Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristīna

16.10.2020. 12:53

»

jā Gobzemam

Jāaizmēž Kariņa-Levita noziedzīgā kliķe


vai tad KPVL pati neiebalsoja levitveidigo .

Atbildēt

Kristīna

16.10.2020. 12:51

»

vajadzētu papētīt

kam kalpo Letas valdes loceklis Juris Mendziņš


Iespējams ,kā jau īsteni baltieši ,kalpo Latvijas Valstij!https://youtu.be/ZGT4AuwFYsI

Atbildēt

L-indei

16.10.2020. 12:37

»


Nu tak dzerat to pārrūgušo suslu vienatnē,neuzspiežat savas tradīcijas veselas dzīves piekritējiem ,atturībniekiem.
Mūsu prioritāte svaigu vīnogu ogu ogās esošā dekstroze ,kura stiprina sirdi un smadzenes.
Sāksim sevi cienīt dodot ķermenim labāko ko dod daba un Saule!

Atbildēt

Mark

14.10.2020. 09:51

Google ir samaksājis 27485 līdz 29658 dolārus par to, ka no mājas meta tīmeklī. Esmu pievienojies šai darbībai 2 mēnešus atpakaļ, un pirmajā mēnesī no šīs darbības esmu nopelnījis 31547 USD. Es varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Uzmanies no tā, ko es daru .....

www.S­­e­­l­­f­­c­­a­­s­­h­­5­­.­­c­­o­­m

Atbildēt

ha-ha

13.10.2020. 11:49

Pēc Alda prasījuma samest miljonu miljonāram vajadzētu sekot aicinājumam samest miljonu arī pašam Repša variantā.

Atbildēt

Par vēlu! Laiks dzert vīnu!

13.10.2020. 11:11

»

Uldis

Trešais variants - ilgais gājiens. Neļaut viņiem sabojāt mūsu bērnus, bet audzināt viņus pašiem. Kā zināms, liberāļi savus bērnus masveidā nogalina nedzimušus tāpēc jaunus liberāļus var radīt tikai izskalojot smadzenes ar indoktrināciju sākot jau no bērnudārziem


Bērni kopš bērnudārza un valsts skolās tiek audzināti kā stingra režīma pārmācību iestādēs. Ja skolu beidz, cilvēkam izdod valsts sertifikātu - atzīmju apliecību, pasi, diplomu, bet valsts likumi noteic cilvēka izmantošanas instrukciju.

Atbildēt

Uldis

13.10.2020. 10:44

»

Uldis

Gobemam ir jāpadomā par sekojošo...


Trešais variants - ilgais gājiens. Neļaut viņiem sabojāt mūsu bērnus, bet audzināt viņus pašiem. Kā zināms, liberāļi savus bērnus masveidā nogalina nedzimušus tāpēc jaunus liberāļus var radīt tikai izskalojot smadzenes ar indoktrināciju sākot jau no bērnudārziem.

Atbildēt

Laiks iedzert vīnu!

13.10.2020. 10:23

»

Uldis

Gobemam ir jāpadomā par sekojošo...


Un atrast domubiedrus patstāvību kopienām, kas alternatīva valsts pārvaldei. Valsts neko negarantē, izņemot savu parazitēšanu uz tautas rēķina, izplatot melus.

Atbildēt

Uldis

13.10.2020. 10:10

Gobemam ir jāpadomā par sekojošo.
1. Saulvežiem vairs neviens netic.
2. Nav tā, ka visa tauta ir apspiesta. Ierēdņiem, pabalstniekiem utt. ir mēreni labi un viņi turpinās balsot tā pat, kā līdz šim. Šo cilvēku ir daudz - vismaz 1/3, bet droši vien pat vairāk. Pieskaitām vēl pensionārus, kas pamatoti negrib šūpot laivu un iebiedētos "krievi nāk!" un mēs esam tur kur mēs esam. Ja nu gadījumā "bāze" sašūposies, teiksim demogrāfijas un emigrācijas rezultātā, tad sekos atbildes gājieni ar nekontrolētu imigrāciju un "bāze" tiks atjaunota ar eksotiska rakstura cilvēciņiem.

