautu nokaitināja, jo sekoja viena cilvēka negatīvais PR vairāku mēnešu garumā. Savādāk sliktais rezultāts vēlēšanās nav izskaidrojams, jo Kučinska laikā bija ekonomiskās liknes augšējā kulminācija vai tuvu tai. ZZS darbojas loti loģiski - sapratuši, ka kritiķus labāk pārvilināt savā pusē, tas, kas bijis iepriekšējais klupšanas akmenis var kļūt par panākumu, tik saistībā ar šo ieceri privatizēt veselības centrus, - spalvaina āža kāja lien ārā.

Atbildēt

9 Nr. Māris

29.07.2020. 10:50

»

tiesats tips

taa ir politikju zeltarezerve,,,...urkaam prieksroka


ZZS saraksta 9. kārtas nummurs Māris:

ĪRES NAMI UN NĪN ATLAIDES

Būvēsim jaunus īres namus un iegādāsimies no privātīpašniekiem neizmantotas dzīvojamās platības. Veiksim visa dzīvojamā fonda inventarizāciju. Piedāvāsim palīdzību mājokļu iegādei jaunajām ģimenēm. Atbalstīsim jaunos speciālistus ar pašvaldības dienesta dzīvokļiem. Izstrādāsim nekustamā īpašuma atlaižu programmu visiem rīdziniekiem. Atbalstīsim dzīvokļu īpašnieku biedrības namu apsaimniekošanā.

Atbildēt

Troļļu gans

29.07.2020. 10:31

Talantīgi gan tie zaļie mērgļi, vispirms iebīdīja ministra amatā gudru muļķi, kurš paklupa uz pumpas, tad ministra amatam atrada totāli vadīt nespējīgu būtni, tagad izvilka grafofānu un profānu, kurš jau ir apliecinājis savu nespējību veselības ministra amatā.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 10:16

»

OLIGOPOLS

Nepiekritīšu Apinim par RD veselības centru privatizāciju - vajag tos tomēr atstāt pašvaldības apsaimniekotus, vismaz tiek nodrošināta konkurence privātajiem, kam citādi būtu OLIGOPOLS...


Ceru, ka šis sauklis nav saistīts ar ZZS tradicionālo farmācijas medicīnas lobiju, par ko viņš pats ilgus gadus savās publikācijās gaudās. Ar šo medicīnas centru privatizācijas saukli krīt Apiņa reitings manās acīs.

Atbildēt

OLIGOPOLS

29.07.2020. 10:10

Nepiekritīšu Apinim par RD veselības centru privatizāciju - vajag tos tomēr atstāt pašvaldības apsaimniekotus, vismaz tiek nodrošināta konkurence privātajiem, kam citādi būtu OLIGOPOLS
Prvatizēs tie, kuri piešāvuši roku, pārējie diez vai līdīs šajā biznesā un rezultātā cietīs patērētājs, jo musm galu galā gribi vai ne, bet ir maksas medicīna.

Atbildēt

jautaajums

29.07.2020. 10:06

»

tv36

Personiski man Apinis pārstāja eksistēt pēc ieraksta Twitter 01.03.20...


Ko tad Apinis nepareizu pateica?Vai kaut viens no spices eskulapiem ir mācījis kā stiprināt imūnsistēmu?

Atbildēt

tv36

29.07.2020. 09:36

»

mg

Es šo grafomāniju nemaz neaisos lasīt. Vien norādīšu, ka medicīna nav pašvaldību kompetencē. Un atgādināšu, ka Apinim sen kā nav derīga ārsta sertifikāta, turklāt viņa zināšanas medicīnā ir vairāk nekā apšaubāmas. Viņš neatšķir vīrusus no baktērijām. Covid pandēmijas sākumā viņš aicināja atturēties ...


