Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gerojs

17.05.2020. 21:41

»

siska

Fokerots taču dzīvo no obnaliem, to visa Krievija zina, ka te var dabūt eiro obnalus


Tas jā, nekādu pārsteigumu, inčīgi ir cita štelle - kā SEB to pieļauj. Dēļ viena otkatņika šitā riskēt ar fuktuka sodu, jei bogu nesaprotu...

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

17.05.2020. 17:08

»

Debloids malopisab

zjb


labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā ļapsai u.c. taml. bezcerīgi defektīviem biogaļas izstrādājumiem.

Atbildēt

siska

17.05.2020. 14:01

Fokerots taču dzīvo no obnaliem, to visa Krievija zina, ka te var dabūt eiro obnalus

Atbildēt

Debloids malopisab

17.05.2020. 14:01

»


zjb

Atbildēt

visticamāk

17.05.2020. 11:49

»

RP

Vai šo savārstījumu kāds lasa? Es vienmēr aši ''pārbraucu'' pāri un nopukojos, ka tik garš


tu arī esi inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā?

Atbildēt

vai jūs vēk nezinājāt

17.05.2020. 11:21

ka Levitz ir valsts lielākais korumpants-izzadzējs!?

Atbildēt

Neviens tos “cenzētā” murgus nelasa

17.05.2020. 10:57

»

RP

Vai šo savārstījumu kāds lasa? Es vienmēr aši ''pārbraucu'' pāri un nopukojos, ka tik garš


visiem piegriezies mikropisans no Dikļu Lielmuļķiem.

Atbildēt

ASV radītas zāles covid

17.05.2020. 10:37

Leon Weinstein you tube. Mūsu sarkanie ir falšiem diplomiem tikai naudu izzog...rigvirus štancē

Atbildēt

TĀ TAS IR

17.05.2020. 10:29

UN VĒL CĪNĪSIES AR NABADZĪBU DALOT NAUDU ĒNU EKONOMIKAS SLIŅĶIE, ZAGĻIEM 'NABAGIEM', JO KĀDAM ĻOTI,GRIBAS DALĪT APSAIMNIEKOT SVEŠU NAUDU.

Atbildēt

millers

17.05.2020. 10:16

seit nekas nemainisies ,pie sprices bus tie pasi,tikai gudraki

Atbildēt

RP

17.05.2020. 08:05

»


Vai šo savārstījumu kāds lasa? Es vienmēr aši ''pārbraucu'' pāri un nopukojos, ka tik garš.

Atbildēt

Ciryl

17.05.2020. 04:45

»


Debil malopisan, zjb!

Atbildēt

Ir ebreju tauta, žīds nav tautība

16.05.2020. 21:20

»

jautaajums

kā ir pareizi;kur rebes tur žīds,vai,kur žīds tur rebes


bet ir lamuvārds. Ebreji par žīdiem sauc savus neliešus cionistus. Tulkojumā “žīds” ir “huj sobačij”. Precīzi raksturo “valstsvīru Levitu”. Žīds Levits nupat žīdu garā uzrunā tautu pēckarantīnas robežu atvēršanā starp Igauniju, LV un LT. Kāpēc viņam kas jāteic? Saka viņš to tāpēc, lai paliek iespaids, ka žīds Levits tās robežas atver kā dāvanu!

Atbildēt

gesefte

16.05.2020. 20:54

ebreju razborkas un mahinacijas.

Atbildēt

jautaajums

16.05.2020. 19:56

»

ggg

Taisit rebes ebrejiem jau gadu simtiem ir genos, tas nu reiz ir jasaprot. Nu neticu, ka Latvija bus kads iznemums. Palasiet un iedzilinieties interneta Grigorija Klimova darbos par ebrejiem un Jums viss bus skaidrs


kā ir pareizi;kur rebes tur žīds,vai,kur žīds tur rebes?
Es cienu žīdu tautu,bet pret cionistiem siltu jūtu nav.Tai pat laikā žīdi nosoda visus,bet neesmu sastapis žīdu kurš nosodītu cionismu.

Atbildēt

ggg

16.05.2020. 19:47

Taisit rebes ebrejiem jau gadu simtiem ir genos, tas nu reiz ir jasaprot. Nu neticu, ka Latvija bus kads iznemums. Palasiet un iedzilinieties interneta Grigorija Klimova darbos par ebrejiem un Jums viss bus skaidrs.

Atbildēt

Lai ikviens Latvijas pilsonis nejauktu rebes ar naudas atmazgāšanu,

16.05.2020. 19:31

»

fakts

Nejauc rebes ar naudas atmazgāšanu


Latvijas pilsoņiem jābūt pārliecībai, kā bez vai ar rebēm radušies E. Levita materiālie uzkrājumi ap diviem miljoniem € kopsummāri. Kamēr Latvijas Vēstnesis nebūs publicējis pilnīgus izmeklēšanas datus par E. Levita naudas uzkrājumu izcelsmi, pirms viņš stājās Latvijas VP amatā, ierodoties no ārzemēm, bijis pat Vācijas pilsonis, ko līdz zināmam laikam publiski nepatiesi noliedzis, tikmēr ikvienam Latvijas pilsonim ir pilnas tiesības apšaubīt E. Levita iegūto un uzkrāto naudas līdzekļu legālu izcelsmi. Tostarp legalitāti, E. Levitam ieņemt Latvijas VP amatu.

E.. Levits nespēj ticami izskaidrot, kāpēc un kādā veidā citu redzamu iemeslu dēļ kļuvis par VP. Jau īsu laiku atrodoties VP amatā, viņš nodemonstrēja pat savu nespēju ievērot likumu par mediķu algu palielināšanu, likumībai faktiski esot primārai pār varu.

Atbildēt

Jā, bet

16.05.2020. 19:30

Nez vai nu izņemamās (t.sk. lielās) naudas summas būtu jākontrolē un par to izmantošanu jāprasa paskaidrojumi. Man nauda un nav neviena darīšana kā es to izmantoju. Cita lieta ir ar kontā iemaksātām lielām naudas summām. To izcelsmi gan vajadzētu kontrolēt.

Atbildēt

Kura kompetenta iestāde Latvijā spēj likumiski

16.05.2020. 18:36

»

Latvijas VP E. Levits atmazgāja Ukrainas banķieru naudu tīru!

V. Zeļenskis sarunās prasīja šo naudu atdot Ukrainai, uz ko saņēma atbildi, ka “Latvijas puse kopā ar Ukrainas pusi centīsies šo jautājumu pozitīvi atrisināt”, - tā sacīja Valsts prezidents E. Levits. Kas, citiem vārdiem, nozīmē to, ka “visi s...i (tas ir izmeklēšana, skandāls un naudas sodi bankām)” – ...


pārbaudīt E. Levita naudas izcelsmi, par kuru iegādāti ap 10 nekustamie īpašumi, nepilns miljons € ieguldīti E. Levita finansu instrumentos un uzkrāti 300 000 €, vai, ieņemot VP amatu E. Levitam, kurā atalgojums ir niecīgs, nenotiek E. Levita netīrās naudas legalizācija ar VP amatu, beidzoties amata termiņam, E. Levitam iegūstot personīgo apsardzi un imunitāti?

Atbildēt

Latvijas VP E. Levits atmazgāja Ukrainas banķieru naudu tīru!

16.05.2020. 18:32

V. Zeļenskis sarunās prasīja šo naudu atdot Ukrainai, uz ko saņēma atbildi, ka “Latvijas puse kopā ar Ukrainas pusi centīsies šo jautājumu pozitīvi atrisināt”, - tā sacīja Valsts prezidents E. Levits. Kas, citiem vārdiem, nozīmē to, ka “visi s...i (tas ir izmeklēšana, skandāls un naudas sodi bankām)” – viss ar netīro naudu saistītais – tiek mums, bet nauda, jau “tīra” un pēc mūsu “kompetentu institūciju” lēmuma – atdota atpakaļ ārzemniekiem, kuru bankas pat nav pārbaudītas un atbilstoši sodītas, par šīs pašas naudas izskaitīšanu uz šejieni bez pienācīgas pārbaudes, un mēs pat neprasām šo banku pārbaudi, pirms tur ieskaitām “valsts naudu”?

Atbildēt

jautaajums

16.05.2020. 18:09

Vai kredītņēmēju parādsaistības var būt naudas segums?Vai tā nav naudas atmazgāšana?
Pasaule cīnās?Sanāk ka augļotāji cīnās pret augļotājiem.Kaut ka neticas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi