Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Madara

12.06.2019. 18:45

»

Te

Kalnmeeiru šogad laikam atbrīvos no visiem amatiem, pārāk daudz cilvēktiesību pārkāpumi ir un joprojām tiek konstatēti prokuratūras darbībā...


Tur , kur valda juridiskais nihilisms, var aizmirst par cilvēktiesībām. Varai ir pietiekoši daudz līdzekļu un iespēju, lai kaut kādu nelabvēlīgu elementu,kurš sprēgā, samaltu miltos ! Diemžēl, tā ir realitāte, kura ir jāpieņem tāda, kāda tā ir... Ja gribi izdzīvot.

Atbildēt

kur līdzjūtība latviešiem

12.06.2019. 05:51

??????????????????????

Atbildēt

cienīsim valsti, kurā dzivojam

12.06.2019. 05:50

tas arī viss. Te par necieņu vien var tūkstošus un kūdras purvu. Tik slikti, tik slikti........dzimtene gaida

Atbildēt

cilveks444

11.06.2019. 23:54

»

tu

Tu laikam spiegu filmas pārskatījies? Nu nebija šitas kadrs kaut kāds superprofesionāls spiegs, kurš speciāli sagatavots un iefiltrēts konkrētā iestādē, bet bija parasts Latviju nīstošs elements, kurš paralēli kasoties ar visiem arī lēja informāciju Krievijai. Ukrainā tādi pie pirmās iespējas sāka slaktēt...


Nav runa par cilvēku, kurš tiek apsūdzēts spiegošanā, es viņu nepazīstu, lai izteiktu savu vērtējumu, ir runa par tiem, kas spiegus vervē. Manuprāt, viņiem ir liegts acīs krītošus indivīdus vervēt, jo tas ir ne tikai neproduktīvi, bet arī bīstami. Tā ir dzelžaina loģika, kas saka to priekšā.

Atbildēt

atkal

11.06.2019. 16:11

»

Kasiņš

Klau, PIETIEK, vai ir kāds saprātīgs iemesls, kādēļ šādus dauņus nebano


aptaisīji pakaļkājas, pie#irstkomas dauņu skapja smerdeli?

Atbildēt

tu

11.06.2019. 14:06

»

cilveks444

Plakans skatījums, manuprāt, jo runa ir nevis par kaut kādu aptrakušu radikāli, bet par spiegu


Tu laikam spiegu filmas pārskatījies? Nu nebija šitas kadrs kaut kāds superprofesionāls spiegs, kurš speciāli sagatavots un iefiltrēts konkrētā iestādē, bet bija parasts Latviju nīstošs elements, kurš paralēli kasoties ar visiem arī lēja informāciju Krievijai. Ukrainā tādi pie pirmās iespējas sāka slaktēt savus dienesta biedrus, kas palika uzticīgi valstij.

Atbildēt

cilveks444

10.06.2019. 22:01

»

un kāpēc gan ne

Ja dara to idejisku iemeslu dēļ un ienīst valsti kurā dzīvo


Plakans skatījums, manuprāt, jo runa ir nevis par kaut kādu aptrakušu radikāli, bet par spiegu.

Atbildēt

Maruža

10.06.2019. 14:35

Ja paskatāmies visus tos " baņķierus" kuri izlaisti pret drošības naudu,kuri ir smagos noziegumos,tad Oļegu Buraku diezin vai izlaidīs.
Nabags,ir un paliks nabags neatkarīgi no darbības smagumu.
Izsaku Jums : pacietību un ticību

Atbildēt

Te

10.06.2019. 09:04

Kalnmeeiru šogad laikam atbrīvos no visiem amatiem, pārāk daudz cilvēktiesību pārkāpumi ir un joprojām tiek konstatēti prokuratūras darbībā.
Tiesnesis, prokurors, policists, kurš nezina un neizprot cilvēktiesību jomu, nav atbilstošs savam amatam 2019.gada tiesiskuma un demokrātijas izpratnei.

Atbildēt

jä neglīta lieta

10.06.2019. 07:36

»

arī māte

Visi raksta kaut ko riņķī un apkārt. Kā var nesaprast, ka policisti, kas pazemo un piekauj arestēto, paši ir ienaidnieka aģenti? Viņi grauj valsts prestižu vairāk kā kāds spiegs vai varas kritizētājs. Un to neviens neizmeklē


Drošības dienestiem to vajadzētu dziļāk papētīt. Citādi mūsu mediji uztraucas par Medūzas žurnālista arestu, bet kas notiek tepat pie mums pašiem.

Atbildēt

un kāpēc gan ne

10.06.2019. 05:18

»

cilveks444

Protams, nezinu visas nianses, taču vai spiegs tiesāsies ar IeM un VVC


Ja dara to idejisku iemeslu dēļ un ienīst valsti kurā dzīvo.

Atbildēt

Tas ka tiesnesis vēl nenozīmē ka profesionāls !

10.06.2019. 01:05

»

TTT

Tur taisnība. Vienā lietā tiesnese piesauc ES praksi drošības līdzekļa piemērošanā, citā uz to liek mīksto. Nav tieslietu sistēmā ne vienotas izpratnes, ne piemērošanas, vismaz pagaidām


Tiesnešiem nav manuāļa likumu piemērošanai. Vot i mauc lauku bobas cik kurai dieviņš saprāta iedevis, bet vairums tomēr pakļaujas orgānu spiedienam, jo pašām deguns pūkās.

Atbildēt

cilveks444

09.06.2019. 23:58

Protams, nezinu visas nianses, taču vai spiegs tiesāsies ar IeM un VVC?

Atbildēt

Justs

09.06.2019. 22:25

»

tipiska

kluso mīzēju zombētājiem un zombijiem raksturīga bezjēgas murgošana un melošana


Liec tak vienreiz tai sievietei mieru un ej gulēt! Tāpat no tiem taviem komentāriem vēmiens nāk..

Atbildēt

janis

09.06.2019. 22:12

Mana vislielākā ticība ir,ka Buraks kādam mafiozi no varas ir stipri iekodis.Ticība varai ir nolle.

Atbildēt

Pilnīgas muļķības,

09.06.2019. 21:49

»

tikai

Ja nebūtu nodarījuma, neviens neapcietinātu. Jo īpaši, ja nav nekāda cita iemesla


ķēķa tiesu shēmās nav nepieciešams reāls nodarījums un tā pierādījumi, bet tikai izvēlētais vai pasūtītais izstrādes figurants. Jo īpaši, ja pasūtījums ir politisks un ar hibrīdkara orientāciju.

Atbildēt

Anmarija

09.06.2019. 21:49

»

tipiska

kluso mīzēju kājslauķu zombēšana


Kad pēdējo reizi bijāt uz tuva cilvēka bērēm? Izskatās, ka jums nav tuvu cilvēku par kuriem būtu jāpārdzīvo! Ja būtu, tad jūs zinātu, ka zārkam kabatu nav un tur nevar sabērt ne naudu, ne slavu, ne taisnību, ne netaisnību...NEKO!!!

Atbildēt

tikai

09.06.2019. 21:32

»

interesanti,

kas atliek tad, ja nav nekāda sava nodarījuma ko atzīties


Ja nebūtu nodarījuma, neviens neapcietinātu. Jo īpaši, ja nav nekāda cita iemesla.

Atbildēt

Anmarija

09.06.2019. 21:26

»

interesanti,

kas atliek tad, ja nav nekāda sava nodarījuma ko atzīties


Tad atliek samierināties ar likteni, kurš ir piemeklējis arī citus netaisnīgi notiesātos! Tikai šeit nav Amerika. Te cietumos 20 gadus neizvilksi... Un arī miljonus tev neviens pēc tam nemaksās! Pat, ja būsi ar zvaigzni pierē, tevi pataisīs par kājslauķi un tavu zvaigzni no pieres izgriezīs. Nekā personīga, tikai dzīves realitāte!

Atbildēt

Latvis

09.06.2019. 20:49

»

hmm

Emocijas, emocijas


Kādas nu tur emocijas! Vēl iesakiet sievai paraudāt spilvenā un atņemiet pēdējo cerību! Ciniķis!Kā gan viņa varētu tikt pie lietas materiāliem , kamēr lieta nav nodota tiesai???

Atbildēt

Anmarija

09.06.2019. 20:40

Uz ECT tiesu arī īpaši neceriet! Tas ir ilgs un darbietilpīgs process, kas ietver sevī ne mazus naudas resursus. Bez tam, nav garantijas, ka Jūsu lieta napazudīs...

Atbildēt

Tiesnesis

09.06.2019. 20:36

Godātais Kalnmeiera kungs! Jums vienmēr ir bijusi godīga un kārtīga cilvēka, pieredzējuša, zinoša jurista reputācija.
>>>>>>>>>>>>>
Jūtu līdz, nezinu detaļas, taču šie autores vārdi ir par kādu citu. Kalnmeiers ir plaši zināms melis un juridisks nejēga

Atbildēt

arī māte

09.06.2019. 20:29

Visi raksta kaut ko riņķī un apkārt. Kā var nesaprast, ka policisti, kas pazemo un piekauj arestēto, paši ir ienaidnieka aģenti? Viņi grauj valsts prestižu vairāk kā kāds spiegs vai varas kritizētājs. Un to neviens neizmeklē?

Atbildēt

Anmarija

09.06.2019. 20:23

Pats galvenais šinī pasaulē - ir saglabat Jūsa vīra dzīvību.Jūsu vīra veselības stāvoklis un vecums ir ļoti nozīmīgi faktori. Šeit ir tikai divi varianti. Ja jau arestēja, tātad kaut kāds pārkāpums bija (liels, mazs, nenozīmīgs, citādāk interpretēts, citādāk saprasts), bet tomēr bija. Ja tas viss tiek noliegts un uzturēta tikai sava patiesība, tad rēķinieties ar to, ka savu patiesību var arī neizdoties pierādīt.Un neizdzīvot... Atliek tikai viens- atzīties savā nodarījumā, lai kāds tas arī nebūtu.

Atbildēt

XXL

09.06.2019. 20:07

»

jautājums

Darījums ir tad, kad par "izstāstīšanu" viņam kaut kas saprātīgs tiek piedāvāts pretī....Nu kā Marijai Butinai...


Un Jūs pats ticat tam ,ko esat uzrakstījis? Tiešām domājat, ka viņu varētu atbrīvot?Man gan liekas, ka vieglāk būtu aizlidot uz Mēnesi...

Atbildēt

jautājums

09.06.2019. 19:58

»

he he

Latvijas valsts interešēs ir , lai aizdomās turētie un apsūdzētie ietu uz sadarbību un nodotu informāciju pretī saņemot saprātīgus termiņus


Darījums ir tad, kad par "izstāstīšanu" viņam kaut kas saprātīgs tiek piedāvāts pretī....Nu kā Marijai Butinai.
Turklāt izmeklēšanai ir jābūt nopietniem pierādījumiem uz rokas, Variants ar vienkāršu "tu man izstāsti , jo man citādi tiesai pierādījumu nepietiek", tikai Krievijā un Ķīnā varētu iet cauri, par Ziemeļkoreju pat nepieminot. Ne Latvijā.
Ja tiešām ir nosauktie apstākļi
1) onkoloģija pašam+pārējais +2) ratiņkrēslā dēls.
Tad tā ģimene ir jau ļoti smagi piemeklēta un diez vai cilvēki vēl smagāku sodu var viņiem uzlikt....
DP ir bijis pietiekami laika pierādījumu savākšanai, tālāk Buraksam mierīgi var piemērot mājas arestu. humānisma apsvēruma dēļ.
Bet par vainu vai nevainīgumu mačosies tiesā.

Atbildēt

Aksels

09.06.2019. 19:53

Ak,Kungs, cik Jūs esat naiva! Prasāt palīdzēt cilvēkam, kurš nav atzinis savu vainu!Jau paši briesmīgākie panti viņam ir piekārti... Viņam jau tagad ir parakstīts nāves sods...Vai Jūs gaidāt, kamēr viņu tai cietumā nositīs kāds psihiski slims cietumnieks? Vai sakropļos? Vai npvedīs līdz nervu sabrukumam? Vai Jūs neesat sapratusi,kurš šeit ir galvenais?

Atbildēt

jautājums

09.06.2019. 19:45

»

vispār

Spiegošanā apsūdzētos nekad un nekur neatbrīvo no apcietinājuma


Papētīju. Nav taisnība.
2018.gada novembrī Austrijā aizturēja bruņoto spēku pulkvedi, kurš bija desmitgades spiegojis Krievijas labā. No mediju avotiem , tad Austrijas dienestiem informāciju par Krievijas aģentu bija nodevuši partneri- Vācijas pretizlūkošanas dienesti. Cik saprotu, tad pulvedis nav apcietināts un sadarbojas ar izmeklēšanu.
---------------------------------------
Austrijas tiesa noraidījusi prokuratūras prasību paturēt pirmstiesas apcietinājumā atvaļināto Austrijas armijas pulkvedi, kurš apsūdzēts par spiegošanu Krievijas labā.
Tiesa secināja, ka bēgšanas risks nepastāv.
Tiesa arī noraidīja prokuratūras argumentu, ka pulkvedis varētu pastrādāt vēl citus noziegumus, ja netiks paturēts pirmstiesas apcietinājumā.
Ņemot vērā faktu, ka aizdomās turamais ir atvaļinājies no militārā dienesta, var pieņemt, ka viņa rīcībā vairs nav slepenas informācijas, ko viņš varētu nodot tālāk, teikts tiesas paziņojumā.

Atbildēt

he he

09.06.2019. 19:39

»

jautājums

Tas tā pēc likuma vai pēc poņātijām? Bet tad lietai jau ir jābūt tiesā. Tad nu , lūdzu, tiešām saprātīgos termiņos...


Latvijas valsts interešēs ir , lai aizdomās turētie un apsūdzētie ietu uz sadarbību un nodotu informāciju pretī saņemot saprātīgus termiņus

Tieši par to (viņiem piedāvāja visu izstāstīt) jau tik ļoti sašutuši ir tie spiegi un viņu piedziedātāji!

Atbildēt

Jāņuzāle

09.06.2019. 19:21

Nekas nemainīsies , kamēr vecie āpši būs pie varas -gan tiesās, gan policijā... Taisnību pat ar uguni nesameklēsi, tur, kur viss ir kā purvā... Jo tālāk tiec, jo dziļāk iestiedz... Neviens nepalīdzēs... Tāda šobrīd ir valdošo nostāja.

Atbildēt

hmm

09.06.2019. 19:19

Emocijas, emocijas...

Vispār kuriozi - sieva, kas krimināllietas materiālus ne acīs nav redzējusi, sūdzas par "baltajiem diegiem" un iesaka lietu izlasīt ierēdnim, kurš jau tāpat to zina vissmalkākajās detaļās.

Atbildēt

jautājums

09.06.2019. 19:00

»

vispār

Spiegošanā apsūdzētos nekad un nekur neatbrīvo no apcietinājuma


Tas tā pēc likuma vai pēc poņātijām? Bet tad lietai jau ir jābūt tiesā. Tad nu , lūdzu, tiešām saprātīgos termiņos.
Manuprāt, Marijai Butinai ASV jau kādu pusgadu ir notiesājošais spriedums, ar visu vienošanos ar prokuroru. Un tad viņa dabūja 18 mēnešus cietuma, ar sekjošu deportāciju uz Krieviju.
Cik te jau ir pirms tiesas apcietinājums? Un kad lieta būs tiesā? Vai ir process tiek vilkts, lai ņemot vērā apcietinātā veselības stāvokli un diagnozes , līdz tiesai viss atrisinātos?
Turklāt tas vienkārši ir pret Latvijas valsts interesēm. Jo Latvijas valsts interešēs ir , lai aizdomās turētie un apsūdzētie ietu uz sadarbību un nodotu informāciju pretī saņemot saprātīgus termiņus(viņu ieskatā nevis DP). Kā Marija Butina 18 mēnešus. Vai 12 mēn, vai pat 6 mēnešus. Nevis mētātu no sevis Zojas Kosmodemjanskas.
Pašreiz tas viss izskatās 1) nesaprātīgi 2)nehumāni.

Atbildēt

TTT

09.06.2019. 18:27

»

jautājums

Apcietinājumam pirms tiesas ir jābūt noteiktam un pārliecinošam pamatojumam. Un drošības līdzekļu piemēŗošanā ir jābūt konsekvencei...


Tur taisnība. Vienā lietā tiesnese piesauc ES praksi drošības līdzekļa piemērošanā, citā uz to liek mīksto. Nav tieslietu sistēmā ne vienotas izpratnes, ne piemērošanas, vismaz pagaidām.

