Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KpvLvLeaks

14.09.2018. 09:02

Breaking! Pierakstīta un Facebookā nopludināta KPV LV vadoņu nerakstītā instrukcija biedriem un atbalstītājiem, kā atbildēt uz neērtiem jautājumiem. https://bit.ly/2MubDvh

Atbildēt

Tieši tādi politiķi mums vajadzīgi

09.09.2018. 11:23

Kaut jaunas lomas nedeva,Latviju nepameta,nenodzērās,par bomzi nekļuva,bet nolēma cīnīties!
Izvēlēsimies tos,kas balsoja pēc īkšķa norādes?

Atbildēt

Nu un tad?

09.09.2018. 10:52

Tie labie ir "pieredzējušie",no partijas uz partiju staigājošie politiķi,tie,kas balso par pensiju samazināšanu,rosina atcelt samazinātās PVN likmes,aplikt pensijas ar nodokli,balso gan par padomju atcelšanu,gan atjaunošanu un tagad virzīti tiek jau par ministriem un premjeriem? Kuri tad bija tie,kas visus šos gadus balstīja 18%,pēc tam jau 21% PVN visai pārtikai un neiebilda ne pret atkārtotu kāpšanu uz tā paša grābekļa-pakāpenisku IIN samazināšanu visiem un OIK ieviešanu? Kādu motīvu vadīti iesaistījās politikā viņi?

Atbildēt

Justs

08.09.2018. 21:28

Lai kādi arī viņi nebūtu un ko par viņiem nerakstītu, viņi - KPVLV ir īsti, ar saviem plusiem un mīnusiem!!!! Un tādi ir vajadzīgi, lai mēslainē atrastos tie, kuri valsti noveda līdz klinķim....

Atbildēt

SophieHelton15

07.09.2018. 13:27


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši...R2! Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei...


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

bez komentāriem

06.09.2018. 23:54

KRIMINĀLLIKUMS.

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

144.pants. Korespondences un pa elektronisko sakaru tīkliem pārraidāmās informācijas noslēpuma pārkāpšana

(1) Par personas korespondences noslēpuma tīšu pārkāpšanu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par prettiesisku publiski nepieejamu datu pārraides vai signālu pārtveršanu elektronisko sakaru tīklos, kā arī par prettiesisku publiski nepieejamu elektro.magnētisku datu iegūšanu no elektronisko sakaru tīkla, kurā atrodas šādi dati, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

nu ja

06.09.2018. 15:10

»

Adata

Zemiski...tā publiceet...sarunas..vispaar autoru vareetu iesūdzeet tiesaa


Kurš īsti ir tas dikti zemiskais, kurš tad īsti tos ierakstus taisīja?
Oi, pljā, izrādās pats Laimiņš!

Atbildēt

Adata

06.09.2018. 11:59

Zemiski...tā publiceet...sarunas..vispaar autoru vareetu iesūdzeet tiesaa..
Un vinjś śķirtos no krietnas naudas summiņas(ārzemees noteikti)bet pie mums atļaujaas tikpat kaa gultaa ielīst un uzfilmeet...ZEMISKI!!!

Atbildēt

Kāpēc tukšgaitā?

06.09.2018. 11:39

»

Nu nezinu vis!

Tas ieraksts tikai spodrina Kaimiņa tēlu. Visi tie bļeģ, pizģec ir 99 proc. latviešu kultūrā ikdiena! Jūs te varat tēlot ko gribat! Ar šiem godīgiem tekstiem, visticamāk, pats Kaimiņš jums šo piegādājis, gribas balsot par "savējo". Blēdību te nedzird! Dzird cīņu par izdzīvošanu, kas tuva katram mums...


Pietiek tēlo morāli. Pietiek zagt, melot utt. Ja izvirza šādas vērtības, kaut kādai politikai, izņemot baletu beletristikā, jābūt! Nevar visi te ilgstoši bļaut, ka L L rausta Kurantu zvanus pēc reālā Latvijas laika utt.

Atbildēt

Nu nezinu vis!