Domāju, ka visi adekvātie to saprot, gan liberāli noskaņoti budžetnieki, gan parastie ļaudis. Kā parastajiem izrauties no liberāļu diktatūras?

Demokrātiskā veidā šaubos vai tas ir iespējams līdz nebūs iestājies pilnīgs morālais un fiskālais bankrots. Tad Hitlers (nevis Ulmanis, kurš pie varas nāca ar apvērsumu).

Otrs variants - Makabeju sacelšanās, kur ticīgie ebreji karoja ar helēnisma pārņemto valdošo (okupācijas) šķiru. Tas arī beidzās tā - nekā, bet valdošajai šķirai jārēķinās, ka izmisuši cilvēki ir gatavi uz daudz ko.
Atbildēt

par

13.10.2020. 09:18

»

atbilde 'varētu padomāt, ka'

par likteņkopību un sīklopiem


Letas Mendziņu un likteņkopību

Atbildēt

atbilde 'varētu padomāt, ka'

13.10.2020. 09:17

»

nozīme ir

"likteņkopībai" ar NA Gerhardu un vēsturiskajai sinerģijai ar ZZS tagadējo lupatleļļu trupu


par likteņkopību un sīklopiem

Atbildēt

nozīme ir

13.10.2020. 09:14

"likteņkopībai" ar NA Gerhardu un vēsturiskajai sinerģijai ar ZZS tagadējo lupatleļļu trupu

Atbildēt

par ko neraksta,,latvijas mediji,, !

13.10.2020. 08:05

Vakcinas SPUTNIK V klimiskie izmeginajumi turpinas Apvienotajos arabu emiratos.Kina,Indina un Brazilija jau ir parakstijusi vienosanos ar Krieviju par sis vakcinas razosanu savas zemes.Masveida vakcinaciju pret covid-19 ar so vakcinu gan Krievija ,gan citas 50 valstis uzsaks oktobra beigas ,novembra sakuma .

Atbildēt

varētu padomāt, ka

13.10.2020. 00:22

»

vajadzētu papētīt

kam kalpo Letas valdes loceklis Juris Mendziņš


taml. liellopu / sīklopu "sinerģijai" ir kāda nozīme, vai pat sistēmiska "likteņkopība"?

Atbildēt

way to business

13.10.2020. 00:04

»

1033.pietiek lasītājs

Šis gailītis nodziedāja.Un-klusums.Jāsāk ierasti gausties par nesaprašanu.Jo arī nekādos komentāros nav lamu par A.G. un L.L. neparasti aizraujošos atklāsmju noklusēšanu.Vai nepamēģināt deputātu mandātu nolikšanu,neatkarīgie gailis un vista?Ir taču kauns ņemt naudu no valdošās kliķes...


Pašam jāsagatovo "preses relīze" vienkāršā valoda,bet ar apslēptām mīnām,lai izķēzīšana neizdotos.Jāizdala mediju pārstāvjiem līdz ar uzkodām;pie tam pieklājīgi jāsmaida garlaikotajam sejām.TAs ir masu mēdītājiem.Īstajiem īnfo izplatītājiem kādu nedēļu iepriekš jāienes tas pats,un ari neformālu stimulu ievērojamāa apmērā,lai izraisītu zināmā mērā pārgalvīgu rīcibu.Ja paši aldiņš un co to nezina,tad ko mums tādus ievēlēt atkal.

Atbildēt

vajadzētu papētīt

12.10.2020. 23:56

kam kalpo Letas valdes loceklis Juris Mendziņš?
un vai viņa sieva Ilona Mendziņa ar savu Vides ministrijā Dabas aizsardzības departamentā ilgi, ilgi, ilgi direktores vietnieces amatā izsēdēto krēslu, kalpo un apkalpo vienu un to pašu politmafijas grupņiku?

Atbildēt

Idiotisma paraugstunda. Medijpratība.

12.10.2020. 20:44

LETA
"Problēma, kas jāapzinās visiem" - Levits skaidro, kas var palīdzēt cīņā ar dezinformāciju 5
POLITIKA Šodien, 2020. gada 12. oktobrī, 19:00
  Jauns.lv / LETA

Pret dezinformāciju var cīnīties ar medijpratību, pirmdien Bauskā tikšanās laikā ar jauniešiem norādīja Valsts prezidents Egils Levits.
Valsts prezidenta birojā informēja, ka pirmdien Bauskas rātsnamā Levits piedalījās apļa diskusijā "Jaunietis. Valstsgriba. Demokrātija", lai ar jauniešiem apspriestos par viņu lomu demokrātijas procesos un redzējumu par Latvijas nākotni. Diskusijas karstākais temats bija demokrātijas sargāšana informatīvajā telpā, kad to apdraud dezinformācija un medijpratības trūkums. 
"Tā ir problēma, kas mums visiem ir jāapzinās. Lai pret to cīnītos, ir jāveicina mūsu medijpratība, kas ir māka apieties ar informatīvo telpu, lai izvairītos no manipulācijām, prastu atpazīt patiesas ziņas no viltus ziņām, domātu kritiski, analītiski. Digitālajā informatīvajā telpā ikviens var mūsdienās izteikt savu viedokli, ar ko diemžēl ir viegli manipulēt. Mēs neapzināti izvēlamies to telpu, kas apstiprina to, ko mēs domājam, un tā veidojas informatīvie burbuļi. Cilvēki pat neaizdomājas, ka ir vēl citi informatīvie burbuļi bez tā, kurā viņš atrodas," pauda Valsts prezidents.

“Tāpēc rodas subjektīvs iespaids, ka tas, ko es uzzinu, piemēram, "Facebook" platformā, ir patiesība, ko domā visa sabiedrība. Un tas ir bīstams priekšstats, ar ko viegli manipulē, piemēram, boti un algoritmi. Turklāt, cilvēkam sniedzot šai videi daudz personīgas informācijas, algoritmiem daudz vieglāk ir profilēt katru lietotāju. Manipulatori parasti ietekmē personas politiskos uzskatus, viedokli par dažādām aktualitātēm, strīdīgiem tematiem," uzsvēra Levits.
Tāpat Valsts prezidents runāja ar jauniešiem par to, kas ir nepieciešams, lai demokrātija  funkcionētu."Pirmkārt, ir nepieciešami demokrāti, kuri jūtas ieinteresēti veidot savu valsti, sabiedrību. Pilsoņi, kuri ir gatavi veltīt savu laiku un, iespējams, arī darbu sabiedrības interesēm. Tas vienmēr nenozīmē darboties politikā, iestāties partijā," piebilda Levits.

Diskusijas gaitā jaunieši arī interesējās, kāpēc viņiem būtu jāpiedalās vēlēšanās, un Valsts prezidents sacīja, ka "ikviens cilvēks vēlas būt atbildīgs, pilnvērtīgs pilsonis, kurš grib ne tikai saņemt, bet arī dot sabiedrībai. Tas ir pašnovērtējuma jautājums - ja tu sevi cieni, tu ej vēlēt".

Atbildēt

jk

12.10.2020. 20:07

VDK VDD GOPSEMS 8kājs

Atbildēt

Es uškovietis

12.10.2020. 19:22

»

mums ir žurnālisti

pārraksta maskavas ziņas un porno dzeltenie, ezotēriķi...jo vairums jau č


Vai atceries mani, kā es panācu, ka kā okupācijas atribūtikas, okupācijas valodas un okupācijas pieminekļa atbalstītājs latviešu gaumē kļuvu par gudrāko, labāko pilsētas mēru, kāds latviešiem tik labs pilsētas "saimnieks" vēl nekad nav bijis? Nauda, nauda, nauda, rīdzinieku dzīvokļu miljoni, kura patīk un slavināja mani, līdz pus Rīgas tikko neaizgāja pa burbuļi, jo mani fani labi prot zagt un ņemt kukuļus, un ... dot kukuļus. Vai visi latviešu un krievu žurnālisti kā viens par mani, par manu saimniekošanu korī brēca slavas dziesmas. Vai aizmirsāt, ka balsot par mani pavilkās vai puse latviešu. Savējie zog, jābalso par mani, cerēja, ka es un mana grupa nezags. Kā sanāca, tā sanāca, bet 10 gadus Rīgā noturējos un še jums pīrāgs - pat uz Eiropu mani iebalsoja tavi latvietīši. Ne viens vien jūsu latvietītis stājās manā partijā, kura atbalstīja Putina Vienoto Krieviju, lai tiktu pie varas, deputātos un tika daudzi.

No tiesiskuma, no korupcijas apkarošanas žurnālisti baidās kā "velns no krusta" - jo samazinās reklāmas, samazinās netīrā nauda, kas plūst vajadzīgajās kabatas.

To Aldim Gobzemam nesaprast un neatrast.

Atbildēt

1033.pietiek lasītājs

12.10.2020. 19:03

Šis gailītis nodziedāja.Un-klusums.Jāsāk ierasti gausties par nesaprašanu.Jo arī nekādos komentāros nav lamu par A.G. un L.L. neparasti aizraujošos atklāsmju noklusēšanu.Vai nepamēģināt deputātu mandātu nolikšanu,neatkarīgie gailis un vista?Ir taču kauns ņemt naudu no valdošās kliķes!

Atbildēt

Tas pats vien ir

12.10.2020. 17:41

Ir tikai 30 gadi pagājuši, un mēs atkal varam citēt Bulgakovu:

- Nelasiet neko par Gobzemu ne ko arī viņš saka pirms ēšanas

Atbildēt

Tiesiskas valsts pamati ir likumīgie tās pilsoņi

12.10.2020. 17:34

»

Atis Priedītis

Ir jāatrod sistēmas vājās vietas. Diemžēl, tas ir sāpīgs un riebīgs process


Sāpīgs un riebīgs tas būs tikai pašiem genocīda veicējiem. Cietušajiem, kas tajā skaitā ir arī paši kolonisti, tam jābeidzas ar gandarījumu būt saimniekiem katram savā zemē un saņemt kompensāciju par sātaniskā režīma izpostīto dzīvi.
Katram propogandas piemānītam un nelikumīgi pārvietotam PSRS pilsonim ir tiesības uz kompensāciju, tāpat kā genocīdā cietušajiem Latvijas iedzīvotājiem, ja vien tie paši nav piedalījušies genocīda veikšanā.

Atbildēt

Bez putniem

12.10.2020. 17:22

Gobzems nav ne Kennedijs un ne arī Tramps, nav tas vēriens, ne arī lidojums, tā kā no putna lidojuma tas pats 200 vien bija.

Atbildēt

Atis Priedītis

12.10.2020. 16:57

»

Uz grābekļiem

Tieši to pašu darīja šķēle šlešers uc.,rezultātu visi atceramies. No sistēmas ir jāatbrīvojas tautieši, nevis jāmēģina sadzīvot ar to


Ir jāatrod sistēmas vājās vietas. Diemžēl, tas ir sāpīgs un riebīgs process.

Atbildēt

Uz grābekļiem

12.10.2020. 15:18

»

fans

Aldi, dibini jaunu partiju, jo jālikvidē esošā varas koalicija-Latvijas grāvēja


Tieši to pašu darīja šķēle šlešers uc.,rezultātu visi atceramies. No sistēmas ir jāatbrīvojas tautieši, nevis jāmēģina sadzīvot ar to.

Atbildēt

vietējais

12.10.2020. 15:08

Nu kam ir vajadzīga tagad tā prese, avīzes vēl var noderēt kad mazgā logus dzīvoklim, vai paklāt uz grīdas remonta laikā, bet ne lasīšanai. Latvijas radio neklausos, tur visu laiku viens un tas pats plus piemēslots ēteris piedevām ar reklāmām.Radio vienīgie vērtīgie raidījumi bija tie precīza laika pīkstieni, bet tiem jau neatradās naudas.

Atbildēt

Tikai VDD provokators A. Gobzems

12.10.2020. 14:29

»

Jā, bet

Nu tad organizē augšā savus protestus. Tādus, lai nav aizdomu, ka tu esi VDD provokators. Un aicini uz visu to, uz ko Gobzems neaicināja...


var tautu kūdīt, kā S. Āboltiņa un A. Pabriks, V. Zatlers un S. Ēlerte uztaisīja sapulci 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā, lai tautai pēc “lietussargu revolūcijām” nolaistu asinis. Tagad līdzīgs stāvoklis. Gobzema VDD uzdevums ir identificēt aktīvākos un virzīt politikā, taisot no muļķiem šovu. Citus, kuri radikāli, kāds bija A.A.Bērziņš izprovocēt un sodīt citiem par biedinājumu. A. Gobzems aicina protestēt. Bet nekonkrēti. Jo ir no VDD.

Atbildēt

patiesībā

12.10.2020. 14:23

»

Karote

Komercmediji, tur viss saprotams. Diemžēl, turpat soļo arī sabiedriskie. Tūliņ viņus ar reklāmas tirgus liegumu piesies vēl īsākā bantē, visas naudiņas lems Jēkaielas pupsiki, nāksies kūkumu izliekt vēl elegantāk. Cilvēkus jau var saprast- darbs, kredīti, bērni jāskolo. Iedos vilka pasi- kur tad liksies...


"Tā nu PAMAZĀM SĀK noklusēt, izlikties nemanām, vai jau trenējas propogandas stabuli pūst."

.......................

tā to varēja raksturot pirms 30 gadiem. Tagad jau tā ir 30 gadus ilgtspējīga ikdienišķa realitāte.

Atbildēt

Karote

12.10.2020. 14:09

Komercmediji, tur viss saprotams. Diemžēl, turpat soļo arī sabiedriskie. Tūliņ viņus ar reklāmas tirgus liegumu piesies vēl īsākā bantē, visas naudiņas lems Jēkaielas pupsiki, nāksies kūkumu izliekt vēl elegantāk. Cilvēkus jau var saprast- darbs, kredīti, bērni jāskolo. Iedos vilka pasi- kur tad liksies. Tā nu pamazām sāk noklusēt, izlikties nemanām, vai jau trenējas propogandas stabuli pūst. Bet, žēl, ka tā.

Atbildēt

jau sen

12.10.2020. 13:50

»

Sargsunji

...degradeejushies


...neatgriezeniski.

Atbildēt

nekā interesanta

12.10.2020. 13:46

»

kam pieder tvnet.lv

interesanti, kam pieder tvnet.lv


igauņiem. tāpat kā apollo, delfi, leta uc latvāņu zombijmasmēdītaji.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.10.2020. 13:43

Toties visur un daudz bija objektīvī atspoguļots, ka gājienā par baltkrievu sieviešu aizstāvību piedalījās vairāk kā 60 dalībnieku.

Atbildēt

ja esi tupāks par tupu

12.10.2020. 13:42

»

ja esi tupāks par sorosu

ciet vai vēlē pareizi. Kurš ievēl mujābus


ej vēlēt "pareizos mūjābus" un turpini "balsot par mazāko ļaunumu".

Atbildēt

fakts

12.10.2020. 12:07

Kalpo globālās korporācijas komercfirmai,kur patiesā labuma guvējs ir žīds Maikls Blumbergs.

Atbildēt

Varstiepis

12.10.2020. 12:05

Mēs te pārdzīvojam par notiekošo Baltkrievijā un Ziemeļkorejā, bet viņējo varnešiem vēl ir ko mācīties no latvju tautas uzraugiem.

Atbildēt

Duraks

12.10.2020. 11:48

»

Kaspars

Mēs tur bijām 2000. Gobzems panāks, kad visi bagātnieki tiek sasēdināti cietumā!!! Visi stājas Gobzema partijā


Duraks neko nesaprot, ka visa prese vai ka sauc, masu mediji pieder tiem, kuri maksā, tātad, oligarhiem, tātad ORGANIZĒTAJAIU NOZIEDZĪBAI.

Duraks organizē "sapulci" pret visu ko un pret visiem, nezina, ka organizētajā noziedzībā iesaistītas arī lielas cilvēku masas, kuriem patīk, ja pieliek piecīti. .

Atbildēt

Jā, bet

12.10.2020. 11:30

»

Gobzems aicina protestēt vispār un pret Saeimas koalīcijas lēmumiem

Ne pret E. Levitu, kurš uzspļauj likumam par mediķu algu celšanu...


Nu tad organizē augšā savus protestus. Tādus, lai nav aizdomu, ka tu esi VDD provokators. Un aicini uz visu to, uz ko Gobzems neaicināja.
Tikai nekas tāds jau nenotiks. Kritizēt un aizdomas sēt ir viegli, bet kaut ko izdarīt - tur zarniņa par tievu.
Tas valdošajai varai ir tieši vajadzīgs, lai protestētāji taisa katrs savus protestus un kritizē citu rīkotās protesta akcijas. Tā mēs varam nelielos pulciņos taisīt protestus līdz pastardienai.

Atbildēt

jā Gobzemam

12.10.2020. 11:20

Jāaizmēž Kariņa-Levita noziedzīgā kliķe!

Atbildēt

Kaspars

12.10.2020. 11:19

Mēs tur bijām 2000. Gobzems panāks, kad visi bagātnieki tiek sasēdināti cietumā!!! Visi stājas Gobzema partijā!!!

Atbildēt

Gobzems aicina protestēt vispār un pret Saeimas koalīcijas lēmumiem

12.10.2020. 11:16

Ne pret E. Levitu, kurš uzspļauj likumam par mediķu algu celšanu.

Ne pret to, ka globālā “pandēmija”, par kādu to izsludina PVO, ir nepārvarama vara saistību tiesību komerclīgumos ar bankām, tostarp valsts parāda līgums Pasaules bankai! Bet A. Gobzems taču ir jurists! Kāpēc Gobzems par to nerunā?

Gobzems neaicina valdībai un tieslietu ministrijai ievērot Satversmē noteiktās tiesības - zināt savas tiesības.

Tāpēc ir jautājums - vai A. Gobzems nav VDD provokators ar uzdevumu identificēt aktīvākos neapmierinātos? Kas tu esi, A. Gobzem? Āksts vai jurists? 13. Saeimas deputāts? 13.?

Diversantiem pret valsts ekonomiku, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Haris

12.10.2020. 10:54

Uz Govzema sabantuju sanāca ap 200 lūzeru, vai nu tas patīk Govzemam, vai nē. Viņš tikai savā šizofrēniskajā prātā ir iedomājies sevi par mesiju, kuram seko miljoni. Realitāte ir cita, pat ja histēriskajam deputātelim tā nepatīk!

Atbildēt

kam pieder tvnet.lv

12.10.2020. 10:52

interesanti, kam pieder tvnet.lv

Atbildēt

Če Gevara

12.10.2020. 10:26

Latvijā faktiski nav neatkarīga žurnālistika, visi prostitūēti jo grib ēst un uzturēt ģimenes, Aldim vajadzētu neatkarīgu interneta portālu, tauta varētu saziedot pa 1eiro, lai būtu pretsvars koalīcijas pederastu un idiotu pārvaldītajai presei un TV!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...