Atbildēt

jautājums

09.06.2019. 18:10

Apcietinājumam pirms tiesas ir jābūt noteiktam un pārliecinošam pamatojumam. Un drošības līdzekļu piemēŗošanā ir jābūt konsekvencei.
Tiesa nupat no pirmstiesas apcietinājuma atbrīvoja virieti, kurš savai bijušai civilsievai nogrieza ausi un draudēja viņas mazgadīgajai meitai ar fizisku izrēķināšanos, bet šeit apcietinātajam ir ļoti nopietns slimību komplekts un traģiski apstākļi ģimenē.
Pirmstiesas apcietinājums ir drošības līdzeklis nevis instruments, lai izdarītu spiedienu un salauztu apsūdzēto. Piedodiet, tas ir tīrā Krievijas stilā, bet ir Latvijas valsts necienīgi.
DP ir ir vairāk jāieguldās kvalitatīvā izmeklēšanā un pierādījumos. Tas tikai Višinskim Atzīšanās bija pierādījumu karaliene- troikām un Staļina tiesām bija diezgan.
Ir tomēr humānisma apsvērumi, kuriem būtu jābūt svētiem Latvijas valstij. Kur problēma uzlikt , piemēram, mājas arestu? Mums te smagos noziegumos apsūdzētie preses konferences dod- kur Aivars, kur Ilmārs...
Es neapstrīdu, ka apsūdzība ir pamatota-es nezinu. Pie mums nospļauties nevar, lai krievu spiegam netrāpītu...masveida parādība. Bet viens vairāk, viens mazāk... Vai nu šis konkrētais personāžs ir tā ļaunuma sakne...
Lai nu kā gribās DP to spiegu statistiku uzlabot, bet nu tomēr veselā saprāta un cilvēcības robežās ir jāpaliek. Tiesa būs, tur DP pierādījumus arī uzrādīs.
Cik nu tur laika ir palicis...Cilvēciski tomēr būtu ļaut tēvam un dēlam to ļaut pavadīt kopā...Tas vienkārši būtu humāni.Atbildēt

Ernis Purnis

09.06.2019. 17:50

»

Pilsonis

Spiegs, noziedznieks, nodevējs, vai tomēr nē ? Tam nav nekādas nozīmes, jo sistēma nešķiro, bet turpina uzsākto kursu neskatoties ne uz ko. Prokuratūrā strādā negodīgi cilvēki, tie piesedz viens otru un kolēģus no citiem dienestiem. Mafija, astoņkājis, nosaukumam nav nozīmes.Prokuratūrā ir daudz cilvēku...


Pats L. Grantiņš H86, Latvijas ebreju cilvēktiesību aizstāvis no LRTT man nesimpatizē vispār, es jūtu šinī viņa provokatora darbībā ļaunu prieku, nevis patiesus centienu latviešu tautas interesēs.


Drīzāk uztveru šo LRTT darbību kā kāda labi maksājoša šefa centīgu pavēles pildīšanu valsts prestiža graušanai, cilvēku emocionālā kraha un vispārējās neticības, vienaldzīguma un nihilisma radīšanā pret LV, kā tādu. Pie tam, tomēr izmantojot patiesus faktus un ticamus, pat jāatzīst brīžiem drosmīgus pieņēmumus, ka daudziem piespriežams ar "tautas prokuroriem un tiesnešiem" ASM pakarot Rīgā Doma laukumā "caur karātavu biznesu no pašas Ķīnas"!!!Bet LRTT rakstu tukšrakstīšanas grafomāniski provokatoriskais rezultāts – LR "Agēšina safabricētais" tiesas process pret pašu L.G. valdības atmaskoto valsts amatpersonu sodīšanas vietā ar ASM.Bet minamā LRTT rakstu pasūtītāja galvenais mērķis – latviešu pilsoņu vispārēja apātija un trula vienaldzība par savu valsti un neticība tās nākotnei, faktisko aktivitāti noslāpējot ar tukšlasīšanu un tukšu draudēšanu.Un kāds brīnums – neviens īsti nopietni domājošs nekādi netraucē un neviens neuztver nopietni ebreju aizstāvja, L. Grantiņa H86 , centienus, nebremzē šos skaidros un atklātos apsūdzības tekstus pret visām redzamākajām valsts amatpersonām un valsts oligarhiņiem.. jo L. Grantiņš H86 tautā atzīts kā "prātu puskūkojis" pensionārs, "politikas diletants".

Atbildēt

zaiga

09.06.2019. 16:03

Vai O Buraks padomju laikā bija VDK un kūrēja Levitu lietu, kas no PSRS izbrauca ar lielām bagātībām, kuras bija ieguvuši 1940.g. ?

Atbildēt

siska

09.06.2019. 15:54

Vot interesanti, kas tur ir tai Buraka lietā. Ne jau dēļ izsistiem auto numuriem. Deguns jūt, tur ir kaut kas ļoti ļoti liels

Atbildēt

ko tad tās sievietes var zināt

09.06.2019. 15:51

pat Ļeņins teica,ka viņam vajadzīga gan sieva,gan mīļākā.Kad viņa nav mājās,sieva domā,ka viņš ir pie mīļākās,bet,kad viņa nav pie mīļākās,mīļākā domā,ka viņš ir mājās,bet Ļeņins pa to laiku sēž slēpnī un raksta "zinātniskā komūnisma "darbus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....