06.09.2018. 11:33

»

PIETIEK

Mums pilnībā saskan! Jaunie stulbie blēži mums nodrošinās daudz vairāk darba nekā vecie slīpētie blēži


Tas ieraksts tikai spodrina Kaimiņa tēlu. Visi tie bļeģ, pizģec ir 99 proc. latviešu kultūrā ikdiena! Jūs te varat tēlot ko gribat! Ar šiem godīgiem tekstiem, visticamāk, pats Kaimiņš jums šo piegādājis, gribas balsot par "savējo". Blēdību te nedzird! Dzird cīņu par izdzīvošanu, kas tuva katram mums! Bet SIA Suņubūda, rebes ar Meroni utt. izskatās tīrs cionistu projekts - atraduši personāžu, tuvu latvieša šodienas mentalitātei, kuru virzīt politikā. Pat KNAB ar aizturēšanu iesaistīts. Tas jau ir nopietni! Te mēs redzam, ko cionisti un komunisti- čekisti domā par tautu, atrodot Kaimiņu kā personificējumu politikā, un tajā virzot. Te ir par ko padomāt - lai pietiek Pietiek darba! Tukšgaitā.

Atbildēt

skarbi

06.09.2018. 10:59

Vai varu Tev latiņ piepēlēt info par narkotisko vielu lietošanu banku vadītāju,uzņēmēju, valsts pārvaldes amatpersonu, utt. ballītēs- vārtās, smejas, neadekvāta valoda, kustības, acu zīlītes....?
Skatoties uz to visu bija pretīgi.
Ko īsti ražo un importē olainfarm?
Nelaiķa Naligina u.c. beigas mums visiem zināmas....

Atbildēt

labs jautājums

06.09.2018. 10:48

»

es

Cik zemiskam gan jābūt cilvēkam, lai publiskotu personiskas telefona sarunas


Nu un - kurš tad ir tas "zemiskais" radījums, kas PUBLISKO personiskas telefonsarunas, personiskus e-pastus, personiskus audio / video ierakstus uc. ar Likumu aizsargātus personu datus?

Atbildēt

un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

06.09.2018. 10:42

»

ar komentāriem

Klajš un rupjš likumpārkāpums. Bet ņemot vērā ka Latvijā neeksistē tiesībsargājoša joma, tad atļauts ir viss! Protams ir jābut no "savējo"loka, pretējā gadījumā var tikt Centrālcietumā par dumju vārsmu publicēšanu internetā. Kamēr miljardu zagļi mierigi sēž Saeimā... Varbūt 6. oktobrī vēlēšanās izdarīsim...


...
Sauc "pareizie" 'pie urnām' Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par MUĻĶU zemes "bauru" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.
.
Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Būs 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "vaukšķi" - uzturēs šo "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tante

06.09.2018. 09:20

Grūti kaut ko pat piebilst. Šī nepārtrauktā "mātes" vārdu lietošana tikai apstiprina, ka šis cilvēks ir rupjš kā Ulmaņlaiku zirgu ormanis jau pēc savas dziļākās iekšējās būtības; nav smalkjūtīgs, nav nekādas takta izjūtas, nav pieklājīgs, ir agresīvs un nekaunīgs.
Un tāds tad būtu Saeimas deputāts, kas lems par visas tautas likteni? Man liekas, ka Kaimiņa vārdiem sakot, viņam viss ir "poh**", galvenais lai nāk piķis. Tāds ne īpaši gudrs deputāts ir kā uguns pulvera mucā, kas sataisīs sūdus pats to nemaz neapzinoties. Žēl, ka tik zemisks ir tas Latvijas politikas līmenis.

Atbildēt

Ozoliņš no IR:

06.09.2018. 07:42

»

:-)

Tikai nevajag, ja? Par liekuli, jā, piekrītu. Bet par rupekli- nē...


Kaimiņa kotletes Ušakova mutes bļodā būtu tik indīgs ēdiens, ka Latvijai to būtu bīstami pagaršot cerībā iegūt imunitāti vai tikt cauri ar vemšanu vien.

Atbildēt

ar komentāriem

06.09.2018. 07:41

Klajš un rupjš likumpārkāpums. Bet ņemot vērā ka Latvijā neeksistē tiesībsargājoša joma, tad atļauts ir viss! Protams ir jābut no "savējo"loka, pretējā gadījumā var tikt Centrālcietumā par dumju vārsmu publicēšanu internetā. Kamēr miljardu zagļi mierigi sēž Saeimā... Varbūt 6. oktobrī vēlēšanās izdarīsim pareizu izvēli nevēlot par NEVIENU pie varas esošajiem?

Atbildēt

Kāds

06.09.2018. 07:27

Uz garā vājiem klauniem jāmācās neapvainoties, pat ja viņi ir politiķi...

Atbildēt

3 burtu partija

06.09.2018. 04:57

''...Es iziešu pliks cauri Vecrīgai!''
Runājot par savu partijas biedreni, 23 gadus veco modes blogeri Beāti Jonīti, Kivičs izmanto vārdu ''šoks''.

''Ja man kāds ne lumpenis un ne populists parādīs smukāku un Eiropeiskāku meiteni, kura piedalās šajās Saeimas vēlēšanās, ar labāku ANGĻU VALODU, es iziešu pliks cauri Vecrīgai,'' sociālajā tīklā Twitter raksta Kivičs.

Atbildēt

es

06.09.2018. 02:45

Cik zemiskam gan jābūt cilvēkam, lai publiskotu personiskas telefona sarunas.

Atbildēt

:-)

06.09.2018. 00:11

»

:-(

Aiz katra (!!!) vărda b..ğ. u.c.lamu vărdi.Serebreņņikovs nedod lomas. Maksăjot tikai 120 eur, tāpēc aizgăjis politikă. Jăspēlē esot tikai vecenes. Tagad grib tikt par KULTŪRAS MINISTRU. Jaunu lapu atvēris


Tikai nevajag, ja? Par liekuli, jā, piekrītu. Bet par rupekli- nē.
Neaizstāvu lamuvārdu lietošanu ikdienā, tomēr neticu, ka visi runājam tikai dzejā (pārnestā nozīmē, protams) neatkarīgi no dzimuma.
Neesmu ne Kaimiņa, ne kpv fane, tomēr izcelt viņa iq uz “nasing spešal” un citu fona ir mazliet selektīvi, vai ne tā?

Atbildēt

:-(

05.09.2018. 22:32

Aiz katra (!!!) vărda b..ğ. u.c.lamu vărdi.Serebreņņikovs nedod lomas. Maksăjot tikai 120 eur, tāpēc aizgăjis politikă. Jăspēlē esot tikai vecenes. Tagad grib tikt par KULTŪRAS MINISTRU. Jaunu lapu atvēris.
Cik trula daļa no tautas, ja tădu rupekli un liekuli var ievēlēt.

Atbildēt

militāru tūpli militāru tūpli

05.09.2018. 22:26

lapsai piegādājis cietušo vīrieti garīgās konfesijas pārstāvim seksuālu vajadzību apmierināšanai. Garīgās konfesijas pārstāvis par to maksājis vienam no aizdomās turētājiem.

lapsa ir pirģģīt Sāpju Dievmātes, Dukstigala un Prezmas draudzes prāvests, kā arī Mariāņu kongregācijas Latvijas vikariāta priekšnieks, pirģģīt dekanāta dekāns

Atbildēt

kaimiņfaniem

05.09.2018. 22:17

»

V.St.

+1000000


Pretīgi ir plānprātiņi, kas fano par caurkritušu aktierīti un narkomānu, kas jūs visus uzskata par deģenerātiem vai dzīvniekiem.
Acīmredzami jums ir vajadzīga tikai kotlete, aļķītis un tas, ka kaimiņš prot "parādīt valdībai vidējo pirkstu".

Atbildēt

Varētu pat balvu iedot

05.09.2018. 22:01

tam, kurš sagrupētu visus rupjos vārdus un saskaitītu, cik tādi minēti. Griezās ausīs šāds urļiku stils. Bet tads tādu atrod. Lai garšīgas kotletes un alķītis!

Atbildēt

opā

05.09.2018. 21:43

»

bruņiniekam

Ka tik jūs pats nemelojat..Nav šaubu,ka Kaimiņš zin labāk,kas ir Serebreņņikovs,kurš cieš ne jau Putina režīma dēļ,bet gan liela mēroga finansu afēru dēļ.Vispār ir tā,ka,ja kāds tirgotos,piemēram ar Saskaņas deputātu telefona sarunām,tad ausis novīstu,tajās klausoties.Un Šlesers,Ameriks,Lembergs,Urbanovičs...


Tas, ka Serebreņikovs ir "galma režisors" Krievijā uz katra stūra pateiks. Visu darīja, kā lika, klanījās, kur lika, tādēļ jau kad lietu piešuva visi rēca - re kā iztapība un principu nodošana neatmaksājas, tāpat savāks, ja vajadzēs.

Atbildēt

opā

05.09.2018. 21:40

Viens gan skaidrs, ka tās sarunas rakstītas ar Artusa telefonu. Cita lieta, ka pagaidām tur nekā tāda nav, vnk parunāšanās ar čomiem. Bet nu pirms 4 gadiem jau vēl viss bija ok un pa lietu, vēlāk tur sākās kaut kādi kumēdiņi ar to kpv dibināšanu un visādiem švabrakiem, kas ap to savācās.

Atbildēt

Skaidrais

05.09.2018. 21:23

Var gānīties par zemisko un pērkamo lapsi. Bet tas nav nekas jauns. Tā viņš ir noracis labus un sliktus. Gudrus un dumjākus. Par ko maksā, to norok. Un nav šaubu, ka šobrīd atrodas, kas maksā par kaimiņa drāšanu.

Tai pat laikā ir svarīgi mums visiem dzirdēt, ka kaimiņš runā tieši tādā pat leksikā, kā lembergs un šlesers. Es, piemēram, tā ikdienā nerunāju. Arī svētkos nē. Var katram gadīties kāds stiprāks vārds, bet bļ... lietojums biežāk par saikļu un partikulu lietojumu tomēr liecina par personas intelekta līmeni. Par to, ka tas ir ārkārtīgi zems. Ārkārtīgi zems intelekta līmenis, savukārt, nav piemērots deputāta, ministra un daudziem citiem darbiem. Neatkarīgi no tā, cik labi nodomi ir zemā intelekta īpašniekam. Kolka Cool, diemžēl. Visā krāšņumā.

Atbildēt

Abc

05.09.2018. 21:21

Lato lapsa, Juus esat pretiigs ar savaam tendenciozajaam publikaacijaam. Naakamreiz nofotografeejiet Kaiminu WC un aprakstiet taa siiki.

Atbildēt

čemical brother

05.09.2018. 20:44

Lato Lapsa, Jūs esat zrmisks nelietis!

Atbildēt

hugo

05.09.2018. 20:36

Lato, ja jau esi tik pareizs, tad ieliec viģiku kā tU dročī, tad mēs visi pasmiesimies uz nebēdu! Lato, šis bija zemiski! Mēs katrs ar čomiem dzērumā lietojam rupjus vārdus, izsakām rālas versijas, bāžam krānu draudzenēm visos caurumos un darām daudzas lietas, kas ir privātas! Kaimiņš te neko tādu ārpus sadzīviskā nepateica! Manās acīs Kaimiņš palika kur ir, bet pietiek, lato un valdošā samīzusies kliķe nokritās līdz bezdibenim!

Atbildēt

joske

05.09.2018. 20:35

Vai foto redzamā persona nav Kalvīša ārlaulības ražojums? Tik līdzīgs!!!

Atbildēt

Janks

05.09.2018. 20:07

»

Alla

A tai meitenei kāds pajautāja, vai viņa piekrīt, ka ierakstus publisko? Lūk par to arī var iznākt atbildēt


nu ja, ka var nākties atbildēt...
Ieraksta veicējs tokš publiskoja, vai ne?
Viņš informēja to iesvilpušo jaunundzi, ka ieraksts tiks veikts?

Atbildēt

Didzim Šmitam veltīts

05.09.2018. 19:50

Par Jums domāju, ka esat viens no retajiem, kuram ir skaidra un sakarīga izpratne un spriestspēja par aktuālām problēmām.
Kur tad esat nonācis?
Nožēlojami. Trūkst vārdu lai raksturotu šos vulgāros ļautiņus. Kādu gan pienesumu Valstij tādi spēj dot!!!
Plebeji

Atbildēt

Juris

05.09.2018. 19:00

Nedeva kāpēc ? Jo nolika visu parlamentu SunuBuda no kājas līdz galvai, un tie caur Pulku Olafu vnk nometa viņu no skatuves!

Atbildēt

Jaunas nodzertäs saeimas sejas

05.09.2018. 17:18

Melns pr arī ir pr. Pr rokraksts kā klasiskam :par labu laputiju:, :gods kalpot, mamonai:, :padomju ceļš:, :zili-sarkano lauķu savienība: u.tml. vanckariem
Ko jūs nereklamējat ingunu? Būs tak jau izgājusi no komas? Kurā vanckaru grozā mums kûtris, bondars u.c. neaizstājamie banku donori? Vajag daudzpusïgāk, vēl ir striķe, bante, diņķele u.c. gudras sievas

Atbildēt

pietura

05.09.2018. 17:01

Plato tiešām pārdodas,kaut ko tik zemisku redzu pirmo reizi /
Vai taisnība, ka Plato ir prostitūta, pieturā tā runā....
Tiesu darbi pēc 6.oktobra- privāti runāju, ko vēlos.

Atbildēt

Ir skaidrs, ka...

05.09.2018. 16:32

Lato Lapsa ir slims cilvēks(nodarbojoties ar šo), kuram ir ma*s k..... un vai nu ir personiski apvainojies vai arī tiek privāti apmaksāts no ZZS vai Vienotības.

Atbildēt

diemžēl nevaru

05.09.2018. 15:55

»

Skumjais Bruņinieks

Sakiet lūdzu, vai tā taisnība..es pats tam neticu, bet tā cilvēki runā..ka Jūsu sektā ( oi, perdon, partijā) KPV BĻADJ lv pizdec vadonim Kaimiņam pieder ne tikai veto balss tiesības, bet gan arī pirmās nakts tiesības...


atbildēt uz jūsu jautājumu,jo nepiederu ne šai sektai/partijai/,nedz arī kādai citai,bet runājiet vien..Stāstiet mums visu,ko dzird runājam priekšvēlēšanu gaisotnē,lai vieglāk izvēlēties,par ko balsot.

Atbildēt

pilnīgi pareizi!

05.09.2018. 15:42

»

Okšķeris

No "Mozaikas": Zilais ceļš Stikla kalnā...


Bet briesmīgajam Kaimiņam ar visu šo gan pagaidām nav nekāda sakara,lai cik grēcīgs viņš arī nebūtu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.09.2018. 15:36

»

bruņiniekam

Ka tik jūs pats nemelojat..Nav šaubu,ka Kaimiņš zin labāk,kas ir Serebreņņikovs,kurš cieš ne jau Putina režīma dēļ,bet gan liela mēroga finansu afēru dēļ.Vispār ir tā,ka,ja kāds tirgotos,piemēram ar Saskaņas deputātu telefona sarunām,tad ausis novīstu,tajās klausoties.Un Šlesers,Ameriks,Lembergs,Urbanovičs...


Sakiet lūdzu, vai tā taisnība..es pats tam neticu, bet tā cilvēki runā..ka Jūsu sektā ( oi, perdon, partijā) KPV BĻADJ lv pizdec vadonim Kaimiņam pieder ne tikai veto balss tiesības, bet gan arī pirmās nakts tiesības...?
It kā vēlās vakara stundās vīri vedot savas izredzētās pie sektas vadītāja un tas viņas iesvēta..pilinot jaunavām vasku uz miesas, ar lupu nabu pēta.. Un tad beigās, "bļedj" dod "DOBRO"..
"Pizdec"..trakas lietas! Nevaru noticēt, ka mūsdienās vēl sastopami tādi barbariski vācu baronu ieradumi.."bļadj"..

Atbildēt

Allai

05.09.2018. 15:36

Te gan Kaimiņš runā ar vīrieti nevis meiteni,bet tā "meitene".....Vai tik nav tā,ka tā meitene pati šo visu organizē,jo viņas teikto mēs nedzirdam.?Kurš gan cits varēja tikt pie ieraksta?Man,piemēram,viss ir skaidrs un bija skaidrs,kad vēl nekādas sarunas nebija publicētas.

Atbildēt

mjam

05.09.2018. 15:30

robi, ar savu tukšpaurību nevajag lielīties. kaut kā šādus inflantīļus kā Kaimiņu un tevi par teātrī vairāk par mironi tēlot neieliek, kur nu vēl kaut ko nopietnu darīt :D
fakts gan, ka ir beidzot partija priekš tiem, kam IQ akmens līmenī

Atbildēt

Okšķeris

05.09.2018. 15:24

No "Mozaikas": Zilais ceļš Stikla kalnā
Velti ir noliegt latviešu Zilā ceļa esamību pēcpadomju gados, kad „viss kļuva atļauts”. Tagadējai straujajai un enerģiskajai virzībai uz pederastu (un daunu) ēru pēc 2018.gada 6.oktobra ir stabila priekšvēsture. Latviešu jūsma par pederastiem un pederastu uzskatīšana par vienīgo politisko cerību dzīves cilvēciskošanā sākās sen. Latviešu Zilais ceļš Stikla kalnā sākās ar Streipa masveida dievināšanu, šo garīgo un fizisko kropli ielaižot TV ar šausmīgu neliterāro valodu un pederasta skatījumu uz dzīvi. Bet tas vēl nebija viss. Latvieši šo kropli uzaicināja skolot žurnālistus universitātē. Tātad pederastam tika nodrošināta tik svarīga prezentācijas vieta kā augstskolas katedra. Tā jau bija apzināta pederastijas propaganda latviešu jaunatnē. Turpinājums pirmajam šausmīgajam precedentam sekoja pēc iestāšanās ES. Latviešu homoseksuālisti sāka organizatoriski konsolidēties un izvirzīt savas prasības likumdošanas koriģēšanai. Rīgā sāka organizēt praudus. 2018.gada praidā jau piedalījās tūkstošiem latviešu ar bērniem. Pirmo reizi arī politiskās partijas iekļāvās izdzimteņu pasākuma programmā. Tātad izdzimteņi ieguva politisko atbalstu. Pederasti Ārlietu ministrijā, pederasts Putnis kā „partijas” veidotājs ir tikai epizodes latviešu Zilajā ceļā Stikla kalnā. Obligāti jāņem vērā viens moments; proti, homoseksuālisma atbalstītāju faktors. Viens ir paši homoseksuālisti kā slimi hominīdi. Homoseksuālisms ir iedzimta nelaime. Homoseksuālisti nav vainīgi, ka piedzimuši kā kropļi. Viņiem var vienīgi pārmest atsacīšanos dzīvot klusu un neizvirzīt politiskās prasības. Pavisam kaut kas cits ir homoseksuālisma atbalstītāji. Pret viņiem ir jāizturas ar daudz izteiksmīgāku riebumu nekā pret pašiem pederastiem. Atbalstītāji ir morālie nodevēji un visīstākie deģenerāti, kuriem nav svēta cilvēka fiziskā un garīgā substance. Viņi demonstratīvi atbalsta antropoloģisko anomāliju, ar savu atbalstu nelietīgi degradējot sabiedrību, pazemojot veselos cilvēkus, apkaunojot tautu, valsti, cilvēku kā augstāko radību. Atkārtoju: pa latviešu Zilo ceļu Stikla kalnā jau ir noieti daudzi kilometri. Redzēsim, vai virsotne tiks sasniegta 6.oktobrī. Viss liecina, ka tiks sasniegta, un latvieši mīļi veģetēs pederastu ērā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...