Personiski man Apinis pārstāja eksistēt pēc ieraksta Twitter 01.03.20.
“ par koronavīrusu tviterī nerunāšu, īsais komentārs– pārstājiet „cepties” par nebūstiskām tēmām, un šis vīruss ir nebūtiska tēma. Ar koronavīrusu palīdzību nomirs tikai imunitātes novājinājuma skartie, hroniski slimie un vecie smēķētāji. Mēs– pārējie– šķaudīsim un kleposim”

Atbildēt

boikots,,velesanam,,

29.07.2020. 09:26

boikots jebkadam,,velesanam,, nato okupeta latvija !

Atbildēt

tiesats tips

29.07.2020. 09:25

taa ir politikju zeltarezerve,,,...urkaam prieksroka

Atbildēt

mg

29.07.2020. 09:20

»

Zinošais

Viss jau būtu labi ja ne vēlmju domāšana un pārveidojot zināmo anekdoti par Čukču - Pēteris ir rakstītājs, Pēterim nav pieredzes jebkura viņa uzrakstītā priekšlikuma realizācijā...


Viņš jau ir patrenējies. Latvijas Ārstu biedrības vadītāja postenī, kur pārvērta par farsu ārstu kvalifikācijas sistēmu un bagāto, ietekmīgo ārsteļu interesēs padarīja medicīnu par pilnīgu bardaku ar minimālām iespējām šai bardakā nonākt ārzemēs izglītotiem, jauniem, spējīgiem ārstiem.

Atbildēt

mg

29.07.2020. 08:57

Es šo grafomāniju nemaz neaisos lasīt. Vien norādīšu, ka medicīna nav pašvaldību kompetencē. Un atgādināšu, ka Apinim sen kā nav derīga ārsta sertifikāta, turklāt viņa zināšanas medicīnā ir vairāk nekā apšaubāmas. Viņš neatšķir vīrusus no baktērijām. Covid pandēmijas sākumā viņš aicināja atturēties no roku mazgāšanas publiskās tualetēs, jo tur uz krāniem vairojoties un augot vīruss. Well, vīrusi uz krāniem augt un vairoties nevar, vīrusi vairojas tikai dzīvu organismu dzīvās šūnās. Līdz ar to, draugi, lasiet veco pamuļķi ar lielu, lielu, lielu devu skepses!

Atbildēt

Nemūūūžam, runčuk!

29.07.2020. 08:07

»

Sweet dreams

Apinis būvējot Baikāla-Amūras maģistrāli zaudēja ārsta diplomu, tagad nomirs būvējot Rīgu


Rīga tādu idejotu jeb mērkaki ar gra natu nav pelnījusi! Cerams, ka vēlētāji neuzrausies uz šo profesionālo miglas pūtēju- tūtiņdreijeri. Viņš tak palicis bez iztikas līdzekļiem, meklē kur var kādu tūkstoti saņemt par deguna urbināšanu un tukšu šļurkstināšanu.

Atbildēt

Sweet dreams

29.07.2020. 07:58

Apinis būvējot Baikāla-Amūras maģistrāli zaudēja ārsta diplomu, tagad nomirs būvējot Rīgu.

Atbildēt

Zinošais

29.07.2020. 07:58

Viss jau būtu labi ja ne vēlmju domāšana un pārveidojot zināmo anekdoti par Čukču - Pēteris ir rakstītājs, Pēterim nav pieredzes jebkura viņa uzrakstītā priekšlikuma realizācijā!
Ja man nav taisnība tad tā teikt faktus studijā !
Tāpēc Pēterim tāpat kā jebkuram citam no tiem n-to simtu kandidātiem ietiektu vispirms patrennēties kādā mazāka mēroga un privātā projektā !

Atbildēt

motorhead 1916

29.07.2020. 07:12

Nu ja, taa varena doma - velocelinji, pa kuriem paarvietoties aatrajiem, pazharniekiem, policijai, tad veel varbuut gaazes dienestam... kaapeec ne taksometriem?

Atbildēt

nu jau pietiek

29.07.2020. 05:59

apini

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft