Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ezis

29.12.2010. 11:00

Ja jau biržas cena būtu izdevīgāka iesūknējot vasarā, tad par to Kampars jau būtu piekliedzis pilnu ēteru, nevis noliedzis, ka ir ko tādu teicis!

Atbildēt

pareizā atbilde

29.12.2010. 10:53

Tas ir tikai turpinājums valdības empīriskajam eksperimentam, kurus ministrus nedrīkst laist uz ārzemēm. Ja jau Ģirtvaldis kvalificējās, Artim nav par ko satraukties.

Atbildēt

Lato Lapsam

29.12.2010. 10:52

Labi, Kampars noteikti nav zvaigzne un tam amatam, protams, nav piemerot. Tachu pati ideja par atteikshanos gazes cenas piesaistei mazutam un parejai uz gazes cenu birzha ir noteikti pareiza! Tie, kas kaut ko sajedz no izejvielu tirgiem, apstiprinas, ka naftas produktu cenas jau labu laiku ir relativi butiski dargakas par dabasgazes cenam. Vienkarsha valoda runajot, ja sadedzina 1 barelu ar naftu, kas maksa 90 USD/bbl, tiek ieguta "energija", kas lidzvertiga sadedzinot tadu dabasgazes apjomu, kas izmaksa aptuveni 30 USD. Gazproma mazuta cenai piesaistitas dabazgazes formulas balstas uz pienemumu, ka shai "iegutajai energijai" ir jamaksa aptuveni vienadi. BET TAA TAS JAU LABU LAIKU NAV! Tas ir ari iemesls, kapec citas Eiropas valstis ari pariet uz dabasgazes birzhas cenam. Tam ir vairaki iemesli, bet pamata tapec, ka dabasgazi ir sarezgiti uzglabat. Dabasgazes ir daudz, bet ar naftu ir sarezgiti, tas turas un ir pat atsakusi augt. Tapec Kamparu nav iemesla "aplikt" par to, ka piedava shadu ideju. Viss ir atkarigs no formulam, bet pasreizeja formula ar piesaisti mazutam ir noteikti neizdevigaka neka ja maksatu dabasgazes birzhas cenu. Cita lieta, ka nebutu pratigi pirkt par spot cenu, kas ir diezgan svarstiga. Tur butu jabut kaut kadai 6 meneshu videjai cenai. Kaut gan Latvijai ir Inchukalns, kuraa gazi var uzglabat, tapec, ar galvu stradajot, ari spot cena ok. Tapec PIETIEK deretu ari pashiem nedaudz iedzilinaties lietas butiba vai parunat ar citiem spechukiem, nevis klausities Savicki un tamlidzigos..

Atbildēt

Pati sāls

29.12.2010. 10:42

Kampars ierosināja, kā būtu, ja cenu piesaistītu biržas cenai, uz ko Putins uzreiz atbildēja - labi, no 1.janvāra.

Faktiski Kampars piedāvājis Putinam iespēju pārdot gāzi Latvijai par ievērojami augstākām cenām nekā līdz šim, jo vasarā, samazinoties patēriņam, sarūk arī gāzes biržas cenas, savukārt ziemā cenas aug līdz ar patēriņu, un, īstenojoties Kampara piedāvājumam, Latvija ziemā gāzi pirktu būtiski dārgāk.

Atbildēt

ilgvars

29.12.2010. 10:19

Nu mums tagad ir divi, izskatās, valsts apmaksāti klauni augstos amatos - kamapriņš un ģirtvaldēns. Tas tikai parāda, ka vienīgais, ko viņi māk ir runāt labāk nekā tirgus tantes, bet sanāksmēm negatavojas tikai atreferē PR cilvēku iekaltos teikumus. Bet starpvalstu attiecības nav vēlētāju balsu zvejošana, pilnīgs marazsms.

Atbildēt

perc kad gribi

29.12.2010. 10:18

perc ,kad gribi,ja krievi nomet cenu,latvijas ieredni un starpnieki starpibu nozog un iebaz sava kabata.lietotajiem gazes cena nemainas.Krievija sponsore ierednus un starpniekus.

Atbildēt

grands

29.12.2010. 10:14

Gāzes klauns!!!!
Cirks [Repše/Titavs] aizbraucis,klauns [Kampars/Jaunups] palicis!

Atbildēt

Tauta

29.12.2010. 10:12

I-D-I-O-T-S!
Nu nevar naktslokāla īpašnieku ielikt par Ekonomikas (!!!!) ministru!
Slakteris #2!

Atbildēt

Recenzents

29.12.2010. 10:04

Raksts nav par gāzes cenām, bet gan par to, ka Kampars ir diezgan aprobežots, runāt māk tikai iepriekš iezubrītus tekstiņus un neatšķiras no Slaktera, kurš mums kādu laiku bija finanšu ministrs. To visu esmu novērojis arī pats, skatoties TV dažādas viņa intervija un intervijiņas. Vienīgais, ko Kampars laikam ir kārtīgi izdarījis, tas ir pamatīgi apguvis sofistikas kursu. Garlaicīgi. Komentāri arī visi vienveidīgi, oranžie Kamparu nozākā atbilstoši raksta tēmai, ekonomiski neizglītoti jaunlaicēni raksta par to, ka Savickis ir čekists un gāzes ieliktenis Latvijā, tādēļ viņam nevar ticēt, savukārt izglītotākie cenšas interpretēt Kampara teikto par biržas indeksiem, gāzes fizikālajām īpašībām un vēl velns zina ko. Zinātniskas diskusijas vajadzētu pārcelt citur, piemēram, LG mājas lapu.

Atbildēt

sms

29.12.2010. 10:02

Bija Nothing Special tagad ir Gazes Klauns:)

Atbildēt

Jānis

29.12.2010. 09:58

Neesmu nevienā partijā, bet Latvijai iepirkt gāzi vasarā pēc biržas cenām ir labākais iespējamais risinājums.
Mums ir Inčukalns!
Mums ziemā nav jāpērk gāze!

Atbildēt

čuvaks

29.12.2010. 09:58

Iesūknējam vasarā , bet maksājam ziemā ,kad to patērējam dārgie Vienotības -Jedinstvo fani

Atbildēt

Jānim

29.12.2010. 09:49

Ja esi no Jaunā laika, sākumā uzklausi vadības stratēģisko viedokli - Kampars jau ziņo, ka neko tādu neesot teicis.:)))

Atbildēt

Jānis

29.12.2010. 09:44

Kampars teica pareizi, jo Latvija gāzi iepērk vasarā un pārdod ziemā.
Pirms uzkakāt vispirms vajag iedziļināties.

Atbildēt

ruffu > eagle7

29.12.2010. 02:51

Izdevīgāk ir tikai un vienīgi tad, ja ir zem biržas cenas. Pretējā gadījumā, kur ir jēga kaut ko runāt? Pērk tad, kad vajag, un cauri. Nav brīnums, ka Putins uz tādu ierosinājumu reaģēja momentā, jo tur praktiski nav, ko runāt.

Atbildēt

mja

29.12.2010. 02:19

tā kā uz iepriekšējo izaugsmi neviens nopietns cilvēks tuvākā laikā necer, trekno gadu fiksētais gāzes cenu līgums ir neizdevīgāks par biržas cenām gada griezumā. vajag būvēt šķeldas stacijas latvijā, tad būs mazāk politiskas nestabilitātes un būs daudziem daudziem cilvēkiem darbs.

Atbildēt

Velta

29.12.2010. 02:07

Nu ja, varējāt gan, Lapsas kungs vairāk pacensties un sagatavot rakstu objektīvāku. Dīvaini gan, ka Jūs ticat tam ko saka Savicka kungs. Neizniekojiet savu žurnālista autoritāti. Lai Jums izdodas.

