Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:01


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

sabiedriiba

04.05.2011. 18:22

Ja jau viņš nevar,teju vai veselu mēnesi, kaut cik jēdzīgi izskaidrot savu dīvaino deklarāciju ,tad ko no viņa var sagaidīt,kā no ministra?..j

Atbildēt

līdzdalībnieks

04.05.2011. 16:41

Uzskaitvedim Vitālijam. Manuprāt, katrs žurnālists un portāls lai raksta par to, par ko grib. Protams, vēlami - lai ar jauniem faktiem un argumentiem. Bet, ja iepriekšējie argumenti un fakti no oponentu puses tiek bez pamata ignorēti, nav grēks šo to arī atkārtot. Un nav gudri prasīt no viena portāla vai pat viena žurnālista tik vispusīgi līdzsvarotu visu apstākļu un personu aplūkojumu, kādu pagaidām nespēj dot pat visi Latvijas žurnālisti. Paldies par to, kas ir, kaut vai par iepriekš saslavētajiem Latvijas saulvežiem, lai tie ar datbiem parāda sevi labākā gaismā ! Vienmēr var vēlēties ko labāk, vairāk un savādāk, bet ne jau obligāti no viena žurnālista vai portāla!

Atbildēt

dalia

03.05.2011. 23:00

varbuut fliks piesvieda, lai neraknaajas vina daarzinaa...

Atbildēt

kantoris

03.05.2011. 20:07

šodien pietiek.com viss ir izņemts ar kamparu.....ir 2 varianti - vai nu lapsu ir pārņēmusi apmātība, vai nu viņš ir kārtīgi noangažēts....manuprāt tikai reto nu vairs sasniedz tas "vēstījums" kuru lapsa ar šo masīvu ir vēlējies sasniegt....kauns, lapsa.....

Atbildēt

paps

03.05.2011. 18:15

Kampara aizstāvjiem.Te jau neiet runa par to-vai Kampars ir labs vai slikts"čoms",bet par ministru Kamparu.Ja jau viņš nevar,teju vai veselu mēnesi, kaut cik jēdzīgi izskaidrot savu dīvaino deklarāciju ,tad ko no viņa var sagaidīt,kā no ministra?..ja zirgs negrib vilkt ratus,tad tas ir saprotami.Bet,ja kučieris pats grib ilksīs zirga vietā jūgties,tad jāsāk domāt,kurš ir gudrāks-zirgs vai kučieris!

Atbildēt

viedoklis

03.05.2011. 17:35

Praksee ir piekopta metode, kad lai samazinaatu PVN nomaksu budzhetaa uznjeemuma vadiiba iemaksaa avansus lai segtu izdevumus, kuri savukaart kaa priekshnodoklja darijumi dzeesh maksaajamo PVN valstij. Kas tie ir par izdevumiem? - vai nu sava personiskaa pateerinja (mob.tel., parastais maajas telefons, degviela, automashiina, pat braucieni uz alpiem kaa komandeejuma izdevumi (tikai te PVN priekshnodoklis nesanaak); vispaar diezgan daudzko var pamatot). Bet taa kaa oficiaali uznjeemumaa taadu ienaakumu nav lai shos (parasti skaidraa naudaa veiktos pirkumus) pamatotu taisa sheemu - kad iemaksaa avansa naudu - parasti tie ir iipasnieks, valdes loceklji vai vadoshie darbinieki. Otrs gadiijums, kad izmanto fiktiivu pakalpojumu pirkshanu, bet tas nu taa....:)! Rezultaataa uznjeemums ieguust iespeeju nemaksaat PVN un uznj.ien.nod. bet ieguust iespeeju publiceeties pietiek.com.

Atbildēt

mk

03.05.2011. 16:58

"pietiek.lv ir angažēts Kampara noķengāšanai''- smieklīgs apgalvojums, kura autoram neviens neliedz sēsties pie galda un rakstīt par Auguli, Dūklavu, Ēlerti,Kristovski, Mūrnieci, Staķi u.c. Ja par Šķēli, Lembergu,Šleseru, Vīķi-Freibergu vēl nav lasīts, tad grāmatas vat atrast bibliotekās vai grāmatnīcās.

Atbildēt

avansi aploksnes.........

03.05.2011. 16:37

ir gan mums ekonomika, kā nekur

Atbildēt

Ojārs to Kamparam

03.05.2011. 15:37

Būtu priecājies, ka esi uzmanības centrā un par Tevi tik daudz raksta. Bēdāties vajadzēs tad, kad neviens Tev vairs nepievērsīs nekādu uzmanību un Tu nebūsi vairs nevienam vajadzīgs!

Atbildēt

LETA

03.05.2011. 15:10

Kampars noraida informāciju par nelikumībām viņam piederošajā uzņēmumā "Ronis"
Publicēta: 14:17 03.05.2011.
Rīga, 3.maijs, NOZARE.LV. Ekonomikas ministrs Artis Kampars (V) noraida jebkuras spekulācijas par aplokšņu algu maksāšanu viņam piederošajā uzņēmumā SIA "Ronis", teikts ministra emuārā "artiskampars.lv".
Kā vēsta portāls "pietiek.com", Kampara apstiprinātajā "Roņa" gada pārskatā oficiāli vidējā darbinieka alga pagājušajā gadā bijusi nepilni 165 lati mēnesī, kas ir divas vai pat trīs reizes zemāka par nozares vidējo algu.
Savukārt ministrs savā emuārā raksta, ka mēģinājums no vidējā darbinieku skaita uzņēmumā gada laikā izdarīt secinājumus par algu līmeni ir līdzvērtīgs mēģinājumam mērīt vidējo temperatūru slimnīcā. "Tā kā ar uzņēmuma operatīvo vadību likums man liedz nodarboties jau kopš 2002.gada, kad kļuvu par valsts amatpersonu, es esmu aicinājis uzņēmuma valdes pārstāvi sniegt visu nepieciešamo informāciju tām kompetentajām valsts institūcijām, kuru pienākumos ietilpst uzņēmumu darbības likumības pārbaužu veikšana," raksta ministrs.
Savukārt, lai kliedētu neskaidrības par valsts amatpersonas deklarācijas saturu, Kampars kā privātpersona ir vērsies Valsts ieņēmumu dienestā (VID) ar lūgumu sniegt iestādes kompetentu skaidrojumu par deklarācijas aizpildīšanas tehniskajām detaļām, lai, atbilstoši likuma par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā, varētu iesniegt precizējumus, ja tādi būtu nepieciešami.
"VID atzinis, ka valsts amatpersonas deklarāciju par 2010.gadu esmu iesniedzis atbilstoši normatīvajiem aktiem, vienlaikus norādot uz iespēju papildināt deklarāciju ar informāciju par man piederošā uzņēmuma kapitāldaļu pārdošanas līgumu un tā juridisko statusu, ko es likumā atļautajā termiņā - mēneša laikā pēc deklarācijas iesniegšanas - esmu izdarījis," akcentē Kampars.
Tāpat Kampars emuārā raksta, ka "aptuveni pirms mēneša pieredzējušais sabiedrisko attiecību speciālists Lato Lapsa pašam piederošajā portālā "pietiek.com" uzsāka un ar apskaužamu mērķtiecību turpina rakstu sēriju par mani personīgi, par maniem ģimenes locekļiem, par manu 1993.gadā dibināto uzņēmumu, kā arī kolēģiem un domubiedriem ar vienu skaidru un acīmredzamu mērķi - diskreditēt mani kā politiķi".
"Tiek izmantoti gan meli un puspatiesības, gan subjektīvi traktējumi, izdarot pašapmierinātus secinājumus, kuriem lielākoties nav nekādas saistības ar realitāti. Mans viedoklis Lapsu interesē vienīgi gadījumos, kad tas iekļaujas paša izplānotajā tēmas pierādījumā," apgalvo politiķis.
Pēc Kampara domām, lielākoties raksti ir tapuši, nevēršoties pie ministra pēc komentāra, atsevišķos gadījumos atbilde stundas laikā ir nokavēta, jo vēstījums jau ir iepriekš sagatavots un publicēts. "Kā pamatojums publikācijām nereti tiek izmantotas "lasītāju" vēstules no anonīmiem autoriem, jebkuri paskaidrojumi tiek pēc būtības ignorēti," raksta Kampars.
Ministrs norādīja, ka viņa ģimene ir "pārdzīvojusi satraucošus brīžus, vērojot, kā svešs vīrietis, savu lepno apvidus automašīnu atstājot netālu no manas mājas, slapstās apkārt ar neizskaidrojamiem mērķiem. Par laimi, kā varējām secināt tikai vēlāk, šis vīrietis bija Lapsa ar fotoaparātu un mērķi rakņāties manas ģimenes privātajā dzīvē, nevis persona ar vēl ļaunākiem nodomiem".
"Politikā esmu jau gandrīz desmit gadus un pie mediju pastāvīgas intereses man nav jāpierod - tā ir loģiska un saprotama. Politiķu lēmumi ir jādiskutē sabiedrībā, žurnālistiem ir jāseko līdz politiķu rīcībai, ja tā nav atbilstoša sabiedrības interesēm, uz to ir jānorāda, jākritizē. Ciktāl tas attiecas uz manu politisko darbību, es aizvien esmu bijis atvērts sarunai ar medijiem, gatavs atbildēt uz jautājumiem, sniegt komentārus, pamatot savu rīcību un argumentēt lēmumus, konstruktīvā diskusijā tos mainīt, ja tas nepieciešams sabiedrības labā," teikts Kampara emuārā.
Ministrs uzskata, ka Lapsas publikācijās nav vēlmes analizēt valsts ekonomisko situāciju, valdības rīcību izejai no krīzes, ministru, Saeimas deputātu lēmumus. "Citiem vārdiem - sniegt sabiedrībai nozīmīgu informāciju pēc būtības. Tieši tādēļ vēlos skaidri nodalīt objektīvu un profesionālu žurnālistiku no sabiedrisko attiecību speciālista Lapsas izmisīgajām, uz histērijas robežas balansējošajām aktivitātēm," uzsver Kampars.
Pēc Kampara sacītā, "Lapsas īstenotā kampaņa" ir pārsniegusi pieļaujamās robežas, tādēļ viņš analizēs situāciju un apstākļus, lai rastu veidu, kā aizstāvēt savu un savas ģimenes locekļu godu un cieņu.
Raivis Spalvēns Nozare.lv

Atbildēt

ha,ha,ha...

03.05.2011. 14:02

Man patīk arī šeit komentētājs ar segvārdu vitalijs. Šim Kampars patīk, jo viņa kantorī Eiropas nauda tiekot ātrā izkāsta kā citās ministrijās. Bet vai ta Lato Lapsa kādam rakstos ir paudis, ka tādu Kamparu nevajag mīlēt? Uz priekšu. Runa ir tikai par to, ka tāds Kampars runāvienu bet dara pavisam ko citu. Un savu patieso darbību mēģina ļoti ļoti slēpt. Un viss... es ticu, ka vitalijs nebūt nav vienīgais, kuram loti patīk Kampars.

Atbildēt

ha,ha,ha...

03.05.2011. 13:55

Man patīk, šitas patiešām ir jautri. Lato ir talants. Šitas tik tieši neietekmē manu ekonomisko stāvokli. Kampars tik daudz un ātri nemāk nozagt. Cita lieta, kad Lato ķeras mazajam farsofčikam Šleserim vai pupainajam piena un puķu ansim Šķēlem vai arī mazajam agresīvajam gailēnam ar lielu sambrero hūti. Tad brīžiem kļūst neomulīgi. Bet šitais kampariņs ir amizants. Kad viņš aizies no ministrēšanas, būs garlaicīgāk, līdz Lato piemeklēs citu drāžamo.

Atbildēt

@>

03.05.2011. 13:49

Pat izcilu zinātnieku teoriju pamatā ir citu priekšgājēju darbs. Salīdzini to visu ar ēku, kas celta no ķieģeļiem. Pirmie ir mūrēti krietni pirms pēdējiem.
Droši mini pat 50% atkārtojuma, tas nebūs nekas neparasts vai slikts. Tikai daži spēj būt 100% oriģināli it visā. Viens no tādiem esi tu. :)
Tad, saki, tu Kamparu ņemsi savā paspārnē, kad viņam vieglās dienas valdībā beigsies? Izskatās, ka vajadzēs!

Atbildēt

šamanis

03.05.2011. 13:45

Jo vairāk melo, jo vairāk sapinās savos melos, laiks meklēt slotu un sākt slaucīt ielas, sētnieka darbs arī ir cienījams!

Atbildēt

Gatis

03.05.2011. 13:43

Iznāk, ka nezināmais labvēlis to naudu kamparam uzdāvināja?

Atbildēt

> @03.05.2011. 12:32

03.05.2011. 12:46

"To var nosaukt par īstu žurnālistisku analīzi."

VĀKS! Īsta žurnālistiska analīze tātad sanāk tikai (labi ja) 30% pārbaudītu ziņu, faktu + 30% pieņēmumu (no kuriem atsevišķos gadījumos daļa tiek vēlāk atsaukti) + 40% atgremots iepriekšējos rakstos maltais. 10 baļļu sistēmā tas velk uz 3 vai knapu 4...

Atbildēt

juha

03.05.2011. 12:43

Viss ir kārtībā ar šiem rakstiem. Kampars ir visai aprobežots cilvēciņš un viņam valsts pārvaldē nav ko meklēt.

Atbildēt

@

03.05.2011. 12:32

Man patīk tas, ka Lapsa iesāktu darbu nepamet pusratā. To var nosaukt par īstu žurnālistisku analīzi.
Nosaukšu arī pretēju piemēru, kad analīze neseko - mūsu prese mēnešiem ilgi rakstīja par Londonas skvoteri - latvieti, ne reizi neaizdomājoties doties to nointervēt.

Atbildēt

Rīdzinieks

03.05.2011. 12:17

Paldies PIETIEK komandai par drosmi atsedzot blēdīgo amatpersonu nelegālos ienākumus, ar kuriem šie politikāņi nomaksā (sedz) savas legālās kredīsaistības. Te par zirgam vairs smiekli nenāk, jo acīmredzami nav izskaidrojuma tam, kādēļ pēkšņi abas lielākās Skandināvu bankas piešķir mistiskās kredīta brīvdienas Vienotības ministram, vai nezin tur kāds mistisks inkognito investors samaksā uz galvenais uz priekšu, pat tā īsti nesaprotot, vai pirks tās ministra grūtībās nonākušā uzņēmuma kapitāldaļas......

Atbildēt

bbb

03.05.2011. 11:58

Varbūt tieši tas arī ir Pietiek slēptais mērķis - iemīlināt sabiedrību Vienotībā un Kamparā personiski, kam visi reitingi pak...ļā.

Atbildēt

Orlando

03.05.2011. 11:58

Laikam tikai Latvijā drīkst būt šādi ministri, par kuriem ir ļoti daudz nesmukumu vienā laidā, bet premjers un citi ministri tik pasmaida un atļauj sēdēt. Nožēlojami, ka šādi cilvēki vada.

Atbildēt

drakons

03.05.2011. 11:54

Kampars nedara neko, lai jēdzīgi izskaidrotu, kur viņam radušies 35 000 latu. Vienotības kampaņotāji, deputātu palīgi, Saeimas darbinieki un vienkārši sorosīdi var turpināt gānīt Lato, bet fakti ir nepielūdzami - Kampara deklarācija "neiet kopā".

Atbildēt

aaa

03.05.2011. 11:45

Sen kaut kad lasīju par tādu fenomenu psiholoģijā, ka ja "noziedznieku" pārāk brutāli sit, tad vienā brīdī (tājā brīdī, kad katram indivīdam tāda brutalitāte šķiet pārkāpjam robežas, ir kļuvusi par pašmērķi - sit sišanas pēc)publika sāk izjust līdzjūtību pret noziedznieku un riebumu pret sitēju. Paldies, PIETIEK! Sāku pamazām kļūt no Kamparu neatbalstošas personas par atbalstošu.

Atbildēt

Hermanis

03.05.2011. 11:24

Šoreiz tā nav žurnālistu mānija. Šoreiz Kamparam vajadzēja vai nu demisionēt, vai izskaidrot žurnālistiem ar faktiem un cipariem, ka viņiem nav taisnība. Šai spēlē žurnālisti ir guvuši kārtējo punktu.

Atbildēt

vitalijs

03.05.2011. 11:23

Sākšu ar faktiem. Salīdzināju rakstu skaitu pietiek.lv un diena.lv (šos lieku iekavās) par periodu 01.04.-03.05.2011. Apskatījos gan politiķus, gan ministrus. Par Kamparu-28(48),tad Lembergs-6(56), Šķēle-1(35),Šlesers-2(27),Broks-0(21),Augulis-0(16),Vilks-2(89).Fakti saka, ka pietiek.lv ir angažēts Kampara noķengāšanai. Žēl, ka Lato un pārējiem portāla žurnālistiem tas ir jādara, lai nopelnītu iztikai. Es Kamparu atbalstu, jo ES nauda EkMinā tiek apgūta ātrāk kā citās ministrijās. Tie kas nezin,7 prioritārās eksportspējīgās nozares definētas jau 2009.gadā-kokrūpniecība, pārtika, mašīnbūve, ķīmija, elktronika+inf.tehn., tranzīts un tūrisms, un 5 no tām ir ražojošās.Un tādā mazā valstī, kā mūsējā ražošana ir jāattīsta. Arti, neņem galvā "dzeltenu" kritiku, un turpini strādāt!!!

Atbildēt

c

03.05.2011. 11:11

vienkārši daudzo rakstu autors ir mazliet psihiski nelīdzsvarots,-tā jau izskatās pēc mānijas...

Atbildēt

kuku > Nja

03.05.2011. 10:53

Tak solījāties šeit vairs nerādīties - interesanti neesot... Kas ta nu mainījies? Tas mute man zvēr, bet tā vēder' grib ēst, kā klasiķis zināja teikt?:)

Atbildēt

Nja

03.05.2011. 10:46

Kampars, visur Kampars. Lapsas kungs cenšas acis pārgriezis. Neviļus rodas iespaids, ka Kampars nav pakļāvies šantāžai un tāpēc tāda ķengāšana.

Atbildēt

Ja būtu gudrāks

03.05.2011. 10:13

tad par kādu no ku***os saņemto naudu būtu noalgojis labu finansistu un juristu, ja jau pašam to nav, lai tie palīdz savest visu kārtībā. Bet te izskatās ka pats visu dara. Un to cik ir gudrs mēs visi tagad redzam (pats firmā vadītājs, pats grāmatvedis, pats deklarāciju aizpildītājs, pats finanšu direktors, pats jurists un sabiedrisko attiecību speciālists).Tas nu tā pārdomām, jo ja tā strādā tad tādiem kā viņš un līdzīgiem piesūkšanās pie valsts naudas ir izdzīvošanas jautājums un tad nu visi līdzekļi ir labi.

Atbildēt

Omite

03.05.2011. 10:03

Nu ko ta Kampariņam neliekat mierā ! Viņš ir no JL, tātad- godīgs, tāpat kā Mūrniece un Loenbahs !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...