Atbildēt

Mario

29.12.2010. 01:57

To pietiek.com

Viena paša Savicka viedokli par tik globālu jautajumu - hmm, mazliet par maz un pārāk tendenciozi.. tiešām vēlētos arī specialista viedokli par gāzes cenam un to veidošanas mehānismu..
par cik pats esmu lietotājs - tiešām interesē..
Un istenība kādu lomu spēlē Itera vienkāršiem patērētājiem un kādas ir attiecības ar Latvijas gāzi??? Kāds vispar ir sakars Iterai ar cenu veidošanas politiku, ja jau mums ir Latvijas Gāze kurai līdzīpašnieks ir Gazproms un kurai pēc loģikas šādi "frukti" kā Savickis nav vajadzīgi.. Pēc manas izpratnes - tur Adrianam Dāvim butu bijs pienākums cīnīties nevis Savickim.. vai arī Itera ir veidota tīri deltas nogulsnēšanas ietvaros.. tad viss ir skaidrs.. Kaut gan tiem kungiem nav par ko cīnīties.. $$$

Lai tur vai kā - bet es tomēr esmu Savicka pusē - kaut vai par milzīgo atbalstu hokejam.. ar to pietiek lai Savickim no manis plusiņš sanāktu...!!!!

PS. Metietie mieru Kamparam - Augulis ir krietni lielāks muļkis un "zosu dzinējs".. diemžēl...

Atbildēt

eagle7

29.12.2010. 01:50

Tikai daži komentāri no domāt spējīgiem cilvēkiem. Lats arī ir piesaistīts EUR, vai tādēļ 1Ls = 1 EUR? Eksistē tāda lieta, kā piesaistes koeficients. Un te jau pareizi norādīja par gāzes krātuvi, kas ļauj gāzi pirkt tad, kad tā ir izdevīgāka.

Atbildēt

Mikus

29.12.2010. 01:44

Atradu citur ari tadu textu : Arī Latvijā dabasgāzes patēriņš nepieaug, bet gan tieši otrādi samazinās. Ja 2007. gadā Latvijā patērēja 1,67 miljardus kubikmetrus no „Gazprom” iepirktās dabasgāzes, tad šobrīd gāzes patēriņš ir būtiski mazāks. „Latvijas gāzes” mājaslapā minēts, ka šobrīd Latvijas patērētāji gadā nopērk ap 1,3 miljardus kubikmetru dabasgāzes. Gāzes patēriņš abās valstīs sarucis ekonomiskās krīzes iespaidā.

Tas varētu nozīmēt, ka nepieaugot dabasgāzes patēriņam, „Gazprom” piedāvātais tarifa samazinājums varētu būt tikai īslaicīgs. Uz to norāda arī Latvijas ekonomikas ministra Arta Kampara teiktais, ka sarunas par ilgtermiņa gāzes cenas samazinājumu „notiek smagnēji”. /// Tad jau mozh tadu ligumu verts apcholet.

Atbildēt

Mikus

29.12.2010. 01:38

Gribetos shoreiz gan kada finanshu spechuka komentu, jo kautkas visa nealjo. Shoreiz tomer raksta vareja but daudzpusigaki viedokli.

Atbildēt

Mildiņa

29.12.2010. 01:28

Atstāstījums no Savicka nav nemaz ticams! Tie , kuriem pietiek prāta, saprot, kāpēc palaiž tādu pīli!

Atbildēt

Delegats

29.12.2010. 01:18

Jaa, taja vakara visa delegacija par so jocigo lietu runaja. Ja pareizi aminos,par L.Murniece bija soka, par Augula komentariem nemaz nerunajot. Pats Kampars ka uzvilkta spole uzvedas. Vai tiesam valsts prezidents nevaretu iniciet si "labvela" atlaisanu? Mes visi kopuma tur pec lieliem klauniem izskatijamies.

Atbildēt

zemietis

29.12.2010. 01:09

Šeit gan derētu būt uzmanīgiem. Jau rakstā norādīts-gāze ir krietni lētāka vasarā. Inčukalna gl tā tiek iesūknēta akurāt vasaras mēnešos.Ziemā no krievijas nekas nenāk. Tātad iespējams Kamparam taisnība. Šeit derētu redzēt ciparus un tad izteikt apgalvojumus,kas ir lētāk un kas dārgāk.

Atbildēt

tā nu tas diemžēl ir

29.12.2010. 01:03

Jā, šā ministra kunga, piedodiet, blarkšķēšana, iemācītu tekstiņu atkārtošana un tukšu salmu kulšana patiešām ir nebaudāma.Vairāk kā skumji.Ļoti bēdīgi, ka Latvijai tādi ekonomikas ministri.

Atbildēt

ha,ha,ha...

29.12.2010. 01:01

Kampars!!! Kas tas tāds vispār ir??? Izskatās pēc Slaktera līdzinieka.

Atbildēt

ha,ha,ha...

29.12.2010. 01:00

Lielisks raksts. Tas nu ir pavisam skaidrs, ka Latviju nu jau ilgus gadus starptautiski pārstāv visādi klauni. Nemaz jau nevajag salīdzināt ar Putinu vai Medvedjevu. Tie abi ir visaugstākās raudzes politiķi. Pietiek jau ar Žirinovski. Žirinovskis ir galvas tiesu pārāks par mūsu klauniem.

Atbildēt

gusts

29.12.2010. 00:40

Bet varbūt vasarā par lētajām biržas cenām piesūknēt Inčukalna krātuvi un ziemā lietot,
neko nepērkot. Cik zinu Latvija sevi var ilgi nodrošināt no krātuves.Vai tas nebūtu prātīgi.
Tikai tā problēma tāda, ka paši mēs Latvijā
neesam noteicēji par šo krātuvi un pati Krievija to izmanto kā buferi.Tādi lūk pīrādziņi.

Atbildēt

Vienotības gailēns ir atkailināts..

29.12.2010. 00:35

Paldies L.Lapsas kungam par drosmi nosaukt lietas un ekonom-analfabētus īstajos vārdos! A.Kampars izrādās ir ne mazāk kompetents par Kristovski ekonomikas jautājumos. Vienotības līderi uzjautrinājās un ņirgājās par A.Slakteri, bet vai paši ir labāki, kompetentāki, profesionālāki par viņu? Un šādi dunduki pārstāv un aizstāv Latvijas intereses?! :(

Atbildēt

Mikus

29.12.2010. 00:13

Tas ir valstiski atteikties no citiem energjijas ieguves veidiem domaju ka tapec Savickis dikti njemas.

Atbildēt

Mikus

29.12.2010. 00:11

«Gāzes cenas tiks samazinās latviešiem, tā kā viņi apņēmušies atjaunināt gāzes patēriņu, sasniedzot 2007. gada līmeni. Šeit jautājums ir pilnībā atrisināts. Tāpat pozitīvs lēmums pieņemts attiecībā uz Igauniju,» sacījis Gazprom viceprezidents Valērijs Golubevs.

Atbildēt

Valdis

29.12.2010. 00:04

Tas,ka Kampars ir tukšs runātājs ir redzams.Nav jābrīnās,kā tā arī izteicies,vēl krieviski,ticama versija.

Atbildēt

kantoris

28.12.2010. 23:50

kampars vismaz ir kāds informācijas avots, savickis ir gazprom balsts un bazūne latvijā....

Atbildēt

kantorim

28.12.2010. 23:45

Protams, autoritatīvs avots ir pats Kampars.:)

Atbildēt

kantoris

28.12.2010. 23:41

ja lapsa atsaucas uz savicki, tad tas ir absolūti neautoritatīvs informācijas avots....cik dzirdēju no kampara paša, tad viņš ir izteicis piedāvājumu piemērot iepirkumam koeficientu metodi, kas nebūt nav biržas cena....divi zākajoši lapsas raksti tikai par kamparu vienā vakarā - kaut kas ar nerviem čalim nav vairs kārtībā....

Atbildēt

Mikus

28.12.2010. 23:11

Tad jautajums kur liksim to nepatereto un kas par to maksas?

Atbildēt

Mikus

28.12.2010. 23:10

Es lasiju igaunijas premjera teikto, ka ta 15% atlaide tik tad ja gazi pateresim 2007 gada limeni un tas neesot reali.

Atbildēt

valdis i

28.12.2010. 22:45

Es par šo Kampara gājienu kaut ko biju pa ausu galam dzirdējis. bet Lato atreferējumā nudien izklausās kā Ješkas gājiens uz Mozambiju. Kad es Kamparu Tukumā redzēšu, es viņam likšu manīt, ko domāju.

Atbildēt

smaka

28.12.2010. 22:45

Trinken Wein und singen Wolga, Wolga. Oh, naš Campars

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft